XV Cursa del Raval - Memorial Vicent Mañó
Patrocina: Ajuntament de GandiaDijous 6 de desembre de 2007
Hora:
Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.


Distància:

Prova Reina 10,550 Km
+ CLASSIFICACIONS >>


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XV CURSA A PEU DEL RAVAL - Memorial Vicent Mañó

Cronometratge Som Esport

Primer Anterior
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
807
CABRERA POZUELO, MARIA ANGELES
17
Veterans A Femení
C. Córrer El Garbí
0:59:01
05:36
808
PEDRO PEDRÓS, JOSE
409
Absolut Masculí
C. A. Gata
0:59:03
05:36
809
MÁS GALIANA, DANIEL
127
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:59:08
05:36
810
MARTÍNEZ HERAS, ANA BELEN
33
Absolut Femení
Independent
0:59:09
05:36
811
MIÑANA RAGÜES, FRANCISCO
410
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:59:16
05:37
812
MAYANS MARTÍNEZ, BEATRIZ
18
Veterans A Femení
C. Córrer El Garbí
0:59:18
05:37
813
VICEDO MOLLA, ANDRES
128
Veterans A Masculí
Independent
0:59:18
05:37
814
ROSELLÓ SERRALTA, EMILIO
411
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:59:19
05:37
815
GARCIA MONTAVA, JOSE
412
Absolut Masculí
Independent
0:59:20
05:38
816
RUFAT SERRALTA, EDU
129
Veterans A Masculí
C. A. Xeresa
0:59:26
05:38
817
BENAVENT GARRIDO, LIDIA
34
Absolut Femení
Independent
0:59:27
05:38
818
MARGARIT MAHIQUES, RAQUEL
35
Absolut Femení
Independent
0:59:28
05:38
819
ORTIZ RIVAS, RAUL
413
Absolut Masculí
Independent
0:59:30
05:38
820
BODI MIRET, ENRIQUE
414
Absolut Masculí
Independent
0:59:31
05:39
821
SENDRA LILLO, JOSE
415
Absolut Masculí
Independent
0:59:35
05:39
822
VIDAL FERRER, JOSE ANTONIO
108
Veterans B Masculí
C. A. Carcaixent
0:59:36
05:39
823
VAN DER LINDEN, HARRY
37
Veterans C Masculí
C. A. Pindaro Palmar
0:59:36
05:39
824
MORCILLO ALEJO, JOAQUIN
130
Veterans A Masculí
C. A. Carcaixent
0:59:38
05:39
825
BISQUERT XÀBIA, BIANCA
36
Absolut Femení
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:39
05:39
826
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
416
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:40
05:39
827
PEÑALBA PERALES, ANDRES
109
Veterans B Masculí
Independent
0:59:44
05:40
828
CUESTA CUESTA, JUAN FCO
417
Absolut Masculí
Independent
0:59:45
05:40
829
FERRER FRANCÉS, VICENT
38
Veterans C Masculí
C. A. Franjuan Xàtiva
0:59:45
05:40
830
COLL GARCIA, VICENTE
418
Absolut Masculí
Independent
0:59:45
05:40
831
FAYOS VILLANUEVA, JULIO
419
Absolut Masculí
Independent
0:59:52
05:41
832
SOLIVA PÉREZ, CARMEN
31
Veterans B Masculí
Independent
0:59:54
05:41
833
PASCUAL VICEDO, JOAN
39
Veterans C Masculí
Independent
0:59:54
05:41
834
RODRÍGUEZ CISCAR, FRANCISCO
131
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
0:59:55
05:41
835
FAYOS BATALLER, FELIPE
33
Junior Masculí
Independent
1:00:30
05:44
836
MOSCARDÓ MORRIÓ, VICENT
420
Absolut Masculí
Independent
1:00:31
05:44
837
BORRÁS SUÑER, DOLORES
37
Absolut Femení
Independent
1:00:31
05:44
838
GONZÁLEZ SÁNCHEZ, VICTORINO
40
Veterans C Masculí
C. A. MAPOMA
1:00:32
05:44
839
PREUS SALES, ALFREDO
110
Veterans B Masculí
C. A. Corbera
1:00:33
05:44
840
GARCIA COMPANY, MARIBEL
38
Absolut Femení
Independent
1:00:51
05:46
841
SANCHIS CATALÁ, ELOY
0
No inscrit
Independent
1:00:56
05:47
842
FERRER GRAU, FRANCISCO
41
Veterans C Masculí
Independent
1:00:59
05:47
843
MARTÍNEZ PUIGCERVER, PABLO
421
Absolut Masculí
Independent
1:01:05
05:47
844
SANLORENZO PRATS, BORJA
422
Absolut Masculí
C. T. Prodesport Gandia
1:01:08
05:48
845
GÓMEZ BELLÓN, ALICIA
3
Veterans C Femení
C. Córrer El Garbí
1:01:10
05:48
846
ARLANDIS FERRAGUD, TONI
132
Veterans A Masculí
C. A. Xeresa
1:01:12
05:48
847
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, TERE
4
Veterans C Femení
C. A. Daimús Tecnoesport
1:01:13
05:48
848
VALERO MARTÍNEZ, SILVIA
39
Absolut Femení
C. A. Daimús Tecnoesport
1:01:14
05:48
849
MENGUAL DOMENECH, JUAN
42
Veterans C Masculí
Independent
1:01:15
05:48
850
LAUWERS NELISSEN, LAURA
32
Veterans B Femení
Independent
1:01:15
05:48
851
FERNÁNDEZ PICAZA, FERNANDO
111
Veterans B Masculí
Independent
1:01:18
05:49
852
MENGUAL CAUDELI, VICENT
34
Junior Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:01:23
05:49
853
CASELLES PEDRO, FRANCESC
112
Veterans B Masculí
C. A. Gata
1:01:24
05:49
854
LAUWERS NELISSEN, CATHELINE
33
Veterans B Femení
Independent
1:01:24
05:49
855
SANCHIS CASTELLÓ, JOAN
423
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
1:01:28
05:50
856
PEIRÓ CABANILLES, FEDERICO
424
Absolut Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
1:01:30
05:50
857
LÓPEZ SÁNCHEZ, MANUEL
425
Absolut Masculí
Independent
1:01:34
05:50
858
PASTOR CABRERA, ARTEMIO
426
Absolut Masculí
Independent
1:01:38
05:51
859
FUENTES TORRES, DAVID
35
Junior Masculí
C. C. Alfaz del Pi
1:01:39
05:51
860
ESPÍ PÉREZ, LOURDES
34
Veterans B Femení
Independent
1:01:40
05:51
861
TORTOSA CHÁFER, SUSANA
35
Veterans B Femení
Independent
1:01:44
05:51
862
JUST UTRILLA, VICENT
113
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
1:01:48
05:52
863
SART SÁNCHEZ, JOSE
114
Veterans B Masculí
C. A. Carcaixent
1:01:48
05:52
864
CISCAR ROSELL, OCTAVI
115
Veterans B Masculí
C. A. Corbera
1:01:55
05:52
865
ROCHER CAPLLIURE, ALICIA
36
Veterans B Femení
C. Córrer Peus Quets
1:01:57
05:52
866
CORTELL SANJUAN, FRANCISCO
116
Veterans B Masculí
C. A. La Rabosa
1:01:57
05:52
867
SEGRELLES FRANCÉS, SERGIO
427
Absolut Masculí
Independent
1:01:57
05:52
868
ROCA ZIMMERMANN, NELSON M.
36
Junior Masculí
C. C. Alfaz del Pi
1:01:58
05:52
869
PAYARD WALDFOGEL, NICOLAS
133
Veterans A Masculí
Independent
1:02:00
05:53
870
STRAUSS, DORIS
37
Veterans B Femení
C. A. Corremundos
1:02:09
05:54
871
GIMÉNEZ MUÑOZ, PASCUAL
0
No inscrit
Independent
1:02:11
05:54
872
CAMPOS PERALES, AGUSTÍ
428
Absolut Masculí
C. Córrer A peu plá
1:02:29
05:55
873
SANCHO SOLER, SALVADOR
429
Absolut Masculí
Independent
1:02:30
05:56
874
ORTEGA HERNÁNDEZ, ALBERTO
430
Absolut Masculí
Independent
1:02:37
05:56
875
MORENO MONTORO, DIMAS
431
Absolut Masculí
C. Córrer A peu plá
1:02:38
05:56
876
CABRERA PÉREZ, ANA MARIA
19
Veterans A Femení
C. A. Benissa
1:02:46
05:57
877
BATALLER GIL, BEATRIZ
38
Veterans B Femení
Independent
1:02:51
05:57
878
ALIAGA MORELL, MAITE
39
Veterans B Femení
Independent
1:03:09
05:59
879
SOBRECASES FÉLIS, SALVADOR
117
Veterans B Masculí
Independent
1:03:10
05:59
880
SOBRECASES MARTÍ, MARIA
40
Absolut Femení
Independent
1:03:11
05:59
881
BLASCO PÉREZ, VICTOR
432
Absolut Masculí
C. T. Prodesport Gandia
1:03:11
05:59
882
LORA ENRI, TONI
433
Absolut Masculí
Independent
1:03:11
05:59
883
JUAN TORMO, ROMAN
434
Absolut Masculí
Independent
1:03:12
05:59
884
NAVARRO FERRÁNDIZ, OSCAR
435
Absolut Masculí
C. Córrer A peu plá
1:03:13
06:00
885
BREITER, IRIS
40
Veterans B Femení
C. A. Corremundos
1:03:16
06:00
886
MALONDA DE LA CONCEPCIÓN, VICENTE PEDRO
118
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
1:03:17
06:00
887
ALCALÁ RODRÍGUEZ, JOSEFA
41
Veterans B Femení
Independent
1:03:17
06:00
888
ANDRES FUSTER, LOURDES
20
Veterans A Femení
Independent
1:03:18
06:00
889
PLÁ SANCHIS, SANDRA
41
Absolut Femení
C. A. Tortuga Algemesí
1:03:19
06:00
890
FERRER BELLVER, LEONARDO
436
Absolut Masculí
Independent
1:03:20
06:00
891
BELTRÁN PERALES, MARCELINO
119
Veterans B Masculí
Independent
1:03:24
06:01
892
TORRES ALFONSO, JULIAN
120
Veterans B Masculí
Independent
1:03:32
06:01
893
FRANCÉS BLAYA, LUCIA
0
No inscrit
Independent
1:03:38
06:02
894
COLL CONEJERO, MIGUEL
438
Absolut Masculí
Independent
1:03:38
06:02
895
GOMIS MASCARELL, MIQUEL
439
Absolut Masculí
Independent
1:03:44
06:03
896
CORNEJO CORNEJO, CARMEN
5
Veterans C Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:03:46
06:03
897
DE LA ASUNCIÓN PÉREZ, AMPARO
42
Veterans B Femení
C. A. Quart
1:03:52
06:03
898
MUÑOZ PLÁ, SALVADOR
134
Veterans A Masculí
Independent
1:04:27
06:07
899
ESPÍ ESTEBAN, JOSE
135
Veterans A Masculí
C. A. Agullent
1:04:27
06:07
900
MOLL ORENGO, JAVIER
440
Absolut Masculí
Independent
1:04:52
06:09
901
ESTRUCH MORANT, ANTONIO
441
Absolut Masculí
Independent
1:05:12
06:11
902
GREGORI ESTEVE, INMA
42
Absolut Femení
C. A. Daimús Tecnoesport
1:05:12
06:11
903
GREGORI ESTEVE, MARIA VICTÒRIA
43
Veterans B Femení
C. A. Daimús Tecnoesport
1:05:13
06:11
904
MARTÍNEZ ROMERO, RAUL
442
Absolut Masculí
Independent
1:05:18
06:11
905
CRESPO SENTÍ, CARMINA
44
Veterans B Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:05:23
06:12
906
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
4
Junior Femení
C. T. Prodesport Gandia
1:05:32
06:13
907
SCHREIBER, REINER MICHAEL
121
Veterans B Masculí
C. T. Prodesport Gandia
1:05:32
06:13
908
OCHOA ROSELLÓ, MARI ANGELES
6
Veterans C Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:05:33
06:13
909
PASTOR EGIDO, AMELIA
7
Veterans C Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:05:42
06:14
910
GREGORI FRASQUET, FEDERICO
136
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
1:05:42
06:14
911
TARIN FERRER, LOLA
45
Veterans B Femení
Independent
1:05:44
06:14
912
PIERA JUAN, PURI
46
Veterans B Femení
C. Córrer Peus Quets
1:05:55
06:15
913
DEL ROJ FUERTES, JOANA
47
Veterans B Femení
Independent
1:05:56
06:15
914
GARRIGOS MASCARELL, INMACULADA
21
Veterans A Femení
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:06:01
06:15
915
ROCHER MASCARELL, MARIA JOSE
48
Veterans B Femení
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:06:01
06:16
916
MORATAL PELLICER, FERNANDO
137
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:06:02
06:16
917
LENCINA, WALTER
443
Absolut Masculí
Independent
1:06:03
06:16
918
D'AMBROSIO MARTÍNEZ, LIDIA
49
Veterans B Femení
Independent
1:06:09
06:16
919
MIÑANA MASCARELL, LOLA
50
Veterans B Femení
C. Córrer El Garbí
1:06:21
06:17
920
FENOLLAR MARTÍ, JORDI
444
Absolut Masculí
Independent
1:06:34
06:19
921
SOLER BERNIA, VICENT
138
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:06:36
06:19
922
MAYO BEJERANO, ANTONIO
445
Absolut Masculí
Independent
1:06:59
06:21
923
MORAGUES CARBÓ, ANDRES
446
Absolut Masculí
Independent
1:07:04
06:21
924
VIDAL PASTOR, JOSE JUAN
139
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:07:06
06:22
925
LILLO GARCIA, ANA
51
Veterans B Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:07:31
06:24
926
BERTOMEU ARGUDO, MARIA JOSE
52
Veterans B Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:07:43
06:25
927
MAHIQUES MASANET, PILAR
53
Veterans B Femení
C. A. La Valldigna
1:07:43
06:25
928
NAVARRO SIGALAT, LUIS
140
Veterans A Masculí
Independent
1:08:08
06:28
929
MARTÍNEZ FRANCÉS, FRANCISCO
122
Veterans B Masculí
C. A. Alcasser
1:08:35
06:30
930
MARTÍNEZ ALAFARGA, SALES
22
Veterans A Femení
C. P. Sant Francesc de Borja
1:09:07
06:33
931
CHOVER CANET, CRISTINA
54
Veterans B Femení
C. Córrer El Garbí
1:09:07
06:33
932
SUBIELA PUCHOL, IVAN
447
Absolut Masculí
Independent
1:09:16
06:34
933
SOLER MULET, Mª JOSE
23
Veterans A Femení
C. A. Gata
1:09:33
06:36
934
FUENTES BENITO, BLAS
448
Absolut Masculí
Independent
1:09:33
06:36
935
ORDOÑEZ GAYA, MARGA
43
Absolut Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:10:28
06:41
936
KLEINJAN RODRÍGUEZ, JON ALAIN
449
Absolut Masculí
Independent
1:10:32
06:41
937
BOLUFER PRADAS, PAQUI
8
Veterans C Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:10:33
06:41
938
MARTÍNEZ LANDETE, RAFAEL
450
Absolut Masculí
A. J. O. S. Xàtiva
1:10:33
06:41
939
SAVALL BARBER, HÉCTOR
451
Absolut Masculí
C. A. l' Espenta
1:10:35
06:41
940
QUEVEDO TEJADA, DIANA ISABEL
44
Absolut Femení
C. E. U. Politècnica de Valencia
1:12:10
06:50
941
CANET CASALS, JOSE
43
Veterans C Masculí
C. A. l' Espenta
1:12:50
06:54
942
PÉREZ PÉREZ, DAVID
452
Absolut Masculí
Independent
1:13:09
06:56
943
LÓPEZ GALIANA, ANTONIO
44
Veterans C Masculí
C. A. Ciutat D'Albaida
1:14:25
07:03
944
MARTÍNEZ MINGUEZ, LUISA
9
Veterans C Femení
C. A. Ciutat D'Albaida
1:14:34
07:04
945
ORTELLS RAMON, INMACULADA
55
Veterans B Femení
Independent
1:14:58
07:06
946
MORERA LLORCA, MIQUEL
123
Veterans B Masculí
C. A. Sueca
1:14:58
07:06

Col·laboren:

Col·laboren
Refrigeració VIMACO - Tendes ANTONI GOMAR - Pastissería SALVA - Fustería JUANVI- Supermercats “HIPER-PATRI” - Flors i Video NOGUERA - Mercat Municipal “EL PRADO” - CarrerasPopulares.com - Nou Píndaro - Gente de la Safor - SOM ESPORT - 3 ½ Noticies - LAS PENYAS - Taller de chapa y pintura JAUME

Disseny Web: Som Esport