XV Cursa del Raval - Memorial Vicent Mañó
Patrocina: Ajuntament de GandiaDijous 6 de desembre de 2007
Hora:
Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.


Distància:

Prova Reina 10,550 Km
+ CLASSIFICACIONS >>


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XV CURSA A PEU DEL RAVAL - Memorial Vicent Mañó

Cronometratge Som Esport

Primer Anterior Següent Últim
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
201
MORENO BENAVENT, JOSE LUIS
122
Absolut Masculí
Independent
0:44:50
04:15
202
PÉREZ GRIFO, ROBERTO
123
Absolut Masculí
C. A. Saltamontes
0:44:51
04:15
203
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
124
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:54
04:15
204
BOSCÁ BALONGA, VICENT
19
Veterans B Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:55
04:15
205
PERELLÓ ROSELLÓ, JUAN ALFREDO
20
Veterans B Masculí
C. A. Xeresa
0:44:55
04:16
206
PENADÉS AIELO, SANTIAGO
125
Absolut Masculí
Independent
0:44:56
04:16
207
TOLEDO PEREIRA, ALFONSO JOSE
126
Absolut Masculí
Independent
0:44:56
04:16
208
FERRER TORRENT, VICENTA
3
Absolut Femení
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:44:58
04:16
209
MENOR TORREJON, DAVID
127
Absolut Masculí
Independent
0:44:58
04:16
210
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
4
Absolut Femení
C. Multiesport Marina Alta
0:44:59
04:16
211
FERRER TORRENT, DANIEL
8
Junior Masculí
Independent
0:45:01
04:16
212
BUIGUES I PASTOR, JOAN FRANCESC
128
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:01
04:16
213
FERNÁNDEZ LUNA, LORENZO
129
Absolut Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:04
04:16
214
PEINADO ESCUDERO, JESUS
130
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:08
04:17
215
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
44
Veterans A Masculí
Independent
0:45:10
04:17
216
MORATA VIDAL, DAVID
131
Absolut Masculí
Independent
0:45:10
04:17
217
KOVAL SZUMIC, MYKHAYLO
9
Junior Masculí
C. A. Dianium
0:45:13
04:17
218
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
132
Absolut Masculí
C. A. Ondara
0:45:14
04:17
219
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
133
Absolut Masculí
C. A. La Faixa
0:45:15
04:17
220
GARCIA ARLANDIS, VICENT
10
Junior Masculí
C. A. Xio
0:45:18
04:18
221
PRATS CANET, OSCAR
0
No inscrit
C. A. Xio
0:45:19
04:18
222
ORTEGA MARIN, RICARDO
45
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:45:20
04:18
223
MAÑO FERRI, SERGIO
134
Absolut Masculí
Independent
0:45:20
04:18
224
PRATS CANET, DOMINGO
135
Absolut Masculí
C. A. Xio
0:45:23
04:18
225
CHELI FERRER, DIONISIO
21
Veterans B Masculí
C. A. Dianium
0:45:27
04:19
226
TORRES FILLOL, PEDRO
136
Absolut Masculí
C. A. La Valldigna
0:45:28
04:19
227
VICEDO MIÑANA, EMILIO
137
Absolut Masculí
C. A. Favara
0:45:29
04:19
228
FERNÁNDEZ MATEU, CESAR
46
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
0:45:34
04:19
229
LLUCH GRAU, DANIEL
138
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:35
04:19
230
MORENO MATAIX, SERGIO
22
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:45:35
04:19
231
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
139
Absolut Masculí
Independent
0:45:40
04:20
232
DOMÍNGUEZ MOYA, RAMON
47
Veterans A Masculí
Independent
0:45:41
04:20
233
DONDERIS SERRA, JAIME
140
Absolut Masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:45:43
04:20
234
MICO CABO, XAVIER
23
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:45:45
04:20
235
MIRALLES VELA, ENRIQUE
48
Veterans A Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:46
04:20
236
SOLER FERRER, RICARDO
141
Absolut Masculí
C. A. La Faixa
0:45:48
04:20
237
MARTÍNEZ CHOVER, FRANCISCO
142
Absolut Masculí
C. A. Sarvatxo
0:45:49
04:21
239
RODRIGAÑEZ IGLESIAS, PEDRO A.
24
Veterans B Masculí
C. A. El Castellet
0:45:50
04:21
240
ROIG CHORNET, JOSE MARIA
4
Veterans C Masculí
C. A. El Castellet
0:45:52
04:21
241
GALAN LEO, ANDRES
25
Veterans B Masculí
Independent
0:45:52
04:21
242
BENÍTEZ MARTÍNEZ, ISIDRO
143
Absolut Masculí
Independent
0:45:52
04:21
243
MARCELO FLUIXÁ, JUAN
144
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:45:53
04:21
244
MICÓ OVIEDO, MIGUEL
5
Veterans C Masculí
Independent
0:45:53
04:21
245
PABLOS ALVARADO, FAUSTINO
6
Veterans C Masculí
C. A. Tajamar
0:45:54
04:21
246
ALABAU MARTÍ, LAURA
4
Veterans A Femení
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:55
04:21
247
ALEMANY JUAN, RAMON
49
Veterans A Masculí
C. A. Les Llebres
0:45:56
04:21
248
MARTÍNEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL
145
Absolut Masculí
Independent
0:45:57
04:21
249
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
26
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:58
04:21
250
SANZ CATARROJA, ARNAU
11
Junior Masculí
Independent
0:45:59
04:22
251
SENDRA COMPANY, SANTIAGO
146
Absolut Masculí
Independent
0:46:00
04:22
252
ANDRES CARRASCO, ABEL
147
Absolut Masculí
Independent
0:46:03
04:22
253
RIBAS GASENT, DAVID I.
148
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:46:04
04:22
254
ROCAMORA GARCIA, JOSE ANTONIO
0
No inscrit
S. D. Correcaminos
0:46:04
04:22
255
PÉREZ BERNABEU, VICENT
27
Veterans B Masculí
C. A. Sueca
0:46:05
04:22
256
NAVARRO PONT, OSCAR
149
Absolut Masculí
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:06
04:22
257
BLASCO ALBERT, JOSE MIGUEL
50
Veterans A Masculí
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:06
04:22
258
MIÑANA VALERA, JOSE
28
Veterans B Masculí
Independent
0:46:08
04:22
259
TORRES NAVARRO, ALEJANDRO
150
Absolut Masculí
Independent
0:46:08
04:22
260
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
151
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:46:09
04:22
261
BODI MIRET, JUAN
152
Absolut Masculí
C. A. Cap-i-Cua
0:46:10
04:23
262
MARTÍNEZ CHICOTE, RICARDO
153
Absolut Masculí
Independent
0:46:10
04:23
264
MARCH ESCUDERO, JAUME
154
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:11
04:23
265
CERVERA TALENS, JOSE VICENTE
29
Veterans B Masculí
Independent
0:46:11
04:23
266
MERÍ RODINES, JUAN MIGUEL
155
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:46:12
04:23
267
GARCIA GARCIA, DAVID
156
Absolut Masculí
Independent
0:46:13
04:23
268
GASCÓN CREMADES, ENRIQUE
157
Absolut Masculí
C. A. La Valldigna
0:46:13
04:23
269
ESTRUCH LLORET, ANTONIO
158
Absolut Masculí
Independent
0:46:14
04:23
270
MASCARELL MARTÍNEZ, SAMUEL
159
Absolut Masculí
C. T. Prodesport Gandia
0:46:16
04:23
271
CANET SOLBES, ROBERT
160
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:16
04:23
273
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
161
Absolut Masculí
Independent
0:46:17
04:23
274
SANCHIS IBAÑEZ, RAFAEL
162
Absolut Masculí
Independent
0:46:19
04:23
275
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
51
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:46:21
04:24
276
NEGRE GISMERO, FABIAN
52
Veterans A Masculí
Independent
0:46:24
04:24
277
FALQUET TORRES, ANTONIO
53
Veterans A Masculí
C. Córrer a Gust
0:46:30
04:25
278
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
163
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:31
04:25
279
MIGUEL SECO, PABLO
12
Junior Masculí
Independent
0:46:32
04:25
280
OGARKOV, ILYA
13
Junior Masculí
Independent
0:46:34
04:25
281
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
54
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:39
04:25
282
GUERRERO CÓRCOLES, AGUSTÍN
30
Veterans B Masculí
Independent
0:46:40
04:25
283
MARTÍNEZ ROMANO, CARLOS
164
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:46:44
04:26
284
AGUILAR VIVES, ESTEBAN
165
Absolut Masculí
BTT Rodes Amples
0:46:50
04:26
285
MOROTE SEGURA, RICARDO
14
Junior Masculí
Independent
0:46:51
04:26
286
CANOVES CANOVES, JOAQUIN
166
Absolut Masculí
Independent
0:46:52
04:27
287
GONZÁLEZ PALOP, PILAR
3
Veterans B Femení
C. A. Cárnicas Serrano
0:46:52
04:27
288
BONET CAMPS, XAVIER
167
Absolut Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:53
04:27
289
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
168
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:53
04:27
290
MORATAL OLASO, ROBERTO
169
Absolut Masculí
Independent
0:46:55
04:27
291
BENACHES RIERA, JOSE MIGUEL
170
Absolut Masculí
C. Córrer Galgos
0:46:56
04:27
292
GARRIGOS MASCARELL, EVA
5
Veterans A Femení
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:57
04:27
293
MOROTE MUÑOZ, PEDRO LUIS
31
Veterans B Masculí
Independent
0:47:00
04:27
294
HERVÁS PEINADO, JOSEP
32
Veterans B Masculí
C. Hàndbol Riola
0:47:00
04:27
295
MORANT GALLEGO, ANTONIO
55
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:01
04:27
296
NOGUEROLES MARTÍNEZ, CRISTOBAL
171
Absolut Masculí
Independent
0:47:01
04:27
297
CIGES ALVARADO, EMILIO
56
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:02
04:28
298
ENGUIX REVERT, FERNANDO
172
Absolut Masculí
Independent
0:47:04
04:28
299
HERNÁNDEZ OLMO, ADRIAN
0
No inscrit
C. T. Prodesport Gandia
0:47:05
04:28
300
GRAU GASCON, JOSE
173
Absolut Masculí
Independent
0:47:11
04:28
301
PÉREZ BAÑULS, JUAN JOSE
57
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:12
04:28
302
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
33
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:14
04:29
303
PALONÉS FERRER, JAVIER
34
Veterans B Masculí
Independent
0:47:14
04:29
304
FALQUET PUIG, OSCAR R.
174
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:15
04:29
305
GONZÁLEZ PONS, FERRAN
175
Absolut Masculí
C. C. Camallaes
0:47:15
04:29
306
FABRA SOLER, CARLOS
176
Absolut Masculí
Independent
0:47:16
04:29
307
PIQUERAS TORRES, JONATHAN
15
Junior Masculí
C. A. Corbera
0:47:16
04:29
308
PIQUERAS QUILES, JOSEP MIQUEL
58
Veterans A Masculí
C. A. Corbera
0:47:17
04:29
309
GÓMEZ SIGNES, ENRIQUE
59
Veterans A Masculí
Independent
0:47:19
04:29
310
PUGLIA MARTÍ, JUAN
60
Veterans A Masculí
C. Córrer Xeraco
0:47:21
04:29
311
CERRATO GIL, JOSE
7
Veterans C Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:21
04:29
312
BENAVENT SANCHO, IGNACIO
177
Absolut Masculí
C. A. Canals
0:47:23
04:29
313
LEYTON HIT, HECTOR DANIEL
35
Veterans B Masculí
Independent
0:47:23
04:30
314
CRISOSTOMO QUINTERO, JUAN
178
Absolut Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:26
04:30
315
GIMÉNEZ BERMUDEZ, RAFA
179
Absolut Masculí
A. J. O. S. Xàtiva
0:47:30
04:30
316
GARCIA VÉLEZ, ALFREDO
36
Veterans B Masculí
Independent
0:47:31
04:30
317
PALLARES LLORET, JOSE FRANCISCO
61
Veterans A Masculí
C. A. Favara
0:47:33
04:30
318
ROS BARBER, RAFAEL
62
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:41
04:31
319
RUBIO BIOSCA, DAMIAN
180
Absolut Masculí
Independent
0:47:42
04:31
320
CIGES GADEA, SALVADOR
16
Junior Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:45
04:32
321
PELUFO SANZ, ANDRES
37
Veterans B Masculí
C. A. Carcaixent
0:47:45
04:32
322
GALAN ANTON, ANDRES
181
Absolut Masculí
Independent
0:47:46
04:32
323
SORIANO MARTÍNEZ, DANIEL
182
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:47
04:32
324
SHOFAYZIEV, GAFUR
17
Junior Masculí
Independent
0:47:48
04:32
325
PASTOR ZORITA, FERNANDO
183
Absolut Masculí
Independent
0:47:50
04:32
326
MONTAGUT TARRASÓ, DANI
18
Junior Masculí
Independent
0:47:50
04:32
327
PEIRÓ SABATER, CESAR
184
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:54
04:32
328
MARTÍ CLEMENTE, KEVIN
5
Absolut Femení
Independent
0:47:57
04:33
329
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
6
Veterans A Femení
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:58
04:33
330
ORTIQUE CLIMENT, MARIA
6
Absolut Femení
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:58
04:33
331
EGEA RIBES, JOSE ANTONIO
185
Absolut Masculí
Independent
0:47:59
04:33
332
PÉREZ SÁNCHEZ, MARIA DEL MAR
7
Veterans A Femení
C. A. Altea
0:48:00
04:33
333
DE WILDE, LENA
1
Veterans C Femení
C. A. Dynamica
0:48:03
04:33
334
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
186
Absolut Masculí
C. A. Benidorm
0:48:07
04:34
335
DOMÍNGUEZ GALLEGO, JORGE
187
Absolut Masculí
Independent
0:48:07
04:34
336
MARTÍ MONTANER, VICTOR
188
Absolut Masculí
Independent
0:48:08
04:34
337
DOMÍNGUEZ TURPIN, RAFAEL
189
Absolut Masculí
Independent
0:48:10
04:34
338
PÉREZ SEMPERE MATARREDONA, JAVIER
63
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:10
04:34
339
PLÁ JUST, MARCOS
190
Absolut Masculí
Independent
0:48:11
04:34
340
MASQUEFA MAS, DOMINGO J.
191
Absolut Masculí
C. Triatló Oliva
0:48:11
04:34
341
GARCIA PARRA, JOSE RAMON
192
Absolut Masculí
C. A. L' Olleria
0:48:12
04:34
342
NOGUERA MOMPO, JOAQUIN
64
Veterans A Masculí
A. D. C. Bombers Marina Alta
0:48:17
04:35
343
MILLET PEIRÓ, SALVADOR
193
Absolut Masculí
Independent
0:48:20
04:35
344
GIL ROSELL, JOSÉ RICARDO
194
Absolut Masculí
C. A. Cap-i-Cua
0:48:21
04:35
345
SEGO PRIMERO, NICK
195
Absolut Masculí
Independent
0:48:22
04:35
346
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
196
Absolut Masculí
C. A. El Verger
0:48:22
04:35
347
GARCIA CORTES, JOSE RAMON
65
Veterans A Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:22
04:35
348
OLAYA CUENCA, JUAN CARLOS
197
Absolut Masculí
C. Córrer Galgos
0:48:23
04:35
349
VILLALBA SERRADOR, ROBERTO
66
Veterans A Masculí
C. Córrer Galgos
0:48:23
04:35
350
CATALÁ FERNÁNDEZ, VICENTE JOSE
67
Veterans A Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:24
04:35
351
CASANOVA SIMÓ, JOSE VICENTE
198
Absolut Masculí
Independent
0:48:25
04:35
352
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
68
Veterans A Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:26
04:35
353
EXPÓSITO ORENGO, DAVID
199
Absolut Masculí
C. A. l' Espenta
0:48:27
04:36
354
CARDONA TENT, JOSE VTE.
200
Absolut Masculí
C. Rem Denia
0:48:27
04:36
355
HERNÁNDEZ FARINÓS, JOSE PASCUAL
69
Veterans A Masculí
C. Córrer Galgos
0:48:29
04:36
356
LÓPEZ ALARCON, FELIX
38
Veterans B Masculí
C. A. L' Olleria
0:48:31
04:36
358
VILA SOLER, VICTOR
39
Veterans B Masculí
C. A. L' Olleria
0:48:36
04:36
359
ESTÉVEZ CABALLERO, SONIA
7
Absolut Femení
C. A. Dianium
0:48:37
04:37
360
MORANT PÉREZ, MAXIMINO
0
No inscrit
C. T. Prodesport Gandia
0:48:38
04:37
361
DELGADO MAYOR, IVAN
19
Junior Masculí
Independent
0:48:38
04:37
362
CASTELLÁ VICIANO, MIQUEL
201
Absolut Masculí
Independent
0:48:40
04:37
363
CORONADO GARCIA, FRANCISCO
202
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:48:40
04:37
364
PONS MAS, JOSE VICENTE
203
Absolut Masculí
C. A. Ondara
0:48:41
04:37
365
FUSTER MORATAL, REMEI
8
Veterans A Femení
Independent
0:48:42
04:37
366
FUSTER i MONZÓ, JORDI
204
Absolut Masculí
G. E. E. La Kerena
0:48:42
04:37
367
SELLENS I ESCRIVÁ, FRANCESC
205
Absolut Masculí
G. E. E. La Kerena
0:48:42
04:37
368
VILLAR JIMÉNEZ, ANTONIO
8
Veterans C Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:43
04:37
369
BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT
206
Absolut Masculí
C. Córrer La Llebre
0:48:44
04:37
370
FORNALI AGULLÉS, RAUL
207
Absolut Masculí
Independent
0:48:44
04:37
371
MARTÍ JORDÁ, JUAN JOSE
40
Veterans B Masculí
Independent
0:48:48
04:38
372
SANCHIS MESTRE, CARLOS
41
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:48:55
04:38
373
FRANCO SAEZ, OSCAR
208
Absolut Masculí
C. A. Terrassa Esports
0:48:56
04:38
374
AHULLO ROSELL, PASCUAL
70
Veterans A Masculí
C. A. La Rabosa
0:48:56
04:38
375
MILLAN CANO, OSCAR
209
Absolut Masculí
Independent
0:48:57
04:38
376
CASAUDOMECQ PLAZA, PEPE
42
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:48:57
04:38
377
SANGIL PIERA, ANTONIO
71
Veterans A Masculí
C. A. La Rabosa
0:48:58
04:38
378
SENDRA PÉREZ, CAROLINA
4
Veterans B Femení
C. Córrer El Garbí
0:49:00
04:39
379
MONTÓN ESCRIVÁ, ERNESTO
210
Absolut Masculí
Independent
0:49:02
04:39
380
SANCHIS VILA, MARCOS
211
Absolut Masculí
Independent
0:49:03
04:39
381
CUEVA HORNERO, JORGE J.
212
Absolut Masculí
Independent
0:49:11
04:40
382
FUSTER MESTRE, ANA
9
Veterans A Femení
C. A. l' Espenta
0:49:15
04:40
383
SAVALL IBIZA, XIMO
43
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:49:21
04:41
384
ARROYO SALCEDO, CRISTIAN
20
Junior Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:21
04:41
385
MARÍ I JUST, JUAN FERNANDO
72
Veterans A Masculí
G. E. E. La Kerena
0:49:22
04:41
386
TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL
213
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:22
04:41
387
MARCOS RODRÍGUEZ, TONI
214
Absolut Masculí
Independent
0:49:23
04:41
388
COLOMER GARCIA, XIMO
215
Absolut Masculí
Independent
0:49:23
04:41
389
VILLAR SANCHO, EDELMIRO
216
Absolut Masculí
C. A. Ondara
0:49:24
04:41
390
GARCIA FERNÁNDEZ, DANIEL
73
Veterans A Masculí
Independent
0:49:25
04:41
391
COMPANY AVIÑO, SALVADOR
44
Veterans B Masculí
C. A. El Castellet
0:49:26
04:41
392
GARCIA MORENO, JOSEP
45
Veterans B Masculí
Independent
0:49:27
04:41
393
LUQUE MORENO, JOSE JAVIER
217
Absolut Masculí
Independent
0:49:29
04:41
394
GOETHEER, NELLIE
2
Veterans C Femení
C. A. Benidorm
0:49:29
04:42
395
FORNÉS CHOVA, IVAN
218
Absolut Masculí
Independent
0:49:31
04:42
396
PÉREZ SÁNCHEZ, DOLORES
5
Veterans B Femení
C. A. Altea
0:49:31
04:42
397
ESCOTO CABANILLES, FERRAN
74
Veterans A Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:32
04:42
398
MELENCHÓN SÁNCHEZ, ANA MARIA
6
Veterans B Femení
C. A. Ondara
0:49:33
04:42
399
SOLER TORMO, JOAQUIN
219
Absolut Masculí
C. A. Ciutat D'Albaida
0:49:36
04:42
400
ABELLAN MORENO, SINDO
220
Absolut Masculí
Independent
0:49:38
04:42
401
VICTORIA LLORET, ANTONIO
75
Veterans A Masculí
C. A. Favara
0:49:39
04:42
402
MASCARELL MARTÍ, JESÚS
221
Absolut Masculí
Independent
0:49:41
04:43
403
MUÑOZ SEBASTIÁ, ANGEL
76
Veterans A Masculí
C. A. Tortuga Algemesí
0:49:42
04:43
404
COMPANY PUIG, CARLOS
222
Absolut Masculí
C. Esportiu Ambra
0:49:44
04:43

Col·laboren:

Col·laboren
Refrigeració VIMACO - Tendes ANTONI GOMAR - Pastissería SALVA - Fustería JUANVI- Supermercats “HIPER-PATRI” - Flors i Video NOGUERA - Mercat Municipal “EL PRADO” - CarrerasPopulares.com - Nou Píndaro - Gente de la Safor - SOM ESPORT - 3 ½ Noticies - LAS PENYAS - Taller de chapa y pintura JAUME

Disseny Web: Som Esport