Som Esport

Diumenge 6 de desembre de 2009
Eixida i Meta: Carrer dels Pellers
Hora: Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.
Distancia: Prova Reina 10,4 Km
Organitza: Associació de Veins del Raval
Patrocina:Ajuntament de Gandia  Ajuntament de Gandia
JUNTA DE DISTRICTE DEL RAVAL
Col.laboren en la organització:
Fundació Esportiva Municipal - Germandat Ecce Homo
Club Atletisme Safor - Club Córrrer el Garbí - Policia Local
Protecció Civil - Creu Roja Gandia

Classificació per categories de la XVII Cursa a peu al Raval
Memorial Vicent Maño

Sel·lecciona la teua categoria  

43 corredors arribats de la categoria Veterans A Femení

Cronometratge Som Esport

P.Cat
Nom
Temps
P.Gral
Club
1
CASTELLS LLEDO, NURIA
0:42:36
110
C. Triatló Sueca
2
SALA GARCIA, MAYCA
0:43:03
122
C. A. Benidorm
3
PIQUERES FRANCÉS, XELO
0:44:35
192
C. A. Franjuan Xàtiva
4
PEIRO SABATER, OLIVIA
0:45:30
237
C. A. Safor
5
FUSTER MESTRE, ANA
0:47:58
320
C. A. l' Espenta
6
RAMIREZ SANCHIS, LIDIA
0:49:14
378
Independent
7
DONET FLORES, SONIA
0:49:15
380
R. C. Náutico Gandia Remo
8
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
0:50:42
446
C. A. Cap i Cua
9
EHLE, SUSI
0:50:52
453
C. A. Benidorm
10
FUSTER MORATAL, REMEI
0:50:55
460
Independent
11
GARRIGÓS MASCARELL, EVA MARÍA
0:51:37
515
C. A. Safor
12
MANSILLA BELLVIS, ROSA
0:52:13
553
C. A. Daimús Tecnoesport
13
PUIG MARTI, M. JOSÉ
0:53:28
604
C. A. Safor
14
MARTI BRINES, PILAR
0:54:12
632
C. A. Safor
15
PEREZ ORENGO, SUSANA
0:55:56
688
Independent
16
MAGRANER RODRIGUEZ, ANA
0:56:01
694
Independent
17
GIMENEZ RIBES, INMA
0:56:21
707
C. A. Daimús Tecnoesport
18
MEDINA FERNANDEZ, CARMEN
0:56:25
709
Independent
19
BOVER SALA, TERESA
0:56:41
721
C. A. Llebeig Xàbia
20
SALES JUAN, LIDIA
0:56:56
731
C. A. B. Ibiza - Aquaplag
21
ALMIÑANA COSTA, NANDA
0:57:44
762
C. A. Favara
22
CARDETE ROIG, MONICA
0:57:46
763
Independent
23
FERNANDEZ LUNA, YOLANDA
0:57:57
772
Independent
24
LLEDO FERRAGUD, LOURDES
0:57:59
774
C. Córrer Peus Quets
25
SANTAMARIA SOLER, NOELIA
0:58:01
776
Independent
26
GREGORI ESTEVE, INMA
0:59:24
823
C. A. Daimús Tecnoesport
27
GREGORI GARCIA, JOANA
0:59:25
825
Independent
28
DEUSA PASTOR, CELIA
1:01:18
880
C. Córrer El Garbí
29
MARTINEZ HERNANDEZ, MAVI
1:01:30
886
Independent
30
ANDRÉS FUSTER, LOURDES
1:01:44
890
Independent
31
SALVÀ MULET, ANTONIA
1:03:22
922
Independent
32
PUGA MARTIN, SILVIA
1:05:23
940
Independent
33
MAHIQUES MORANT, Mª MAGDALENA
1:05:30
942
Independent
34
SOLER MAHIQUES, SABINA
1:05:31
943
Independent
35
CARBONELL FRASQUET, CLARA-ISABEL
1:05:31
944
Independent
36
ALBELDA TALENS, MARIAN
1:05:57
952
Independent
37
DEUSA PASTOR, MARIA VICENTA
1:06:06
956
C. Córrer El Garbí
38
FERRI MASCARELL, SILVIA
1:06:15
958
Independent
39
GARCIA MARTINEZ, EVA Mª
1:07:21
964
R. C. Náutico Gandia Remo
40
FERRI MASCARELL, ANA
1:07:26
965
Independent
41
ESTORNELL SANTIMOTEO, ANGELA
1:09:04
972
C. Alpí Gandia
42
SEGUI GRAU, YOLANDA
1:09:15
973
Independent
43
CREUS ORTOLA, BEATRIZ
1:10:02
976
Independent
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions