Som Esport

Diumenge 6 de desembre de 2009
Eixida i Meta: Carrer dels Pellers
Hora: Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.
Distancia: Prova Reina 10,4 Km
Organitza: Associació de Veins del Raval
Patrocina:Ajuntament de Gandia  Ajuntament de Gandia
JUNTA DE DISTRICTE DEL RAVAL
Col.laboren en la organització:
Fundació Esportiva Municipal - Germandat Ecce Homo
Club Atletisme Safor - Club Córrrer el Garbí - Policia Local
Protecció Civil - Creu Roja Gandia

CLASSIFICACIÓ PER CLUBS DE LA XVII CURSA A PEU DEL RAVAL
Memorial Vicent Mano

Sel·lecciona el teu club  

83 corredors arribats del club C. Córrer El Garbí

Cronometratge Som Esport

P. Gral
Nom
Temps
P. Cat
Categoria
41
DOMENECH DEUSA, MARC
0:00:30
39
Piponet Masculí
10
CARRETERO GARCIA, CARLA
0:00:31
9
Piponet Femení
65
SIGNES FERRI, GUILLERMO
0:00:38
63
Piponet Masculí
62
MALONDA MARTÍNEZ, MAYA
0:00:50
57
Piponet Femení
86
JIMÉNEZ FRASQUET, DANIEL
0:00:53
82
Piponet Masculí
89
PEYRÓ ALBORCH, ALVARO
0:00:57
85
Piponet Masculí
98
LÓPEZ FUERTES, GONZALO
0:01:07
94
Piponet Masculí
5
DOMENECH DEUSA, JOAN
0:02:27
5
Benjamí Masculí
10
MONTOYA MARTINEZ, PEDRO
0:02:32
10
Benjamí Masculí
33
RIBAS ESTRUCH, HUGO
0:02:52
31
Benjamí Masculí
25
VICIANO CARMONA, CLAUDIA
0:03:08
23
Benjamí Femení
7
SIGNES MAHIQUES, BETLEM
0:04:04
7
Aleví Femení
13
MARTI HIGUERO, GEMA
0:04:16
13
Aleví Femení
63
PRIETO ROIG, AUSIAS
0:04:47
58
Aleví Masculí
3
PEIRÓ ALCAZAR, IVAN
0:06:27
3
Infantil Masculí
50
SIGNES FERRI, MARIA
0:06:28
49
Aleví Femení
4
SEMPERE ESTEVE, ALEXANDRA
0:07:41
4
Infantil Femení
17
LEON RUIZ, FERRAN
0:07:51
17
Infantil Masculí
7
REINA ARGENTE, PABLO
0:16:13
6
Cadet masc
8
ESTRUCH BAÑULS, EVA
0:16:18
2
Cadet fem
12
BAÑULS SANTA BARBARA, LORENA
0:18:46
4
Cadet fem
13
VILA CASTELLA, IRIS
0:19:04
5
Cadet fem
17
LOPEZ FRANCES, JOSE
0:37:43
3
Veterans A Masculí
29
VIDAL BATALLER, DIEGO
0:38:44
19
Absolut Masculí
62
MORENO LAINEZ, JULIO
0:40:26
5
Veterans B Masculí
86
VIDAL BATALLER, JOSE
0:41:27
18
Veterans A Masculí
92
BLASCO CERVERA, SALVADOR
0:41:38
19
Veterans A Masculí
101
VALERO NOVA, JAIME
0:42:12
62
Absolut Masculí
105
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
0:42:24
12
Veterans B Masculí
109
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
0:42:35
13
Veterans B Masculí
112
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
0:42:39
25
Veterans A Masculí
125
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
0:43:05
75
Absolut Masculí
194
FERRER ALEMANY, SALVADOR
0:44:38
38
Veterans A Masculí
225
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
0:45:08
44
Veterans A Masculí
227
CASTELLA GARCIA, XIMO
0:45:14
24
Veterans B Masculí
238
CHOVA MORANT, SERGIO
0:45:34
47
Veterans A Masculí
252
ORTIZ RIVAS, RAÚL
0:46:02
151
Absolut Masculí
284
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
0:47:06
166
Absolut Masculí
303
ROMERO SALADO, JOSE
0:47:37
62
Veterans A Masculí
324
CARRETERO SAEZ, JUANMA
0:48:03
183
Absolut Masculí
367
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
0:49:02
51
Veterans B Masculí
370
MARTÍ PELLICER, JORDI
0:49:03
202
Absolut Masculí
375
RIBAS GASENT, DAVID
0:49:10
76
Veterans A Masculí
386
JARILLO NAVALMORAL, INMA
0:49:23
3
Veterans B Femení
407
MONTOYA ORBEA, ARTURO
0:49:54
82
Veterans A Masculí
432
PIERA MARTIN, BASILIO
0:50:27
86
Veterans A Masculí
443
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
0:50:40
65
Veterans B Masculí
473
PASTOR GINER, KIKO
0:51:04
254
Absolut Masculí
493
GONZALEZ SERENA, JUAN ANTONIO
0:51:21
266
Absolut Masculí
565
GRIMALT SIGNES, JAVIER
0:52:24
82
Veterans B Masculí
574
NOVELL GAVILÁ, MIGUEL ANGEL
0:52:35
10
Veterans C Masculí
596
YERBES LLORENS, JOSE
0:53:16
106
Veterans A Masculí
613
LOPEZ IBAÑEZ, JUAN JOSE
0:53:34
110
Veterans A Masculí
614
ALFARO BALAGUER, FRANCISCO
0:53:35
89
Veterans B Masculí
651
DELGADO FORNET, ALFONSO
0:54:57
116
Veterans A Masculí
685
PERALES CANALES, RAFAEL
0:55:52
0
No inscrit
700
PELLICER MORANT, JAVIER
0:56:11
110
Veterans B Masculí
728
PEYRÓ MORENO, ALVARO
0:56:47
121
Veterans A Masculí
727
PASCUAL MAFE, JORDI
0:56:47
114
Veterans B Masculí
736
MORA NIETO, FRANCISCO
0:57:04
122
Veterans A Masculí
738
ALAPONT MUÑOZ, RAFAEL
0:57:07
14
Veterans C Masculí
746
CALATAYUD SOLER, TRINO
0:57:19
116
Veterans B Masculí
747
FAYOS VILLANUEVA, JULIO GUILLERMO
0:57:20
385
Absolut Masculí
749
ALMIÑANA PELLICER, JUAN CARLOS
0:57:21
117
Veterans B Masculí
828
GARCÍA LÓPEZ, LOLI
0:59:30
17
Veterans B Femení
836
MORANT APARISI, ALFREDO
0:59:39
129
Veterans B Masculí
857
GIMENEZ GOMEZ, ANTONIA
1:00:19
5
Veterans C Femení
859
CONÉ GALLUR, ENRIQUE
1:00:21
22
Veterans C Masculí
862
GONZALEZ CASANOVA, MAYTE
1:00:32
20
Veterans B Femení
863
ALBANELL MILLET, FEDERICO
1:00:36
135
Veterans A Masculí
865
ALBORCH CANET, ANA
1:00:37
21
Veterans B Femení
868
MONTOSA PLÁ, FERNANDO
1:00:48
436
Absolut Masculí
871
BAÑULS PEREZ, ALEJANDRO
1:00:49
130
Veterans B Masculí
870
SANTA BARBARA HIDALGO, CONCHA
1:00:49
22
Veterans B Femení
880
DEUSA PASTOR, CELIA
1:01:18
28
Veterans A Femení
883
LOPEZ MUÑOZ, JOSE Mª
1:01:26
23
Veterans C Masculí
906
CANO GARCIA, PAULINO
1:02:19
25
Veterans C Masculí
907
JIMÉNEZ PUCHOL, LOLI
1:02:22
30
Veterans B Femení
923
GOMEZ BELLON, ALICIA
1:03:33
8
Veterans C Femení
932
MIÑANA MASCARELL, LOLA
1:04:10
9
Veterans C Femení
933
BAÑULS PEREZ, MARIA
1:04:11
29
Absolut Femení
950
SIGNES PEREZ, JUAN JOSE
1:05:48
137
Veterans B Masculí
956
DEUSA PASTOR, MARIA VICENTA
1:06:06
37
Veterans A Femení
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions