Som Esport

Diumenge 6 de desembre de 2009
Eixida i Meta: Carrer dels Pellers
Hora: Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.
Distancia: Prova Reina 10,4 Km
Organitza: Associació de Veins del Raval
Patrocina:Ajuntament de Gandia  Ajuntament de Gandia
JUNTA DE DISTRICTE DEL RAVAL
Col.laboren en la organització:
Fundació Esportiva Municipal - Germandat Ecce Homo
Club Atletisme Safor - Club Córrrer el Garbí - Policia Local
Protecció Civil - Creu Roja Gandia

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVII CURSA A PEU DEL RAVAL
Memorial Vicent Maño


Cronometratge Som Esport

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
202
MIÑANA VALERA, JOSE
22
Veterans B Masculí
C. A. Safor
0:44:51
04:19
203
VIDAL CAMPS, JOSE JAVIER
122
Absolut Masculí
Independent
0:44:51
04:19
204
ESCRIVA MIRET, DAVID
123
Absolut Masculí
C. A. Safor
0:44:51
04:19
205
MARTI RIBELLES, MIGUEL ANGEL
124
Absolut Masculí
C. A. El Xio Llutxent
0:44:51
04:19
206
MARTI ALBIÑANA, LUIS
125
Absolut Masculí
Independent
0:44:52
04:19
207
FERNANDEZ LUNA , LORENZO
126
Absolut Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:52
04:19
208
ESCRIVA I MIRET, SALVADOR
127
Absolut Masculí
Independent
0:44:53
04:19
209
GOMEZ SOTOS, JUAN RAMON
128
Absolut Masculí
Independent
0:44:53
04:19
210
BOSCÀ BAÑULS, BORJA
129
Absolut Masculí
Independent
0:44:55
04:19
211
PIQUERAS QUILES, JOSE
41
Veterans A Masculí
C. A. Corbera
0:44:56
04:19
212
BOSCA MARTI, VICENT
42
Veterans A Masculí
C. A. Corbera
0:44:57
04:19
213
MORENO MARI, DANIEL
130
Absolut Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:57
04:19
214
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
23
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:59
04:20
215
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
43
Veterans A Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:01
04:20
216
MARTI PIZCUETA, PAU
131
Absolut Masculí
C. A. L' Olleria
0:45:01
04:20
217
GUIJARRO CAMARENA, RUBEN
132
Absolut Masculí
C. C. Nopucmes
0:45:02
04:20
218
ANDRÉS MOSCARDÓ, ISAAC
133
Absolut Masculí
C. A. Cent Cames
0:45:02
04:20
219
MARTINEZ UBEDA, JAIME
134
Absolut Masculí
C. A. Franjuan Xàtiva
0:45:03
04:20
220
SAN SEGUNDO BERNABEU, PEDRO A.
135
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:45:04
04:20
221
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
0
No inscrit
G. E. La Carena La Font
0:45:05
04:20
222
CHAVELI DONET, JAVIER
136
Absolut Masculí
G. A. S. El Mussol Barx
0:45:05
04:20
223
IBAÑEZ BORRAS, JUAN ANTONIO
137
Absolut Masculí
Independent
0:45:05
04:20
224
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
138
Absolut Masculí
C. A. l' Espenta
0:45:07
04:20
225
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
44
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:45:08
04:20
226
LLOPIS HERVAS, HUGO
139
Absolut Masculí
C. A. Safor
0:45:11
04:21
227
CASTELLA GARCIA, XIMO
24
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:45:14
04:21
228
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
140
Absolut Masculí
G. E. La Carena La Font
0:45:17
04:21
229
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
141
Absolut Masculí
C. A. La Xara
0:45:24
04:22
230
VELEZ BONET, VICTOR MANUEL
142
Absolut Masculí
Independent
0:45:25
04:22
231
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
45
Veterans A Masculí
C. A. Safor
0:45:26
04:22
232
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
143
Absolut Masculí
C. A. Cap i Cua
0:45:27
04:22
233
MORENO COSTA, SALVADOR
0
No inscrit
G. E. La Carena La Font
0:45:28
04:22
234
FERRI FRANCES, VICENTE
0
No inscrit
Independent
0:45:28
04:22
235
PASTOR CABRERA, ARTEMIO
144
Absolut Masculí
Independent
0:45:29
04:22
236
GARCIA PEREZ, SALVADOR
46
Veterans A Masculí
C. Esportiva El Corriol
0:45:30
04:23
237
PEIRO SABATER, OLIVIA
4
Veterans A Femení
C. A. Safor
0:45:30
04:23
238
CHOVA MORANT, SERGIO
47
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:45:34
04:23
239
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
48
Veterans A Masculí
C. Córrer Xeraco
0:45:35
04:23
240
MALONDA PÉREZ, EDU
49
Veterans A Masculí
C. Alpí Gandia
0:45:36
04:23
241
MUÑOZ RESA, RAUL
145
Absolut Masculí
BTT Golismeros
0:45:36
04:23
242
FLORES ALBELDA, JAVIER
146
Absolut Masculí
C. A. Safor
0:45:37
04:23
243
ENGUIX SANCHO, JOSE
50
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
0:45:37
04:23
245
MONZO FUSTER, SALVA
51
Veterans A Masculí
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:45:40
04:24
246
FRANCES MARTI, JORGE
147
Absolut Masculí
Independent
0:45:43
04:24
247
ROSELLO COLL, JUANJO
52
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:50
04:24
248
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
0
No inscrit
G. A. S. El Mussol Barx
0:45:52
04:25
249
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
148
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:55
04:25
250
MONCHO APARISI, JAVIER
149
Absolut Masculí
Independent
0:45:56
04:25
251
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
150
Absolut Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
0:45:57
04:25
252
ORTIZ RIVAS, RAÚL
151
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:46:02
04:26
253
MAS MATOSES, PACO
53
Veterans A Masculí
- Independent
0:46:03
04:26
254
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
152
Absolut Masculí
Independent
0:46:03
04:26
255
SANCHIS JUAN, DAMIAN
25
Veterans B Masculí
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:04
04:26
256
GOMAR BOTELLA, VICENT
54
Veterans A Masculí
C. A. Cent Cames
0:46:10
04:26
257
CIGES GADEA, SALVADOR
7
Junior Masculí
C. A. Safor
0:46:14
04:27
258
MILLET FUSTER, ESTANISLAO
26
Veterans B Masculí
G. E. La Carena La Font
0:46:16
04:27
259
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
0
No inscrit
Independent
0:46:19
04:27
260
FERRER PEIRO, MANUEL
27
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:20
04:27
261
ESCRIVA CANET, JUAN
153
Absolut Masculí
G. E. La Carena La Font
0:46:21
04:27
262
VICTORIA LLORET, ANTONIO
55
Veterans A Masculí
Independent
0:46:22
04:28
263
FAUS ESCRIVA, FABIAN
154
Absolut Masculí
C. A. Safor
0:46:23
04:28
264
FERNANDEZ LUNA, JOSE
28
Veterans B Masculí
Independent
0:46:23
04:28
265
GOMEZ GORDILLO, CARLOS
0
No inscrit
Independent
0:46:26
04:28
266
PONS I PONS, JOSEP ANTONI
155
Absolut Masculí
C. Triatló Oliva
0:46:27
04:28
267
GIL MACHI, JUAN CARLOS
56
Veterans A Masculí
C. Córrer Galgos
0:46:27
04:28
268
NOGUERA MOMPO, JOAQUIN
29
Veterans B Masculí
Independent
0:46:30
04:28
269
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
156
Absolut Masculí
G. E. La Carena La Font
0:46:33
04:29
270
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
57
Veterans A Masculí
C. Córrer Xeraco
0:46:35
04:29
271
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
157
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:36
04:29
272
FORNES CHOVA, IVAN
158
Absolut Masculí
Independent
0:46:40
04:29
273
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
159
Absolut Masculí
Independent
0:46:44
04:30
274
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
58
Veterans A Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:46:47
04:30
275
DE LA ENCARNACION SALVADOR, MIGUEL
30
Veterans B Masculí
G. D. Besorí
0:46:48
04:30
276
JIMÉNEZ BERGA, JOSÉ CARLOS
160
Absolut Masculí
Independent
0:46:51
04:30
277
PASTOR LAPARRA, LLUÍS
161
Absolut Masculí
Independent
0:46:54
04:31
278
MUÑOZ VIDAL, PASCUAL
162
Absolut Masculí
Independent
0:46:54
04:31
279
CIVICO JURADO, FRANCISCO
31
Veterans B Masculí
Independent
0:46:56
04:31
280
CORTES PEREZ, VICENTE
163
Absolut Masculí
Independent
0:46:56
04:31
281
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
164
Absolut Masculí
Independent
0:46:58
04:31
282
FRIGOLA VIDAL, SALVADOR
165
Absolut Masculí
G.E.T.P. Running Team
0:46:59
04:31
283
MICO OVIEDO, MIGUEL
3
Veterans C Masculí
Independent
0:47:03
04:31
284
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
166
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:06
04:32
285
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
167
Absolut Masculí
C. A. Gata
0:47:08
04:32
286
PERELLÓ BLANQUER, SERGI
168
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:47:10
04:32
287
ZAMORA TERRADES, JOSÉ LUIS
32
Veterans B Masculí
C. A. Altea
0:47:12
04:32
288
CONDE RUIZ, JAVIER
59
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:14
04:33
289
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
169
Absolut Masculí
C. A. Cametes Spat
0:47:15
04:33
290
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
170
Absolut Masculí
C. A. Cametes Spat
0:47:16
04:33
291
FABRA SOLER, CARLOS
171
Absolut Masculí
Independent
0:47:18
04:33
292
ABARCA FALGAS, JOSE
60
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:47:19
04:33
293
FERRER MULET, FRANCESC
33
Veterans B Masculí
C. A. Gata
0:47:21
04:33
294
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
0
No inscrit
C. A. La Faixa
0:47:24
04:34
295
ALONSO MATEO, SEBASTIAN
61
Veterans A Masculí
C. A. Altea
0:47:29
04:34
296
ESCRIVA CAMARENA, JUAN
172
Absolut Masculí
Independent
0:47:30
04:34
297
PALLARES LLORET, JOSE
34
Veterans B Masculí
C. A. Favara
0:47:30
04:34
298
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
35
Veterans B Masculí
C. A. Xeresa
0:47:31
04:34
299
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
173
Absolut Masculí
C. A. Imatge Peluqueros
0:47:32
04:34
300
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
174
Absolut Masculí
C. A. Llops Villalonga
0:47:35
04:35
301
VAZQUEZ PINOS, PEPE
175
Absolut Masculí
Independent
0:47:36
04:35
302
PALET VIUDES, DAVID
176
Absolut Masculí
Independent
0:47:37
04:35
303
ROMERO SALADO, JOSE
62
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:37
04:35
304
TORMO TORTOSA, EMILIO
0
No inscrit
Independent
0:47:38
04:35
305
CASAS PEREZ, JUAN
36
Veterans B Masculí
Independent
0:47:40
04:35
306
MORERA ORTELLS, MIQUEL
177
Absolut Masculí
C. A. Sueca
0:47:43
04:35
307
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
178
Absolut Masculí
Independent
0:47:44
04:35
308
GARCIA MOLINA, JOAQUIN L.
37
Veterans B Masculí
C. A. Mohicanos La Pobla
0:47:44
04:35
309
GARCÍA VELEZ, ALFREDO
38
Veterans B Masculí
Independent
0:47:45
04:36
310
SALORT LLODRA, VICENT
63
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:47:45
04:36
311
PÉREZ BERNABEU, VICENT
39
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:47:46
04:36
312
PEREZ LLOMBART, CARLOS
64
Veterans A Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:47:48
04:36
313
MARTINEZ JUST, JOSE VICENTE
179
Absolut Masculí
G. E. La Carena La Font
0:47:49
04:36
314
GARCIA SERRA, ANTONIO
40
Veterans B Masculí
Independent
0:47:50
04:36
315
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
41
Veterans B Masculí
Independent
0:47:52
04:36
316
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
180
Absolut Masculí
Independent
0:47:52
04:36
317
REVERT ESCRIVA, SALVA
65
Veterans A Masculí
C. A. Xeresa
0:47:54
04:36
318
MARTI ARLANDIS, ALBERTO
181
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:47:54
04:36
319
AGUADO CARLOS, IVAN
182
Absolut Masculí
C. A. La Rabosa
0:47:55
04:36
320
FUSTER MESTRE, ANA
5
Veterans A Femení
C. A. l' Espenta
0:47:58
04:37
321
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
2
Veterans B Femení
C. A. Benidorm
0:48:00
04:37
322
VILLAR PALOMAR, AMPARO
2
Absolut Femení
C. A. Safor
0:48:01
04:37
323
VILLAR JIMÉNEZ, ANTONIO
4
Veterans C Masculí
C. A. Safor
0:48:01
04:37
324
CARRETERO SAEZ, JUANMA
183
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:48:03
04:37
325
BODI MIRET, JUAN
0
No inscrit
Independent
0:48:03
04:37
326
PRETEL IZAGUIRRE, PEDRO C.
0
No inscrit
Independent
0:48:04
04:37
327
GIL FERRANDIS, MARTIN
42
Veterans B Masculí
Independent
0:48:05
04:37
328
MARCILLA CANDEL, AMADO
184
Absolut Masculí
Independent
0:48:06
04:38
329
FUSTER MORATAL, FABIAN
66
Veterans A Masculí
G. E. La Carena La Font
0:48:08
04:38
330
OVIEDO MOMPO, ROGELIO
5
Veterans C Masculí
C. A. L' Olleria
0:48:08
04:38
331
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
185
Absolut Masculí
C. Córrer No Torne Més
0:48:09
04:38
332
MORANT PANIAGUA, FRANCISCO JOSÉ
186
Absolut Masculí
Independent
0:48:14
04:38
333
RONDA PEREZ, JAIME
187
Absolut Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:15
04:38
334
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
67
Veterans A Masculí
C. A. Gata
0:48:16
04:38
335
SAVALL IBIZA, XIMO
43
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:48:16
04:39
336
NAYA NOGUEROLES, JOSE
188
Absolut Masculí
Independent
0:48:16
04:39
337
SERRA NAVARRO, JESUS
0
No inscrit
Independent
0:48:18
04:39
338
ROMERO MATEU, XIMO
44
Veterans B Masculí
C. A. Vici Natura
0:48:19
04:39
339
VILAR MUÑOZ, RAIMUNDO
45
Veterans B Masculí
Independent
0:48:20
04:39
340
SAMPEDRO SIGALAT, VICENT
189
Absolut Masculí
C. A. l' Espenta
0:48:21
04:39
341
GARCIA CASTELLA, JUAN CARLOS
68
Veterans A Masculí
C. C. Nopucmes
0:48:21
04:39
342
GRANELL RUBIO, DAVID
69
Veterans A Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:48:23
04:39
343
PEDRO MESTRE, JOSÉ
46
Veterans B Masculí
C. A. Gata
0:48:23
04:39
344
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
190
Absolut Masculí
Independent
0:48:24
04:39
345
CABRERA ESPI, ANTONIO JOSE
191
Absolut Masculí
Independent
0:48:25
04:39
346
GRAU MARI, SERGIO
192
Absolut Masculí
Independent
0:48:29
04:40
347
CANET FERRER, CHIMO
47
Veterans B Masculí
C. A. Safor
0:48:31
04:40
348
ESCRIVÁ LÓPEZ, MARTÍ
193
Absolut Masculí
G.E.T.P. Running Team
0:48:34
04:40
349
BARON OLASO, JORDI
194
Absolut Masculí
Independent
0:48:35
04:40
350
TOCHENINK, SERGIO
0
No inscrit
Independent
0:48:35
04:40
351
LOPEZ IVARS, MIQUEL
195
Absolut Masculí
Independent
0:48:36
04:40
352
GUERRERO CORCOLES, AGUSTIN
48
Veterans B Masculí
Independent
0:48:36
04:40
353
BRETÓ DÍAZ, BERNAT
70
Veterans A Masculí
Independent
0:48:37
04:40
354
LLORET PLA, ANGEL
196
Absolut Masculí
Independent
0:48:39
04:41
355
UBEDA FERRERO, JESUS
49
Veterans B Masculí
Independent
0:48:42
04:41
356
ROCA ABAD, HECTOR
197
Absolut Masculí
Independent
0:48:43
04:41
357
SOTOS GARCIA, JOSE LUIS
71
Veterans A Masculí
Independent
0:48:44
04:41
358
SANCHO SOLER, SALVADOR
198
Absolut Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:48
04:42
359
GIL BAUTISTA, ENRIQUE JAVIER
72
Veterans A Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:48
04:42
360
BOTELLA MASCARELL, PABLO
199
Absolut Masculí
Independent
0:48:49
04:42
361
MORAGUES SAMPEDRO, JOSE ANTONIO
73
Veterans A Masculí
Independent
0:48:50
04:42
362
VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉ
50
Veterans B Masculí
Independent
0:48:52
04:42
363
CIGES ALVARADO , EMILIO
74
Veterans A Masculí
C. A. Safor
0:48:54
04:42
364
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIME
75
Veterans A Masculí
Independent
0:48:57
04:42
365
MONTILLA MILLET, ANDREU
0
No inscrit
Independent
0:49:00
04:43
366
PEIRO VILAPLANA, SANTIAGO
200
Absolut Masculí
C. A. Cullera
0:49:01
04:43
367
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
51
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:49:02
04:43
368
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
201
Absolut Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:02
04:43
369
CASSELLES PEDRO, JOSE
52
Veterans B Masculí
C. A. Gata
0:49:03
04:43
370
MARTÍ PELLICER, JORDI
202
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:49:03
04:43
371
GADEA MASCARELL, JOSE RAMON
203
Absolut Masculí
C. A. Safor
0:49:04
04:43
372
MARTINEZ SERRIO, RAFA
204
Absolut Masculí
C. A. Gata
0:49:07
04:43
373
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
205
Absolut Masculí
G. E. La Carena La Font
0:49:08
04:43
374
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTE
206
Absolut Masculí
Independent
0:49:09
04:44
375
RIBAS GASENT, DAVID
76
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:49:10
04:44
376
EXPOSITO ORENGO, DAVID
207
Absolut Masculí
Independent
0:49:12
04:44
377
FAUS SANCHIS, JOSEP
0
No inscrit
Independent
0:49:13
04:44
378
RAMIREZ SANCHIS, LIDIA
6
Veterans A Femení
Independent
0:49:14
04:44
379
CANET MORANT, PEPE
0
No inscrit
C. A. Safor
0:49:14
04:44
380
DONET FLORES, SONIA
7
Veterans A Femení
R. C. Náutico Gandia Remo
0:49:15
04:44
381
GARCIA VALVERDE, PEPE
53
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:16
04:44
382
SAPIÑA SAPIÑA, FERRAN
54
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:16
04:44
383
ARLANDIS MARTIN-ALBO , HECTOR
8
Junior Masculí
C. A. Ondara
0:49:17
04:44
384
ESCRIVA SIGNES, JOSE DANIEL
208
Absolut Masculí
- Independent
0:49:18
04:44
385
DIAZ PEREZ, ANTONIO
209
Absolut Masculí
Independent
0:49:21
04:45
386
JARILLO NAVALMORAL, INMA
3
Veterans B Femení
C. Córrer El Garbí
0:49:23
04:45
387
CABALLERO BERRADE, CARLOS
210
Absolut Masculí
Independent
0:49:24
04:45
388
SAVALL SANTOS, ANDRES
211
Absolut Masculí
Independent
0:49:27
04:45
389
PEREZ VALERA, RAMON
55
Veterans B Masculí
C. A. Vici Natura
0:49:29
04:46
390
GARCIA SALVADOR, ROGELIO
77
Veterans A Masculí
Independent
0:49:33
04:46
391
ESCOLANO MUÑOZ, JUAN VICENTE
212
Absolut Masculí
G.E.T.P. Running Team
0:49:38
04:46
392
SAHUQUILLO AROCA, ROBERTO CARLOS
213
Absolut Masculí
G.E.T.P. Running Team
0:49:40
04:47
393
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
56
Veterans B Masculí
C. T. Prodesport Gandia
0:49:41
04:47
394
MONCHO SEBASTIA, JOSE SALVADOR
214
Absolut Masculí
Independent
0:49:42
04:47
395
PALAU VIDAL, JAUME
215
Absolut Masculí
C. A. Vici Natura
0:49:42
04:47
396
MAYOR FUSTER, ANTONI
78
Veterans A Masculí
- Independent
0:49:43
04:47
397
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
216
Absolut Masculí
- Independent
0:49:43
04:47
398
VERDU I SERRALTA, VICENT PASQUAL
79
Veterans A Masculí
Independent
0:49:47
04:47
399
SASTRE TORRES, PEPE
80
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:48
04:47
400
HUET LLOPIS, CELESTINO
217
Absolut Masculí
Independent
0:49:49
04:47
401
PEDRO PEDROS, JOSE
218
Absolut Masculí
C. A. Gata
0:49:50
04:48
402
FERRI MASCARELL, JORDI
219
Absolut Masculí
Independent
0:49:50
04:48

Primer Anterior Següent Últim
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions