Som Esport

Diumenge 6 de desembre de 2009
Eixida i Meta: Carrer dels Pellers
Hora: Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.
Distancia: Prova Reina 10,4 Km
Organitza: Associació de Veins del Raval
Patrocina:Ajuntament de Gandia  Ajuntament de Gandia
JUNTA DE DISTRICTE DEL RAVAL
Col.laboren en la organització:
Fundació Esportiva Municipal - Germandat Ecce Homo
Club Atletisme Safor - Club Córrrer el Garbí - Policia Local
Protecció Civil - Creu Roja Gandia

CLASSIFICACIÓ VIRTUAL DE LA XVII CURSA A PEU DEL RAVAL
Memorial Vicent Mano


Cronometratge Som Esport
Classificació virtual

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
HORMA, MOUNIR
1
Promesa Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:05
03:17
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
1
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:40
03:20
3
LOPEZ PEREZ, ANTONIO
1
Veterans B Mas
C. A. Bikila Nike Valencia
0:35:19
03:24
4
BOUFZOUZ, ABDELHAZIZ
1
Veterans A Mas
C. A. Les Llebres
0:36:11
03:29
5
PEREZ ALVAREZ, PABLO ANTONIO
2
Veterans A Mas
Independent
0:36:13
03:29
6
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil Mas
Independent
0:36:15
03:29
7
CLIMENT CORTES, MAURO
3
Veterans A Mas
C. A. Les Llebres
0:36:18
03:30
8
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
4
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:36:26
03:30
9
REINA MORENILLA, JESÚS
1
Veterans C Mas
C. A. Atletes Xàtiva
0:36:39
03:31
10
BOU SOLIVA, JESÚS
2
Senior Mas
C. A. Safor
0:36:42
03:32
11
BENAVENT OLTRA, RAFA
5
Veterans A Mas
C. Córrer La Llebre
0:37:11
03:35
12
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
6
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:37:18
03:35
13
PUIG GRIMALT, PERFECTO
3
Senior Mas
C. A. Dianium
0:37:26
03:36
14
LLIDO COTS, VICENTE
2
Veterans B Mas
Independent
0:37:34
03:37
15
DONET MONTAGUD, MIQUEL
7
Veterans A Mas
G. A. S. El Mussol Barx
0:37:36
03:37
16
MOMPARLER MARTINEZ, DAVID
8
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:37:40
03:37
17
LOPEZ FRANCES, JOSE
3
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:37:43
03:38
18
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
4
Senior Mas
Independent
0:37:45
03:38
19
KRISTENSEN, TROND
9
Veterans A Mas
- Independent
0:37:56
03:39
20
MASANET SANCHO, ANTONIO
10
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:09
03:40
21
TRESCOLI ARNANDIS, MARIANO
5
Senior Mas
C. A. L' Alcudia
0:38:15
03:41
22
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
2
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:17
03:41
23
SIMO COSTA, CARLOS
11
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:24
03:42
24
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans D Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:25
03:42
25
GASCON TUR, MANUEL
6
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:28
03:42
26
BENEYTO ABAD, FRANC
4
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:28
03:42
27
SOLER NAVARRO, FRANCISCO JAVIER
12
Veterans A Mas
Independent
0:38:34
03:43
28
RUBIO COTS, FELIP
7
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:38:36
03:43
29
VIDAL BATALLER, DIEGO
13
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:38:44
03:44
30
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
8
Senior Mas
C. A. Safor
0:38:46
03:44
31
RENU MARTINEZ, ALBERTO
9
Senior Mas
C. A. Safor
0:38:48
03:44
32
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
14
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:38:56
03:45
33
GOMAR GARCIA, JUANJO
15
Veterans A Mas
Independent
0:38:57
03:45
34
PLANCHA CHORRO, VICENT
10
Senior Mas
C. Córrer La Llebre
0:38:58
03:45
35
FERRER FERRANDIS, JUAN
5
Veterans B Mas
Independent
0:38:59
03:45
36
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
6
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:39:09
03:46
37
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
16
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:12
03:46
38
LLORENS VIDAL, CAMILO
11
Senior Mas
C. A. Llops Villalonga
0:39:14
03:46
39
MORALES SERRANO, MIGUEL ANGEL
17
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:39:18
03:47
40
BRINES DONET, JORGE
12
Senior Mas
C. A. La Valldigna
0:39:19
03:47
41
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans C Fem
C. A. Dianium
0:39:19
03:47
42
MOMPO VIDAL, JOSE MANUEL
7
Veterans B Mas
C. A. L' Olleria
0:39:23
03:47
43
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
8
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:39:26
03:48
44
ESTRUGO LINARES, GUILLERMO
9
Veterans B Mas
C. Córrer Xeraco
0:39:32
03:48
45
VILLAESCUSA PARDO, JAVIER
13
Senior Mas
Independent
0:39:34
03:48
46
BENEROSO LOPEZ, JAIME
14
Senior Mas
Independent
0:39:38
03:49
47
CAMARASA BOSCH, JOSE
15
Senior Mas
Independent
0:39:39
03:49
48
FRANCES CALABUIG, ENRIQUE
16
Senior Mas
Independent
0:39:42
03:49
49
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
10
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:39:43
03:49
50
SESE VIVES, JOSE VICENTE
11
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:39:46
03:49
51
COLOMER BATALLER, MARTÍN
12
Veterans B Mas
Independent
0:39:49
03:50
52
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans D Mas
C. A. l' Espenta
0:39:51
03:50
53
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
18
Veterans A Mas
C. A. B. Ibiza - Aquaplag
0:39:53
03:50
54
PEIRO JAIJO, VICENT
19
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:40:00
03:51
55
MORATA VIDAL, DAVID
20
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:40:04
03:51
56
CASANOVA FERRI, DAMIAN
21
Veterans A Mas
C. A. Sol i Clima
0:40:07
03:52
57
ORTIZ SÁNCHEZ, ANTONIO
22
Veterans A Mas
Independent
0:40:12
03:52
58
GARCIA MORENO, MIGUEL ANGEL
17
Senior Mas
Independent
0:40:13
03:52
59
TORREGROSA CALBO, DAVID
18
Senior Mas
C. A. Les Llebres
0:40:16
03:52
60
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
19
Senior Mas
Independent
0:40:17
03:52
61
FALQUET PUIG, OSCAR
20
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:40:24
03:53
62
MORENO LAINEZ, JULIO
3
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:26
03:53
63
SERRANO ESPINAR, JAVIER
4
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:40:28
03:53
64
CAMARENA AGUT, VICENTE
13
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:32
03:54
65
ARAMBURU-ZABALA HIGUERA, RAFAEL
5
Veterans C Mas
Independent
0:40:34
03:54
66
SEBASTIA BELLO, PACO
21
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:40:36
03:54
67
MAÑÓ FERRI, SERGIO
22
Senior Mas
Independent
0:40:36
03:54
68
MOLIO FERRANDO, PABLO
23
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:40:37
03:54
69
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
23
Veterans A Mas
C. A. Sueca
0:40:48
03:55
70
GARCIA REIG, PERE LLUIS
24
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:50
03:56
71
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
24
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:40:54
03:56
72
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
25
Senior Mas
C. A. La Costera
0:40:56
03:56
73
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
26
Senior Mas
Independent
0:40:58
03:56
75
GISBERT MOLINA, JAUME
14
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:41:09
03:57
76
MARTI FERRER, LUCAS
27
Senior Mas
Independent
0:41:12
03:58
77
MORENO NUÑIZ, INOCENCIO
15
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:41:13
03:58
78
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
16
Veterans B Mas
Independent
0:41:14
03:58
79
FERRER CHORRO, SERGI
28
Senior Mas
C. A. Safor
0:41:15
03:58
80
GARCIA SAEZ, RUBEN
1
Junior Mas
Independent
0:41:15
03:58
81
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
25
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:41:18
03:58
82
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:20
03:58
83
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, GABRIEL
2
Juvenil Mas
C. A. Safor
0:41:22
03:59
84
PEREZ RODRIGO, GASPAR
17
Veterans B Mas
Independent
0:41:24
03:59
85
VICENS PASTOR, FERNANDO
26
Veterans A Mas
Independent
0:41:25
03:59
86
VIDAL BATALLER, JOSE
18
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:27
03:59
87
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
29
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:28
03:59
88
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
30
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:29
03:59
89
GRAU ESTRUCH, OSCAR
27
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:41:30
03:59
90
CAUDELI GARCIA, VICENT
28
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:41:32
04:00
91
ROCA FERRER, MANUEL
31
Senior Mas
C. A. Blue Line
0:41:36
04:00
92
BLASCO CERVERA, SALVADOR
19
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:38
04:00
93
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
20
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:41:42
04:01
94
MULET DIEGO, VICENTE
21
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:41:43
04:01
95
MONFORT CASELLES, JAIME
6
Veterans C Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:46
04:01
96
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans E Mas
C. A. Calygat.com
0:41:55
04:02
97
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans D Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:42:05
04:03
98
GOMAR FRANCÉS, JUAN
7
Veterans C Mas
C. A. Cent Cames
0:42:06
04:03
99
GIMENEZ PRATS, JUAN
29
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:42:09
04:03
100
NAVARRO MARTI, HECTOR
32
Senior Mas
C. A. Safor
0:42:10
04:03
101
VALERO NOVA, JAIME
30
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:12
04:04
102
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
22
Veterans B Mas
C. A. L' Olleria
0:42:13
04:04
103
TOUS TERRADES, VICENT
23
Veterans B Mas
C. Multiesport Marina Alta
0:42:18
04:04
104
GOMEZ MIQUEL, EUGENIO
33
Senior Mas
Independent
0:42:20
04:04
105
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
8
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:24
04:05
106
FEMENIA CISCAR, VICENT
34
Senior Mas
Independent
0:42:25
04:05
107
GONZÀLEZ PONS, ENRIC
24
Veterans B Mas
Independent
0:42:29
04:05
108
CISCAR MORATÒ, VICENT
31
Veterans A Mas
C. A. Favara
0:42:31
04:05
109
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
9
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:35
04:06
110
CASTELLS LLEDO, NURIA
1
Veterans A Fem
C. Triatló Sueca
0:42:36
04:06
111
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
3
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:38
04:06
112
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
25
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:39
04:06
113
FALQUET TORRES, ANTONIO
10
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:42:40
04:06
114
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
32
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:42:45
04:07
115
GONZALEZ BORRAS, LOREN
35
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:42:52
04:07
116
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
36
Senior Mas
Independent
0:42:55
04:08
117
COLOMA VILANOVA, DAVID
33
Veterans A Mas
C. A. Les Llebres
0:42:58
04:08
118
MESTRE CLIMENT, SALVADOR
37
Senior Mas
Independent
0:42:58
04:08
119
CANTÓN FUENTES, JUAN RAMON
34
Veterans A Mas
C. A. L' Olleria
0:42:59
04:08
120
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
11
Veterans C Mas
Independent
0:42:59
04:08
121
ARTES USERO, JUAN BTA
38
Senior Mas
Independent
0:43:02
04:08
122
SALA GARCIA, MAYCA
2
Veterans A Fem
C. A. Benidorm
0:43:03
04:08
123
MILLAN CANO, PACO
35
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:43:04
04:09
124
LENA CLIMENT, SALVA
2
Promesa Mas
Independent
0:43:05
04:09
125
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
36
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:05
04:09
126
SALA MIÑANA, EMILIO JOSE
39
Senior Mas
C. A. Favara
0:43:06
04:09
127
SALELLES MATEU, VICENT
37
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:43:07
04:09
128
TEMMERMAN, PETER
38
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:43:17
04:10
129
COLOMA VILANOVA, FERNANDO
39
Veterans A Mas
C. A. Les Llebres
0:43:20
04:10
130
DONDERIS SERRA, JAIME
40
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:22
04:10
131
FAUS CERDÀ, DAVID
40
Veterans A Mas
G. A. Teuladí
0:43:25
04:11
132
MASANET SANCHO, GERARDO
41
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:43:29
04:11
133
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
26
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:43:30
04:11
134
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
27
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:43:30
04:11
135
ROCHER SASTRE, FERNANDO
28
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:43:32
04:11
136
VILLAREJO DENIA, TONI
29
Veterans B Mas
Independent
0:43:32
04:11
137
ESPASA MULET, JOSE
30
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:43:33
04:11
138
PERELLO SIGNES, VICENT
41
Senior Mas
Independent
0:43:34
04:11
139
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
42
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:43:36
04:12
140
FAYOS BATALLER, FELIPE
2
Junior Mas
Independent
0:43:37
04:12
141
SOLER SOLER, MIGUEL
12
Veterans C Mas
C. Córrer La Llebre
0:43:38
04:12
142
FORNES TACHO, JUANVI
43
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:38
04:12
143
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
31
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:40
04:12
144
CARDONA TORRES, IGNACIO
42
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:41
04:12
145
SANZ FERRER, YZZAN
4
Juvenil Mas
C. T. Prodesport Gandia
0:43:41
04:12
146
FUSTER ROSELLO, JUAN
43
Veterans A Mas
C. Córrer Peus Quets
0:43:42
04:12
147
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
44
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:43:43
04:12
148
ALBERT TEROL, JUAN VICENTE
45
Veterans A Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
0:43:43
04:12
149
MONZO HUERTA, CRISTIAN
46
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:44
04:12
150
ROSELLO ESCRIBA, JOSE MANUEL
47
Veterans A Mas
Independent
0:43:44
04:12
151
POZUELO CHOLBI, EMILIO
44
Senior Mas
Independent
0:43:48
04:13
152
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
45
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:43:48
04:13
153
ESCORTELL BOU, JAIME
32
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:50
04:13
154
PABLOS ALVARADO, FAUSTINO
2
Veterans E Mas
C. A. Tajamar
0:43:51
04:13
155
CORNEJO ROYO, LUIS
5
Juvenil Mas
Independent
0:43:52
04:13
156
CANET SOLBES, ROBERTO
46
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:43:52
04:13
157
BISQUERT CARDONA, IVAN
47
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:54
04:13
158
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
48
Veterans A Mas
Independent
0:43:56
04:13
159
CHAFER ORTS, RAFAEL
48
Senior Mas
Independent
0:43:56
04:14
160
MARTÍNEZ MORCILLO, MIGUEL
33
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:43:57
04:14
161
CANO JORDAN, INOCENCIO
49
Veterans A Mas
Independent
0:43:58
04:14
162
PLANCHA CHORRO, PACO
50
Veterans A Mas
C. Córrer La Llebre
0:43:59
04:14
163
LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUEL
34
Veterans B Mas
Independent
0:43:59
04:14
164
PEIRO BLANCO, JOSE RAMON
51
Veterans A Mas
C. T. Prodesport Gandia
0:44:01
04:14
165
CAMARENA GRACIA, NICOLAS
49
Senior Mas
C. Triesport Potries
0:44:03
04:14
166
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
52
Veterans A Mas
Independent
0:44:03
04:14
167
MARTINEZ CHOVER, FRANCISCO
53
Veterans A Mas
C. A. Sarvatxo
0:44:04
04:14
168
LLOPIS SABATER, RAMON
54
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:04
04:14
169
CASTELLO APARISI, JOSE VICENTE
55
Veterans A Mas
Independent
0:44:04
04:14
170
PLA ESCOLANO, DAVID
56
Veterans A Mas
C. A. Sarvatxo
0:44:05
04:14
171
CLIMENT SIGNES, RICARDO
50
Senior Mas
C. A. El Xio Llutxent
0:44:06
04:14
172
BLASCO BAÑULS, JUAN VTE
57
Veterans A Mas
C. A. Sarvatxo
0:44:08
04:15
173
MARCO RUIZ, DIEGO
3
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:44:09
04:15
174
MENGUAL SERRA, VICENT
13
Veterans C Mas
C. A. Safor
0:44:10
04:15
175
LLEÓ VILLAR, MANUEL
51
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:11
04:15
176
DIEGO ROSELLO, JOSE FCO.
52
Senior Mas
Independent
0:44:11
04:15
177
RUIZ VENDRELL, LUIS
53
Senior Mas
Independent
0:44:12
04:15
178
HERNÁNDEZ MONTOYA, LUIS CARLOS
58
Veterans A Mas
Independent
0:44:12
04:15
179
DESCALS GIMENEZ, EMILIO
54
Senior Mas
Independent
0:44:13
04:15
180
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
35
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:19
04:16
181
GARCIA MIRAGALL, JORDI
55
Senior Mas
Independent
0:44:20
04:16
182
FABRA SANJAIME, SALVADOR
36
Veterans B Mas
C. A. Cent Cames
0:44:20
04:16
183
PEREZ BAÑULS, JUANJO
37
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:44:23
04:16
184
SANCHEZ SORIANO, FCO JAVIER
59
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:44:24
04:16
185
MILVAQUES BATALLER, QUINO
56
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:44:25
04:16
186
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
60
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:44:27
04:17
187
FORNER FIGUEIRAS, JORGE
6
Juvenil Mas
Independent
0:44:30
04:17
188
MILLET VILA, Mª CARMEN
1
Senior Fem
C. A. Safor
0:44:32
04:17
189
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
5
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:32
04:17
190
CHELI FERRER, DIONISIO
6
Veterans D Mas
C. A. Dianium
0:44:33
04:17
191
DONET DONET, SALVADOR
14
Veterans C Mas
Independent
0:44:34
04:17
192
PIQUERES FRANCÉS, XELO
3
Veterans A Fem
C. A. Franjuan Xàtiva
0:44:35
04:17
193
VELEZ MARTINEZ, JOSE
61
Veterans A Mas
Independent
0:44:37
04:17
194
FERRER ALEMANY, SALVADOR
38
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:44:38
04:18
195
BARRERA SILVESTRE, RAMON
57
Senior Mas
Independent
0:44:40
04:18
196
FERRI MASCARELL, SANTIAGO
62
Veterans A Mas
Independent
0:44:44
04:18
197
LOPEZ URBE, FERNANDO
63
Veterans A Mas
C. A. Safor
0:44:47
04:18
198
VERDU PEREZ, JAVIER
15
Veterans C Mas
C. T. El Corriol Xtrem
0:44:48
04:18
199
GILABERT MIRA, JOSE
39
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:48
04:19
200
BOSCÁ BALONGA, VICENT
7
Veterans D Mas
C. A. Safor
0:44:49
04:19
201
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
40
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:44:50
04:19
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions