Som Esport

Diumenge 6 de desembre de 2009
Eixida i Meta: Carrer dels Pellers
Hora: Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.
Distancia: Prova Reina 10,4 Km
Organitza: Associació de Veins del Raval
Patrocina:Ajuntament de Gandia  Ajuntament de Gandia
JUNTA DE DISTRICTE DEL RAVAL
Col.laboren en la organització:
Fundació Esportiva Municipal - Germandat Ecce Homo
Club Atletisme Safor - Club Córrrer el Garbí - Policia Local
Protecció Civil - Creu Roja Gandia

CLASSIFICACIÓ VIRTUAL DE LA XVII CURSA A PEU DEL RAVAL
Memorial Vicent Mano


Cronometratge Som Esport
Classificació virtual

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
202
MIÑANA VALERA, JOSE
16
Veterans C Mas
C. A. Safor
0:44:51
04:19
203
VIDAL CAMPS, JOSE JAVIER
64
Veterans A Mas
Independent
0:44:51
04:19
204
ESCRIVA MIRET, DAVID
58
Senior Mas
C. A. Safor
0:44:51
04:19
205
MARTI RIBELLES, MIGUEL ANGEL
59
Senior Mas
C. A. El Xio Llutxent
0:44:51
04:19
206
MARTI ALBIÑANA, LUIS
60
Senior Mas
Independent
0:44:52
04:19
207
FERNANDEZ LUNA , LORENZO
65
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:52
04:19
208
ESCRIVA I MIRET, SALVADOR
66
Veterans A Mas
Independent
0:44:53
04:19
209
GOMEZ SOTOS, JUAN RAMON
61
Senior Mas
Independent
0:44:53
04:19
210
BOSCÀ BAÑULS, BORJA
62
Senior Mas
Independent
0:44:55
04:19
211
PIQUERAS QUILES, JOSE
41
Veterans B Mas
C. A. Corbera
0:44:56
04:19
212
BOSCA MARTI, VICENT
42
Veterans B Mas
C. A. Corbera
0:44:57
04:19
213
MORENO MARI, DANIEL
67
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:57
04:19
214
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
17
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:59
04:20
215
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
43
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:01
04:20
216
MARTI PIZCUETA, PAU
63
Senior Mas
C. A. L' Olleria
0:45:01
04:20
217
GUIJARRO CAMARENA, RUBEN
64
Senior Mas
C. C. Nopucmes
0:45:02
04:20
218
ANDRÉS MOSCARDÓ, ISAAC
65
Senior Mas
C. A. Cent Cames
0:45:02
04:20
219
MARTINEZ UBEDA, JAIME
66
Senior Mas
C. A. Franjuan Xàtiva
0:45:03
04:20
220
SAN SEGUNDO BERNABEU, PEDRO A.
67
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:45:04
04:20
221
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
68
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:05
04:20
222
CHAVELI DONET, JAVIER
69
Senior Mas
G. A. S. El Mussol Barx
0:45:05
04:20
223
IBAÑEZ BORRAS, JUAN ANTONIO
68
Veterans A Mas
Independent
0:45:05
04:20
224
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
69
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:45:07
04:20
225
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
44
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:08
04:20
226
LLOPIS HERVAS, HUGO
70
Senior Mas
C. A. Safor
0:45:11
04:21
227
CASTELLA GARCIA, XIMO
18
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:14
04:21
228
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
70
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:17
04:21
229
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
71
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:45:24
04:22
230
VELEZ BONET, VICTOR MANUEL
71
Senior Mas
Independent
0:45:25
04:22
231
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
45
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:45:26
04:22
232
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
72
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:45:27
04:22
233
MORENO COSTA, SALVADOR
3
Promesa Mas
G. E. La Carena La Font
0:45:28
04:22
234
FERRI FRANCES, VICENTE
1
Veterans G Mas
Independent
0:45:28
04:22
235
PASTOR CABRERA, ARTEMIO
72
Senior Mas
Independent
0:45:29
04:22
236
GARCIA PEREZ, SALVADOR
46
Veterans B Mas
C. Esportiva El Corriol
0:45:30
04:23
237
PEIRO SABATER, OLIVIA
4
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:45:30
04:23
238
CHOVA MORANT, SERGIO
47
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:45:34
04:23
239
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
48
Veterans B Mas
C. Córrer Xeraco
0:45:35
04:23
240
MALONDA PÉREZ, EDU
49
Veterans B Mas
C. Alpí Gandia
0:45:36
04:23
241
MUÑOZ RESA, RAUL
73
Senior Mas
BTT Golismeros
0:45:36
04:23
242
FLORES ALBELDA, JAVIER
74
Senior Mas
C. A. Safor
0:45:37
04:23
243
ENGUIX SANCHO, JOSE
50
Veterans B Mas
C. A. La Valldigna
0:45:37
04:23
245
MONZO FUSTER, SALVA
51
Veterans B Mas
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:45:40
04:24
246
FRANCES MARTI, JORGE
75
Senior Mas
Independent
0:45:43
04:24
247
ROSELLO COLL, JUANJO
52
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:50
04:24
248
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
76
Senior Mas
G. A. S. El Mussol Barx
0:45:52
04:25
249
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
77
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:55
04:25
250
MONCHO APARISI, JAVIER
73
Veterans A Mas
Independent
0:45:56
04:25
251
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
78
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:45:57
04:25
252
ORTIZ RIVAS, RAÚL
79
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:46:02
04:26
253
MAS MATOSES, PACO
53
Veterans B Mas
- Independent
0:46:03
04:26
254
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
74
Veterans A Mas
Independent
0:46:03
04:26
255
SANCHIS JUAN, DAMIAN
8
Veterans D Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:04
04:26
256
GOMAR BOTELLA, VICENT
54
Veterans B Mas
C. A. Cent Cames
0:46:10
04:26
257
CIGES GADEA, SALVADOR
7
Juvenil Mas
C. A. Safor
0:46:14
04:27
258
MILLET FUSTER, ESTANISLAO
9
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:46:16
04:27
259
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
80
Senior Mas
Independent
0:46:19
04:27
260
FERRER PEIRO, MANUEL
19
Veterans C Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:20
04:27
261
ESCRIVA CANET, JUAN
75
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:46:21
04:27
262
VICTORIA LLORET, ANTONIO
55
Veterans B Mas
Independent
0:46:22
04:28
263
FAUS ESCRIVA, FABIAN
81
Senior Mas
C. A. Safor
0:46:23
04:28
264
FERNANDEZ LUNA, JOSE
20
Veterans C Mas
Independent
0:46:23
04:28
265
GOMEZ GORDILLO, CARLOS
76
Veterans A Mas
Independent
0:46:26
04:28
266
PONS I PONS, JOSEP ANTONI
77
Veterans A Mas
C. Triatló Oliva
0:46:27
04:28
267
GIL MACHI, JUAN CARLOS
56
Veterans B Mas
C. Córrer Galgos
0:46:27
04:28
268
NOGUERA MOMPO, JOAQUIN
21
Veterans C Mas
Independent
0:46:30
04:28
269
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
78
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:46:33
04:29
270
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
57
Veterans B Mas
C. Córrer Xeraco
0:46:35
04:29
271
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
82
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:36
04:29
272
FORNES CHOVA, IVAN
83
Senior Mas
Independent
0:46:40
04:29
273
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
84
Senior Mas
Independent
0:46:44
04:30
274
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
58
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:46:47
04:30
275
DE LA ENCARNACION SALVADOR, MIGUEL
22
Veterans C Mas
G. D. Besorí
0:46:48
04:30
276
JIMÉNEZ BERGA, JOSÉ CARLOS
85
Senior Mas
Independent
0:46:51
04:30
277
PASTOR LAPARRA, LLUÍS
86
Senior Mas
Independent
0:46:54
04:31
278
MUÑOZ VIDAL, PASCUAL
79
Veterans A Mas
Independent
0:46:54
04:31
279
CIVICO JURADO, FRANCISCO
10
Veterans D Mas
Independent
0:46:56
04:31
280
CORTES PEREZ, VICENTE
87
Senior Mas
Independent
0:46:56
04:31
281
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
80
Veterans A Mas
Independent
0:46:58
04:31
282
FRIGOLA VIDAL, SALVADOR
88
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:46:59
04:31
283
MICO OVIEDO, MIGUEL
4
Veterans E Mas
Independent
0:47:03
04:31
284
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
81
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:06
04:32
285
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
89
Senior Mas
C. A. Gata
0:47:08
04:32
286
PERELLÓ BLANQUER, SERGI
82
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:47:10
04:32
287
ZAMORA TERRADES, JOSÉ LUIS
23
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:47:12
04:32
288
CONDE RUIZ, JAVIER
59
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:14
04:33
289
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
83
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:47:15
04:33
290
CARRIO TENT, JUAN ANGEL
90
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:47:16
04:33
291
FABRA SOLER, CARLOS
91
Senior Mas
Independent
0:47:18
04:33
292
ABARCA FALGAS, JOSE
60
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:47:19
04:33
293
FERRER MULET, FRANCESC
11
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:47:21
04:33
294
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
61
Veterans B Mas
C. A. La Faixa
0:47:24
04:34
295
ALONSO MATEO, SEBASTIAN
62
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:47:29
04:34
296
ESCRIVA CAMARENA, JUAN
92
Senior Mas
Independent
0:47:30
04:34
297
PALLARES LLORET, JOSE
24
Veterans C Mas
C. A. Favara
0:47:30
04:34
298
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
25
Veterans C Mas
C. A. Xeresa
0:47:31
04:34
299
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
84
Veterans A Mas
C. A. Imatge Peluqueros
0:47:32
04:34
300
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
85
Veterans A Mas
C. A. Llops Villalonga
0:47:35
04:35
301
VAZQUEZ PINOS, PEPE
93
Senior Mas
Independent
0:47:36
04:35
302
PALET VIUDES, DAVID
86
Veterans A Mas
Independent
0:47:37
04:35
303
ROMERO SALADO, JOSE
63
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:47:37
04:35
304
TORMO TORTOSA, EMILIO
12
Veterans D Mas
Independent
0:47:38
04:35
305
CASAS PEREZ, JUAN
26
Veterans C Mas
Independent
0:47:40
04:35
306
MORERA ORTELLS, MIQUEL
3
Junior Mas
C. A. Sueca
0:47:43
04:35
307
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
94
Senior Mas
Independent
0:47:44
04:35
308
GARCIA MOLINA, JOAQUIN L.
27
Veterans C Mas
C. A. Mohicanos La Pobla
0:47:44
04:35
309
GARCÍA VELEZ, ALFREDO
28
Veterans C Mas
Independent
0:47:45
04:36
310
SALORT LLODRA, VICENT
64
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:47:45
04:36
311
PÉREZ BERNABEU, VICENT
29
Veterans C Mas
C. Córrer Peus Quets
0:47:46
04:36
312
PEREZ LLOMBART, CARLOS
65
Veterans B Mas
C. Córrer Peus Quets
0:47:48
04:36
313
MARTINEZ JUST, JOSE VICENTE
95
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:47:49
04:36
314
GARCIA SERRA, ANTONIO
30
Veterans C Mas
Independent
0:47:50
04:36
315
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
31
Veterans C Mas
Independent
0:47:52
04:36
316
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
87
Veterans A Mas
Independent
0:47:52
04:36
317
REVERT ESCRIVA, SALVA
66
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:47:54
04:36
318
MARTI ARLANDIS, ALBERTO
96
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:47:54
04:36
319
AGUADO CARLOS, IVAN
88
Veterans A Mas
C. A. La Rabosa
0:47:55
04:36
320
FUSTER MESTRE, ANA
5
Veterans A Fem
C. A. l' Espenta
0:47:58
04:37
321
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
1
Veterans B Fem
C. A. Benidorm
0:48:00
04:37
322
VILLAR PALOMAR, AMPARO
2
Senior Fem
C. A. Safor
0:48:01
04:37
323
VILLAR JIMÉNEZ, ANTONIO
1
Veterans F Mas
C. A. Safor
0:48:01
04:37
324
CARRETERO SAEZ, JUANMA
89
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:03
04:37
325
BODI MIRET, JUAN
90
Veterans A Mas
Independent
0:48:03
04:37
326
PRETEL IZAGUIRRE, PEDRO C.
67
Veterans B Mas
Independent
0:48:04
04:37
327
GIL FERRANDIS, MARTIN
13
Veterans D Mas
Independent
0:48:05
04:37
328
MARCILLA CANDEL, AMADO
91
Veterans A Mas
Independent
0:48:06
04:38
329
FUSTER MORATAL, FABIAN
68
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:48:08
04:38
330
OVIEDO MOMPO, ROGELIO
5
Veterans E Mas
C. A. L' Olleria
0:48:08
04:38
331
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
97
Senior Mas
C. Córrer No Torne Més
0:48:09
04:38
332
MORANT PANIAGUA, FRANCISCO JOSÉ
98
Senior Mas
Independent
0:48:14
04:38
333
RONDA PEREZ, JAIME
99
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:15
04:38
334
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
69
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:48:16
04:38
335
SAVALL IBIZA, XIMO
14
Veterans D Mas
C. A. l' Espenta
0:48:16
04:39
336
NAYA NOGUEROLES, JOSE
92
Veterans A Mas
Independent
0:48:16
04:39
337
SERRA NAVARRO, JESUS
32
Veterans C Mas
Independent
0:48:18
04:39
338
ROMERO MATEU, XIMO
33
Veterans C Mas
C. A. Vici Natura
0:48:19
04:39
339
VILAR MUÑOZ, RAIMUNDO
15
Veterans D Mas
Independent
0:48:20
04:39
340
SAMPEDRO SIGALAT, VICENT
100
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:48:21
04:39
341
GARCIA CASTELLA, JUAN CARLOS
70
Veterans B Mas
C. C. Nopucmes
0:48:21
04:39
342
GRANELL RUBIO, DAVID
71
Veterans B Mas
C. Córrer Peus Quets
0:48:23
04:39
343
PEDRO MESTRE, JOSÉ
34
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:48:23
04:39
344
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
101
Senior Mas
Independent
0:48:24
04:39
345
CABRERA ESPI, ANTONIO JOSE
93
Veterans A Mas
Independent
0:48:25
04:39
346
GRAU MARI, SERGIO
94
Veterans A Mas
Independent
0:48:29
04:40
347
CANET FERRER, CHIMO
35
Veterans C Mas
C. A. Safor
0:48:31
04:40
348
ESCRIVÁ LÓPEZ, MARTÍ
102
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:48:34
04:40
349
BARON OLASO, JORDI
95
Veterans A Mas
Independent
0:48:35
04:40
350
TOCHENINK, SERGIO
4
Promesa Mas
Independent
0:48:35
04:40
351
LOPEZ IVARS, MIQUEL
96
Veterans A Mas
Independent
0:48:36
04:40
352
GUERRERO CORCOLES, AGUSTIN
16
Veterans D Mas
Independent
0:48:36
04:40
353
BRETÓ DÍAZ, BERNAT
72
Veterans B Mas
Independent
0:48:37
04:40
354
LLORET PLA, ANGEL
103
Senior Mas
Independent
0:48:39
04:41
355
UBEDA FERRERO, JESUS
36
Veterans C Mas
Independent
0:48:42
04:41
356
ROCA ABAD, HECTOR
104
Senior Mas
Independent
0:48:43
04:41
357
SOTOS GARCIA, JOSE LUIS
73
Veterans B Mas
Independent
0:48:44
04:41
358
SANCHO SOLER, SALVADOR
97
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:48
04:42
359
GIL BAUTISTA, ENRIQUE JAVIER
74
Veterans B Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:48
04:42
360
BOTELLA MASCARELL, PABLO
105
Senior Mas
Independent
0:48:49
04:42
361
MORAGUES SAMPEDRO, JOSE ANTONIO
75
Veterans B Mas
Independent
0:48:50
04:42
362
VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉ
37
Veterans C Mas
Independent
0:48:52
04:42
363
CIGES ALVARADO , EMILIO
76
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:48:54
04:42
364
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIME
77
Veterans B Mas
Independent
0:48:57
04:42
365
MONTILLA MILLET, ANDREU
5
Promesa Mas
Independent
0:49:00
04:43
366
PEIRO VILAPLANA, SANTIAGO
106
Senior Mas
C. A. Cullera
0:49:01
04:43
367
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
17
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:02
04:43
368
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
6
Promesa Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:02
04:43
369
CASSELLES PEDRO, JOSE
38
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:49:03
04:43
370
MARTÍ PELLICER, JORDI
107
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:03
04:43
371
GADEA MASCARELL, JOSE RAMON
108
Senior Mas
C. A. Safor
0:49:04
04:43
372
MARTINEZ SERRIO, RAFA
109
Senior Mas
C. A. Gata
0:49:07
04:43
373
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
98
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:08
04:43
374
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTE
110
Senior Mas
Independent
0:49:09
04:44
375
RIBAS GASENT, DAVID
78
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:49:10
04:44
376
EXPOSITO ORENGO, DAVID
99
Veterans A Mas
Independent
0:49:12
04:44
377
FAUS SANCHIS, JOSEP
111
Senior Mas
Independent
0:49:13
04:44
378
RAMIREZ SANCHIS, LIDIA
6
Veterans A Fem
Independent
0:49:14
04:44
379
CANET MORANT, PEPE
79
Veterans B Mas
C. A. Safor
0:49:14
04:44
380
DONET FLORES, SONIA
7
Veterans A Fem
R. C. Náutico Gandia Remo
0:49:15
04:44
381
GARCIA VALVERDE, PEPE
18
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:16
04:44
382
SAPIÑA SAPIÑA, FERRAN
39
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:16
04:44
383
ARLANDIS MARTIN-ALBO , HECTOR
8
Juvenil Mas
C. A. Ondara
0:49:17
04:44
384
ESCRIVA SIGNES, JOSE DANIEL
100
Veterans A Mas
- Independent
0:49:18
04:44
385
DIAZ PEREZ, ANTONIO
101
Veterans A Mas
Independent
0:49:21
04:45
386
JARILLO NAVALMORAL, INMA
2
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:49:23
04:45
387
CABALLERO BERRADE, CARLOS
112
Senior Mas
Independent
0:49:24
04:45
388
SAVALL SANTOS, ANDRES
113
Senior Mas
Independent
0:49:27
04:45
389
PEREZ VALERA, RAMON
40
Veterans C Mas
C. A. Vici Natura
0:49:29
04:46
390
GARCIA SALVADOR, ROGELIO
80
Veterans B Mas
Independent
0:49:33
04:46
391
ESCOLANO MUÑOZ, JUAN VICENTE
114
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:49:38
04:46
392
SAHUQUILLO AROCA, ROBERTO CARLOS
115
Senior Mas
G.E.T.P. Running Team
0:49:40
04:47
393
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
41
Veterans C Mas
C. T. Prodesport Gandia
0:49:41
04:47
394
MONCHO SEBASTIA, JOSE SALVADOR
102
Veterans A Mas
Independent
0:49:42
04:47
395
PALAU VIDAL, JAUME
103
Veterans A Mas
C. A. Vici Natura
0:49:42
04:47
396
MAYOR FUSTER, ANTONI
81
Veterans B Mas
- Independent
0:49:43
04:47
397
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
116
Senior Mas
- Independent
0:49:43
04:47
398
VERDU I SERRALTA, VICENT PASQUAL
82
Veterans B Mas
Independent
0:49:47
04:47
399
SASTRE TORRES, PEPE
83
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:48
04:47
400
HUET LLOPIS, CELESTINO
117
Senior Mas
Independent
0:49:49
04:47
401
PEDRO PEDROS, JOSE
104
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:49:50
04:48
402
FERRI MASCARELL, JORDI
105
Veterans A Mas
Independent
0:49:50
04:48
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions