Som Esport

Dilluns 6 de desembre de 2010

Eixida i Meta: Carrer dels Pellers - Gandia
Hora: Xiquets a partir de les 09:45 hores || Prova reina a les 11:30 h.
Distància: Prova Reina 10,4 Km
Organitzen: Associació de Veins del Raval i C. A. Safor - Cafemax
+ CLASSIFICACIONS >>>
CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES XVIII CURSA A PEU AL RAVAL - Memorial Vicent Maño
Cronometratge www.somesport.com

Sel·lecciona la teua categoria  

176 corredors arribats de la categoria Veterans B Masculí

P. Cat
Nom
P.Gral
Categoria
Club
Temps
1
LLOPIS CHELI, VICENTE
14
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:56
2
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
24
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:39:37
3
PEREZ SOLER, EMILI
40
Veterans B Masculí
C. A. Ondara
0:40:18
4
SELLENS CASANOVA, JUAN
52
Veterans B Masculí
G. E. La Carena La Font
0:41:07
5
SERRANO ESPINAR, JAVIER
59
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:41:21
6
ESCRIBÀ ESCRIBÀ, JOSEP VICENT
61
Veterans B Masculí
C. A. Peus Lleugers
0:41:29
7
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
69
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:41:51
8
REYES GARCIA, KITO
82
Veterans B Masculí
C. A. Favara
0:42:23
9
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
86
Veterans B Masculí
Independent
0:42:28
10
GOMAR FRANCES, JUAN
91
Veterans B Masculí
C. A. Cent Cames
0:42:39
11
FALQUET TORRES, ANTONIO
93
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:42:42
12
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
107
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:43:04
13
LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUEL
111
Veterans B Masculí
Independent
0:43:11
14
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
145
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:44:18
15
SOLER SOLER, MIGUEL
148
Veterans B Masculí
C. Córrer La Llebre
0:44:23
16
MORATAL PELLICER, FERNANDO
168
Veterans B Masculí
C. A. Safor - Cafemax
0:44:58
17
GAVILA MIÑANA, JESUS
176
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:07
18
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
177
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:07
19
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
185
Veterans B Masculí
Independent
0:45:23
20
CATALA TORREGROSA, JOSEP
207
Veterans B Masculí
Independent
0:45:55
21
DE LA ENCARNACION SALVADOR, MIGUEL
221
Veterans B Masculí
Independent
0:46:12
22
SAPENA SEGARRA, JOSEP
223
Veterans B Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:15
23
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
230
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:46:23
24
JULIA SANESTEBAN, SANTIAGO
234
Veterans B Masculí
Independent
0:46:27
25
ESPI ESCRIVA, CARLOS
245
Veterans B Masculí
Independent
0:46:45
26
CASTELLÀ GARCIA, XIMO
258
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:47:04
27
GASCON MAGRANER, JUAN JOSE
266
Veterans B Masculí
C. A. La Valldigna
0:47:11
28
MAÑEZ CORTES, MANUEL
273
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:47:22
29
ALEMANY JUAN, JOSE RAMON
275
Veterans B Masculí
Independent
0:47:26
30
PEIDRO PAYA, FRANCISCO JAVIER
276
Veterans B Masculí
Independent
0:47:30
31
LÓPEZ FRANCO, PATRICIO
296
Veterans B Masculí
Independent
0:48:06
32
VERRONE, LUIS ANTONIO
297
Veterans B Masculí
Independent
0:48:06
33
GUERRERO CORCOLES, AGUSTIN
304
Veterans B Masculí
Independent
0:48:17
34
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
305
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:18
35
UBEDA FERRERO, JESUS
307
Veterans B Masculí
C. A. Xàtiva
0:48:20
36
PIQUERAS QUILES, JOSE
313
Veterans B Masculí
C. A. Corbera
0:48:29
37
BEAMONTE CÓRDOBA, EDUARDO
316
Veterans B Masculí
C. A. El Coyote
0:48:30
38
VILLALBA SERRADOR, ROBERTO
326
Veterans B Masculí
C. Córrer Galgos
0:48:38
39
GARCÍA VELEZ, ALFREDO
339
Veterans B Masculí
Independent
0:48:50
40
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
341
Veterans B Masculí
Independent
0:48:53
41
ROMERO RUIZ, JUAN ANTONIO
349
Veterans B Masculí
Independent
0:48:56
42
ARDIT CLIMENT, DOMÉNEC
356
Veterans B Masculí
C. A. Penyagolosa
0:48:57
43
HUERTAS MORAGON, JUAN LUIS
361
Veterans B Masculí
C. A. Vaig i Torne
0:49:03
44
VICEDO ESCRIVA, RAUL
367
Veterans B Masculí
C. E. Llocnou
0:49:12
45
RODRIGUEZ CISCAR, FRANCISCO
388
Veterans B Masculí
C. A. La Valldigna
0:49:41
46
TORRES CASTELLÓ, JOSEP ANTONI
394
Veterans B Masculí
C. Córrer Xeraco
0:49:47
47
CANET MORANT, PEPE
400
Veterans B Masculí
C. A. Safor - Cafemax
0:49:53
48
MONJO BAIXAULI, JOSEP RAMON
403
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:49:57
49
FRATTINI, LUCA
419
Veterans B Masculí
C. A. Benidorm
0:50:17
50
FERRAGUD LLORCA, JOSE RAMON
424
Veterans B Masculí
Independent
0:50:26
51
LLIDO PARRA, SILVESTRE
440
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:50:39
52
SAPIÑA SAPIÑA, FERRÁN
445
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:50:46
53
GARCIA VALVERDE, PEPE
446
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:50:46
54
VERDU PEREZ, JAVIER
447
Veterans B Masculí
C. Esportiva El Corriol
0:50:47
55
VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉ
452
Veterans B Masculí
Independent
0:50:52
56
PEREZ BERNABEU, VICENT
457
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:50:54
57
NAVARRO ROBLEDO, LEONARDO
463
Veterans B Masculí
C. A. Vila d' Alaquàs
0:51:03
58
VÁZQUEZ RODRÍGUEZ, MIGUEL
465
Veterans B Masculí
C. A. Ciutat D'Albaida
0:51:07
59
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
477
Veterans B Masculí
Independent
0:51:16
60
SERVER COSTA, FREDERIC
492
Veterans B Masculí
Independent
0:51:36
61
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
494
Veterans B Masculí
C. A. Benidorm
0:51:40
62
DEUSA GEA, KENNY
496
Veterans B Masculí
C. Triesport Potries
0:51:42
63
FAYOS VILLANUEVA, JOSE
500
Veterans B Masculí
Independent
0:51:47
64
MORANT PEREZ, GUILLERMO
503
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:51:56
65
DEVESA MAYOR, JOSE RAMON
504
Veterans B Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:57
66
LUENGO MEDINA, JOSE LUIS
505
Veterans B Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:57
67
PASCUAL MAFE, JORDI
510
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:52:04
68
ALBI CASELLES, BERTOMEU
512
Veterans B Masculí
Independent
0:52:05
69
ALMIÑANA PELLICER, JUAN CARLOS
531
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:52:23
70
HIDALGO MARTINEZ, FELIPE
532
Veterans B Masculí
C. A. Main curses.com
0:52:25
71
ALBIÑANA MOMPO, JULIO
533
Veterans B Masculí
C. A. L' Olleria
0:52:25
72
REQUENA MORCILLO, JOSE
536
Veterans B Masculí
Independent
0:52:26
73
VÉLEZ BONET, GUSTAVO ADOLFO
543
Veterans B Masculí
Independent
0:52:35
74
PARDO ROSELLO, MANEL
552
Veterans B Masculí
C. Córrer Xeraco
0:52:45
75
CISCAR ROSELL, JOSE
553
Veterans B Masculí
C. A. Corbera
0:52:46
76
SOLANES VALLET, JOAN
557
Veterans B Masculí
Independent
0:52:49
77
FERRANDIS ESTEVE, JOAQUIM
567
Veterans B Masculí
Independent
0:53:01
78
TORMOS GOMAR, PERE
577
Veterans B Masculí
C. C. Camallaes
0:53:11
79
GIL RIBELLES, JOSE VICENTE
601
Veterans B Masculí
Independent
0:53:40
80
SANCHIS JUAN, DAMIAN
605
Veterans B Masculí
Independent
0:53:47
81
GREGORI MONCHO, PEDRO
610
Veterans B Masculí
Independent
0:53:48
82
VELA CARMONA, MIGUEL
613
Veterans B Masculí
Independent
0:53:49
83
PLANES PASTOR, PEPE
620
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:53:54
84
ALCAZAR TORRES, ILDEFONSO
628
Veterans B Masculí
C. A. Tarancon
0:53:57
85
SAVOINI SIERRA, CARLOS
631
Veterans B Masculí
C. A. Quart
0:53:59
86
PALONÉS FERRER, JAVIER
634
Veterans B Masculí
Independent
0:54:02
87
FUSTER MIÑANA, JOSE LUIS
638
Veterans B Masculí
Independent
0:54:07
88
FERRANDO VERCHER, FRANCISCO RAFAEL
644
Veterans B Masculí
Independent
0:54:10
89
VAQUER ARMELL, JOSE MIGUEL
651
Veterans B Masculí
Independent
0:54:20
90
VARELA CLIMENT, JOSE
659
Veterans B Masculí
Independent
0:54:26
91
SANTOS LOPEZ, ANGEL
663
Veterans B Masculí
Independent
0:54:28
92
CUEVAS JUAN, JOSE FCO.
668
Veterans B Masculí
C. A. Utiel
0:54:32
93
ROMERO MATEU, LLUIS
674
Veterans B Masculí
C. A. Vici Natura
0:54:43
94
MORANT PARDO, FERRAN
679
Veterans B Masculí
Independent
0:54:47
95
DORADO DIAZ, JAVIER
694
Veterans B Masculí
C. Triatló Guadassuar
0:54:59
96
ROS BARBER, RAFAEL
707
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:55:15
97
IVARS LOPEZ, MIGUEL VICENTE
711
Veterans B Masculí
C. de Rem Denia
0:55:17
98
PASCUAL SOLBES, FERNANDO
712
Veterans B Masculí
C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:55:19
99
MARTINEZ ENGUIX, JOSE VICENTE
717
Veterans B Masculí
Independent
0:55:21
100
ESTEVE PONS, VICENTE
720
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:55:23
101
GARCIA MOLINA, JOAQUIN
723
Veterans B Masculí
C. A. Mohicanos La Pobla
0:55:25
102
GARCIA MORENO, JOSEP
724
Veterans B Masculí
Independent
0:55:26
103
RODRIGUEZ CASTELLO, BERNAT
726
Veterans B Masculí
C. A. Penyagolosa
0:55:29
104
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
727
Veterans B Masculí
Independent
0:55:30
105
MARTÍNEZ GARCIA, FRANCISCO JAVIER
731
Veterans B Masculí
Independent
0:55:31
106
TORRES ALFONSO, JULIAN
743
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:55:47
107
BAÑULS PEREZ, ALEJANDRO
744
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:55:48
108
AZORIN AZORIN, PASCUAL
757
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:56:07
109
CANET I FERRER, JOAQUIN
769
Veterans B Masculí
C. A. Safor - Cafemax
0:56:20
110
LLOP SEGUI, PEPE
778
Veterans B Masculí
C. A. La Rabosa
0:56:30
111
GARCIA CASTELLÁ, CASIMIRO
779
Veterans B Masculí
Independent
0:56:32
112
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
785
Veterans B Masculí
C. A. Benidorm
0:56:44
113
RIBES I SOLER, JOSEP
791
Veterans B Masculí
C. A. Sense Pressa El Verger
0:56:51
114
SEGURA FERRERO, MATEO
800
Veterans B Masculí
C. Natació La Nucia
0:57:04
115
MARTINEZ DE LOS MOZOS, JOSE
802
Veterans B Masculí
Independent
0:57:06
116
HERNAN DE SALES, JUSTO
807
Veterans B Masculí
C. A. Sarvatxo
0:57:12
117
REVERT ESCRIVA, SALVA
809
Veterans B Masculí
C. A. Xeresa
0:57:13
118
FONT NOGUERA, JOSE P
818
Veterans B Masculí
C. A. Cap i Cua
0:57:26
119
LLOPIS RODRIGUEZ, FRANCISCO JOSE
823
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:57:32
120
PUIG DE LA MUELA, ANDRES
828
Veterans B Masculí
Independent
0:57:35
121
RUFAT SERRALTA, EDUARDO
833
Veterans B Masculí
C. A. Xeresa
0:57:46
122
HERNANDEZ FAYOS, JUAN FRANCISCO
838
Veterans B Masculí
Independent
0:57:47
123
IBORRA FAUS, FERNANDO
842
Veterans B Masculí
Independent
0:57:56
124
NOGUERA MORANT, JUANMA
843
Veterans B Masculí
Independent
0:57:56
125
RUIZ GREGORI, JOSEP
850
Veterans B Masculí
C. C. Bellreguard
0:58:05
126
RUBIO BOFI, ROMAN
854
Veterans B Masculí
Independent
0:58:10
127
GIL CASTILLO, JAVIER
860
Veterans B Masculí
Independent
0:58:21
128
ALIAGA MORELL, JOAN
861
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:58:21
129
ESCRIVA ISNARDO, JUAN
862
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:58:21
130
CAMARENA ASENSIO, JUAN MIGUEL
863
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:58:22
131
SERRANO CORONADO, JUAN
870
Veterans B Masculí
Independent
0:58:33
132
SIGALAT MARTI, ELOY
873
Veterans B Masculí
C. A. Safor - Cafemax
0:58:36
133
PASCUAL ALMAZÁN, JOSÉ VICENTE
885
Veterans B Masculí
C. A. Guadassuar
0:58:54
134
DEUSA CERVERA, JOSE
894
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:59:05
135
CHULIA MILLET, TONI
909
Veterans B Masculí
C. A. Xeresa
0:59:32
136
CALATAYUD SOLER, TRINO
913
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
0:59:37
137
FORNÉS I OLLER, VICENT
945
Veterans B Masculí
C. A. Dianium
1:01:10
138
RUBIO GOMAR, RAUL
968
Veterans B Masculí
Independent
1:01:43
139
MARÍ GADEA, PACO
969
Veterans B Masculí
Independent
1:01:44
140
MALONDA DE LA CONCEPCIÓN, VICENTE
978
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
1:02:02
141
BATALLER GUILLEM, VICENT
979
Veterans B Masculí
Independent
1:02:02
142
FORNET RIBERA, JUAN POMPILIO
980
Veterans B Masculí
Independent
1:02:02
143
SAHUQUILLO LALIGA, JOSE LUIS
987
Veterans B Masculí
Independent
1:02:10
144
DA PIEVE SCORCELLI, GERARDO ARIEL
1028
Veterans B Masculí
Independent
1:03:16
145
VISTOS VERCHER, JUAN LUIS
1031
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
1:03:18
146
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
1034
Veterans B Masculí
Independent
1:03:22
147
HERVAS PEINADO, JOSEP
1040
Veterans B Masculí
C. Hàndbol Riola
1:03:28
148
GRIMALT SIGNES, JAVIER
1063
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
1:04:05
149
PEÑALVA PERALES, ANDRÉS
1068
Veterans B Masculí
Independent
1:04:13
150
SEVILLA GARCÍA, SANTIAGO
1075
Veterans B Masculí
Independent
1:04:24
151
ANDRÉS FUSTER, JUAN
1076
Veterans B Masculí
Independent
1:04:24
152
CASAS PEREZ, JUAN
1079
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
1:04:26
153
MORANT APARISI, ALFREDO
1080
Veterans B Masculí
Independent
1:04:27
154
PISTONI DURÁN, LLUÍS
1081
Veterans B Masculí
Independent
1:04:27
155
FRASQUET LLOPIS, MIGUEL ANGEL
1084
Veterans B Masculí
Independent
1:04:33
156
NOGUERA SANCHIS, JOSE
1086
Veterans B Masculí
Independent
1:04:36
157
MOLINA MOLLA, ALEJANDRO
1089
Veterans B Masculí
Independent
1:04:40
158
ALTUR GRAU, XIMO
1091
Veterans B Masculí
C. E. M. Corresendes Xeresa
1:04:45
159
SALA SIVERA, QUINO
1097
Veterans B Masculí
C. A. Xe Espereu-me
1:04:58
160
NAVARRO SIGALAT, LUIS
1102
Veterans B Masculí
Independent
1:05:06
161
HERNÁNDEZ OLIVENCIA, ANTONIO RAFAEL
1118
Veterans B Masculí
Independent
1:05:41
162
GILABERT LANAQUERA, VICENTE
1134
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
1:06:23
163
TUR LLEDO, ANTONIO
1136
Veterans B Masculí
Independent
1:06:27
164
SANJUAN MILLET, JOSE
1142
Veterans B Masculí
Independent
1:06:38
165
ROCHE VALLS, JESUS
1149
Veterans B Masculí
C. A. Safor - Cafemax
1:06:56
166
PERIS BLANQUER, FRANCISCO
1153
Veterans B Masculí
C. A. La Costera
1:07:24
167
NACHER TORMO, RICHARD
1160
Veterans B Masculí
Independent
1:07:39
168
SEGUI FERRA, JAUME
1166
Veterans B Masculí
C. A. P. El Cafenet
1:07:55
169
GIMENEZ MADRIGAL, FRANCISCO
1180
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
1:08:26
170
ORTUÑO DEVESA, JAIME
1188
Veterans B Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:08:42
171
FUSTER GINER, JOSE
1207
Veterans B Masculí
Independent
1:11:50
172
LLEDO MATOSES, DANIEL
1211
Veterans B Masculí
C. A. Corbera
1:11:57
173
ROSELLÓ GÓMEZ, LORENZO
1217
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
1:12:11
174
MAS GALIANA, DANIEL
1220
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
1:12:41
175
NOVELL, JAVIER
1234
Veterans B Masculí
Independent
1:14:10
176
YAGO GARRIGUES, CARLOS
1237
Veterans B Masculí
C. A. La Rabosa
1:14:15

Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions