Som Esport

Dilluns 6 de desembre de 2010

Eixida i Meta: Carrer dels Pellers - Gandia
Hora: Xiquets a partir de les 09:45 hores || Prova reina a les 11:30 h.
Distància: Prova Reina 10,4 Km
Organitzen: Associació de Veins del Raval i C. A. Safor - Cafemax
+ CLASSIFICACIONS >>>
CLASSIFICACIÓ GENERAL XVIII CURSA A PEU AL RAVAL - Memorial Vicent Maño
Cronometratge www.somesport.com
Següent Últim
Meta
Control Km 3,5
Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P.Gral P.Cat T. Net T/Km Net
Temps
T.Net
T/Km
1
PONT CHAFER, FELIX
1
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
1 1
0:10:54
0:03:07
0:32:33
0:32:33
03:05
2
MICO MARTINEZ, ANDRES
2
Senior Masculí
C. A. Albacete Diputación
3 3
0:10:54
0:03:07
0:32:56
0:32:56
03:07
3
GOMAR GARCIA, JESUS
3
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
2 2
0:10:54
0:03:07
0:33:27
0:33:27
03:10
4
POUS PEREZ, JUAN RA
4
Senior Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
5 5
0:11:14
0:03:13
0:34:21
0:34:20
03:15
5
MAS LEYDA, VICENT
5
Senior Masculí
C. A. Dianium
4 4
0:11:14
0:03:13
0:35:15
0:35:15
03:20
6
Dorsal 717 Desqualificat
0
No inscrit
No inscrit
6 0
0:11:39
0:03:20
0:35:44
0:35:43
03:23
7
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
6
Senior Masculí
C. A. Benidorm
7 6
0:12:00
0:03:26
0:36:30
0:36:29
03:28
8
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
7
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
9 8
0:12:00
0:03:26
0:36:44
0:36:43
03:29
9
PEREZ PANERO, TONI
1
Veterans A Masculí
C. A. Cullera
13 1
0:12:08
0:03:28
0:37:21
0:37:18
03:32
10
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
8
Senior Masculí
C. A. Benidorm
11 9
0:12:08
0:03:28
0:37:22
0:37:20
03:32
11
EGIDOS CATALA, JUAN CARLOS
9
Senior Masculí
C. A. Cullera
12 10
0:12:10
0:03:29
0:37:26
0:37:25
03:33
12
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
2
Veterans A Masculí
C. A. Benidorm
14 2
0:12:23
0:03:32
0:37:33
0:37:30
03:33
13
PLANCHA CHORRO, VICENT
10
Senior Masculí
C. Córrer La Llebre
19 13
0:12:46
0:03:39
0:37:49
0:37:47
03:35
14
PEÑARRUBIA MARTINEZ, CESAR
11
Senior Masculí
C. A. Montaverner
20 14
0:12:46
0:03:39
0:37:50
0:37:48
03:35
15
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
16 1
0:12:33
0:03:35
0:37:56
0:37:52
03:35
16
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
12
Senior Masculí
Independent
17 11
0:12:36
0:03:36
0:38:01
0:38:00
03:36
17
SERRANO ALBERO, JOSE
13
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
8 7
0:12:00
0:03:26
0:38:01
0:38:01
03:36
18
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
14
Senior Masculí
Independent
18 12
0:12:36
0:03:36
0:38:27
0:38:23
03:38
19
MONZO HUERTA, CHRISTIAN
3
Veterans A Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
15 3
0:12:25
0:03:33
0:39:10
0:39:08
03:43
20
BORREDA LLACER, CARLOS
15
Senior Masculí
C. A. Xàtiva
21 15
0:12:48
0:03:39
0:39:11
0:39:08
03:43
21
BORJA GONZALEZ, JOSE ANTONIO
1
Junior Masculí
C. A. Tragaleguas
10 1
0:11:59
0:03:25
0:39:30
0:39:26
03:44
22
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans A Masculí
C. A. Benissa
27 4
0:13:06
0:03:45
0:39:33
0:39:32
03:45
23
VIDAL BATALLER, DIEGO
16
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
29 21
0:13:07
0:03:45
0:39:36
0:39:24
03:44
24
BENEYTO, FRANC
5
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
57 9
0:13:39
0:03:54
0:39:37
0:39:31
03:45
25
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
2
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
30 2
0:13:12
0:03:46
0:39:37
0:39:30
03:45
26
MOLIO FERRANDO, PABLO
17
Senior Masculí
C. A. K1Panye
33 23
0:13:16
0:03:47
0:39:40
0:39:35
03:45
27
LLIDÓ COTS, VICENT
6
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
53 7
0:13:34
0:03:53
0:39:43
0:39:35
03:45
28
CAMILLERI SALVADOR, RAFAEL
18
Senior Masculí
Independent
26 19
0:12:56
0:03:42
0:39:46
0:39:37
03:45
29
MOMPARLER MARTINEZ, DAVID
19
Senior Masculí
C. A. l' Espenta
52 36
0:13:25
0:03:50
0:39:52
0:39:35
03:45
30
BENKHEDDA, WALID
0
No inscrit
C. A. Franc Beneyto R. Denia
22 0
0:12:49
0:03:40
0:39:54
0:39:52
03:47
31
CASANOVA FERRI, DAMIAN
20
Senior Masculí
C. A. Montaverner
24 17
0:12:54
0:03:41
0:39:56
0:39:53
03:47
32
GOMAR TORMO, JOAN
21
Senior Masculí
G. E. La Carena La Font
25 18
0:12:57
0:03:42
0:39:56
0:39:56
03:47
33
GARCIA MORENO, MIGUEL ANGEL
22
Senior Masculí
Independent
49 33
0:13:39
0:03:54
0:40:00
0:39:58
03:47
34
MOCHOLI OLTRA, JOSE VTE
23
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
60 40
0:13:42
0:03:55
0:40:06
0:40:01
03:48
35
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
7
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
31 5
0:13:19
0:03:48
0:40:09
0:40:08
03:48
36
LLORENS VIDAL, CAMILO
24
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
32 22
0:13:15
0:03:47
0:40:10
0:40:04
03:48
37
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
25
Senior Masculí
C. A. Passa-ho Bé Dénia
28 20
0:13:09
0:03:45
0:40:11
0:40:07
03:48
38
DONET MONTAGUD, MIQUEL
26
Senior Masculí
G. A. S. El Mussol Barx
34 24
0:13:17
0:03:48
0:40:14
0:40:10
03:49
39
FERRER BALLESTER, FERNANDO
27
Senior Masculí
C. A. Sense Pressa El Verger
79 51
0:14:01
0:04:00
0:40:16
0:40:12
03:49
40
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
8
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
54 8
0:13:25
0:03:50
0:40:16
0:39:59
03:47
41
PEREZ SOLER, EMILI
3
Veterans B Masculí
C. A. Ondara
38 3
0:13:17
0:03:48
0:40:18
0:40:11
03:49
42
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
28
Senior Masculí
C. A. Xeresa
41 29
0:13:19
0:03:48
0:40:20
0:40:11
03:49
43
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
9
Veterans A Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
39 6
0:13:16
0:03:47
0:40:23
0:40:14
03:49
44
MARTI FERRER, LUCAS
29
Senior Masculí
Independent
36 26
0:13:17
0:03:48
0:40:29
0:40:24
03:50
45
PONS MARÍ, JESÚS
30
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
67 46
0:13:44
0:03:55
0:40:33
0:40:23
03:50
46
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
31
Senior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
58 38
0:13:41
0:03:55
0:40:45
0:40:41
03:51
47
CAMARENA GRACIA, NICO
32
Senior Masculí
C. Triesport Potries
35 25
0:13:11
0:03:46
0:40:47
0:40:37
03:51
48
TORRES FILLOL, PEDRO JOSE
10
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
139 29
0:14:13
0:04:04
0:40:50
0:40:16
03:49
49
ORMEÑO LÓPEZ, TOMAS
33
Senior Masculí
Independent
66 45
0:13:39
0:03:54
0:40:54
0:40:39
03:51
50
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
34
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
71 49
0:13:40
0:03:54
0:40:58
0:40:42
03:52
51
PEIRO JAIJO, VICENT
35
Senior Masculí
C. Córrer Xeraco
56 37
0:13:21
0:03:49
0:41:01
0:40:38
03:51
52
FELIPE COLLADO, XIMO
11
Veterans A Masculí
C. A. La Costera
99 20
0:14:03
0:04:01
0:41:05
0:40:48
03:52
53
SELLENS CASANOVA, JUAN
4
Veterans B Masculí
G. E. La Carena La Font
55 5
0:13:39
0:03:54
0:41:07
0:41:02
03:53
54
ORMEÑO LÓPEZ, ÁNGEL
36
Senior Masculí
Independent
65 44
0:13:51
0:03:57
0:41:09
0:41:06
03:54
55
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
37
Senior Masculí
C. A. La Valldigna
44 30
0:13:20
0:03:49
0:41:11
0:41:00
03:53
56
FRANCES CALABUIG, ENRIQUE
38
Senior Masculí
Independent
40 28
0:13:19
0:03:48
0:41:12
0:41:03
03:53
57
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
39
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
51 35
0:13:25
0:03:50
0:41:15
0:40:59
03:53
58
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
12
Veterans A Masculí
C. A. Els Coixos
73 11
0:13:41
0:03:55
0:41:18
0:41:03
03:53
59
MORATA VIDAL, DAVID
40
Senior Masculí
C. A. Cametes Spat
59 39
0:13:37
0:03:53
0:41:20
0:41:12
03:54
60
SERRANO ESPINAR, JAVIER
5
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
103 10
0:13:58
0:03:59
0:41:21
0:40:56
03:53
61
DIEZ FAYOS, DAVID
41
Senior Masculí
Independent
50 34
0:13:36
0:03:53
0:41:29
0:41:24
03:56
62
ESCRIBÀ ESCRIBÀ, JOSEP VICENT
6
Veterans B Masculí
C. A. Peus Lleugers
63 6
0:13:51
0:03:57
0:41:29
0:41:27
03:56
63
GISBERT MOLINA, JAUME
13
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
98 19
0:14:01
0:04:00
0:41:33
0:41:13
03:54
64
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
14
Veterans A Masculí
C. A. Xeresa
77 13
0:13:53
0:03:58
0:41:39
0:41:32
03:56
65
BOU SOLIVA, JESÚS
42
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
112 66
0:14:10
0:04:03
0:41:42
0:41:24
03:55
66
CANO JORDAN, INOCENCIO
43
Senior Masculí
Independent
72 50
0:13:52
0:03:58
0:41:44
0:41:40
03:57
67
ROCA FERRER, MANUEL
44
Senior Masculí
C. A. Blue Line
90 58
0:14:07
0:04:02
0:41:46
0:41:39
03:57
68
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
45
Senior Masculí
C. A. La Costera
46 31
0:13:32
0:03:52
0:41:48
0:41:44
03:57
69
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
46
Senior Masculí
C. C. Camallaes
48 32
0:13:30
0:03:51
0:41:49
0:41:39
03:57
70
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
7
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
42 4
0:13:26
0:03:50
0:41:51
0:41:49
03:58
71
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
47
Senior Masculí
Independent
69 48
0:13:37
0:03:53
0:41:59
0:41:41
03:57
72
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
15
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
78 14
0:13:55
0:03:59
0:42:00
0:41:52
03:58
73
PINEDA ZAMBRANO, DIEGO
48
Senior Masculí
C. A. La Costera
100 62
0:14:04
0:04:01
0:42:02
0:41:45
03:57
74
TEMMERMAN, PETER
16
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
83 15
0:14:03
0:04:01
0:42:03
0:41:59
03:59
75
TORRES SANCHEZ, SERGIO
49
Senior Masculí
Independent
147 79
0:14:36
0:04:10
0:42:09
0:41:49
03:58
76
MIRASOL RUBIO, ERNESTO
50
Senior Masculí
C. A. Cárnicas Serrano
130 71
0:14:24
0:04:07
0:42:14
0:42:00
03:59
77
FEMENIA CISCAR, VICENT
51
Senior Masculí
Independent
96 61
0:14:03
0:04:01
0:42:15
0:41:59
03:59
78
ESTEBAN BLAY, RICARDO
52
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
86 56
0:14:09
0:04:03
0:42:16
0:42:13
04:00
79
GASCON TUR, MANUEL
53
Senior Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
118 68
0:14:24
0:04:07
0:42:18
0:42:13
04:00
80
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
17
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
119 25
0:14:18
0:04:05
0:42:18
0:42:06
03:59
81
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masculí
C. A. Calygat.com
85 1
0:14:04
0:04:01
0:42:20
0:42:14
04:00
82
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
18
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
70 10
0:13:52
0:03:58
0:42:23
0:42:20
04:01
83
REYES GARCIA, KITO
8
Veterans B Masculí
C. A. Favara
74 7
0:13:54
0:03:58
0:42:23
0:42:21
04:01
84
VELEZ BONET, VICTOR MANUEL
54
Senior Masculí
C. T. Prodesport Gandia
61 41
0:13:45
0:03:56
0:42:24
0:42:20
04:01
85
GARRIGOS MASCARELL, VICENT
55
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
91 59
0:14:10
0:04:03
0:42:24
0:42:17
04:01
86
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, GABRIEL
2
Junior Masculí
C. A. La Valldigna
45 3
0:13:23
0:03:49
0:42:25
0:42:14
04:00
87
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
9
Veterans B Masculí
Independent
87 9
0:13:58
0:03:59
0:42:28
0:42:14
04:00
88
ABELLAN LUCAS, DANIEL
56
Senior Masculí
C. A. Ribapeu
23 16
0:12:51
0:03:40
0:42:29
0:42:28
04:02
89
MORYATOV YAKIMYCHEVA, MIKHAIL
57
Senior Masculí
Independent
161 89
0:13:50
0:03:57
0:42:31
0:41:14
03:55
90
EGEA RIBES, JOSE ANTONIO
19
Veterans A Masculí
C. Natació i Esports Gandia
75 12
0:13:54
0:03:58
0:42:38
0:42:35
04:02
91
LLUCH GRAU, DANIEL
58
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
81 53
0:13:57
0:03:59
0:42:39
0:42:30
04:02
92
GOMAR FRANCES, JUAN
10
Veterans B Masculí
C. A. Cent Cames
76 8
0:13:52
0:03:58
0:42:39
0:42:33
04:02
93
SANCHEZ QUIROS, MIGUEL ANGEL
59
Senior Masculí
C. Deportivo Menen
207 115
0:15:20
0:04:23
0:42:41
0:42:39
04:03
94
FALQUET TORRES, ANTONIO
11
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
121 13
0:14:13
0:04:04
0:42:42
0:42:25
04:01
95
ORENGO LÓPEZ, PASCUAL
60
Senior Masculí
Independent
37 27
0:13:22
0:03:49
0:42:43
0:42:43
04:03
96
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
61
Senior Masculí
C. A. La Xara
101 63
0:14:06
0:04:02
0:42:45
0:42:29
04:02
97
FLORES ALBELDA, JAVIER
62
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
62 42
0:13:48
0:03:57
0:42:49
0:42:47
04:03
98
GALAN ANTON, ANDRES
63
Senior Masculí
Independent
124 69
0:14:08
0:04:02
0:42:49
0:42:26
04:01
99
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
20
Veterans A Masculí
C. A. La Xara
114 24
0:14:11
0:04:03
0:42:54
0:42:36
04:02
100
GRAU ESTRUCH, OSCAR
64
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
82 54
0:13:58
0:03:59
0:42:57
0:42:48
04:03
101
GÓMEZ INSA, JOSÉ
21
Veterans A Masculí
C. A. Xeresa
89 16
0:14:06
0:04:02
0:42:58
0:42:51
04:04
102
BOFÍ TORRES, IVÁN
65
Senior Masculí
C. A. Xeresa
88 57
0:14:06
0:04:02
0:42:58
0:42:51
04:04
103
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans B Femení
C. A. Benidorm
115 1
0:14:18
0:04:05
0:42:59
0:42:48
04:03
104
MUÑIZ FERRANDO, IGNACIO
66
Senior Masculí
Independent
80 52
0:14:03
0:04:01
0:43:00
0:42:58
04:04
105
CASTELLS LLEDO, NURIA
1
Veterans A Femení
C. Triatló Sueca
95 2
0:14:16
0:04:05
0:43:03
0:43:01
04:05
106
SORRENTINO PASTOR, SAMUEL
67
Senior Masculí
Independent
84 55
0:14:00
0:04:00
0:43:04
0:42:55
04:04
107
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Veterans A Femení
C. A. Xeresa
94 1
0:14:10
0:04:03
0:43:04
0:42:56
04:04
108
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
12
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
129 17
0:14:19
0:04:05
0:43:04
0:42:47
04:03
109
VELLO BERTOMEU, JOSE EMILIO
22
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
93 17
0:14:10
0:04:03
0:43:06
0:42:58
04:04
110
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
68
Senior Masculí
G.E.T.P. Running Team
92 60
0:14:09
0:04:03
0:43:07
0:42:58
04:04
111
TORMO TORMO, OMAR
69
Senior Masculí
C. A. Montaverner
203 112
0:14:40
0:04:11
0:43:09
0:42:28
04:02
112
LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUEL
13
Veterans B Masculí
Independent
113 11
0:14:18
0:04:05
0:43:11
0:43:01
04:05
113
ENGUIX SANCHO, JOSE
23
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
106 21
0:14:14
0:04:04
0:43:16
0:43:06
04:05
114
PEREZ BAÑULS, JUANJO
24
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
97 18
0:14:14
0:04:04
0:43:16
0:43:11
04:06
115
MAS MATOSES, PACO
25
Veterans A Masculí
C. Tenis Gandia
234 47
0:14:35
0:04:10
0:43:16
0:42:10
04:00
116
FERRER VERDÚ, SALVA
70
Senior Masculí
Independent
64 43
0:13:51
0:03:57
0:43:18
0:43:15
04:06
117
VALERO NOVA, JAIME
71
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
156 85
0:14:37
0:04:11
0:43:18
0:42:50
04:04
118
MORENO MUÑIZ, INOCENCIO
26
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
122 26
0:14:17
0:04:05
0:43:19
0:43:06
04:05
119
FAUS CERDÁ, JOAQUÍN
27
Veterans A Masculí
G. A. Teuladí
149 31
0:14:33
0:04:09
0:43:23
0:42:56
04:04
120
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
28
Veterans A Masculí
C. A. La Xara
128 27
0:14:22
0:04:06
0:43:24
0:43:13
04:06
121
MORYATOV YAKIMYCHEVA, EVGENY
72
Senior Masculí
Independent
232 131
0:14:22
0:04:06
0:43:27
0:42:09
04:00
122
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
0
No inscrit
G. A. S. El Mussol Barx
138 0
0:14:38
0:04:11
0:43:28
0:43:20
04:06
123
MILLET VILA, MARI CARMEN
1
Senior Femení
C. A. Safor - Cafemax
117 1
0:14:27
0:04:08
0:43:29
0:43:26
04:07
124
MORENO AGUADO, FRANCISCO
73
Senior Masculí
Independent
205 114
0:14:53
0:04:15
0:43:34
0:43:05
04:05
125
FORNES CHOVA, IVAN
74
Senior Masculí
C. T. Prodesport Gandia
159 88
0:14:45
0:04:13
0:43:39
0:43:18
04:06
126
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
29
Veterans A Masculí
C. Córrer Xeraco
197 39
0:14:52
0:04:15
0:43:42
0:43:14
04:06
127
MARTINEZ GARCIA, PEDRO
75
Senior Masculí
Independent
162 90
0:14:38
0:04:11
0:43:42
0:43:13
04:06
128
VILLAR PALOMAR, AMPARO DOLORES
2
Senior Femení
C. A. Safor - Cafemax
132 2
0:14:36
0:04:10
0:43:44
0:43:39
04:08
129
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
76
Senior Masculí
Independent
152 82
0:14:26
0:04:07
0:43:46
0:43:10
04:06
130
CASTELLO APARISI, JOSE
30
Veterans A Masculí
Independent
211 43
0:14:26
0:04:07
0:43:52
0:42:53
04:04
131
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
77
Senior Masculí
Independent
157 86
0:14:48
0:04:14
0:43:54
0:43:36
04:08
132
PEREZ RODRIGO, GASPAR
78
Senior Masculí
C. Córrer Xeraco
198 108
0:14:52
0:04:15
0:43:54
0:43:27
04:07
133
DIAZ-TENDERO SANCHO, HECTOR
79
Senior Masculí
Independent
133 73
0:14:28
0:04:08
0:44:00
0:43:45
04:09
134
CANTON FUENTES, JUAN RAMON
80
Senior Masculí
C. A. Montaverner
131 72
0:14:26
0:04:07
0:44:02
0:43:50
04:09
135
FAUS CERDÁ, DAVID
81
Senior Masculí
G. A. Teuladí
166 92
0:14:41
0:04:12
0:44:02
0:43:34
04:08
136
MARTÍ TOSCANO, JOAQUÍN
82
Senior Masculí
Independent
163 91
0:13:59
0:04:00
0:44:07
0:42:59
04:04
137
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
31
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
179 34
0:15:07
0:04:19
0:44:08
0:44:02
04:10
138
FABRA SANJAIME, SALVADOR
32
Veterans A Masculí
C. A. Cent Cames
140 30
0:14:36
0:04:10
0:44:08
0:43:56
04:10
139
FALQUET PUIG, OSCAR
0
No inscrit
C. A. l' Espenta
169 0
0:14:27
0:04:08
0:44:11
0:43:29
04:07
140
RAMON GIL, JOSE
2
Veterans C Masculí
Independent
102 2
0:14:21
0:04:06
0:44:10
0:44:09
04:11
141
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
83
Senior Masculí
Independent
210 116
0:14:33
0:04:09
0:44:11
0:43:19
04:06
142
ANDRÉS MOSCARDÓ, ISAAC
84
Senior Masculí
C. A. Cent Cames
116 67
0:14:24
0:04:07
0:44:11
0:44:06
04:11
143
PERELLO SIGNES, VICENT
85
Senior Masculí
C. E. Llocnou
109 65
0:14:23
0:04:07
0:44:14
0:44:09
04:11
144
VIDAL BATALLER, JULIO
33
Veterans A Masculí
G. E. La Carena La Font
111 23
0:14:26
0:04:07
0:44:14
0:44:12
04:11
145
CUENCA AZNAR, SALVA
86
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
108 64
0:14:20
0:04:06
0:44:18
0:44:13
04:12
146
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
14
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
141 18
0:14:29
0:04:08
0:44:18
0:43:59
04:10
147
MILLAN CANO, PACO
34
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
134 28
0:14:38
0:04:11
0:44:22
0:44:17
04:12
148
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
87
Senior Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
0:00:00
0:00:00
0:44:23
0:43:43
04:09
149
SOLER SOLER, MIGUEL
15
Veterans B Masculí
C. Córrer La Llebre
127 16
0:14:24
0:04:07
0:44:23
0:44:13
04:12
150
MARTIN VELA, DIEGO
3
Junior Masculí
C. A. B. Ibiza - Aquaplag
105 4
0:14:09
0:04:03
0:44:24
0:44:10
04:11
151
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
88
Senior Masculí
C. A. Corremundos
214 119
0:15:02
0:04:18
0:44:25
0:44:02
04:10
152
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
35
Veterans A Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
221 45
0:15:03
0:04:18
0:44:27
0:43:59
04:10
153
MARTINEZ CHOVER, FRANCISCO
89
Senior Masculí
C. A. Sarvatxo
135 74
0:14:34
0:04:10
0:44:30
0:44:20
04:12
154
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
90
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
180 99
0:14:58
0:04:17
0:44:31
0:44:15
04:12
155
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
91
Senior Masculí
G. E. La Carena La Font
150 81
0:14:39
0:04:11
0:44:31
0:44:10
04:11
156
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
36
Veterans A Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
176 33
0:14:54
0:04:15
0:44:32
0:44:14
04:12
157
MARTÍNEZ MONTEAGUDO, ALBA
1
Junior Femení
C. A. Silla
168 1
0:14:52
0:04:15
0:44:33
0:44:16
04:12
158
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
92
Senior Masculí
C. A. La Xara
153 83
0:14:45
0:04:13
0:44:34
0:44:18
04:12
159
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
93
Senior Masculí
Independent
126 70
0:14:21
0:04:06
0:44:35
0:44:24
04:13
160
SABATER SAVALL, MANUEL
37
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
208 41
0:14:59
0:04:17
0:44:35
0:44:11
04:11
161
CANET MERI, GEMA
3
Veterans A Femení
C. A. Safor - Cafemax
136 3
0:14:40
0:04:11
0:44:36
0:44:31
04:13
162
SANZ FERRER, YZZAN
4
Junior Masculí
C. T. Prodesport Gandia
165 8
0:15:03
0:04:18
0:44:37
0:44:32
04:13
163
ZAYAS SANJUAN, FRANCISCO
0
No inscrit
C. A. La Rabosa
154 0
0:14:53
0:04:15
0:44:42
0:44:33
04:13
164
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
94
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
201 110
0:15:02
0:04:18
0:44:42
0:44:24
04:13
165
MARTIN FERNANDEZ, JOSE JOAQUIN
95
Senior Masculí
C. A. El Coyote
142 76
0:14:46
0:04:13
0:44:43
0:44:38
04:14
166
BAÑOS GOMAR, DANI
96
Senior Masculí
C. A. El Coyote
143 77
0:14:48
0:04:14
0:44:44
0:44:41
04:14
167
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
97
Senior Masculí
C. A. La Valldigna
68 47
0:13:44
0:03:55
0:44:46
0:44:36
04:14
168
SANCHO SOLER, SALVADOR
98
Senior Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
195 107
0:14:56
0:04:16
0:44:50
0:44:27
04:13
169
MORATAL PELLICER, FERNANDO
16
Veterans B Masculí
C. A. Safor - Cafemax
199 23
0:15:01
0:04:17
0:44:58
0:44:40
04:14
170
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
99
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
184 103
0:15:00
0:04:17
0:44:58
0:44:43
04:14
171
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
100
Senior Masculí
C. Tenis Gandia
235 132
0:14:36
0:04:10
0:45:00
0:43:53
04:10
172
TOMAS DE ROSELLO, SERGI
5
Junior Masculí
C. A. Montaverner
43 2
0:13:25
0:03:50
0:45:01
0:44:56
04:16
173
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
101
Senior Masculí
C. A. Cap i Cua
279 156
0:15:06
0:04:19
0:45:01
0:44:02
04:10
174
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
38
Veterans A Masculí
Independent
194 37
0:15:05
0:04:19
0:45:02
0:44:48
04:15
175
GARCÍA FERNÁNDEZ, DANIEL
39
Veterans A Masculí
Independent
206 40
0:15:08
0:04:19
0:45:03
0:44:49
04:15
176
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
102
Senior Masculí
C. A. Benissa
227 128
0:15:06
0:04:19
0:45:06
0:44:37
04:14
177
GAVILA MIÑANA, JESUS
17
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
123 14
0:14:19
0:04:05
0:45:07
0:44:56
04:16
178
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
18
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
120 12
0:14:18
0:04:05
0:45:07
0:44:55
04:15
179
BLASCO BAÑULS, JUAN VTE
103
Senior Masculí
C. A. Sarvatxo
173 95
0:14:52
0:04:15
0:45:10
0:44:51
04:15
180
SALELLES MATEU, VICENT
40
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
450 75
0:16:49
0:04:48
0:45:12
0:44:28
04:13
181
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
104
Senior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
191 106
0:15:05
0:04:19
0:45:13
0:45:01
04:16
182
PELLICER LLOPIS, ENRIC
105
Senior Masculí
C. A. l' Espenta
222 124
0:15:07
0:04:19
0:45:14
0:44:49
04:15
183
IVARS GINER, FRANCISCO
3
Veterans C Masculí
Independent
151 3
0:14:49
0:04:14
0:45:18
0:45:06
04:17
184
LÓPEZ FERNÁNDEZ, NICOLÁS
106
Senior Masculí
C. C. Nopucmes
253 144
0:15:32
0:04:26
0:45:21
0:44:58
04:16
185
ALONSO PLA, JOSE MARIA
107
Senior Masculí
Independent
284 157
0:15:28
0:04:25
0:45:21
0:44:42
04:14
186
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
19
Veterans B Masculí
Independent
272 29
0:15:19
0:04:23
0:45:23
0:44:40
04:14
187
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
108
Senior Masculí
C. Natació La Nucia
155 84
0:15:00
0:04:17
0:45:27
0:45:22
04:18
188
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
41
Veterans A Masculí
C. C. Les Tortugues Coixes
110 22
0:14:19
0:04:05
0:45:27
0:45:17
04:18
189
MORAGUES MIÑANA, FRANCISCO DE BORJA
109
Senior Masculí
C. A. de Puente a Puente
252 143
0:15:19
0:04:23
0:45:28
0:44:53
04:15
190
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
110
Senior Masculí
C. Natació La Nucia
204 113
0:14:56
0:04:16
0:45:28
0:45:03
04:16
191
MORAGUES CARBO, ANDRES
111
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
167 93
0:14:55
0:04:16
0:45:30
0:45:16
04:18
192
MASCARELL MARTI, JESUS
112
Senior Masculí
C. E. Llocnou
177 97
0:14:52
0:04:15
0:45:31
0:45:11
04:17
193
VELEZ MARTINEZ, JOSE
42
Veterans A Masculí
Independent
219 44
0:15:07
0:04:19
0:45:32
0:45:09
04:17
194
MORENO COSTA, SALVA
0
No inscrit
G. E. La Carena La Font
104 0
0:14:17
0:04:05
0:45:33
0:45:27
04:18
195
CAMARENA GRAU, VICENTE
43
Veterans A Masculí
Independent
242 48
0:15:00
0:04:17
0:45:36
0:44:50
04:15
196
MESTRE CLIMENT, SALVADOR
113
Senior Masculí
Independent
218 122
0:15:13
0:04:21
0:45:38
0:45:23
04:18
197
ORTIZ RIVAS, RAÚL
114
Senior Masculí
Independent
200 109
0:14:59
0:04:17
0:45:38
0:45:17
04:18
198
LACUEVA SERRANO, SALVADOR JUAN
115
Senior Masculí
C. A. Da Clenchis
174 96
0:14:54
0:04:15
0:45:39
0:45:22
04:18
199
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
116
Senior Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
181 100
0:14:50
0:04:14
0:45:42
0:45:17
04:18
200
PLA ESCOLANO, DAVID
44
Veterans A Masculí
C. A. Sarvatxo
190 36
0:14:57
0:04:16
0:45:43
0:45:24
04:18

Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions