Som Esport

Dilluns 6 de desembre de 2010

Eixida i Meta: Carrer dels Pellers - Gandia
Hora: Xiquets a partir de les 09:45 hores || Prova reina a les 11:30 h.
Distància: Prova Reina 10,4 Km
Organitzen: Associació de Veins del Raval i C. A. Safor - Cafemax
+ CLASSIFICACIONS >>>
CLASSIFICACIÓ GENERAL XVIII CURSA A PEU AL RAVAL - Memorial Vicent Maño
Cronometratge www.somesport.com
Primer Anterior Següent Últim
Meta
Control Km 3,5
Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P.Gral P.Cat T. Net T/Km Net
Temps
T.Net
T/Km
201
LOPEZ ORTUÑO, CARLOS
6
Junior Masculí
Independent
145 6
0:14:47
0:04:13
0:45:50
0:45:44
04:20
202
GIMENEZ MORAGUES, JUAN
117
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
297 164
0:15:28
0:04:25
0:45:50
0:45:01
04:16
203
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
45
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
281 52
0:15:27
0:04:25
0:45:50
0:45:11
04:17
204
MARCO RUIZ, DIEGO
4
Veterans C Masculí
C. A. Benidorm
189 5
0:15:05
0:04:19
0:45:51
0:45:40
04:20
205
MARTI VIDAL, VICENT
46
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
196 38
0:15:04
0:04:18
0:45:51
0:45:37
04:19
206
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
118
Senior Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
247 140
0:15:08
0:04:19
0:45:54
0:45:12
04:17
207
JUAN PETIT, TONI
119
Senior Masculí
C. A. La Valldigna
230 130
0:15:06
0:04:19
0:45:55
0:45:21
04:18
208
CATALA TORREGROSA, JOSEP
20
Veterans B Masculí
Independent
296 37
0:15:28
0:04:25
0:45:55
0:45:09
04:17
209
MAHIQUES FORNES, MONICA
4
Veterans A Femení
Independent
185 4
0:15:05
0:04:19
0:45:56
0:45:45
04:20
210
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
120
Senior Masculí
C. Córrer Xeraco
178 98
0:14:50
0:04:14
0:45:57
0:45:34
04:19
211
BISQUERT CARDONA, IVAN
121
Senior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
353 194
0:15:50
0:04:31
0:45:57
0:45:04
04:16
212
MONSERRAT SIGNES, SEBASTIAN
122
Senior Masculí
C. A. Gata
257 146
0:15:05
0:04:19
0:45:59
0:45:06
04:17
213
VIDAL GREGORI, ANGEL
123
Senior Masculí
Independent
212 117
0:15:10
0:04:20
0:45:59
0:45:44
04:20
214
PARRA OLTRA, FRANCESC
0
No inscrit
C. Triatló Oliva
164 0
0:14:38
0:04:11
0:46:07
0:45:37
04:19
215
PERELLO TALENS, ERNESTO
47
Veterans A Masculí
C. A. Cent Cames
160 32
0:14:55
0:04:16
0:46:08
0:45:56
04:21
216
ARLANDIS CLARI, ENRIQUE
124
Senior Masculí
Independent
220 123
0:15:16
0:04:22
0:46:08
0:45:53
04:21
217
BATALLER OLTRA, RAMON
48
Veterans A Masculí
C. A. Cent Cames
258 51
0:15:34
0:04:27
0:46:08
0:45:43
04:20
218
ROCA ABAD, HECTOR
125
Senior Masculí
C. A. Vegablue
202 111
0:15:11
0:04:20
0:46:08
0:45:58
04:21
219
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
126
Senior Masculí
Independent
386 215
0:15:49
0:04:31
0:46:12
0:44:55
04:16
220
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
127
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
224 126
0:15:15
0:04:21
0:46:12
0:45:54
04:21
221
BARBERA SOBREVELA, SALVADOR
5
Veterans C Masculí
Independent
171 4
0:15:03
0:04:18
0:46:12
0:46:05
04:22
222
DE LA ENCARNACION SALVADOR, MIGUEL
21
Veterans B Masculí
Independent
175 20
0:15:04
0:04:18
0:46:12
0:46:05
04:22
223
BARON OLASO, JORDI
128
Senior Masculí
Independent
292 161
0:15:23
0:04:24
0:46:15
0:45:25
04:18
224
SAPENA SEGARRA, JOSEP
22
Veterans B Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
251 27
0:15:24
0:04:24
0:46:15
0:45:46
04:20
225
ABELLAN MORENO, SINDO
129
Senior Masculí
Independent
238 135
0:15:24
0:04:24
0:46:16
0:45:56
04:21
226
IBAÑEZ BORRAS, JUAN ANTONIO
130
Senior Masculí
Independent
244 138
0:15:13
0:04:21
0:46:17
0:45:43
04:20
227
MONZO FUSTER, SALVA
49
Veterans A Masculí
G. E. La Carena La Font
248 50
0:15:04
0:04:18
0:46:17
0:45:31
04:19
228
ASIK, REECE DANIEL
7
Junior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
263 11
0:15:40
0:04:29
0:46:18
0:45:59
04:22
229
CARRETERO SAEZ, JUAN MANUEL
131
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
270 153
0:15:32
0:04:26
0:46:19
0:45:49
04:21
230
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
8
Junior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
265 13
0:15:41
0:04:29
0:46:20
0:46:01
04:22
231
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
23
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
193 22
0:15:03
0:04:18
0:46:23
0:46:09
04:22
232
SENDRA GINER, JUAN
132
Senior Masculí
C. A. Ondara
269 152
0:15:26
0:04:25
0:46:24
0:45:50
04:21
233
VILA TORTOSA, RAFAEL
50
Veterans A Masculí
Independent
332 60
0:16:02
0:04:35
0:46:27
0:45:54
04:21
234
FAUS PEIRO, JOSE
133
Senior Masculí
Independent
215 120
0:15:09
0:04:20
0:46:27
0:46:10
04:23
235
JULIA SANESTEBAN, SANTIAGO
24
Veterans B Masculí
Independent
374 45
0:15:52
0:04:32
0:46:27
0:45:20
04:18
236
LLORENS TIO, FERNANDO
134
Senior Masculí
C. A. Ondara
268 151
0:15:30
0:04:26
0:46:28
0:45:57
04:21
237
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
135
Senior Masculí
C. C. Camallaes
158 87
0:14:46
0:04:13
0:46:28
0:46:08
04:22
238
GARCIA CONTRERAS, JOSE RAMON
136
Senior Masculí
Independent
486 269
0:16:23
0:04:41
0:46:33
0:45:06
04:16
239
VICÉNS PASTOR, FERNANDO
137
Senior Masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
277 155
0:15:37
0:04:28
0:46:33
0:46:06
04:22
240
MUÑOZ RESA, RAUL
138
Senior Masculí
BTT Golismeros
329 180
0:15:50
0:04:31
0:46:35
0:45:51
04:21
241
MUÑOZ GOMEZ, DAVID
139
Senior Masculí
C. A. Vegablue
330 181
0:15:50
0:04:31
0:46:35
0:45:50
04:21
242
MONTAÑES CASTILLO, JUAN LUIS
140
Senior Masculí
Independent
137 75
0:14:33
0:04:09
0:46:36
0:46:24
04:24
243
PARRA ESCRIVA, RUBEN
141
Senior Masculí
C. A. l' Espenta
223 125
0:15:06
0:04:19
0:46:42
0:46:16
04:23
244
SERRANO ESPINAR, FERNANDO
142
Senior Masculí
C. A. l' Espenta
349 192
0:15:57
0:04:33
0:46:43
0:45:59
04:22
245
ESPI ESCRIVA, CARLOS
25
Veterans B Masculí
Independent
192 21
0:15:10
0:04:20
0:46:45
0:46:37
04:25
246
ASIK, OLIVER THOMAS
9
Junior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
262 10
0:15:40
0:04:29
0:46:45
0:46:25
04:24
247
CLIMENT GREGORI, FEDERICO
51
Veterans A Masculí
Independent
400 69
0:16:07
0:04:36
0:46:45
0:45:38
04:20
248
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
10
Junior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
264 12
0:15:41
0:04:29
0:46:46
0:46:27
04:24
249
ORDIÑANA BATALLER, ESTEVE
143
Senior Masculí
Independent
148 80
0:14:36
0:04:10
0:46:46
0:46:22
04:24
250
SAENZ SANCHEZ, PABLO
144
Senior Masculí
C. Triatlón Las Americas
295 163
0:15:36
0:04:27
0:46:46
0:46:08
04:22
251
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
145
Senior Masculí
Independent
305 169
0:15:15
0:04:21
0:46:52
0:45:44
04:20
252
GARCIA MIRAGALL, JORDI
146
Senior Masculí
Independent
340 186
0:15:44
0:04:30
0:46:52
0:45:59
04:22
253
MOYANO TUR, RAUL
147
Senior Masculí
C. Esportiva El Corriol
217 121
0:15:14
0:04:21
0:47:00
0:46:47
04:26
254
GARCIA GARCIA, SALVADOR
148
Senior Masculí
Independent
186 104
0:15:01
0:04:17
0:47:01
0:46:45
04:26
255
CATALA JUST, ALBERTO
149
Senior Masculí
Independent
416 235
0:15:18
0:04:22
0:47:02
0:45:00
04:16
256
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
150
Senior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
298 165
0:15:39
0:04:28
0:47:03
0:46:24
04:24
257
ANQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
151
Senior Masculí
C. A. Cap i Cua
225 127
0:15:19
0:04:23
0:47:04
0:46:48
04:26
258
CASTELLÀ GARCIA, XIMO
26
Veterans B Masculí
C. Córrer El Garbí
283 33
0:15:18
0:04:22
0:47:04
0:46:15
04:23
259
CAMPOS CARBONELL, ENRIC
152
Senior Masculí
C. Triesport Roquette La Ribera
228 129
0:15:27
0:04:25
0:47:05
0:46:56
04:27
260
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
153
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
170 94
0:14:55
0:04:16
0:47:05
0:46:50
04:26
261
CABANILLES ABALOS, JAVIER
154
Senior Masculí
C. BTT Gandia
360 199
0:16:01
0:04:35
0:47:06
0:46:17
04:23
262
MIRALLES VELA, ENRIQUE
52
Veterans A Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
301 54
0:15:51
0:04:32
0:47:07
0:46:39
04:25
263
ROIG COSTA, ADOLFO
53
Veterans A Masculí
C. A. Cametes Spat
359 64
0:15:47
0:04:31
0:47:07
0:46:08
04:22
264
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
155
Senior Masculí
G. E. La Carena La Font
308 172
0:15:42
0:04:29
0:47:10
0:46:27
04:24
265
LENA CLIMENT, SALVA
156
Senior Masculí
C. Córrer Xeraco
237 134
0:15:17
0:04:22
0:47:10
0:46:43
04:26
266
GASCON MAGRANER, JUAN JOSE
27
Veterans B Masculí
C. A. La Valldigna
294 36
0:15:40
0:04:29
0:47:11
0:46:37
04:25
267
PARDO LORENTE, ÓSCAR
157
Senior Masculí
Independent
274 154
0:15:55
0:04:33
0:47:15
0:47:06
04:28
268
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
158
Senior Masculí
Independent
266 150
0:15:40
0:04:29
0:47:15
0:46:54
04:27
269
MORRIO PEREZ, NURIA
3
Senior Femení
C. A. Safor - Cafemax
267 3
0:15:37
0:04:28
0:47:16
0:46:53
04:27
270
AGUILAR SIRVENT, JOSE VICENTE
159
Senior Masculí
Independent
213 118
0:15:16
0:04:22
0:47:16
0:47:07
04:28
271
FERRER FRANCÉS, VICENT
0
No inscrit
C. A. Xàtiva
1205 0
0:22:15
0:06:21
0:47:18
0:45:46
04:20
272
DONDERIS SERRA, JAIME
160
Senior Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:00:00
0:00:00
0:47:17
0:46:32
04:25
273
MAÑEZ CORTES, MANUEL
28
Veterans B Masculí
C. Córrer Peus Quets
172 19
0:15:05
0:04:19
0:47:22
0:47:17
04:29
274
FAUS PASTOR, JOSEP
161
Senior Masculí
Independent
243 137
0:15:10
0:04:20
0:47:24
0:46:47
04:26
275
ALEMANY JUAN, JOSE RAMON
29
Veterans B Masculí
Independent
343 41
0:15:52
0:04:32
0:47:26
0:46:39
04:25
276
PEIDRO PAYA, FRANCISCO JAVIER
30
Veterans B Masculí
Independent
280 31
0:15:54
0:04:33
0:47:30
0:47:17
04:29
277
MINGARRO FONT, ADRIAN
162
Senior Masculí
Independent
348 191
0:15:29
0:04:25
0:47:30
0:46:18
04:23
278
THOMAS, CHRISTINA
2
Veterans B Femení
Independent
226 2
0:15:29
0:04:25
0:47:30
0:47:25
04:30
279
GISBERT TARAZONA, DANIEL
0
No inscrit
C. Triatló Algemesí
499 0
0:16:01
0:04:35
0:47:33
0:45:41
04:20
280
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
54
Veterans A Masculí
C. A. Corremundos
432 74
0:16:47
0:04:48
0:47:37
0:46:58
04:27
281
MULET DIEGO, VICENT
55
Veterans A Masculí
C. A. Gata
396 68
0:15:33
0:04:27
0:47:39
0:46:01
04:22
282
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
163
Senior Masculí
C. A. Ondara
407 228
0:16:19
0:04:40
0:47:45
0:46:47
04:26
283
GUAMANA YAZUNA, MANUEL ANGEL
164
Senior Masculí
C. A. Passa-ho Bé Dénia
256 145
0:15:40
0:04:29
0:47:47
0:47:30
04:30
284
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
165
Senior Masculí
Independent
183 102
0:15:08
0:04:19
0:47:52
0:47:45
04:32
285
LLORET PLA, ANGEL
166
Senior Masculí
Independent
259 147
0:15:16
0:04:22
0:47:54
0:47:11
04:28
286
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
167
Senior Masculí
C. A. Sueca
551 303
0:15:50
0:04:31
0:47:54
0:45:21
04:18
287
PASCUAL BELDA, RAFA
168
Senior Masculí
Independent
517 286
0:16:05
0:04:36
0:47:58
0:46:03
04:22
288
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
169
Senior Masculí
C. A. Gata
286 158
0:15:16
0:04:22
0:47:59
0:47:07
04:28
289
AMBLER, LOUISA
3
Veterans B Femení
C. A. Corremundos
273 3
0:15:47
0:04:31
0:48:00
0:47:44
04:32
290
MONZO MOMPARLER, FERNANDO
170
Senior Masculí
Independent
375 208
0:16:17
0:04:39
0:48:00
0:47:17
04:29
291
PEDRO SALVA, JUAN BAUTISTA
56
Veterans A Masculí
C. A. Gata
333 61
0:16:08
0:04:37
0:48:00
0:47:33
04:31
292
GONZALEZ FRASQUET, OSCAR
171
Senior Masculí
Independent
261 149
0:15:46
0:04:30
0:48:03
0:47:49
04:32
293
MILVAQUES BATALLER, QUINO
172
Senior Masculí
Independent
412 233
0:16:37
0:04:45
0:48:04
0:47:23
04:29
294
CUESTA MORENO, ANTONIO
173
Senior Masculí
C. A. Pindaro Joma
338 185
0:15:51
0:04:32
0:48:05
0:47:19
04:29
295
CANTÓ GARCÍA, LUIS
57
Veterans A Masculí
Independent
229 46
0:15:30
0:04:26
0:48:05
0:47:57
04:33
296
LÓPEZ FRANCO, PATRICIO
31
Veterans B Masculí
Independent
441 56
0:17:17
0:04:56
0:48:06
0:47:55
04:33
297
VERRONE, LUIS ANTONIO
32
Veterans B Masculí
Independent
285 34
0:15:48
0:04:31
0:48:06
0:47:47
04:32
298
GILABERT GOMIS, JOSE
174
Senior Masculí
Independent
402 226
0:16:36
0:04:45
0:48:07
0:47:28
04:30
299
BENAVENT SANCHO, NACHO
175
Senior Masculí
C. A. Canals
379 211
0:16:25
0:04:41
0:48:11
0:47:35
04:31
300
JARA CACERES, LUIS HUMBERTO
58
Veterans A Masculí
C. A. La Rabosa
314 57
0:16:12
0:04:38
0:48:12
0:47:56
04:33
301
CORTES PEREZ, VICENTE
176
Senior Masculí
Independent
236 133
0:15:34
0:04:27
0:48:12
0:48:03
04:33
302
TORRES FILLOL, JOAQUIN JAVIER
59
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
209 42
0:14:51
0:04:15
0:48:13
0:47:40
04:31
303
LLORCA VERDU, MANUEL
60
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
457 76
0:16:48
0:04:48
0:48:15
0:47:29
04:30
304
GUERRERO CORCOLES, AGUSTIN
33
Veterans B Masculí
Independent
418 50
0:16:25
0:04:41
0:48:17
0:47:22
04:29
305
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
34
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
271 28
0:15:47
0:04:31
0:48:18
0:48:03
04:33
306
PALET VIUDES, DAVID
177
Senior Masculí
Independent
448 250
0:16:27
0:04:42
0:48:19
0:47:14
04:29
307
UBEDA FERRERO, JESUS
35
Veterans B Masculí
C. A. Xàtiva
419 51
0:16:25
0:04:41
0:48:20
0:47:25
04:30
308
GAITÁN TOLEDO, ÁLVARO
178
Senior Masculí
Independent
182 101
0:15:04
0:04:18
0:48:21
0:48:10
04:34
309
GINER SERENA, ISMAEL
11
Junior Masculí
Independent
107 5
0:14:21
0:04:06
0:48:21
0:48:18
04:35
310
ROVIRA CASANOVA, OSCAR
179
Senior Masculí
S. D. Correcaminos
250 142
0:15:33
0:04:27
0:48:23
0:48:05
04:33
311
ARNAL MONTO, RAUL
180
Senior Masculí
Independent
342 187
0:16:03
0:04:35
0:48:24
0:47:49
04:32
312
PEÑA SEVILLA, MIGUEL
181
Senior Masculí
Independent
331 182
0:16:09
0:04:37
0:48:25
0:47:59
04:33
313
PIQUERAS QUILES, JOSE
36
Veterans B Masculí
C. A. Corbera
424 52
0:16:19
0:04:40
0:48:29
0:47:26
04:30
314
MARTINEZ GÓMEZ, JESÚS MARÍA
0
No inscrit
Independent
422 0
0:16:18
0:04:39
0:48:29
0:47:27
04:30
315
GIMENO BENAVENT, JOAQUIN
61
Veterans A Masculí
Independent
420 71
0:16:36
0:04:45
0:48:29
0:47:44
04:32
316
BEAMONTE CÓRDOBA, EDUARDO
37
Veterans B Masculí
C. A. El Coyote
347 42
0:16:17
0:04:39
0:48:30
0:48:07
04:34
317
DIAZ LOPEZ, JUANJO
62
Veterans A Masculí
Independent
187 35
0:15:08
0:04:19
0:48:30
0:48:22
04:35
318
OLIVA SALA, FEDERICO
182
Senior Masculí
Independent
188 105
0:15:08
0:04:19
0:48:31
0:48:22
04:35
319
FERRANDO TALENS, JOSE
0
No inscrit
Independent
240 0
0:15:24
0:04:24
0:48:32
0:48:11
04:34
320
MARTÍNEZ LLORENS, RAFAEL
183
Senior Masculí
Independent
346 190
0:16:09
0:04:37
0:48:32
0:48:01
04:33
321
ARÁNDIGA BORREDÁ, JUAN
184
Senior Masculí
Independent
345 189
0:16:13
0:04:38
0:48:32
0:48:05
04:34
322
MASCARELL FAUS, ADRIAN
185
Senior Masculí
C. E. Llocnou
423 237
0:16:07
0:04:36
0:48:33
0:47:19
04:29
323
CASANOVA SIMO, JOSE VTE
186
Senior Masculí
C. A. Sollana
307 171
0:16:02
0:04:35
0:48:33
0:48:12
04:34
324
RONDA PERAZ, JAIME MANUEL
187
Senior Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
471 260
0:16:44
0:04:47
0:48:34
0:47:38
04:31
325
CASTRO TERCERO, EDU
188
Senior Masculí
Independent
144 78
0:14:51
0:04:15
0:48:38
0:48:36
04:36
326
VILLALBA SERRADOR, ROBERTO
38
Veterans B Masculí
C. Córrer Galgos
467 60
0:16:15
0:04:39
0:48:38
0:47:14
04:29
327
HERNÁNDEZ FARINOS, JOSÉ PASCUAL
63
Veterans A Masculí
C. Córrer Galgos
469 80
0:16:17
0:04:39
0:48:38
0:47:16
04:29
328
FORNET TORMO, VICTOR
189
Senior Masculí
Independent
310 173
0:15:49
0:04:31
0:48:40
0:48:03
04:33
329
CLIMENT FEMENIA, VICENTE
64
Veterans A Masculí
Independent
289 53
0:15:59
0:04:34
0:48:41
0:48:30
04:36
330
LAOURARI, CHEMS
65
Veterans A Masculí
Independent
336 62
0:15:59
0:04:34
0:48:41
0:48:03
04:33
331
NOGUEROLES OLAIZOLA, ALVARO
190
Senior Masculí
C. Tenis Gandia
502 277
0:16:31
0:04:43
0:48:42
0:47:18
04:29
332
DELLA RAMBLA, RAÚL
191
Senior Masculí
Independent
498 276
0:15:57
0:04:33
0:48:42
0:46:46
04:26
333
QUINTANAR SANCHEZ, VICENTE
192
Senior Masculí
Independent
470 259
0:16:44
0:04:47
0:48:42
0:47:46
04:32
334
BATALLER PUIG, SERGIO
0
No inscrit
Independent
500 0
0:16:29
0:04:43
0:48:43
0:47:18
04:29
335
POZUELO CHOLBI, EMILIO
193
Senior Masculí
Independent
480 265
0:17:48
0:05:05
0:48:42
0:48:42
04:37
336
GEA ESCRIVA, SALVADOR
66
Veterans A Masculí
Independent
309 55
0:16:03
0:04:35
0:48:45
0:48:22
04:35
337
GISBERT MOCHOLI, LLUIS
194
Senior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
260 148
0:15:53
0:04:32
0:48:46
0:48:40
04:37
338
IZQUIERDO MARI, DAVID
195
Senior Masculí
Independent
478 264
0:16:10
0:04:37
0:48:48
0:47:12
04:29
339
GARCÍA VELEZ, ALFREDO
39
Veterans B Masculí
Independent
241 26
0:15:38
0:04:28
0:48:50
0:48:43
04:37
340
LIZCANO SAEZ, ÓSCAR
196
Senior Masculí
C. A. Benidorm
385 214
0:15:47
0:04:31
0:48:51
0:47:33
04:30
341
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
40
Veterans B Masculí
Independent
368 44
0:16:19
0:04:40
0:48:53
0:48:19
04:35
342
ARAGO GOMIS, AGUSTIN
6
Veterans C Masculí
C. Córrer El Garbí
339 9
0:16:07
0:04:36
0:48:53
0:48:22
04:35
343
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
67
Veterans A Masculí
Independent
380 67
0:16:24
0:04:41
0:48:53
0:48:15
04:34
344
SERVER ESPIN, FERNANDO
197
Senior Masculí
C. A. Ondara
239 136
0:15:24
0:04:24
0:48:53
0:48:32
04:36
345
CARCHANO MATARREDONA, VICENTE
7
Veterans C Masculí
C. A. Alcoy
303 8
0:16:05
0:04:36
0:48:54
0:48:38
04:37
346
BLESA GARCIA, MARCOS
198
Senior Masculí
Independent
299 166
0:15:50
0:04:31
0:48:55
0:48:27
04:36
347
COLL VIVES, JOSE LUIS
199
Senior Masculí
Independent
511 282
0:17:22
0:04:58
0:48:55
0:48:18
04:35
348
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
5
Veterans A Femení
C. A. Safor - Cafemax
287 5
0:15:42
0:04:29
0:48:55
0:48:29
04:36
349
ROMERO RUIZ, JUAN ANTONIO
41
Veterans B Masculí
Independent
527 69
0:16:09
0:04:37
0:48:56
0:46:59
04:27
350
PARRA BERTOMEU, JAVIER
68
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
553 91
0:17:59
0:05:08
0:48:56
0:48:32
04:36
351
SERRA MORATAL, GEMA
4
Veterans B Femení
C. A. Safor - Cafemax
328 5
0:16:23
0:04:41
0:48:56
0:48:46
04:37
352
SANFÉLIX FORNÉS, SALVADOR
200
Senior Masculí
Independent
364 202
0:16:29
0:04:43
0:48:56
0:48:34
04:36
353
LÓPEZ PIMENTEL, VIRGINIA
4
Senior Femení
C. Córrer El Garbí
490 5
0:16:35
0:04:44
0:48:57
0:47:40
04:31
354
PELLICER ESCRIVA, DAVID
201
Senior Masculí
C. A. Miramar Fent Cames
378 210
0:16:30
0:04:43
0:48:57
0:48:27
04:36
355
JARILLO NAVALMORAL, INMA
5
Veterans B Femení
C. T. Prodesport Gandia
341 6
0:16:15
0:04:39
0:48:57
0:48:34
04:36
356
ARDIT CLIMENT, DOMÉNEC
42
Veterans B Masculí
C. A. Penyagolosa
282 32
0:15:58
0:04:34
0:48:57
0:48:49
04:38
357
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
8
Veterans C Masculí
C. Córrer El Garbí
255 6
0:15:42
0:04:29
0:48:59
0:48:45
04:37
358
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
202
Senior Masculí
C. A. La Xara
411 232
0:16:38
0:04:45
0:48:59
0:48:19
04:35
359
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
203
Senior Masculí
C. A. La Xara
355 196
0:16:16
0:04:39
0:49:00
0:48:32
04:36
360
SAMPER MORATO, JOSE VICENTE
204
Senior Masculí
C. Córrer Xeraco
398 225
0:16:45
0:04:47
0:49:02
0:48:36
04:36
361
HUERTAS MORAGON, JUAN LUIS
43
Veterans B Masculí
C. A. Vaig i Torne
233 25
0:15:36
0:04:27
0:49:03
0:48:58
04:39
362
SALORT SALORT, SERGIO
205
Senior Masculí
C. A. Sense Pressa El Verger
446 248
0:16:17
0:04:39
0:49:03
0:47:48
04:32
363
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
206
Senior Masculí
G. E. La Carena La Font
302 167
0:15:38
0:04:28
0:49:04
0:48:22
04:35
364
GONZALEZ SERENA, JUAN ANTONIO
207
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
367 203
0:16:02
0:04:35
0:49:05
0:48:15
04:34
365
Dorsal 598 Desqualificat
0
No inscrit
No inscrit
442 0
0:16:52
0:04:49
0:49:05
0:48:29
04:36
366
PEREZ ESTORNELL, BORJA
208
Senior Masculí
C. A. K1Panye
352 193
0:16:15
0:04:39
0:49:06
0:48:37
04:37
367
RUBIO BOSCA, DAMIAN
69
Veterans A Masculí
C. C. Camallaes
377 66
0:16:32
0:04:43
0:49:10
0:48:42
04:37
368
VICEDO ESCRIVA, RAUL
44
Veterans B Masculí
C. E. Llocnou
438 54
0:16:19
0:04:40
0:49:12
0:48:03
04:33
369
PEREZ JORDA, RAQUEL
0
No inscrit
C. Triatló Sueca
351 0
0:16:18
0:04:39
0:49:15
0:48:50
04:38
370
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
70
Veterans A Masculí
C. A. La Faixa
635 103
0:16:55
0:04:50
0:49:15
0:47:12
04:28
371
PEREZ JORDA, CARLOS
209
Senior Masculí
C. A. Favara
354 195
0:16:18
0:04:39
0:49:15
0:48:50
04:38
372
CISCAR MORATÒ, VICENT
71
Veterans A Masculí
C. A. Favara
350 63
0:16:18
0:04:39
0:49:15
0:48:51
04:38
373
GREGORI CASAMAYOR, OSCAR
210
Senior Masculí
Independent
449 251
0:16:53
0:04:49
0:49:17
0:48:38
04:37
374
NAYA NOGUEROLES, JOSE
72
Veterans A Masculí
Independent
246 49
0:15:42
0:04:29
0:49:19
0:49:11
04:40
375
CIGES GADEA, SALVA
12
Junior Masculí
C. A. Safor - Cafemax
326 15
0:15:41
0:04:29
0:49:22
0:48:29
04:36
376
CIGES ALVARADO, EMILIO
73
Veterans A Masculí
C. A. Safor - Cafemax
320 59
0:15:35
0:04:27
0:49:22
0:48:28
04:36
377
CERVERA PEIRO, OSCAR
211
Senior Masculí
Independent
372 206
0:16:49
0:04:48
0:49:23
0:49:15
04:40
378
MARTÍ SOLER, JOSEP MARIA
9
Veterans C Masculí
Independent
278 7
0:15:55
0:04:33
0:49:23
0:49:13
04:40
379
MIRET ROMAN, JUAN JOSE
212
Senior Masculí
Independent
382 213
0:16:35
0:04:44
0:49:23
0:48:55
04:38
380
ROMERO BORRAS, PAU
213
Senior Masculí
Independent
376 209
0:16:07
0:04:36
0:49:26
0:48:33
04:36
381
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
214
Senior Masculí
Independent
290 159
0:16:04
0:04:35
0:49:28
0:49:21
04:41
382
ESCRIVA ADROVER, VICENTE
215
Senior Masculí
C. Tenis Gandia
435 242
0:16:20
0:04:40
0:49:30
0:48:22
04:35
383
GAMEZ LOPEZ, SERGI
216
Senior Masculí
Independent
465 257
0:16:39
0:04:45
0:49:30
0:48:31
04:36
384
HUET LLOPIS, CELESTINO
217
Senior Masculí
Independent
361 200
0:16:20
0:04:40
0:49:32
0:49:02
04:39
385
RODRIGO PIQUERES, CARLOS
218
Senior Masculí
Independent
394 223
0:16:44
0:04:47
0:49:33
0:49:07
04:39
386
ASCASO PECHUAN, PILAR
6
Veterans A Femení
Independent
521 7
0:16:52
0:04:49
0:49:34
0:48:24
04:35
387
BOSCA BAÑULS, BORJA
219
Senior Masculí
Independent
522 289
0:16:52
0:04:49
0:49:34
0:48:24
04:35
388
GARCIA ARLANDIS, VICENT
220
Senior Masculí
C. A. El Xio Llutxent
455 254
0:16:29
0:04:43
0:49:37
0:48:32
04:36
389
RODRIGUEZ CISCAR, FRANCISCO
45
Veterans B Masculí
C. A. La Valldigna
439 55
0:16:52
0:04:49
0:49:41
0:49:05
04:39
390
VIDAL BIEL, DANIEL
221
Senior Masculí
Independent
491 272
0:16:24
0:04:41
0:49:42
0:48:14
04:34
391
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
222
Senior Masculí
Independent
533 294
0:17:02
0:04:52
0:49:44
0:48:35
04:36
392
FERRAIRO CARBO, ENRIQUE
223
Senior Masculí
C. A. P. El Llidoner
389 218
0:16:20
0:04:40
0:49:44
0:48:58
04:39
393
FERRI MASCARELL, JORDI
224
Senior Masculí
C. A. P. El Llidoner
387 216
0:16:24
0:04:41
0:49:44
0:49:02
04:39
394
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
225
Senior Masculí
Independent
512 283
0:16:03
0:04:35
0:49:45
0:47:48
04:32
395
TORRES CASTELLÓ, JOSEP ANTONI
46
Veterans B Masculí
C. Córrer Xeraco
323 40
0:16:18
0:04:39
0:49:47
0:49:33
04:42
396
GARCIA GALIANO, SERGIO
226
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
327 179
0:16:20
0:04:40
0:49:48
0:49:34
04:42
397
CASILLAS GALINDO, INMACULADA
6
Veterans B Femení
C. A. Poblats Marítims
317 4
0:16:12
0:04:38
0:49:51
0:49:34
04:42
398
PARDO MARIN, MANUEL
74
Veterans A Masculí
C. A. Poblats Marítims
315 58
0:16:10
0:04:37
0:49:51
0:49:32
04:42
399
CASTILLO COQUE, JORGE
227
Senior Masculí
C. A. Dianium
313 175
0:16:24
0:04:41
0:49:52
0:49:48
04:43
400
PERELLÓ PÉREZ, FRANCESC X.
228
Senior Masculí
Independent
647 352
0:17:08
0:04:54
0:49:52
0:47:59
04:33

Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions