Som Esport

XIX Cursa al Raval 2011

DORSALS DESQUALIFICATS:
Motiu:
  • Córrer amb el xip d'un altre corredor.: 2467, 2460, 2453, 2346, 2298, 2297, 2240, 2210, 2180, 2113, 2033, 1997, 1930, 1890, 1889, 1770, 1670, 1608, 1495, 1116, 1061.
  • No completar la totalitat del recorregut: 72
  • Córrer amb dos xips: 1241, 1017, 1422
  • Desqualificacions trofeus
  • C. F. P. del C. A. Llebeig Xàbia
    (Absolut M. corrent amb dorsal de Veterà B) li lleva el trofeu al segon classificat
  • M.J. P.M. del C. A. Safor-Cafemax (Un corredor masculí del seu club corre amb dorsal de Veterana A i li lleva trofeu a la 3ª classificada)
  • Dimarts 6 de desembre de 2011


    Distancia:Prova Reina 11.500 m. Nou recorregut !!
    Organitza: Associació de Veins del Raval

    Col.laboren en la organització: Fundació Esportiva Municipal - Germandat Ecce Homo
    Club Córrrer el Garbí - C. A. Safor - Policia Local - Protecció Civil - Creu Roja Gandia

    CLASSIFICACIÓ GENERAL XIX CURSA A PEU AL RAVAL - Memorial Vicent Maño


    Cronometratge www.somesport.com
    + CLASSIFICACIONS >>

    Següent Últim
    Meta
    Control Km 4,5
    Meta
    P. Gral
    Nom
    P.Cat
    Categoria
    Club
    P.Gral P.Cat T. Net T/Km Real
    Temps
    T.Real
    T/Km
    1
    GOMAR GARCIA, JESUS
    1
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    2
    2
    0:14:49
    03:18
    0:38:00
    0:38:00
    03:18
    2
    MAS LEYDA, VICENT
    2
    Absolut Masculí
    C. A. Benidorm
    1
    1
    0:14:48
    03:17
    0:38:47
    0:38:46
    03:22
    3
    BARBERENA GOÑI, ALBERTO
    3
    Absolut Masculí
    Independent
    4
    4
    0:15:11
    03:23
    0:39:20
    0:39:19
    03:25
    4
    BLASCO GEA, XAVI
    1
    Veterans A Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    6
    1
    0:15:28
    03:26
    0:39:45
    0:39:44
    03:27
    5
    CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
    4
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    3
    3
    0:14:55
    03:19
    0:40:06
    0:40:05
    03:29
    6
    MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
    5
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    5
    5
    0:15:27
    03:26
    0:40:22
    0:40:21
    03:31
    7
    BOUCHLOUCH, HICHAM
    6
    Absolut Masculí
    C. A. Daimús Tecnoesport
    7
    6
    0:15:31
    03:27
    0:40:52
    0:40:50
    03:33
    8
    CUENCA PIQUERAS, FRANCISCO JAVIER
    7
    Absolut Masculí
    C. A. Novelda Carmencita
    8
    7
    0:15:34
    03:28
    0:40:55
    0:40:54
    03:33
    9
    PEREZ PANERO, TONI
    2
    Veterans A Masculí
    C. A. Cullera
    9
    2
    0:15:47
    03:31
    0:41:05
    0:41:03
    03:34
    10
    BENAVENT OLTRA, RAFA
    8
    Absolut Masculí
    C. Córrer La Llebre
    11
    9
    0:15:48
    03:31
    0:41:15
    0:41:14
    03:35
    11
    LÓPEZ PÉREZ, ANTONIO
    1
    Veterans B Masculí
    C. A. Bikila Nike
    12
    1
    0:15:55
    03:32
    0:41:21
    0:41:19
    03:36
    12
    EGIDOS CATALA, JUAN CARLOS
    9
    Absolut Masculí
    C. A. Cullera
    10
    8
    0:15:47
    03:31
    0:41:22
    0:41:20
    03:36
    13
    LOPEZ TEJEDOR, CARLOS
    3
    Veterans A Masculí
    C. A. La Blanca
    15
    3
    0:16:20
    03:38
    0:41:54
    0:41:51
    03:38
    14
    PELLICER LLOPIS, MIQUEL
    10
    Absolut Masculí
    C. A. l' Espenta
    13
    10
    0:16:21
    03:38
    0:42:02
    0:42:01
    03:39
    15
    IRANZO NAVARRO, EDUARDO
    11
    Absolut Masculí
    C. A. Rompiendo Límites
    16
    12
    0:16:23
    03:39
    0:42:06
    0:42:04
    03:40
    16
    LAGHOUB, ATMANE
    0
    No inscrit
    Independent
    17
    0
    0:16:27
    03:40
    0:42:38
    0:42:37
    03:42
    17
    VILA TORTOSA, MIGUEL
    2
    Veterans B Masculí
    C. A. Enguera
    18
    2
    0:16:29
    03:40
    0:42:45
    0:42:44
    03:43
    18
    RUBIO COTS, FELIPE
    12
    Absolut Masculí
    C. A. l' Espenta
    23
    14
    0:16:43
    03:43
    0:42:53
    0:42:44
    03:43
    19
    SOLER GINESTAR, SERGI
    13
    Absolut Masculí
    C. A. Ondara
    29
    16
    0:17:00
    03:47
    0:42:53
    0:42:43
    03:43
    20
    MATOSES PALACIOS, ALFREDO
    4
    Veterans A Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    25
    5
    0:16:53
    03:45
    0:43:03
    0:43:01
    03:45
    21
    ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
    5
    Veterans A Masculí
    C. A. Benissa
    26
    6
    0:16:55
    03:46
    0:43:13
    0:43:12
    03:45
    22
    VIDAL BATALLER, DIEGO
    14
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    31
    18
    0:17:06
    03:48
    0:43:23
    0:43:13
    03:45
    23
    VENDRELL CHIRIVELLA, TOMÁS
    6
    Veterans A Masculí
    C. A. Sollana
    19
    4
    0:16:30
    03:40
    0:43:29
    0:43:27
    03:47
    24
    CLIMENT CORTES, MAURO
    15
    Absolut Masculí
    C. A. Les Llebres
    14
    11
    0:16:14
    03:37
    0:43:35
    0:43:27
    03:47
    25
    ROMAN CORIA, DANIEL
    16
    Absolut Masculí
    Independent
    21
    13
    0:16:46
    03:44
    0:43:36
    0:43:34
    03:47
    26
    SESE ROVIRA, RAFAEL
    0
    No inscrit
    Independent
    22
    0
    0:16:47
    03:44
    0:43:54
    0:43:52
    03:49
    27
    LIZCANO SÁEZ, OSCAR
    17
    Absolut Masculí
    Independent
    36
    21
    0:17:19
    03:51
    0:44:02
    0:44:01
    03:50
    28
    SELLENS CASANOVA, JUAN
    3
    Veterans B Masculí
    G. E. La Carena La Font
    48
    5
    0:17:22
    03:52
    0:44:04
    0:43:58
    03:49
    29
    FAYOS BATALLER, FELIPE
    18
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    24
    15
    0:16:53
    03:45
    0:44:06
    0:44:04
    03:50
    30
    MIRASOL RUBIO, ERNESTO
    7
    Veterans A Masculí
    C. A. Cárnicas Serrano
    45
    12
    0:17:17
    03:51
    0:44:07
    0:43:58
    03:49
    31
    BOU SOLIVA, JESUS
    19
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    33
    20
    0:17:07
    03:48
    0:44:08
    0:43:58
    03:49
    32
    LLORENS VIDAL, CAMILO
    20
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    32
    19
    0:17:14
    03:50
    0:44:09
    0:44:06
    03:50
    33
    PEREZ SOLER, EMILI
    4
    Veterans B Masculí
    C. A. Ondara
    34
    3
    0:17:12
    03:49
    0:44:16
    0:44:10
    03:50
    34
    VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
    8
    Veterans A Masculí
    C. A. La Xara
    28
    8
    0:16:57
    03:46
    0:44:17
    0:44:15
    03:51
    35
    SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
    9
    Veterans A Masculí
    C. A. La Xara
    27
    7
    0:16:57
    03:46
    0:44:20
    0:44:19
    03:51
    36
    SORIA LLORCA, ENRIQUE
    10
    Veterans A Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    42
    10
    0:17:17
    03:51
    0:44:29
    0:44:21
    03:51
    37
    BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
    21
    Absolut Masculí
    C. A. La Nucia
    60
    34
    0:17:44
    03:57
    0:44:39
    0:44:21
    03:51
    38
    SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
    11
    Veterans A Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    47
    13
    0:17:23
    03:52
    0:44:42
    0:44:38
    03:53
    39
    MCKINNON, MAXINE
    1
    Veterans C Femení
    C. A. Dianium
    46
    1
    0:17:25
    03:52
    0:44:44
    0:44:43
    03:53
    40
    JULIA SANESTEBAN, SANTIAGO
    5
    Veterans B Masculí
    C. A. Bèlgida
    35
    4
    0:17:14
    03:50
    0:44:53
    0:44:48
    03:54
    41
    CAMARENA AGUT, VICENTE
    12
    Veterans A Masculí
    G. E. La Carena La Font
    103
    24
    0:18:20
    04:05
    0:44:53
    0:44:18
    03:51
    42
    SÁNCHEZ VIVES, ANDRÉS
    22
    Absolut Masculí
    Independent
    40
    24
    0:17:23
    03:52
    0:44:54
    0:44:53
    03:54
    43
    SOSA, JULIO ALBERTO
    6
    Veterans B Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    49
    6
    0:17:28
    03:53
    0:45:04
    0:45:02
    03:55
    44
    TALENS FELIS, JUAN
    23
    Absolut Masculí
    C. A. La Valldigna
    37
    22
    0:17:19
    03:51
    0:45:05
    0:45:03
    03:55
    45
    SERRANO ESPINAR, JAVIER
    7
    Veterans B Masculí
    C. A. l' Espenta
    102
    15
    0:18:05
    04:01
    0:45:08
    0:44:18
    03:51
    46
    GISBERT MOLINA, JAUME
    8
    Veterans B Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    86
    9
    0:17:40
    03:56
    0:45:11
    0:44:21
    03:51
    47
    TOMAS LLORCA, JUAN
    13
    Veterans A Masculí
    C. A. l' Espenta
    63
    15
    0:18:01
    04:00
    0:45:23
    0:45:15
    03:56
    48
    MORATA VIDAL, DAVID
    24
    Absolut Masculí
    C. A. Cametes Spat
    53
    28
    0:17:40
    03:56
    0:45:25
    0:45:17
    03:56
    49
    FOGUES DOMENECH, PACO
    25
    Absolut Masculí
    C. TenisVal
    57
    31
    0:17:51
    03:58
    0:45:28
    0:45:22
    03:57
    50
    GUTIERREZ RISQUEZ, ANTONIO
    26
    Absolut Masculí
    C. A. Altea
    54
    29
    0:17:35
    03:55
    0:45:28
    0:45:13
    03:56
    51
    PAYA RIBES, IVAN
    27
    Absolut Masculí
    Independent
    67
    38
    0:17:58
    04:00
    0:45:29
    0:45:18
    03:56
    52
    HERNANDEZ ORIOLA, SALVADOR
    14
    Veterans A Masculí
    C. A. L' Alcudia
    70
    17
    0:18:02
    04:01
    0:45:34
    0:45:23
    03:57
    53
    FALQUET PUIG, OSCAR
    28
    Absolut Masculí
    Independent
    105
    57
    0:17:57
    03:59
    0:45:47
    0:44:48
    03:54
    54
    POZO LOPEZ, MANOLO
    29
    Absolut Masculí
    Independent
    44
    26
    0:17:23
    03:52
    0:45:48
    0:45:45
    03:59
    55
    TORMO SANTONJA, CARLOS
    15
    Veterans A Masculí
    C. A. Alcoy
    43
    11
    0:17:23
    03:52
    0:45:48
    0:45:45
    03:59
    56
    CASTELLA APARISI, JESUS
    30
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    39
    23
    0:17:17
    03:51
    0:45:52
    0:45:47
    03:59
    57
    CHICAISA CAISA, HUMBERTO
    31
    Absolut Masculí
    Independent
    78
    43
    0:18:08
    04:02
    0:45:54
    0:45:37
    03:58
    58
    LLOPIS CHELI, VICENTE
    9
    Veterans B Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    62
    7
    0:17:56
    03:59
    0:45:59
    0:45:51
    03:59
    59
    GAVILA MIÑANA, OSCAR
    32
    Absolut Masculí
    Independent
    65
    37
    0:17:46
    03:57
    0:46:01
    0:45:39
    03:58
    60
    MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
    33
    Absolut Masculí
    C. C. Camallaes
    64
    36
    0:18:05
    04:01
    0:46:06
    0:46:03
    04:00
    61
    ESPASA MULET, JOSE
    16
    Veterans A Masculí
    C. A. Gata
    73
    18
    0:18:04
    04:01
    0:46:07
    0:45:57
    04:00
    62
    PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
    17
    Veterans A Masculí
    C. A. Miramar Fent Cames
    66
    16
    0:18:02
    04:00
    0:46:12
    0:46:05
    04:00
    63
    GRAU JORDA, OSCAR
    34
    Absolut Masculí
    Independent
    41
    25
    0:17:24
    03:52
    0:46:16
    0:46:15
    04:01
    64
    AGUADO CARLOS, IVAN
    35
    Absolut Masculí
    C. A. La Rabosa
    61
    35
    0:18:02
    04:01
    0:46:23
    0:46:21
    04:02
    65
    ESCRIVA MIRET, DAVID
    36
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    69
    40
    0:18:00
    04:00
    0:46:30
    0:46:18
    04:02
    66
    RENU MARTINEZ, ALBERTO
    37
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    68
    39
    0:17:56
    03:59
    0:46:30
    0:46:14
    04:01
    67
    GAVILÁ MIÑANA, JESUS
    10
    Veterans B Masculí
    C. A. Daimús Tecnoesport
    92
    12
    0:18:24
    04:06
    0:46:30
    0:46:22
    04:02
    68
    HERRERO GRAU, CARLOS
    38
    Absolut Masculí
    C. A. La Valldigna
    30
    17
    0:17:07
    03:48
    0:46:30
    0:46:25
    04:02
    69
    FAUS PASTOR, JOSEP
    39
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    59
    33
    0:17:57
    03:59
    0:46:31
    0:46:29
    04:03
    70
    MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
    11
    Veterans B Masculí
    C. A. Daimús Tecnoesport
    90
    11
    0:18:24
    04:05
    0:46:32
    0:46:24
    04:02
    71
    ESCRIHUELA BOSCH, XIMO
    40
    Absolut Masculí
    C. A. La Valldigna
    55
    30
    0:17:48
    03:58
    0:46:34
    0:46:30
    04:03
    72
    ENGUIX SANCHO, JOSE
    18
    Veterans A Masculí
    C. A. La Valldigna
    56
    14
    0:17:50
    03:58
    0:46:34
    0:46:32
    04:03
    73
    RODRIGUEZ RODRIGUEZ, GABRIEL
    1
    Junior Masculí
    C. A. La Valldigna
    50
    2
    0:17:28
    03:53
    0:46:36
    0:46:34
    04:03
    74
    VIVES LOZANO, MIGUEL
    2
    Junior Masculí
    Independent
    20
    1
    0:16:42
    03:43
    0:46:36
    0:46:31
    04:03
    75
    TEMMERMAN, PETER
    19
    Veterans A Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    88
    22
    0:18:18
    04:04
    0:46:40
    0:46:27
    04:02
    76
    ANTON VICENTE, JOSE LUIS
    41
    Absolut Masculí
    C. A. L' Olleria
    51
    27
    0:17:26
    03:53
    0:46:42
    0:46:37
    04:03
    77
    SOLANES GALBIS, JUAN ERNESTO
    42
    Absolut Masculí
    C. E. U. Politècnica de Valencia
    0
    0
    0:00:00
    00:00
    0:46:47
    0:46:26
    04:02
    78
    DIEZ FAYOS, DAVID
    43
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    81
    45
    0:18:11
    04:03
    0:46:48
    0:46:31
    04:03
    79
    SILVESTRE DIAGO, LEO
    44
    Absolut Masculí
    C. A. Cullera
    77
    42
    0:18:17
    04:04
    0:46:49
    0:46:42
    04:04
    80
    FLETCHER, MICHAEL ALAN
    45
    Absolut Masculí
    Independent
    96
    53
    0:18:30
    04:07
    0:46:51
    0:46:35
    04:03
    81
    SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
    1
    Veterans C Masculí
    C. A. Calygat.com
    71
    1
    0:18:12
    04:03
    0:46:52
    0:46:50
    04:04
    82
    TOMÀS JORNET, JASON
    3
    Junior Masculí
    C. A. Bèlgida
    52
    3
    0:17:28
    03:53
    0:46:54
    0:46:47
    04:04
    83
    CAÑETE COBOS, FRANCISCO
    20
    Veterans A Masculí
    Independent
    72
    18
    0:18:00
    04:00
    0:46:58
    0:46:44
    04:04
    84
    FRANCÉS COMES, VICENT
    46
    Absolut Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    100
    55
    0:18:41
    04:09
    0:47:01
    0:46:51
    04:04
    85
    POPKO, DMITRIY
    4
    Junior Masculí
    C. TenisVal
    116
    5
    0:18:59
    04:13
    0:47:04
    0:46:53
    04:05
    86
    TORREGROSA CALBO, DAVID
    47
    Absolut Masculí
    C. A. Les Llebres
    79
    44
    0:18:15
    04:04
    0:47:04
    0:46:54
    04:05
    87
    MORENO LAINEZ, JULIO
    12
    Veterans B Masculí
    C. Córrer El Garbí
    83
    8
    0:18:10
    04:02
    0:47:05
    0:46:47
    04:04
    88
    MASANET SANCHO, ANTONIO
    21
    Veterans A Masculí
    C. A. Cametes Spat
    38
    9
    0:17:20
    03:51
    0:47:09
    0:47:08
    04:06
    89
    NIKIFOROV, ALEKSEY
    5
    Junior Masculí
    C. TenisVal
    138
    7
    0:19:22
    04:18
    0:47:23
    0:47:13
    04:06
    90
    RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
    48
    Absolut Masculí
    C. A. Ondara
    76
    41
    0:18:13
    04:03
    0:47:25
    0:47:15
    04:07
    91
    GARCIA PEDRON, ANTONIO
    13
    Veterans B Masculí
    C. A. Xàtiva
    98
    13
    0:18:33
    04:07
    0:47:34
    0:47:16
    04:07
    92
    GONZALEZ FRASQUET, SERGIO
    49
    Absolut Masculí
    C. A. La Valldigna
    112
    62
    0:18:44
    04:10
    0:47:44
    0:47:20
    04:07
    93
    IZQUIERDO MARI, DAVID
    50
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    93
    50
    0:18:24
    04:05
    0:47:49
    0:47:40
    04:09
    94
    CHARLES DANIEL, TARO
    6
    Junior Masculí
    C. TenisVal
    137
    6
    0:19:23
    04:19
    0:47:50
    0:47:42
    04:09
    95
    VALERO NOVA, JAIME
    51
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    126
    68
    0:18:47
    04:11
    0:47:51
    0:47:18
    04:07
    96
    SERVER AUSINA, JOSEP
    14
    Veterans B Masculí
    C. Córrer El Garbí
    89
    10
    0:18:26
    04:06
    0:47:52
    0:47:47
    04:09
    97
    SÁNCHEZ IVARS, JUAN
    7
    Junior Masculí
    Independent
    75
    4
    0:18:16
    04:04
    0:47:53
    0:47:48
    04:09
    98
    ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
    22
    Veterans A Masculí
    C. A. Benidorm
    74
    20
    0:18:19
    04:04
    0:47:54
    0:47:52
    04:10
    99
    MASCARELL FAUS, ADRIAN
    52
    Absolut Masculí
    C. E. Llocnou
    106
    58
    0:18:39
    04:09
    0:47:54
    0:47:35
    04:08
    100
    SEGURA PÉREZ, ÁNGEL
    53
    Absolut Masculí
    C. A. Benidorm
    94
    51
    0:18:33
    04:07
    0:47:55
    0:47:50
    04:10
    101
    GOMAR FRANCES, JUAN
    15
    Veterans B Masculí
    C. A. Cent Cames
    123
    18
    0:18:47
    04:10
    0:47:55
    0:47:24
    04:07
    102
    ORTIZ RIVAS, RAÚL
    54
    Absolut Masculí
    Independent
    95
    52
    0:18:24
    04:05
    0:47:57
    0:47:43
    04:09
    103
    RODRÍGUEZ TORRES, JÓSÉ
    55
    Absolut Masculí
    C. Córrer Xeraco
    99
    54
    0:18:36
    04:08
    0:47:57
    0:47:42
    04:09
    104
    NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
    56
    Absolut Masculí
    Independent
    148
    81
    0:18:55
    04:12
    0:48:01
    0:47:17
    04:07
    105
    LOPEZ GARCIA, PEDRO
    57
    Absolut Masculí
    Independent
    118
    64
    0:18:57
    04:13
    0:48:02
    0:47:45
    04:09
    106
    ANDRES MARTIN, JUANMA
    58
    Absolut Masculí
    C. A. Llebeig Xàbia
    109
    60
    0:18:43
    04:10
    0:48:04
    0:47:43
    04:09
    107
    RAMON GIL, JOSE
    2
    Veterans C Masculí
    Independent
    80
    2
    0:18:25
    04:06
    0:48:06
    0:48:04
    04:11
    108
    BRACKEZ, RUBEN
    59
    Absolut Masculí
    C. A. Corremundos
    91
    49
    0:18:22
    04:05
    0:48:10
    0:48:01
    04:11
    109
    MAÑÓ FERRI, ALBERTO
    60
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    107
    59
    0:18:38
    04:09
    0:48:13
    0:47:51
    04:10
    110
    CRUZ FUENTES, MANU
    61
    Absolut Masculí
    Independent
    58
    32
    0:17:57
    03:59
    0:48:14
    0:48:12
    04:12
    111
    PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
    23
    Veterans A Masculí
    C. Córrer Xeraco
    108
    25
    0:18:33
    04:07
    0:48:14
    0:47:42
    04:09
    112
    GUIJARRO CAMARENA, RUBEN
    62
    Absolut Masculí
    C. C. Nopucmes
    155
    85
    0:19:16
    04:17
    0:48:18
    0:47:50
    04:10
    113
    GARCIA HERNANDEZ, MIGUEL
    16
    Veterans B Masculí
    Independent
    101
    14
    0:18:35
    04:08
    0:48:18
    0:48:01
    04:11
    114
    FEMENIA CISCAR, VICENT
    63
    Absolut Masculí
    Independent
    185
    100
    0:18:58
    04:13
    0:48:19
    0:47:18
    04:07
    115
    MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
    17
    Veterans B Masculí
    C. Córrer El Garbí
    190
    25
    0:19:08
    04:15
    0:48:22
    0:47:27
    04:08
    116
    MILLAN CANO, PACO
    24
    Veterans A Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    85
    21
    0:18:26
    04:06
    0:48:27
    0:48:24
    04:13
    117
    LOPEZ FRANCES, JOSE
    18
    Veterans B Masculí
    C. Córrer El Garbí
    117
    17
    0:19:09
    04:15
    0:48:34
    0:48:30
    04:13
    118
    MOLINA LOPEZ, ALEJANDRO
    64
    Absolut Masculí
    Independent
    191
    103
    0:19:11
    04:16
    0:48:36
    0:47:45
    04:09
    119
    MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
    25
    Veterans A Masculí
    C. A. Altea
    151
    30
    0:19:27
    04:20
    0:48:37
    0:48:22
    04:12
    120
    CEBOLLA JUAN, JESUS
    65
    Absolut Masculí
    Independent
    84
    47
    0:18:17
    04:04
    0:48:39
    0:48:27
    04:13
    121
    BELDA JAVALOYES, PASCUAL
    66
    Absolut Masculí
    C. A. Daimús Tecnoesport
    145
    79
    0:19:08
    04:15
    0:48:40
    0:48:12
    04:12
    122
    MAHIQUES FORNES, MONICA
    1
    Veterans A Femení
    C. A. Safor - Cafemax
    114
    1
    0:19:06
    04:15
    0:48:40
    0:48:38
    04:14
    123
    CUELLO PERELLO, FEDERICO
    67
    Absolut Masculí
    C. A. La Xara
    133
    72
    0:19:15
    04:17
    0:48:43
    0:48:31
    04:13
    124
    VILA TORTOSA, RAFAEL
    26
    Veterans A Masculí
    C. A. Enguera
    124
    27
    0:19:10
    04:16
    0:48:43
    0:48:35
    04:14
    125
    SALA GARCIA, MAYCA
    1
    Veterans B Femení
    C. A. Benidorm
    122
    1
    0:19:11
    04:16
    0:48:44
    0:48:38
    04:14
    126
    MAHIQUES FORNES, VICENT
    19
    Veterans B Masculí
    C. A. Nutrident
    115
    16
    0:18:51
    04:12
    0:48:45
    0:48:28
    04:13
    127
    MILVAQUES BATALLER, QUINO
    68
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    130
    69
    0:19:00
    04:13
    0:48:46
    0:48:22
    04:12
    128
    POQUET GINESTAR, AITOR
    8
    Junior Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    152
    8
    0:19:33
    04:21
    0:48:46
    0:48:36
    04:14
    129
    FERRER PEIRO, MANUEL
    20
    Veterans B Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    134
    19
    0:19:16
    04:17
    0:48:49
    0:48:38
    04:14
    130
    ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
    2
    Veterans A Femení
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    135
    2
    0:19:16
    04:17
    0:48:49
    0:48:39
    04:14
    131
    CORRAL LOPEZ, ANDRES
    27
    Veterans A Masculí
    C. A. Cametes Spat
    127
    28
    0:18:56
    04:12
    0:48:57
    0:48:32
    04:13
    132
    FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
    21
    Veterans B Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    136
    20
    0:19:16
    04:17
    0:48:58
    0:48:47
    04:15
    133
    BENEYTO ABAD, FRANC
    22
    Veterans B Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    192
    26
    0:19:24
    04:19
    0:48:58
    0:48:19
    04:12
    134
    MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
    28
    Veterans A Masculí
    C. A. Franc Beneyto R. Denia
    153
    31
    0:19:34
    04:21
    0:48:58
    0:48:49
    04:15
    135
    CHAFER SEGRELLES, VICENT
    69
    Absolut Masculí
    C. A. T.A.F.A.D. Oliva
    172
    92
    0:19:25
    04:19
    0:48:58
    0:48:30
    04:13
    136
    KERN RODRIGUEZ, LUIS
    70
    Absolut Masculí
    Independent
    210
    114
    0:19:58
    04:26
    0:49:00
    0:48:35
    04:14
    137
    PEREZ PONS, JAUME
    71
    Absolut Masculí
    C. A. La Xara
    132
    71
    0:19:11
    04:16
    0:49:03
    0:48:48
    04:15
    138
    SIGNES PÉREZ, JULI
    72
    Absolut Masculí
    Independent
    113
    63
    0:18:50
    04:11
    0:49:04
    0:48:46
    04:14
    139
    BARBER PONS, ALEJANDRO
    73
    Absolut Masculí
    C. A. La Valldigna
    87
    48
    0:18:25
    04:06
    0:49:12
    0:49:07
    04:16
    140
    LÓPEZ FERNÁNDEZ, NICOLÁS
    74
    Absolut Masculí
    C. C. Nopucmes
    159
    87
    0:19:26
    04:19
    0:49:18
    0:48:57
    04:15
    141
    CALABUIG MONTESINOS, OSCAR
    75
    Absolut Masculí
    Independent
    111
    61
    0:19:02
    04:14
    0:49:20
    0:49:16
    04:17
    142
    SORIANO MARTINEZ, DANIEL
    0
    No inscrit
    C. A. Miramar Fent Cames
    170
    0
    0:19:08
    04:15
    0:49:21
    0:48:37
    04:14
    143
    VIVES POQUET, KIKO
    76
    Absolut Masculí
    Independent
    193
    104
    0:19:33
    04:21
    0:49:21
    0:48:50
    04:15
    144
    SALVADOR ARTOLA, DAMIÁN
    29
    Veterans A Masculí
    C. Córrer Peus Quets
    177
    37
    0:19:37
    04:22
    0:49:23
    0:49:05
    04:16
    145
    SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
    30
    Veterans A Masculí
    G. E. La Carena La Font
    120
    26
    0:19:05
    04:15
    0:49:26
    0:49:15
    04:17
    146
    GRAU ESTRUCH, OSCAR
    77
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    182
    97
    0:19:04
    04:14
    0:49:27
    0:48:33
    04:13
    147
    YYYYMORANT MARTÍNEZ, ANTONIO
    78
    Absolut Masculí
    Independent
    140
    74
    0:19:25
    04:19
    0:49:28
    0:49:21
    04:17
    148
    ESTEBAN BLAY, RICARDO
    79
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    184
    99
    0:19:39
    04:22
    0:49:30
    0:49:10
    04:17
    149
    AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
    80
    Absolut Masculí
    C. A. Benifaió
    150
    83
    0:19:19
    04:18
    0:49:34
    0:49:11
    04:17
    150
    ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIME
    31
    Veterans A Masculí
    Independent
    97
    23
    0:18:44
    04:10
    0:49:39
    0:49:36
    04:19
    151
    LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
    81
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    154
    84
    0:19:36
    04:21
    0:49:40
    0:49:32
    04:18
    152
    CARDO VIDAGANY, JOSE
    82
    Absolut Masculí
    C. Triatló Suheca.com
    119
    65
    0:19:02
    04:14
    0:49:42
    0:49:29
    04:18
    153
    MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
    83
    Absolut Masculí
    C. A. Xeresa
    166
    91
    0:19:38
    04:22
    0:49:47
    0:49:34
    04:19
    154
    ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
    84
    Absolut Masculí
    C. A. Altea
    131
    70
    0:19:11
    04:16
    0:49:47
    0:49:33
    04:19
    155
    GREGORI SANTIMOTEO, JUANJO
    85
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    139
    73
    0:19:29
    04:20
    0:49:52
    0:49:49
    04:20
    156
    MILLET PELLICER, ALBERTO
    32
    Veterans A Masculí
    Independent
    195
    39
    0:19:58
    04:26
    0:49:54
    0:49:45
    04:20
    157
    CÁNOVAS CARDONA, SERGIO
    86
    Absolut Masculí
    Independent
    144
    78
    0:19:01
    04:14
    0:49:55
    0:49:19
    04:17
    158
    PELLICER I SILVESTRE, SALVA
    87
    Absolut Masculí
    C. A. l' Espenta
    163
    90
    0:19:23
    04:19
    0:49:56
    0:49:29
    04:18
    159
    FEMENIA CAPELLINO, FEDE
    88
    Absolut Masculí
    C. A. l' Espenta
    194
    105
    0:19:19
    04:18
    0:49:56
    0:49:08
    04:16
    160
    ESTELA CAMACHO, ENRIQUE
    89
    Absolut Masculí
    Independent
    267
    153
    0:19:12
    04:16
    0:49:57
    0:48:09
    04:11
    161
    SALELLES MATEU, VICENT
    33
    Veterans A Masculí
    C. A. l' Espenta
    313
    61
    0:19:55
    04:26
    0:49:58
    0:48:29
    04:13
    162
    SALA MIÑANA, EMILIO
    0
    No inscrit
    C. A. Favara
    201
    0
    0:19:32
    04:21
    0:50:03
    0:49:23
    04:18
    163
    GARCÍA CUENCA, FRANCISCO JAVIER
    90
    Absolut Masculí
    A. J. O. S. Xàtiva
    175
    93
    0:19:35
    04:21
    0:50:06
    0:49:47
    04:20
    164
    PEREZ SERRANO, CARMEN MARIA
    1
    Absolut Femení
    C. A. Cárnicas Serrano
    129
    1
    0:19:20
    04:18
    0:50:14
    0:50:12
    04:22
    165
    ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
    91
    Absolut Masculí
    Independent
    160
    88
    0:19:28
    04:20
    0:50:15
    0:49:56
    04:21
    166
    ZUBIETA REPISO, MARIO
    92
    Absolut Masculí
    Independent
    199
    109
    0:19:30
    04:20
    0:50:16
    0:49:37
    04:19
    167
    PEIRÓ FERNANDEZ, JOSE LUIS
    93
    Absolut Masculí
    C. F. Gandia
    104
    56
    0:18:33
    04:07
    0:50:18
    0:49:55
    04:20
    168
    MARMOL ROMERO, CRISTOBAL
    94
    Absolut Masculí
    C. A. Alcoy
    181
    96
    0:19:31
    04:20
    0:50:21
    0:49:56
    04:21
    169
    CÓRCOLES RUIZ, PABLO
    95
    Absolut Masculí
    C. A. Montaverner
    141
    75
    0:19:26
    04:19
    0:50:23
    0:50:16
    04:22
    170
    CORCOLES SATORRE, ALEJANDRO
    96
    Absolut Masculí
    C. A. Alcoy
    142
    76
    0:19:24
    04:19
    0:50:23
    0:50:14
    04:22
    171
    BENAVENT TOMÁS, JUAN ANTONIO
    34
    Veterans A Masculí
    C. A. l' Espenta
    156
    32
    0:19:35
    04:21
    0:50:23
    0:50:14
    04:22
    172
    MAÑÓ FERRI, SERGIO
    97
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    143
    77
    0:19:14
    04:17
    0:50:23
    0:50:01
    04:21
    173
    MORAGUES CARBO, ANDRES
    98
    Absolut Masculí
    C. Córrer El Garbí
    183
    98
    0:19:47
    04:24
    0:50:24
    0:50:12
    04:22
    174
    CISCAR POQUET, FERNANDO
    99
    Absolut Masculí
    Independent
    196
    106
    0:19:40
    04:22
    0:50:24
    0:49:57
    04:21
    175
    GONZÁLEZ MOGORT, ENRIQUE
    100
    Absolut Masculí
    Independent
    230
    129
    0:18:54
    04:12
    0:50:27
    0:48:39
    04:14
    176
    MILENOV, PLAMEN AVUSKI
    9
    Junior Masculí
    C. TenisVal
    217
    10
    0:20:16
    04:30
    0:50:27
    0:50:15
    04:22
    177
    GORTA, OSWALDO
    0
    No inscrit
    Independent
    110
    0
    0:18:56
    04:13
    0:50:29
    0:50:20
    04:23
    178
    PUIG PEIRO, MARC
    101
    Absolut Masculí
    Independent
    358
    194
    0:19:51
    04:25
    0:50:29
    0:48:31
    04:13
    179
    DOMENECH MARTI, TONI
    102
    Absolut Masculí
    C. A. Ondara
    200
    110
    0:19:57
    04:26
    0:50:35
    0:50:21
    04:23
    180
    MESTRE FORNES, ESTANIS
    103
    Absolut Masculí
    C. A. Cametes Spat
    149
    82
    0:19:15
    04:17
    0:50:37
    0:50:11
    04:22
    181
    FALQUET TORRES, ANTONIO
    24
    Veterans B Masculí
    Independent
    315
    42
    0:20:00
    04:27
    0:50:39
    0:49:14
    04:17
    182
    GARCÍA MEDINA, J. CLAUDIO
    25
    Veterans B Masculí
    C. Córrer El Garbí
    329
    46
    0:21:10
    04:42
    0:50:44
    0:50:20
    04:23
    183
    RUBIO ALARCON, MARIA DEL PILAR
    2
    Absolut Femení
    C. A. Altea
    162
    2
    0:19:37
    04:22
    0:50:48
    0:50:36
    04:24
    184
    DE JUAN DEVESA, VICENT
    26
    Veterans B Masculí
    Independent
    168
    23
    0:19:43
    04:23
    0:50:48
    0:50:39
    04:24
    185
    BRINES ARMIÑANA, ABEL
    104
    Absolut Masculí
    Independent
    125
    67
    0:19:17
    04:17
    0:50:50
    0:50:47
    04:25
    186
    MONCHO ESTRUCH, VALENTIN
    105
    Absolut Masculí
    C. BTT Cal dir espurna
    248
    142
    0:19:44
    04:23
    0:50:52
    0:49:47
    04:20
    187
    VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
    27
    Veterans B Masculí
    Independent
    245
    33
    0:20:03
    04:27
    0:50:59
    0:50:14
    04:22
    188
    MARTI GALIANO, TONI
    106
    Absolut Masculí
    Independent
    197
    107
    0:19:39
    04:22
    0:51:01
    0:50:32
    04:24
    189
    MATAIX MIRET, ENRIQUE
    35
    Veterans A Masculí
    Independent
    235
    44
    0:20:22
    04:32
    0:51:03
    0:50:39
    04:24
    190
    GARCIA MIRAGALL, JORDI
    107
    Absolut Masculí
    Independent
    236
    132
    0:20:24
    04:32
    0:51:03
    0:50:40
    04:24
    191
    GOTERRIS DÍAZ, JAVIER
    10
    Junior Masculí
    C. A. Vila-Real
    158
    9
    0:19:39
    04:22
    0:51:04
    0:50:56
    04:26
    192
    MUNOZ TORREGROSA, PACO
    28
    Veterans B Masculí
    C. A. Dianium
    246
    34
    0:20:00
    04:27
    0:51:06
    0:50:17
    04:22
    193
    MORATAL TURLEQUE, CARLOS
    29
    Veterans B Masculí
    C. A. Daimús Tecnoesport
    173
    24
    0:19:42
    04:23
    0:51:07
    0:50:55
    04:26
    194
    BURGUERA BURGUERA, JUANJO
    30
    Veterans B Masculí
    C. A. Daimús Tecnoesport
    167
    22
    0:19:44
    04:23
    0:51:07
    0:50:59
    04:26
    195
    IVARS GINER, FRANCISCO
    3
    Veterans C Masculí
    Independent
    147
    3
    0:19:29
    04:20
    0:51:13
    0:51:03
    04:26
    196
    JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
    108
    Absolut Masculí
    Independent
    82
    46
    0:18:23
    04:05
    0:51:14
    0:51:09
    04:27
    197
    DAFFERN, GREG
    109
    Absolut Masculí
    Independent
    121
    66
    0:19:10
    04:16
    0:51:15
    0:51:10
    04:27
    198
    BATALLER OLTRA, RAMON
    36
    Veterans A Masculí
    Independent
    307
    60
    0:20:25
    04:32
    0:51:15
    0:50:21
    04:23
    199
    GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
    110
    Absolut Masculí
    C. A. Safor - Cafemax
    227
    126
    0:20:12
    04:29
    0:51:16
    0:50:48
    04:25
    200
    FORNES CARPI, XIMO
    111
    Absolut Masculí
    C. A. Ondara
    243
    139
    0:19:54
    04:25
    0:51:16
    0:50:22
    04:23