Som Esport
XX Cursa a peu al Raval

CLASSIFICACIÓ GENERAL XX CURSA A PEU AL RAVAL

Data: 6 de Desembre de 2012
Distància: 10 Km

Organitza: Ajuntament de Gandia i Associació de Veïns del Raval.

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta Km 1,25 Km 3,5 Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P.Cat
Temps
T/Km
P.Cat
Temps
T/Km
Temps
T. Real
T/Km
1
GOMAR GARCIA, JESUS
1
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
2
0:04:06
03:17
1
0:11:34
03:18
0:32:39
0:32:39
03:16
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Absoluta Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
0:04:06
03:17
2
0:11:34
03:18
0:32:52
0:32:52
03:17
3
CABEZAS GARCÍA, AITOR
3
Absoluta Mas
C. A. iRun Calp
3
0:04:06
03:17
4
0:11:35
03:19
0:33:46
0:33:46
03:23
4
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
4
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
4
0:04:06
03:17
3
0:11:34
03:18
0:34:16
0:34:16
03:26
5
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
1
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
3
0:04:07
03:17
2
0:11:45
03:21
0:34:33
0:34:32
03:27
6
BLASCO GEA, XAVIER
2
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
4
0:04:07
03:18
1
0:11:42
03:21
0:34:49
0:34:49
03:29
7
ZARCEÑO GARCIA, CASTOR
5
Absoluta Mas
C. A. Tarancon
7
0:04:07
03:17
5
0:11:39
03:19
0:34:50
0:34:49
03:29
8
CLIMENT MIÑANA, ALVARO
6
Absoluta Mas
C. E. El Mussol Barx
10
0:04:08
03:18
9
0:11:52
03:23
0:34:51
0:34:50
03:29
9
VARELA CABANES, AITOR
1
Junior Mas
C. A. San Sebastian-Donostia
1
0:04:07
03:18
1
0:11:39
03:20
0:34:56
0:34:56
03:30
10
JIMENEZ SERRANO, SERGIO
7
Absoluta Mas
C. Marathon Aranjuez
8
0:04:07
03:17
6
0:11:48
03:22
0:35:11
0:35:10
03:31
11
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
3
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
2
0:04:06
03:16
3
0:11:50
03:23
0:35:16
0:35:15
03:32
12
SOLER LAMIRANT, IVAN
8
Absoluta Mas
Independent
5
0:04:06
03:16
8
0:11:49
03:22
0:35:24
0:35:23
03:32
13
SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONI
9
Absoluta Mas
Independent
9
0:04:07
03:17
7
0:11:49
03:22
0:35:25
0:35:24
03:32
14
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
4
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
9
0:04:19
03:26
7
0:12:12
03:29
0:35:25
0:35:23
03:32
15
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
10
Absoluta Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
17
0:04:15
03:24
10
0:12:06
03:27
0:35:28
0:35:28
03:33
16
GREGORI TORTOSA, JAVIER
11
Absoluta Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
12
0:04:09
03:18
12
0:12:06
03:27
0:35:35
0:35:34
03:33
17
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
5
Veterans A Mas
Delta Valencia C. A.
6
0:04:12
03:22
5
0:12:07
03:28
0:35:37
0:35:37
03:34
18
GÓMEZ INSA, JOSÉ
1
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
1
0:04:10
03:19
1
0:12:07
03:27
0:35:46
0:35:45
03:35
19
VERDÚ GARCÍA, DAVID
12
Absoluta Mas
Independent
11
0:04:09
03:19
13
0:12:10
03:29
0:36:10
0:36:10
03:37
20
MASANET SANCHO, ANTONIO
6
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
5
0:04:08
03:18
4
0:12:06
03:27
0:36:18
0:36:17
03:38
21
SELLENS CASANOVA, JUAN
2
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
2
0:04:21
03:28
2
0:12:23
03:32
0:36:20
0:36:19
03:38
22
KRISTENSEN, TROND
7
Veterans A Mas
Independent
10
0:04:19
03:26
6
0:12:12
03:29
0:36:23
0:36:21
03:38
23
GARCIA RUBIO, DANIEL
8
Veterans A Mas
Independent
7
0:04:12
03:22
8
0:12:18
03:31
0:36:24
0:36:24
03:38
24
FLETCHER, MICHAEL
13
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
32
0:04:30
03:35
25
0:12:41
03:37
0:36:25
0:36:24
03:38
25
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
14
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
34
0:04:30
03:35
26
0:12:41
03:37
0:36:27
0:36:26
03:39
26
FERREYRA, CRISTIAN
15
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
22
0:04:19
03:26
17
0:12:20
03:31
0:36:29
0:36:28
03:39
27
CERROS ALMODOVA, RUBEN
16
Absoluta Mas
C. Córrer Peus Quets
31
0:04:29
03:34
27
0:12:42
03:37
0:36:30
0:36:29
03:39
28
PLANCHA CHORRO, VICENT
17
Absoluta Mas
C. Córrer La Llebre
21
0:04:18
03:26
18
0:12:23
03:32
0:36:34
0:36:33
03:39
29
TORMO , JUAN CARLOS
18
Absoluta Mas
Independent
29
0:04:28
03:30
22
0:12:33
03:33
0:36:41
0:36:35
03:40
30
PIERA SENDRA, MIQUEL
2
Junior Mas
C. A. Dianium
2
0:04:08
03:18
2
0:12:06
03:27
0:36:44
0:36:44
03:40
31
PERICAS CAUDELI, IVAN
19
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
13
0:04:11
03:19
16
0:12:20
03:31
0:36:49
0:36:47
03:41
32
ALCAÑIZ CLARI, CRISTIAN
20
Absoluta Mas
C. Triatló Suheca.com
30
0:04:29
03:34
28
0:12:42
03:37
0:36:51
0:36:50
03:41
33
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans C Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
0:04:19
03:26
1
0:12:31
03:34
0:36:51
0:36:50
03:41
34
ORTIZ SÁNCHEZ, ANTONIO
9
Veterans A Mas
Independent
11
0:04:26
03:30
10
0:12:38
03:36
0:37:09
0:37:06
03:43
35
DONET MONTAGUT, MIGUEL
21
Absoluta Mas
C. E. El Mussol Barx
20
0:04:18
03:25
20
0:12:31
03:34
0:37:11
0:37:09
03:43
36
ORTS MILLET, PACO
22
Absoluta Mas
G. E. La Carena La Font
23
0:04:21
03:26
15
0:12:14
03:29
0:37:11
0:37:07
03:43
37
GOMAR HONRUBIA, SALVA
23
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
37
0:04:31
03:34
37
0:12:55
03:41
0:37:16
0:37:13
03:43
38
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
24
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
15
0:04:13
03:22
11
0:12:06
03:27
0:37:19
0:37:19
03:44
39
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
25
Absoluta Mas
C. C. Camallaes
47
0:04:35
03:40
42
0:13:05
03:44
0:37:25
0:37:25
03:45
40
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
26
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
36
0:04:31
03:34
36
0:12:55
03:41
0:37:25
0:37:22
03:44
41
ASIK, REECE
3
Junior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
4
0:04:32
03:38
3
0:13:03
03:44
0:37:29
0:37:29
03:45
42
FAYOS BATALLER, FELIPE
27
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
19
0:04:18
03:26
23
0:12:33
03:35
0:37:33
0:37:33
03:45
43
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans C Mas
C. A. Ondara
2
0:04:29
03:34
2
0:12:42
03:37
0:37:34
0:37:32
03:45
44
MAS BOLUFER, DAVID
10
Veterans A Mas
C. Córrer Peus Quets
13
0:04:29
03:35
11
0:12:45
03:39
0:37:37
0:37:37
03:46
45
ARTIGAU HILARIO, RICARDO
28
Absoluta Mas
C. A. La Vespa Novetlé
25
0:04:26
03:32
30
0:12:50
03:40
0:37:38
0:37:37
03:46
46
GONZALEZ DE VEGA, PABLO
29
Absoluta Mas
Independent
16
0:04:13
03:22
19
0:12:29
03:34
0:37:38
0:37:38
03:46
47
LLIDÓ COTS, VICENT
11
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
1
0:04:06
03:16
13
0:12:56
03:41
0:37:38
0:37:37
03:46
48
ESTELA CAMACHO, KIKE
30
Absoluta Mas
Real de Gandia C. F.
40
0:04:31
03:34
31
0:12:51
03:39
0:37:39
0:37:35
03:46
49
SAVALL BONET, JUAN
31
Absoluta Mas
Independent
50
0:04:36
03:37
34
0:12:51
03:39
0:37:39
0:37:34
03:45
50
SORIA LLORCA, ENRIQUE
12
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
8
0:04:17
03:25
9
0:12:24
03:32
0:37:39
0:37:38
03:46
51
MORATA VIDAL, DAVID
32
Absoluta Mas
C. A. Cametes Spat
27
0:04:27
03:33
33
0:12:51
03:40
0:37:40
0:37:39
03:46
52
ASIK, OLIVER THOMAS
4
Junior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
5
0:04:33
03:38
4
0:13:04
03:44
0:37:45
0:37:45
03:47
53
CATALA TORREGROSA, JOSEP
3
Veterans B Mas
C. A. La Xara
7
0:04:35
03:38
5
0:13:02
03:43
0:37:48
0:37:45
03:47
54
FOGUES DOMENECH, PACO
33
Absoluta Mas
C. TenisVal
38
0:04:31
03:34
38
0:12:55
03:40
0:37:50
0:37:46
03:47
55
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
34
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
24
0:04:25
03:30
32
0:12:51
03:39
0:37:52
0:37:49
03:47
56
BOUCHLOUCH, HICHAM
35
Absoluta Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
6
0:04:06
03:17
14
0:12:12
03:29
0:37:53
0:37:53
03:47
57
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
13
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
16
0:04:33
03:33
14
0:12:56
03:40
0:37:54
0:37:47
03:47
58
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans D Mas
C. A. Calygat.com
2
0:04:33
03:37
2
0:13:02
03:43
0:37:56
0:37:54
03:47
59
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans B Mas
C. A. Benissa
3
0:04:25
03:30
4
0:12:51
03:39
0:37:59
0:37:56
03:48
60
TOMAS LLORCA, JUAN
14
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
18
0:04:34
03:39
16
0:13:05
03:44
0:38:00
0:38:00
03:48
61
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
36
Absoluta Mas
C. A. Altea
26
0:04:26
03:30
35
0:12:52
03:40
0:38:02
0:37:59
03:48
62
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
5
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
4
0:04:29
03:30
3
0:12:49
03:38
0:38:03
0:37:56
03:48
63
LLORENS VIDAL, CAMILO
37
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
18
0:04:15
03:24
21
0:12:33
03:35
0:38:06
0:38:06
03:49
64
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans D Fem
C. A. Dianium
1
0:04:31
03:35
1
0:12:58
03:42
0:38:06
0:38:04
03:48
65
MENCHEN SANCHEZ, CARLOS
38
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
35
0:04:31
03:36
29
0:12:42
03:37
0:38:09
0:38:08
03:49
66
BISQUERT CARDONA, IVAN
39
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
64
0:04:40
03:40
47
0:13:13
03:45
0:38:12
0:38:07
03:49
67
GARCÍA ROSELLO , JOAN
40
Absoluta Mas
C. A. Cametes Spat
51
0:04:36
03:39
48
0:13:13
03:46
0:38:12
0:38:10
03:49
68
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
15
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
12
0:04:27
03:34
12
0:12:48
03:39
0:38:12
0:38:12
03:49
69
MORAGUES FERRER, CARLOS
16
Veterans A Mas
Independent
15
0:04:31
03:35
15
0:12:57
03:41
0:38:13
0:38:11
03:49
70
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
6
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
6
0:04:35
03:40
7
0:13:09
03:45
0:38:16
0:38:16
03:50
71
BRACKEZ, RUBEN
41
Absoluta Mas
C. A. Corremundos
46
0:04:35
03:38
45
0:13:11
03:45
0:38:20
0:38:18
03:50
72
CEPERO FERRER, JOSEP
42
Absoluta Mas
Independent
42
0:04:33
03:38
53
0:13:16
03:47
0:38:26
0:38:25
03:51
73
SOLANES MORANT, AUSIAS
43
Absoluta Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
43
0:04:33
03:37
43
0:13:05
03:44
0:38:30
0:38:28
03:51
74
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
1
0:04:32
03:36
1
0:12:59
03:42
0:38:36
0:38:34
03:51
75
GARCIA MORENO, MIGUEL ANGEL
44
Absoluta Mas
Independent
112
0:05:05
03:57
83
0:13:44
03:53
0:38:38
0:38:29
03:51
76
VICENS TERCERO, SALVA
45
Absoluta Mas
Independent
41
0:04:32
03:36
40
0:13:00
03:42
0:38:41
0:38:39
03:52
77
MICO CEBOLLA, CARLES
46
Absoluta Mas
C. Córrer Peus Quets
55
0:04:37
03:39
52
0:13:16
03:47
0:38:44
0:38:41
03:52
78
GARCIA MASCARELL, DAVID
47
Absoluta Mas
C. C. A quina mala hora
71
0:04:42
03:41
55
0:13:19
03:47
0:38:48
0:38:42
03:52
79
POUS MIRALLES, MANOLO
17
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
17
0:04:33
03:37
17
0:13:14
03:46
0:38:48
0:38:46
03:53
80
ROCHER SASTRE, FERNANDO
7
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
8
0:04:36
03:41
8
0:13:16
03:47
0:38:49
0:38:49
03:53
81
MOMPARLER MARTINEZ, DAVID
48
Absoluta Mas
C. A. l' Espenta
44
0:04:33
03:38
50
0:13:14
03:47
0:38:50
0:38:49
03:53
82
MORENO LAINEZ, JULIO
3
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
3
0:04:30
03:34
3
0:12:58
03:41
0:38:50
0:38:47
03:53
85
MAXIMOV, VYACHESLAV
5
Junior Mas
C. TenisVal
8
0:04:48
03:46
7
0:13:44
03:54
0:38:58
0:38:52
03:53
86
MIRALLES FERRER, VICENTE
8
Veterans B Mas
Independent
5
0:04:32
03:36
6
0:13:04
03:43
0:39:02
0:39:00
03:54
87
COLOMA GARCÍA, DAVID
49
Absoluta Mas
S. D. Correcaminos
39
0:04:31
03:34
44
0:13:09
03:44
0:39:02
0:38:58
03:54
88
GARCIA DOMENECH, EVARISTO
3
Veterans D Mas
C. A. Montaverner
3
0:04:37
03:38
3
0:13:11
03:45
0:39:03
0:38:58
03:54
89
MOLINA LOPEZ, ALEJANDRO
50
Absoluta Mas
C. A. Bèlgida
93
0:04:55
03:52
74
0:13:34
03:51
0:39:08
0:39:03
03:54
90
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
18
Veterans A Mas
C. Tenis Gandia
23
0:04:39
03:42
19
0:13:19
03:48
0:39:08
0:39:06
03:55
91
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans C Mas
Independent
4
0:04:36
03:38
5
0:13:23
03:49
0:39:08
0:39:05
03:55
92
FRANCES CORONADO, SERGIO
51
Absoluta Mas
Independent
14
0:04:11
03:19
24
0:12:34
03:35
0:39:09
0:39:07
03:55
93
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
5
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
5
0:04:39
03:40
4
0:13:21
03:48
0:39:10
0:39:06
03:55
94
PÉREZ IZQUIERDO, ANDRÉS
19
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
31
0:04:53
03:50
23
0:13:34
03:51
0:39:10
0:39:04
03:54
95
ENGUIX SANCHO, JOSE
20
Veterans A Mas
C. A. La Valldigna
14
0:04:30
03:36
18
0:13:15
03:47
0:39:11
0:39:11
03:55
96
FORNES CHOVA, IVAN
52
Absoluta Mas
C. Triatló Gandia
33
0:04:30
03:33
39
0:12:58
03:41
0:39:16
0:39:12
03:55
97
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
9
Veterans B Mas
Independent
10
0:04:42
03:44
11
0:13:42
03:54
0:39:23
0:39:21
03:56
98
MARCOS RODRIGUEZ, TONI
53
Absoluta Mas
Independent
72
0:04:42
03:41
63
0:13:25
03:48
0:39:25
0:39:19
03:56
99
GRAU ESTRUCH, OSCAR
54
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
54
0:04:37
03:38
57
0:13:22
03:48
0:39:28
0:39:24
03:56
100
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
10
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
16
0:04:58
03:55
14
0:13:47
03:55
0:39:29
0:39:25
03:56
101
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
55
Absoluta Mas
Independent
60
0:04:39
03:42
46
0:13:12
03:46
0:39:29
0:39:27
03:57
102
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
56
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
57
0:04:38
03:40
58
0:13:22
03:48
0:39:31
0:39:28
03:57
103
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
57
Absoluta Mas
C. Independents de la Marina
73
0:04:43
03:42
61
0:13:24
03:48
0:39:32
0:39:27
03:57
104
MIRALLES MERINO, FRANCESC
58
Absoluta Mas
C. A. La Xara
77
0:04:46
03:41
60
0:13:24
03:47
0:39:33
0:39:23
03:56
105
COLOMER BATALLER, MARTÍN
21
Veterans A Mas
C. A. Mohicanos La Pobla
29
0:04:49
03:49
24
0:13:40
03:53
0:39:34
0:39:31
03:57
106
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
59
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
82
0:04:50
03:50
76
0:13:35
03:52
0:39:36
0:39:33
03:57
107
SARRIO ORENGO, DAVID
60
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
63
0:04:40
03:38
59
0:13:23
03:47
0:39:37
0:39:30
03:57
108
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
22
Veterans A Mas
C. Triatló Gandia
36
0:04:58
03:53
28
0:13:47
03:54
0:39:44
0:39:37
03:58
109
ROMERO BORRAS, PAU
61
Absoluta Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
75
0:04:44
03:44
72
0:13:33
03:51
0:39:44
0:39:40
03:58
110
MAÑÓ FERRI, SERGIO
62
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
66
0:04:41
03:42
68
0:13:31
03:51
0:39:44
0:39:41
03:58
111
COSTA JORDA, MIGUEL
4
Veterans D Mas
C. A. l' Espenta
4
0:04:41
03:43
4
0:13:24
03:49
0:39:45
0:39:43
03:58
112
MARTINEZ FERRER, ENRIQUE
63
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
67
0:04:41
03:42
67
0:13:30
03:50
0:39:49
0:39:45
03:59
113
RUBIO ALARCON, PILAR
1
Absoluta Fem
C. A. Altea
1
0:04:39
03:41
1
0:13:29
03:50
0:39:51
0:39:48
03:59
114
AMARO ALONSO, ANGEL Mª
23
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
24
0:04:41
03:41
22
0:13:32
03:51
0:39:51
0:39:46
03:59
115
RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, GABRIEL
64
Absoluta Mas
C. A. La Valldigna
58
0:04:38
03:40
56
0:13:22
03:48
0:39:53
0:39:50
03:59
116
MILVAQUES BATALLER, QUINO
65
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
69
0:04:42
03:41
54
0:13:18
03:46
0:39:53
0:39:47
03:59
117
CLIMENT SOLER, ANTONIO
66
Absoluta Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
48
0:04:36
03:39
62
0:13:25
03:49
0:39:55
0:39:53
03:59
118
GARRIGUES PELLICER, RAFAEL
67
Absoluta Mas
Independent
102
0:04:59
03:56
93
0:13:51
03:56
0:39:55
0:39:51
03:59
119
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
11
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
9
0:04:39
03:42
9
0:13:21
03:49
0:39:56
0:39:55
04:00
120
GILABERT ORTIZ, ANDRES
68
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
81
0:04:50
03:50
75
0:13:34
03:52
0:39:58
0:39:56
04:00
121
PEIRÓ SALORT, VICENT
69
Absoluta Mas
C. Córrer Xeraco
130
0:05:13
04:00
101
0:14:03
03:57
0:39:59
0:39:46
03:59
122
ESTEBAN BLAY, RICARDO
70
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
92
0:04:54
03:52
90
0:13:48
03:55
0:40:02
0:39:58
04:00
123
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
71
Absoluta Mas
C. Córrer La Llebre
83
0:04:50
03:46
70
0:13:31
03:50
0:40:02
0:39:55
04:00
124
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
72
Absoluta Mas
Independent
59
0:04:38
03:39
64
0:13:27
03:49
0:40:05
0:40:01
04:00
125
ENRI HIDALGO, GUILLEM
73
Absoluta Mas
Independent
113
0:05:06
03:57
85
0:13:45
03:53
0:40:06
0:39:56
04:00
126
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
12
Veterans B Mas
C. A. Altea
14
0:04:50
03:49
10
0:13:35
03:52
0:40:06
0:40:02
04:00
127
BERTO LLOPIS, CARLOS
74
Absoluta Mas
C. A. Crazy Runners
61
0:04:40
03:38
71
0:13:31
03:49
0:40:07
0:39:59
04:00
128
LORENTE FURIÓ, ÒSCAR
75
Absoluta Mas
C. O. Universitat València
49
0:04:36
03:34
51
0:13:14
03:45
0:40:07
0:39:59
04:00
129
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
13
Veterans B Mas
C. A. Altea
12
0:04:43
03:44
12
0:13:43
03:54
0:40:09
0:40:06
04:01
130
MOLLÁ BLANCO, SERGIO FAUSTINO
76
Absoluta Mas
C. A. Blue Line
76
0:04:44
03:42
73
0:13:34
03:51
0:40:09
0:40:02
04:00
131
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
77
Absoluta Mas
C. A. La Nucia
84
0:04:50
03:50
81
0:13:43
03:55
0:40:09
0:40:07
04:01
132
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
78
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
99
0:04:58
03:54
94
0:13:54
03:57
0:40:12
0:40:07
04:01
133
AGUADO CARLOS, IVAN
79
Absoluta Mas
C. A. La Rabosa
103
0:04:59
03:56
96
0:13:54
03:57
0:40:12
0:40:08
04:01
134
ESCRIVÁ MARTÍNEZ, PATRICIA
1
Veterans A Fem
Independent
1
0:04:37
03:42
1
0:13:32
03:52
0:40:14
0:40:14
04:01
135
MATEO IBIZA, OSCAR
80
Absoluta Mas
Independent
78
0:04:47
03:45
84
0:13:45
03:54
0:40:26
0:40:20
04:02
136
BONET MAS, CARLOS
81
Absoluta Mas
Independent
52
0:04:36
03:38
49
0:13:13
03:45
0:40:28
0:40:24
04:02
137
PERELLO CLIMENT, ANTONIO
82
Absoluta Mas
C. A. Locosxcorrer
28
0:04:27
03:30
41
0:13:01
03:42
0:40:36
0:40:32
04:03
138
PARRA BERTOMEU, JAVI
14
Veterans B Mas
Independent
20
0:05:13
03:59
17
0:14:11
03:59
0:40:37
0:40:23
04:02
139
DONDERIS SERRA, JAIME
83
Absoluta Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
79
0:04:47
03:49
91
0:13:50
03:57
0:40:37
0:40:36
04:04
140
COLL VIVES, JOSE LUIS
24
Veterans A Mas
Independent
25
0:04:43
03:43
26
0:13:42
03:54
0:40:39
0:40:35
04:04
141
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
25
Veterans A Mas
C. C. Les Tortugues Coixes
30
0:04:50
03:46
27
0:13:43
03:53
0:40:43
0:40:35
04:04
142
LLORET PLA, ÁNGEL
84
Absoluta Mas
Independent
87
0:04:53
03:50
89
0:13:48
03:55
0:40:43
0:40:37
04:04
143
VELEZ MARTINEZ, JOSE
26
Veterans A Mas
Independent
21
0:04:36
03:38
20
0:13:23
03:48
0:40:44
0:40:40
04:04
144
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMÓN
27
Veterans A Mas
C. A. La Valldigna
28
0:04:49
03:48
25
0:13:40
03:53
0:40:45
0:40:41
04:04
145
IBÁÑEZ JARQUE, PABLO
85
Absoluta Mas
C. C. Nopucmes
89
0:04:53
03:50
87
0:13:47
03:55
0:40:51
0:40:45
04:05
146
GEA ESTRUCH, VICENT
86
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
56
0:04:37
03:41
77
0:13:37
03:53
0:40:52
0:40:51
04:05
147
PERELLO SIGNES, VICENT
87
Absoluta Mas
C. E. Llocnou
53
0:04:36
03:39
65
0:13:27
03:50
0:40:57
0:40:55
04:05
148
GARCIA NAVARRO, JOSE MANUEL
15
Veterans B Mas
C. A. L' Olleria
17
0:05:08
04:01
19
0:14:13
04:02
0:40:57
0:40:50
04:05
149
MUÑOZ ROSALEÑ, RUBEN
88
Absoluta Mas
Independent
90
0:04:54
03:46
78
0:13:39
03:51
0:40:59
0:40:47
04:05
150
DONET DONET, SALVADOR
6
Veterans C Mas
C. E. El Mussol Barx
11
0:05:29
04:13
8
0:14:35
04:06
0:41:00
0:40:47
04:05
151
CASTELLO APARISI, JOSE VICENTE
28
Veterans A Mas
G. Muntanya Jaume I
61
0:05:21
04:10
42
0:14:20
04:03
0:41:01
0:40:52
04:05
152
MASANET SANCHO, GERARDO
29
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
19
0:04:35
03:38
21
0:13:31
03:51
0:41:01
0:40:59
04:06
153
GARCIA GARCIA, SALVADOR
89
Absoluta Mas
C. A. Llops Villalonga
126
0:05:11
04:00
113
0:14:19
04:02
0:41:02
0:40:51
04:05
154
LLORET BLASCO, XIMO
90
Absoluta Mas
Independent
137
0:05:15
04:02
112
0:14:18
04:01
0:41:05
0:40:52
04:05
155
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
30
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
39
0:05:04
03:58
38
0:14:13
04:02
0:41:06
0:40:59
04:06
156
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
91
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
65
0:04:41
03:42
69
0:13:31
03:51
0:41:07
0:41:04
04:06
158
MORENO ALMIÑANA, RAÜL
92
Absoluta Mas
C. A. La Xara
70
0:04:42
03:42
79
0:13:42
03:54
0:41:09
0:41:05
04:06
159
VALERO NOVA, JAIME
31
Veterans A Mas
Independent
35
0:04:58
03:52
31
0:14:01
03:58
0:41:09
0:41:01
04:06
160
VICENS MARQUEZ, LUIS
16
Veterans B Mas
C. A. La Xara
13
0:04:49
03:49
15
0:14:03
04:00
0:41:11
0:41:08
04:07
161
BADENES GARCIA, JOAQUIN
93
Absoluta Mas
C. A. La Vespa Novetlé
147
0:05:17
04:05
125
0:14:31
04:06
0:41:13
0:41:02
04:06
162
FALQUET TORRES, ANTONIO
17
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
21
0:05:13
03:59
18
0:14:12
03:59
0:41:14
0:41:00
04:06
163
SALELLES MATEU, VICENT
32
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
48
0:05:10
03:58
32
0:14:03
03:57
0:41:14
0:41:01
04:06
164
SALELLES MATEU, XAVIER
33
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
54
0:05:14
04:01
35
0:14:09
03:59
0:41:14
0:41:01
04:06
165
CASTILLO COQUE, JORGE
94
Absoluta Mas
C. A. Dianium
116
0:05:08
03:59
105
0:14:13
04:01
0:41:15
0:41:06
04:07
166
SORIA LLORCA, JAVIER
34
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
34
0:04:55
03:53
33
0:14:06
04:01
0:41:15
0:41:11
04:07
167
MILLET PELLICER, ALBERTO
35
Veterans A Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
32
0:04:54
03:54
36
0:14:10
04:03
0:41:20
0:41:19
04:08
168
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
95
Absoluta Mas
C. A. Dianium
68
0:04:42
03:43
88
0:13:47
03:55
0:41:21
0:41:18
04:08
169
PÉREZ JORDÀ, CARLOS
96
Absoluta Mas
C. A. Favara
94
0:04:55
03:51
98
0:14:00
03:58
0:41:22
0:41:16
04:08
170
BLASCO CERVERA, SALVADOR
18
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
30
0:05:22
04:08
25
0:14:38
04:07
0:41:23
0:41:11
04:07
171
ESPASA MULET, JOSE
36
Veterans A Mas
C. A. Gata
68
0:05:30
04:12
60
0:14:54
04:11
0:41:24
0:41:09
04:07
172
ALBI VALERO, JOSE
97
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
110
0:05:04
03:57
115
0:14:20
04:03
0:41:24
0:41:16
04:08
173
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
37
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
43
0:05:09
04:02
40
0:14:17
04:03
0:41:25
0:41:18
04:08
174
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
38
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
63
0:05:27
04:11
56
0:14:41
04:08
0:41:26
0:41:13
04:07
175
PELLICER LLOPIS, XIMO
98
Absoluta Mas
C. A. Crazy Runners
97
0:04:56
03:50
102
0:14:09
04:00
0:41:28
0:41:19
04:08
176
ESCORTELL BOU, JAIME
39
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
59
0:05:17
04:05
46
0:14:26
04:04
0:41:29
0:41:18
04:08
177
BLASCO SUBIELA, ANTONIO
40
Veterans A Mas
C. A. Els Coixos
47
0:05:10
04:02
44
0:14:25
04:05
0:41:29
0:41:22
04:08
178
FAUS BALBASTRE, KAREM
2
Absoluta Fem
C. A. Safor - Cafemax
4
0:05:04
03:57
2
0:14:14
04:02
0:41:30
0:41:22
04:08
179
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
41
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
64
0:05:27
04:10
57
0:14:42
04:08
0:41:32
0:41:18
04:08
180
MORILLO CABRERA, ANTONIO
99
Absoluta Mas
Independent
109
0:05:04
03:58
117
0:14:21
04:04
0:41:32
0:41:25
04:09
181
ROCA MARTÍ, ENRIQUE
100
Absoluta Mas
Independent
128
0:05:12
03:56
110
0:14:16
04:00
0:41:34
0:41:17
04:08
182
VILLACAÑAS PUENTE, LUIS
101
Absoluta Mas
Independent
120
0:05:10
03:59
114
0:14:19
04:02
0:41:38
0:41:27
04:09
183
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
102
Absoluta Mas
Independent
114
0:05:07
03:57
106
0:14:14
04:01
0:41:38
0:41:27
04:09
184
MANZANO ROMERO, MANUEL
42
Veterans A Mas
Independent
20
0:04:36
03:40
29
0:13:52
03:57
0:41:39
0:41:38
04:10
185
BERENGUER FERNANDEZ, JUAN ANTONIO
103
Absoluta Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
140
0:05:15
03:57
108
0:14:15
03:59
0:41:40
0:41:21
04:08
186
PEREZ MORA, FRANCISCO JOSE
104
Absoluta Mas
C. Triatló Gandia
100
0:04:58
03:48
86
0:13:46
03:52
0:41:42
0:41:29
04:09
187
ZUÑEDA FERNANDEZ, FEDERICO
105
Absoluta Mas
Independent
154
0:05:21
04:10
134
0:14:39
04:09
0:41:43
0:41:35
04:10
188
BOLUFER MAHIQUES, PEP
106
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
131
0:05:13
03:55
103
0:14:11
03:58
0:41:44
0:41:25
04:09
189
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
107
Absoluta Mas
C. A. Xeresa
98
0:04:56
03:51
100
0:14:01
03:58
0:41:46
0:41:39
04:10
190
DOMINGUEZ MURILLO, ANTONIO
108
Absoluta Mas
Independent
200
0:05:40
04:14
153
0:14:54
04:09
0:41:46
0:41:24
04:08
191
GAMAZO DEL RÍO, EDUARDO
109
Absoluta Mas
Independent
202
0:05:41
04:08
148
0:14:49
04:05
0:41:47
0:41:16
04:08
192
VILLAREJO DENIA, TONI
19
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
11
0:04:42
03:44
13
0:13:44
03:55
0:41:49
0:41:47
04:11
193
DOMÍNGUEZ POLO, DAVID
6
Junior Mas
I. E. S. Tirant lo Blanc
6
0:04:40
03:35
5
0:13:15
03:44
0:41:50
0:41:39
04:10
194
CRESPO MARTINEZ, MIGUEL
110
Absoluta Mas
C. A. iRun Calp
96
0:04:56
03:48
95
0:13:54
03:55
0:41:55
0:41:44
04:10
195
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRES
43
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
42
0:05:09
04:01
49
0:14:30
04:06
0:41:56
0:41:48
04:11
196
CANET BIXQUERT, JOSÉ RAMÓN
111
Absoluta Mas
C. A. El Xio Llutxent
45
0:04:34
03:34
66
0:13:29
03:49
0:41:59
0:41:52
04:11
197
ORENGO ESTRUCH, DANIEL
112
Absoluta Mas
Independent
153
0:05:20
03:55
124
0:14:30
04:01
0:42:00
0:41:34
04:09
198
BARBER PONS, ALEJANDRO
113
Absoluta Mas
C. A. La Valldigna
106
0:05:02
03:58
116
0:14:21
04:05
0:42:04
0:42:00
04:12
199
SALVADOR ARTOLA, DAMIÁN
44
Veterans A Mas
C. A. Corriols Sueca
49
0:05:12
04:02
54
0:14:39
04:08
0:42:04
0:41:54
04:11
200
PRIETO ALMIÑANA, JOAN
114
Absoluta Mas
Independent
243
0:05:52
04:17
172
0:15:11
04:11
0:42:05
0:41:34
04:09
201
BELMONTE PASAMONTES, JOSE ANTONIO
45
Veterans A Mas
Independent
44
0:05:09
04:02
41
0:14:18
04:03
0:42:05
0:41:58
04:12
202
BOLLAIN GARCIA, JUAN CARLOS
115
Absoluta Mas
C. A. Corremundos
91
0:04:54
03:53
111
0:14:18
04:04
0:42:05
0:42:02
04:12
203
SANCHEZ, LINUS
7
Junior Mas
C. TenisVal
9
0:05:00
03:55
8
0:14:13
04:02
0:42:05
0:41:59
04:12
204
ALONSO PEREZ, ROBERTO
46
Veterans A Mas
Independent
26
0:04:45
03:41
30
0:13:52
03:55
0:42:06
0:41:57
04:12
205
CASADO BUIGUES, JAVIER
116
Absoluta Mas
C. A. iRun Calp
213
0:05:44
04:18
171
0:15:11
04:14
0:42:07
0:41:45
04:11
206
FAUS PASTOR, JOSEP
117
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
74
0:04:44
03:41
82
0:13:44
03:53
0:42:07
0:41:59
04:12
207
CANO ANTUNEZ, TONY
118
Absoluta Mas
C. A. Corremundos
123
0:05:10
03:58
121
0:14:26
04:04
0:42:08
0:41:56
04:12
208
MAIQUES PERALES, EDUARDO JOSE
119
Absoluta Mas
Independent
162
0:05:24
04:13
135
0:14:41
04:09
0:42:08
0:42:00
04:12
209
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
120
Absoluta Mas
C. A. Locosxcorrer
62
0:04:40
03:40
92
0:13:50
03:56
0:42:10
0:42:05
04:13
210
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
20
Veterans B Mas
Independent
18
0:05:11
03:57
20
0:14:21
04:02
0:42:12
0:41:57
04:12
211
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
121
Absoluta Mas
C. Córrer Xeraco
127
0:05:11
03:57
126
0:14:33
04:05
0:42:14
0:41:59
04:12
212
CANET MERI, GEMA
2
Veterans A Fem
C. A. Safor - Cafemax
2
0:04:55
03:54
2
0:14:13
04:03
0:42:16
0:42:13
04:13
213
ESCRIVA CAPELLINO, TONI
122
Absoluta Mas
Independent
139
0:05:15
04:04
133
0:14:36
04:07
0:42:16
0:42:06
04:13
214
BRINES ARMIÑANA, ABEL
123
Absoluta Mas
Independent
111
0:05:05
03:54
109
0:14:16
04:01
0:42:16
0:42:04
04:12
215
LLORCA VERDÚ, MANUEL
47
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
40
0:05:06
03:53
50
0:14:32
04:05
0:42:17
0:42:02
04:12
216
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
124
Absoluta Mas
G. E. La Carena La Font
143
0:05:16
04:10
122
0:14:27
04:07
0:42:17
0:42:14
04:13
217
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
125
Absoluta Mas
Independent
85
0:04:52
03:48
99
0:14:00
03:58
0:42:17
0:42:10
04:13
218
FERRANDO TALENS, JOSE
7
Veterans C Mas
G. E. La Carena La Font
6
0:05:03
04:02
6
0:14:26
04:07
0:42:18
0:42:17
04:14
219
PLÁ MARÍNEZ, JUAN PABLO
126
Absoluta Mas
C. A. Xeresa
158
0:05:22
04:10
146
0:14:48
04:11
0:42:18
0:42:09
04:13
220
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
48
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
58
0:05:16
04:04
45
0:14:26
04:04
0:42:19
0:42:08
04:13
221
CHICAIZA, HUMBERTO
127
Absoluta Mas
C. A. Dianium
86
0:04:52
03:52
104
0:14:12
04:03
0:42:19
0:42:17
04:14
222
HERNÁNDEZ BELDA, ALEIX
49
Veterans A Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
45
0:05:09
04:01
48
0:14:30
04:06
0:42:22
0:42:14
04:13
223
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
128
Absoluta Mas
Independent
117
0:05:09
04:00
127
0:14:34
04:07
0:42:22
0:42:13
04:13
224
MAHIQUES FORNES, VICENT
21
Veterans B Mas
C. A. Nutrident
22
0:05:14
04:05
22
0:14:32
04:07
0:42:23
0:42:15
04:14
225
MONFORT GASENT, EDU
129
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
194
0:05:39
04:17
152
0:14:53
04:10
0:42:24
0:42:06
04:13
226
MARTINEZ MARTINEZ, FRANCISCO ANTONIO
50
Veterans A Mas
Independent
41
0:05:08
04:01
47
0:14:26
04:05
0:42:26
0:42:19
04:14
227
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
22
Veterans B Mas
C. A. Torrent Corre
29
0:05:21
04:13
21
0:14:28
04:07
0:42:26
0:42:21
04:14
228
ESTRUCH CASTELLO, JOSE VICENTE
51
Veterans A Mas
Independent
27
0:04:47
03:42
34
0:14:08
03:59
0:42:26
0:42:16
04:14
229
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
130
Absoluta Mas
Independent
138
0:05:15
04:03
132
0:14:36
04:07
0:42:28
0:42:17
04:14
230
MESTRE SENDRA, DAVID
131
Absoluta Mas
C. R. Més que Meló
125
0:05:11
03:54
118
0:14:23
04:01
0:42:29
0:42:10
04:13
231
KLEINJAN RODRIGUEZ, ALAN
8
Junior Mas
Independent
3
0:04:25
03:32
6
0:13:36
03:53
0:42:30
0:42:30
04:15
233
BAEZA SORIA, XIMO
132
Absoluta Mas
C. Triatló Algemesí
216
0:05:45
04:16
163
0:15:05
04:11
0:42:31
0:42:06
04:13
234
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
133
Absoluta Mas
C. A. Cap i Cua
144
0:05:16
04:04
151
0:14:52
04:12
0:42:32
0:42:21
04:14
235
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
134
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
108
0:05:03
03:58
120
0:14:26
04:06
0:42:32
0:42:27
04:15
236
DONET SIMEON, JOSE MANUEL
135
Absoluta Mas
C. Córrer Peus Quets
191
0:05:38
04:16
159
0:14:58
04:11
0:42:35
0:42:17
04:14
237
SANCHO SOLER, SALVADOR
136
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
152
0:05:20
04:06
145
0:14:47
04:10
0:42:38
0:42:26
04:15
238
RUIZ COSTA, ANTONIO
137
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
150
0:05:20
04:07
144
0:14:47
04:10
0:42:38
0:42:27
04:15
239
SABATER AURA, ALEJANDRO
138
Absoluta Mas
Independent
95
0:04:55
03:53
107
0:14:14
04:03
0:42:38
0:42:34
04:15
240
MARTIN MARTINEZ, SANDRA
3
Veterans A Fem
Independent
95
0:09:19
06:27
95
0:24:45
06:43
0:42:39
0:41:24
04:08
241
CISCAR SANLORENZO, JUAN
139
Absoluta Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
174
0:05:30
04:10
137
0:14:43
04:07
0:42:40
0:42:22
04:14
242
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
2
0:05:08
04:00
1
0:14:34
04:07
0:42:41
0:42:33
04:15
243
GARCIA MARTINEZ, JOSE JAVIER
52
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
38
0:05:04
04:00
43
0:14:20
04:05
0:42:42
0:42:38
04:16
244
BOSCA BALONGA, VICENT
5
Veterans D Mas
C. A. Safor - Cafemax
6
0:05:04
04:02
5
0:14:20
04:05
0:42:42
0:42:41
04:16
245
MARTÍNEZ BUENDÍA, MARIA ISABEL
2
Veterans D Fem
C. A. Puro Running
2
0:05:01
04:00
2
0:14:35
04:10
0:42:44
0:42:43
04:16
246
BATJARGAL, MAGNAI
9
Junior Mas
C. TenisVal
11
0:05:04
03:58
9
0:14:26
04:06
0:42:44
0:42:38
04:16
247
MILLET GUILLEM, DAVID
53
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
33
0:04:55
03:53
39
0:14:14
04:03
0:42:45
0:42:41
04:16
248
TORRES PEIRO , XIMO
140
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
132
0:05:13
04:02
140
0:14:45
04:10
0:42:45
0:42:34
04:15
249
ESTORNELL, SALVA
141
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
135
0:05:14
04:02
139
0:14:44
04:09
0:42:45
0:42:34
04:15
250
RODRIGO PIQUERES, CARLOS
142
Absoluta Mas
Independent
163
0:05:25
04:10
157
0:14:58
04:13
0:42:49
0:42:37
04:16
251
SOLERA FUSTER, SALVA
143
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
237
0:05:51
04:21
162
0:15:04
04:11
0:42:50
0:42:25
04:15
252
CAUDELI GARCIA, VICENT
144
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
190
0:05:37
04:21
187
0:15:25
04:21
0:42:50
0:42:39
04:16
253
CHOVA MORANT, SERGIO
23
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
31
0:05:22
04:08
24
0:14:38
04:07
0:42:52
0:42:40
04:16
254
MARTI VIDAL, VICENTE
54
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
56
0:05:14
04:02
51
0:14:33
04:06
0:42:53
0:42:42
04:16
255
CERVERA TUR, TONI
24
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
37
0:05:30
04:16
28
0:14:59
04:14
0:42:54
0:42:44
04:16
256
MOYANO TUR, RAUL
55
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
51
0:05:14
04:06
52
0:14:34
04:08
0:42:55
0:42:48
04:17
257
DALMAU DE LA VEGA, ALEXANDRE
145
Absoluta Mas
Independent
165
0:05:25
04:10
155
0:14:57
04:13
0:43:01
0:42:49
04:17
258
CLIMENT SIMO, ANDRES
146
Absoluta Mas
Independent
134
0:05:14
04:02
119
0:14:24
04:03
0:43:01
0:42:49
04:17
259
VIDAL MORENO, CARME
3
Absoluta Fem
Independent
2
0:04:55
03:55
3
0:14:16
04:04
0:43:04
0:43:03
04:18
260
ORTIZ LLODRA, JAVI
147
Absoluta Mas
C. R. Més que Meló
167
0:05:28
04:08
160
0:14:59
04:12
0:43:05
0:42:47
04:17
261
CHAVELI RUIZ, ANTONIO
10
Junior Mas
C. E. Carcaixent
15
0:05:25
04:07
12
0:14:47
04:09
0:43:05
0:42:49
04:17
262
SERVER COSTA, FREDERIC
25
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
40
0:05:32
04:15
32
0:15:12
04:17
0:43:06
0:42:53
04:17
263
GARCIA ALBERT, ANDRÉS
148
Absoluta Mas
Independent
129
0:05:12
03:56
123
0:14:29
04:03
0:43:12
0:42:55
04:17
264
CANO JORDAN, INOCENCIO
149
Absoluta Mas
Independent
201
0:05:40
04:26
158
0:14:58
04:15
0:43:13
0:43:06
04:19
265
VIDAL BIEL, JOSE VICENTE
56
Veterans A Mas
Independent
60
0:05:20
03:58
55
0:14:41
04:05
0:43:13
0:42:50
04:17
266
SAVALL SANTOS, ANDRÉS
150
Absoluta Mas
C. Triatló Gandia
192
0:05:38
04:12
179
0:15:14
04:15
0:43:13
0:42:50
04:17
267
PETROV, PAVEL
11
Junior Mas
C. TenisVal
10
0:05:01
03:56
10
0:14:29
04:07
0:43:16
0:43:10
04:19
268
BOU BAÑULS, JOSE LUIS
151
Absoluta Mas
Independent
186
0:05:35
04:10
161
0:15:04
04:12
0:43:18
0:42:56
04:18
269
SENDRA FRANQUEZA, J. PASCUAL
8
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
7
0:05:11
04:06
7
0:14:35
04:09
0:43:20
0:43:16
04:20
270
BARBERA BRU, FRANCISCO JAVIER
152
Absoluta Mas
Independent
118
0:05:09
04:01
141
0:14:45
04:11
0:43:21
0:43:13
04:19
271
GARCIA BURGUERA, DAVID
153
Absoluta Mas
Independent
164
0:05:25
04:10
156
0:14:57
04:13
0:43:23
0:43:11
04:19
272
GIMENO BENAVENT, JOAQUÍN
26
Veterans B Mas
Independent
41
0:05:36
04:18
30
0:15:05
04:15
0:43:24
0:43:11
04:19
273
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
9
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
9
0:05:20
04:14
9
0:15:04
04:18
0:43:26
0:43:24
04:20
274
GAVILÀ SANFÈLIX, JOAN
12
Junior Mas
I. E. S. Tirant lo Blanc
13
0:05:20
04:14
14
0:15:04
04:17
0:43:26
0:43:23
04:20
275
MORAGUES SIGNES, KIKE
154
Absoluta Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
119
0:05:10
04:05
138
0:14:44
04:11
0:43:27
0:43:23
04:20
276
GARRIDO LLORCA, JAVIER
27
Veterans B Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
19
0:05:11
04:06
23
0:14:36
04:09
0:43:28
0:43:24
04:20
277
CISCAR LOPEZ, SALVADOR
155
Absoluta Mas
C. Triatló Suheca.com
80
0:04:49
03:46
97
0:13:56
03:57
0:43:29
0:43:22
04:20
278
ABELLÁN SENDRA, ALEJANDRO
13
Junior Mas
Independent
18
0:05:43
04:14
15
0:15:09
04:13
0:43:29
0:43:04
04:18
279
GAVILÀ MIÑANA, VICENT
28
Veterans B Mas
C. C. Camallaes
28
0:05:20
04:12
29
0:15:04
04:17
0:43:29
0:43:24
04:20
280
CASTELAO LOPEZ, JESUS
29
Veterans B Mas
Independent
35
0:05:28
04:06
26
0:14:47
04:07
0:43:31
0:43:10
04:19
281
PEREZ LUCIO, DAVID
156
Absoluta Mas
Independent
177
0:05:31
04:10
175
0:15:13
04:15
0:43:34
0:43:15
04:20
282
ESTEVAN CALAFAT, JOSE
57
Veterans A Mas
Independent
84
0:05:49
04:24
72
0:15:36
04:22
0:43:41
0:43:22
04:20
283
CANET BIEL, JUAN
157
Absoluta Mas
C. A. El Xio Llutxent
101
0:04:59
03:57
130
0:14:35
04:09
0:43:43
0:43:40
04:22
284
COLL GARCIA, JUAN ANDRES
158
Absoluta Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
187
0:05:35
04:18
186
0:15:25
04:21
0:43:44
0:43:32
04:21
285
FERRER IVARS, SALVADOR
159
Absoluta Mas
C. MTB On Esmorzem
261
0:06:02
04:16
195
0:15:32
04:14
0:43:44
0:43:02
04:18
286
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
58
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
37
0:05:00
03:58
53
0:14:34
04:09
0:43:47
0:43:44
04:22
287
QUILIS QUESADA, MARC
160
Absoluta Mas
Independent
122
0:05:10
04:04
149
0:14:50
04:13
0:43:48
0:43:43
04:22
288
TORRES GONZÁLEZ, PABLO
59
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
22
0:04:38
03:39
37
0:14:13
04:03
0:43:49
0:43:45
04:23
289
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
4
Absoluta Fem
C. A. Llebeig Xàbia
3
0:05:04
04:00
4
0:14:45
04:12
0:43:50
0:43:46
04:23
290
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
60
Veterans A Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
62
0:05:27
04:17
63
0:15:12
04:19
0:43:51
0:43:45
04:23
291
DENIA TOMÁS, IGNACIO
161
Absoluta Mas
Independent
375
0:06:47
04:46
268
0:16:36
04:31
0:43:51
0:43:02
04:18
292
MARTÍNEZ CHOVER, FRANCISCO
162
Absoluta Mas
C. A. Sarvatxo
121
0:05:10
04:02
142
0:14:46
04:11
0:43:52
0:43:45
04:23
293
GIL CATALA, JONATHAN
163
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
208
0:05:43
04:18
193
0:15:31
04:20
0:43:52
0:43:32
04:21
294
PEREZ MORA, ADRIAN
164
Absoluta Mas
Independent
88
0:04:53
03:53
129
0:14:35
04:09
0:43:52
0:43:50
04:23
295
NIKULCHIKOV, STANISLAV
165
Absoluta Mas
C. TenisVal
124
0:05:11
04:05
136
0:14:43
04:11
0:43:53
0:43:48
04:23
296
CATALA GONZALEZ, JUAN IGNACIO
166
Absoluta Mas
Independent
146
0:05:17
04:07
167
0:15:08
04:17
0:43:53
0:43:45
04:23
297
PLA ESCOLANO, DAVID
61
Veterans A Mas
C. A. Sarvatxo
46
0:05:09
04:02
58
0:14:46
04:11
0:43:54
0:43:47
04:23
298
NGUYEN LE, HUE
5
Absoluta Fem
C. A. Corregatell Carrícola
7
0:05:23
04:13
6
0:15:09
04:18
0:43:54
0:43:47
04:23
299
FERRI DURA, MAIKEL
167
Absoluta Mas
C. A. Corregatell Carrícola
151
0:05:20
04:10
166
0:15:07
04:17
0:43:55
0:43:47
04:23
300
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
168
Absoluta Mas
Independent
241
0:05:51
04:26
223
0:15:55
04:28
0:43:55
0:43:37
04:22
301
MILVAQUES BATALLER, JAVIER
169
Absoluta Mas
Independent
245
0:05:52
04:33
209
0:15:45
04:27
0:44:00
0:43:49
04:23
302
SERRANO CAMILLERI, NACHO
62
Veterans A Mas
C. Triatló Suheca.com
52
0:05:14
04:09
61
0:14:58
04:16
0:44:01
0:43:58
04:24
303
NAYA NOGUEROLES, JOSE
63
Veterans A Mas
Independent
66
0:05:30
04:13
62
0:15:11
04:16
0:44:01
0:43:47
04:23
304
AYUSO ARROYO, JUAN JOSÉ
170
Absoluta Mas
Independent
199
0:05:40
04:22
200
0:15:35
04:23
0:44:04
0:43:51
04:23