Som Esport
XX Cursa a peu al Raval

CLASSIFICACIÓ GENERAL XX CURSA A PEU AL RAVAL

Data: 6 de Desembre de 2012
Distància: 10 Km

Organitza: Ajuntament de Gandia i Associació de Veïns del Raval.

+ CLASSIFICACIONS >>>
Primer Anterior Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta Km 1,25 Km 3,5 Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P.Cat
Temps
T/Km
P.Cat
Temps
T/Km
Temps
T. Real
T/Km
305
MARCO COSTA, TONI
171
Absoluta Mas
C. A. Beniarjo Runners
195
0:05:39
04:22
197
0:15:35
04:24
0:44:04
0:43:52
04:23
306
LÓPEZ FERNÁNDEZ, NICOLÁS
172
Absoluta Mas
C. C. Nopucmes
196
0:05:39
04:22
199
0:15:35
04:24
0:44:04
0:43:52
04:23
307
COSTA GIL, JOAN
173
Absoluta Mas
Independent
145
0:05:17
04:07
170
0:15:10
04:18
0:44:06
0:43:58
04:24
308
JIMENEZ GONZALEZ, JOSE
174
Absoluta Mas
Independent
175
0:05:31
04:18
177
0:15:14
04:19
0:44:07
0:43:59
04:24
309
PALET VIUDES, DAVID
64
Veterans A Mas
Independent
69
0:05:30
04:18
64
0:15:14
04:19
0:44:08
0:44:01
04:24
310
CARBO SEGRELLES, MARTA
4
Veterans A Fem
C. A. Benissoda
3
0:04:56
03:52
3
0:14:30
04:07
0:44:09
0:44:03
04:24
311
LAZARO ESTRADA, EMILIO
30
Veterans B Mas
C. A. Dianium
24
0:05:18
04:10
31
0:15:07
04:17
0:44:09
0:44:03
04:24
312
FERRI MASCARELL, JORDI
175
Absoluta Mas
C. A. P. El Llidoner
107
0:05:03
03:58
131
0:14:35
04:09
0:44:09
0:44:04
04:24
313
SERVER SERVER, RAUL
176
Absoluta Mas
Independent
253
0:05:56
04:24
219
0:15:54
04:25
0:44:11
0:43:45
04:23
314
MONCHO APARISI, JAVIER
65
Veterans A Mas
Independent
50
0:05:12
04:06
59
0:14:47
04:12
0:44:11
0:44:06
04:25
315
CATALÁ MARTÍ, XAVI
31
Veterans B Mas
C. Independents de la Marina
45
0:05:40
04:14
42
0:15:44
04:23
0:44:12
0:43:50
04:23
316
SALORT LLODRA, VICENT
66
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
77
0:05:35
04:16
67
0:15:22
04:19
0:44:12
0:43:57
04:24
317
TUR CUTILLAS, PACO
177
Absoluta Mas
Independent
105
0:04:59
03:52
128
0:14:34
04:07
0:44:13
0:44:04
04:24
318
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
178
Absoluta Mas
C. A. Ondara
229
0:05:50
04:25
216
0:15:50
04:26
0:44:14
0:43:55
04:24
319
KIA SHAHRESTANIKIA, BEHNAM
14
Junior Mas
C. TenisVal
14
0:05:22
04:13
13
0:15:03
04:16
0:44:15
0:44:09
04:25
320
SOLANES VALLET, JOAN
10
Veterans C Mas
Independent
16
0:05:40
04:18
12
0:15:28
04:20
0:44:16
0:43:58
04:24
321
NIETO BLASCO, JAVI
179
Absoluta Mas
Independent
141
0:05:15
04:06
150
0:14:50
04:12
0:44:18
0:44:11
04:25
322
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
11
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
12
0:05:30
04:18
10
0:15:19
04:20
0:44:19
0:44:11
04:25
323
ROBLES SERRANO, HILARIO
180
Absoluta Mas
C. R. Més que Meló
181
0:05:33
04:12
185
0:15:23
04:19
0:44:21
0:44:03
04:24
324
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
32
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
15
0:04:55
03:52
16
0:14:11
04:02
0:44:22
0:44:17
04:26
325
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
67
Veterans A Mas
Independent
76
0:05:33
04:06
65
0:15:15
04:14
0:44:22
0:43:56
04:24
326
ROSELLO VIDAL, FRANCESC
181
Absoluta Mas
Independent
176
0:05:31
04:09
154
0:14:55
04:10
0:44:23
0:44:03
04:24
327
ROMAGUERA ESQUERDO, SERGIO
182
Absoluta Mas
C. A. Corremundos
184
0:05:34
04:18
188
0:15:27
04:21
0:44:23
0:44:11
04:25
328
GARCÍA FERNÁNDEZ, DANIEL
33
Veterans B Mas
Independent
44
0:05:40
04:18
41
0:15:36
04:23
0:44:23
0:44:06
04:25
329
BARBA TEBAR, ENRIQUE
183
Absoluta Mas
C. A. Cametes Spat
240
0:05:51
04:26
222
0:15:55
04:27
0:44:23
0:44:04
04:24
330
PÉREZ BERNABEU, VICENT
12
Veterans C Mas
C. A. Corriols Sueca
25
0:06:10
04:39
19
0:16:17
04:33
0:44:24
0:44:03
04:24
331
SASTRE PONS, PAU
15
Junior Mas
E. Esportives Pedreguer
23
0:05:52
04:27
19
0:15:55
04:28
0:44:24
0:44:06
04:25
332
MALLOL I GARCIA, SERGI
184
Absoluta Mas
C. A. Ondara
207
0:05:43
04:19
201
0:15:35
04:22
0:44:32
0:44:13
04:25
333
MORANT NAVARRETE, CARLOS
185
Absoluta Mas
Independent
166
0:05:28
04:07
147
0:14:48
04:08
0:44:32
0:44:13
04:25
334
MARTINEZ RIGAL, VICENTE
6
Veterans D Mas
C. A. Xàtiva
8
0:05:36
04:21
7
0:15:36
04:25
0:44:32
0:44:22
04:26
335
SELLENS ESCRIVÀ, FRANCESC
68
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
103
0:06:22
04:42
87
0:16:13
04:29
0:44:33
0:44:03
04:24
336
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
186
Absoluta Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
242
0:05:52
04:34
207
0:15:44
04:27
0:44:33
0:44:23
04:26
337
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
5
Veterans A Fem
C. A. Dianium
10
0:05:52
04:33
6
0:15:44
04:27
0:44:34
0:44:23
04:26
338
MONZÓ MILLET, MIGUEL
187
Absoluta Mas
G. E. La Carena La Font
238
0:05:51
04:34
225
0:15:56
04:31
0:44:34
0:44:25
04:27
339
GALAN ANTON, ANDRES
188
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
260
0:06:00
04:33
224
0:15:56
04:28
0:44:35
0:44:16
04:26
340
GUIJARRO CORONADO, ENRIQUE
189
Absoluta Mas
Independent
275
0:06:07
04:33
217
0:15:51
04:24
0:44:38
0:44:12
04:25
341
NOGUERA MOMPO, JOAQUIN
34
Veterans B Mas
Independent
46
0:05:42
04:22
38
0:15:32
04:22
0:44:38
0:44:23
04:26
342
SÁNCHEZ BAÑULS, ANTONIO
190
Absoluta Mas
C. Esports Colau Trail Team
258
0:05:59
04:30
232
0:16:04
04:29
0:44:38
0:44:16
04:26
343
RUBIO RIBERA, VICENT
7
Veterans D Mas
C. A. Pindaro Joma
5
0:05:04
03:54
6
0:14:32
04:06
0:44:39
0:44:27
04:27
344
CLIMENT GREGORI, FEDERICO
69
Veterans A Mas
Independent
112
0:06:27
04:43
91
0:16:32
04:34
0:44:39
0:44:06
04:25
345
TOMAS LLORCA, DAVID
191
Absoluta Mas
Independent
148
0:05:17
04:03
178
0:15:14
04:17
0:44:40
0:44:27
04:27
346
PIERA AMOR, AGUSTIN
70
Veterans A Mas
Independent
82
0:05:39
04:11
69
0:15:27
04:18
0:44:40
0:44:15
04:26
347
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
35
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
33
0:05:24
04:16
34
0:15:17
04:21
0:44:41
0:44:37
04:28
348
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
71
Veterans A Mas
C. Triatló Gandia
71
0:05:31
04:14
68
0:15:22
04:19
0:44:44
0:44:30
04:27
349
HUET LLOPIS, CELESTINO
192
Absoluta Mas
Independent
136
0:05:15
04:02
143
0:14:46
04:10
0:44:45
0:44:33
04:27
350
CHOVA MARTI, ROBERTO
193
Absoluta Mas
Independent
221
0:05:47
04:16
211
0:15:45
04:22
0:44:46
0:44:19
04:26
351
SIGNES SACRISTÁN, LUIS ALBERTO
16
Junior Mas
C. A. Safor - Cafemax
21
0:05:46
04:16
16
0:15:32
04:19
0:44:46
0:44:20
04:26
352
TAVALLO BALBASTRE, RAFA
72
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
70
0:05:31
04:17
70
0:15:31
04:23
0:44:47
0:44:37
04:28
353
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
2
Veterans B Fem
C. A. La Nucia
1
0:05:08
04:04
2
0:15:03
04:17
0:44:48
0:44:45
04:29
354
HERNÁNDEZ FARINÓS, JOSÉ PASCUAL
36
Veterans B Mas
C. Córrer Galgos
52
0:06:01
04:29
46
0:15:56
04:26
0:44:49
0:44:24
04:26
355
CANET FERRER, CHIMO
37
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
23
0:05:16
04:10
33
0:15:13
04:20
0:44:50
0:44:47
04:29
356
SANCHIS MONZÓ, VICENT
194
Absoluta Mas
Independent
171
0:05:29
04:13
165
0:15:06
04:15
0:44:50
0:44:37
04:28
357
CUESTA MORENO, ANTONIO
73
Veterans A Mas
C. A. Pindaro Joma
95
0:06:10
04:34
82
0:15:57
04:26
0:44:50
0:44:23
04:26
358
GADEA MASCARELL, VICTOR
74
Veterans A Mas
Independent
80
0:05:37
04:22
77
0:15:51
04:29
0:44:52
0:44:42
04:28
359
CUELLAR PARREÑO, ALEX
195
Absoluta Mas
C. TenisVal
156
0:05:21
04:11
168
0:15:09
04:18
0:44:53
0:44:46
04:29
360
BERENGUER FERNANDEZ, ISIDRO
196
Absoluta Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
220
0:05:47
04:18
189
0:15:30
04:19
0:44:54
0:44:30
04:27
361
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
38
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
26
0:05:20
04:14
35
0:15:22
04:23
0:44:56
0:44:54
04:29
362
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
39
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
47
0:05:47
04:34
65
0:17:12
04:53
0:44:57
0:44:52
04:29
363
PEREZ LLOMBART, CARLOS
40
Veterans B Mas
C. A. Corriols Sueca
59
0:06:11
04:41
50
0:16:20
04:34
0:44:58
0:44:38
04:28
364
SEGUI ORTOLA, MAMEN
6
Veterans A Fem
C. A. Safor - Cafemax
4
0:05:18
04:10
5
0:15:22
04:22
0:45:00
0:44:54
04:29
365
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI
197
Absoluta Mas
Independent
226
0:05:49
04:28
206
0:15:41
04:25
0:45:01
0:44:47
04:29
366
ESTRUCH MIÑANA, IGNASI
198
Absoluta Mas
C. C. A quina mala hora
173
0:05:29
04:16
190
0:15:31
04:23
0:45:01
0:44:52
04:29
367
QUISPE IRIGOYEN, DELIA LORENA
6
Absoluta Fem
Independent
6
0:05:19
04:07
5
0:14:56
04:13
0:45:02
0:44:52
04:29
368
MAÑÓ FRASQUET, PACO
199
Absoluta Mas
Independent
161
0:05:23
04:12
202
0:15:37
04:25
0:45:02
0:44:54
04:29
369
VERRONE, LUIS ANTONIO
41
Veterans B Mas
Independent
43
0:05:38
04:20
37
0:15:32
04:23
0:45:05
0:44:52
04:29
370
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO
200
Absoluta Mas
Real de Gandia C. F.
142
0:05:16
04:08
184
0:15:23
04:22
0:45:09
0:45:03
04:30
371
QUILIS LLORENS, RAFA
201
Absoluta Mas
Independent
183
0:05:33
04:19
203
0:15:37
04:25
0:45:10
0:45:01
04:30
372
PIEDRA DEL VALLE, BEATRIZ
7
Absoluta Fem
C. A. Altea
16
0:06:07
04:35
9
0:16:16
04:32
0:45:11
0:44:48
04:29
373
BARBER SANZ, JAVIER
202
Absoluta Mas
Independent
160
0:05:23
04:12
192
0:15:31
04:24
0:45:14
0:45:06
04:31
374
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
203
Absoluta Mas
C. A. La Xara
169
0:05:29
04:15
169
0:15:09
04:17
0:45:15
0:45:05
04:30
375
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
3
Veterans B Fem
C. A. Safor - Cafemax
5
0:05:36
04:24
5
0:15:34
04:25
0:45:15
0:45:09
04:31
376
MELENCHON SANCHEZ, ANA MARIA
1
Veterans C Fem
C. A. Ondara
1
0:05:26
04:11
1
0:15:34
04:23
0:45:15
0:45:03
04:30
377
GARRIDO PALMER, JOSE LUIS
204
Absoluta Mas
C. A. L' Olleria
193
0:05:38
04:19
215
0:15:50
04:27
0:45:17
0:45:03
04:30
378
MOMPÓ SANJUAN, RAFA
205
Absoluta Mas
C. A. L' Olleria
234
0:05:51
04:29
227
0:15:59
04:30
0:45:17
0:45:02
04:30
379
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
75
Veterans A Mas
C. A. La Xara
118
0:06:32
04:46
105
0:16:53
04:40
0:45:18
0:44:44
04:28
380
CASAS PEREZ, JUAN
13
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
34
0:06:39
04:46
26
0:16:44
04:35
0:45:22
0:44:40
04:28
381
PASTOR RIBES, VICENTE
206
Absoluta Mas
Independent
250
0:05:54
04:28
228
0:15:59
04:29
0:45:22
0:45:03
04:30
382
OLTRA GONZALEZ, ENRIQUE
76
Veterans A Mas
Independent
55
0:05:14
04:07
66
0:15:18
04:21
0:45:22
0:45:17
04:32
383
CHALLIS, CACHITA
3
Veterans D Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
3
0:05:20
04:14
3
0:15:20
04:22
0:45:23
0:45:21
04:32
384
PASTOR DEUSA, ÓSCAR
207
Absoluta Mas
Independent
217
0:05:45
04:25
221
0:15:54
04:29
0:45:23
0:45:09
04:31
386
POMARES JIMENEZ, BORJA
208
Absoluta Mas
Independent
281
0:06:10
04:34
252
0:16:18
04:31
0:45:27
0:44:59
04:30
387
PARDO SEGUÍ, JOAQUÍN
42
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
34
0:05:28
04:19
48
0:16:05
04:35
0:45:30
0:45:26
04:33
388
PALLARES LLORET, JOSE
43
Veterans B Mas
C. A. Favara
27
0:05:20
04:06
27
0:14:57
04:13
0:45:30
0:45:18
04:32
389
FORNÉS I BALLESTER, ÀNGEL
209
Absoluta Mas
Independent
305
0:06:20
04:41
249
0:16:16
04:31
0:45:30
0:45:01
04:30
390
MASCARELL DURA, JUAN LUIS
210
Absoluta Mas
Independent
272
0:06:07
04:29
245
0:16:11
04:29
0:45:31
0:45:00
04:30
391
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
44
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
38
0:05:32
04:17
39
0:15:34
04:24
0:45:32
0:45:21
04:32
392
FERNANDEZ LUNA, JOSE
45
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
36
0:05:30
04:18
40
0:15:36
04:25
0:45:32
0:45:24
04:32
393
RODRIGO MORA, ALEJANDRO
211
Absoluta Mas
Independent
511
0:07:37
05:19
398
0:18:04
04:53
0:45:33
0:44:35
04:27
394
VICEDO CABRERA, MIGUEL
212
Absoluta Mas
Independent
513
0:07:37
05:19
399
0:18:04
04:53
0:45:34
0:44:36
04:28
395
VALIENTE PORTA, CRISTINA
2
Veterans C Fem
C. A. l' Espenta
3
0:05:39
04:20
2
0:15:38
04:24
0:45:34
0:45:20
04:32
396
LOPEZ BALLESTA, JUAN MANUEL
213
Absoluta Mas
C. A. P. El Cafenet
133
0:05:13
04:06
183
0:15:21
04:22
0:45:35
0:45:30
04:33
397
JAREÑO MONTOYA, VICTOR
46
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
25
0:05:19
04:10
36
0:15:28
04:23
0:45:36
0:45:30
04:33
398
LLIDÓ GIL, VICENTE
214
Absoluta Mas
Independent
182
0:05:33
04:16
174
0:15:13
04:17
0:45:39
0:45:26
04:33
399
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
47
Veterans B Mas
C. A. Dianium
50
0:05:53
04:24
44
0:15:51
04:25
0:45:40
0:45:17
04:32
400
MCKINLEY, SIMON
215
Absoluta Mas
Independent
228
0:05:50
04:24
214
0:15:49
04:25
0:45:40
0:45:20
04:32
401
SAPENA SERRA, VICTOR
77
Veterans A Mas
C. A. La Xara
81
0:05:38
04:21
79
0:15:53
04:29
0:45:41
0:45:29
04:33
402
LARA PONS, RAUL
216
Absoluta Mas
C. A. Ondara
244
0:05:52
04:27
230
0:16:00
04:29
0:45:41
0:45:23
04:32
403
BERTOMEU PICO, ANDREU
217
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
286
0:06:13
04:46
267
0:16:36
04:40
0:45:42
0:45:27
04:33
404
GARCIA FORTUÑO, DAVID
218
Absoluta Mas
C. A. El Xio Llutxent
197
0:05:39
04:18
196
0:15:34
04:22
0:45:43
0:45:27
04:33
405
FERRER I SANMATEU, ROMÀ
78
Veterans A Mas
C. A. Beniarjo Runners
116
0:06:30
04:45
90
0:16:31
04:33
0:45:43
0:45:09
04:31
406
PEREZ BAÑULS, JUANJO
48
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
42
0:05:37
04:22
45
0:15:53
04:29
0:45:43
0:45:33
04:33
407
SERRA MORATAL, GEMA
3
Veterans C Fem
C. A. Safor - Cafemax
2
0:05:37
04:23
3
0:15:53
04:30
0:45:43
0:45:35
04:34
408
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
14
Veterans C Mas
C. A. Calygat.com
19
0:05:42
04:17
14
0:15:54
04:27
0:45:44
0:45:23
04:32
409
VIVES POQUET, KIKO
219
Absoluta Mas
C. A. Ondara
393
0:06:51
04:49
323
0:17:12
04:41
0:45:47
0:44:57
04:30
410
CÍVICO JURADO, FRANCISCO
8
Veterans D Mas
Independent
14
0:06:20
04:46
13
0:16:35
04:38
0:45:47
0:45:24
04:32
411
MESTRE FAUS, MARCOS
220
Absoluta Mas
C. A. Beniarjo Runners
338
0:06:31
04:46
262
0:16:31
04:33
0:45:47
0:45:13
04:31
412
MONTALVÁ ESPAÑA, BORJA
17
Junior Mas
Independent
26
0:06:26
04:40
25
0:17:02
04:42
0:45:49
0:45:13
04:31
413
LUQUE GARCIA, RAFA
221
Absoluta Mas
Independent
204
0:05:42
04:19
181
0:15:19
04:17
0:45:49
0:45:31
04:33
414
SIGNES APARISI, LUIS
222
Absoluta Mas
Independent
205
0:05:42
04:19
182
0:15:19
04:17
0:45:49
0:45:31
04:33
415
MONT GONZALEZ, CHRISTIAN
223
Absoluta Mas
Independent
321
0:06:25
04:53
309
0:17:07
04:48
0:45:51
0:45:32
04:33
416
GOMAR PRATS, JUAN MIGUEL
224
Absoluta Mas
Independent
488
0:07:30
05:18
384
0:17:58
04:53
0:45:52
0:45:00
04:30
417
PLA MORATO, FRANCISCO JOSE
225
Absoluta Mas
C. R. Més que Meló
178
0:05:32
04:11
173
0:15:11
04:15
0:45:53
0:45:35
04:34
419
ZARAGOZI MULET, JUAN
226
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
276
0:06:08
04:41
272
0:16:38
04:40
0:45:57
0:45:40
04:34
420
BURGUERA SAVALL, FRANK
227
Absoluta Mas
Independent
256
0:05:58
04:27
226
0:15:57
04:27
0:45:57
0:45:33
04:33
421
GARCIA PÉREZ, SAORO
49
Veterans B Mas
C. E. Corriol X-Trem
67
0:06:29
04:52
58
0:16:46
04:41
0:45:58
0:45:34
04:33
422
SERRANO FAYOS, PACO
228
Absoluta Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
168
0:05:28
04:18
234
0:16:05
04:34
0:46:00
0:45:55
04:36
423
CLIMENT FEMENIA, VICENTE
79
Veterans A Mas
Independent
53
0:05:14
04:09
74
0:15:46
04:29
0:46:02
0:45:59
04:36
424
ALBA MORENO, ALFREDO
80
Veterans A Mas
Independent
87
0:05:56
04:26
78
0:15:53
04:25
0:46:03
0:45:39
04:34
425
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VICENTE
229
Absoluta Mas
C. Multiesport Marina Alta
232
0:05:50
04:26
239
0:16:07
04:31
0:46:03
0:45:45
04:34
426
SANZ CARDONA, AUSIAS
230
Absoluta Mas
C. Natació i Esports Gandia
304
0:06:20
04:45
280
0:16:44
04:40
0:46:04
0:45:40
04:34
427
OLIVARES CARRILLO, LLORENÇ
81
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
83
0:05:41
04:23
83
0:15:58
04:30
0:46:05
0:45:53
04:35
428
IVARS SOLER, PABLO
231
Absoluta Mas
Independent
212
0:05:44
04:19
208
0:15:44
04:24
0:46:08
0:45:48
04:35
429
RUBIO ALMENARA, CARLOS
232
Absoluta Mas
Independent
319
0:06:24
04:58
285
0:16:47
04:44
0:46:10
0:45:58
04:36
430
PELUFO SANZ, ANDREU
15
Veterans C Mas
C. A. Carcaixent
15
0:05:40
04:28
17
0:16:04
04:34
0:46:11
0:46:06
04:37
431
LARROSA SANCHEZ, PEDRO
233
Absoluta Mas
Independent
231
0:05:50
04:30
253
0:16:23
04:37
0:46:12
0:45:59
04:36
432
BARON OLASO, JORDI
82
Veterans A Mas
Independent
109
0:06:26
04:45
96
0:16:38
04:37
0:46:13
0:45:43
04:34
433
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
234
Absoluta Mas
Independent
211
0:05:44
04:24
220
0:15:54
04:29
0:46:13
0:45:59
04:36
434
INSA GARCIA, JUSTO
83
Veterans A Mas
C. A. Crazy Runners
110
0:06:26
04:45
95
0:16:38
04:37
0:46:13
0:45:43
04:34
435
GUTIÉRREZ SENDRA, ELOY
18
Junior Mas
Independent
32
0:07:04
05:18
29
0:17:43
04:56
0:46:15
0:45:49
04:35
436
CABALLERO BERRADE, CARLOS
235
Absoluta Mas
Independent
284
0:06:12
04:38
270
0:16:37
04:38
0:46:16
0:45:51
04:35
437
ROCHE VALLS, JESUS
16
Veterans C Mas
C. A. Safor - Cafemax
8
0:05:19
04:10
11
0:15:28
04:23
0:46:20
0:46:14
04:37
438
MARTÍ SOLER, JOSEP MARIA
9
Veterans D Mas
Independent
11
0:05:53
04:32
12
0:16:18
04:36
0:46:21
0:46:08
04:37
439
SERVER SERVER, IVAN
236
Absoluta Mas
Independent
159
0:05:23
04:11
176
0:15:14
04:19
0:46:22
0:46:13
04:37
440
GUERRERO CORCOLES, AGUSTIN
17
Veterans C Mas
Independent
28
0:06:23
04:45
27
0:16:44
04:39
0:46:23
0:45:56
04:36
441
RIBERA OSCA, JOSE PASCUAL
50
Veterans B Mas
C. A. Corriols Sueca
58
0:06:11
04:41
51
0:16:21
04:35
0:46:24
0:46:04
04:36
442
UBEDA FERRERO, JESUS
51
Veterans B Mas
C. A. Xàtiva
66
0:06:23
04:44
56
0:16:45
04:39
0:46:24
0:45:56
04:36
443
AGUT FUSTER, MIQUEL ANGEL
84
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
107
0:06:24
04:43
93
0:16:37
04:36
0:46:25
0:45:55
04:36
444
GUITART CERVERA, PACO
237
Absoluta Mas
C. A. Els Oliveros
185
0:05:35
04:20
213
0:15:48
04:28
0:46:25
0:46:15
04:37
445
RIBES BUENDIA, JUAN ENRIQUE
85
Veterans A Mas
C. A. Tortuga Algemesí
67
0:05:30
04:21
76
0:15:50
04:30
0:46:26
0:46:22
04:38
446
LLARIO SOLER, IRENE
8
Absoluta Fem
C. A. Ciutat D'Albaida
5
0:05:15
04:06
7
0:15:10
04:18
0:46:26
0:46:18
04:38
447
PASTOR PIERA, SALVADOR
238
Absoluta Mas
Independent
149
0:05:19
04:10
198
0:15:35
04:25
0:46:26
0:46:19
04:38
448
TUR PALOMARES, JOAN
239
Absoluta Mas
Independent
315
0:06:23
04:42
284
0:16:46
04:39
0:46:27
0:45:57
04:36
449
SAHUQUILLO AROCA, ROBERTO CARLOS
240
Absoluta Mas
C. A. l' Espenta
392
0:06:50
04:43
310
0:17:08
04:38
0:46:27
0:45:31
04:33
450
BAÑULS GONZALEZ, ALICIA
7
Veterans A Fem
Independent
6
0:05:34
04:20
7
0:15:46
04:28
0:46:29
0:46:20
04:38
451
CATALA SERRALTA, JOSE
19
Junior Mas
Independent
25
0:06:16
04:39
23
0:16:26
04:34
0:46:30
0:46:03
04:36
452
CATALA MALONDA, JOSE VTE
86
Veterans A Mas
Independent
99
0:06:16
04:40
89
0:16:26
04:34
0:46:30
0:46:04
04:36
453
HERRERIAS SELLES, MANOLO
241
Absoluta Mas
C. A. Altea
273
0:06:07
04:34
248
0:16:16
04:32
0:46:30
0:46:06
04:37
454
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
242
Absoluta Mas
C. Natació i Esports Gandia
312
0:06:22
04:42
264
0:16:34
04:35
0:46:30
0:46:00
04:36
455
CUENCA FERRAGUD, JOSE
243
Absoluta Mas
C. A. Canals
179
0:05:33
04:22
204
0:15:39
04:27
0:46:31
0:46:25
04:39
456
CUENCA FERRAGUD, JORGE
244
Absoluta Mas
C. A. Canals
180
0:05:33
04:22
205
0:15:39
04:27
0:46:31
0:46:25
04:39
457
MARCO CARRETERO, SERGIO
245
Absoluta Mas
C. A. T.A.F.A.D. Oliva
303
0:06:20
04:45
277
0:16:44
04:40
0:46:32
0:46:08
04:37
458
CHOVER ESCRIHUELA, SERGIO
246
Absoluta Mas
C. N. Sabadell
214
0:05:45
04:31
251
0:16:18
04:38
0:46:32
0:46:26
04:39
459
CHEMBOTAYEV, ZHANSULTAN
20
Junior Mas
C. TenisVal
16
0:05:27
04:18
18
0:15:51
04:30
0:46:33
0:46:28
04:39
460
HERVAS PEINADO, JOSEP
10
Veterans D Mas
C. Hàndbol Riola
9
0:05:38
04:20
10
0:16:08
04:33
0:46:33
0:46:20
04:38
461
LANZA DUARTE, GUSTAVO
247
Absoluta Mas
Independent
247
0:05:53
04:30
241
0:16:09
04:33
0:46:34
0:46:19
04:38
462
PART SEVER, EDUARDO
52
Veterans B Mas
Independent
57
0:06:08
04:34
53
0:16:30
04:36
0:46:35
0:46:10
04:37
463
GIRALDEZ GREGORI, JORGE
248
Absoluta Mas
Independent
306
0:06:20
04:32
259
0:16:29
04:31
0:46:36
0:45:56
04:36
464
CENDAN CABANILLES, FELIPE
249
Absoluta Mas
C. A. l' Espenta
394
0:06:52
04:49
331
0:17:14
04:41
0:46:38
0:45:47
04:35
465
RICO MODESTO, JUAN
250
Absoluta Mas
Independent
230
0:05:50
04:30
255
0:16:24
04:38
0:46:39
0:46:27
04:39
466
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
251
Absoluta Mas
C. A. Cap i Cua
311
0:06:22
04:50
295
0:16:56
04:45
0:46:39
0:46:19
04:38
467
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
87
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
102
0:06:22
04:50
107
0:16:55
04:44
0:46:39
0:46:19
04:38
468
PERIS VIVES, BLAI
21
Junior Mas
C. A. Dianium
7
0:04:44
03:46
11
0:14:41
04:11
0:46:40
0:46:39
04:40
469
GREGORI MONCHO, PEDRO
18
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
22
0:05:56
04:36
22
0:16:33
04:41
0:46:42
0:46:31
04:39
470
PELLICER ESCRIVA, DAVID
252
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
254
0:05:57
04:36
265
0:16:35
04:41
0:46:45
0:46:33
04:39
471
VALLCANERA CASTELLA, FLORENCI
19
Veterans C Mas
C. A. Favara
27
0:06:22
04:45
25
0:16:40
04:38
0:46:45
0:46:19
04:38
472
VICENS CAPELLINO, JESUS
253
Absoluta Mas
C. A. Miramar Fent Cames
255
0:05:57
04:37
266
0:16:35
04:41
0:46:46
0:46:35
04:40
474
PINEDA, CARLOS
254
Absoluta Mas
Independent
251
0:05:54
04:36
269
0:16:37
04:42
0:46:46
0:46:37
04:40
475
ROCHER CLIMENT, TONI
255
Absoluta Mas
C. C. Camallaes
346
0:06:34
04:50
312
0:17:08
04:45
0:46:46
0:46:15
04:37
476
VALLÉS LLUCH, XIMO
256
Absoluta Mas
C. Independents de la Marina
381
0:06:48
05:02
347
0:17:23
04:49
0:46:47
0:46:17
04:38
478
CONTERO GARCIA, DAVID
257
Absoluta Mas
C. A. Crazy Runners
170
0:05:29
04:15
194
0:15:32
04:23
0:46:51
0:46:41
04:40
479
SIGNES SOLBES, MICHEL
88
Veterans A Mas
C. A. Crazy Runners
65
0:05:29
04:16
71
0:15:32
04:24
0:46:51
0:46:42
04:40
480
RUBIO BOSCA, DAMIAN
89
Veterans A Mas
C. C. Camallaes
78
0:05:37
04:26
81
0:15:55
04:31
0:46:52
0:46:47
04:41
481
MANSILLA BELLVIS, ROSA
4
Veterans B Fem
C. A. Daimús Tecnoesport
7
0:05:39
04:24
7
0:16:04
04:33
0:46:52
0:46:43
04:40
482
KONINCKX CAÑADA, MANUEL
258
Absoluta Mas
Independent
486
0:07:29
05:12
388
0:18:00
04:52
0:46:53
0:45:54
04:35
486
SALA MIÑANA, EMILIO
259
Absoluta Mas
C. A. Favara
188
0:05:36
04:16
231
0:16:04
04:31
0:46:55
0:46:39
04:40
487
BLASCO GEA, DANI
260
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
189
0:05:37
04:21
229
0:16:00
04:31
0:46:56
0:46:45
04:41
488
VITORIA LUIS, JUAN
261
Absoluta Mas
Independent
365
0:06:43
04:42
307
0:17:06
04:39
0:46:59
0:46:08
04:37
489
CABANILLES ABALOS, JAVI
262
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
597
0:08:06
05:52
501
0:19:21
05:19
0:46:59
0:46:13
04:37
490
SANCHO LLOPIS, CINTA
9
Absoluta Fem
Independent
15
0:06:05
04:39
15
0:16:46
04:43
0:47:01
0:46:45
04:41
491
FUSTER MESTRE, ANA
5
Veterans B Fem
C. A. l' Espenta
6
0:05:39
04:20
6
0:15:56
04:29
0:47:01
0:46:47
04:41
492
FERRER MOLIÓ, FRANCISCO JAVIER
263
Absoluta Mas
Independent
266
0:06:05
04:39
283
0:16:46
04:43
0:47:01
0:46:45
04:41
493
SAVALL IBIZA, JOAQUIN
20
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
13
0:05:38
04:18
15
0:15:56
04:29
0:47:02
0:46:47
04:41
494
SEGURA FERRERO, FRANCESC
264
Absoluta Mas
Independent
219
0:05:47
04:26
236
0:16:06
04:32
0:47:03
0:46:49
04:41
495
MASIP MORENO, JUAN
265
Absoluta Mas
Independent
263
0:06:04
04:34
256
0:16:26
04:35
0:47:04
0:46:42
04:40
496
GOMEZ TERRE, VIOLETA
6
Veterans B Fem
Independent
3
0:05:17
04:10
4
0:15:34
04:26
0:47:05
0:47:01
04:42
497
LÓPEZ SEGUÍ, PEDRO
266
Absoluta Mas
C. Triatló Gandia
333
0:06:28
04:38
322
0:17:12
04:43
0:47:06
0:46:26
04:39
498
MELIS CAPELLINO, VICENT
267
Absoluta Mas
Independent
334
0:06:29
04:47
293
0:16:53
04:41
0:47:08
0:46:38
04:40
499
FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, FRANCISCO
268
Absoluta Mas
Independent
265
0:06:05
04:30
243
0:16:10
04:29
0:47:08
0:46:40
04:40
500
SERQUERA SEGUI, JUAN LUIS
269
Absoluta Mas
Independent
335
0:06:29
04:47
291
0:16:52
04:41
0:47:08
0:46:38
04:40
501
GARCÍA BONILLA, DAVID
270
Absoluta Mas
Independent
267
0:06:05
04:33
238
0:16:07
04:29
0:47:08
0:46:44
04:40
502
EGEA RIBES, JOSE ANTONIO
90
Veterans A Mas
Independent
189
0:07:47
05:35
143
0:18:30
05:03
0:47:09
0:46:21
04:38
503
BOSCA MARTI, VICENT
53
Veterans B Mas
C. A. Corbera
60
0:06:13
04:41
57
0:16:45
04:41
0:47:09
0:46:47
04:41
504
GUISADO MARTI, BENJAMIN
271
Absoluta Mas
C. A. Corbera
289
0:06:14
04:41
282
0:16:45
04:41
0:47:09
0:46:46
04:41
505
GARCIA BELTRAN, DANIEL
272
Absoluta Mas
C. A. T.A.F.A.D. Oliva
372
0:06:46
04:54
317
0:17:09
04:43
0:47:09
0:46:31
04:39
506
LLAMAZARES SERRANO, FRANCISCO
11
Veterans D Mas
Independent
7
0:05:31
04:21
9
0:16:02
04:33
0:47:10
0:47:05
04:43
507
VILAPLANA CALERO, JOSEP
273
Absoluta Mas
Independent
223
0:05:48
04:25
242
0:16:10
04:32
0:47:10
0:46:53
04:41
508
SEGURA FERRERO, MATEO
54
Veterans B Mas
C. Natació La Nucia
62
0:06:16
04:49
54
0:16:42
04:42
0:47:10
0:46:55
04:41
509
ESCRIVA ADROVER, VICENTE
91
Veterans A Mas
C. Tenis Gandia
113
0:06:28
04:50
109
0:16:59
04:44
0:47:10
0:46:45
04:41
510
VALDÉS MIÑANA, JOAN VICENT
274
Absoluta Mas
C. A. P. El Llidoner
542
0:07:48
05:37
431
0:18:24
05:02
0:47:11
0:46:24
04:38
511
FERRER MORATAL, FERNANDO
275
Absoluta Mas
Independent
530
0:07:42
05:38
430
0:18:24
05:04
0:47:11
0:46:32
04:39
512
DIAZ PEREZ, ANTONIO
92
Veterans A Mas
Independent
75
0:05:32
04:21
73
0:15:46
04:29
0:47:12
0:47:06
04:43
513
SANTOS, KEVIN
276
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
268
0:06:06
04:35
257
0:16:27
04:36
0:47:12
0:46:50
04:41
514
MIÑANA SENDRA, JUANJO
93
Veterans A Mas
Independent
125
0:06:40
04:54
106
0:16:55
04:41
0:47:13
0:46:40
04:40
515
CATALA CHORRO , JOSE VICENTE
55
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
69
0:06:34
04:50
66
0:17:17
04:47
0:47:14
0:46:42
04:40
516
CREMADES LAPARRA, ALFREDO
277
Absoluta Mas
Independent
359
0:06:40
04:56
334
0:17:15
04:47
0:47:14
0:46:44
04:40
517
GARCÍA SUÁREZ, MIGUEL
56
Veterans B Mas
Independent
72
0:06:37
04:50
60
0:16:54
04:40
0:47:15
0:46:41
04:40
518
QUISPE IRIGOYEN , JUANA MARISOL
7
Veterans B Fem
Independent
4
0:05:25
04:12
3
0:15:29
04:23
0:47:16
0:47:06
04:43
519
SORIANO GANDIA, DAVID
278
Absoluta Mas
Independent
236
0:05:51
04:24
237
0:16:07
04:30
0:47:16
0:46:55
04:41
520
CASTELLO OLTRA, RUBEN
279
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
215
0:05:45
04:16
164
0:15:05
04:11
0:47:17
0:46:52
04:41
521
ALEMANY GILABERT, VICTOR
280
Absoluta Mas
Independent
429
0:07:06
05:02
360
0:17:34
04:47
0:47:19
0:46:30
04:39
522
PUIG BALLESTEROS, AMADEO
281
Absoluta Mas
Independent
233
0:05:51
04:30
235
0:16:05
04:32
0:47:19
0:47:06
04:43
523
MARTÍ DONET, SILVIA
10
Absoluta Fem
Independent
8
0:05:34
04:20
8
0:16:05
04:33
0:47:24
0:47:15
04:44
524
RAMON GARCIA, OSCAR
282
Absoluta Mas
C. A. Calcher
157
0:05:22
04:11
180
0:15:19
04:20
0:47:27
0:47:19
04:44
525
SOLER LORENTE, LUCAS
283
Absoluta Mas
Independent
227
0:05:50
04:30
254
0:16:23
04:37
0:47:28
0:47:15
04:44
526
MILLET FUSTER, STANIS
21
Veterans C Mas
C. A. Destilerias Ferri
21
0:05:49
04:31
20
0:16:18
04:37
0:47:28
0:47:18
04:44
527
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
8
Veterans A Fem
Independent
21
0:06:38
04:51
17
0:17:16
04:46
0:47:29
0:46:55
04:41
528
FUSTER MORATAL, FABIAN
57
Veterans B Mas
C. A. Destilerias Ferri
49
0:05:49
04:31
49
0:16:18
04:37
0:47:29
0:47:19
04:44
529
MASCARELL MARTINEZ, JORDI
284
Absoluta Mas
Independent
209
0:05:43
04:18
247
0:16:15
04:33
0:47:30
0:47:10
04:43
530
VIVES FUSTER, MARCOS
285
Absoluta Mas
Independent
115
0:05:07
04:03
191
0:15:31
04:25
0:47:31
0:47:28
04:45
531
VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉ
58
Veterans B Mas
Independent
39
0:05:32
04:20
43
0:15:49
04:29
0:47:33
0:47:26
04:45
532
GONZÁLEZ, FERRAN
94
Veterans A Mas
C. C. Camallaes
79
0:05:37
04:26
80
0:15:54
04:31
0:47:34
0:47:29
04:45
533
CABANILLES VALLS, SANTIAGO
286
Absoluta Mas
Independent
210
0:05:44
04:25
244
0:16:10
04:33
0:47:34
0:47:21
04:44
534
SEGUÍ RUIZ, FRANCISCO
287
Absoluta Mas
Independent
313
0:06:22
04:43
301
0:16:58
04:43
0:47:35
0:47:07
04:43
535
CARBILA, MARC
22
Veterans C Mas
Independent
18
0:05:42
04:17
16
0:16:02
04:29
0:47:35
0:47:14
04:43
536
YÁÑEZ CARRA, LARA VIRGINIA
11
Absoluta Fem
Independent
11
0:05:48
04:32
12
0:16:33
04:41
0:47:36
0:47:28
04:45
537
GINER FERRANDO, PACO
95
Veterans A Mas
C. A. Ondara
106
0:06:23
04:49
110
0:16:59
04:45
0:47:37
0:47:15
04:44
538
CASTELLANO CUBILES, RAFAEL
288
Absoluta Mas
C. Ondara Tri-Esport
356
0:06:39
05:02
346
0:17:23
04:52
0:47:37
0:47:15
04:44
539
GINER FERRANDO, PEP
289
Absoluta Mas
C. A. Ondara
355
0:06:38
05:00
345
0:17:23
04:51
0:47:37
0:47:14
04:43
540
MELO GONZALES, MARIO
96
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
86
0:05:56
04:36
92
0:16:37
04:42
0:47:38
0:47:27
04:45
541
CARUBIA, DAVID
290
Absoluta Mas
Independent
517
0:07:38
05:31
441
0:18:30
05:05
0:47:38
0:46:54
04:41
542
MARTINEZ PARRA, ANTONIO
97
Veterans A Mas
C. C. Camallaes
93
0:06:08
04:30
88
0:16:19
04:31
0:47:38
0:47:07
04:43
543
MARTÍ ÚBEDA, QUIQUE
291
Absoluta Mas
C. A. L' Olleria
257
0:05:59
04:36
273
0:16:39
04:41
0:47:39
0:47:25
04:45
544
MILLET MORATAL, MATEO
98
Veterans A Mas
C. Triatló Gandia
74
0:05:32
04:21
85
0:15:58
04:32
0:47:39
0:47:33
04:45
545
VALERO MARTINEZ, SILVIA
9
Veterans A Fem
C. A. Daimús Tecnoesport
8
0:05:43
04:28
9
0:16:27
04:40
0:47:39
0:47:31
04:45
546
PASTOR GINER, JOSE JUAN
99
Veterans A Mas
C. Triatló Gandia
73
0:05:32
04:20
84
0:15:58
04:32
0:47:39
0:47:32
04:45
547
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
292
Absoluta Mas
Real de Gandia C. F.
447
0:07:14
05:05
385
0:17:58
04:53
0:47:40
0:46:47
04:41
548
KYRPOT, ALONA
1
Junior Fem
C. TenisVal
1
0:05:21
04:11
1
0:15:22
04:21
0:47:40
0:47:33
04:45
549
POBLET MARCO, ALEXIS
293
Absoluta Mas
C. A. El Xio Llutxent
279
0:06:09
04:40
278
0:16:44
04:41
0:47:40
0:47:21
04:44
550
SANZ MARTINEZ, ENRIQUE
23
Veterans C Mas
Independent
24
0:06:03
04:32
23
0:16:36
04:38
0:47:40
0:47:17
04:44
552
CALABUIG SEGURA, FERMIN
12
Veterans D Mas
C. Triatló Gandia
12
0:05:53
04:23
8
0:15:45
04:23
0:47:41
0:47:17
04:44
553
CALABUIG FAUS, ANTONI
294
Absoluta Mas
Independent
246
0:05:53
04:23
210
0:15:45
04:23
0:47:41
0:47:17
04:44
554
LLORET MAHIQUES, ANTONIO
295
Absoluta Mas
C. A. Xeresa
401
0:06:55
05:08
358
0:17:33
04:52
0:47:43
0:47:13
04:43
555
GREGORI PEIRO, JUAN JESUS
296
Absoluta Mas
Independent
294
0:06:15
04:32
261
0:16:30
04:33
0:47:43
0:47:08
04:43
556
MARTI BERMUDEZ, JUAN JOSE
100
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
136
0:06:58
05:11
120
0:17:33
04:53
0:47:43
0:47:14
04:43
557
MALONDA ARIZA, JUAN SALVADOR
297
Absoluta Mas
Real de Gandia C. F.
442
0:07:11
05:02
365
0:17:39
04:47
0:47:43
0:46:50
04:41
558
CARRERAS FRANCO, ENRIQUE
298
Absoluta Mas
Independent
293
0:06:15
04:32
260
0:16:30
04:33
0:47:43
0:47:08
04:43
559
MAHIQUES FORNES, CRISTINA
12
Absoluta Fem
C. A. Nutrident
9
0:05:41
04:26
11
0:16:18
04:37
0:47:43
0:47:35
04:46
560
RAMIS AGULLES, VICENT
101
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
88
0:05:57
04:38
94
0:16:37
04:42
0:47:46
0:47:36
04:46
561
CASTAÑO CABALLERO, JULIAN
102
Veterans A Mas
Independent
91
0:06:05
04:38
98
0:16:44
04:42
0:47:48
0:47:30
04:45
562
CASTAÑO CABALLERO, PEDRO
299
Absoluta Mas
Independent
264
0:06:05
04:37
279
0:16:44
04:41
0:47:48
0:47:29
04:45
563
EHLE, SUSI
10
Veterans A Fem
Independent
5
0:05:24
04:14
4
0:15:20
04:21
0:47:48
0:47:41
04:46
564
MONCHO OLASO, FERNANDO
300
Absoluta Mas
Independent
431
0:07:07
05:08
353
0:17:29
04:48
0:47:49
0:47:07
04:43
565
CANO, GONZALO
301
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
328
0:06:27
04:27
271
0:16:37
04:30
0:47:49
0:46:56
04:42
566
ORIOLA MARCO, JORDI
22
Junior Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
27
0:06:28
04:54
27
0:17:15
04:50
0:47:50
0:47:30
04:45
567
BIFANTE MARCOS, JAUME
302
Absoluta Mas
Independent
382
0:06:48
04:51
304
0:17:02
04:39
0:47:51
0:47:07
04:43
568
BOSCA GALIANA, VICTOR
303
Absoluta Mas
Independent
465
0:07:21
05:01
363
0:17:37
04:43
0:47:52
0:46:47
04:41
569
BADENES MAHIQUES, JOSE
304
Absoluta Mas
Independent
280
0:06:09
04:41
292
0:16:53
04:44
0:47:54
0:47:36
04:46
570
BONET MORENO, SALVADOR
305
Absoluta Mas
Real de Gandia C. F.
448
0:07:14
05:06
387
0:17:59
04:53
0:47:55
0:47:03
04:42
571
CORGNOLO, CLAUDE
103
Veterans A Mas
Independent
94
0:06:09
04:41
104
0:16:53
04:44
0:47:55
0:47:37
04:46
572
ARBONA LOZANO, SALVADOR
306
Absoluta Mas
C. A. Safor - Cafemax
325
0:06:26
04:54
340
0:17:20
04:52
0:47:57
0:47:38
04:46
573
GILABERT GOMIS, JOSE
307
Absoluta Mas
C. Esports Colau Trail Team
283
0:06:12
04:42
288
0:16:49
04:43
0:47:57
0:47:37
04:46
574
CASTILLA INAREJOS, PACO
104
Veterans A Mas
Independent
90
0:06:00
04:37
99
0:16:44
04:43
0:47:57
0:47:43
04:46
575
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
59
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
73
0:06:38
04:52
67
0:17:23
04:49
0:47:57
0:47:24
04:44
576
PALAU VIDAL, JAUME
308
Absoluta Mas
Independent
433
0:07:08
05:08
356
0:17:32
04:48
0:47:59
0:47:16
04:44
578
COLL GARCIA, VICENTE
105
Veterans A Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
115
0:06:30
04:50
114
0:17:08
04:46
0:48:00
0:47:32
04:45
579
CORTECERO FERNÁNDEZ, ALBERTO
24
Veterans C Mas
C. A. Safor - Cafemax
10
0:05:26
04:18
13
0:15:49
04:30
0:48:03
0:48:00
04:48
580
MAYOR FUSTER, ANTONI
60
Veterans B Mas
Independent
54
0:06:04
04:43
61
0:16:54
04:47
0:48:05
0:47:55
04:47
581
VERCHER ARCAS, BORJA
23
Junior Mas
Independent
19
0:05:45
04:23
21
0:16:06
04:31
0:48:06
0:47:50
04:47
582
MATOSES I BAIDAL, SALVADOR
61
Veterans B Mas
Independent
63
0:06:22
04:52
62
0:16:55
04:45
0:48:06
0:47:49
04:47
583
MARTINEZ CARMONA, JUANJO
106
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
57
0:05:16
04:10
75
0:15:48
04:30
0:48:07
0:48:04
04:48
584
MAS MOLIO, XELO
4
Veterans D Fem
C. Córrer El Garbí
4
0:05:38
04:21
4
0:16:09
04:33
0:48:10
0:47:58
04:48
585
ALBEROLA MARGARIT, JUAN ENRIQUE
107
Veterans A Mas
C. A. El Xio Llutxent
72
0:05:32
04:21
86
0:16:06
04:34
0:48:10
0:48:04
04:48
586
LLOPIS I CARDONA, ANNA
13
Absoluta Fem
Independent
22
0:06:23
04:43
14
0:16:41
04:38
0:48:12
0:47:43
04:46
587
COSTA JOVER, CARLOS
309
Absoluta Mas
Independent
435
0:07:09
04:54
341
0:17:21
04:40
0:48:12
0:47:11
04:43
588
VIDAL VIEL, DANIEL
310
Absoluta Mas
Independent
336
0:06:29
04:52
350
0:17:26
04:52
0:48:12
0:47:48
04:47
589
LUDUSAN, CRISTIAN
311
Absoluta Mas
Independent
344
0:06:33
04:50
290
0:16:51
04:40
0:48:15
0:47:45
04:46
590
ACOSTA PEREZ, DIEGO NICOLAS
312
Absoluta Mas
C. A. T.A.F.A.D. Oliva
475
0:07:25
05:26
432
0:18:26
05:05
0:48:15
0:47:38
04:46
591
SART VALLES, SIMON
313
Absoluta Mas
C. A. Llebeig Xàbia
350
0:06:36
04:51
321
0:17:11
04:45
0:48:16
0:47:44
04:46
592
VIDAL CASTELLO, RAUL
314
Absoluta Mas
C. Rem Cia Gandia
301
0:06:19
04:51
327
0:17:14
04:51
0:48:16
0:48:01
04:48
593
GARCIA GALIANO, SERGIO
315
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
225
0:05:49
04:23
250
0:16:16
04:33
0:48:16
0:47:56
04:48
594
GRAU LORENZO, EDUARDO
316
Absoluta Mas
C. Córrer El Garbí
295
0:06:16
04:45
297
0:16:56
04:45
0:48:16
0:47:56
04:48
595
MONTAGUD CLIMENT, MARIO
317
Absoluta Mas
Independent
494
0:07:31
05:19
407
0:18:10
04:57
0:48:20
0:47:28
04:45
596
VILLANUEVA TERCERO, HILARI
318
Absoluta Mas
Independent
491
0:07:31
05:18
408
0:18:10
04:56
0:48:20
0:47:27
04:45
597
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
25
Veterans C Mas
Independent
37
0:07:02
04:58
36
0:17:50
04:52
0:48:21
0:47:32
04:45
598
GRANELL GOMEZ, GABRIEL
62
Veterans B Mas
S. D. Cent Peus
55
0:06:04
04:39
59
0:16:46
04:43
0:48:22
0:48:07
04:49
599
MARTINEZ RIBES, FRANCISCO JOSE
319
Absoluta Mas
C. A. T.A.F.A.D. Oliva
501
0:07:33
05:32
437
0:18:27
05:05
0:48:22
0:47:44
04:46
600
PEIRO FRASQUET, FANI
11
Veterans A Fem
Independent
20
0:06:37
04:45
16
0:17:15
04:44
0:48:25
0:47:44
04:46
601
ESTRUCH VITORIA, JUAN
108
Veterans A Mas
Independent
123
0:06:39
04:46
118
0:17:16
04:44
0:48:26
0:47:44
04:46
602
POLO JULIAN, ÀNIMA
14
Absoluta Fem
Independent
10
0:05:46
04:30
10
0:16:17
04:37
0:48:26
0:48:17
04:50
604
PÉREZ ROCHER, LAURA
2
Junior Fem
C. A. Corriols Sueca
3
0:05:46
04:29
3
0:16:18
04:37
0:48:26
0:48:16
04:50
605
MASO PUIG, Mª JOSEP
8
Veterans B Fem
C. Alpí Gandia
16
0:06:33
04:52
10
0:17:22
04:50
0:48:27
0:47:59
04:48
606
CARRASCOSA CASTELL, CARLOS
26
Veterans C Mas
Independent
30
0:06:30
04:55
33
0:17:24
04:52
0:48:28
0:48:07
04:49
607
GARCIA VALVERDE, PEPE
13
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
10
0:05:39
04:27
11
0:16:16
04:37
0:48:29
0:48:24
04:50
608
TORRENT RUIZ, INMA
9
Veterans B Fem
C. A. El Xio Llutxent
11
0:06:08
04:41
8
0:16:53
04:45
0:48:29
0:48:12
04:49
609
ALFARO BALAGUER, JUAN A.
109
Veterans A Mas
Independent
104
0:06:22
04:54
116
0:17:15
04:52
0:48:30
0:48:16
04:50
610
ALFARO BALAGUER, FRANCISCO
27
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
26
0:06:22
04:54
31
0:17:15
04:51
0:48:30
0:48:15
04:50
611
LÓPEZ BALLESTER, SERGI
320
Absoluta Mas
Independent
427
0:07:05
05:01
372
0:17:45
04:50
0:48:30
0:47:41
04:46
612
MORATO ESTEVE, JUAN MANUEL
110
Veterans A Mas
Independent
133
0:06:56
05:06
122
0:17:38
04:53
0:48:31
0:47:57
04:48
613
JARILLO NAVALMORAL, INMA
4
Veterans C Fem
C. Triatló Gandia
4
0:06:07
04:41
4
0:16:54
04:45
0:48:31
0:48:15
04:50
614
LLORET SEGURA, VICENT
321
Absoluta Mas
Independent
384
0:06:49
04:45
303
0:17:01
04:37
0:48:32
0:47:39
04:46