Som Esport
21a Cursa a peu al Raval

CLASSIFICACIÓ GENERAL 21ª CURSA A PEU AL RAVAL

Data: 6 de Desembre de 2013
Distància: 9,8 Km

Organitza: Ajuntament de Gandia i Associació de Veïns del Raval.

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T. Real
T/Km
1
PONT CHÁFER, FÉLIX
1
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:31:22
0:31:22
03:12
2
GOMAR HONRUBIA, SALVA
2
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:32:31
0:32:31
03:19
3
JOSA ESCRIBANO, RAUL
3
Senior Mas
C. A. Canal Isabel II
0:32:40
0:32:40
03:20
4
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
4
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:33:16
0:33:16
03:24
5
VIDAL BATALLER, DIEGO
1
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:33:31
0:33:08
03:23
6
SOLER LLIDO, TONI
5
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:41
0:33:41
03:26
7
SÁNCHEZ CARNEROS, RAÚL
6
Senior Mas
Independent
0:34:11
0:34:11
03:29
8
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
7
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:15
0:34:15
03:30
9
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
8
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:22
0:34:21
03:30
10
BELDA VILA, VICENTE RAMON
9
Senior Mas
C. A. Runnersworld
0:34:36
0:34:36
03:32
11
SILVA LOPEZ, PACO
10
Senior Mas
Independent
0:34:40
0:34:40
03:32
12
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
2
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:34:44
0:34:44
03:33
13
SORIA LLORCA, ENRIQUE
3
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:46
0:34:46
03:33
14
GARRIGOS MASCARELL, VICENT
4
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:12
0:35:12
03:36
15
CHICAIZA CAIZA, HUMBERTO
11
Senior Mas
C. Esports Colau
0:35:17
0:35:17
03:36
16
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
12
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:19
0:35:19
03:36
17
RICHART BOSCH, XAVI
13
Senior Mas
C. A. Carcaixent
0:35:33
0:35:33
03:38
18
PERICAS CAUDELI, ERIC
14
Senior Mas
Independent
0:35:40
0:35:40
03:38
19
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
15
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:47
0:35:47
03:39
20
GILABERT ORTIZ, ANDRÉS
16
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:35:56
0:35:56
03:40
21
ORTIZ SÁNCHEZ, ANTONIO
5
Veterans A Mas
Independent
0:36:02
0:36:01
03:41
22
MUÑOZ VITORIA, ANDER
17
Senior Mas
Independent
0:36:09
0:36:04
03:41
23
PERICÁS CAUDELI, JOSE MIGUEL
18
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:36:19
0:36:19
03:42
24
FLETCHER, MICHAEL
19
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:36:24
0:36:24
03:43
25
ESTELLES CARRASCO, JOSELE
20
Senior Mas
Independent
0:36:29
0:36:29
03:43
26
LLIDO COTS, VICENTE
6
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:36:30
0:36:27
03:43
27
BONET MÁS, CARLOS
21
Senior Mas
Independent
0:36:31
0:36:31
03:44
28
SOLANES MORANT, AUSIAS
22
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:32
0:36:32
03:44
29
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
7
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:36:33
0:36:33
03:44
30
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
1
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:36:33
0:36:32
03:44
31
GAVILÁ MIÑANA, OSCAR
8
Veterans A Mas
Independent
0:36:34
0:36:33
03:44
32
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
23
Senior Mas
Independent
0:36:35
0:36:23
03:43
33
NAVARRO MARTÍ, HÈCTOR
24
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:36:35
0:36:34
03:44
34
TOMAS LLORCA, JUAN
9
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:36:38
0:36:36
03:44
35
PUIG PEIRÓ, MARC
25
Senior Mas
Independent
0:36:39
0:36:38
03:44
36
BARBERAN PEREZ, TONI
26
Senior Mas
C. A. La Rabosa
0:36:41
0:36:40
03:45
37
ARTIGAU HILARIO, RICARDO
27
Senior Mas
C. A. La Vespa Novetlé
0:36:53
0:36:53
03:46
38
SIMO COSTA, CARLOS
10
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:36:54
0:36:54
03:46
39
FUSTER BANYULS, JOAN
28
Senior Mas
Independent
0:37:08
0:37:03
03:47
40
FERRAIRÓ FERRER, ANDREU
29
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:37:09
0:36:44
03:45
41
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
2
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:37:13
0:37:13
03:48
42
CATALA TORREGROSA, JOSEP
3
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:37:14
0:37:13
03:48
43
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
30
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:37:30
0:37:29
03:50
44
MORANT LLIDO, JOAN
31
Senior Mas
C. Triatló Oliva
0:37:49
0:37:46
03:51
45
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
1
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:01
0:38:00
03:53
46
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans D Fem
C. A. Dianium
0:38:01
0:38:00
03:53
47
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
4
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:01
0:38:01
03:53
48
UROZ CORTES, RAMON
11
Veterans A Mas
C. A. La Rabosa
0:38:13
0:38:13
03:54
49
ESTELA CAMACHO, ENRIQUE
32
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:38:15
0:38:03
03:53
50
MOGORT MARTÍNEZ, JOSE
33
Senior Mas
C. A. La Rabosa
0:38:17
0:38:15
03:54
51
LARA PONS, RAÚL
34
Senior Mas
C. A. Ondara
0:38:21
0:38:19
03:55
52
MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI
1
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:21
0:38:21
03:55
53
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans D Mas
C. A. Calygat.com
0:38:22
0:38:22
03:55
54
BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT
35
Senior Mas
C. Córrer La Llebre
0:38:24
0:38:23
03:55
55
MORATA VIDAL, DAVID
12
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:24
0:38:22
03:55
56
GÓMEZ INSA, JOSÉ
5
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:38:24
0:38:24
03:55
57
SIGNES SACRISTÁN, LUIS ALBERTO
1
Junior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:38:29
0:38:28
03:56
58
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans C Mas
Independent
0:38:29
0:38:29
03:56
59
LÓPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
6
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:38:30
0:38:30
03:56
60
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
36
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:38:30
0:38:22
03:55
61
GARRIGUES PELLICER, RAFAEL
13
Veterans A Mas
Independent
0:38:32
0:38:13
03:54
62
ENRI HIDALGO, ALFONSO
14
Veterans A Mas
G. Muntanya Jaume I
0:38:37
0:38:36
03:56
63
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC
15
Veterans A Mas
C. A. La Ribera
0:38:40
0:38:38
03:57
64
FORNES CHOVA, IVAN
37
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:38:41
0:38:39
03:57
65
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
16
Veterans A Mas
C. Tenis Gandia
0:38:41
0:38:39
03:57
66
DIEZ FAYOS, DAVID
38
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:38:43
0:38:43
03:57
67
GRAU ESTRUCH, OSCAR
39
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:38:45
0:38:44
03:57
68
ROMERO BORRAS, PAU
40
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:47
0:38:47
03:58
69
ORTIZ LLODRA, JAVIER
41
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:38:53
0:38:50
03:58
70
MAÑÓ FERRI, SERGIO
42
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:38:54
0:38:52
03:58
71
COSTA ROLDAN, JUAN JOSE
43
Senior Mas
C. Córrer Piles
0:38:55
0:38:52
03:58
72
MARTÍNEZ BERNALDEZ , JOSE
44
Senior Mas
C. A. Xeresa
0:39:06
0:39:06
03:59
73
MARTINEZ GARCIA, ROBERTO
45
Senior Mas
C. A. Cama Llarga
0:39:06
0:39:03
03:59
74
ARGENTE ONRUBIA, JOAQUIN
46
Senior Mas
C. A. Cama Llarga
0:39:06
0:39:03
03:59
75
MATOSES I GRANELL, JOAN
2
Junior Mas
C. A. Corriols Sueca
0:39:06
0:38:54
03:58
76
MARTIN GOMEZ, FERNANDO
47
Senior Mas
Independent
0:39:09
0:39:08
04:00
77
FAUS PASTOR, JOSEP
48
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:10
0:39:10
04:00
78
GARCÍA MIÑANA, IVÁN
49
Senior Mas
Independent
0:39:10
0:39:01
03:59
79
PELLICER LLOPIS, XIMO
50
Senior Mas
C. A. Crazy Runners
0:39:11
0:39:00
03:59
80
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
7
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:11
0:38:54
03:58
81
ESTEBAN BLAY, RICARDO
51
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:12
0:39:08
04:00
82
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
17
Veterans A Mas
C. Triatló Gandia
0:39:12
0:39:08
04:00
83
LORENZO MORENO, RAFA
52
Senior Mas
C. A. La Rabosa
0:39:13
0:39:12
04:00
84
FAUS BALBASTRE, KAREM
1
Senior Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:14
0:39:10
04:00
85
ALEMÁN ARANZUEQUE, JOSÉ ANT.
53
Senior Mas
C. A. Pronutricion Ontinyent
0:39:15
0:39:11
04:00
86
ROCHER CLIMENT, TONI
54
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:39:15
0:39:11
04:00
87
ORTIZ RIVAS, RAÚL
55
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:16
0:39:13
04:00
88
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
18
Veterans A Mas
C. A. Dianium
0:39:16
0:39:06
03:59
89
CLIMENT SOLER, ANTONIO
56
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:21
0:39:20
04:01
90
RODRIGUEZ SANCHEZ, VICTOR
57
Senior Mas
Independent
0:39:21
0:39:21
04:01
91
PONS MARI, JESUS
58
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:25
0:39:24
04:01
92
MIÑANA PRATS, JUAN JOSÉ
59
Senior Mas
C. C. Ador i Palma
0:39:29
0:39:26
04:01
93
GOMAR FRANCES, JUAN
8
Veterans B Mas
Independent
0:39:30
0:39:30
04:02
94
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
60
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:37
0:39:31
04:02
95
ASIK, REECE
61
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:38
0:39:31
04:02
96
BRUNET CABRERA, SANTIAGO
62
Senior Mas
Independent
0:39:39
0:39:30
04:02
97
FERRANDO SAN BARTOLOME, JUAN ANTONIO
19
Veterans A Mas
C. A. Corriols Sueca
0:39:39
0:39:27
04:02
98
BORREDÁ LLACER, CARLOS
63
Senior Mas
Independent
0:39:39
0:39:31
04:02
99
PRIETO ALMIÑANA, JOAN
64
Senior Mas
Independent
0:39:40
0:39:36
04:02
100
DONET DONET, SALVADOR
3
Veterans C Mas
C. E. El Mussol Barx
0:39:41
0:39:36
04:02
101
AMARO ALONSO, ANGEL
9
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:42
0:39:40
04:03
102
BERENGUER FERNANDEZ, JUAN ANTONIO
65
Senior Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:39:43
0:39:38
04:03
103
CANET MASCARELL, JESSICA
2
Senior Fem
Independent
0:39:43
0:39:41
04:03
104
ESTRUCH CASTELLO, JOSE VICENTE
20
Veterans A Mas
Independent
0:39:45
0:39:38
04:03
105
PARRA BERTOMEU, JAVI
10
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:47
0:39:46
04:03
106
PLAZA AIRA, DANIEL
66
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:39:48
0:39:41
04:03
107
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
11
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:39:48
0:39:44
04:03
108
SAMPER MORATO, JOSE VICENTE
21
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:39:48
0:39:40
04:03
109
VITORIA LUIS, JUAN
67
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:39:48
0:39:40
04:03
110
IBÁÑEZ JARQUE, PABLO
68
Senior Mas
C. C. Nopucmes
0:39:49
0:39:43
04:03
111
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
22
Veterans A Mas
C. Running Beniopa
0:39:54
0:39:51
04:04
112
FERRER BALLESTER, MIGUEL
69
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:55
0:39:42
04:03
113
ROCHER SASTRE, FERNANDO
12
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:00
0:39:56
04:05
114
VELEZ MARTINEZ, JOSE
23
Veterans A Mas
Independent
0:40:02
0:39:56
04:04
115
CAUDELI GARCIA, VICENT
70
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:03
0:40:03
04:05
116
POLOP MIRON, SALVADOR
13
Veterans B Mas
Independent
0:40:07
0:40:05
04:06
117
GARCIA SANTOS, ANTONIO
71
Senior Mas
Independent
0:40:07
0:40:06
04:06
118
MAÑO FERRI, ALBERTO
72
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:08
0:40:07
04:06
119
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
24
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:40:12
0:40:03
04:05
120
ADRI TERCERO, JOSE
25
Veterans A Mas
Independent
0:40:12
0:40:12
04:06
121
CRESPO MARTINEZ, MIGUEL
26
Veterans A Mas
C. A. iRun Calp
0:40:13
0:40:08
04:06
122
BLASCO SUBIELA, TONI
27
Veterans A Mas
C. Triatló Carlet
0:40:13
0:40:11
04:06
123
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
73
Senior Mas
C. A. Locosxcorrer
0:40:13
0:40:12
04:06
124
JAÉN GARCÍA, DAVID
74
Senior Mas
G. A. Runner Denia
0:40:13
0:40:06
04:06
125
GALAN ANTON, ANDRES
75
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:13
0:40:05
04:06
126
LANCERO GARCIA, JOSE LUIS
76
Senior Mas
Independent
0:40:14
0:40:13
04:06
127
MILLET PELLICER, ALBERTO
28
Veterans A Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:40:14
0:40:11
04:06
128
MORAGUES CARBÓ, ANDRES
77
Senior Mas
C. A. Aquaplag Running
0:40:17
0:40:13
04:06
129
LLORENS TIO, FERNANDO
78
Senior Mas
C. A. Ondara
0:40:18
0:40:16
04:07
130
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
29
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:19
0:40:15
04:07
131
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
79
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:40:21
0:40:12
04:06
132
BOLLAIN GARCIA, JUAN CARLOS
80
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:40:23
0:40:20
04:07
133
FUSTER CABRERA, ANDRES
81
Senior Mas
C. A. T.A.F.A.D. Oliva
0:40:23
0:40:08
04:06
134
ESPASA MULET, JOSE
30
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:25
0:40:21
04:07
135
MORANTE OJEDA, EDUARDO
14
Veterans B Mas
C. A. Els Coixos
0:40:28
0:40:15
04:06
136
GARCIA VIDAL, VICENT
31
Veterans A Mas
C. A. Beniarjo Runners
0:40:29
0:40:26
04:08
137
PASCUAL COLOMER, CARLOS
82
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:29
0:40:13
04:06
138
SOTOCA ESTRUCH, PEPI
1
Veterans A Fem
C. A. La Valldigna
0:40:31
0:40:29
04:08
139
HUET LLOPIS, TINO
83
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:33
0:40:28
04:08
140
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
84
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:33
0:40:25
04:08
141
VIDAL BAÑULS, CARMELO
15
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:34
0:40:34
04:08
142
MONFORT GASENT, EDU
85
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:36
0:40:28
04:08
143
HERNÁNDEZ BELDA, ALEIX
32
Veterans A Mas
Trialbaida C. A. Ciutat d'Albaida
0:40:39
0:40:35
04:09
144
ZADOWOZNIZ, GERMAN
86
Senior Mas
Independent
0:40:42
0:40:32
04:08
145
MARTI FERRER, LUCAS
87
Senior Mas
C. A. Serra Vernissa-JV Sport
0:40:43
0:40:24
04:07
146
VILLAREJO DENIA, ANTONIO
16
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:43
0:40:37
04:09
147
TUR CUTILLAS, PACO
88
Senior Mas
C. A. P. El Cafenet
0:40:43
0:40:38
04:09
148
LOPEZ ATIENZAR, TEOFILO
33
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:44
0:40:25
04:07
149
CREMADES BARROS, JOAQUIN
89
Senior Mas
C. E. El Molí Miramar
0:40:45
0:40:29
04:08
150
CORRAL LOPEZ, ANDRES
17
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:40:46
0:40:43
04:09
151
AVIÑÓ NAVARRO, VÍCTOR
90
Senior Mas
Independent
0:40:47
0:40:33
04:08
152
VALERO NOVA, JAIME
34
Veterans A Mas
Independent
0:40:47
0:40:31
04:08
153
PARRA OLTRA, FRANCESC
91
Senior Mas
C. E. Corriol X-Trem
0:40:50
0:40:45
04:09
154
MIÑANA VELÁZQUEZ, VICENTE
92
Senior Mas
Independent
0:40:53
0:40:33
04:08
155
PASTOR DEUSA, ÓSCAR
93
Senior Mas
Independent
0:40:56
0:40:55
04:11
156
QUILEZ MARTINEZ, ISTAR
94
Senior Mas
Independent
0:40:57
0:40:36
04:09
157
PLA MARTÍNEZ, JUAN PABLO
95
Senior Mas
C. A. Xeresa
0:40:57
0:40:50
04:10
158
ROSELLÓ VIDAL, FRANCESC
35
Veterans A Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:40:59
0:40:54
04:10
159
CUENCA FERRAGUD, JORGE
96
Senior Mas
Independent
0:41:00
0:40:56
04:11
160
GUTIERREZ SENDRA, ELOY
97
Senior Mas
Independent
0:41:01
0:40:44
04:09
161
PEIRO SALORT, VICENT
98
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:41:03
0:41:01
04:11
162
ALEJANDRE GOMEZ, JOSE MIGUEL
99
Senior Mas
Independent
0:41:03
0:41:00
04:11
163
SALCEDO JAIME, JUAN MANUEL
100
Senior Mas
Independent
0:41:04
0:41:01
04:11
164
BARBA TEBAR, ENRIQUE
101
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:05
0:40:53
04:10
165
DASI LLACER, OSCAR
102
Senior Mas
C. A. Benifaió
0:41:10
0:41:08
04:12
166
ORTELLS MOMPARLER, LUIS
36
Veterans A Mas
C. A. Corriols Sueca
0:41:10
0:40:58
04:11
167
NGUYEN LE, HUE
3
Senior Fem
C. A. Corregatell Carrícola
0:41:11
0:41:09
04:12
168
MATELLAN LORENZO, JOANJO
103
Senior Mas
C. Independents de la Marina
0:41:12
0:41:08
04:12
169
GIMENO BENAVENT, JOAQUÍN
18
Veterans B Mas
Independent
0:41:12
0:41:09
04:12
170
FERRI DURA, MIGUEL ANGEL
104
Senior Mas
C. A. Corregatell Carrícola
0:41:14
0:41:12
04:12
171
AGUADO CARLOS, IVAN
105
Senior Mas
C. A. La Rabosa
0:41:16
0:40:56
04:11
172
GISBERT LORENTE, JOAQUIN
19
Veterans B Mas
Independent
0:41:17
0:41:11
04:12
173
MONJO BAIXAULI, JOSEP RAMON
20
Veterans B Mas
C. Córrer Peus Quets
0:41:19
0:41:16
04:13
174
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
21
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:41:19
0:41:12
04:12
175
COLOMER BUIGUES, JORDI
3
Junior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:20
0:41:20
04:13
176
PARDO LORENTE, OSCAR
106
Senior Mas
Independent
0:41:21
0:41:07
04:12
177
BOTET CIBORRO, SALVADOR
107
Senior Mas
Independent
0:41:22
0:41:14
04:12
178
MORENO MARI, DANIEL
37
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:25
0:41:19
04:13
179
ESTORNELL MARI, SALVA
38
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:25
0:41:20
04:13
180
RICART LUNA, BORJA
108
Senior Mas
Independent
0:41:26
0:41:21
04:13
181
GARCIA GALIANO, SERGIO
109
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:27
0:41:22
04:13
182
DENIA TOMÁS, IGNACIO
110
Senior Mas
Independent
0:41:27
0:40:59
04:11
183
SANCHO LLINARES, ANGEL
111
Senior Mas
C. Triatló Alzira
0:41:32
0:41:18
04:13
184
CHOVA MORANT, SERGIO
22
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:33
0:41:15
04:13
185
PIERA MARTIN, BASILIO
23
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:34
0:41:15
04:13
186
PARETS PEIRO, JOSE
112
Senior Mas
Independent
0:41:35
0:41:15
04:13
187
MILLAN CANO, PACO
39
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:41:36
0:41:29
04:14
188
GIMENEZ MADRIGAL, FRANCISCO
24
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:41:37
0:41:23
04:13
189
LORENTE FURIÓ, ÒSCAR
113
Senior Mas
C. O. Universitat València
0:41:38
0:41:34
04:15
190
DALMAU DE LA VEGA, ALEXANDRE
114
Senior Mas
Independent
0:41:39
0:41:33
04:14
191
GUITART CERVERA, PACO
40
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:41
0:41:37
04:15
192
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
115
Senior Mas
C. A. Ondara
0:41:43
0:41:31
04:14
193
SARRIÓ ORENGO, DAVID
116
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:43
0:41:29
04:14
194
PLAZA AIRA, PABLO
4
Junior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:41:45
0:41:38
04:15
195
GILABERT AGUILAR, VICTOR
117
Senior Mas
C. E. Corriol X-Trem
0:41:52
0:41:50
04:16
196
FERNÁNDEZ DONET, RAÚL
41
Veterans A Mas
Independent
0:41:54
0:41:51
04:16
197
TEROL MIRALLES, LUIS
118
Senior Mas
Independent
0:41:56
0:41:39
04:15
198
GARCIA RAPOSO, JUAN
0
No inscrit
Independent
0:41:56
0:41:52
04:16
199
CANO JORDAN, INOCENCIO
119
Senior Mas
Independent
0:41:58
0:41:53
04:17
200
PALET VIUDES, DAVID
42
Veterans A Mas
Independent
0:41:59
0:41:54
04:17
201
SIMÓ CARBO, SALVADOR
120
Senior Mas
Independent
0:42:03
0:41:59
04:17
202
MASQUEFA MAS, DOMINGO JOSE
43
Veterans A Mas
Independent
0:42:04
0:42:02
04:17
203
CARBO SEGRELLES, MARTA
2
Veterans A Fem
C. A. Benissoda
0:42:04
0:42:02
04:17
204
FERNANDEZ DONET, OLIVER
121
Senior Mas
Independent
0:42:17
0:41:57
04:17
205
GARCIA FEMENIA, CARLOS
5
Junior Mas
C. A. T.A.F.A.D. Oliva
0:42:17
0:42:02
04:17
206
BLASCO CERVERA, SALVADOR
25
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:18
0:42:00
04:17
207
IVARS GINER, FRANCISCO
3
Veterans D Mas
Independent
0:42:20
0:42:15
04:19
208
FRANCO MARTINEZ, EMILIO JOSE
122
Senior Mas
C. Triatló Carcaixent
0:42:20
0:42:07
04:18
209
SERVER COSTA , FREDERIC
26
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:21
0:42:01
04:17
210
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
44
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:21
0:42:01
04:17
211
LOPEZ BALLLESTA, JUAN MANUEL
123
Senior Mas
C. A. P. El Cafenet
0:42:22
0:42:17
04:19
212
DONET DONET, PACO
124
Senior Mas
Independent
0:42:26
0:42:06
04:18
213
BLASCO TRO, ANGEL
125
Senior Mas
Independent
0:42:31
0:42:14
04:19
214
LUQUE GARCIA, RAFA
126
Senior Mas
C. Running Beniopa
0:42:31
0:42:23
04:20
215
MARTÍNEZ CHOVER, FRANCISCO
127
Senior Mas
C. A. Sarvatxo
0:42:32
0:42:29
04:20
216
BAHAMONDE SANCHIS, VICTOR
128
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:42:35
0:42:28
04:20
217
FERRAIRÓ VIÑARTA, JUAN
129
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:42:38
0:42:25
04:20
218
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
130
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:42:38
0:42:26
04:20
219
EHLE, SUSI
3
Veterans A Fem
C. A. Dianium
0:42:41
0:42:37
04:21
220
CANET VALLÉS, LUIS
131
Senior Mas
Independent
0:42:42
0:42:28
04:20
221
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
45
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:43
0:42:39
04:21
222
PEREZ SOLER, EMILI
4
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:42:44
0:42:43
04:22
223
GARRIDO TORTOSA, JAVIER
0
No inscrit
Independent
0:42:45
0:42:42
04:22
224
FORNET TORMO, VICTOR
132
Senior Mas
Independent
0:42:45
0:41:47
04:16
225
BENEYTO IBAÑEZ, RAMON
133
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:46
0:42:27
04:20
226
FAYOS VILLANUEVA, JOSEP
27
Veterans B Mas
Independent
0:42:47
0:42:46
04:22
227
CISCAR SANLORENZO, JUAN
134
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:42:47
0:42:37
04:21
228
LLORET BLASCO, XIMO
135
Senior Mas
Independent
0:42:48
0:42:32
04:20
229
IBAÑEZ MASCARELL, VICENT
136
Senior Mas
Independent
0:42:52
0:42:40
04:21
230
FERRER ALEMANY, SALVADOR
28
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:53
0:42:50
04:22
231
MERINO PÉREZ, VANESA
4
Senior Fem
C. A. Canal Isabel II
0:42:57
0:42:57
04:23
232
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
137
Senior Mas
Independent
0:42:58
0:42:50
04:22
233
FAUS CANET , MARC
138
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:59
0:42:46
04:22
234
GARCIA CUENCA, JAVIER
139
Senior Mas
A. J. O. S. Xàtiva
0:42:59
0:42:41
04:21
235
MARTINEZ RIBES, FRANCISCO JOSE
140
Senior Mas
Independent
0:43:01
0:42:45
04:22
236
CATALA GONZALEZ, JUAN IGNACIO
141
Senior Mas
Independent
0:43:03
0:42:57
04:23
237
SAEZ CASTELLS, FRANCISCO
0
No inscrit
C. A. Cama Llarga
0:43:04
0:42:57
04:23
238
FERNÁNDEZ GUERRAS, ANA BELÉN
1
Veterans B Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:04
0:43:03
04:24
239
MARCO DELGADO, DAVID
142
Senior Mas
Independent
0:43:04
0:42:53
04:23
240
COLL GARCIA, JUAN ANDRES
143
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:05
0:42:53
04:23
241
BERENGUER FERNANDEZ, ISIDRO
144
Senior Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:43:07
0:43:00
04:23
242
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
145
Senior Mas
C. Esports Colau
0:43:09
0:43:01
04:23
243
CASAS POYATOS, JUAN
4
Veterans D Mas
Independent
0:43:10
0:43:02
04:24
244
MORANT MAYOR, GONZALO
46
Veterans A Mas
Independent
0:43:10
0:42:44
04:22
245
VELEZ BONET, VICTOR MANUEL
146
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:43:10
0:43:10
04:24
246
PEREZ MORA, FRANCISCO JOSE
147
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:43:10
0:43:00
04:23
247
NAVARRO GREGORI, SANTI
148
Senior Mas
Independent
0:43:11
0:43:04
04:24
248
MORENO MATAIX, SERGIO
5
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:12
0:42:55
04:23
249
SEMITIEL MOLINA, DAVID
149
Senior Mas
Independent
0:43:12
0:42:53
04:23
250
MANZANO ROMERO, MANUEL
29
Veterans B Mas
Independent
0:43:12
0:43:09
04:24
251
MARTI SIGNES, GASPAR
150
Senior Mas
Independent
0:43:12
0:43:12
04:25
252
CATALÁ MARTÍ, MIGUEL ANGEL
47
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:13
0:42:55
04:23
253
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
5
Senior Fem
C. Triatló Sueca - Inelec
0:43:16
0:43:14
04:25
254
GARCÉS MALONDA, RAFA
151
Senior Mas
C. O. Universitat València
0:43:17
0:42:35
04:21
255
BARBER SANZ, JAVIER
48
Veterans A Mas
Independent
0:43:18
0:43:05
04:24
256
DEL FRESNO CANALES, JOSE MIGUEL
152
Senior Mas
Independent
0:43:18
0:43:17
04:25
257
CRUZ FUENTES, MANU
153
Senior Mas
Independent
0:43:18
0:43:18
04:25
258
IVARS SALVA, ERNEST
154
Senior Mas
C. A. La Xara
0:43:19
0:43:10
04:24
259
GARCIA SUAREZ, JOSE MIGUEL
30
Veterans B Mas
Independent
0:43:19
0:43:18
04:25
260
PÉREZ COSTA, ANTONIO
31
Veterans B Mas
Independent
0:43:20
0:43:16
04:25
261
FORNER LATORRE, RAMON
32
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:43:20
0:43:02
04:23
262
PASTOR FRANCES, VICENTE
155
Senior Mas
C. MTB On Esmorzem
0:43:20
0:43:17
04:25
263
DIAZ MARTINEZ, RUBEN
156
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:43:21
0:43:18
04:25
264
GAVILA GREGORI, JOAQUIN
157
Senior Mas
Independent
0:43:22
0:43:12
04:24
265
ALEMANY JUAN, JOSE RAMON
33
Veterans B Mas
Independent
0:43:22
0:43:12
04:24
266
ALVAREZ PINTOR, ANTONIO
158
Senior Mas
G. A. Runner Denia
0:43:23
0:43:01
04:23
267
LÓPEZ BAIXAULI, RUBÉN
49
Veterans A Mas
Independent
0:43:23
0:43:13
04:25
268
LORA TEJERA, OSCAR
159
Senior Mas
Independent
0:43:25
0:43:20
04:25
269
MANCHA BOIX, JOSEP
160
Senior Mas
Independent
0:43:25
0:43:00
04:23
270
GARCIA ESPLUGUES, JOSE MANUEL
34
Veterans B Mas
C. A. Els Coixos
0:43:27
0:43:13
04:25
271
FRANCES MARTI, JORGE
161
Senior Mas
Independent
0:43:30
0:43:13
04:25
272
BENNLOCH BOTELLA, RICARDO
162
Senior Mas
Independent
0:43:31
0:43:10
04:24
273
BOSCÀ APARISI, MARC
163
Senior Mas
Independent
0:43:33
0:43:30
04:26
274
MARTIN JIMENEZ, ALICIA
2
Veterans B Fem
Independent
0:43:35
0:43:34
04:27
275
ABELLAN SENDRA, ALEX
164
Senior Mas
Independent
0:43:36
0:43:28
04:26
276
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
165
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:43:38
0:43:32
04:27
277
CIGES ALVARADO, EMILIO
35
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:38
0:43:35
04:27
278
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO
166
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:43:40
0:43:27
04:26
279
RODRIGO PIQUERES, CARLOS
167
Senior Mas
Independent
0:43:41
0:43:20
04:25
280
HUMÁNEZ GONZÁLEZ, TONI
168
Senior Mas
Independent
0:43:42
0:43:36
04:27
281
PARDO SEGUÍ, XIMO
36
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:43
0:43:41
04:28
282
PARDO GUILLEM, MARC
6
Junior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:43
0:43:41
04:27
283
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
3
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:43:44
0:43:43
04:28
284
FAUS GARCIA, MIGUEL
50
Veterans A Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:43:45
0:43:33
04:27
285
VIDAL ALMIÑANA, DAVID
169
Senior Mas
C. A. Trencacames
0:43:47
0:43:22
04:26
286
PÉREZ ROCHER, LAURA
1
Junior Fem
C. A. Corriols Sueca
0:43:49
0:43:36
04:27
287
PEREZ CORRAL , ISAIAS
51
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:43:49
0:43:40
04:27
288
BOSCA MARTI, VICENT
37
Veterans B Mas
C. A. Corriols Sueca
0:43:50
0:43:43
04:28
289
GIMENO RAMON, CARLOS
170
Senior Mas
C. A. Dianium
0:43:56
0:43:37
04:27
290
MORATAL GREGORI, JUANJO
171
Senior Mas
Independent
0:43:58
0:43:40
04:27
291
CARDONA GÓMEZ, ENCARNA
4
Veterans A Fem
C. A. Dianium
0:44:00
0:43:50
04:28
292
TOMAS LLORCA, DAVID
172
Senior Mas
Independent
0:44:00
0:43:37
04:27
293
MARTINEZ LEBRON, CARLOS
7
Junior Mas
C. A. Martir's Runners
0:44:00
0:43:53
04:29
294
MANZANO SANCHEZ, ROBERTO
173
Senior Mas
Independent
0:44:01
0:43:42
04:28
295
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
174
Senior Mas
Real de Gandia C. F.
0:44:02
0:43:48
04:28
296
TUR VILLAR, CARLOS
52
Veterans A Mas
Independent
0:44:05
0:43:05
04:24
297
MOMPÓ MIÑANA, ADRIAN
175
Senior Mas
Independent
0:44:08
0:43:50
04:28
298
MARTINEZ FERRER, KIKE
176
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:44:08
0:44:01
04:30
299
RODRIGUEZ FERRER, DAVID
177
Senior Mas
Independent
0:44:11
0:44:05
04:30
300
NAVARRO PEDRO, JOSE ENRIQUE
178
Senior Mas
Independent
0:44:12
0:44:09
04:30