Som Esport
Carrera Popular 400 aniversari carta pobla de Daimús

Organitza i Patrocina: Ajuntament de Daimús
Assessorament tècnic: C. A. Daimús Tecnoesport

Classificació per Clubs Carrera Popular 400 Aniversari Carta Pobla de Daimús


Cronometratge www.somesport.com

Sel·lecciona el teu Club  

27 corredors arribats del C. A. Daimús Tecnoesport   

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
2
CAMPS MANSILLA, MARINA
2
Pre-benjamí fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:01:43
0:01:43
04:18
16
PARDO GUILLEM, ADRIAN
10
Benjamí masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:04:04
0:04:04
05:06
26
PLANES ESCRIVA , CARLES
12
Benjamí masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:04:21
0:04:21
05:27
2
RUIZ GREGORI, CARLES
1
Infantil masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:06:52
0:06:52
03:26
13
PARDO GUILLEM, MARC
6
Infantil masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:09:35
0:09:35
04:48
7
GREGORI TORTOSA, JAVIER
4
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:26:37
0:26:36
03:27
14
BOUCHLOUCH, HICHAM
9
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:27:20
0:27:19
03:33
62
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
20
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:46
0:30:45
04:00
67
DONET MOLIO, JUAN EUGENIO
22
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:51
0:30:50
04:00
72
CLIMENT SOLER, ANTONIO
39
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:31:06
0:31:06
04:02
77
TORRES GONZALEZ, PABLO
26
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:31:33
0:31:33
04:06
87
PARDO SEGUI, JOAQUIN
27
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:32:06
0:32:04
04:10
110
MORAGUES SIGNES, KIKE
62
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:33:02
0:33:02
04:17
155
SEGUI CARDONA, JOSE
46
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:34:17
0:34:05
04:26
203
MANSILLA BELLVIS, ROSA
9
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:36
0:35:32
04:37
209
MALONDA DE LA CONCEPCIÓN, VICENTE
17
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:44
0:35:37
04:38
237
BATALLER GUILLEM, VICENTE
22
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:20
0:36:19
04:43
263
PEIRO VARGAS, JOSE
129
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:51
0:36:51
04:47
283
BONIN, DOMINIQUE
4
Veterans C masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:30
0:37:27
04:52
294
JUAN FURIO, JUAN CARLOS
92
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:52
0:37:50
04:55
348
FORNET RIBERA, JUAN POMPILIO
37
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:54
0:39:36
05:09
352
ESCRIVA ISNARDO, JUAN
38
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:06
0:40:05
05:12
356
GREGORI ESTEVE, RAMON
109
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:10
0:39:42
05:09
372
GREGORI ESTEVE, MARIA VICTÒRIA
8
Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:32
0:40:06
05:12
392
GAVILA SANFELIX, MARC
168
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:25
0:41:23
05:23
419
MARTINEZ MARTINEZ, TERE
4
Veterans C fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:47
0:42:46
05:33
481
GREGORI ESTEVE, INMA
55
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:14
0:48:47
06:20