Som Esport
Carrera Popular 400 aniversari carta pobla de Daimús

Organitza i Patrocina: Ajuntament de Daimús
Assessorament tècnic: C. A. Daimús Tecnoesport

Classificació General Carrera Popular 400 Aniversari Carta Pobla de Daimús


Cronometratge www.somesport.com

Següent Últim
Pos.
Gral
Nom
Pos.
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
1
PONT CHAFER, FELIX
1
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:24:12
0:24:12
03:09
2
BLASCO GEA, XAVIER
1
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:25:44
0:25:44
03:21
3
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
2
Senior masc
C. C. Camallaes
0:25:52
0:25:52
03:22
4
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
3
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:26:00
0:25:59
03:22
5
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:26:00
0:26:00
03:23
6
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
3
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:26:17
0:26:17
03:25
7
GREGORI TORTOSA, JAVIER
4
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:26:37
0:26:36
03:27
8
VIDAL BATALLER, DIEGO
4
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:26:43
0:26:42
03:28
9
TORRES SANCHEZ, SERGIO
5
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
0:26:51
0:26:50
03:29
10
DONET MONTAGUT, MIGUEL
6
Senior masc
C. E. El Mussol Barx
0:26:58
0:26:58
03:30
11
PERNA SERRA, ANTHONY
7
Senior masc
C. Córrer Piles
0:27:03
0:27:03
03:31
12
SELLENS CASANOVA, JUAN
5
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:27:04
0:27:02
03:31
13
GARCIA REIG, PERE LLUIS
8
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:27:08
0:27:08
03:32
14
BOUCHLOUCH, HICHAM
9
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:27:20
0:27:19
03:33
15
VERDÚ GARCÍA, DAVID
10
Senior masc
Independent
0:27:28
0:27:26
03:34
16
PERICAS CAUDELI, IVAN
11
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:27:58
0:27:57
03:38
17
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:28:03
0:28:02
03:39
18
CLIMENT MIÑANA, ALVARO
12
Senior masc
C. E. El Mussol Barx
0:28:06
0:28:04
03:39
19
DIEZ FAYOS, DAVID
13
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:28:07
0:28:05
03:39
20
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
6
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:28:18
0:28:17
03:40
21
VALVERDE GREGORI, FCO JOSE
7
Veterans A masc
C. A. Els Llops Manuel
0:28:27
0:28:25
03:41
22
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
8
Veterans A masc
Independent
0:28:32
0:28:27
03:42
23
ALBORS TORRO, ANGEL
14
Senior masc
Independent
0:28:36
0:28:34
03:43
24
JULIÀ PELLICER, PEPE
9
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:28:36
0:28:35
03:43
25
COLLADO MAURI, SERGIO
15
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:28:39
0:28:36
03:43
26
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
10
Veterans A masc
C. A. Bèlgida
0:28:42
0:28:39
03:43
27
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
11
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:28:45
0:28:43
03:44
28
HERNANDEZ FUSTER, RAÜL
16
Senior masc
Independent
0:28:50
0:28:47
03:44
29
TEMMERMAN, PETER
12
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:29:00
0:28:58
03:46
30
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc
Independent
0:29:02
0:29:00
03:46
31
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
3
Veterans B masc
C. A. Calygat.com
0:29:03
0:29:01
03:46
32
MUEDRA ARRUE, SERGIO
17
Senior masc
Independent
0:29:06
0:29:04
03:47
33
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
18
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:07
0:29:06
03:47
34
VIDAL BATALLER, JOSE
13
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:29:12
0:29:11
03:47
35
PEÑUELAS SANCHEZ, FRANCISCO
19
Senior masc
Independent
0:29:14
0:29:14
03:48
36
GALLART GUARINOS, TONI
20
Senior masc
C. Hàndbol Riola
0:29:15
0:29:12
03:48
37
MUSTE GUERRERO, JORGE
21
Senior masc
C. A. Agullent
0:29:16
0:29:11
03:48
38
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
14
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:29:18
0:29:16
03:48
39
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
15
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:20
0:29:17
03:48
40
ESCRIVA MIRET, DAVID
22
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:29:22
0:29:19
03:49
41
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
16
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:29:23
0:29:19
03:48
42
TORMO GARCÍA, ISIDRO SALVADOR
23
Senior masc
Independent
0:29:34
0:29:31
03:50
43
CISCAR LOPEZ, SALVADOR
24
Senior masc
C. Triatló Suheca.com
0:29:43
0:29:37
03:51
44
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
25
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:29:44
0:29:43
03:52
45
GRAU ESTRUCH, OSCAR
26
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:29:47
0:29:44
03:52
46
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
27
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:49
0:29:47
03:52
47
SELLÉS RAMIS, GASPAR
28
Senior masc
Independent
0:29:57
0:29:53
03:53
48
MOLINA LOPEZ, ALEJANDRO
29
Senior masc
C. A. Bèlgida
0:29:59
0:29:54
03:53
49
MILLET VILA, MARI CARMEN
1
Senior fem
C. A. Safor - Cafemax
0:30:04
0:30:03
03:54
50
LAHMAMI, BADAR
30
Senior masc
C. A. Gata
0:30:06
0:30:03
03:54
51
MOSCARDO MATEU, RAFA
4
Veterans B masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:30:08
0:30:02
03:54
52
BELDA LINARES, JAVIER
31
Senior masc
C. A. Agullent
0:30:12
0:30:07
03:55
53
FAUS COLL, ROBERTO
32
Senior masc
Independent
0:30:19
0:30:09
03:55
54
BLAZQUEZ SANCHEZ, JOSE ANTONIO
1
Veterans C masc
C. A. Favara
0:30:21
0:30:19
03:56
55
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
33
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:30:23
0:30:20
03:56
56
PALMER ESTEVAN, DAVID
34
Senior masc
Independent
0:30:24
0:30:16
03:56
57
MENGUAL SERRA, VICENT
5
Veterans B masc
C. A. Safor - Cafemax
0:30:25
0:30:24
03:57
58
MILLET PELLICER, ALBERTO
17
Veterans A masc
Independent
0:30:37
0:30:33
03:58
59
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
18
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:30:40
0:30:29
03:58
60
ESPI TEROL, CRISTINA
1
Veterans A fem
C. A. Agullent
0:30:42
0:30:38
03:59
61
ALBORCH, PEPE
19
Veterans A masc
Independent
0:30:45
0:30:41
03:59
62
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
20
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:46
0:30:45
04:00
63
CLOQUELL GOMAR, SALVADOR
35
Senior masc
C. A. SaforMarina
0:30:49
0:30:46
04:00
64
IZQUIERDO MARÍ, DAVID
36
Senior masc
Independent
0:30:49
0:30:46
04:00
65
CERVERA TUR, TONI
21
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:30:50
0:30:45
04:00
66
GARCIA MASCARELL, DAVID
37
Senior masc
Independent
0:30:50
0:30:40
03:59
67
DONET MOLIO, JUAN EUGENIO
22
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:51
0:30:50
04:00
68
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
38
Senior masc
C. A. Corremundos
0:30:51
0:30:48
04:00
69
FERRANDO TALENS, JOSE
6
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:30:52
0:30:43
03:59
70
SANZ HERNANDORENA, VICENTE
7
Veterans B masc
Independent
0:30:59
0:30:58
04:01
71
AVILA GOMEZ, FRANCISCO
23
Veterans A masc
C. A. Coycoy
0:31:04
0:30:57
04:01
72
CLIMENT SOLER, ANTONIO
39
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:31:06
0:31:06
04:02
73
MOYANO TUR, RAUL
24
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:31:15
0:31:12
04:03
74
VICENS MARQUEZ, LUIS
25
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:31:23
0:31:19
04:04
76
FERRANDO PIERA, DANIEL
40
Senior masc
Independent
0:31:28
0:31:21
04:04
77
TORRES GONZALEZ, PABLO
26
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:31:33
0:31:33
04:06
78
MORAGUES CARBO, ANDRES
41
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:31:37
0:31:33
04:06
79
PUIG GARCIA, JESÚS
42
Senior masc
Independent
0:31:38
0:31:32
04:06
80
CATALA CASTELLO, ANTONIO
43
Senior masc
Independent
0:31:39
0:31:34
04:06
81
PLAZA UCLÉS, MIGUEL ANGEL
44
Senior masc
Independent
0:31:41
0:31:36
04:06
82
LLORET BLASCO, XIMO
45
Senior masc
Independent
0:31:48
0:31:45
04:08
83
GARCIA MARTINEZ, PEDRO
46
Senior masc
Independent
0:31:50
0:31:29
04:05
84
SARRIO ORENGO, DAVID
47
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:31:53
0:31:37
04:06
85
PINTO WALTER, ENRIQUE
48
Senior masc
Independent
0:32:01
0:31:53
04:09
86
MARTINEZ FERRER, ENRIQUE
49
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:32:05
0:32:03
04:10
87
PARDO SEGUI, JOAQUIN
27
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:32:06
0:32:04
04:10
88
PEREZ MORA, FRANCISCO JOSE
50
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:32:08
0:32:04
04:10
89
MARÍ I BLASCO, TONI
51
Senior masc
C. A. Ondara
0:32:09
0:31:59
04:09
90
TORMO BLASCO, VICENTE
28
Veterans A masc
C. A. L' Olleria
0:32:10
0:32:04
04:10
91
CISCAR SANLORENZO, JUAN
52
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:32:11
0:32:03
04:10
92
POUS MIRALLES, MANOLO
29
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:32:11
0:31:59
04:09
93
GOMAR HONRUBIA, SALVA
53
Senior masc
Independent
0:32:11
0:32:08
04:10
94
MARTI GALIANO, ANTONIO
54
Senior masc
Independent
0:32:13
0:32:06
04:10
95
NADAL MONCHO, ALVARO
55
Senior masc
Independent
0:32:13
0:32:04
04:10
96
PELLICER ESCRIVA, DAVID
56
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:22
0:32:19
04:12
97
ENGO GARRIDO, VICTORIO
30
Veterans A masc
C. A. L' Olleria
0:32:26
0:31:57
04:09
98
FAUS BALBASTRE, KAREM
2
Senior fem
C. A. Safor - Cafemax
0:32:26
0:32:24
04:12
99
SILVESTRE TERCERO, JORDI
31
Veterans A masc
Independent
0:32:26
0:32:20
04:12
100
ARCOS GIL, ANGEL
57
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:26
0:32:21
04:12
101
MORANT COLL, BLAI
32
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:32:27
0:32:16
04:11
102
BAÑULS PLANES, XIMO
58
Senior masc
Independent
0:32:28
0:32:10
04:11
103
MORENO MATAIX, SERGIO
8
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:32:31
0:32:23
04:12
104
MORENO MARI, DANIEL
33
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:41
0:32:37
04:14
105
PEIRO SABATER, OLIVIA
2
Veterans A fem
C. A. Safor - Cafemax
0:32:42
0:32:37
04:14
106
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
59
Senior masc
Independent
0:32:42
0:32:40
04:15
107
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
60
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:43
0:32:39
04:14
108
ESCRIVA BAÑULS, DAVID
34
Veterans A masc
Independent
0:32:56
0:32:45
04:15
109
CHAFER MAS, FRANCISCO
61
Senior masc
C. A. Bèlgida
0:32:58
0:32:51
04:16
110
MORAGUES SIGNES, KIKE
62
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:33:02
0:33:02
04:17
111
MICO NAVARRO, FRANCISCO
63
Senior masc
Independent
0:33:08
0:32:59
04:17
112
HERRERO NAVARRO, VICENTE
64
Senior masc
C. A. Agullent
0:33:08
0:33:00
04:17
113
PEIRO SALORT, VICENT
65
Senior masc
C. Córrer Xeraco
0:33:12
0:32:59
04:17
114
MIÑANA PRATS, JUAN JOSÉ
66
Senior masc
C. C. A quina mala hora
0:33:14
0:33:04
04:18
115
JULIÀ BLASCO, AITOR
1
Juvenil masc
C. A. Bèlgida
0:33:16
0:33:08
04:18
116
SEMITIEL MOLINA, DAVID
67
Senior masc
Independent
0:33:20
0:33:15
04:19
117
CABANILLES SIGNES, MARINA
3
Veterans A fem
G.E.T.P. Running Team
0:33:20
0:33:16
04:19
118
MONERRIS MORANT, DAVID
35
Veterans A masc
G.E.T.P. Running Team
0:33:21
0:33:17
04:19
119
RUIZ SANCHEZ, MANUEL
9
Veterans B masc
C. A. A les Nou
0:33:25
0:33:15
04:19
120
PARDO LORENTE, ÓSCAR
68
Senior masc
Independent
0:33:26
0:33:16
04:19
121
FUENTES ARANDA, SANTIAGO
10
Veterans B masc
C. A. Sol i Clima
0:33:30
0:33:10
04:18
122
SANZ SALA, LUIS
36
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:33:30
0:33:07
04:18
123
PUIG ALVARADO, ANDRES
37
Veterans A masc
Independent
0:33:31
0:33:27
04:21
124
VIDAL BENAVENT, LLUIS
38
Veterans A masc
C. A. Coycoy
0:33:31
0:33:21
04:20
125
GUARINOS PASCUAL, ALEX
2
Juvenil masc
C. Hàndbol Riola
0:33:37
0:33:21
04:20
126
PICORNELL ALEMANY, ROBERTO
69
Senior masc
Independent
0:33:38
0:33:19
04:20
127
ARAGO GOMIS, AGUSTIN
11
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:33:42
0:33:28
04:21
128
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
70
Senior masc
C. A. Locosxcorrer
0:33:42
0:33:35
04:22
129
FORNES CHOVA, IVAN
71
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:33:45
0:33:33
04:22
130
GIL CATALA, JONATHAN
72
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:33:46
0:33:36
04:22
131
BLANCO ANCIO, AITOR
73
Senior masc
Independent
0:33:48
0:33:20
04:20
132
TAVALLO BALBASTRE, RAFA
39
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:33:48
0:33:43
04:23
133
ENTONADO PALOMARES, RAFAEL
74
Senior masc
Independent
0:33:50
0:33:47
04:23
134
MARTINEZ HUERTA, FRANCISCO DE BORJA
75
Senior masc
Independent
0:33:50
0:33:46
04:23
135
ARAGO TORMO, ISMAEL
76
Senior masc
Independent
0:33:51
0:33:50
04:24
136
SEMPERE DONET, JOAN
77
Senior masc
C. E. El Mussol Barx
0:33:53
0:33:49
04:24
137
SEVILLA TORRES, CARLOS
78
Senior masc
Independent
0:33:55
0:33:48
04:24
138
BOU ALEMANY, JAVIER
40
Veterans A masc
Independent
0:33:59
0:33:47
04:23
139
MOLL ALBELDA, JORGE
41
Veterans A masc
Independent
0:33:59
0:33:48
04:24
140
IVARS LOPEZ, MIGUEL VICENTE
42
Veterans A masc
C. de Rem Denia
0:34:00
0:33:43
04:23
141
RUBIO RIBERA, VICENT
12
Veterans B masc
S. D. Cent Peus
0:34:00
0:33:58
04:25
142
CASTILLO FERNANDEZ-AVILES, PEDRO
2
Veterans C masc
Independent
0:34:01
0:33:58
04:25
143
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVO
79
Senior masc
Real de Gandia C. F.
0:34:01
0:33:53
04:24
144
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
80
Senior masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:02
0:33:57
04:25
145
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
4
Veterans A fem
C. A. Dianium
0:34:02
0:33:57
04:25
146
CARDONA TENT, JOSE
43
Veterans A masc
Independent
0:34:03
0:33:46
04:23
147
ROMERO CATALÀ, JOAN VICENT
81
Senior masc
Independent
0:34:04
0:33:56
04:25
148
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
82
Senior masc
Independent
0:34:05
0:33:58
04:25
149
CHAHDI EL OUAZZANI, ZLNE EL ABIDIN
83
Senior masc
Independent
0:34:12
0:34:07
04:26
150
DOMINGUEZ SANPEDRO, JOSE LUIS
84
Senior masc
Independent
0:34:13
0:33:56
04:24
151
FORNET BAÑULS, JOAN
85
Senior masc
Independent
0:34:14
0:34:07
04:26