Som Esport
II Cursa Popular Daimus

CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES II CURSA POPULAR DAIMÚS

Data: 20 d' Octubre de 2013
Distància: 6,3 Km i 12,6 Km

Organitza: Ajuntament de Daimus i C. A. Daimus Tecnoesport



+ CLASSIFICACIONS >>>

Sel·lecciona la teua categoria  

187 corredors arribats en la categoria 12K Senior masc    

Cronometratge www.somesport.com

P. Cat
Nom
Categoria
Club
P.Gral
Temps
T. Real
T/Km
1
SOLER GINESTAR, SERGI
12K Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
1
0:42:42
0:42:40
03:23
2
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
12K Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
2
0:43:24
0:43:24
03:27
3
CAUDELI GARCIA, VICENT
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
5
0:45:40
0:45:37
03:37
4
CHICAIZA, HUMBERTO
12K Senior masc
C. A. Dianium
6
0:45:46
0:45:44
03:38
5
GARCIA REIG, PERE LLUIS
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
7
0:45:47
0:45:45
03:38
6
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
12K Senior masc
C. C. Camallaes
10
0:46:20
0:46:18
03:41
7
FERNÁNDEZ ROIG, MIGUEL
12K Senior masc
Independent
11
0:47:15
0:47:11
03:45
8
ANDRES MARTIN, JUANMA
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
14
0:48:11
0:48:08
03:49
9
ROMERO BORRAS, PAU
12K Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
16
0:48:17
0:48:17
03:50
10
FROILAN POVEDA, VICTOR
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
18
0:48:30
0:48:28
03:51
11
SOLANES MORANT, AUSIAS
12K Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
19
0:48:32
0:48:30
03:51
12
PALONÉS LLOPIS, VICENTE
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
21
0:48:46
0:48:44
03:52
13
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
22
0:48:49
0:48:46
03:52
14
PELAEZ GANCEDO, FRAN
12K Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
24
0:49:03
0:49:01
03:53
15
CAMARENA GRACIA, NICO
12K Senior masc
C. Triesport Potries
26
0:49:09
0:49:05
03:54
16
GILABERT ARNAU, JUAN CARLOS
12K Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
29
0:49:20
0:49:16
03:55
17
CALDERON QUILLE, JUANN CARLOS
12K Senior masc
C. A. Dianium
32
0:49:32
0:49:30
03:56
18
ORTIZ RIVAS, RAÚL
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
33
0:49:48
0:49:38
03:56
19
CRIADO VAYA, MANUEL
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
34
0:49:48
0:49:37
03:56
20
BLAY LORENTE, ADRIAN
12K Senior masc
Independent
36
0:50:00
0:49:47
03:57
21
PERLES LLOBELL, ANTONIO
12K Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
37
0:50:03
0:49:55
03:58
22
MILVAQUES BATALLER , QUINO
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
40
0:50:17
0:50:15
03:59
23
ORTIZ LLODRA, JAVIER
12K Senior masc
C. A. Els Oliveros
41
0:50:22
0:50:17
03:59
24
PONS MARÍ, JESÚS
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
42
0:50:25
0:50:14
03:59
25
GRIMA GUTIERREZ, JORDI
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
43
0:50:28
0:50:23
04:00
26
MATEO IBIZA, OSCAR
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
44
0:50:29
0:50:22
04:00
27
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
12K Senior masc
C. Córrer La Llebre
45
0:50:30
0:50:28
04:00
28
PÉREZ MIÑANA, RICARD
12K Senior masc
C. A. Dianium
48
0:50:31
0:50:25
04:00
29
UBEDA MARTI, ALFREDO
12K Senior masc
C. A. L' Olleria
52
0:51:10
0:51:05
04:03
30
MIRA SENDRA, MANOLO
12K Senior masc
Independent
53
0:51:12
0:51:05
04:03
31
MIÑANA PRATS, JUAN JOSÉ
12K Senior masc
Independent
54
0:51:17
0:51:08
04:04
32
TERRADES PIERA, JESUS
12K Senior masc
Independent
55
0:51:23
0:51:20
04:04
33
ESTEBAN BLAY, RICARDO
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
59
0:51:29
0:50:58
04:03
34
PONS GARZO, VICENTE
12K Senior masc
C. A. Xàtiva
60
0:51:30
0:51:23
04:05
35
PEIRO FERRER, GUILLERMO
12K Senior masc
C. C. Nopucmes
61
0:51:31
0:51:28
04:05
36
BOLUDA LLUCH, DANIEL
12K Senior masc
C. A. L' Olleria
63
0:51:47
0:51:42
04:06
37
ROCHER CLIMENT, TONI
12K Senior masc
C. C. Camallaes
64
0:51:50
0:51:42
04:06
38
ESTELA CAMACHO, ENRIQUE
12K Senior masc
Real de Gandia C. F.
68
0:51:52
0:51:43
04:06
39
HUET LLOPIS, TINO
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
69
0:51:55
0:51:46
04:07
40
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
12K Senior masc
Independent
70
0:51:57
0:51:54
04:07
41
LOPEZ BALLESTA, JUAN MANUEL
12K Senior masc
C. A. P. El Cafenet
71
0:51:59
0:51:57
04:07
42
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
12K Senior masc
C. A. Santa Eulària
73
0:52:10
0:52:04
04:08
43
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
12K Senior masc
C. A. iRun Calp
76
0:52:33
0:52:22
04:09
44
TUR CUTILLAS, PACO
12K Senior masc
C. A. P. El Cafenet
77
0:52:34
0:52:34
04:10
45
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
12K Senior masc
C. A. Corremundos
78
0:52:38
0:52:33
04:10
46
GUEROLA NAVARRO, VICENTE
12K Senior masc
G. R. E. Serra d'Agullent
82
0:52:57
0:52:49
04:12
47
CORS MEJIAS, J.CARLOS
12K Senior masc
C. Córrer La Llebre
83
0:53:00
0:52:58
04:12
48
ROBLES SERRANO, HILARIO
12K Senior masc
C. A. Els Oliveros
85
0:53:16
0:53:10
04:13
49
GUTIÉRREZ SENDRA, ELOY
12K Senior masc
Independent
86
0:53:30
0:53:23
04:14
50
SERVER SERVER, RAUL
12K Senior masc
Independent
89
0:53:43
0:53:37
04:15
51
ALEMANY GILABERT, VICTOR
12K Senior masc
Independent
90
0:53:46
0:53:41
04:16
52
MARTÍN VALLEJO, ANTONIO
12K Senior masc
Independent
91
0:53:47
0:53:34
04:15
53
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
12K Senior masc
C. A. Ondara
93
0:53:51
0:53:43
04:16
54
MAÑÓ FERRI, SERGIO
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
94
0:53:51
0:53:37
04:15
55
MORILLO CABRERA, ANTONIO
12K Senior masc
Independent
98
0:54:04
0:54:01
04:17
56
SARRIO ORENGO, DAVID
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
100
0:54:41
0:54:27
04:19
57
GUILLEN DIAZ, RUBEN
12K Senior masc
Independent
101
0:54:44
0:54:41
04:20
58
GARCIA FORTUÑO, DAVID
12K Senior masc
C. A. l' Espenta
104
0:55:12
0:55:05
04:22
59
CISCAR SANLORENZO, JUAN
12K Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
105
0:55:12
0:54:58
04:22
60
PINTO WALTER, ENRIQUE
12K Senior masc
C. Córrer Piles
108
0:55:19
0:54:58
04:22
61
MATELLÁN LORENZO, JUANJO
12K Senior masc
C. Independents de la Marina
109
0:55:24
0:54:50
04:21
62
MARTINEZ MONZONIS, JOSE
12K Senior masc
Independent
110
0:55:33
0:54:59
04:22
63
CAMARENA SIMÓ, JOANJO
12K Senior masc
Independent
112
0:55:37
0:55:28
04:24
64
ESCRIVÁ SANJAIME, JORDI
12K Senior masc
Independent
113
0:55:37
0:55:31
04:24
65
ANDRES MARTIN, PEDRO
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
114
0:55:40
0:55:31
04:24
66
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
12K Senior masc
Independent
115
0:56:01
0:55:52
04:26
67
BENDICHO ROS, RAFEL
12K Senior masc
Independent
116
0:56:02
0:55:55
04:26
68
BAÑULS ORTOLA, MARC
12K Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
120
0:56:12
0:55:42
04:25
69
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
12K Senior masc
Real de Gandia C. F.
124
0:56:27
0:56:22
04:28
70
ASCÓ FERRER, ANDRES
12K Senior masc
Real de Gandia C. F.
125
0:56:27
0:56:23
04:29
71
PASTOR FRANCES, VICENTE
12K Senior masc
C. MTB On Esmorzem
127
0:56:29
0:56:23
04:28
72
REIG BOSCH, RAMON
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
131
0:56:49
0:56:16
04:28
73
MURCIA EXPÓSITO, FERNANDO
12K Senior masc
Independent
133
0:56:55
0:56:50
04:31
74
GEA MAHIQUES, EDUARDO
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
135
0:56:58
0:56:42
04:30
75
VIVES SANCHEZ, QUIQUE
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
137
0:57:06
0:56:56
04:31
76
LLORET BLASCO, XIMO
12K Senior masc
Independent
138
0:57:06
0:56:25
04:29
77
SÁNCHIS MARTÍN DE LA LEONA, MIGUEL ÁNGEL
12K Senior masc
Independent
141
0:57:18
0:56:50
04:31
78
ARBONA LOZANO, SALVADOR
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
142
0:57:24
0:57:01
04:32
79
LEÓN FERRANDIS, TOMÁS
12K Senior masc
Fundació Espurna
144
0:57:30
0:57:19
04:33
80
HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGO
12K Senior masc
Independent
145
0:57:33
0:57:17
04:33
81
ALBORCH CHAFER, GUSTAVO
12K Senior masc
Independent
147
0:57:35
0:57:06
04:32
82
ROLDAN CISCAR, DAVID
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
148
0:57:35
0:57:08
04:32
83
TORRES SABATER, JAVIER
12K Senior masc
Independent
149
0:57:40
0:57:30
04:34
84
MONCHO MONCHO, CRISTIAN
12K Senior masc
Independent
150
0:57:47
0:57:27
04:34
85
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
152
0:57:52
0:57:49
04:35
86
PELLICER ALVAREZ, ANDRES
12K Senior masc
Independent
159
0:58:02
0:57:17
04:33
87
GARCÍA CLIMENT , JAVIER
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
161
0:58:14
0:57:59
04:36
88
PALOMARES MONTAGUD, VORO
12K Senior masc
C. Córrer La Llebre
163
0:58:19
0:57:35
04:34
89
PUIG DESENA, PABLO
12K Senior masc
G. E. La Carena La Font
164
0:58:25
0:58:06
04:37
90
GREGORI PEIRÓ, JUAN JESÚS
12K Senior masc
Independent
167
0:58:35
0:58:30
04:39
91
ARTESERO GUTIERRREZ, BLAS
12K Senior masc
Independent
169
0:58:41
0:58:28
04:38
92
MARTINEZ COLOMINA, FREDI
12K Senior masc
Independent
171
0:58:46
0:58:20
04:38
93
FRUTOS ORDÓÑEZ, MIGUEL
12K Senior masc
Fundació Espurna
172
0:58:48
0:58:36
04:39
94
LLADOSA DONAT, TONI
12K Senior masc
Independent
175
0:58:51
0:58:42
04:40
95
ESCRIHUELA SOLER, ABEL
12K Senior masc
C. Córrer La Llebre
177
0:58:54
0:58:12
04:37
96
BONO MIRA, SERGI
12K Senior masc
C. A. Martir's Runners
178
0:58:57
0:58:36
04:39
97
GREGORI CAMARENA, RAIMON
12K Senior masc
G. E. La Carena La Font
179
0:59:03
0:58:44
04:40
98
MENASALVAS LADRON, GINES
12K Senior masc
Independent
180
0:59:06
0:59:03
04:41
99
CRUZ BARBOSA, ANDERSON
12K Senior masc
Independent
184
0:59:24
0:58:54
04:41
100
CATALA LLORENS, JOSE MIGUEL
12K Senior masc
Independent
185
0:59:26
0:59:06
04:41
101
POMARES JIMENEZ, BORJA
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
187
0:59:37
0:59:24
04:43
102
CLIMENT MONCHO, TONI
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
190
0:59:47
0:59:13
04:42
103
PERELLO NAVARRO, SANTIAGO
12K Senior masc
Independent
192
0:59:50
0:59:14
04:42
104
PEREZ MORA, FRANCISCO JOSE
12K Senior masc
C. Triatló Gandia
193
0:59:52
0:59:40
04:44
105
PUIG PEREZ, SERGI
12K Senior masc
Independent
195
0:59:59
0:59:16
04:42
106
RAMÍREZ , JOAN
12K Senior masc
Real de Gandia C. F.
197
1:00:04
0:59:59
04:46
107
PINTO WALTER, ALEXIS
12K Senior masc
C. Córrer Piles
205
1:00:14
0:59:53
04:45
108
FRASQUET PASTOR, RUBÉN
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
206
1:00:15
1:00:09
04:47
109
IBÁÑEZ FERRER, WENCESLAO
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
207
1:00:15
1:00:09
04:47
110
MARTINEZ LONE, IVAN
12K Senior masc
Independent
209
1:00:21
0:59:50
04:45
111
REQUENA VALERO, JAVIER
12K Senior masc
Independent
211
1:00:28
0:59:45
04:45
112
LEMUS GARCIA, MARIO
12K Senior masc
G. A. Runner Denia
212
1:00:32
1:00:25
04:48
113
LLORET MAHIQUES, ANTONIO
12K Senior masc
C. A. Xeresa
213
1:00:34
1:00:11
04:47
114
BONA ROLDAN, DAVID
12K Senior masc
Independent
214
1:00:35
1:00:04
04:46
115
CAUSÍ PÈREZ, ANTONI
12K Senior masc
Independent
217
1:00:41
1:00:33
04:48
116
GARCIA JUAREZ, JOSE MANUEL
12K Senior masc
Independent
218
1:00:42
0:59:52
04:45
117
PERET NOGUERA, JOAN
12K Senior masc
Independent
220
1:00:46
1:00:24
04:48
118
JIMÉNEZ CAMPOS, JOSE
12K Senior masc
Fundació Espurna
222
1:00:49
1:00:37
04:49
119
VERDU MONLLOR, JOSE JAVIER
12K Senior masc
Independent
224
1:00:57
1:00:37
04:49
120
OVIEDO SEGUER, JESUS
12K Senior masc
Independent
225
1:01:07
1:00:30
04:48
121
MORENO, GERMÁN
12K Senior masc
Independent
228
1:01:24
1:01:10
04:51
122
SENDRA PIERA, J.RAÚL
12K Senior masc
Independent
229
1:01:47
1:01:28
04:53
123
GAVILA SANFELIX, MARC
12K Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
235
1:02:08
1:01:56
04:55
124
ARA MIRÓ, FERNANDO
12K Senior masc
Independent
240
1:02:23
1:02:23
04:57
125
SORIANO VIDAL, OSCAR
12K Senior masc
Independent
242
1:02:37
1:02:16
04:57
126
LLETÍ CASTELLÓ, ALEJANDRO
12K Senior masc
Independent
243
1:02:37
1:01:49
04:54
127
MARTÍ PELLICER, JORDI
12K Senior masc
Independent
244
1:02:37
1:01:48
04:54
128
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
245
1:02:39
1:02:14
04:56
129
MAYOR MAICAS, RUBEN
12K Senior masc
Independent
248
1:02:43
1:02:32
04:58
130
NIETO CASTILLO, VICTOR
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
250
1:02:45
1:02:34
04:58
131
JORDA ESCRIVA, JAVI
12K Senior masc
C. A. Els Oliveros
251
1:02:49
1:02:16
04:57
132
GUTIERREZ SENDRA, SAMUEL
12K Senior masc
Independent
253
1:02:58
1:02:51
04:59
133
CANOVES CLIMENT, CESAR
12K Senior masc
Independent
258
1:03:02
1:02:46
04:59
134
GARCÍA GUERRERO, JORGE
12K Senior masc
C. Triatló A Corre-Cuita
264
1:03:27
1:02:52
04:59
135
MONTEAGUDO GARCIA, PEDRO
12K Senior masc
Independent
265
1:03:30
1:03:24
05:02
136
VALLES SENDIN, MIGUEL
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
270
1:03:41
1:03:15
05:01
137
BOSCA SUBIELA, ROBERTO
12K Senior masc
Independent
274
1:04:02
1:03:39
05:03
138
CABANILLES VALLS, SANTIAGO
12K Senior masc
Independent
275
1:04:06
1:03:44
05:04
139
FUSTER MOTOS, JAVIER
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
276
1:04:15
1:04:07
05:05
140
LÓPEZ GUILLEM, JUANJO
12K Senior masc
Independent
277
1:04:16
1:04:03
05:05
141
GARCIA SANCHO, JORDI
12K Senior masc
Independent
279
1:04:19
1:03:42
05:03
142
MOLINA ESCRIVÁ, MARIO
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
282
1:04:22
1:03:47
05:04
143
MORATAL TORAN, XIMO
12K Senior masc
Independent
285
1:04:37
1:04:10
05:06
144
GÁLVEZ PAVO, JOSE
12K Senior masc
Fundació Espurna
288
1:04:48
1:04:37
05:08
145
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VICENTE
12K Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
290
1:04:49
1:04:31
05:07
146
GALERA GREGORI, ALEJANDRO
12K Senior masc
Independent
296
1:05:19
1:04:40
05:08
147
MARTINEZ LOPEZ, VORO
12K Senior masc
C. Córrer Piles
297
1:05:20
1:05:09
05:10
148
FERRER MOLIÓ, FRAN
12K Senior masc
Independent
298
1:05:29
1:04:43
05:08
149
GRIMALT MORAGUES, BORJA
12K Senior masc
Independent
299
1:05:29
1:04:43
05:08
150
RUIZ FUSTER, JULIÁN
12K Senior masc
Independent
301
1:05:36
1:05:28
05:12
151
CALATAYUD SEGUI, ALEXIS
12K Senior masc
Independent
304
1:05:42
1:05:29
05:12
152
RAMOS PANDURO, BERNA
12K Senior masc
C. A. Martir's Runners
305
1:05:44
1:05:20
05:11
153
PEIRO MARTINEZ, ANDRES
12K Senior masc
Independent
306
1:05:44
1:05:23
05:11
154
IZQUIERDO RABANAL, DAVID
12K Senior masc
Independent
308
1:05:47
1:05:15
05:11
155
CANET CANET, PACO
12K Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
311
1:06:03
1:05:14
05:11
156
PONS SERVER, JOSÉ JAVIER
12K Senior masc
Independent
314
1:06:10
1:05:29
05:12
157
MIFSUD MENGUAL, GUILLEM
12K Senior masc
Independent
315
1:06:11
1:06:01
05:14
158
SOTO ALVAREZ, ROBERTO
12K Senior masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
316
1:06:15
1:05:52
05:14
159
MARTÍ TORRES, SERGI
12K Senior masc
Independent
318
1:06:18
1:05:25
05:12
160
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
12K Senior masc
Independent
319
1:06:18
1:05:25
05:12
161
SALGUERO ALONSO, ALVARO
12K Senior masc
Independent
323
1:06:46
1:06:05
05:15
162
FUSTER JORDA, JUAN VICENTE
12K Senior masc
Independent
328
1:06:54
1:05:53
05:14
163
FUSTER MORAGUES, JESÚS
12K Senior masc
Independent
331
1:07:01
1:06:35
05:17
164
HERVAS MAS, JORDI
12K Senior masc
Independent
337
1:07:18
1:07:04
05:19
165
JIMENEZ MARTI, TONI
12K Senior masc
Independent
340
1:07:28
1:07:09
05:20
166
CAUDELI BOLO , OSCAR
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
346
1:07:47
1:07:30
05:22
167
TERRADES PUIG, DANIEL
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
347
1:07:50
1:07:14
05:20
168
FERRER BELLVER, LEONARDO
12K Senior masc
Independent
350
1:07:51
1:07:29
05:21
169
GARCIA I MORATAL, NICO
12K Senior masc
C. A. Beniarjo Runners
351
1:07:53
1:07:07
05:20
170
GREGORI TORRES, SALVA
12K Senior masc
Independent
352
1:08:17
1:07:59
05:24
171
ROCHE APARISI, HECTOR J.
12K Senior masc
Independent
353
1:08:20
1:07:38
05:22
172
CASTELLÓ CASAS, JORGE JAVIER
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
355
1:08:42
1:08:07
05:24
173
CABANILLES ABALOS, JAVI
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
359
1:09:21
1:09:04
05:29
174
BLASCO BATALLER, JOSE
12K Senior masc
Real de Gandia C. F.
369
1:09:47
1:09:34
05:31
175
GUAL ALTUR, MIGUEL
12K Senior masc
Independent
371
1:09:57
1:09:15
05:30
176
ARTACHO SISTERNES, JOSEP ENRIC
12K Senior masc
Independent
372
1:09:59
1:09:26
05:31
177
FORT HERNANDEZ, RICARDO
12K Senior masc
C. A. Alcasser
374
1:10:06
1:09:21
05:30
178
RÍOS ROMAGUERA, FRANCISCO
12K Senior masc
C. A. Alcasser
375
1:10:06
1:09:22
05:30
179
FRAU VIVES, ROBERT
12K Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
376
1:10:10
1:09:38
05:32
180
RAMIS TERUEL, JORDI
12K Senior masc
Independent
379
1:10:22
1:09:39
05:32
181
VICIANO MARTI, VICENTE
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
391
1:11:02
1:10:37
05:36
182
JEREZ BARBERA, JUANJO
12K Senior masc
Independent
392
1:11:09
1:10:43
05:37
183
MALONDA BOSCÁ, PACO
12K Senior masc
Independent
395
1:12:12
1:11:37
05:41
184
MESTRE LLORCA, VICENTE
12K Senior masc
Independent
403
1:14:19
1:14:00
05:52
185
SANJAIME CAMARENA, ABRAHAM
12K Senior masc
C. A. Martir's Runners
404
1:14:31
1:14:11
05:53
186
MARTINEZ ALBENDEA, DAVID
12K Senior masc
Independent
424
1:17:02
1:16:24
06:04
187
MONSONIS LEAL, DAVID
12K Senior masc
G. A. Runner Denia
427
1:17:36
1:17:18
06:08