Som Esport
II Cursa Popular Daimus

CLASSIFICACIÓ PER CLUBS II CURSA POPULAR DAIMÚS

Data: 20 d' Octubre de 2013
Distància: 6,3 i 12,6 Km

Organitza: Ajuntament de Daimus i C. A. Daimus Tecnoesport


+ CLASSIFICACIONS >>>

Sel·lecciona el teu Club  

31 corredors arribats del C. A. Daimús Tecnoesport   

Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/Km
14
CLIMENT SOLER, ANTONIO
12
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:24:05
0:24:03
03:49
16
BOUCHLOUCH, HICHAM
13
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:24:06
0:24:06
03:50
36
BELDA JAVALOYES, PASCUAL
8
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:26:30
0:26:02
04:08
41
VALERO MARTINEZ, SILVIA
3
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:27:04
0:27:02
04:18
47
VILLAREJO DENIA, ANTONIO
10
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:28:02
0:27:54
04:26
122
TOMAS TOMAS, JUAN PEDRO
27
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:33:44
0:33:12
05:16
215
SANFELIX FORNES, CRISTINA
47
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:32
0:38:32
06:07
231
SANFELIX JOVER, VICEN
14
Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:12
0:38:52
06:10
266
ESCRIVA NICOLAS, MARILOLA
19
Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:21
0:43:47
06:57
267
GUILLEM FERRER, SILVIA
20
Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:21
0:43:47
06:57
8
GREGORI TORTOSA, JAVIER
3
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:59
0:45:58
03:39
19
SOLANES MORANT, AUSIAS
11
12K Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:32
0:48:30
03:51
25
MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI
1
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:08
0:49:08
03:54
28
GAVILA MIÑANA, JESUS
2
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:19
0:49:19
03:55
67
TARRAZONA BENAVENT, JAVIER
24
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:51:51
0:51:23
04:05
72
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
25
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:51:59
0:51:57
04:07
122
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
37
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:56:19
0:56:17
04:28
128
FERNANDEZ LUNA, JOSE
8
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:56:32
0:56:13
04:28
132
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
42
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:56:52
0:56:39
04:30
151
SEGUI CARDONA, JOSE
43
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:57:48
0:57:41
04:35
156
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
45
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:57:59
0:57:58
04:36
201
MANSILLA BELLVIS, ROSA
7
12K Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
1:00:08
0:59:50
04:45
235
GAVILA SANFELIX, MARC
123
12K Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:02:08
1:01:56
04:55
292
BATALLER GUILLEM, VICENTE
31
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:04:56
1:04:45
05:08
339
GREGORI ESTEVE, VIQUI
10
12K Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
1:07:23
1:06:54
05:19
362
MARTINEZ MARTINEZ, TERE
2
12K Veterans C fem
C. A. Daimús Tecnoesport
1:09:29
1:09:29
05:31
378
LLORCA BLAY, RAFAEL
36
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:10:20
1:09:41
05:32
387
ESCRIVA ISNARDO, JUAN
38
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:10:55
1:10:15
05:35
412
GREGORI ESTEVE, INMA
25
12K Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
1:14:58
1:14:18
05:54
428
FORNET RIBERA, JUAN POMPILIO
43
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:19:42
1:18:54
06:16
430
MALONA DE LA CONCEPCION, VICENTE
44
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:19:42
1:18:54
06:16