Som Esport
II Cursa Popular Daimus

CLASSIFICACIÓ GENERAL 12K II CURSA POPULAR DAIMÚS

Data: 20 d' Octubre de 2013
Distància:12,6 Km

Organitza:Ajuntament de Daimus i C. A. Daimus Tecnoesport

+ CLASSIFICACIONS >>>


Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T. Real
T/Km
1
SOLER GINESTAR, SERGI
1
12K Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
0:42:42
0:42:40
03:23
2
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
2
12K Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:24
0:43:24
03:27
3
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
1
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:43:53
0:43:53
03:29
4
LOPEZ PEREZ, ANTONIO
2
12K Veterans A masc
C. A. Massamagrell
0:44:23
0:44:23
03:31
5
CAUDELI GARCIA, VICENT
3
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:40
0:45:37
03:37
6
CHICAIZA, HUMBERTO
4
12K Senior masc
C. A. Dianium
0:45:46
0:45:44
03:38
7
GARCIA REIG, PERE LLUIS
5
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:47
0:45:45
03:38
8
GREGORI TORTOSA, JAVIER
3
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:59
0:45:58
03:39
9
BENAVENT OLTRA, RAFA
4
12K Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:46:17
0:46:16
03:40
10
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
6
12K Senior masc
C. C. Camallaes
0:46:20
0:46:18
03:41
11
FERNÁNDEZ ROIG, MIGUEL
7
12K Senior masc
Independent
0:47:15
0:47:11
03:45
12
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
5
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:47:32
0:47:25
03:46
13
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
6
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:47:36
0:47:33
03:47
14
ANDRES MARTIN, JUANMA
8
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:11
0:48:08
03:49
15
PALLAS MOMPARLER, MANUEL
7
12K Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:48:13
0:48:09
03:49
16
ROMERO BORRAS, PAU
9
12K Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:17
0:48:17
03:50
17
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
8
12K Veterans A masc
C. A. Dianium
0:48:25
0:48:22
03:50
18
FROILAN POVEDA, VICTOR
10
12K Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:30
0:48:28
03:51
19
SOLANES MORANT, AUSIAS
11
12K Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:32
0:48:30
03:51
20
MCKINNON, MAXINE
1
12K Veterans B fem
C. A. Dianium
0:48:43
0:48:40
03:52
21
PALONÉS LLOPIS, VICENTE
12
12K Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:48:46
0:48:44
03:52
22
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
13
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:49
0:48:46
03:52
23
LANGA CANET, ALEXIS
9
12K Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:49:03
0:49:00
03:53
24
PELAEZ GANCEDO, FRAN
14
12K Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:49:03
0:49:01
03:53
25
MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI
1
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:08
0:49:08
03:54
26
CAMARENA GRACIA, NICO
15
12K Senior masc
C. Triesport Potries
0:49:09
0:49:05
03:54
27
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
10
12K Veterans A masc
C. A. Oliva Runner's
0:49:15
0:49:14
03:54
28
GAVILA MIÑANA, JESUS
2
12K Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:19
0:49:19
03:55
29
GILABERT ARNAU, JUAN CARLOS
16
12K Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
0:49:20
0:49:16
03:55
30
CALDES ARANDIGA, PEPE
11
12K Veterans A masc
C. A. El Castellet
0:49:21
0:49:18
03:55
31
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
12
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:49:24
0:49:21
03:55
32
CALDERON QUILLE, JUANN CARLOS
17
12K Senior masc
C. A. Dianium
0:49:32
0:49:30
03:56
33
ORTIZ RIVAS, RAÚL
18
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:49:48
0:49:38
03:56
34
CRIADO VAYA, MANUEL
19
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:49:48
0:49:37
03:56
35
MOSCARDO MATEU, RAFAEL
3
12K Veterans B masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:49:55
0:49:51
03:57
36
BLAY LORENTE, ADRIAN
20
12K Senior masc
Independent
0:50:00
0:49:47
03:57
37
PERLES LLOBELL, ANTONIO
21
12K Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
0:50:03
0:49:55
03:58
38
TEMMERMAN, PETER
13
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:50:10
0:50:06
03:59
39
CASELLES PEDRO, JOSE
4
12K Veterans B masc
C. A. Gata
0:50:15
0:50:13
03:59
40
MILVAQUES BATALLER , QUINO
22
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:50:17
0:50:15
03:59
41
ORTIZ LLODRA, JAVIER
23
12K Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:50:22
0:50:17
03:59
42
PONS MARÍ, JESÚS
24
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:50:25
0:50:14
03:59
43
GRIMA GUTIERREZ, JORDI
25
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:50:28
0:50:23
04:00
44
MATEO IBIZA, OSCAR
26
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:50:29
0:50:22
04:00
45
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
27
12K Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:50:30
0:50:28
04:00
46
SORIA LLORCA, JAVIER
14
12K Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:50:31
0:50:26
04:00
47
TOMAS LLORCA, JUAN
15
12K Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:50:31
0:50:29
04:00
48
PÉREZ MIÑANA, RICARD
28
12K Senior masc
C. A. Dianium
0:50:31
0:50:25
04:00
49
VITORIA MIÑANA, ÀNGEL
16
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:50:52
0:50:46
04:02
50
PEREZ BAÑULS, JUANJO
17
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:50:53
0:50:22
04:00
52
UBEDA MARTI, ALFREDO
29
12K Senior masc
C. A. L' Olleria
0:51:10
0:51:05
04:03
53
MIRA SENDRA, MANOLO
30
12K Senior masc
Independent
0:51:12
0:51:05
04:03
54
MIÑANA PRATS, JUAN JOSÉ
31
12K Senior masc
Independent
0:51:17
0:51:08
04:04
55
TERRADES PIERA, JESUS
32
12K Senior masc
Independent
0:51:23
0:51:20
04:04
56
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRES
18
12K Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:51:25
0:51:16
04:04
57
SILLA GOMEZ, MARIO
19
12K Veterans A masc
Independent
0:51:26
0:51:15
04:04
58
MILLET PELLICER, ALBERTO
20
12K Veterans A masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:51:29
0:51:26
04:05
59
ESTEBAN BLAY, RICARDO
33
12K Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:51:29
0:50:58
04:03
60
PONS GARZO, VICENTE
34
12K Senior masc
C. A. Xàtiva
0:51:30
0:51:23
04:05
61
PEIRO FERRER, GUILLERMO
35
12K Senior masc
C. C. Nopucmes
0:51:31
0:51:28
04:05
62
GALERA OLCINA, ALEJANDRO
21
12K Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:51:39
0:51:36
04:06
63
BOLUDA LLUCH, DANIEL
36
12K Senior masc
C. A. L' Olleria
0:51:47
0:51:42
04:06
64
ROCHER CLIMENT, TONI
37
12K Senior masc
C. C. Camallaes
0:51:50
0:51:42
04:06
65
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
22
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:51:50
0:51:39
04:06
66
MILLAN CANO, PACO
23
12K Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:51:51
0:51:44
04:06
67
TARRAZONA BENAVENT, JAVIER
24
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:51:51
0:51:23
04:05
68
ESTELA CAMACHO, ENRIQUE
38
12K Senior masc
Real de Gandia C. F.
0:51:52
0:51:43
04:06
69
HUET LLOPIS, TINO
39
12K Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:51:55
0:51:46
04:07
70
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
40
12K Senior masc
Independent
0:51:57
0:51:54
04:07
71
LOPEZ BALLESTA, JUAN MANUEL
41
12K Senior masc
C. A. P. El Cafenet
0:51:59
0:51:57
04:07
72
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
25
12K Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:51:59
0:51:57
04:07
73
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
42
12K Senior masc
C. A. Santa Eulària
0:52:10
0:52:04
04:08
74
ESCRIVA CANOVES, JOAQUIN
5
12K Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:52:12
0:52:04
04:08
75
CERVERA TUR, TONI
26
12K Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:52:17
0:52:11
04:09
76
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
43
12K Senior masc
C. A. iRun Calp
0:52:33
0:52:22
04:09
77
TUR CUTILLAS, PACO
44
12K Senior masc
C. A. P. El Cafenet
0:52:34
0:52:34
04:10
78
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
45
12K Senior masc
C. A. Corremundos
0:52:38
0:52:33
04:10
80
ESTORNELL MARI, SALVA
27
12K Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:52:56
0:52:48
04:11
81
MORENO MARI, DANIEL
28
12K Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:52:56
0:52:48
04:12
82
GUEROLA NAVARRO, VICENTE
46
12K Senior masc
G. R. E. Serra d'Agullent
0:52:57
0:52:49
04:12
83
CORS MEJIAS, J.CARLOS
47
12K Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:53:00
0:52:58
04:12
85
ROBLES SERRANO, HILARIO
48
12K Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:53:16
0:53:10
04:13
86
GUTIÉRREZ SENDRA, ELOY
49
12K Senior masc
Independent
0:53:30
0:53:23
04:14
87
MILLET GUILLEM , DAVID
29
12K Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:53:40
0:53:28
04:15
88
TARRAZONA TUDELA, RAFA
30
12K Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:53:42
0:53:38
04:15
89
SERVER SERVER, RAUL
50
12K Senior masc
Independent
0:53:43
0:53:37
04:15
90
ALEMANY GILABERT, VICTOR
51
12K Senior masc
Independent
0:53:46
0:53:41
04:16
91
MARTÍN VALLEJO, ANTONIO
52
12K Senior masc
Independent
0:53:47
0:53:34
04:15
92
TORREGROSA GARCIA, CARMEN
2
12K Veterans B fem
Independent
0:53:50
0:53:49
04:16
93
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
53
12K Senior masc
C. A. Ondara
0:53:51
0:53:43
04:16
94
MAÑÓ FERRI, SERGIO
54
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:53:51
0:53:37
04:15
95
GISBERT LORENTE, JOAQUIN
31
12K Veterans A masc
Independent
0:53:53
0:53:44
04:16
96
LAZARO ESTRADA, EMILIO
32
12K Veterans A masc
C. A. Dianium
0:53:54
0:53:51
04:17
97
MALLETT, CHRISTINA
1
12K Veterans A fem
Independent
0:53:56
0:53:51
04:16
98
MORILLO CABRERA, ANTONIO
55
12K Senior masc
Independent
0:54:04
0:54:01
04:17
99
TORRES LLINARES, VICENT ALEXANDRE
33
12K Veterans A masc
Independent
0:54:40
0:54:29
04:19
100
SARRIO ORENGO, DAVID
56
12K Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:54:41
0:54:27
04:19
101
GUILLEN DIAZ, RUBEN
57
12K Senior masc
Independent
0:54:44
0:54:41
04:20
102
MORALES RODRIGUEZ, JUAN JOSE
1
12K Veterans C masc
C. A. Pobla de Vallbona
0:54:58
0:54:55
04:22
103
SERRA MORATAL, GEMA
3
12K Veterans B fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:55:04
0:55:01
04:22