Som Esport
II Gegant de Pedra Ondara


Col·laboren:
Caminants
II Marxa i Carrera per Muntanya Gegant de Pedra

Dia: 7 de Novembre de 2010
Eixida i Meta: Parc Públic Segària (Ondara )
Hora: 09:00 h
Distància: Caminants 13 Km
Corredors 14,5 Km

Organitza: Club Atletisme Ondara i Ajuntament d' Ondara
Patrocina:Club Atletisme Ondara

Quota d'inscripció 10 euros


AVITUALLAMENT

2 Avituallaments líquids i sòlids en carrera.
Avituallament final amb càtering en Meta








COM ARRIBAR/ COMO LLEGAR >>

Accés al Parc
de Segària desde
la Carretera d'acces al Parc Km 8,5




CAMINANTS (13,8 Km)

Hora d'eixida: 09:05 h



CORREDORS (14,5 Km )


Hora d'eixida: 09:00 h








CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS II GEGANT DE PEDRA - SEGARIA

Cronometratge www.somesport.com


P. Gral
Meta
Nom Club
P.Cat
Meta
Categoria
Temps
Meta
Temps
Real
T/ Km
Meta
P.Gral
Km 8,3
P.Cat
Km 8,3
Temps
Km 8,3
T/Km
Km 8,3
1
MANUEL MARTINEZ PEÑALVER C. A. Benidorm
1
Senior Masculi 1:19:28 1:19:28 05:29
3
2
0:44:34
05:22
2
PHILIPPE MORVAN C. Natació La Nucia
2
Senior Masculi 1:19:54 1:19:54 05:31
4
3
0:45:03
05:26
3
ANTONIO ANDRES ANDRADA PANTOJA Independent
1
Veterans Masculi 1:22:44 1:22:43 05:42
5
2
0:46:14
05:34
4
PABLO RAMÍREZ MULET C. A. Cametes Spat
3
Senior Masculi 1:23:02 1:23:02 05:44
6
4
0:47:32
05:44
5
VICENT CASANOVA ALBEROLA Independent
4
Senior Masculi 1:24:23 1:24:22 05:49
8
6
0:47:54
05:46
6
LEANDRO GARCIA DE LA REINA R C. A. Franc Beneyto R. Denia
2
Veterans Masculi 1:26:35 1:26:35 05:58
10
3
0:48:57
05:54
7
MIGUEL ANGEL RIVERO PEREZ C. A. Altea
5
Senior Masculi 1:27:08 1:27:08 06:01
7
5
0:47:47
05:45
8
JOAN GARCIA ROSELLÓ C. A. Cametes Spat
6
Senior Masculi 1:28:55 1:28:54 06:08
11
8
0:48:59
05:54
9
ALBERTO SAVAL GUARDIOLA C. Natació La Nucia
3
Veterans Masculi 1:29:14 1:29:13 06:09
13
5
0:49:17
05:56
10
SANTIAGO CHAVARRIA MOLLA Independent
4
Veterans Masculi 1:30:01 1:29:52 06:12
14
6
0:49:40
05:59
11
JAUME ROS FAR C. A. Llebeig Xàbia
7
Senior Masculi 1:30:07 1:29:59 06:13
18
10
0:50:47
06:07
12
ÓSCAR LEIRAS DAVILA Independent
8
Senior Masculi 1:30:15 1:30:14 06:13
15
9
0:49:41
05:59
13
MIQUEL IVARS ESPI C. A. La Faixa
9
Senior Masculi 1:30:23 1:30:21 06:14
19
11
0:50:59
06:09
14
SALVADOR LANCIS SAEZ C. A. Franc Beneyto R. Denia
5
Veterans Masculi 1:30:56 1:30:56 06:16
12
4
0:49:05
05:55
15
JAUME ESCORTELL BOU C. A. Llebeig Xàbia
6
Veterans Masculi 1:31:21 1:31:21 06:18
17
8
0:50:10
06:03
16
RUBEN BEQUIO RONDA G. Espeleologico Gatense
10
Senior Masculi 1:31:25 1:31:13 06:18
40
27
0:53:55
06:30
17
VICENT MARTINEZ GOSP C. M. Botamarges Forna
11
Senior Masculi 1:31:40 1:31:38 06:19
23
14
0:52:08
06:17
18
AMAND ORTIZ I GISBERT Independent
7
Veterans Masculi 1:31:58 1:31:55 06:21
16
7
0:50:09
06:03
19
CHRISTIAN MONZO HUERTA C. A. Llebeig Xàbia
8
Veterans Masculi 1:32:05 1:32:05 06:21
1
1
0:44:13
05:20
20
GERMÁN DURILLO VALLÉS C. A. Corremundos
12
Senior Masculi 1:32:43 1:32:40 06:24
9
7
0:48:51
05:53
21
JOSE MANUEL PAMIES AMOROS C. A. Marathon Crevillent
9
Veterans Masculi 1:33:12 1:33:08 06:26
33
13
0:53:37
06:28
22
JONATAN CARBILA LLORCA Independent
13
Senior Masculi 1:33:26 1:33:24 06:27
20
12
0:51:32
06:13
23
JOSE VICENTE CASTELLO APARISI Independent
10
Veterans Masculi 1:33:40 1:33:38 06:28
21
9
0:51:56
06:15
24
JAUME PEREZ PONS C. A. La Xara
14
Senior Masculi 1:33:47 1:33:42 06:28
22
13
0:51:57
06:16
25
LUIS MARTÍNEZ VIVES Independent
15
Senior Masculi 1:34:06 1:34:05 06:29
25
16
0:52:58
06:23
26
VICENT TOMÀS MARTÍNEZ C. Triatló Oliva
16
Senior Masculi 1:35:31 1:35:30 06:35
28
17
0:53:15
06:25
27
SERGIO ALBEROLA TERUEL C. A. La Faixa
17
Senior Masculi 1:35:53 1:35:46 06:37
36
23
0:53:41
06:28
28
FERNANDO MARTINEZ MODESTO Independent
11
Veterans Masculi 1:36:21 1:36:20 06:39
41
14
0:53:56
06:30
29
JOSE PIQUERAS QUILES C. A. Corbera
12
Veterans Masculi 1:36:21 1:36:20 06:39
31
12
0:53:31
06:27
30
GENAR SANJUAN MIÑANA C. T. El Corriol Xtrem
13
Veterans Masculi 1:36:25 1:36:22 06:39
26
10
0:53:05
06:24
31
PACO DELGADO DOMINGUEZ Independent
18
Senior Masculi 1:36:26 1:36:16 06:39
37
24
0:53:41
06:28
32
JAVIER MONCHO APARISI Independent
14
Veterans Masculi 1:36:28 1:36:26 06:39
42
15
0:54:02
06:31
33
BRUNO CASTRO GIL Independent
19
Senior Masculi 1:36:37 1:36:28 06:40
51
34
0:55:29
06:41
34
FERNANDO SERVER ESPIN C. A. Ondara
20
Senior Masculi 1:37:19 1:37:15 06:43
29
18
0:53:30
06:27
35
SERGIO TORRES SANCHEZ C. A. Ondara
21
Senior Masculi 1:37:19 1:37:16 06:43
32
20
0:53:33
06:27
36
DAVID SÁNCHEZ VILLARROYA Independent
22
Senior Masculi 1:37:37 1:37:35 06:44
46
30
0:54:25
06:33
37
SALVADOR GARCIA PEREZ C. T. El Corriol Xtrem
15
Veterans Masculi 1:37:39 1:37:36 06:44
45
16
0:54:18
06:33
38
ADRIAN PERIS CONTRERAS Independent
23
Senior Masculi 1:37:41 1:37:33 06:44
53
36
0:55:41
06:43
39
MARIANO MARQUES AGUILAR Independent
24
Senior Masculi 1:37:51 1:37:51 06:45
39
26
0:53:54
06:30
40
VICENT MULET DIEGO C. A. Gata
16
Veterans Masculi 1:38:08 1:38:04 06:46
69
21
0:57:02
06:52
41
JOSE JOAQUIN ROSELLO JORRO G. Muntanya Calp
25
Senior Masculi 1:38:12 1:38:09 06:46
34
21
0:53:38
06:28
42
DAVID OLIVER SANCHEZ C. A. Cap i Cua
26
Senior Masculi 1:38:18 1:38:11 06:47
54
37
0:55:45
06:43
43
DAVID MONTES RUIZ C. C. Desnivell
27
Senior Masculi 1:38:23 1:38:18 06:47
35
22
0:53:41
06:28
44
PABLO DELGADO DOMINGUEZ Independent
28
Senior Masculi 1:38:40 1:38:29 06:48
50
33
0:55:23
06:40
45
JUAN SENDRA GINER C. A. Ondara
29
Senior Masculi 1:38:42 1:38:41 06:48
38
25
0:53:53
06:30
46
RAMON ASENSIO PARRA Independent
30
Senior Masculi 1:39:00 1:38:57 06:50
24
15
0:52:56
06:23
47
JOSE VICENTE SERRA BOLUFER C. A. Llebeig Xàbia
17
Veterans Masculi 1:39:05 1:38:58 06:50
47
17
0:55:03
06:38
48
VICENT MANEL GONZALEZ PEÑALVER Independent
31
Senior Masculi 1:39:16 1:39:10 06:51
44
29
0:54:12
06:32
49
FRANCISCO JAVIE FERNANDEZ SERRAT Independent
32
Senior Masculi 1:39:33 1:39:24 06:52
49
32
0:55:14
06:39
50
MARCO LEE PERRY C. A. La Faixa
33
Senior Masculi 1:40:12 1:40:07 06:55
66
46
0:56:40
06:50
51
RUBEN FORNES GINER Independent
34
Senior Masculi 1:40:26 1:40:26 06:56
56
39
0:56:25
06:48
52
MIGUEL JOSÉ BUIGUES PASTOR C. A. Llebeig Xàbia
35
Senior Masculi 1:40:47 1:40:39 06:57
58
41
0:56:29
06:48
53
ALEJANDRO MATAIX SOLERA Independent
36
Senior Masculi 1:41:00 1:40:58 06:58
74
53
0:57:45
06:57
54
MIGUEL SANTACREU IVARS C. A. Benissa
37
Senior Masculi 1:41:04 1:40:58 06:58
71
50
0:57:30
06:56
55
PEDRO MANUEL ARCOS SANCHEZ C. A. Ondara
38
Senior Masculi 1:41:57 1:41:57 07:02
48
31
0:55:05
06:38
56
GABRIEL GILABERT GARCÍA Independent
39
Senior Masculi 1:42:09 1:41:56 07:03
75
54
0:57:47
06:58
57
FRAN MONTEALEGRE MENOR C. Multiesport Marina Alta
40
Senior Masculi 1:42:12 1:42:06 07:03
55
38
0:56:07
06:46
58
MANUEL SELMA BLASCO Independent
18
Veterans Masculi 1:42:14 1:42:06 07:03
60
18
0:56:32
06:49
59
JOSE CASELLES PEDRO C. A. Gata
19
Veterans Masculi 1:42:38 1:42:37 07:05
27
11
0:53:13
06:25
60
DAVID AIBAR BALLESTER Independent
41
Senior Masculi 1:42:40 1:42:27 07:05
67
47
0:56:51
06:51
61
JUAN MIGUEL GAVILA SOLER C. A. La Faixa
42
Senior Masculi 1:42:42 1:42:33 07:05
73
52
0:57:43
06:57
62
JOSEP GERMA RIPOLL FUERTES C. A. Benissa
43
Senior Masculi 1:42:45 1:42:37 07:05
81
55
0:58:42
07:04
63
RAFA MARTINEZ SERRIÓ C. A. Gata
44
Senior Masculi 1:42:48 1:42:43 07:05
68
48
0:57:02
06:52
64
TINO FERRER PEIRO C. A. Franc Beneyto R. Denia
20
Veterans Masculi 1:42:57 1:42:54 07:06
76
22
0:57:51
06:58
65
JUANJO ROSELLO COLL C. A. Franc Beneyto R. Denia
21
Veterans Masculi 1:42:57 1:42:56 07:06
61
19
0:56:32
06:49
66
RAMON LLOPIS SABATER C. A. Franc Beneyto R. Denia
45
Senior Masculi 1:42:57 1:42:54 07:06
63
43
0:56:33
06:49
67
JOSE LUIS FERRIS SIMÓ C. M. Botamarges Forna
46
Senior Masculi 1:43:03 1:43:01 07:06
30
19
0:53:31
06:27
68
FRANCISCO CAÑETE COBOS Independent
22
Veterans Masculi 1:43:07 1:43:02 07:07
79
24
0:58:16
07:01
69
IVAN BISQUERT CARDONA C. A. Llebeig Xàbia
47
Senior Masculi 1:43:14 1:43:05 07:07
59
42
0:56:29
06:48
70
XIMO FORNES CARPI C. A. Ondara
48
Senior Masculi 1:43:15 1:43:14 07:07
57
40
0:56:27
06:48
71
MIGUEL VIVES VICENS Independent
49
Senior Masculi 1:43:16 1:43:11 07:07
52
35
0:55:35
06:42
72
LLUIS FORNES ALBEROLA C. A. La Faixa
50
Senior Masculi 1:43:17 1:43:12 07:07
72
51
0:57:43
06:57
73
HORACIO DE LA FUENTE PASTOR Independent
51
Senior Masculi 1:43:45 1:43:42 07:09
43
28
0:54:07
06:31
74
MANUEL BERENGUER MARTINEZ Independent
52
Senior Masculi 1:43:49 1:43:36 07:10
84
57
0:58:59
07:06
75
CONSTANTINO DIAZ NAVARRO Independent
53
Senior Masculi 1:44:00 1:43:56 07:10
109
75
1:00:45
07:19
76
JOSE FERRER GARCIA C. Muntanyer Xeraco
54
Senior Masculi 1:44:02 1:43:58 07:10
65
45
0:56:35
06:49
77
ANTONIA VALERO SIGNES G. Espeleologico Gatense
1
Senior fem 1:44:07 1:44:04 07:11
77
1
0:57:57
06:59
78
JOSE MIGUEL MONCHO MULET C. A. La Faixa
23
Veterans Masculi 1:44:08 1:44:04 07:11
78
23
0:58:06
07:00
79
JOSE BADENES LIDOREAU Independent
24
Veterans Masculi 1:44:10 1:44:10 07:11
62
20
0:56:33
06:49
80
EDUARDO ALBEROLA PUIGCERVER Independent
55
Senior Masculi 1:44:18 1:44:06 07:12
103
69
1:00:31
07:17
81
JOSÉ JAVIER VALERA GÓMEZ C. A. Cap i Cua
56
Senior Masculi 1:44:29 1:44:23 07:12
86
59
0:59:30
07:10
82
JOSÉ ANTONIO CECILIA LORITE C. A. Llebeig Xàbia
57
Senior Masculi 1:44:44 1:44:34 07:13
70
49
0:57:17
06:54
83
ARACELI SEGUI ALBERT C. A. Llebeig Xàbia
2
Senior fem 1:44:44 1:44:34 07:13
93
3
1:00:01
07:14
84
SALVADOR MAS I ESTELA C. A. Benissa
25
Veterans Masculi 1:44:51 1:44:42 07:14
88
26
0:59:31
07:10
85
JOSE ABARCA FALGAS C. A. l' Espenta
26
Veterans Masculi 1:44:54 1:44:39 07:14
96
29
1:00:05
07:14
86
DANIEL FORNES DIEGO C. A. La Faixa
58
Senior Masculi 1:45:42 1:45:38 07:17
90
62
0:59:38
07:11
87
JAUME IVARS BERTOMEU C. A. Benissa
59
Senior Masculi 1:46:26 1:46:18 07:20
92
63
0:59:59
07:14
88
VICTOR CEBOLLA GRANEL Independent
27
Veterans Masculi 1:46:27 1:46:25 07:20
91
27
0:59:52
07:13
89
JOSÉ MIGUEL NAVARRO RAFET Independent
60
Senior Masculi 1:46:40 1:46:30 07:21
108
74
1:00:40
07:19
90
SEBASTIAN AGUILILLA CAMBRON C. A. La Faixa
28
Veterans Masculi 1:46:42 1:46:38 07:22
83
25
0:58:49
07:05
91
JAVI MARTÍNEZ SERRIÓ Independent
61
Senior Masculi 1:46:47 1:46:35 07:22
106
72
1:00:38
07:18
92
RAFA SANCHIS VILA C. A. La Vespa Novetlé
62
Senior Masculi 1:46:56 1:46:46 07:22
105
71
1:00:32
07:18
93
DAVID FELIU SALVA C. A. La Faixa
63
Senior Masculi 1:47:32 1:47:29 07:25
82
56
0:58:43
07:04
94
SANTI VALLÉS VALLÉS Independent
64
Senior Masculi 1:47:33 1:47:22 07:25
107
73
1:00:38
07:18
95
JACOBO PEDROS PEREZ Independent
65
Senior Masculi 1:47:34 1:47:23 07:25
100
67
1:00:23
07:17
96
URKO MARTIN DOMINGUEZ Independent
66
Senior Masculi 1:47:36 1:47:21 07:25
95
64
1:00:05
07:14
97
JOSE NAYA NOGUEROLES Independent
29
Veterans Masculi 1:47:39 1:47:30 07:25
94
28
1:00:03
07:14
98
MIGUEL CRESPO SANTACREU Independent
30
Veterans Masculi 1:47:47 1:47:37 07:26
112
32
1:00:59
07:21
99
DAVID CAMPS SENDRA C. E. Dorsal 19 Pego
67
Senior Masculi 1:47:50 1:47:46 07:26
89
61
0:59:38
07:11
100
NICOLAS DE ROS WALLACE C. A. Tri-life
68
Senior Masculi 1:47:52 1:47:48 07:26
87
60
0:59:30
07:10
101
FRANCISCO BARRERO LOPEZ Independent
69
Senior Masculi 1:47:54 1:47:54 07:26
85
58
0:59:14
07:08
102
DAVID RICART SANCHIS Independent
31
Veterans Masculi 1:47:56 1:47:45 07:27
110
31
1:00:47
07:19
103
FRANCISCO CARRASCO MATEO C. A. Virgin Active Run
70
Senior Masculi 1:48:30 1:48:27 07:29
124
83
1:01:57
07:28
104
ADOLF BOLUDA SOLER Independent
71
Senior Masculi 1:48:34 1:48:19 07:29
121
81
1:01:47
07:27
105
QUINO SALA SIVERA C. A. Xe Espereu-me
32
Veterans Masculi 1:48:35 1:48:24 07:29
116
34
1:01:23
07:24
106
JOSE MANUEL GARCIA BARRAGAN C. A. Llebeig Xàbia
72
Senior Masculi 1:48:47 1:48:47 07:30
2
1
0:44:23
05:21
107
SANTIAGO GINER LLAVADOR C. A. Benissa
73
Senior Masculi 1:49:03 1:48:56 07:31
126
85
1:02:07
07:29
108
SEBASTIAN REIG ESCRIBANO C. C. Desnivell
74
Senior Masculi 1:49:20 1:49:09 07:32
104
70
1:00:31
07:17
109
VICENT FRASES BOLUFER Independent
75
Senior Masculi 1:49:21 1:49:05 07:32
127
86
1:02:25
07:31
110
JOSEP FORNÉS MUT C. A. La Faixa
76
Senior Masculi 1:49:21 1:49:11 07:32
133
91
1:03:00
07:35
111
JUAN ANTONIO GARCIA BARRAGAN C. A. Llebeig Xàbia
77
Senior Masculi 1:49:36 1:49:27 07:34
113
77
1:01:01
07:21
112
JORDI JORRO RAMON C. A. Benissa
78
Senior Masculi 1:49:44 1:49:44 07:34
98
65
1:00:12
07:15
113
OLIVIA PEIRÓ SABATER C. A. Safor
3
Senior fem 1:49:54 1:49:53 07:35
80
2
0:58:16
07:01
114
JAUME VAELLO REOS Independent
79
Senior Masculi 1:50:10 1:49:57 07:36
99
66
1:00:21
07:16
115
JAVIER TARRAZONA BENAVENT C. A. Daimús Tecnoesport
33
Veterans Masculi 1:50:30 1:50:23 07:37
123
36
1:01:52
07:27
116
CARLOS LINARES BAÑÓN C. A. Corremundos
80
Senior Masculi 1:50:48 1:50:39 07:38
114
78
1:01:10
07:22
117
RAFAEL TAVALLO BALBASTRE C. A. Safor
81
Senior Masculi 1:50:49 1:50:46 07:39
122
82
1:01:48
07:27
118
AURELIO MENGUAL FERRANDO C. A. Xe Espereu-me
34
Veterans Masculi 1:50:50 1:50:39 07:39
115
33
1:01:23
07:24
119
JAVIER MULET LEYDA G. Espeleologico Gatense
82
Senior Masculi 1:50:58 1:50:47 07:39
101
68
1:00:23
07:17
120
JOSEP FELIX MORILLAS BALLESTER C. A. Franc Beneyto R. Denia
83
Senior Masculi 1:52:07 1:51:53 07:44
138
96
1:04:04
07:43
121
AMANDA FLETCHER C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
Veterans Femeni 1:52:29 1:52:28 07:45
117
2
1:01:31
07:25
122
PAUL FLETCHER C. A. Franc Beneyto R. Denia
35
Veterans Masculi 1:52:29 1:52:27 07:45
118
35
1:01:32
07:25
123
SALVADOR ROSELLO RIERA C. BTT Rodes Amples
36
Veterans Masculi 1:52:52 1:52:40 07:47
151
46
1:06:21
08:00
124
DAVID SIGNES CERVERA C. A. La Faixa
84
Senior Masculi 1:53:08 1:53:03 07:48
111
76
1:00:49
07:20
125
JOAQUIN PASCUAL GAVILA C. A. Llebeig Xàbia
85
Senior Masculi 1:53:26 1:53:11 07:49
131
89
1:02:45
07:34
126
FRANCISCO ALCOVER FERRER Independent
86
Senior Masculi 1:53:40 1:53:34 07:50
135
93
1:03:22
07:38
127
LOUISA AMBLER C. A. Corremundos
2
Veterans Femeni 1:54:02 1:54:01 07:52
102
1
1:00:30
07:17
128
PERE SAPENA SEGARRA C. A. Llebeig Xàbia
37
Veterans Masculi 1:54:24 1:54:11 07:53
140
39
1:04:24
07:46
129
JOSÉ OROZCO FERRER Independent
87
Senior Masculi 1:54:42 1:54:39 07:55
64
44
0:56:34
06:49
130
LLORENÇ MAS HERNANDEZ Independent
88
Senior Masculi 1:55:08 1:54:58 07:56
128
87
1:02:28
07:32
131
JUAN BOLUFER CARDONA C. A. Llebeig Xàbia
38
Veterans Masculi 1:55:27 1:55:12 07:58
139
38
1:04:10
07:44
132
VÍCTOR CONTRÍ FAYOS C. C. Desnivell
89
Senior Masculi 1:55:50 1:55:40 07:59
136
94
1:03:24
07:38
133
BERNARDO CORTES VICENS C. M. Botamarges Forna
90
Senior Masculi 1:55:52 1:55:51 07:59
120
80
1:01:42
07:26
134
JUAN FRANCISCO MADRIGAL GARCÍA Independent
91
Senior Masculi 1:56:03 1:55:54 08:00
125
84
1:02:04
07:29
135
SIMON MCKINLEY Independent
92
Senior Masculi 1:56:17 1:56:08 08:01
132
90
1:02:56
07:35
136
JUAN ANTONIO SERVER MILLET C. E. Dorsal 19 Pego
39
Veterans Masculi 1:56:29 1:56:22 08:02
129
37
1:02:37
07:33
137
VICENT CANDELA GIL Independent
40
Veterans Masculi 1:56:37 1:56:37 08:03
153
47
1:06:52
08:03
138
VICENT FERRAGUD DONET C. Córrer Xeraco
93
Senior Masculi 1:56:38 1:56:26 08:03
146
99
1:05:14
07:52
139
JAUME FEMENIA RIBES Independent
94
Senior Masculi 1:57:32 1:57:14 08:06
154
102
1:06:57
08:04
140
FRANCISCO MONCHO GUARDINO C. Multiesport Marina Alta
95
Senior Masculi 1:57:37 1:57:32 08:07
119
79
1:01:39
07:26
141
PEPE GARCIA VALVERDE C. A. Daimús Tecnoesport
41
Veterans Masculi 1:57:55 1:57:48 08:08
148
43
1:05:57
07:57
142
JUAN ANDRES MULET ANDRES C. A. Gata
96
Senior Masculi 1:58:12 1:57:59 08:09
147
100
1:05:34
07:54
143
ADELAIDA AGUILAR PUCHOL Independent
3
Veterans Femeni 1:58:53 1:58:48 08:12
157
3
1:07:14
08:06
144
JAUME SALA FERRER Independent
42
Veterans Masculi 1:58:53 1:58:47 08:12
145
42
1:05:11
07:51
145
ALEX MARRAHI ANDERSEN Independent
97
Senior Masculi 1:58:57 1:58:47 08:12
137
95
1:03:53
07:42
146
JOSE JAVIER PERLES MOLINES Independent
98
Senior Masculi 1:59:07 1:59:00 08:13
142
97
1:04:48
07:48
147
JOSE LUIS LUENGO MEDINA C. A. Llebeig Xàbia
43
Veterans Masculi 1:59:59 1:59:48 08:16
141
40
1:04:33
07:47
148
JAVIER LÓPEZ MARTÍN Independent
99
Senior Masculi 2:00:28 2:00:23 08:18
134
92
1:03:17
07:37
149
SANTIAGO FERRI MASCARELL C. A. Destilerias Ferri
100
Senior Masculi 2:00:50 2:00:35 08:20
156
104
1:07:13
08:06
150
JOSE GILABERT GOMIS Independent
101
Senior Masculi 2:01:42 2:01:38 08:24
130
88
1:02:42
07:33
151
JONATHAN BISHOP Independent
44
Veterans Masculi 2:01:45 2:01:43 08:24
149
44
1:05:58
07:57
152
MIGUEL REVELLES TUR C. A. Benissa
102
Senior Masculi 2:01:50 2:01:43 08:24
143
98
1:04:49
07:49
153
SERGIO MUT OLIVER Independent
103
Senior Masculi 2:02:23 2:02:13 08:26
159
106
1:07:38
08:09
154
ANDRES LUCAS CARRALS Independent
45
Veterans Masculi 2:02:39 2:02:23 08:28
160
48
1:07:39
08:09
155
MARIA LUISA MARTIN CHAVES C. A. Llebeig Xàbia
4
Veterans Femeni 2:02:43 2:02:27 08:28
162
4
1:07:43
08:10
156
JUAN BAUTISTA BOLTA NAYA C. E. Dorsal 19 Pego
46
Veterans Masculi 2:02:43 2:02:37 08:28
144
41
1:05:09
07:51
157
VICENT CATALA CARDONA C. A. Llebeig Xàbia
104
Senior Masculi 2:03:04 2:02:50 08:29
155
103
1:07:06
08:05
158
RAFAEL BALLESTER ESTALRICH Independent
105
Senior Masculi 2:04:31 2:04:17 08:35
158
105
1:07:28
08:08
159
JOAN VICENT GARCIA LLOPIS Independent
106
Senior Masculi 2:05:32 2:05:17 08:39
168
108
1:09:38
08:23
160
FERRAN MAS SISCAR C. E. Dorsal 19 Pego
47
Veterans Masculi 2:05:59 2:05:51 08:41
161
49
1:07:40
08:09
161
MARIA ISABEL VICENTE LOPEZ Independent
4
Senior fem 2:06:16 2:06:05 08:42
166
4
1:09:15
08:21
162
JOSE MARIN MONJE C. BTT Rodes Amples
48
Veterans Masculi 2:06:17 2:06:05 08:43
165
51
1:09:12
08:20
163
JAVIER BONILLA PINO Independent
49
Veterans Masculi 2:06:56 2:06:56 08:45
150
45
1:06:02
07:57
164
ANDRES GRACIA VERDU C. A. l' Espenta
50
Veterans Masculi 2:07:00 2:06:44 08:46
169
53
1:09:38
08:23
165
GENARO GREGORI ORELLANA C. A. l' Espenta
51
Veterans Masculi 2:07:15 2:06:59 08:47
170
54
1:09:38
08:23
166
SALVA GINESTAR GARCIA Independent
107
Senior Masculi 2:07:51 2:07:33 08:49
188
118
1:13:12
08:49
167
ISAIES FAYOS MOYA C. A. Dianium
52
Veterans Masculi 2:08:46 2:08:27 08:53
176
56
1:11:03
08:34
168
JOAQUIN VICENTE ALFONSO BELEN C. A. Marathon Crevillent
53
Veterans Masculi 2:09:22 2:09:16 08:55
163
50
1:08:19
08:14
169
TERESA MARTI CASTELLO Independent
5
Senior fem 2:09:39 2:09:21 08:56
189
8
1:13:13
08:49
170
MARCO ANTONIO ALBELDA ROSILLO Independent
108
Senior Masculi 2:10:21 2:10:09 08:59
173
110
1:10:05
08:27
171
EDUARDO HERMOSO GALDON Independent
109
Senior Masculi 2:10:21 2:10:09 08:59
171
109
1:09:48
08:25
172
JUAN ANTONIO FERNANDEZ LUCAS C. E. Me'n Fot
54
Veterans Masculi 2:10:39 2:10:22 09:01
179
58
1:11:48
08:39
173
CLAUDIA AMOROS AGUILAR C. E. Me'n Fot
6
Senior fem 2:10:39 2:10:23 09:01
183
6
1:11:52
08:40
174
ERNESTO ORDINES CABRERA C. E. Me'n Fot
110
Senior Masculi 2:10:39 2:10:23 09:01
180
113
1:11:48
08:39
175
DANIEL MAS GALIANA C. A. l' Espenta
55
Veterans Masculi 2:11:55 2:11:44 09:06
172
55
1:09:57
08:26
176
DAVID EXPOSITO ORENGO Independent
111
Senior Masculi 2:11:58 2:11:42 09:06
174
111
1:10:36
08:30
177
JOSE LUIS MORAGUES ALBI Independent
112
Senior Masculi 2:12:32 2:12:18 09:08
152
101
1:06:47
08:03
178
PAULA FORNES GAVILA C. A. Cametes Spat
7
Senior fem 2:12:40 2:12:34 09:09
175
5
1:10:36
08:30
179
JOSE GINER MAS C. A. Benissa
56
Veterans Masculi 2:12:40 2:12:27 09:09
167
52
1:09:35
08:23
180
QUICO LLACER FEMENIA Independent
113
Senior Masculi 2:13:26 2:13:15 09:12
187
117
1:13:10
08:49
181
JAVIER MURIEL INFANTE Independent
114
Senior Masculi 2:13:52 2:13:49 09:14
182
115
1:11:52
08:40
182
ISIDRO BENITEZ MARTINEZ Independent
115
Senior Masculi 2:13:53 2:13:50 09:14
181
114
1:11:51
08:39
183
EVA CABRERA TORMO Independent
8
Senior fem 2:14:31 2:14:14 09:17
195
10
1:14:05
08:56
184
SERGIO ERN HERNANDEZ Independent
116
Senior Masculi 2:14:32 2:14:16 09:17
196
119
1:14:07
08:56
185
VICENTE PIQUERAS QUILES Independent
57
Veterans Masculi 2:14:34 2:14:32 09:17
190
60
1:13:17
08:50
186
JUAN ANTONIO SESÉ AVELLÁ Independent
117
Senior Masculi 2:16:17 2:16:06 09:24
199
121
1:15:21
09:05
187
SALVADOR PASTOR GRACIA Independent
118
Senior Masculi 2:16:20 2:16:07 09:24
177
112
1:11:21
08:36
188
IGNACIO AROSTEGUI CASANS Independent
58
Veterans Masculi 2:16:33 2:16:23 09:25
191
61
1:13:18
08:50
189
MARTIN CARNICER CRUZ Independent
59
Veterans Masculi 2:16:46 2:16:46 09:26
216
71
1:20:09
09:39
190
ESTELA VISA Independent
9
Senior fem 2:16:46 2:16:42 09:26
184
7
1:11:54
08:40
191
PASCUAL OLAYA SANCHEZ Independent
60
Veterans Masculi 2:16:48 2:16:34 09:26
194
63
1:13:45
08:53
192
JAUME AVARGUES GADEA C. A. La Faixa
119
Senior Masculi 2:17:14 2:17:02 09:28
185
116
1:12:28
08:44
193
VICENT JOSEP COLOMER MAYANS C. A. Llebeig Xàbia
61
Veterans Masculi 2:17:15 2:17:04 09:28
186
59
1:12:28
08:44
194
PILAR SART COSTA C. A. Llebeig Xàbia
10
Senior fem 2:18:11 2:18:01 09:32
193
9
1:13:33
08:52
195
JUAN CARLOS ESPINÓS QUERO C. A. Llebeig Xàbia
62
Veterans Masculi 2:18:12 2:18:01 09:32
192
62
1:13:33
08:52
196
VÍCTOR MANUEL GIL I VIVES Independent
120
Senior Masculi 2:18:12 2:18:05 09:32
209
123
1:18:13
09:25
197
DANIEL CANO ALCARAZ C. E. Me'n Fot
121
Senior Masculi 2:18:56 2:18:56 09:35
197
120
1:14:29
08:58
198
TERE ORDINES CABRERA C. E. Me'n Fot
11
Senior fem 2:19:00 2:19:00 09:35
198
11
1:14:29
08:58
199
ROGER DIMECH PEREZ Independent
122
Senior Masculi 2:19:08 2:18:47 09:36
210
124
1:18:15
09:26
200
ROBERTO GOMEZ CONCA Independent
63
Veterans Masculi 2:19:13 2:19:07 09:36
178
57
1:11:22
08:36
201
VANESSA LARROSA POVEDA Independent
12
Senior fem 2:19:24 2:19:20 09:37
202
12
1:15:32
09:06
202
JUAN JOSE FORNES PERELLO Independent
64
Veterans Masculi 2:20:37 2:20:22 09:42
204
66
1:15:49
09:08
203
JOSE JAVIER DOMENECH BERTOMEU Independent
123
Senior Masculi 2:20:38 2:20:24 09:42
203
122
1:15:49
09:08
204
EVA RIBES MAHIQUES C. A. Gata
13
Senior fem 2:21:04 2:20:56 09:44
205
13
1:16:15
09:11
205
ESTHER SEPULVEDA BURDALO C. A. Gata
14
Senior fem 2:21:05 2:20:56 09:44
206
14
1:16:15
09:11
206
JOSE RAMON PUIGCERVER GARCIA C. A. La Xara
65
Veterans Masculi 2:21:11 2:20:58 09:44
201
65
1:15:24
09:05
207
JOSE VICENTE FERRER GINESTAR C. A. Benissa
124
Senior Masculi 2:21:20 2:21:06 09:45
164
107
1:08:42
08:17
208
ANTONIA SALVÀ MULET C. A. Gata
15
Senior fem 2:23:43 2:23:28 09:55
214
15
1:19:04
09:32
209
JOAN CASELLES LLOBELL C. A. Gata
66
Veterans Masculi 2:23:44 2:23:29 09:55
213
70
1:19:04
09:32
210
SIMONE BECK Independent
16
Senior fem 2:25:47 2:25:28 10:03
218
17
1:20:35
09:43
211
TONI PEREZ LLORCA C. A. Dianium
67
Veterans Masculi 2:25:47 2:25:27 10:03
217
72
1:20:35
09:43
212
RAMON GREGORI ESTEVE C. A. Daimús Tecnoesport
68
Veterans Masculi 2:27:43 2:27:35 10:11
220
74
1:21:28
09:49
213
MARIA LUISA MARTI NOVELL Independent
17
Senior fem 2:28:00 2:27:57 10:12
215
16
1:19:21
09:34
214
CARLOS JAQUE NAVARRO C. A. Llebeig Xàbia
69
Veterans Masculi 2:28:32 2:28:16 10:15
219
73
1:21:05
09:46
215
VICTOR DURBÀ ESCRIVÀ Independent
70
Veterans Masculi 2:28:47 2:28:38 10:16
211
68
1:18:37
09:28
216
PAQUI RODRIGUEZ PEREZ C. A. La Faixa
5
Veterans Femeni 2:30:10 2:30:02 10:21
207
5
1:16:29
09:13
217
MIGUEL ANGEL CHOLBI PEREZ C. A. La Faixa
71
Veterans Masculi 2:30:10 2:30:02 10:21
208
67
1:16:29
09:13
218
HECTOR LAUREIRO Independent
72
Veterans Masculi 2:30:22 2:30:05 10:22
212
69
1:18:45
09:29
219
INMA GREGORI ESTEVE Independent
18
Senior fem 2:30:44 2:30:36 10:24
221
18
1:21:29
09:49
220
JAVIER GIL CASTILLO Independent
73
Veterans Masculi 2:33:32 2:33:21 10:35
200
64
1:15:23
09:05
221
VICENTE DEVESA ESCORTELL Independent
125
Senior Masculi 2:33:38 2:33:33 10:36
229
125
1:31:44
11:03
222
PEDRO CABRERA SEVILLA Independent
126
Senior Masculi 2:33:39 2:33:34 10:36
230
126
1:31:44
11:03
223
BEGOÑA SOLER SALVA C. A. Gata
19
Senior fem 2:38:28 2:38:19 10:56
223
19
1:23:00
10:00
224
JOSE VICENTE SALVA SIGNES C. A. La Faixa
74
Veterans Masculi 2:38:28 2:38:24 10:56
224
75
1:23:06
10:01
225
JOSEP VICENT ROVIRA FERRANDO Independent
75
Veterans Masculi 2:39:10 2:39:10 10:59
225
76
1:25:24
10:17
226
PEPA BUIGUES ALENTADO C. A. Llebeig Xàbia
6
Veterans Femeni 2:39:21 2:39:05 10:59
222
6
1:22:55
09:59
227
JUANA PEREZ ALARCON C. A. Marathon Crevillent
7
Veterans Femeni 2:44:33 2:44:33 11:21
228
7
1:27:29
10:32
228
MIGUEL CEBOLLA GRANELL Independent
76
Veterans Masculi 2:46:46 2:46:46 11:30
232
79
1:31:49
11:04
229
JUAN GABRIEL OLIVER BORDES Independent
77
Veterans Masculi 2:46:58 2:46:44 11:31
226
77
1:26:20
10:24
230
MARI CARMEN BOTELLA MARTINEZ C. A. Marathon Crevillent
78
Veterans Masculi 2:49:21 2:49:14 11:41
227
78
1:27:27
10:32
231
CARLOS SEVILLA TORRES Independent
127
Senior Masculi 2:50:14 2:50:10 11:44
231
127
1:31:45
11:03
232
JAIME ORTUÑO DEVESA C. A. Llebeig Xàbia
79
Veterans Masculi 2:57:34 2:57:21 12:15
233
KIKA CASTELL CRUAÑES C. A. Llebeig Xàbia
20
Senior fem 3:06:07 3:05:53 12:50
234
AGUEDA NOGUERA PUIGCERVER C. A. Ondara
21
Senior fem 3:28:30 3:28:30 14:23
235
ALFONSO GINER ESPIN Independent
128
Senior Masculi 3:32:23 3:32:23 14:39

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves