IV Gran Fon Ciutat d' Oliva


Dia: 9 de Mayo de 2010
Salida y Meta: C/ Alcalde Juan Sancho, (frente mercado Municipal).
Hora Salida: 10.30 h.
Distancia: 15 Km


Organiza: Club Atletisme l'Espenta
Patrocina: Ajuntament d'Oliva

CLASIFICACIÓN GENERAL IV GRAN FONS CIUTAT D'OLIVA
Cronometraje www.somesport.com

Siguiente  Último 

+ CLASIFICACIONES >>>

COLABORAN:
P.Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
Tiempo
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior Ma
C. A. Lamuratti Denia
0:50:21
03:21
2
POUS PEREZ, JUANRA
2
Senior Ma
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:41
03:23
3
PESQUER CAMPOS, MATEO
1
Veterano A
C. A. Mandarache Cartagena
0:53:07
03:32
4
GOMEZ PEÑA, JOSE IGNACIO
2
Veterano A
C. A. Bikila
0:53:30
03:34
5
CLIMENT CORTES, MAURO
3
Veterano A
C. A. Les Llebres
0:54:03
03:36
6
BOUFZOUZ, ABDELAZIZ
4
Veterano A
C. A. Les Llebres
0:54:10
03:37
7
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
3
Senior Ma
Independent
0:54:45
03:39
8
RUBIO COTS, FELIPE
4
Senior Ma
C. A. l' Espenta
0:54:51
03:39
9
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
5
Veterano A
C. A. Safor
0:55:09
03:41
10
ROMAN CORIA, DANIEL
6
Veterano A
C. Córrer Galgos
0:55:44
03:43
11
JUAN SANCHIS, SERGIO
5
Senior Ma
C. E. C. Antella
0:56:00
03:44
12
GASCON TUR, MANUEL
6
Senior Ma
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:56:07
03:44
13
CASTRO PONS, SALVA
7
Senior Ma
C. A. Corredors de la Ruta
0:56:15
03:45
14
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
7
Veterano A
C. A. Benidorm
0:56:17
03:45
15
VILA TORTOSA, MIGUEL
1
Veterano B
C. A. Enguera
0:56:33
03:46
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
8
Veterano A
C. A. Sense Pressa El Verger
0:56:44
03:47
17
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
9
Veterano A
C. Córrer Xeraco
0:57:00
03:48
18
MOLIO FERRANDO, PABLO
8
Senior Ma
Independent
0:57:22
03:50
19
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
9
Senior Ma
C. A. Miramar Fent Cames
0:57:38
03:51
20
BRINES DONET, JORGE
10
Senior Ma
C. A. La Valldigna
0:57:43
03:51
21
PLANCHA CHORRO, VICENT
11
Senior Ma
C. Córrer La Llebre
0:58:01
03:52
22
LLIDO COTS, VICENT
10
Veterano A
C. A. l' Espenta
0:58:13
03:53
23
PEIRO JAIJO, VICENT
11
Veterano A
C. Córrer Xeraco
0:58:16
03:53
24
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
12
Senior Ma
C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:58:32
03:54
25
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
13
Senior Ma
Independent
0:58:54
03:56
26
FERRER NOGUERA, EMILI
14
Senior Ma
C. A. La Rabosa
0:58:58
03:56
27
GIL POVEDA, JUAN JOSE
2
Veterano B
C. E. Colivenc
0:59:01
03:56
28
PEREZ SOLER, EMILI
3
Veterano B
C. A. Ondara
0:59:05
03:56
29
ROCA FERRER, MANUEL
15
Senior Ma
C. A. Blue Line
0:59:09
03:57
30
DE LA PLAZA RODRIGUEZ, JAVIER
12
Veterano A
C. A. Collado Villalba
0:59:17
03:57
31
GOMEZ INSA, JOSE FCO.
13
Veterano A
C. A. Xeresa
0:59:22
03:57
32
LLORENS VIDAL, CAMILO
16
Senior Ma
C. A. Llops Villalonga
0:59:24
03:58
33
GARRIDO RUIZ, DAVID
17
Senior Ma
Independent
0:59:36
03:58
34
TORRES ALBORCH, VICENTE JOSE
4
Veterano B
C. Triatló Algemesí
0:59:50
03:59
35
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
14
Veterano A
C. A. l' Espenta
0:59:59
04:00
36
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
18
Senior Ma
C. A. La Valldigna
1:00:13
04:01
37
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
19
Senior Ma
C. A. Xeresa
1:00:22
04:01
38
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
15
Veterano A
Independent
1:00:22
04:01
39
CAUDELI GARCIA, VICENT
16
Veterano A
C. A. Safor
1:00:26
04:02
40
FLETCHER, PAUL
5
Veterano B
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:00:29
04:02
41
COMPANY PUIG, PASCUAL
6
Veterano B
C. E. Dorsal 19 Pego
1:00:30
04:02
42
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
7
Veterano B
C. A. Daimús Tecnoesport
1:00:34
04:02
43
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterano C
C. A. Calygat.com
1:00:36
04:02
44
VICENS TERCERO, SALVADOR
20
Senior Ma
C. Triatló Oliva
1:00:39
04:03
45
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
17
Veterano A
C. A. Benidorm
1:00:42
04:03
46
IVARS DESCALS, DARIO
21
Senior Ma
C. E. Dorsal 19 Pego
1:00:44
04:03
47
PEREZ JORDA, CARLOS
22
Senior Ma
C. A. Favara
1:00:48
04:03
48
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
18
Veterano A
C. A. Xeresa
1:00:53
04:04
49
GREGORI TORTOSA, JAVIER
19
Veterano A
C. A. Daimús Tecnoesport
1:01:01
04:04
50
CLIMENT SANCHO, JUANBA
20
Veterano A
C. A. La Valldigna
1:01:11
04:05
51
ALBERT GARCÍA, HÉCTOR
23
Senior Ma
Independent
1:01:11
04:05
52
SALA MIÑANA, EMILIO
24
Senior Ma
C. A. Favara
1:01:27
04:06
53
SIGNES RODRIGUEZ, ABEL
21
Veterano A
C. A. La Rabosa
1:01:35
04:06
54
TORRO PENADES, GONZALO
25
Senior Ma
Independent
1:01:39
04:07
55
REDÓN MARTÍNEZ, GONZALO
22
Veterano A
Independent
1:01:46
04:07
56
SERVER AUSINA, JOSEP
8
Veterano B
C. Córrer El Garbí
1:01:58
04:08
57
CANTUS CLIMENT, SALVADOR
26
Senior Ma
C. Córrer La Llebre
1:02:04
04:08
58
VAQUER GARCÍA, JUAN BAUTISTA
27
Senior Ma
Independent
1:02:12
04:09
59
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
23
Veterano A
G. A. Teuladí
1:02:13
04:09
60
LLERAS LOPEZ, ALFREDO
28
Senior Ma
Independent
1:02:19
04:09
61
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
24
Veterano A
G.E.T.P. Running Team
1:02:23
04:10
62
TORRECILLA CUMBRERA, PEDRO
29
Senior Ma
Independent
1:02:28
04:10
63
PERELLO SIGNES, VICENTE
25
Veterano A
C. E. Llocnou
1:02:29
04:10
64
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
30
Senior Ma
G. A. S. El Mussol Barx
1:02:35
04:10
65
COTS I PERALTA, ANTONI
26
Veterano A
C. Triatló Oliva
1:02:49
04:11
66
COLLADO MAURI, SERGIO
27
Veterano A
C. T. Prodesport Gandia
1:02:55
04:12
67
GALAN ANTON, ANDRES
31
Senior Ma
C. A. Miramar Fent Cames
1:02:59
04:12
68
DONET MONTAGUT, JAVIER
32
Senior Ma
G. A. S. El Mussol Barx
1:03:01
04:12
69
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
33
Senior Ma
C. A. La Costera
1:03:03
04:12
71
FAUS CERDÀ, DAVID
28
Veterano A
G. A. Teuladí
1:03:20
04:13
72
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
29
Veterano A
Independent
1:03:21
04:13
73
GARCÍA LÓPEZ, JAVIER
34
Senior Ma
C. C. Guerrer Moixent
1:03:25
04:14
74
CASTRO VEGAS, FELIPE
9
Veterano B
C. A. Tierra Trágame
1:03:27
04:14
75
MEDINA RUIZ, CLEMENTE
2
Veterano C
A. J. O. S. Xàtiva
1:03:33
04:14
76
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
30
Veterano A
C. A. Miramar Fent Cames
1:03:36
04:14
77
VIDAL BATALLER, JOSÉ
31
Veterano A
C. Córrer El Garbí
1:03:43
04:15
78
FLUIXA TORRES, JUAN MARCELO
32
Veterano A
C. Córrer Xeraco
1:04:06
04:16
79
ESCORTELL BOU, JAIME
33
Veterano A
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:08
04:17
80
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
35
Senior Ma
C. A. Llebeig Xàbia
1:04:08
04:17
81
IZQUIERDO DOLZ, RAFA
34
Veterano A
C. A. Mudejar Teruel
1:04:11
04:17
82
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
10
Veterano B
C. A. Xeresa
1:04:19
04:17
83
GARCIA BASTIDA, JOSE ANTONIO
36
Senior Ma
Independent
1:04:25
04:18
84
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
35
Veterano A
C. A. Safor
1:04:29
04:18
85
VIDAL SENDRA, CHRISTIAN
37
Senior Ma
Independent
1:04:31
04:18
86
MARTI FERRER, LUCAS
38
Senior Ma
Independent
1:04:45
04:19
87
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
39
Senior Ma
Independent
1:04:55
04:20
88
ESCRIBANO JIMENEZ, JOSE ROMAN
40
Senior Ma
Independent
1:05:02
04:20
89
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
41
Senior Ma
C. A. La Valldigna
1:05:08
04:21
90
FUSTER GREGORI, RAMON
36
Veterano A
Independent
1:05:10
04:21
91
PELLICER LLOPIS, ENRIC
37
Veterano A
C. A. l' Espenta
1:05:15
04:21
92
MORATA VIDAL, DAVID
38
Veterano A
C. A. Cametes Spat
1:05:17
04:21
93
MIRALLES SANTASFELICITAS, GUILLEM
42
Senior Ma
C. M. Botamarges Forna
1:05:25
04:22
94
REYES GARCIA, KITO
11
Veterano B
C. A. Favara
1:05:30
04:22
95
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
39
Veterano A
C. Córrer El Garbí
1:05:35
04:22
96
MORENO MARI, DANIEL
40
Veterano A
C. A. Miramar Fent Cames
1:05:40
04:23
97
LOPEZ LLIN, JOSE
41
Veterano A
C. A. Rompiendo Límites
1:05:41
04:23
98
POZUELO CHOLBI, EMILIO
43
Senior Ma
Independent
1:05:54
04:24
99
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
44
Senior Ma
C. C. Camallaes
1:05:55
04:24
100
MILVAQUES BATALLER, QUINO
45
Senior Ma
G.E.T.P. Running Team
1:05:55
04:24
101
ROIG SORIA, SALVADOR
42
Veterano A
Independent
1:06:04
04:24
102
MORENO SANCHEZ, JULIO
43
Veterano A
C. C. Guerrer Moixent
1:06:10
04:25
103
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
44
Veterano A
C. Tenis Gandia
1:06:13
04:25
104
MUÑOZ RESA, RAUL
46
Senior Ma
BTT Golismeros
1:06:15
04:25
105
SILVESTRE DIAGO, LEO
45
Veterano A
C. A. Cullera
1:06:16
04:25
107
DOMENECH DURA, JUAN
46
Veterano A
C. A. Sense Pressa El Verger
1:06:22
04:26
108
GASCON MAGRANER, JUAN JOSE
12
Veterano B
C. A. La Valldigna
1:06:22
04:26
109
SANZ TORRO, VICENTE
47
Veterano A
Independent
1:06:23
04:26
110
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
47
Senior Ma
C. Córrer No Torne Més
1:06:35
04:26
111
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
48
Veterano A
Independent
1:06:39
04:27
112
ALBORS TORMO, ANGEL
48
Senior Ma
Independent
1:06:42
04:27
113
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
49
Veterano A
C. A. Ondara
1:06:42
04:27
114
FURIO CISCAR, JOSE MIGUEL
50
Veterano A
C. C. Camallaes
1:06:49
04:27
115
NAVARRO MARTI, HECTOR
49
Senior Ma
C. A. Safor
1:06:50
04:27
116
VALDES GARCIA, MANUEL
51
Veterano A
C. Triatló Bilaire Monòver
1:06:51
04:27
117
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
52
Veterano A
C. A. Cametes Spat
1:06:55
04:28
118
PEIRO SABATER, OLIVIA
1
Veterana A
C. A. Safor
1:07:00
04:28
119
ESTEBAN BLAY, RICARDO
53
Veterano A
C. A. Penyagolosa
1:07:00
04:28
120
AGUADO CARLOS, IVAN
54
Veterano A
C. A. La Rabosa
1:07:01
04:28
121
BRIONES RUIZ, CARLOS
55
Veterano A
C. E. Dorsal 19 Pego
1:07:09
04:29
122
ROGER CARRASCOSA, RUBEN
50
Senior Ma
C. A. l' Espenta
1:07:18
04:29
123
IGLESIAS GUTIERREZ, GUSTAVO
56
Veterano A
Independent
1:07:23
04:30
124
VIDAL JUAN, ENRIC
57
Veterano A
Independent
1:07:23
04:30
125
GARCIA SAEZ, FRANCISCO
58
Veterano A
Independent
1:07:24
04:30
126
MARTINEZ GIL, XIMO
3
Veterano C
Independent
1:07:24
04:30
127
ENGUIX SANCHO, JOSE
59
Veterano A
C. A. La Valldigna
1:07:25
04:30
128
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
60
Veterano A
G. E. La Carena La Font
1:07:26
04:30
129
MARTI ALBIÑANA, LUIS
51
Senior Ma
Independent
1:07:29
04:30
130
RUBIO GARCIA, JOSE
61
Veterano A
Independent
1:07:35
04:30
131
ASENSI PICAZO, MIGUEL
62
Veterano A
Independent
1:07:36
04:30
132
MONSERRAT SIGNES, SEBASTIA
63
Veterano A
C. A. Gata
1:07:36
04:30
133
GUAMAN YAZUNA, ANGEL
52
Senior Ma
C. A. Passa-ho Bé Dénia
1:07:37
04:30
134
MARTIN PALOMINO, JOSE DAMIAN
13
Veterano B
C. A. Ciutat D'Albaida
1:07:39
04:31
135
UBEDA MARTI, ALFREDO
53
Senior Ma
C. A. L' Olleria
1:07:42
04:31
136
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
54
Senior Ma
C. Córrer Xeraco
1:07:44
04:31
137
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
64
Veterano A
C. A. Locosxcorrer
1:07:44
04:31
138
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
14
Veterano B
C. A. Daimús Tecnoesport
1:07:45
04:31
139
DONDERIS SERRA, JAIME
65
Veterano A
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:07:47
04:31
140
PICAZO ESCOBAR, JORGE
55
Senior Ma
C. Triesport Roquette La Ribera
1:07:54
04:32
141
VILAPLANA VILAPLANA, GABRIEL
66
Veterano A
Independent
1:07:56
04:32
142
FERRANDIS FERRER, ROBERTO
4
Veterano C
S. D. Correcaminos
1:07:57
04:32
143
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
15
Veterano B
Independent
1:08:00
04:32
144
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
16
Veterano B
C. Córrer El Garbí
1:08:03
04:32
145
GIL COSCOLLÁ, VICENTE
56
Senior Ma
Independent
1:08:05
04:32
146
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
67
Veterano A
C. A. Miramar Fent Cames
1:08:15
04:33
147
RAMÍREZ MUÑOZ, DIEGO
17
Veterano B
C. O. Universitat València
1:08:22
04:33
148
LLORET FERRER, VICENT
68
Veterano A
Independent
1:08:22
04:34
149
SAIZ LLACER, ISMAEL
57
Senior Ma
Independent
1:08:23
04:34
150
MARCO MARTINEZ, DAVID
69
Veterano A
Independent
1:08:23
04:34
151
OCTAVIO SISTERNAS, JOSE MARIA
58
Senior Ma
Independent
1:08:25
04:34
152
VIDAL CAMPS, FRANCISCO JAVIER
70
Veterano A
Independent
1:08:29
04:34

Patrocinen

Correcolari
Col·laboren
Farina d'arros