Som Esport
Tornar
I GRAN FONS CIUTAT D'OLIVA 2007


CLASIFICACIÓN GENERAL DEL I GRAN FONS CIUTAT D'OLIVA
OLIVA 1 de Mayo
13,25 Km

+ CLASIFICACIONES

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primero
  Anterior   Siguiente   Último

P. Gral
Nombre
P. Cat
Categoria
Club
Tiempo
T/Km
1
POUSA RODICIO, JUAN CARLOS
1
Veterano B
C. A. Lince
0:46:54
03:32
2
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
1
Veterano A
C. A. Dianium
0:47:57
03:37
3
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
1
Senior M
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:12
03:38
4
MASANET SANCHO, ANTONIO
2
Veterano A
C. A. Dianium
0:48:50
03:41
5
LLIDÓ COTS, VICENTE
3
Veterano A
C. T. El Corriol
0:49:40
03:45
6
BORDERA JUAN, JOSE VICENTE
4
Veterano A
C. A. El Castellet
0:49:51
03:46
7
SISCAR BAY, CARLOS
5
Veterano A
C. Esportiu Ambra
0:50:12
03:47
8
MOMPARLER MARTÍNEZ, DAVID
2
Senior M
C. T. El Corriol
0:50:48
03:50
9
PELLICER ALCARAZ, AIMON
3
Senior M
C. Triatló Oliva
0:51:12
03:52
10
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
2
Veterano B
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:51:14
03:52
11
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
1
Veterano C
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:19
03:52
12
McKINNON, MAXINE
1
Veterana C
C. A. Dianium
0:51:23
03:53
13
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
3
Veterano B
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:51:42
03:54
14
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterano D
C. T. El Corriol
0:52:03
03:56
15
GIL TORMO, SAMUEL
4
Senior M
Independent
0:52:17
03:57
16
SERVER AUSINA, JOSEP
4
Veterano B
Independent
0:52:35
03:58
17
VALLÉS PONT, EDUARDO
5
Senior M
C. A. Ciutat D'Albaida
0:52:38
03:58
18
DELGADO PAVÓN, DANIEL
5
Veterano B
Independent
0:52:42
03:59
19
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
6
Senior M
C. Córrer El Garbí
0:53:17
04:01
20
GIMENO BENAVENT, JUAN
1
Promesa M
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:53:26
04:02
21
REYES GARCIA, FRANCISCO
2
Veterano C
C. A. Favara
0:53:30
04:02
22
VICENS TERCERO, SALVADOR
7
Senior M
C. Triatló Oliva
0:53:46
04:04
23
SABATER SAVALL, MANUEL
6
Veterano B
C. A. l' Espenta
0:54:27
04:07
24
MESTRE ALEMANY, JOSE
8
Senior M
C. A. l' Espenta
0:54:29
04:07
25
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
7
Veterano B
C. Esportiu Ambra
0:54:32
04:07
26
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
8
Veterano B
C. Esportiu Ambra
0:54:33
04:07
27
ALBELDA SANZ, JOSE SALVADOR
6
Veterano A
Independent
0:54:39
04:08
28
IVARS DESCALS, DARIO
9
Senior M
Independent
0:54:41
04:08
29
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
10
Senior M
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:54:43
04:08
30
BELTRÁN BISBAL, JOSE
9
Veterano B
C. A. Cullera
0:54:49
04:08
31
MORANT MARHUENDA, JUAN
10
Veterano B
C. Córrer El Garbí
0:54:49
04:08
32
SERRANO ESPINAR, JAVIER
11
Veterano B
C. A. l' Espenta
0:55:04
04:09
33
LLORCA VERDÚ, MANUEL
7
Veterano A
C. A. l' Espenta
0:55:04
04:09
34
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
3
Veterano C
C. Esportiu Ambra
0:55:14
04:10
35
CARPI SESÉ, JOSE MIGUEL
4
Veterano C
C. A. Dianium
0:55:34
04:12
36
GARRIGOS MASCARELL, J. VICENTE
11
Senior M
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:55:39
04:12
37
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
8
Veterano A
Independent
0:55:48
04:13
38
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterana B
C. Esportiu Ambra
0:55:54
04:13
39
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
9
Veterano A
C. Córrer La Llebre
0:55:54
04:13
40
GALAN ANTON, ANDRES
12
Senior M
Independent
0:55:55
04:13
41
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
13
Senior M
C. A. Corremundos
0:55:59
04:14
42
CALATAYUD ANDRES, PAU
1
Junior M
C. A. a 4 Pelat
0:56:09
04:14
43
FONT CERVERÓ, JOAN CARLES
12
Veterano B
C. A. Cullera
0:56:09
04:14
44
FALQUET TORRES, ANTONIO
13
Veterano B
C. A. l' Espenta
0:56:14
04:15
45
SANCHIS IBAÑEZ, RAFAEL
14
Senior M
Independent
0:56:18
04:15
46
BARBERÁ SOBREVELA, SALVADOR
1
Veterano E
C. A. Alcasser
0:56:27
04:16
47
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
15
Senior M
C. Córrer El Garbí
0:56:35
04:16
48
JIMÉNEZ PARRA, JAVIER
10
Veterano A
C. A. Pas a Pas
0:56:44
04:17
49
SEGARRA TEJERO, MIGUEL
11
Veterano A
C. A. Runnersworld
0:56:51
04:17
50
AMBLER, LOUISE
2
Veterana B
C. A. Corremundos
0:56:57
04:18
51
SEGARRA SELMA, FRANCISCO
16
Senior M
C. A. Sollana
0:57:22
04:20
52
SILVESTRE DIAGO, LEO
12
Veterano A
C. A. Cullera
0:57:22
04:20
53
ROMAN CORIA, DANIEL
17
Senior M
Independent
0:57:27
04:20
54
GARCIA SAMPER, RAFAEL
14
Veterano B
Independent
0:57:28
04:20
55
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
15
Veterano B
C. A. l' Espenta
0:57:28
04:20
56
TOMÁS MARTÍNEZ, VICENT
2
Promesa M
C. Triatló Oliva
0:57:29
04:20
57
SEGUÍ LÓPEZ, ILDEFONSO
18
Senior M
Independent
0:57:33
04:21
58
GISBERT MUÑOZ, ANGEL C.
16
Veterano B
Independent
0:57:42
04:21
59
GILABERT PELLICER, JOAN CARLES
17
Veterano B
C. Triatló Oliva
0:57:43
04:21
60
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterana A
C. A. Benidorm
0:57:43
04:21
61
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
18
Veterano B
C. Córrer El Garbí
0:57:44
04:21
62
JULIÁ PELLICER, PEPE
19
Veterano B
C. Córrer El Garbí
0:57:44
04:21
63
RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
13
Veterano A
C. A. Els Coixos
0:57:45
04:22
64
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
20
Veterano B
Independent
0:57:58
04:23
65
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
2
Veterana A
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:58:02
04:23
66
DONET DONET, SALVADOR
5
Veterano C
Independent
0:58:02
04:23
67
SALA MIÑANA, EMILIO
19
Senior M
C. A. Favara
0:58:04
04:23
68
PÉREZ JORDÁ, CARLOS
20
Senior M
C. A. Favara
0:58:04
04:23
69
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
14
Veterano A
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:58:04
04:23
70
BLASCO GEA, ALEX
21
Senior M
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:58:04
04:23
71
BLASCO GEA, DANI
22
Senior M
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:58:06
04:23
72
LURBE CERVERA, JOSE
23
Senior M
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:58:11
04:24
73
LLOPIS CALABUIG, RUBEN
24
Senior M
Independent
0:58:13
04:24
74
PERIS ARASTELL, ARTURO
25
Senior M
C. A. L' Anguila
0:58:16
04:24
75
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
15
Veterano A
Independent
0:58:17
04:24
76
MARCO GARCIA-YEBENES, JOSE MARIA
2
Veterano D
Independent
0:58:17
04:24
77
VICENS PASTOR, FERNANDO
26
Senior M
Independent
0:58:23
04:24
78
PABLOS ALVARADO, FAUSTINO
2
Veterano E
C. A. Tajamar
0:58:25
04:25
79
BALDRÉS GRAU, JOSE
21
Veterano B
C. A. La Mallà
0:58:55
04:27
80
CANET MERI, GEMA
1
Senior F
Independent
0:59:01
04:27
81
VIDAL CAMPS, JOSE JAVIER
27
Senior M
Independent
0:59:01
04:27
82
MICÓ OVIEDO, MIGUEL
3
Veterano E
Independent
0:59:02
04:27
83
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
16
Veterano A
C. A. l' Espenta
0:59:05
04:28
84
VIDILLA PÉREZ, JUAN
28
Senior M
Independent
0:59:06
04:28
85
RUZ LUCENA, MANUEL
6
Veterano C
C. Córrer El Garbí
0:59:20
04:29
86
COMI MARTÍ, FEDERICO
17
Veterano A
Independent
0:59:31
04:30
87
PARRILLA FERRANDO, JUANJO
22
Veterano B
C. A. Carreraspopulares.com
0:59:40
04:30
88
CÍSCAR ROSELL, JOSE
23
Veterano B
C. A. Corbera
0:59:47
04:31
89
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
18
Veterano A
C. Córrer El Garbí
0:59:47
04:31
90
UREÑA SOLER, JUAN
7
Veterano C
C. A. Ciutat D'Albaida
0:59:49
04:31


Dorsales Som  Esport | www.somesport.com Arcos de Meta, Cronometraje de pruebas| Diseño Web Som Esport