Cursa per Muntanya Quilòmetre Vertical Gandia. VIII Ascensió al Montdúver. 11 de Gener de 2009.
Inici


QUILÒMETRE VERTICAL GANDIA

CLASSIFICACIÓ GENERAL CAMINANTS Km VERTICAL GANDIA
Classificació General de Caminants


Cronometratge Som Esport. Actualitzat 11/01/2009 - 18.00 h.

Primer Anterior Següent Últim
Gral
Nom
Categoria
Club
Temps
101
CASELLES LLOBELL, JOAN FRANCESC
Caminant
C. A. Gata
3:22:09
102
SALVÁ MULET, ANTONIA
Caminant
Independent
3:22:10
103
HIDALGO CARRASCOSA, FRANCISCO
Caminant
C. A. La Rabosa
3:22:10
104
ALBARRACIN PASCUAL, JAVIER
Caminant
C. A. La Rabosa
3:23:08
105
NOGUERA ARTIGUES, ELOI
Caminant
C. A. Cametes Spat
3:23:08
106
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
Caminant
C. A. Cametes Spat
3:23:29
107
DONET DAVIU, JULIAN
Caminant
G. A. Senderisme El Mussol Barx
3:23:30
108
ANDRES FERRER, CARLOS
Caminant
Independent
3:24:10
109
PLÁ PICOT, ANA
Caminant
Independent
3:24:46
110
CUENCA BALAGUER, FABIAN
Caminant
Independent
3:24:47
111
MONTAGUD ALEIXANDRE, ISIDRO
Caminant
Independent
3:25:03
112
DENIA MORENO, ANDRES
Caminant
C. Córrer El Garbí
3:25:04
113
GILLER, CHARLOTTE
Caminant
Independent
3:25:15
114
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
Caminant
C. Córrer El Garbí
3:25:17
115
PERIS MARTÍ, IZAN
Caminant
G. E. Muntanya Benifairó
3:25:54
116
RIBELLES I VERCHER, MERCÉ
Caminant
G. E. Muntanya Benifairó
3:25:55
117
FERRER BALAGUER, SANTIAGO
Caminant
C. Excursionista Tavernes
3:26:26
118
LÓPEZ ARIAS, ANTONIO
Caminant
Independent
3:27:22
119
PEIRÓ GAVILÁ, MARIA
Caminant
Independent
3:28:58
120
TORRES CASTELLÓ, JOSEP ANTONI
Caminant
C. Córrer Xeraco
3:29:06
121
CUENCA FERRER, MARIAN
Caminant
C. Muntanyer Xeraco
3:29:07
122
SALOM ARBONA, ERNESTO
Caminant
Independent
3:29:21
123
VERGER PLANA, SALVADOR
Caminant
G. E. Muntanya Benifairó
3:30:02
124
VICEDO MIÑANA, EVA
Caminant
Independent
3:30:08
125
BELDA VILA, VICENTE RAMON
Caminant
C. A. Alzira
3:30:11
126
GALDON SAEZ, VICENTE
Caminant
Independent
3:30:12
127
SANCHIS PRIMERO, FRANCESC
Caminant
C. E. Botamarges Forna
3:30:22
128
LACAL GONZÁLVEZ, ANTONI
Caminant
Independent
3:31:11
129
GIMENO ASENSI, JOSE
Caminant
C. A. Guadassuar
3:31:12
130
TORMO TALENS, DANIEL
Caminant
Independent
3:31:34
131
SEMPERE CABANES, MARGA
Caminant
Independent
3:31:35
132
MIRA SORIANO, JAVIER
Caminant
C. A. El vici de la Bici
3:31:35
133
MORANT GONZÁLEZ, LORENZO
Caminant
Independent
3:32:04
134
PEIRÓ PEIRÓ, GRACIA
Caminant
Independent
3:32:05
135
GRESA MARQUÉS, MIGUEL
Caminant
Independent
3:32:05
136
VILA VILA, VICENT
Caminant
C. A. La Rabosa
3:32:29
137
NAVARRO MARCH, SERGI
Caminant
Independent
3:32:42
138
IBARZ ROGER, MERCÈ
Caminant
Independent
3:32:42
139
JIMÉNEZ VICIANO, JOSE
Caminant
Independent
3:32:43
140
MARTÍ PELLICER, JORDI
Caminant
Independent
3:32:44
141
NAVARRO MARCH, JUAN
Caminant
Independent
3:32:44
142
MUNERA SIMON, JORGE LUIS
Caminant
Independent
3:33:29
143
VALLS COQUILLAT, JAVIER
Caminant
Independent
3:33:30
144
TORRÓ SANCHIS, ENRIC
Caminant
C. A. El vici de la Bici
3:33:55
145
PALOMARES ALZORIZA, VICENT
Caminant
Independent
3:34:13
146
MOLLÁ FITA, FRANCISCO
Caminant
C. A. El vici de la Bici
3:34:14
147
GARRIDO I AMO, PACO
Caminant
C. A. El vici de la Bici
3:34:14
148
MINYANA I CABANILLES, SALVADOR
Caminant
C. Rugby La Safor
3:34:26
149
GANDIA TOLSA, ALVARO
Caminant
C. A. Directes al Cim
3:35:10
150
CRIADO VAYÁ, MANUEL
Caminant
Independent
3:35:24
151
MARTÍ TOSCANO, JOAQUIN
Caminant
Independent
3:35:25
152
BELDA VAÑO, CONXI
Caminant
C. E. Penya Roja
3:35:53
153
PIQUERAS QUILES, VICENT
Caminant
Independent
3:36:26
154
MADRIGAL SOTO, TOMAS
Caminant
C. Alpí Gandia
3:37:17
155
PERELLÓ ORONOZ, JOSE
Caminant
C. A. Corbera
3:37:36
156
PERAL SOLER, CHELO
Caminant
Independent
3:37:37
157
GRANELL MARTORELL, DANIEL
Caminant
C. A. Corbera
3:37:39
158
RODRÍGUEZ CISCAR, FRANCISCO
Caminant
C. A. La Valldigna
3:37:53
159
RODRÍGUEZ CARBONELL, Mª DOLORES
Caminant
Independent
3:38:07
160
ESCUDERO RAMÍREZ, JOSE ANTONIO
Caminant
Independent
3:38:23
161
SANTAMARIA BO, SILVIA
Caminant
Independent
3:38:44
162
LORENTE TORRES, AMPARO
Caminant
Independent
3:39:08
163
GIMENO OLIVER, AGUSTIN
Caminant
Independent
3:39:09
164
PASCUAL VICEDO, JOAN
Caminant
C. A. Almoines
3:39:49
165
BENEYTO NADAL, JOSE ERNESTO
Caminant
C. A. El vici de la Bici
3:40:07
166
VILLAESCUSA GARCIA, FRANCISCO
Caminant
Independent
3:40:15
167
MARTÍNEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL
Caminant
Independent
3:40:16
168
MARTÍ GARCIA, JORDI
Caminant
Independent
3:40:29
169
ARTÉS FIGUERES, MARTA
Caminant
Independent
3:42:10
170
PEIRÓ SALVÁ, GEMMA
Caminant
Independent
3:42:23
171
ARTES FIGUERES, JUAN
Caminant
Independent
3:43:16
172
ARTÉS CLIMENT, JUAN
Caminant
Independent
3:43:17
173
GARCIA MARTÍNEZ, JOSE VICENTE
Caminant
Independent
3:43:46
174
MARTÍNEZ VARGAS, SONIA
Caminant
Independent
3:43:57
175
BELDA LÓPEZ, VICENTE R.
Caminant
Independent
3:43:58
176
ARBONA MARTÍNEZ, ANGEL
Caminant
Independent
3:44:01
177
MONTSERRAT CENTELLES, JOSE
Caminant
Independent
3:44:02
178
SALA SALA, FRANCISCO
Caminant
Independent
3:44:46
179
ARAGÓ SALA, ANTONIO
Caminant
C. Excursionista Tavernes
3:45:05
180
MAIQUES RODRÍGUEZ, ADELA
Caminant
Independent
3:45:09
181
HERREROS MARTÍNEZ, ANTONIO
Caminant
C. A. Safor - P. Las Salinas
3:45:42
182
TORRES TORRES, RAFAEL
Caminant
C. Excursionista Tavernes
3:46:27
183
CHOFRE TALENS, INMA
Caminant
C. Excursionista Tavernes
3:46:31
184
SANTASFELICITAS PONS, LUCIA
Caminant
C. E. Botamarges Forna
3:47:25
185
SARASA RIERA, JORGE
Caminant
Independent
3:47:29
186
MORANT APARISI, ALFREDO
Caminant
C. Córrer El Garbí
3:48:36
187
RODRÍGUEZ MUÑOZ, SALVADOR
Caminant
C. Excursionista Tavernes
3:48:42
188
TORRES PASTOR, ENCARNA
Caminant
Independent
3:48:56
189
ESTRUCH ESTRUCH, MARC
Caminant
Independent
3:49:17
190
BALSELLS LLORCA, Mª MAR
Caminant
Independent
3:49:18
191
TERENCIO ALEMANY, ANA MARIA
Caminant
C. A. Franc Beneyto R. Denia
3:49:32
192
TERENCIO ALEMANY, MAMEN
Caminant
Independent
3:49:33
193
FRASQUET MENGUAL, MARI CARMEN
Caminant
C. A. Les Senilleres
3:50:20
194
DE CAPUA REDONDO, BARBARA
Caminant
C. A. Les Senilleres
3:50:21
195
DURA TORNERO, ALFONSO JAVIER
Caminant
C. A. Petrer Nepalia
3:50:21
196
GADEA GARCIA, MARI VICENTA
Caminant
C. Senderisme Rocacoscolla
3:50:23
198
WILTON, ALAN
Caminant
C. E. Botamarges Forna
3:50:24
199
CAMPOS ROSA, JOSE SALVADOR
Caminant
C. Senderisme Rocacoscolla
3:50:36
200
RICO PELLÍN, JOSE LUIS
Caminant
C. A. Petrer Nepalia
3:50:36
201
ESCALERA JUAN, VICENTE R.
Caminant
C. A. Directes al Cim
3:50:36



Col·laboren:

Caixa OntinyentRevista TrailDulcesolPvc MartínezPalmergila VidresHotel Villa Luz Magic HotelsOptica RibesTiracanyes Penalty
Miel AnaeGestoria Santa TeclaTargetVibro Serpis, prefabricados de hormigónA.M.M. instal·lacions ElèctriquesInselcomEl Paso Bar Cafeteria
Crupabe DistribucionesPlaza Mayor GandiaFusteria JuanviAcuamedGros MercatVimaco RefrigeraciónBon Porc

Recorregut de la prova Imatges de la prova instruccions per a arribar.