Cursa per Muntanya Quilòmetre Vertical Gandia. VIII Ascensió al Montdúver. 11 de Gener de 2009.
Inici


QUILÒMETRE VERTICAL GANDIA

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE CORREDORS
Classificació General de Corredors

Cronometratge Som Esport. Actualitzat 11/01/2009 - 18.00 h.

Següent Últim
Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
CALVO MARTÍNEZ, VICENTE
1
Senior Masculí
C. M. Penya Mur i Castell
1:03:17
05:58
2
SELLÉS SEGUÍ, EMILI
2
Senior Masculí
C. E. U. Politècnica de Valencia
1:03:27
05:59
3
RUIZ GÓMEZ, DAVID
3
Senior Masculí
C. A. Aper Alcoi
1:05:04
06:08
4
SÁNCHEZ CEBRIAN, JUAN CARLOS
4
Senior Masculí
C. A. Petrer Nepalia
1:05:35
06:11
5
HERNÁNDEZ MIOTA, DIEGO
5
Senior Masculí
C. Senderismo Utiel
1:07:02
06:19
6
SANTOS MILLAN, FERNANDO
6
Senior Masculí
Independent
1:07:47
06:24
7
NAVARRO PÉREZ, JOSE ANTONIO
7
Senior Masculí
C. Excursionista Villena
1:08:10
06:26
8
ALARIO PEIG, OLEGARIO
1
Veterans Masculí
G. Muntanya La Valldigna
1:08:24
06:27
9
ARENAS TORREJÓN, JOSE FIDEL
8
Senior Masculí
C. Piero Magli Record Sport
1:09:31
06:33
10
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
2
Veterans Masculí
C. A. Benidorm
1:09:55
06:36
11
LÁZARO PÉREZ, FRANCISCO
3
Veterans Masculí
C. Excursionista Villena
1:09:59
06:36
12
RAMON DOMÍNGUEZ, JOSE LUIS
4
Veterans Masculí
C. Piero Magli Record Sport
1:10:10
06:37
13
MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
9
Senior Masculí
C. A. Benidorm
1:10:49
06:41
14
RUEDA QUILES, JOSE ANGEL
10
Senior Masculí
C. Triatló Elda
1:10:51
06:41
15
BALLESTER SANZ, VICENTE DAVID
11
Senior Masculí
C. Triesport Roquette La Ribera
1:11:27
06:45
16
PALERO MARTÍNEZ, SALVADOR
12
Senior Masculí
C. A. Cullera
1:11:50
06:47
17
ALBERO FERRÉ, JORDI
5
Veterans Masculí
C. E. Penya Roja
1:12:05
06:48
18
PEYDRÓ BENITO, JORDI
13
Senior Masculí
Independent
1:12:21
06:50
19
CLIMENT CORTES, MAURO
14
Senior Masculí
C. A. Les Llebres
1:12:36
06:51
20
NAVARRO GARCIA, VICENTE
6
Veterans Masculí
A. J. O. S. Xàtiva
1:12:45
06:52
21
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
15
Senior Masculí
C. Córrer La Llebre
1:13:16
06:55
22
GIMENO BENAVENT, JUAN
16
Senior Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:13:24
06:56
23
COMPANY FENOLLAR, JULIÁ
17
Senior Masculí
G. Muntanya La Valldigna
1:13:33
06:56
24
ARANDA MARTIN, SERGIO
18
Senior Masculí
Independent
1:13:48
06:58
25
RICO RICO, RAFAEL
19
Senior Masculí
C. E. Amics de les Muntanyes
1:13:59
06:59
26
CARREÑO ROMAN, JOSE
20
Senior Masculí
C. A. Benidorm
1:14:45
07:03
27
SANCHIS IBAÑEZ, ANTONIO
21
Senior Masculí
C. A. La Vespa Novetlé
1:14:54
07:04
28
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
22
Senior Masculí
Independent
1:14:56
07:04
29
SERRANO PECES, VICTOR
23
Senior Masculí
Independent
1:14:58
07:04
30
ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
7
Veterans Masculí
C. A. Cullera
1:15:11
07:06
31
VALLS BALLESTER, VICTOR
24
Senior Masculí
A. J. O. S. Xàtiva
1:15:16
07:06
32
ALARIO PELEGRÍ, JOSE ANTONIO
25
Senior Masculí
Independent
1:15:48
07:09
33
AMAT ASENCIO, DANIEL
26
Senior Masculí
C. A. Benidorm
1:15:59
07:10
34
LÓPEZ MOLINA, ROBERTO
27
Senior Masculí
Independent
1:16:11
07:11
35
ARMERO MONTESINOS, JUAN CARLOS
28
Senior Masculí
C. A. Petrer Nepalia
1:16:18
07:12
36
CALLAU ALEDON, CRISTIAN
29
Senior Masculí
C. M. Penya Mur i Castell
1:16:22
07:12
37
GARCIA GÓMEZ, JOSE
8
Veterans Masculí
C. Excursionista Almansa
1:16:30
07:13
38
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
30
Senior Masculí
C. A. La Faixa
1:16:30
07:13
39
TORMO FERRER, VICENTE J.
31
Senior Masculí
C. A. Carcaixent
1:16:57
07:16
40
ARNEDO LÁZARO, MARCO ANTONIO
32
Senior Masculí
C. Excursionista Villena
1:17:12
07:17
41
BERTOMEU GÓMEZ, JOSE JAVIER
33
Senior Masculí
Independent
1:17:29
07:19
42
BERNABEU ABELLAN, FRANCISCO
9
Veterans Masculí
C. Triatló Elda
1:18:19
07:23
43
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
34
Senior Masculí
Independent
1:18:32
07:25
44
ROIG ROSELL, VICENTE
35
Senior Masculí
C. A. Running Team - Grifone
1:18:49
07:26
45
PÉREZ GARCIA, KIKO
10
Veterans Masculí
C. A. Apol·ana
1:18:59
07:27
46
IVARS BECERRA, JUAN MIGUEL
11
Veterans Masculí
C. A. Benidorm
1:19:05
07:28
47
LÓPEZ MAÑEZ, PERE XAVIER
12
Veterans Masculí
Independent
1:19:05
07:28
48
MARTÍ PUIG, ANDRES
36
Senior Masculí
Independent
1:19:06
07:28
49
MAS BENEYTO, JOSE MANUEL
37
Senior Masculí
Independent
1:19:09
07:28
50
GONZÁLEZ MANCHON, DAVID
38
Senior Masculí
C. A. Petrer Nepalia
1:19:32
07:30
51
BOIX FERRANDO, LUCAS
39
Senior Masculí
Independent
1:19:33
07:30
52
BALLESTER DOMINGO, VICENTE
13
Veterans Masculí
C. Triesport Roquette La Ribera
1:19:35
07:31
53
MORVAN, PHILIPPE
40
Senior Masculí
C. Natació La Nucia
1:20:04
07:33
54
ORTEGA GÓMEZ, ANTONIO
14
Veterans Masculí
C. A. l' Espenta
1:20:19
07:35
55
MORENO MUÑIZ, INOCENCIO
15
Veterans Masculí
C. Alpí Gandia
1:20:20
07:35
56
PASCUAL SEMPERE, CARLOS
41
Senior Masculí
C. A. Les Llebres
1:20:21
07:35
57
OSMA VIDAL, JOSE
16
Veterans Masculí
C. A. Franjuan Xàtiva
1:20:32
07:36
58
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
17
Veterans Masculí
G. Muntanya La Valldigna
1:20:39
07:37
59
ZABALA PASTOR, JAVIER
42
Senior Masculí
Independent
1:20:40
07:37
60
MULET DIEGO, VICENT
18
Veterans Masculí
C. A. Gata
1:20:40
07:37
61
SIERES GÓMEZ, AGUSTIN
43
Senior Masculí
C. A. Cullera
1:21:14
07:40
62
PERALES VILA, MIGUEL
19
Veterans Masculí
C. A. Papelo
1:21:20
07:40
63
ROCHE, CRISTOPHE
20
Veterans Masculí
C. A. Senda
1:21:23
07:41
64
PASTOR CONCA, OSCAR
44
Senior Masculí
Independent
1:21:35
07:42
65
RUIZ BLANQUE, JUAN C.
45
Senior Masculí
C. A. Promesas Villena
1:21:46
07:43
66
PALACIOS COSTA, JOSEP
46
Senior Masculí
C. E. Pego
1:21:46
07:43
67
ALBEROLA GARCIA, RAMON
47
Senior Masculí
U. E. Elche
1:21:48
07:43
68
SANCHIS IBAÑEZ, RAFAEL
48
Senior Masculí
C. A. La Vespa Novetlé
1:22:07
07:45
69
CIBERIO BLANES, ANTONIO
21
Veterans Masculí
C. A. Vilamarxant
1:22:22
07:46
70
ANDREU BERNABEU, SERGIO
49
Senior Masculí
C. A. Petrer Nepalia
1:22:23
07:46
71
CHAIGNEAU, BENOIT
50
Senior Masculí
Independent
1:22:53
07:49
72
GARRIGUES PELLICER, RAFAEL
51
Senior Masculí
Independent
1:22:54
07:49
73
TORRES OLIVER, XAVIER
52
Senior Masculí
G. E. Gatense
1:23:36
07:53
74
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
53
Senior Masculí
C. A. La Faixa
1:23:37
07:53
75
SÁNCHEZ CARRASCOSA, PEDRO
22
Veterans Masculí
Independent
1:24:28
07:58
76
SESÉ ROVIRA, RAFAEL
23
Veterans Masculí
Independent
1:24:56
08:01
77
PELLICER SIFRE, RICARDO
24
Veterans Masculí
Independent
1:24:56
08:01
78
GINESTA PRIMO, ALBERT
25
Veterans Masculí
C. Triesport Roquette La Ribera
1:24:59
08:01
79
DIAZ CAMBRONERO, OSCAR
54
Senior Masculí
C. A. A les Nou
1:24:59
08:01
80
VILA ESCANDELL, SALVADOR
55
Senior Masculí
C. A. A les Nou
1:25:02
08:01
81
CORTES CARMONA, JUAN ANTONIO
26
Veterans Masculí
Independent
1:25:10
08:02
82
TORRES FILLOL, PERE
56
Senior Masculí
C. A. La Valldigna
1:25:24
08:03
83
BORRAS LANZA, GERMAN
57
Senior Masculí
S. Alzirenya Montanyers
1:25:47
08:06
84
VILA PIERA, SERGIO
58
Senior Masculí
S. Alzirenya Montanyers
1:25:48
08:06
85
JUAN SANCHIS, SERGIO
59
Senior Masculí
C. E. C. d'Antella
1:26:40
08:11
86
SIGNES FORNÉS, JOSE
60
Senior Masculí
G. E. Gatense
1:26:50
08:12
87
MONCHO SOLER, JOSE FCO.
27
Veterans Masculí
G. E. Gatense
1:26:53
08:12
88
ROMERO MATEU, LLUIS
28
Veterans Masculí
C. A. Vici Natura
1:27:06
08:13
89
SAA I CARRASCO, VICENT
61
Senior Masculí
C. M. Vents de Muntanya
1:27:28
08:15
90
NOGUEROLES MARTÍNEZ, CRISTOBAL
62
Senior Masculí
Independent
1:27:35
08:16
91
GÓMEZ REIG, JORGE
63
Senior Masculí
Independent
1:27:46
08:17
92
LÓPEZ SANCHA, JOSE
64
Senior Masculí
Independent
1:27:46
08:17
93
MELGAREJO CONEJERO, JOSE MANUEL
65
Senior Masculí
C. A. Petrer Nepalia
1:27:54
08:18
94
VIDAL ROMERO, FRANCISCO JOSE
29
Veterans Masculí
C. A. Petrer Nepalia
1:27:57
08:18
95
VICEDO MIÑANA, EMILIO
30
Veterans Masculí
C. A. Favara
1:27:59
08:18
96
SERRANO SAEZ, SANTIAGO
31
Veterans Masculí
Independent
1:28:47
08:23
97
GARDE ORDUÑA, PEDRO
32
Veterans Masculí
Independent
1:28:47
08:23
98
VALERO NOVA, JAIME
66
Senior Masculí
C. Córrer El Garbí
1:28:59
08:24
99
MORANT GALLEGO, ANTONIO
33
Veterans Masculí
C. Córrer El Garbí
1:29:00
08:24
100
VAÑO MARTÍNEZ, SERGI
67
Senior Masculí
Independent
1:29:03
08:24

 

Col·laboren:

Caixa OntinyentRevista TrailDulcesolPvc MartínezPalmergila VidresHotel Villa Luz Magic HotelsOptica RibesTiracanyes Penalty
Miel AnaeGestoria Santa TeclaTargetVibro Serpis, prefabricados de hormigónA.M.M. instal·lacions ElèctriquesInselcomEl Paso Bar Cafeteria
Crupabe DistribucionesPlaza Mayor GandiaFusteria JuanviAcuamedGros MercatVimaco RefrigeraciónBon Porc

Recorregut de la prova Imatges de la prova instruccions per a arribar.