Patrocinen
IX Km Vertical Gandia - IX Ascensió al Mondúver

Data: 10 de Gener de 2010
Hora: 09.00 h
Organitza: Club Alpí Gandia
Col·labora: Ajuntament de Gandia

+ CLASSIFICACIONS


QUILÒMETRE VERTICAL GANDIA 2010

CLASSIFICACIÓ GENERAL CAMINANTS

Cronometratge Som Esport

Següent Últim
Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
FORTUNATO TÀPIA CASCALES
1
Caminant
G. M. Eixe
1:58:32
0:07:54
2
SERGIO MUÑOZ PÉREZ
2
Caminant
Independent
2:02:30
0:08:10
3
JONATHAN PIQUERAS TORRES
3
Caminant
C. A. Corbera
2:02:38
0:08:10
4
ALEJANDRO FERRÚS TORRES
4
Caminant
C. E. Albalat de la Ribera
2:08:06
0:08:32
5
CARLOS LLORET MASCARELL
5
Caminant
Independent
2:11:30
0:08:46
6
ERNESTO GARCIA NAVARRO
6
Caminant
C. Córrer La Llebre
2:12:24
0:08:49
7
JUAN ANTONIO SIGNES LEYDA
7
Caminant
C. A. Imatge Peluqueros
2:13:36
0:08:54
8
JEREMIAS FERRÚS TORRES
8
Caminant
C. E. Albalat de la Ribera
2:13:48
0:08:55
9
MIGUEL CAURIN ZAMORA
9
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:14:16
0:08:57
10
RAFA ROCA MARIANO
10
Caminant
C. A. Imatge Peluqueros
2:15:11
0:09:00
11
GABRIEL LATORRE RUMBAU
11
Caminant
C. E. Albalat de la Ribera
2:16:49
0:09:07
12
M CARMEN TAMARIT GALISTEO
12
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:19:40
0:09:18
13
XIMO TAMARIT BATALLER
13
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:20:05
0:09:20
14
JOSE ANTONIO MENGUAL PRIMERO
14
Caminant
C. A. Imatge Peluqueros
2:20:45
0:09:23
15
SALVADOR ASCÓ PELLICER
15
Caminant
Independent
2:21:40
0:09:26
16
RAMON SENDRA PÉREZ
16
Caminant
C. E. Camp de Morvedre
2:24:46
0:09:39
17
DANIEL SALVADOR TORMO TALENS
17
Caminant
C. A. Carcaixent
2:27:13
0:09:48
18
CARLOS ANDRÉS FERRER
18
Caminant
Independent
2:27:13
0:09:48
19
ANTONIO DOMINGO MARTINEZ
19
Caminant
P. Muntanya Riscle
2:27:13
0:09:48
20
ÁNGELES LANDETE CARRILERO
20
Caminant
Independent
2:28:36
0:09:54
21
MARGARITA SEMPERE CABANES
21
Caminant
Independent
2:29:06
0:09:56
22
FERNAN GARRIDO ANTOLI
22
Caminant
Independent
2:29:59
0:09:59
23
JOSE PIQUERAS QUILES
23
Caminant
C. A. Corbera
2:30:00
0:10:00
24
VICENTE MALONDA DE LA CONCEPCIÓN
24
Caminant
C. A. Daimús Tecnoesport
2:30:01
0:10:00
25
CHELO MAS MOLIO
25
Caminant
C. Córrer El Garbí
2:30:16
0:10:01
26
MIGUEL ANGEL VILAR LLEDO
26
Caminant
Independent
2:30:16
0:10:01
27
PEDRO PABLO LOPEZ FUENTES
27
Caminant
Independent
2:30:26
0:10:01
28
RAFAEL GALIANA MARTINEZ
28
Caminant
Independent
2:30:53
0:10:03
29
DANIEL CERDA PUERTAS
29
Caminant
C. E. Correterrenos Novetlé
2:31:10
0:10:04
30
VICENTE ANDRES IVARS MAS
30
Caminant
C. A. Imatge Peluqueros
2:31:10
0:10:04
31
JULI JORDÀ MULET
31
Caminant
C. E. Albalat de la Ribera
2:32:08
0:10:08
32
MARIO TORRES DOMENECH
32
Caminant
Independent
2:32:26
0:10:09
33
JOSE MARTIN GARRIGOS PASCUAL
33
Caminant
C. E. Penya Roja
2:32:29
0:10:09
34
VICENT TAMARIT BATALLER
34
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:33:15
0:10:13
35
LAZARO JESUS SANCHIS BARBERA
35
Caminant
C. E. Correterrenos Novetlé
2:35:49
0:10:23
36
RAÚL FERNÁNDEZ DONET
36
Caminant
Independent
2:35:49
0:10:23
37
JOSE LUIS ESPINOSA MONTESINOS
37
Caminant
Independent
2:37:32
0:10:30
38
RAÚL MAHIQUES MONTAGUT
38
Caminant
Independent
2:38:14
0:10:32
39
RAFAEL AGUSTI LAFUENTE
39
Caminant
P. Muntanya Riscle
2:39:34
0:10:38
40
ALVARO SANCHIS SANCHIS
40
Caminant
C. A. Daimús Tecnoesport
2:40:03
0:10:40
41
PABLO ARANDA MATEU
41
Caminant
Independent
2:42:22
0:10:49
42
JOSEP PERIS VICEDO
42
Caminant
C. A. Corbera
2:42:38
0:10:50
43
ANTONIA SALVÀ MULET
43
Caminant
C. A. Gata
2:42:51
0:10:51
44
JOAN FRANCESC CASELLES LLOBELL
44
Caminant
C. A. Gata
2:42:52
0:10:51
45
PEPE FERRE CALABUIG
45
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:42:56
0:10:51
46
SILVIA RAMOS PRIMERO
46
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:42:56
0:10:51
47
EDGAR PERIS GALVEZ
47
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:43:23
0:10:53
48
FANNY VICENT MUÑOZ
48
Caminant
Independent
2:43:29
0:10:53
49
MARCOS CABANILLES VALLS
49
Caminant
Independent
2:43:48
0:10:55
50
PACO GARRIDO AMO
50
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:43:50
0:10:55
51
PEDRO MAURI ZARAGOZA
51
Caminant
Independent
2:43:51
0:10:55
52
MIGUEL CATALA GOMIS
52
Caminant
Independent
2:43:52
0:10:55
53
RAFA PEÑA RAMOS
53
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:44:09
0:10:56
54
ALEJANDRO GARCIA NAVARRO
54
Caminant
Independent
2:44:52
0:10:59
55
ENRIQUE TORRO SANCHIS
55
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:46:26
0:11:05
56
VICTOR CEBOLLA GRANELL
56
Caminant
Independent
2:46:56
0:11:07
57
PACO MOLLÀ FITA
57
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:47:54
0:11:11
58
EMILIA PEREZ VICENTE
58
Caminant
Independent
2:48:34
0:11:14
59
SONIA SESMERO CEDIEL
59
Caminant
Independent
2:48:37
0:11:14
60
XAVI MIRA PRIMERO
60
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:48:37
0:11:14
61
LEANDRO LOPEZ VILLAR
61
Caminant
Independent
2:48:39
0:11:14
62
ODON CREMADES MIRLLES
62
Caminant
Independent
2:49:09
0:11:16
63
ALEJANDRO PARRA OLASO
63
Caminant
Independent
2:50:05
0:11:20
64
MATEO SEGURA FERRRERO
64
Caminant
Independent
2:51:03
0:11:24
65
CARLOS GARCIA ESCRIVA
65
Caminant
Independent
2:51:18
0:11:25
66
JAVIER TORRES MIÑANA
66
Caminant
Independent
2:51:19
0:11:25
67
MARTI ESCRIVA LOPEZ
67
Caminant
G.E.T.P. Running Team
2:51:20
0:11:25
68
JOAQUIN CABRERA ESCRIVA
68
Caminant
G.E.T.P. Running Team
2:51:23
0:11:25
69
ENRIQUE MORENO MAÑAS
69
Caminant
Independent
2:51:29
0:11:25
70
VICENT CIFRES TERCERO
70
Caminant
Independent
2:51:33
0:11:26
71
PAU MARIN MORAGUES
71
Caminant
Independent
2:51:34
0:11:26
72
JAVIER PEÑA LÓPEZ
72
Caminant
Independent
2:51:45
0:11:27
73
MERCÉ RIBELLES I VERCHER
73
Caminant
G. E. Muntanya Benifairó
2:51:50
0:11:27
74
VICENT PALOMARES I GRAU
74
Caminant
G. E. Muntanya Benifairó
2:51:59
0:11:27
75
JOSE GARCIA SANCHEZ
75
Caminant
Independent
2:54:04
0:11:36
76
DANIEL ROSELLÓ ESPANYA
76
Caminant
Independent
2:54:04
0:11:36
77
JOSE BENEYTO NADAL
77
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:56:20
0:11:45
78
JUAN JOSE SANCIRILO CAMARENA
78
Caminant
Independent
2:56:47
0:11:47
79
JOSE PERIS CERVERA
79
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:57:24
0:11:49
80
FRANCISCO GARCIA PIQUER
80
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:57:28
0:11:49
81
JOSE ANTONIO SANCHIS OLTRA
81
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:57:28
0:11:49
82
MARTA FAUS BLANES
82
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:58:19
0:11:53
83
JUAN GABRIEL LOZANO ZARZO
83
Caminant
C. A. Vilamarxant
2:58:20
0:11:53
84
SALVA SAEZ CALATAYUD
84
Caminant
C. M. Senda Valenta Vallada
2:58:21
0:11:53
85
JOSE BLASCO VILA
85
Caminant
C. M. Senda Valenta Vallada
2:58:21
0:11:53
86
ADOLFO PERIS SANCHIS
86
Caminant
C. M. Senda Valenta Vallada
2:58:29
0:11:53
87
AMADOR POVEDA POVEDA
87
Caminant
C. Caminants i Prou
2:58:53
0:11:55
88
VICENTE JOSE POVEDA POVEDA
88
Caminant
C. Caminants i Prou
2:58:55
0:11:55
89
M JOSE SOLER PRIMERO
89
Caminant
Independent
2:59:28
0:11:57
90
XIMO MARTÍ JUAN
90
Caminant
C. A. El vici de la Bici
2:59:59
0:11:59
91
CARLOS SANCHIS MARQUEZ
91
Caminant
Independent
3:01:50
0:12:07
92
FRANCESC SANCHIS MONZO
92
Caminant
Independent
3:01:52
0:12:07
93
JOSÉ PERIS DEVESA
93
Caminant
C. A. Corbera
3:01:59
0:12:07
94
ASUNCIÓN VICEDO MIÑANA
94
Caminant
Independent
3:01:59
0:12:07
95
RAQUEL VICEDO I MINYANA
95
Caminant
Independent
3:02:00
0:12:08
96
JOSE VICENTE MAÑEZ RAMIS
96
Caminant
C. Córrer El Garbí
3:02:03
0:12:08
97
FERRAN PUIG SINUESA
97
Caminant
Independent
3:02:04
0:12:08
98
VICENTE PIQUERAS QUILES
98
Caminant
Independent
3:02:04
0:12:08
99
RUBEN GARRIGUES VALLS
99
Caminant
C. E. Albalat de la Ribera
3:03:34
0:12:14
100
GRACIA PEIRÓ PEIRÓ
100
Caminant
Independent
3:03:53
0:12:15