Patrocinen
IX Km Vertical Gandia - IX Ascensió al Mondúver

Data: 10 de Gener de 2010
Hora: 10.30 h
Organitza: Club Alpí Gandia
Col·labora: Ajuntament de Gandia


+ CLASSIFICACIONS


QUILÒMETRE VERTICAL GANDIA 2010

CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS

Cronometratge Som Esport

Següent Últim
Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
EMILI SELLÉS I SEGUÍ
1
Senior M
C. A. Running Team Grifone
1:07:31
0:05:55
2
JORDI CLEMENTE ALBERO
2
Senior M
Independent
1:07:50
0:05:57
3
JOSE MARIA DAVO LOPEZ
1
Veterans M
C. A. Running Team Grifone
1:08:43
0:06:01
4
FERNANDO CANTOS MILLAN
3
Senior M
C. Triatló Banyeres de Mariola
1:09:32
0:06:05
5
DAVID BALLESTER SANZ
4
Senior M
C. M. Penya Mur i Castell
1:09:43
0:06:06
6
CARLOS PASCUAL SEMPERE
5
Senior M
C. A. Les Llebres
1:10:35
0:06:11
7
OLEGARIO ALARIO PEIG
2
Veterans M
G. Muntanya Valldigna
1:11:34
0:06:16
8
RAMON PLA CALABUIG
6
Senior M
Independent
1:12:38
0:06:22
9
RUBEN DANIEL ROMERO
3
Veterans M
C. A. Benidorm
1:13:32
0:06:27
10
ABDELAZIZ BOUFZOUZ
7
Senior M
C. A. Les Llebres
1:14:04
0:06:29
11
PHILIPPE MORVAN
8
Senior M
C. Natació La Nucia
1:14:08
0:06:30
12
VICTOR SERRANO PECES
9
Senior M
C. A. Running Team Grifone
1:14:19
0:06:31
13
ROBERTO LOPEZ MOLINA
10
Senior M
C. E. Penya Roja
1:14:26
0:06:31
14
JOCHEN FAEHNLE
11
Senior M
G. Espeleologico Gatense
1:14:52
0:06:34
15
MANUEL MARTÍNEZ PEÑALVER
12
Senior M
C. A. Benidorm
1:15:05
0:06:35
16
VICENT PEYDRO BERNABEU
4
Veterans M
FEMECV
1:15:13
0:06:35
17
JORDI ALBERO FERRE
5
Veterans M
C. E. Penya Roja
1:16:11
0:06:40
18
JUAN FERRER FERRANDIS
6
Veterans M
Independent
1:16:23
0:06:42
19
JOSE ANTONIO ALARIO PELEGRI
13
Senior M
C. T. El Corriol Xtrem
1:17:09
0:06:46
20
JOSEP ANTONI GARCIA MIRAGALL
7
Veterans M
C. A. Xeresa
1:17:31
0:06:47
21
ANTONIO ORTEGA GOMEZ
8
Veterans M
G. Muntanya Valldigna
1:17:56
0:06:50
22
ALBERTO SAVAL GUARDIOLA
9
Veterans M
C. Natació La Nucia
1:18:08
0:06:51
23
MAURO CLIMENT CORTES
14
Senior M
C. A. Les Llebres
1:18:29
0:06:53
24
JOSE ANTONIO MOLLA MARTI
15
Senior M
Independent
1:18:34
0:06:53
25
JOSE GARCIA GOMEZ
10
Veterans M
C. Excursionista Almansa
1:18:48
0:06:54
26
JOSE CARREÑO ROMAN
11
Veterans M
C. A. Benidorm
1:20:21
0:07:02
27
EDUARDO BELDA PEREZ
16
Senior M
C. Trivici Team
1:20:29
0:07:03
28
RAFA ABBOT
17
Senior M
C. Muntanya La Faixa
1:20:58
0:07:06
29
SERGIO ARANDA MARTIN
18
Senior M
C. Muntanya La Faixa
1:21:06
0:07:06
30
VIRGILI ALCOVER PEREZ
19
Senior M
C. Triatló Carlet
1:21:10
0:07:07
31
JOSE GREGORI ROBLEDILLO
20
Senior M
G. Muntanya Valldigna
1:21:19
0:07:07
32
BLAS GARCIA MELERO
12
Veterans M
C. E. Yecla
1:21:36
0:07:09
33
VICTOR JESUS VALLS BALLESTER
13
Veterans M
C. A. Atletes Xàtiva
1:21:53
0:07:10
34
ENRIC LLETI RIPOLL
21
Senior M
C. Triatló Sueca
1:22:12
0:07:12
35
ANDRES MARTI PUIG
22
Senior M
C. A. Xeresa
1:22:40
0:07:15
36
JOSEP PALACIOS COSTA
23
Senior M
C. E. Dorsal 19 Pego
1:22:46
0:07:15
37
VICENTE BALLESTER DOMINGO
14
Veterans M
C. M. Penya Mur i Castell
1:22:49
0:07:15
38
VICENTE MULET DIEGO
15
Veterans M
C. A. Gata
1:23:11
0:07:17
39
ANTONIO SANCHIS IBAÑEZ
16
Veterans M
C. A. La Vespa Novetlé
1:23:16
0:07:18
40
JAVIER PARRA BERTOMEU
17
Veterans M
C. T. El Corriol Xtrem
1:23:18
0:07:18
41
JUAN MIGUEL IVARS BECERRA
18
Veterans M
C. A. Benidorm
1:23:34
0:07:19
42
DAVID ALFONSO MOLTO
24
Senior M
Independent
1:23:35
0:07:19
43
AGUSTÍN MARTÍNEZ DOMÉNECH
25
Senior M
Independent
1:23:38
0:07:20
44
JAVIER ZABALA PASTOR
26
Senior M
Independent
1:24:01
0:07:22
45
JOSE MESTRE ALEMANY
27
Senior M
C. T. El Corriol Xtrem
1:24:18
0:07:23
46
PEDRO SANCHEZ CARRASCOSA
19
Veterans M
Independent
1:24:27
0:07:24
47
MIGUEL PERALES VILA
20
Veterans M
S. D. Correcaminos
1:24:33
0:07:25
48
JOSE MANUEL SIGNES CASELLES
28
Senior M
C. A. La Faixa
1:24:45
0:07:26
49
VICENTE GANDIA MOLLA
29
Senior M
C. Prosolia Triatló
1:24:50
0:07:26
50
MIGUEL MULET MONFORT
30
Senior M
G. Espeleologico Gatense
1:24:51
0:07:26
51
SERGIO VILA PIERA
31
Senior M
S. Alzirenya Montanyers
1:24:55
0:07:26
52
JUAN MARTINEZ TORTOSA
32
Senior M
Independent
1:25:06
0:07:27
53
ANTONIO CAYUELAS MARCOS
33
Senior M
U. E. Elche
1:25:26
0:07:29
54
JOSE JAVIER BERTOMEU GOMEZ
21
Veterans M
Independent
1:25:29
0:07:29
55
JAVIER BURGUERA SAVALL
34
Senior M
C. Alpí Gandia
1:25:59
0:07:32
56
JUAN CARLOS ARMERO MONTESINOS
35
Senior M
C. A. Petrer Nepalia
1:26:03
0:07:32
57
LUIS BARCIA CARO
36
Senior M
C. A. Benidorm
1:26:49
0:07:36
58
VICENT PEIRO JAIJO
37
Senior M
C. Córrer Xeraco
1:27:13
0:07:39
59
JOSE ANTONIO GOMEZ GOMEZ
22
Veterans M
Independent
1:27:21
0:07:39
60
FERNANDO MARTI JUAN
38
Senior M
C. E. La Rabosa Geperuda
1:27:26
0:07:40
61
CARLOS RAMIREZ GUERRA
39
Senior M
Independent
1:27:34
0:07:40
62
FRANCISCO AVILA GOMEZ
40
Senior M
C. A. Coycoy
1:27:35
0:07:40
63
SANTIAGO SERRANO SAEZ
23
Veterans M
Independent
1:27:49
0:07:42
64
JAIME ESCORTELL BOU
24
Veterans M
C. A. Llebeig Xàbia
1:27:50
0:07:42
65
VICENT SAA CARRASCO
41
Senior M
C. Vents de Muntanya
1:27:51
0:07:42
66
ALBERTO MARTI ARLANDIS
42
Senior M
C. Muntanyer Xeraco
1:27:53
0:07:42
67
MANUEL RODRIGUEZ GARCIA
25
Veterans M
C. A. Almenara
1:28:06
0:07:43
68
JAVIER PALOMARES ALFONSO
43
Senior M
G. Muntanya Monòver
1:28:10
0:07:44
69
JOSE MARIA TORRES ALFONSO
44
Senior M
G. Muntanya Monòver
1:28:30
0:07:45
70
RAFA SANCHIS IBAÑEZ
45
Senior M
C. A. La Vespa Novetlé
1:28:35
0:07:46
71
JUAN PABLO GARCÍA LÓPEZ
46
Senior M
C. A. Almenara
1:29:05
0:07:48
72
JUANVI VIDAL SEMPER
47
Senior M
Independent
1:29:08
0:07:49
73
MIRYAM TALENS BELEN
1
Veterans F
C. A. Running Team Grifone
1:29:12
0:07:49
74
JOAN VICENT BAÑULS PALOMARES
48
Senior M
Independent
1:29:13
0:07:49
75
SERGIO ANDREU BERNABEU
49
Senior M
C. A. Petrer Nepalia
1:29:15
0:07:49
76
RICARDO PELLICER SIFRE
26
Veterans M
Independent
1:29:16
0:07:49
77
RAFAEL GARRIGUES PELLICER
50
Senior M
Independent
1:29:16
0:07:49
78
SALVADOR ZARAGOZA LLORENS
27
Veterans M
G. Muntanya Calp
1:29:18
0:07:50
79
JUAN JOSE ZARAGOZI IVARS
28
Veterans M
G. Muntanya Calp
1:29:21
0:07:50
80
CRISTIAN MONZÓ HUERTA
29
Veterans M
C. A. Llebeig Xàbia
1:29:24
0:07:50
81
PEDRO GARDE ORDUÑA
30
Veterans M
Independent
1:29:25
0:07:50
82
CESAR VALLE TORTOLA
51
Senior M
Independent
1:29:27
0:07:50
83
VICENT CASANOVA ALBEROLA
52
Senior M
G. E. Muntanya Benifairó
1:29:29
0:07:50
84
JOSE NAVALON SILVESTRE
31
Veterans M
C. A. Papelo
1:29:32
0:07:51
85
PATXI GOMEZ GARCIA
53
Senior M
C. A. El Xio Llutxent
1:29:39
0:07:51
86
XIMO ESCRIHUELA BOSCH
54
Senior M
G. Muntanya Valldigna
1:30:00
0:07:53
87
EMILI FERRER NOGUERA
55
Senior M
C. A. La Rabosa
1:30:06
0:07:54
88
XAVI TORRES OLIVER
56
Senior M
C. A. Gata
1:30:09
0:07:54
89
FERNANDO ARABI ARABI
32
Veterans M
C. A. Gata
1:30:10
0:07:54
90
JOAN GARCIA ROSELLÓ
57
Senior M
C. A. Cametes Spat
1:30:13
0:07:54
91
XAVI CAMARASA BOMBOÍ
33
Veterans M
C. A. Tortuga Algemesí
1:30:22
0:07:55
92
JORGE GOMEZ REIG
58
Senior M
Independent
1:30:36
0:07:56
93
JUANJO GARCELA BORONAD
34
Veterans M
G. Muntanya Calp
1:30:37
0:07:56
94
DAVID SANTISTEBAN HERNANDE
59
Senior M
C. Montañismo Mislata
1:30:39
0:07:57
95
JOSE EMILIO VELLÓ BERTOMEU
35
Veterans M
C. Córrer El Garbí
1:31:45
0:08:02
96
FRANCISCO PLANCHA CHORRO
60
Senior M
C. Córrer La Llebre
1:32:03
0:08:04
97
JOSE VICENTE CASTELLO APARISI
36
Veterans M
Independent
1:32:05
0:08:04
98
JUAN TOMAS LLORCA
37
Veterans M
C. T. El Corriol Xtrem
1:32:25
0:08:06
99
SERGIO VAÑO MARTINEZ
61
Senior M
C. Triatló Banyeres de Mariola
1:32:27
0:08:06
100
JORDI MOLINA RUBIO
62
Senior M
Independent
1:32:27
0:08:06