Som Esport 
Cursa per Muntanya Quilòmetre Vertical Plaza Mayor Gandia. VI Ascensió al Montdúver. 14 de Gener de 2007.
Inici

Centre comercial Plaza Mayor Gandia, patrocina esta prova
Cursa de muntanya Quilòmetre Vertical "Plaza Mayor" Gandia
VI Ascensió al Montdúver

Data: Diumenge 14 de gener de 2.007.  Organitza: Club Alpí Gandia  
Col·laboren:
Ajuntament de Gandia i C. C. El Garbí
Distància :
14,7 Kms Desnivell: 1.050 m.

Opció A corredorsClassificació General

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
Següent Últim
Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
SELLÉS SEGUÍ, EMILI
1
Senior Masculí.
C. E. U. Politècnica de Valencia
1:10:16
04:47
2
CARDONA TORRES, IGNACIO
2
Senior Masculí.
C. A. Llebeig Xàbia
1:14:24
05:04
3
CAPELLINO MOLL, ALBERT
3
Senior Masculí.
Independent
1:14:50
05:05
4
DUPLAS MATEOS, MIGUEL A.
4
Senior Masculí.
C. A. Corre Corre Vall d'Uixó
1:18:13
05:19
5
ALARIO PEIG, OLEGARIO
1
Veterans Masculí.
C. Córrer La Llebre
1:18:47
05:22
6
GRACIA GARMENDIA, PEDRO JOSE
2
Veterans Masculí.
C. A. Tierra Trágame
1:18:51
05:22
7
PEYDRÓ BERNABEU, VICENT
3
Veterans Masculí.
C. E. Amics de les Muntanyes
1:20:50
05:30
8
MARTÍNEZ PEÑARROJA, LEOPOLDO
5
Senior Masculí.
Independent
1:23:07
05:39
9
NAVARRO PÉREZ, JOSE ANTONIO
6
Senior Masculí.
C. E. Villena
1:23:31
05:41
10
SÁNCHEZ SÁEZ, SEBASTIAN
7
Senior Masculí.
C. Natación Petrel
1:25:02
05:47
11
LLETI RIPOLL, ENRIQUE
8
Senior Masculí.
C. Triatló Sueca
1:25:28
05:49
12
MOMPARLER MARTÍNEZ, DAVID
9
Senior Masculí.
C. Alpí Gandia
1:25:32
05:49
13
MONTES ROBLES, JUAN ANTONIO
10
Senior Masculí.
C. O. Universitat València
1:27:48
05:58
14
FALCÓ ALFONSO, JOSE MARIA
11
Senior Masculí.
G. M. Monòver
1:28:12
06:00
15
SESÉ ROVIRA, RAFAEL
4
Veterans Masculí.
Independent
1:28:12
06:00
16
MANCEBO PENADES, VICTOR
12
Senior Masculí.
Independent
1:28:27
06:01
17
MARTÍ PUIG, ANDRES
13
Senior Masculí.
Independent
1:29:06
06:04
18
SELLÉS JUAN, SALVADOR
5
Veterans Masculí.
C. E. Alcoi
1:29:40
06:06
19
CUENCA VILLAESCUSA, RAUL
14
Senior Masculí.
S. D. Correcaminos
1:30:38
06:10
20
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
15
Senior Masculí.
C. Multiesport Marina Alta
1:30:43
06:10
21
ORTIZ GANDIA, RAFAEL
16
Senior Masculí.
Independent
1:30:45
06:10
22
DE LA VEGA BENITO, TOMAS
17
Senior Masculí.
Independent
1:30:50
06:11
23
BERNARDI, DANILO
6
Veterans Masculí.
Independent
1:31:23
06:13
24
CASTRO VEGAS, FELIPE
7
Veterans Masculí.
C. A. Tierra Trágame
1:31:47
06:15
25
ALBERO FERRÉ, JORDI
8
Veterans Masculí.
C. E. Banyeres
1:31:47
06:15
26
CEBALLOS CHAN, GERMAN
18
Senior Masculí.
Independent
1:31:59
06:15
27
PASTOR SERRA, SERGI
19
Senior Masculí.
C. Multiesport Marina Alta
1:32:09
06:16
28
PALOMARES BRINES, ALEJANDRO
20
Senior Masculí.
Independent
1:32:13
06:16
29
ZAYAS ROMAN, FRANCISCO
9
Veterans Masculí.
C. A. La Rabosa
1:32:16
06:17
30
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
21
Senior Masculí.
C. T. Prodesport Gandia
1:32:35
06:18
31
FUSET IBOR, FERNANDO A.
22
Senior Masculí.
Independent
1:32:40
06:18
32
CALDERON GARCIA, VICENT
23
Senior Masculí.
C. Córrer El Garbí
1:33:51
06:23
33
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
10
Veterans Masculí.
C. Alpí Gandia
1:34:02
06:24
34
NAVARRO PIÑARRO, PABLO
24
Senior Masculí.
Independent
1:34:02
06:24
35
GIMÉNEZ PRATS, SILVIA
25
Senior Masculí.
C. A. l' Espenta
1:34:07
06:24
36
SAEZ CARRIÓN, FERNANDO
26
Senior Masculí.
C. A. Universidad Alicante
1:34:07
06:24
37
MONDEJAR VERDÚ, JUAN
27
Senior Masculí.
G. M. Monòver
1:34:35
06:26
38
MORENO GOMIS, VICENT
28
Senior Masculí.
Independent
1:34:45
06:27
39
MORALES SERRANO, MIGUEL ANGEL
29
Senior Masculí.
C. T. Prodesport Gandia
1:34:58
06:28
40
MUÑOZ HINOJO, JAVIER
30
Senior Masculí.
C. A. Cárnicas Serrano
1:35:06
06:28
41
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
31
Senior Masculí.
C. A. La Faixa
1:35:32
06:30
42
PEIRÓ SABATER, CESAR
32
Senior Masculí.
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:36:05
06:32
43
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
11
Veterans Masculí.
C. Triatló Sueca
1:36:11
06:33
44
MALPICA LILLO, JUAN JOSE
12
Veterans Masculí.
C. E. Villena
1:36:19
06:33
45
MORENO MUÑIZ, INOCENCIO
33
Senior Masculí.
C. Alpí Gandia
1:36:31
06:34
46
GRANERO GARCIA, JORGE
34
Senior Masculí.
Independent
1:36:44
06:35
47
MÁS BENEYTO, JOSE MANUEL
35
Senior Masculí.
Independent
1:36:50
06:35
48
ESPÍ BENAVENT, JOAN CARLES
36
Senior Masculí.
Independent
1:37:12
06:37
49
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
37
Senior Masculí.
C. Córrer Xeraco
1:37:17
06:37
50
SENDRA PÉREZ, JOSEP
38
Senior Masculí.
C. A. No camps de Golf
1:37:17
06:37
51
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
13
Veterans Masculí.
C. Alpí Gandia
1:37:23
06:37
52
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Senior Femení.
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:37:26
06:38
53
GALERA FERNÁNDEZ, DAVID
39
Senior Masculí.
C. A. la Vall d'Uixo
1:37:28
06:38
54
FRASQUET SIGNES, SERGI
40
Senior Masculí.
Independent
1:38:24
06:42
55
TORRES OLIVER, XAVIER
41
Senior Masculí.
G. E. Gatense
1:38:54
06:44
56
MORAL ROMERO, PEDRO
42
Senior Masculí.
C. Córrer El Garbí
1:38:56
06:44
57
PICÓ PINA, ANTONIO JOSE
43
Senior Masculí.
C. A. Universidad Alicante
1:39:12
06:45
58
BAÑOS GOMAR, DANIEL
44
Senior Masculí.
C. A. El Coyote
1:39:26
06:46
59
BORRAS LANZA, GERMAN
45
Senior Masculí.
S. Alzirenya Montanyers
1:39:39
06:47
60
GIL DUET, JOSE MANUEL
46
Senior Masculí.
C. A. Amunt i Avall
1:39:44
06:47
61
RIPOLL TORRES, ADRIAN
47
Senior Masculí.
G. M. Calp
1:39:52
06:48
62
GARCIA GARCIA, MANOLO
48
Senior Masculí.
C. E. Alqueries
1:39:54
06:48
63
GARCELÁ BORONAT, JUAN JOSE
14
Veterans Masculí.
G. M. Calp
1:40:04
06:48
64
LÓPEZ MATA, MARIA E.
1
Veterans Femení.
Independent
1:40:22
06:50
65
VALERO NOVA, JAIME
49
Senior Masculí.
Independent
1:40:24
06:50
66
MARTÍ SÁNCHEZ, ANTONIO JOSE
50
Senior Masculí.
Independent
1:40:38
06:51
67
GARCIA CUEVAS, CARMEN
2
Veterans Femení.
C. A. Tierra Trágame
1:41:30
06:54
68
FIBLA REVERTER, HERMINI
51
Senior Masculí.
A. E. Alcanar
1:41:36
06:55
69
RIBES PASTOR, JOSE MARIA
15
Veterans Masculí.
Independent
1:41:54
06:56
70
BLASCO BAÑULS, JUAN V.
52
Senior Masculí.
C. A. Sarvatxo
1:42:07
06:57
71
LÓPEZ TEBAR, JOSE ANTONIO
53
Senior Masculí.
Independent
1:42:12
06:57
72
FERRER GARCIA, JOSE
54
Senior Masculí.
C. Muntanyer Xeraco
1:42:14
06:57
73
LÓPEZ LURBE, FERNANDO
55
Senior Masculí.
C. A. Safor - P. Las Salinas
1:42:15
06:57
74
ADRIAN CARO, CHARI
2
Senior Femení.
Independent
1:42:18
06:58
75
DONET DONET, SALVADOR
16
Veterans Masculí.
Independent
1:42:38
06:59
76
BENÍTEZ MARTÍNEZ, ISIDRO
56
Senior Masculí.
Independent
1:43:10
07:01
77
MARQUÉS AGUILAR, MARIANO
57
Senior Masculí.
Independent
1:44:00
07:05
78
SANCHO VALLS, JOAQUIM
58
Senior Masculí.
A. E. Alcanar
1:44:02
07:05
79
LÓPEZ MAÑEZ, PERE XAVIER
59
Senior Masculí.
Independent
1:44:14
07:05
80
MULLOR ENGUIX, DAVID
60
Senior Masculí.
Independent
1:44:29
07:06
81
PELLICER SIFRE, RICARDO
17
Veterans Masculí.
Independent
1:44:39
07:07
82
GARRIGUES PELLICER, RAFAEL
61
Senior Masculí.
Independent
1:44:39
07:07
83
GARCIA NAVARRO, ERNESTO
62
Senior Masculí.
Independent
1:44:44
07:07
84
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
18
Veterans Masculí.
C. Córrer Xeraco
1:44:49
07:08
85
MORANT CANO, ENRIC
63
Senior Masculí.
C. Alpí Gandia
1:44:49
07:08
86
MORANT GALLEGO, ANTONIO
19
Veterans Masculí.
C. Córrer El Garbí
1:45:05
07:09
87
VERDÚ PÉREZ, JAVIER
20
Veterans Masculí.
C. Alpí Gandia
1:45:06
07:09
88
TOMÁS LLORCA, JUAN ANTONIO
64
Senior Masculí.
C. Alpí Gandia
1:45:06
07:09
89
SANJUAN MIÑANA, GENAR
21
Veterans Masculí.
C. Esportiva El Corriol
1:45:06
07:09
90
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
22
Veterans Masculí.
G. E. Gatense
1:45:07
07:09
91
PAÑOS BUENO, ALEJANDRO
65
Senior Masculí.
C. A. Ribapeu
1:45:20
07:10
92
ARBIOL MATEU, JOSE LUIS
66
Senior Masculí.
Independent
1:45:28
07:10
93
DUEÑAS JEREZ, IGNACIO
67
Senior Masculí.
A. D. C. Bombers Marina Alta
1:45:46
07:12
94
SOLER RODRÍGUEZ, JOSE FCO.
68
Senior Masculí.
G. E. Gatense
1:46:02
07:13
95
FLOR HERNÁNDEZ, MIGUEL
23
Veterans Masculí.
C. E. Villena
1:46:06
07:13
96
PALOMARES ALFONSO, JAVIER
69
Senior Masculí.
G. M. Monòver
1:46:09
07:13
97
AMBLER, LOUISE
3
Veterans Femení.
C. A. Corremundos
1:46:23
07:14
98
MONCHO SOLER, JOSE FCO.
70
Senior Masculí.
G. E. Gatense
1:46:32
07:15
99
BALLESTER CATALÁ, EDGARDO
24
Veterans Masculí.
Independent
1:46:55
07:16
100
FERRANDEZ ANDREU, VICENTE
25
Veterans Masculí.
Independent
1:46:55
07:16

Col·laboren:

Caixa OntinyentRevista TrailDulcesolMilar Plaza MayorRegattaHotel Villa Luz Magic Hotels
Tips GandiaRetevision AbertisTarek KebabPvc MartínezPuntocash GandiaJ A Ferrer Cimatización
Vibro Serpis, prefabricados de hormigónHidalgo'sCristalleria L'Avinguda
El Paso Bar CafeteriaInserquim CostablancaA.M.M. instal·lacions Elèctriques

Prova cronometrada per Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  |  www.somesport.com 2007
Recorregut de la prova Recorregut en imatges de la prova instruccions per a arribar.