Classificació General
XII Gran Fons Monica Pont - Albaida
1 d' Octubre de 2011

Les categories vàlides per a trofeus són les establides pel reglament de la carrera de cada poble, en este cas: Categoria Albaida
Les columnes amb les puntuacions del Circuit serveixen per a saber els punts acumulats a nivell Circuit, i per a que aquells corredors no inscrits en el Circuit, tinguen informació de quin resultat haurien obtingut si s'hagueren inscrit en el Circuit.
Columna Punts Cat: serveix per a calcular la classificació general per categories. Corredor amb 0 punts, és igual a corredor no inscrit en el Circuit.
Columna Punts Sexe: serveix per a calcular la general d'homes i dones.
Columna Punts Gral: serveix per calcular la general per equips (puntuen només els 3 primers de cada equip)

Següent Últim

P. Gral Nom P. Cat
Albaida
Categoria
Albaida
Club Temps T/ Km P.Cat
Circuit
Categoria
Circuit
Punts
Cat
Punts
Sexe
Punts
Gral
1
SANCHIS PENADES, OCTAVIO
1
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:36:13
03:19
1
Senior masc
0 0 0
2
DESCALS ESTEBAN, JESÚS
2
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:37:16
03:25
2
Senior masc
1 1 1
3
SELLÉS I SEGUÍ, EMILI
3
Senior masc
C. E. Alcoi
0:37:28
03:26
3
Senior masc
0 0 0
4
MOLLA MARTI, JOSE ANTONIO
1
Veterans A masc
C. A. Montaverner
0:37:33
03:27
1
Veterans A masc
1 2 2
5
VASQUEZ CORTES, MARCELO
2
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:37:58
03:29
2
Veterans A masc
2 3 3
6
PASCUAL BELDA, RAFA
3
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:38:38
03:33
3
Veterans A masc
3 4 4
7
CLIMENT CORTES, MAURO
4
Veterans A masc
C. A. Les Llebres
0:39:10
03:36
4
Veterans A masc
4 5 5
8
FERRERO LOPEZ, JOSE ENRIQUE
5
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:39:28
03:37
5
Veterans A masc
5 6 6
9
LOPEZ PEREZ, ANTONIO
1
Veterans B masc
C. A. Bikila Nike
0:39:35
03:38
1
Veterans B masc
0 0 0
10
NAVARRO PONT, VICENTE RAUL
4
Senior masc
Independent
0:39:51
03:39
4
Senior masc
0 0 0
11
RIBERA SANZ, GABRIEL
5
Senior masc
Independent
0:40:15
03:42
5
Senior masc
2 7 7
12
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:40:16
03:42
0
No inscrit
0 0 0
13
MARTINEZ CASTELLO, ENRIQUE
2
Veterans B masc
G. Atletisme Colortex
0:40:17
03:42
2
Veterans B masc
1 8 8
14
CLIMENT SIGNES, RICARDO
6
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:40:17
03:42
6
Senior masc
3 9 9
15
GOMAR TORMO, JOAN
6
Veterans A masc
C. A. Cent Cames
0:40:20
03:42
6
Veterans A masc
6 10 10
16
ORTIZ GANDIA, RAFA
7
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:40:23
03:42
7
Veterans A masc
7 11 11
17
CASANOVA FERRI, DAMIAN
8
Veterans A masc
C. A. Montaverner
0:40:33
03:43
8
Veterans A masc
8 12 12
18
TOMAS DE ROSELLO, SERGI
1
Junior masc
C. A. Montaverner
0:40:35
03:43
1
Junior masc
1 13 13
19
VIDAL BATALLER, DIEGO
9
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:40:41
03:44
9
Veterans A masc
9 14 14
20
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
7
Senior masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:40:47
03:45
7
Senior masc
4 15 15
21
CALATAYUD VAELLO, ADRIÀ
8
Senior masc
Independent
0:41:20
03:48
8
Senior masc
5 16 16
22
LANGA CANET, ALEXIS
10
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:41:21
03:48
10
Veterans A masc
10 17 17
23
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
11
Veterans A masc
G. Atletisme Colortex
0:41:22
03:48
11
Veterans A masc
11 18 18
24
CHORQUES ESPI, MIGUEL
12
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:41:24
03:48
12
Veterans A masc
12 19 19
25
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
13
Veterans A masc
C. A. Cent Cames
0:41:31
03:49
13
Veterans A masc
13 20 20
26
TORREGROSA CALBO, DAVID
9
Senior masc
C. A. Les Llebres
0:41:42
03:50
9
Senior masc
6 21 21
27
MONPO VIDAL, JOSE MANUEL
14
Veterans A masc
C. A. L' Olleria
0:41:45
03:50
14
Veterans A masc
14 22 22
28
SOLER CATALUÑA, RAUL
10
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:54
03:51
10
Senior masc
7 23 23
29
TORMO GONZALEZ, SERGI
11
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:58
03:51
11
Senior masc
8 24 24
30
MARRAHI GARCIA, SALVA
12
Senior masc
C. A. Montaverner
0:42:02
03:51
12
Senior masc
9 25 25
31
VALLES PONT, EDUARDO
13
Senior masc
C. A. El Gatell
0:42:05
03:52
13
Senior masc
10 26 26
32
ALFONSO MOLTO, DAVID
14
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:42:06
03:52
14
Senior masc
11 27 27
33
BELDA BENEYTO, RAMON
15
Veterans A masc
Independent
0:42:12
03:52
15
Veterans A masc
0 0 0
34
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
3
Veterans B masc
Independent
0:42:13
03:52
3
Veterans B masc
0 0 0
35
BADAL MARTI, PAU
15
Senior masc
Independent
0:42:17
03:53
15
Senior masc
12 28 28
36
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:42:17
03:53
0
No inscrit
0 0 0
37
GIL TORMO, SAMUEL
16
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:42:19
03:53
16
Veterans A masc
15 29 29
38
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:42:20
03:53
0
No inscrit
0 0 0
39
OLIVER QUILIS, VICENTE
16
Senior masc
Independent
0:42:23
03:53
16
Senior masc
13 30 30
40
SANCHIS ALBERT, ENRIQUE
4
Veterans B masc
Ontinyent C. F.
0:42:26
03:54
4
Veterans B masc
2 31 31
41
FAYOS BATALLER, FELIPE
17
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:42:35
03:54
17
Senior masc
14 32 32
42
OLCINA OLCINA, VICTOR
18
Senior masc
Independent
0:42:42
03:55
18
Senior masc
15 33 33
43
PRATS CANET, DOMINGO
19
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:42:48
03:56
19
Senior masc
16 34 34
44
SOLBES MONZO, RAUL
20
Senior masc
C. A. Les Llebres
0:42:49
03:56
20
Senior masc
17 35 35
45
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ÁNGEL
17
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:51
03:56
17
Veterans A masc
16 36 36
46
GÓMEZ REIG, JORGE
21
Senior masc
Independent
0:42:53
03:56
21
Senior masc
18 37 37
47
TOMÁS JORNET, JASON
2
Junior masc
Independent
0:42:53
03:56
2
Junior masc
2 38 38
48
BENAVENT HINRICHS, JOSE
22
Senior masc
Independent
0:42:55
03:56
22
Senior masc
19 39 39
49
GIL POVEDA, JUAN JOSE
5
Veterans B masc
C. A. Castalla
0:42:56
03:56
5
Veterans B masc
0 0 0
50
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
6
Veterans B masc
Independent
0:42:59
03:57
6
Veterans B masc
3 40 40
51
ESPÍ POVEDA, PAULA
1
Junior fem
C. A. Silla
0:43:00
03:57
1
Junior fem
1 1 41
52
ALBORCH ZARAGOZA, JOSE
23
Senior masc
Independent
0:43:02
03:57
23
Senior masc
20 41 42
53
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
7
Veterans B masc
C. A. Calygat.com
0:43:04
03:57
1
Veterans C masc
1 42 43
54
BARRERA SILVESTRE, RAMON
24
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:43:14
03:58
24
Senior masc
21 43 44
55
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
18
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:43:14
03:58
18
Veterans A masc
0 0 0
56
GOMAR BOTELLA, VICENT
8
Veterans B masc
C. A. Cent Cames
0:43:16
03:58
7
Veterans B masc
4 44 45
57
MOSCARDO MATEU, RAFAEL
9
Veterans B masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:43:19
03:59
8
Veterans B masc
5 45 46
58
MONTALVO ITAS, PATRICIA
1
Veterans A fem
C. A. Albacete Diputación
0:43:24
03:59
1
Veterans A fem
0 0 0
59
ALBORS TORRO, ANGEL
25
Senior masc
Independent
0:43:27
03:59
25
Senior masc
22 46 47
60
QUILES CATALINA, JOSE RAMON
19
Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:43:30
03:59
19
Veterans A masc
17 47 48
61
TORRES SERENA, JOSE
10
Veterans B masc
Independent
0:43:31
04:00
9
Veterans B masc
6 48 49
62
GAVILA MIÑANA, JESUS
11
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:43
04:01
10
Veterans B masc
0 0 0
63
BARRACHINA COLOMINA, RAUL
26
Senior masc
C. A. Les Llebres
0:43:55
04:02
26
Senior masc
23 49 50
64
POZO LOPEZ, MANOLO
20
Veterans A masc
Independent
0:43:57
04:02
20
Veterans A masc
0 0 0
65
NAVARRO PONT, OSCAR
27
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:43:58
04:02
27
Senior masc
24 50 51
66
SANZ LLOPIS, ADRIAN
28
Senior masc
Independent
0:44:03
04:03
28
Senior masc
0 0 0
67
GALERA OLCINA, ANTONIO
21
Veterans A masc
C. A. Atzeneta
0:44:11
04:03
21
Veterans A masc
0 0 0
68
BATALLER OLTRA, RAMON
22
Veterans A masc
C. A. Cent Cames
0:44:20
04:04
22
Veterans A masc
18 51 52
69
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
12
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:26
04:05
11
Veterans B masc
0 0 0
70
VIDAL BATALLER, JULIO ROJAL
23
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:44:26
04:05
23
Veterans A masc
19 52 53
71
HERRERO NAVARRO, VICENTE
24
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:44:27
04:05
24
Veterans A masc
20 53 54
72
CARRILLO RUZ, RICARDO
25
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:44:30
04:05
25
Veterans A masc
21 54 55
73
FERNÁNDEZ MERÍ, KIKE
29
Senior masc
A. J. O. S. Xàtiva
0:44:32
04:05
29
Senior masc
0 0 0
74
MADRID BATALLER, JOSE
13
Veterans B masc
Independent
0:44:34
04:05
12
Veterans B masc
0 0 0
75
FERRERO ALCARAZ, BLAS
14
Veterans B masc
C. A. Vila de Bocairent
0:44:35
04:05
13
Veterans B masc
7 55 56
76
PONS SOLER, JULIAN
3
Junior masc
Independent
0:44:37
04:06
3
Junior masc
3 56 57
77
MOLINA LÓPEZ, ALEJANDRO
30
Senior masc
Independent
0:44:38
04:06
30
Senior masc
25 57 58
78
MORENO PRADOS, LUCAS
15
Veterans B masc
Independent
0:44:44
04:06
14
Veterans B masc
8 58 59
79
MICO LLORENS, JOSE EDUARDO
26
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:44:46
04:07
26
Veterans A masc
22 59 60
80
SEBASTIA VELLO, PACO
31
Senior masc
C. A. Xeresa
0:44:50
04:07
31
Senior masc
0 0 0
81
GARCÍA LEDESMA, DANIEL
27
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:44:51
04:07
27
Veterans A masc
23 60 61
82
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:44:53
04:07
0
No inscrit
0 0 0
83
PLAZA ESCAMEZ, LUIS
28
Veterans A masc
Independent
0:45:00
04:08
28
Veterans A masc
24 61 62
84
SÁNCHEZ SANZ, DAVID
32
Senior masc
C. A. L' Olleria
0:45:03
04:08
32
Senior masc
26 62 63
85
SANTAMARIA SOLER, XIMO
33
Senior masc
Independent
0:45:07
04:08
33
Senior masc
27 63 64
86
TORMO TORRÓ, RUBÉN
29
Veterans A masc
Independent
0:45:09
04:09
29
Veterans A masc
0 0 0
87
BENAVENT VIDAL, VICENT
30
Veterans A masc
C. C. Fuig Que et Xafe
0:45:10
04:09
30
Veterans A masc
25 64 65
88
ESPI ESTEBAN, JOSE
16
Veterans B masc
C. A. Agullent
0:45:11
04:09
15
Veterans B masc
9 65 66
89
GOMAR FRANCES, JUAN
17
Veterans B masc
C. A. Cent Cames
0:45:16
04:09
16
Veterans B masc
10 66 67
90
TORMO MOLINA, SALVADOR
18
Veterans B masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:45:17
04:09
17
Veterans B masc
11 67 68
91
FAUS CALABUIG, EUSEBIO
34
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:45:18
04:09
34
Senior masc
28 68 69
92
PASCUAL ALEIXANDRE, FERNANDO
35
Senior masc
Independent
0:45:19
04:09
35
Senior masc
29 69 70
93
SANTACATALINA TORMO, MARIO
31
Veterans A masc
C. A. Montaverner
0:45:24
04:10
31
Veterans A masc
26 70 71
94
GARCIA MATEU, XIMO
36
Senior masc
C. A. Cent Cames
0:45:25
04:10
36
Senior masc
30 71 72
95
LLARIO MATEU, PASCUAL
37
Senior masc
Independent
0:45:26
04:10
37
Senior masc
31 72 73
96
ESPI TEROL, CRISTINA
2
Veterans A fem
C. A. Agullent
0:45:26
04:10
2
Veterans A fem
1 2 74
97
SANTACATALINA TORMO, JAVIER
32
Veterans A masc
C. A. Montaverner
0:45:29
04:10
32
Veterans A masc
27 73 75
98
RENÚ JORNET, GUILLERMO
38
Senior masc
Independent
0:45:32
04:11
38
Senior masc
32 74 76
99
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
19
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:45:35
04:11
2
Veterans C masc
2 75 77
100
SOLER CATALUÑA, DAMIAN
39
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:45:37
04:11
39
Senior masc
33 76 78
101
EGEA GIL, LEOPOLDO
33
Veterans A masc
C. A. Montaverner
0:45:37
04:11
33
Veterans A masc
28 77 79
102
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:45:49
04:12
0
No inscrit
0 0 0
103
UREÑA NAVARRO, ENRIQUE
40
Senior masc
C. A. El Gatell
0:46:03
04:13
40
Senior masc
34 78 80
104
MUSTE GUERRERO, JORGE
34
Veterans A masc
Independent
0:46:08
04:14
34
Veterans A masc
29 79 81
105
MICÓ SANZ, DANI
41
Senior masc
Independent
0:46:09
04:14
41
Senior masc
35 80 82
106
PEIRO SABATER, OLIVIA
3
Veterans A fem
C. A. Safor - Cafemax
0:46:12
04:14
3
Veterans A fem
2 3 83
107
TUDELA CERVER, JOAN
35
Veterans A masc
C. A. Les Llebres
0:46:13
04:14
35
Veterans A masc
0 0 0
108
ORTEGA VILLARRASO, PACO
36
Veterans A masc
Independent
0:46:13
04:14
36
Veterans A masc
30 81 84
109
PLA VAYÀ, VICENT RAMON
20
Veterans B masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:17
04:15
18
Veterans B masc
12 82 85
110
MARTINEZ CARDÓS, JOSE RAFAEL
42
Senior masc
Independent
0:46:25
04:16
42
Senior masc
36 83 86
111
ESPI BOLUDA, ESTEBAN
4
Junior masc
C. A. Agullent
0:46:27
04:16
4
Junior masc
4 84 87
112
BERENGUER FERRI, SANTI
5
Junior masc
C. A. La Foia.com
0:46:28
04:16
5
Junior masc
0 0 0
113
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
43
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:46:31
04:16
43
Senior masc
37 85 88
114
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
44
Senior masc
C. C. Camallaes
0:46:33
04:16
44
Senior masc
0 0 0
115
MASCARELL MARTI, JESUS
37
Veterans A masc
C. E. Llocnou
0:46:37
04:17
37
Veterans A masc
31 86 89
116
GARCIA NAVARRO, JOSÉ MANUEL
38
Veterans A masc
Independent
0:46:39
04:17
38
Veterans A masc
32 87 90
117
BENAVENT BENAVENT, SALVA
39
Veterans A masc
C. C. Fuig Que et Xafe
0:46:41
04:17
39
Veterans A masc
33 88 91
118
FERRI BAEZA, CARLOS
40
Veterans A masc
C. A. Montaverner
0:46:43
04:17
40
Veterans A masc
34 89 92
119
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
21
Veterans B masc
Independent
0:46:43
04:17
19
Veterans B masc
13 90 93
120
MARTI RIBELLES, MIGUEL ANGEL
45
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:46:46
04:17
45
Senior masc
38 91 94
121
DE DIEGO PEREZ, MARCOS
46
Senior masc
Independent
0:46:47
04:18
46
Senior masc
39 92 95
122
ALBORCH CAMARENA, OSCAR
47
Senior masc
Independent
0:46:51
04:18
47
Senior masc
40 93 96
123
SUCH SANZ, ARTURO
48
Senior masc
Independent
0:46:51
04:18
48
Senior masc
41 94 97
124
GALERA OLCINA, ALEJANDRO
41
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:46:52
04:18
41
Veterans A masc
35 95 98
125
PASTOR CALABUIG, JAVIER
49
Senior masc
Independent
0:46:53
04:18
49
Senior masc
42 96 99
126
GUERRERO JIMENEZ, ERNESTO
50
Senior masc
Independent
0:46:55
04:18
50
Senior masc
43 97 100
127
FERRI JUAN, LUIS
42
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:56
04:18
42
Veterans A masc
36 98 101
128
SARRIÓ SANZ, MIQUEL
51
Senior masc
Independent
0:46:57
04:18
51
Senior masc
44 99 102
129
CANET GARCIA, BLAY
52
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:47:08
04:19
52
Senior masc
0 0 0
130
VILA FERRERO, MIGUEL
43
Veterans A masc
Independent
0:47:10
04:20
43
Veterans A masc
37 100 103
131
MARTIÑEZ MOMPO, ISAAC
53
Senior masc
Independent
0:47:11
04:20
53
Senior masc
45 101 104
132
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
22
Veterans B masc
C. Córrer Peus Quets
0:47:13
04:20
20
Veterans B masc
0 0 0
133
FERRAIRO CARBO, ENRIQUE
54
Senior masc
C. A. P. El Llidoner
0:47:13
04:20
54
Senior masc
0 0 0
134
LLARIO SOLER, MIGUEL
55
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:47:14
04:20
55
Senior masc
46 102 105
135
PALOP DE LA VEGA, XAVIER
56
Senior masc
Independent
0:47:14
04:20
56
Senior masc
47 103 106
136
GARCIA GANDIA, PEDRO
44
Veterans A masc
Independent
0:47:17
04:20
44
Veterans A masc
38 104 107
137
MOMPARLER JUAN, RAFA
57
Senior masc
Independent
0:47:18
04:20
57
Senior masc
48 105 108
138
MILVAQUES BATALLER, QUINO
58
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:47:19
04:20
58
Senior masc
49 106 109
139
CLIMENT ALBEROLA, SALVADOR
23
Veterans B masc
C. C. Fuig Que et Xafe
0:47:30
04:22
21
Veterans B masc
14 107 110
140
ESPÍ BLASCO, VICENTE
24
Veterans B masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:47:31
04:22
22
Veterans B masc
15 108 111
141
CALATAYUD TOLSA, OSCAR
59
Senior masc
Independent
0:47:32
04:22
59
Senior masc
0 0 0
142
SOLER SANZ, VICENTE
45
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:47:33
04:22
45
Veterans A masc
39 109 112
143
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
46
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:47:33
04:22
46
Veterans A masc
0 0 0
144
ORTIZ RIVAS, RAÚL
60
Senior masc
Independent
0:47:35
04:22
60
Senior masc
0 0 0
145
VAÑO BENEYTO, NATXO
47
Veterans A masc
C. A. Vila de Bocairent
0:47:36
04:22
47
Veterans A masc
40 110 113
146
DOMÈNECH I VIDAL, ROBERT
48
Veterans A masc
C. A. Vila de Bocairent
0:47:43
04:23
48
Veterans A masc
41 111 114
147
VAÑO ESCRIVA, MIGUEL
49
Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:47:45
04:23
49
Veterans A masc
42 112 115
148
TORMO MOLINA, VICENTE
25
Veterans B masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:47:46
04:23
23
Veterans B masc
16 113 116
149
FRANCÉS VICEDO, MARCOS
50
Veterans A masc
Independent
0:47:49
04:23
50
Veterans A masc
43 114 117
150
JORDAN JORQUES, JUAN PEDRO
26
Veterans B masc
C. A. Xàtiva
0:47:52
04:24
24
Veterans B masc
0 0 0
151
UBEDA MARTI, CARLOS
61
Senior masc
C. A. L' Olleria
0:47:57
04:24
61
Senior masc
50 115 118
152
GOMIS ORTIZ, VICENT
27
Veterans B masc
Independent
0:47:58
04:24
25
Veterans B masc
0 0 0
153
ALBORS GRAS, JOSE SALVADOR
28
Veterans B masc
Independent
0:48:00
04:24
26
Veterans B masc
0 0 0
154
RUIZ LOPEZ, GERARDO
29
Veterans B masc
C. A. Agullent
0:48:03
04:25
27
Veterans B masc
0 0 0
155
MARTI MIÑANA, FEDE
62
Senior masc
Independent
0:48:06
04:25
62
Senior masc
51 116 119
156
TOMAS NACHER, FRANCISCO
30
Veterans B masc
C. A. Alcoy
0:48:07
04:25
3
Veterans C masc
3 117 120
157
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:48:07
04:25
0
No inscrit
0 0 0
158
BENEYTO BENEYTO, SERGI
6
Junior masc
Independent
0:48:08
04:25
6
Junior masc
5 118 121
159
JUAN LLOMBART, PEDRO
31
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:48:08
04:25
28
Veterans B masc
0 0 0
160
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
51
Veterans A masc
Independent
0:48:09
04:25
51
Veterans A masc
44 119 122
161
MARTI LOPEZ, GONZALO
63
Senior masc
Independent
0:48:11
04:25
63
Senior masc
0 0 0
162
MORA UREÑA, GONZALO
52
Veterans A masc
G. Atletisme Colortex
0:48:11
04:25
52
Veterans A masc
45 120 123
163
TORMO BLASCO, VICENTE
53
Veterans A masc
C. A. L' Olleria
0:48:12
04:25
53
Veterans A masc
46 121 124
164
GANDIA NAVARRO, JOAQUIN
32
Veterans B masc
Independent
0:48:13
04:25
29
Veterans B masc
0 0 0
165
BENEYTO BENEYTO, FRANCISCO
64
Senior masc
Independent
0:48:13
04:25
64
Senior masc
52 122 125
166
TORMO GARCIA, ISIDRO
65
Senior masc
Independent
0:48:14
04:26
65
Senior masc
53 123 126
167
AMBLER, LOUISA
1
Veterans B fem
C. A. Corremundos
0:48:14
04:26
1
Veterans B fem
0 0 0
168
GRAMAGE ESPÍ, CARLOS
66
Senior masc
Independent
0:48:14
04:26
66
Senior masc
54 124 127
169
JUÁREZ SILVESTRE, PEDRO
67
Senior masc
Independent
0:48:15
04:26
67
Senior masc
55 125 128
170
CAÑETE VIDAL, PASCUAL
54
Veterans A masc
Independent
0:48:15
04:26
54
Veterans A masc
47 126 129
171
CAMPOS I DONAT, ROBERTO
68
Senior masc
Independent
0:48:16
04:26
68
Senior masc
56 127 130
172
GUEROLA MUÑOZ, RAFAEL VICENTE
55
Veterans A masc
Independent
0:48:17
04:26
55
Veterans A masc
48 128 131
173
LLARIO PLA, PASCUAL
69
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:48:17
04:26
69
Senior masc
57 129 132
174
SOLER SANCHIS, ISIDRO
56
Veterans A masc
C. A. Atzeneta
0:48:21
04:26
56
Veterans A masc
49 130 133
175
GUEROLA NAVARRO, VICENTE
57
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:48:26
04:27
57
Veterans A masc
50 131 134
176
FUSTER MONZO , JORDI
58
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:48:27
04:27
58
Veterans A masc
0 0 0
177
LINARES GOMEZ, POLDO
59
Veterans A masc
Independent
0:48:28
04:27
59
Veterans A masc
51 132 135
178
SOLER PASTOR, JUAN GONZALO
70
Senior masc
Independent
0:48:30
04:27
70
Senior masc
58 133 136
179
GARCIA NAVARRO, FRANCISCO
60
Veterans A masc
Independent
0:48:31
04:27
60
Veterans A masc
52 134 137
180
FUENTES ARANDA, SANTIAGO
33
Veterans B masc
C. A. Sol i Clima
0:48:33
04:27
30
Veterans B masc
17 135 138
181
JORDAN TEJEDOR, KIKE
7
Junior masc
C. A. Xàtiva
0:48:35
04:27
7
Junior masc
0 0 0
182
ESPLUGUES BERENGUER, JOSE ANTONIO
71
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:48:38
04:28
71
Senior masc
59 136 139
183
GIRONÉS TAMARIT, XAVI
72
Senior masc
Independent
0:48:38
04:28
72
Senior masc
60 137 140
184
Corredor sense dorsal
0
No inscrit
No inscrit
0:48:38
04:28
0
No inscrit
0 0 0
185
HERRERO NAVARRO, DAVID
73
Senior masc
C. A. Agullent
0:48:42
04:28
73
Senior masc
61 138 141
186
BORDERIA SOLER, SALVADOR JOSÉ
61
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:48:44
04:28
61
Veterans A masc
53 139 142
187
SOLER RUIZ, SALVADOR
34
Veterans B masc
C. A. Atzeneta
0:48:46
04:28
31
Veterans B masc
18 140 143
188
FERRI BAEZA, ISAAC
74
Senior masc
Independent
0:48:50
04:29
74
Senior masc
62 141 144
189
DURÁN MARTÍNEZ, ROGER
75
Senior masc
Independent
0:48:51
04:29
75
Senior masc
63 142 145
190
GAYA RODRIGUEZ, JOSÉ
35
Veterans B masc
C. A. Amateurs Sports
0:48:51
04:29
32
Veterans B masc
0 0 0
191
JUAN CASTELLO, RUBEN
76
Senior masc
Independent
0:48:53
04:29
76
Senior masc
64 143 146
192
BARBER DOMENECH, ENRIQUE
62
Veterans A masc
Independent
0:48:53
04:29
62
Veterans A masc
54 144 147
193
SOLER MARTÍ, VALENTIN
77
Senior masc
Independent
0:48:55
04:29
77
Senior masc
65 145 148
194
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
36
Veterans B masc
C. A. Torrent Corre
0:48:55
04:29
33
Veterans B masc
0 0 0
195
ESPI BOLUDA, IRENE
1
Senior fem
C. A. Agullent
0:48:55
04:29
1
Senior fem
1 4 149
196
JORDA VIDAL, CARLOS
78
Senior masc
C. Prosolia Triatló
0:48:56
04:29
78
Senior masc
0 0 0
197
SEMPERE OVIEDO, JOSÉ LUIS
63
Veterans A masc
Independent
0:48:56
04:29
63
Veterans A masc
0 0 0
198
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
64
Veterans A masc
Independent
0:48:57
04:29
64
Veterans A masc
0 0 0
199
FUSTER MIÑANA, JOSE LUIS
37
Veterans B masc
Independent
0:48:59
04:30
34
Veterans B masc
19 146 150
200
FUSTER BATALLER, JOSEP
79
Senior masc
Independent
0:48:59
04:30
79
Senior masc
66 147 151