Som Esport
Mitja Marató Serra d' Oltą

VII MITJA MARATÓ DE MUNTANYA SERRA D'OLTÀ - CALP
7ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Calp
Diumenge 18 de Desembre de 2011

Distància corredors: 21,5 km
Grau de dificultat: Dificultat: Mitja
Eixida i Meta: Poliesportiu Municipal Calp
Avituallaments sòlids i líquids: Km 4,6 - Km 9,4 - Km 12,6 - Km 17 i en Meta.




CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS VII MITJA MARATÓ MUNTANYA SERRA OLTÀ 2011

* Encara que la subcateogoria Senior no existeix en el reglament de la prova, s'ha inclós en la classificació a títol informatiu.

Cronometratge www.somesport.com


Pos.
Gral
Nom Temps
Oficial
Temps Real T/Km Pos
Cat
Categoria Club Pos
Subcat
Subcategoria
1 EMILI SELLÉS I SEGUÍ 1:41:59 1:41:59 04:45 1 Absoluta masc C. E. Alcoi 1 Senior masc
2 SEBAS SANCHEZ SAEZ 1:46:36 1:46:35 04:57 2 Absoluta masc Independent 2 Senior masc
3 JOSE ANTONIO QUILIS CUEVAS 1:48:36 1:48:36 05:03 3 Absoluta masc C. A. Marathon Crevillent 3 Senior masc
4 SERGIO ARANDA MARTIN 1:49:08 1:49:07 05:05 4 Absoluta masc C. A. La Faixa 4 Senior masc
5 FCO. JAVIER RODRIGUEZ MUÑOZ 1:50:11 1:50:11 05:07 5 Absoluta masc Independent 5 Senior masc
6 HICHAM BOUCHLOUCH 1:50:52 1:50:52 05:09 6 Absoluta masc C. A. Daimús Tecnoesport 6 Senior masc
7 JOSE FRANCISCO GARCIA LUCAS 1:52:18 1:52:17 05:13 7 Absoluta masc C. A. Marathon Crevillent 7 Senior masc
8 OLEGARI ALARIO PEIG 1:55:34 1:55:34 05:23 8 Absoluta masc G. Muntanya Valldigna 1 Veterans masc
9 RAFA ABBOTT 1:57:07 1:57:06 05:27 9 Absoluta masc C. A. La Faixa 8 Senior masc
10 PHILIPPE MORVAN 1:58:43 1:58:39 05:31 10 Absoluta masc C. Natació La Nucia 9 Senior masc
11 PABLO CANALES MOLINA 1:59:05 1:59:04 05:32 11 Absoluta masc C. A. Marathon Crevillent 2 Veterans masc
12 CARLOS PASCUAL SEMPERE 1:59:31 1:59:30 05:33 12 Absoluta masc C. A. Les Llebres 10 Senior masc
13 PAU MONREAL MARTINEZ 2:00:18 2:00:17 05:36 13 Absoluta masc C. Vents de Muntanya 11 Senior masc
14 VICENT LLORCA CLIMENT 2:03:27 2:03:23 05:44 14 Absoluta masc C. E. El Portell 12 Senior masc
15 JESUS BLASCO BLASCO 2:04:13 2:04:12 05:47 15 Absoluta masc Independent 3 Veterans masc
16 JORGE LLORCA ANTON 2:04:19 2:04:14 05:47 16 Absoluta masc C. E. El Portell 13 Senior masc
17 ANDRES DIAZ ARMENTA 2:04:30 2:04:28 05:47 17 Absoluta masc C. A. Benidorm 14 Senior masc
18 JAVIER GREGORI TORTOSA 2:04:49 2:04:47 05:48 18 Absoluta masc C. A. Daimús Tecnoesport 15 Senior masc
19 PACO CABALLERO PRIOR 2:04:49 2:04:45 05:48 19 Absoluta masc C. Natació La Nucia 16 Senior masc
20 ÓSCAR LEIRAS DAVILA 2:04:50 2:04:40 05:48 20 Absoluta masc C. Natació La Nucia 17 Senior masc
21 HORACIO DE LA FUENTE PASTOR 2:05:15 2:05:15 05:50 21 Absoluta masc Independent 18 Senior masc
22 MARIANO MOYA COCA 2:05:29 2:05:28 05:50 22 Absoluta masc Independent 4 Veterans masc
23 MANUEL OSUNA ANGE 2:05:44 2:05:39 05:51 23 Absoluta masc C. A. La Faixa 19 Senior masc
24 SERGIO ALBEROLA TERUEL 2:06:08 2:05:59 05:52 24 Absoluta masc C. A. La Faixa 20 Senior masc
25 JUAN MIGUEL IVARS BECERRA 2:06:21 2:06:21 05:53 25 Absoluta masc C. A. Benidorm 5 Veterans masc
26 LUIS BARCIA CANO 2:06:30 2:06:30 05:53 26 Absoluta masc C. A. Benidorm 21 Senior masc
27 AMAND ORTIZ I GISBERT 2:07:06 2:07:05 05:55 27 Absoluta masc Independent 6 Veterans masc
28 JUAN VICENTE MARTINEZ MARTINEZ 2:07:10 2:07:08 05:55 28 Absoluta masc C. A. Daimús Tecnoesport 1 Master masc
29 FRANCISCO JAVIE RUIZ DIEZ 2:07:11 2:07:10 05:55 29 Absoluta masc U. E. Elche 7 Veterans masc
30 ANTONIO LUIS MAS MAS 2:08:00 2:07:58 05:57 30 Absoluta masc C. A. Marathon Crevillent 8 Veterans masc
31 CARLOS SIMO COSTA 2:10:25 2:10:23 06:04 31 Absoluta masc C. A. Cametes Spat 9 Veterans masc
32 JUAN JOSÉ MOTA PLIEGO 2:10:43 2:10:39 06:05 32 Absoluta masc Independent 10 Veterans masc
33 JAUME ROS FAR 2:11:30 2:11:18 06:06 33 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 22 Senior masc
34 DAVID AGULLO BLASCO 2:11:42 2:11:41 06:07 34 Absoluta masc Independent 23 Senior masc
35 FRANCISCO JAVIE FERNANDEZ SERRAT 2:12:11 2:12:00 06:08 35 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 24 Senior masc
36 MARCOS ROSELLO BARBER 2:12:12 2:12:08 06:09 36 Absoluta masc C. Triatló Sueca 25 Senior masc
37 GUILLERMO MAESTRE SANTOS 2:12:12 2:12:10 06:09 37 Absoluta masc Independent 26 Senior masc
38 JOSE MANUEL CAMPELLO BALLESTER 2:12:53 2:12:49 06:11 38 Absoluta masc G.E.T.P. Running Team 27 Senior masc
39 JAVIER DELGADO GOMEZ 2:13:01 2:12:50 06:11 39 Absoluta masc C. A. Fisiosalut 28 Senior masc
40 JORGE CELDRÁN GARCÍA 2:13:46 2:13:36 06:13 40 Absoluta masc Independent 29 Senior masc
41 LEANDRO GARCIA DE LA REINA R 2:14:14 2:14:12 06:15 41 Absoluta masc Independent 11 Veterans masc
42 FRANCISCO JOSÉ PONS COSTA 2:14:35 2:14:33 06:15 42 Absoluta masc C. A. Cametes Spat 12 Veterans masc
43 PABLO FERNANDEZ OLIVER 2:14:55 2:14:48 06:16 43 Absoluta masc C. A. Cap i Cua 30 Senior masc
44 SALVADOR ZARAGOZA LLORENS 2:15:18 2:15:13 06:17 44 Absoluta masc G. Muntanya Calp 13 Veterans masc
45 RICARD PÉREZ MIÑANA 2:16:24 2:16:17 06:20 45 Absoluta masc C. A. Dianium 31 Senior masc
46 JOSE VICENTE CASTELLO APARISI 2:16:33 2:16:20 06:20 46 Absoluta masc Independent 14 Veterans masc
47 DIEGO ZARAGOZI LLORENS 2:16:36 2:16:34 06:21 47 Absoluta masc C. A. Altea 15 Veterans masc
48 VICENT PEIRO JAIJO 2:16:56 2:16:55 06:22 48 Absoluta masc C. Córrer Xeraco 16 Veterans masc
49 VICENT FOMBUENA BORRÀS 2:17:03 2:16:52 06:22 49 Absoluta masc C. Excursionista Montesa 32 Senior masc
50 JUAN CARLOS SALINAS SAN NICOLAS 2:17:05 2:16:55 06:22 50 Absoluta masc Independent 33 Senior masc
51 ANTONIO MASANET SANCHO 2:17:25 2:17:23 06:23 51 Absoluta masc C. A. Cametes Spat 17 Veterans masc
52 EMILIO VICEDO MIÑANA 2:18:09 2:18:01 06:25 52 Absoluta masc C. A. Favara 18 Veterans masc
53 JAIME MONFORT CASELLES 2:18:51 2:18:48 06:27 53 Absoluta masc C. A. Cametes Spat 2 Master masc
54 VICENTE PASCUAL COLOMER 2:19:07 2:18:56 06:28 54 Absoluta masc C. Córrer El Garbí 34 Senior masc
55 IGNACIO DUEÑAS JEREZ 2:19:08 2:18:54 06:28 55 Absoluta masc Independent 19 Veterans masc
56 ÀLEX ALBELDA PALOMARES 2:19:22 2:19:10 06:28 56 Absoluta masc C. Triatló Carcaixent 35 Senior masc
57 JULIAN SIGNES SIGNES 2:19:26 2:19:17 06:29 57 Absoluta masc G. Espeleologico Gatense 20 Veterans masc
58 MARCO LEE PERRY BUCHER 2:19:28 2:19:17 06:29 58 Absoluta masc C. A. La Faixa 21 Veterans masc
59 JOSE ANTONIO LOPEZ MANRIQUE 2:19:59 2:19:55 06:30 59 Absoluta masc C. Universitario Montaña Murcia 22 Veterans masc
60 JOSE MARIA RIBES PASTOR 2:20:01 2:19:55 06:30 60 Absoluta masc G. Muntanya Calp 23 Veterans masc
61 JOSE TERRATS SERRANO 2:20:01 2:19:55 06:30 61 Absoluta masc G. Muntanya Calp 36 Senior masc
62 JESUS PALOMARES GOMEZ 2:20:10 2:20:04 06:31 62 Absoluta masc C. A. La Valldigna 24 Veterans masc
63 VICENT VILA GREGORI 2:20:19 2:20:09 06:31 63 Absoluta masc C. Triatló Carcaixent 37 Senior masc
64 JOSE FRANCISCO MONCHO SOLER 2:20:24 2:20:16 06:31 64 Absoluta masc G. Espeleologico Gatense 25 Veterans masc
65 IGNACIO GARCIA RATO 2:20:31 2:20:27 06:32 65 Absoluta masc C. A. A to trapo 38 Senior masc
66 FRANCISCO JOSE MARTINEZ BELTRAN 2:20:33 2:20:32 06:32 66 Absoluta masc C. Vents de Muntanya 39 Senior masc
67 DIEGO GARCIA ARJONA 2:20:41 2:20:37 06:32 67 Absoluta masc Independent 3 Master masc
68 RAUL TALAVE LOPEZ 2:20:42 2:20:37 06:32 68 Absoluta masc C. Universitario Montaña Murcia 26 Veterans masc
69 JOSE VICENTE PALACIO ESPASA 2:20:43 2:20:36 06:32 69 Absoluta masc Independent 27 Veterans masc
70 VICENT MARTÍNEZ GOSP 2:20:54 2:20:45 06:33 70 Absoluta masc C. M. Botamarges Forna 40 Senior masc
71 JOSE LUIS TRIGUERO DURA 2:21:07 2:21:01 06:34 71 Absoluta masc Independent 41 Senior masc
72 SANTIAGO PEREZ ESCOBAR 2:21:07 2:21:01 06:34 72 Absoluta masc Independent 28 Veterans masc
73 JOAN GARCIA ROSELLÓ 2:21:44 2:21:39 06:35 73 Absoluta masc C. A. Cametes Spat 42 Senior masc
74 GERMÁN DURILLO VALLÉS 2:21:44 2:21:40 06:35 74 Absoluta masc C. A. Corremundos 43 Senior masc
75 ALBERTO MORAGUES RAMOS 2:21:54 2:21:46 06:36 75 Absoluta masc Independent 44 Senior masc
76 SALVADOR FERRER IVARS 2:21:55 2:21:46 06:36 76 Absoluta masc Independent 45 Senior masc
77 RAUL ALCOCER IBAÑEZ 2:22:00 2:21:45 06:36 77 Absoluta masc Independent 46 Senior masc
78 JAVIER MAYOR HERCE 2:22:12 2:22:09 06:37 78 Absoluta masc C. E. El Portell 47 Senior masc
79 JOSE CASELLES PEDRO 2:22:20 2:22:13 06:37 79 Absoluta masc C. A. Gata 29 Veterans masc
80 PAU ALVAREZ LOPEZ 2:22:33 2:22:22 06:37 80 Absoluta masc Independent 48 Senior masc
81 RAMON ASENSIO PARRA 2:22:54 2:22:47 06:38 81 Absoluta masc C. A. El Faro 30 Veterans masc
82 XIMO ESCRIHUELA BOSCH 2:23:12 2:23:05 06:39 82 Absoluta masc C. A. La Valldigna 49 Senior masc
83 JORGE GÁLVEZ ROMÁN 2:23:12 2:23:05 06:39 83 Absoluta masc C. A. La Valldigna 50 Senior masc
84 JUAN MIGUEL PEREZ PALOP 2:24:01 2:23:50 06:41 84 Absoluta masc Independent 51 Senior masc
85 FRANCISCO TORRES GONZALEZ 2:24:05 2:24:00 06:42 85 Absoluta masc Independent 4 Master masc
86 LUIS PASTOR LAPARRA 2:24:09 2:24:03 06:42 86 Absoluta masc C. A. La Valldigna 52 Senior masc
87 FRANCISCO CAÑETE COBOS 2:24:14 2:24:12 06:42 87 Absoluta masc Independent 31 Veterans masc
88 ANTONIO MORANT MARTINEZ 2:24:31 2:24:22 06:43 88 Absoluta masc Independent 53 Senior masc
89 FERNANDO MARTINEZ MODESTO 2:24:33 2:24:28 06:43 89 Absoluta masc Independent 32 Veterans masc
90 MARCO DI TRIANA 2:24:34 2:24:30 06:43 90 Absoluta masc C. A. Dianium 33 Veterans masc
91 JOSÉ VICENTE LÓPEZ PÉREZ 2:25:06 2:25:02 06:45 91 Absoluta masc Independent 54 Senior masc
92 FRANCISCO JAVIE JIMENEZ SANCHEZ 2:25:18 2:25:16 06:45 92 Absoluta masc Independent 34 Veterans masc
93 JOAN CARLES FORTEA MARTIN 2:25:50 2:25:42 06:47 93 Absoluta masc C. A. Quart 35 Veterans masc
94 JOSE FCO. SALVÁ RODRIGUEZ 2:26:03 2:25:55 06:47 94 Absoluta masc G. Espeleologico Gatense 55 Senior masc
95 DAVID IZQUIERDO MARI 2:26:19 2:26:05 06:48 95 Absoluta masc C. Córrer El Garbí 56 Senior masc
96 JUANMANUEL CASTILLO CERVERA 2:26:22 2:26:10 06:48 96 Absoluta masc Independent 57 Senior masc
97 PACO DELGADO DOMINGUEZ 2:26:48 2:26:40 06:49 97 Absoluta masc Independent 58 Senior masc
98 ANTONIO CASTRO LOPEZ 2:27:01 2:26:57 06:50 98 Absoluta masc C. A. A to trapo 5 Master masc
99 MIGUEL MUÑOZ GOMEZ 2:27:10 2:27:05 06:50 99 Absoluta masc C. M. Stalak 6 Master masc
100 JOSÉ MIGUEL PÉREZ GOMIS 2:28:09 2:27:49 06:53 100 Absoluta masc C. A. A to trapo 36 Veterans masc
101 JAUME VAELLO REOS 2:28:32 2:28:11 06:54 101 Absoluta masc C. A. A to trapo 59 Senior masc
102 ENRIC PELLICER LLOPIS 2:28:40 2:28:32 06:55 102 Absoluta masc C. T. El Corriol Xtrem 60 Senior masc
103 JOSE RUIZ COLECHA 2:28:45 2:28:40 06:55 103 Absoluta masc Independent 61 Senior masc
104 LLUIS FORNES ALBEROLA 2:28:55 2:28:43 06:55 104 Absoluta masc C. A. La Faixa 62 Senior masc
105 DANIEL FORNES DIEGO 2:28:56 2:28:44 06:55 105 Absoluta masc C. A. La Faixa 63 Senior masc
106 RAUL GARCIA PINO 2:29:10 2:29:00 06:56 106 Absoluta masc C. C. Desnivell 64 Senior masc
107 DAVID SÁNCHEZ VILLARROYA 2:29:58 2:29:53 06:58 107 Absoluta masc Independent 65 Senior masc
108 NICOLAS LOPEZ HERNANDEZ 2:30:03 2:29:45 06:58 108 Absoluta masc Independent 66 Senior masc
109 VICENT GUARDIOLA FERRANDO 2:30:23 2:30:16 06:59 109 Absoluta masc Independent 67 Senior masc
110 THIERRY LALLEMAND 2:30:56 2:30:47 07:01 110 Absoluta masc Independent 7 Master masc
111 GABRIEL GILABERT GARCÍA 2:31:00 2:30:40 07:00 111 Absoluta masc Independent 37 Veterans masc
112 SALVADOR ALVAREZ LÓPEZ 2:31:02 2:30:51 07:01 112 Absoluta masc Independent 38 Veterans masc
113 JACINTO NARANJO BERENGUER 2:31:07 2:31:02 07:01 113 Absoluta masc C. A. Benidorm 68 Senior masc
114 EMILIO JOSE LOPEZ GALLEGO 2:31:09 2:31:03 07:02 114 Absoluta masc Independent 69 Senior masc
115 JULIO ALMAZAN CONESA 2:31:14 2:31:02 07:01 115 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 70 Senior masc
116 MARC JOHN WILLIAMS 2:31:18 2:31:02 07:01 116 Absoluta masc Independent 71 Senior masc
117 VICENTE FERRANDEZ ANDREU 2:31:23 2:31:19 07:02 117 Absoluta masc G. Muntanya Calp 8 Master masc
118 DIEGO HERNANDEZ GOMEZ 2:31:23 2:31:13 07:02 118 Absoluta masc G. Muntanya Calp 39 Veterans masc
119 JOAN ZARAGOZI LLORENS 2:31:28 2:31:18 07:02 119 Absoluta masc Independent 72 Senior masc
120 MANUEL PEREZ CERDAN 2:31:48 2:31:35 07:03 120 Absoluta masc C. E. Yecla 40 Veterans masc
121 JAUME IVARS BERTOMEU 2:31:58 2:31:43 07:03 121 Absoluta masc C. A. Benissa 73 Senior masc
122 ADRIAN NAVARRO MIRETE 2:31:58 2:31:39 07:03 122 Absoluta masc Independent 41 Veterans masc
123 JUAN LLUCH BERNABEU 2:31:59 2:31:51 07:04 123 Absoluta masc C. Natació La Nucia 42 Veterans masc
124 SANTI VALLÉS VALLÉS 2:32:26 2:32:08 07:05 124 Absoluta masc C. M. Botamarges Forna 74 Senior masc
125 FRANCISCO JAVIE FERNANDEZ OLIVER 2:32:35 2:32:28 07:05 125 Absoluta masc C. A. Cap i Cua 75 Senior masc
126 DIEGO J. SANCHEZ SANCHEZ 2:32:57 2:32:39 07:06 126 Absoluta masc Independent 76 Senior masc
127 FERNANDO MORA PEREZ 2:33:10 2:32:53 07:07 127 Absoluta masc Independent 77 Senior masc
128 GERMAN PLANELLES JUAN 2:33:14 2:32:59 07:07 128 Absoluta masc Independent 43 Veterans masc
129 SALVADOR MAS I ESTELA 2:33:17 2:33:01 07:07 129 Absoluta masc C. A. Benissa 44 Veterans masc
130 JAIME MONSERRAT PASTOR 2:33:17 2:32:59 07:07 130 Absoluta masc Independent 78 Senior masc
131 ESTEBAN ORTEGA VECINA 2:33:17 2:33:07 07:07 131 Absoluta masc S. Alzirenya Montanyers 79 Senior masc
132 XIMO ROMERO MATEU 2:33:29 2:33:17 07:08 132 Absoluta masc C. A. Vici Natura 9 Master masc
133 EDUARDO GEA MAHIQUES 2:33:29 2:33:17 07:08 133 Absoluta masc C. A. Vici Natura 80 Senior masc
134 TONI PEREZ LORCA 2:33:59 2:33:27 07:08 134 Absoluta masc C. A. La Faixa 45 Veterans masc
135 MARK JEWELL 2:34:15 2:34:10 07:10 135 Absoluta masc Independent 46 Veterans masc
136 LLUIS ROMERO MATEU 2:34:28 2:34:17 07:11 136 Absoluta masc C. A. Vici Natura 47 Veterans masc
137 JOSEP GERMA RIPOLL FUERTES 2:34:34 2:34:18 07:11 137 Absoluta masc C. A. Benissa 81 Senior masc
138 JOSE ALFONSO PUIGCERVER CALBO 2:34:39 2:34:30 07:11 138 Absoluta masc G. Muntanya Calp 10 Master masc
139 IVAN BISQUERT CARDONA 2:35:00 2:34:55 07:12 139 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 82 Senior masc
140 PACHI CLEMENTE VICARIO 2:35:03 2:34:57 07:12 140 Absoluta masc G. Muntanya Calp 48 Veterans masc
141 PEDRO JUAN MOLTÓ RUEDA 2:35:06 2:34:55 07:12 141 Absoluta masc Independent 83 Senior masc
142 RAFA SANCHIS VILA 2:35:07 2:34:56 07:12 142 Absoluta masc C. A. La Vespa Novetlé 84 Senior masc
143 EMILIO LLORENS JUAN 2:35:26 2:35:12 07:13 143 Absoluta masc Independent 85 Senior masc
144 JAVIER MONCHO OLASO 2:35:29 2:35:22 07:14 144 Absoluta masc Independent 86 Senior masc
145 JOAN VICENT FONT ROSELLÓ 2:35:32 2:35:10 07:13 145 Absoluta masc Independent 49 Veterans masc
146 JAVI MARTÍNEZ SERRIÓ 2:36:02 2:35:45 07:15 146 Absoluta masc Independent 87 Senior masc
147 AUSIAS MARCH ESCUDERO 2:36:26 2:36:14 07:16 147 Absoluta masc Independent 88 Senior masc
148 JUAN ROMAN MARCH ESCUDERO 2:36:26 2:36:13 07:16 148 Absoluta masc Independent 89 Senior masc
149 JOSE ANTONIO PORTA RIPOLL 2:36:40 2:36:30 07:17 149 Absoluta masc C. A. Altea 90 Senior masc
150 JUAN MIGUEL RICO CUADRADO 2:36:46 2:36:24 07:16 150 Absoluta masc C. A. A to trapo 91 Senior masc
151 CRISTINA VALIENTE PORTA 2:36:55 2:36:49 07:18 1 Absoluta fem C. Córrer La Llebre 1 Veterans fem
152 JOSE SOLANES BELLA 2:36:55 2:36:48 07:18 151 Absoluta masc C. Córrer La Llebre 11 Master masc
153 JOSE ESTEVAN CALAFAT 2:36:59 2:36:44 07:17 152 Absoluta masc Independent 50 Veterans masc
154 JOSE SALVADOR BUIGUES BAÑULS 2:37:07 2:37:03 07:18 153 Absoluta masc C. A. Corremundos 92 Senior masc
155 AMADEO GONZALEZ TEJADOS 2:37:11 2:37:02 07:18 154 Absoluta masc C. C. Desnivell 93 Senior masc
156 JOSÉ JAVIER VALERA GÓMEZ 2:37:21 2:37:06 07:18 155 Absoluta masc C. A. Cap i Cua 94 Senior masc
157 CARLOS PARDO MANTECON 2:37:43 2:37:34 07:20 156 Absoluta masc C. Natació La Nucia 51 Veterans masc
158 JAVIER DEVESA POVEDA 2:37:51 2:37:41 07:20 157 Absoluta masc Independent 95 Senior masc
159 ALEXIS SIRVENT I CARBONELL 2:38:07 2:37:51 07:21 158 Absoluta masc C. E. Xixona 96 Senior masc
160 MIGUEL JOSÉ BUIGUES PASTOR 2:38:15 2:38:04 07:21 159 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 97 Senior masc
161 JULIAN CALVO LOPEZ 2:38:16 2:38:00 07:21 160 Absoluta masc Independent 98 Senior masc
162 DAVID GARCIA EXCUSA 2:38:17 2:37:55 07:21 161 Absoluta masc Independent 99 Senior masc
163 MAGDA BORJA SERRA 2:38:18 2:38:09 07:21 2 Absoluta fem C. A. Altea 2 Veterans fem
164 LOUISA AMBLER 2:38:53 2:38:52 07:23 3 Absoluta fem C. A. Corremundos 3 Veterans fem
165 JOSE ANTONIO ORTEGA GISBERT 2:39:26 2:39:22 07:25 162 Absoluta masc C. Universitario Montaña Murcia 52 Veterans masc
166 RICHARD CORTES LOPEZ 2:39:33 2:39:25 07:25 163 Absoluta masc C. Natació La Nucia 53 Veterans masc
167 JORDI JORRO RAMÓN 2:40:17 2:40:11 07:27 164 Absoluta masc C. A. Dianium 100 Senior masc
168 BERNARDO PERIS FERRER 2:40:25 2:40:14 07:27 165 Absoluta masc S. Alzirenya Montanyers 54 Veterans masc
169 JOAQUIN TRIGUERO DURA 2:40:35 2:40:28 07:28 166 Absoluta masc Independent 101 Senior masc
170 YOLANDA GARCIA ALCALA 2:40:55 2:40:44 07:29 4 Absoluta fem C. A. La Faixa 1 Senior fem
171 NINO PICAVET 2:40:55 2:40:48 07:29 167 Absoluta masc Independent 102 Senior masc
172 FERNANDO LOPEZ MARTINEZ 2:41:42 2:41:25 07:30 168 Absoluta masc Independent 55 Veterans masc
173 JOSE ABARCA FALGAS 2:41:49 2:41:41 07:31 169 Absoluta masc C. T. El Corriol Xtrem 56 Veterans masc
174 DAVID RICART SANCHIS 2:41:49 2:41:36 07:31 170 Absoluta masc Independent 57 Veterans masc
175 BORJA MORAL BEJARANO 2:42:13 2:42:04 07:32 171 Absoluta masc Independent 103 Senior masc
176 AMANDA FLETCHER 2:42:19 2:42:18 07:33 5 Absoluta fem C. A. Franc Beneyto R. Denia 1 Master fem
177 ALVARO ALDEGUER MUÑOZ 2:42:23 2:42:02 07:32 172 Absoluta masc Independent 104 Senior masc
178 EVA VICEDO MIÑANA 2:42:40 2:42:27 07:33 6 Absoluta fem Independent 2 Senior fem
179 RAUL BOVER I BOLUFER 2:42:43 2:42:29 07:33 173 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 105 Senior masc
180 JOSE A. BALMASEDA GOMAR 2:43:00 2:42:48 07:34 174 Absoluta masc C. A. La Rabosa 58 Veterans masc
181 JOAN GANDIA PENALBA 2:43:03 2:42:49 07:34 175 Absoluta masc Independent 106 Senior masc
182 JUAN ANTONIO MARTI PEDROS 2:43:03 2:42:45 07:34 176 Absoluta masc C. A. Gata 107 Senior masc
183 ANTONIO LUIS MARIN GILABERT 2:43:27 2:43:21 07:36 177 Absoluta masc G. Muntanya Calp 59 Veterans masc
184 JOSE MANUEL GONZALVEZ CANDELA 2:43:34 2:43:20 07:36 178 Absoluta masc Independent 108 Senior masc
185 VICENTE ELOY CANDELA GIL 2:43:34 2:43:18 07:36 179 Absoluta masc C. A. Marathon Crevillent 12 Master masc
186 ALEX MARRAHI ANDERSEN 2:43:54 2:43:40 07:37 180 Absoluta masc Independent 109 Senior masc
187 JESSICA MUÑOZ PAREDES 2:44:38 2:44:20 07:39 7 Absoluta fem Independent 3 Senior fem
188 VICENTE SALORT LLODRÁ 2:44:45 2:44:37 07:39 181 Absoluta masc C. T. El Corriol Xtrem 60 Veterans masc
189 MIGUEL MARTINEZ MARTINEZ 2:45:22 2:45:12 07:41 182 Absoluta masc C. A. Altea 61 Veterans masc
190 DIEGO MULET BALLESTER 2:45:22 2:45:13 07:41 183 Absoluta masc Independent 62 Veterans masc
191 JAVIER BONILLA PINO 2:45:59 2:45:53 07:43 184 Absoluta masc Independent 63 Veterans masc
192 IVAN GISBERT PERUCHA 2:46:01 2:45:48 07:43 185 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 110 Senior masc
193 JOSE ANTONIO TARAZONA IBIZA 2:46:15 2:46:09 07:44 186 Absoluta masc C. Córrer Xeraco 64 Veterans masc
194 ANA FUSTER MESTRE 2:46:19 2:46:13 07:44 8 Absoluta fem C. A. l' Espenta 4 Veterans fem
195 FRANCISCO CAMAÑEZ GINESTAR 2:46:37 2:46:31 07:45 187 Absoluta masc C. Tenis Calpe 65 Veterans masc
196 PEP BOLUFER MAHIQUES 2:46:48 2:46:35 07:45 188 Absoluta masc C. A. Llebeig Xàbia 111 Senior masc
197 JUAN IGNACIO CARBONELL SANCHIS 2:46:55 2:46:42 07:45 189 Absoluta masc Independent 112 Senior masc
198 VICENTE ILLÁN GUIRAO 2:47:10 2:47:07 07:46 190 Absoluta masc U. E. Elche 113 Senior masc
199 JAVIER PÉREZ ROBLEDILLO 2:47:11 2:47:01 07:46 191 Absoluta masc C. Natació La Nucia 114 Senior masc
200 EMILIO POZUELO CHOLBI 2:47:20 2:47:06 07:46 192 Absoluta masc C. Córrer El Garbí 115 Senior masc
201 JUAN MANUEL APARICIO GARCÍA 2:47:41 2:47:20 07:47 193 Absoluta masc C. A. A to trapo 13 Master masc
202 MARIA TERESA JUAN JIMENEZ 2:47:50 2:47:36 07:48 9 Absoluta fem Independent 4 Senior fem
203 FRANCISCO ORTIZ SANCHIS 2:48:43 2:48:29 07:50 194 Absoluta masc Independent 116 Senior masc
204 CARLOS LINARES BAÑON 2:49:16 2:48:58 07:52 195 Absoluta masc C. A. Corremundos 117 Senior masc
205 VICTOR GADEA MASCARELL 2:49:18 2:49:04 07:52 196 Absoluta masc Independent 66 Veterans masc
206 JOSE RAMON GADEA MASCARELL 2:49:18 2:49:05 07:52 197 Absoluta masc Independent 118 Senior masc
207 JOSE PEDRO FERRANDEZ RUIZ 2:49:23 2:49:08 07:52 198 Absoluta masc C. A. Marathon Crevillent 14 Master masc
208 ANTONIO GARCÍA SÁNCHEZ 2:49:25 2:49:13 07:52 199 Absoluta masc Independent 67 Veterans masc
209 MARIA TERESA LOPEZ ARNAIZ 2:50:08 2:49:53 07:54 10 Absoluta fem C. D. A. Briviesca 5 Veterans fem
210 RAMON VILLAR DE LA DUEÑA 2:51:08 2:51:04 07:57 200 Absoluta masc C. A. Daimús Tecnoesport 68 Veterans masc
211 Mª JOSEP MASO PUIG 2:51:25 2:51:06 07:57 11 Absoluta fem C. Alpí Gandia 5 Senior fem
212 MIQUEL CEBRIAN MONTEAGUDO 2:51:38 2:51:23 07:58 201 Absoluta masc C. Alpí Gandia 69 Veterans masc
213 JOSE ANGEL LLORCA MARTINEZ 2:52:16 2:52:01 08:00 202 Absoluta masc C. E. El Portell 70 Veterans masc
214 PEDRO JAVIER LLINARES MARTINEZ 2:52:17 2:52:02 08:00 203 Absoluta masc C. E. El Portell 119 Senior masc
215 JOSE FELIX MORILLAS BALLESTER 2:52:54 2:52:33 08:02 204 Absoluta masc C. A. Franc Beneyto R. Denia 120 Senior masc
216 MIGUEL ANGEL TOLEDO GARCIA-RETAME 2:52:58 2:52:49 08:02 205 Absoluta masc Independent 121 Senior masc
217 SALVADOR LANCIS SAEZ 2:53:11 2:53:06 08:03 206 Absoluta masc Independent 71 Veterans masc
218 JOSÉ OROZCO FERRER 2:53:43 2:53:23 08:04 207 Absoluta masc G. Muntanya Calp 122 Senior masc
219 ANTONIO TIRADO SERRANO 2:53:43 2:53:41 08:05 208 Absoluta masc C. A. Benidorm 123 Senior masc
220 RAÚL DÍEZ LAPEÑA 2:53:43 2:53:39 08:05 209 Absoluta masc C. A. Benidorm 124 Senior masc
221 JESUS CARLOS VIÑEGLA GONZALEZ 2:53:48 2:53:39 08:05 210 Absoluta masc C. Natació La Nucia 72 Veterans masc
222 DAVID CAMPOY MIÑARRO 2:54:48 2:54:32 08:07 211 Absoluta masc Independent 125 Senior masc
223 JOSE ANTONIO BRAULIO MARTIN 2:54:51 2:54:47 08:08 212 Absoluta masc Independent 73 Veterans masc
224 ROSA GOMEZ VILLANUEVA 2:54:52 2:54:47 08:08 12 Absoluta fem Independent 6 Veterans fem
225 CARLOS GARCIA ROSELLO 2:55:05 2:54:58 08:08 213 Absoluta masc Independent 126 Senior masc
226 EDUARDO QUILES BELDA 2:55:07 2:54:45 08:08 214 Absoluta masc C. A. A to trapo 127 Senior masc
227 JULIAN PEREZ MORATO 2:55:13 2:55:03 08:09 215 Absoluta masc G. Muntanya Calp 74 Veterans masc
228 PAU MARIN GILABERT 2:55:13 2:55:05 08:09 216 Absoluta masc G. Muntanya Calp 15 Master masc
229 JAUME PALAU VIDAL 2:55:18 2:55:05 08:09 217 Absoluta masc Independent 128 Senior masc
230 FERNANDO MONCHO OLASO 2:55:18 2:55:04 08:09 218 Absoluta masc Independent 129 Senior masc
231 DANIEL GILABERT MONCHO 2:55:20 2:55:02 08:08 219 Absoluta masc G. Muntanya Margalló 130 Senior masc
232 SALVA IZNARDO APARISI 2:55:29 2:55:09 08:09 220 Absoluta masc C. Córrer Piles 75 Veterans masc
233 SERGI GAMEZ LOPEZ 2:55:30 2:55:11 08:09 221 Absoluta masc Independent 131 Senior masc
234 MICHEL SIGNES SOLBES 2:55:30 2:55:10 08:09 222 Absoluta masc Independent 132 Senior masc
235 JOSE LUIS MONTANER BELENGUER 2:55:46 2:55:39 08:10 223 Absoluta masc C. Córrer La Llebre 16 Master masc
236 DAVID GARCIA RUFETE 2:56:00 2:55:43 08:10 224 Absoluta masc Independent 133 Senior masc
237 JOSE RIPOLL FERRANDO 2:56:21 2:56:12 08:12 225 Absoluta masc C. A. Altea 76 Veterans masc
238 ISABEL PONS FUENTES 2:56:40 2:56:24 08:12 13 Absoluta fem Independent 6 Senior fem
239 MERCEDES CARBONELL FERRANDO 2:57:05 2:56:42 08:13 14 Absoluta fem C. A. Xeresa 2 Master fem
240 VICTOR VALERO ESCORTELL 2:57:21 2:57:00 08:14 226 Absoluta masc Independent 134 Senior masc
241 OSCAR REQUENA LÓPEZ 2:57:34 2:57:18 08:15 227 Absoluta masc Independent 135 Senior masc
242 DAVID RODRIGUEZ CAYUELAS 2:57:34 2:57:17 08:15 228 Absoluta masc Independent 136 Senior masc
243 JESUS CAYUELAS LOPEZ 2:57:34 2:57:17 08:15 229 Absoluta masc Independent 77 Veterans masc
244 CRISTIAN MADRIGAL CALDERON DE 2:57:42 2:57:25 08:15 230 Absoluta masc Independent 137 Senior masc
245 JOSE MANUEL DIEGUEZ MARHUENDA 2:58:22 2:57:58 08:17 231 Absoluta masc Independent 17 Master masc
246 JOSÉ ANGEL MARTIN ARELLANO 2:59:43 2:59:31 08:21 232 Absoluta masc C. A. Intelligent Running 18 Master masc
247 MARIA TERESA IBAÑEZ ONTENIENT 2:59:44 2:59:28 08:21 15 Absoluta fem C. A. Marathon Crevillent 7 Veterans fem
248 JESÚS JURADO CARMONA 3:00:15 2:59:53 08:22 233 Absoluta masc C. A. A to trapo 19 Master masc
249 RAMON GREGORI ESTEVE 3:00:22 3:00:03 08:22 234 Absoluta masc C. A. Daimús Tecnoesport 78 Veterans masc
250 QUICO CERVERA CAPÓ 3:00:32 3:00:25 08:23 235 Absoluta masc C. A. Benissa 79 Veterans masc
251 JOSE MIGUEL MEZQUIDA LLORET 3:00:52 3:00:36 08:24 236 Absoluta masc C. Muntanyenca Altea 80 Veterans masc
252 SANTI MUÑOZ CRESPO 3:01:33 3:01:28 08:26 237 Absoluta masc Independent 138 Senior masc
253 GUILLERMO LLACER LLOBELL 3:01:33 3:01:24 08:26 238 Absoluta masc Independent 139 Senior masc
254 JOSEP MULET SOLER 3:02:02 3:01:50 08:27 239 Absoluta masc G. Espeleologico Gatense 81 Veterans masc
255 DANIEL POMARES GUILLÓ 3:03:15 3:03:14 08:31 240 Absoluta masc U. E. Elche 140 Senior masc
256 RAQUEL VICEDO MIÑANA 3:05:10 3:04:57 08:36 16 Absoluta fem C. A. Favara 7 Senior fem
257 SIMONE BECK 3:05:28 3:05:08 08:37 17 Absoluta fem C. A. La Faixa 8 Veterans fem
258 ISAIES FAYOS MOLLA 3:05:28 3:05:04 08:36 241 Absoluta masc C. A. Dianium 20 Master masc
259 MARCOS GONZALEZ CAMAÑEZ 3:05:45 3:05:39 08:38 242 Absoluta masc Independent 141 Senior masc
260 TOMAS JOSÉ LÓPEZ TORNERO 3:07:23 3:07:10 08:42 243 Absoluta masc Independent 142 Senior masc
261 JAIME SOLER AULEDAS 3:07:35 3:07:14 08:43 244 Absoluta masc Independent 143 Senior masc
262 ENRIQUE MONTIEL PARREÑO 3:07:36 3:07:19 08:43 245 Absoluta masc C. A. P. El Flato Elche 82 Veterans masc
263 MONICA CANDELA PEREZ 3:08:04 3:07:50 08:44 18 Absoluta fem C. A. Marathon Crevillent 8 Senior fem
264 PEDRO LOPEZ GUILLEM 3:08:56 3:08:48 08:47 246 Absoluta masc G. Muntanya Calp 83 Veterans masc
265 TOMÀS BAIDAL SOLIVERES 3:11:12 3:10:51 08:53 247 Absoluta masc C. A. Franc Beneyto R. Denia 144 Senior masc
266 RICHARD VIVES FOS 3:13:51 3:13:28 09:00 248 Absoluta masc Independent 84 Veterans masc
267 DAVID MONTES RUIZ 3:13:58 3:13:48 09:01 249 Absoluta masc C. Piragüisme Denia 145 Senior masc
268 QUICO LLACER FEMENÍA 3:13:58 3:13:49 09:01 250 Absoluta masc C. Piragüisme Denia 146 Senior masc
269 LLORENÇ MAS HERNANDEZ 3:16:38 3:16:21 09:08 251 Absoluta masc C. A. Corremundos 147 Senior masc
270 PEDRO ANTONIO MATEO AIZPUN 3:16:57 3:16:38 09:09 252 Absoluta masc C. A. Franc Beneyto R. Denia 85 Veterans masc
271 NATALIA CLARI SANZ 3:18:48 3:18:35 09:14 19 Absoluta fem Independent 9 Senior fem
272 JAVI TARRAZONA BENAVENT 3:22:05 3:21:45 09:23 253 Absoluta masc C. A. Daimús Tecnoesport 86 Veterans masc
273 INMA GREGORI ESTEVE 3:22:06 3:21:46 09:23 20 Absoluta fem C. A. Daimús Tecnoesport 10 Senior fem
274 MARIA SANZ VALEJO 3:22:07 3:21:48 09:23 21 Absoluta fem Independent 11 Senior fem
275 JOAN IGNASI PLA DURA 3:24:00 3:23:37 09:28 254 Absoluta masc C. A. Cafeteria William 21 Master masc
276 WILLIAM EDWARD MORA PEREZ 3:24:00 3:23:37 09:28 255 Absoluta masc C. A. Cafeteria William 22 Master masc
277 JOSE SAEZ HORTELANO 3:25:20 3:25:05 09:32 256 Absoluta masc Independent 148 Senior masc
278 SYLVIE BLANCO 3:25:21 3:25:05 09:32 22 Absoluta fem Independent 12 Senior fem
279 JAVIER ROSELLO ALONSO 3:25:38 3:25:19 09:33 257 Absoluta masc C. A. Cap i Cua 149 Senior masc
280 ADELINA VELASCO LÓPEZ 3:29:57 3:29:39 09:45 23 Absoluta fem Independent 13 Senior fem
281 INÉS FUENTES MARTÍNEZ 3:29:57 3:29:40 09:45 24 Absoluta fem Independent 14 Senior fem
282 JOSE JAIME AGUSTIN VALLES 3:34:09 3:33:46 09:57 258 Absoluta masc C. A. Cafeteria William 23 Master masc
283 MIGUEL FUENTES BENITEZ 3:34:09 3:33:45 09:57 259 Absoluta masc C. A. Cafeteria William 24 Master masc
284 JAUME FERRER COSTA 3:35:37 3:35:19 10:01 260 Absoluta masc C. A. Cametes Spat 150 Senior masc
285 LAURA TARIN MARTIN 3:41:31 3:41:09 10:17 25 Absoluta fem Independent 15 Senior fem
286 ANTONIO TOFÉ MONLLOR 3:41:31 3:41:09 10:17 261 Absoluta masc Independent 151 Senior masc
287 FERNANDO DAVID LOPEZ TABERNER 3:45:36 3:45:15 10:29 262 Absoluta masc Independent 152 Senior masc
288 MARIKA BESTENBENBREUR 4:22:24 4:22:06 12:11 25 Absoluta fem Independent 3 Master fem
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions