Mitja Marató Serra d' Oltà

Organitza:






Patrocina:
V MITJA MARATÓ DE MUNTANYA SERRA D'OLTÀ - CALP
5 ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Calp
Diumenge 20 de Desembre de 2009
CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS V MITJA MARATÓ SERRA D'OLTÀ- CALP
Cronometratge www.somesport.com

Pos
Gral
Nom
Temps
Pos
Cat
Categ.
Pos
SCat
Subcat. Club
T/ Km
1
CARDONA TORRES, IGNACI   1:34:57
1
Abs. Masc
1
Senior M C. A. Running Team Grifone
4:45
2
SANCHEZ SAEZ, SEBASTIAN   1:35:37
2
Abs. Masc
2
Senior M C. A. Running Team Grifone
4:47
3
SELLES I SEGUÍ, EMILI   1:38:27
3
Abs. Masc
3
Senior M C. A. Running Team Grifone
4:55
4
BALLESTER SANZ, DAVID   1:39:34
4
Abs. Masc
4
Senior M C. M. Penya Mur i Castell
4:59
5
LOPEZ MOLINA, ROBERTO   1:41:56
5
Abs. Masc
5
Senior M C. E. Penya Roja
5:06
6
ALARIO PEIG, OLEGARIO   1:42:05
6
Abs. Masc
1
Vetera M G. Muntanya Valldigna
5:06
7
RAMIREZ MULET, PABLO   1:42:58
7
Abs. Masc
6
Senior M Independent
5:09
8
GARCIA DE LA REINA RODADO, LEANDRO   1:43:34
8
Abs. Masc
2
Vetera M C. A. Franc Beneyto R. Denia
5:11
9
ALBERO FERRE, JORDI   1:44:55
9
Abs. Masc
3
Vetera M C. E. Penya Roja
5:15
10
CAYUELAS MARCOS, ANTONIO   1:46:01
10
Abs. Masc
7
Senior M U. E. Elche
5:18
11
GARCIA LUCAS, JOSE FRANCISCO   1:46:02
11
Abs. Masc
8
Senior M G.E.T.P. Running Team
5:18
12
BOHARA, AKKAL BAHADUR   1:47:11
12
Abs. Masc
9
Senior M Independent
5:22
13
GARCIA SANS, JOSE JOAQUIN   1:47:14
13
Abs. Masc
4
Vetera M C. Elda Triatló
5:22
14
JUAN MARTINEZ, RODOLFO   1:48:23
14
Abs. Masc
10
Senior M C. E. Arrui
5:25
15
CARREÑO ROMÁN, JOSÉ   1:48:32
15
Abs. Masc
11
Senior M C. A. Benidorm
5:26
16
MORVAN, PHILIPPE   1:49:06
16
Abs. Masc
12
Senior M C. Natació La Nucia
5:27
17
GARCIA MARTINEZ, SEVERIANO   1:49:14
17
Abs. Masc
13
Senior M Independent
5:28
18
TRIGUEROS DURA, JOSE LUIS   1:49:15
18
Abs. Masc
14
Senior M Independent
5:28
19
AZNAR MAS, SALVADOR   1:50:13
19
Abs. Masc
15
Senior M Independent
5:31
20
CANALES MOLINA, PABLO   1:50:56
20
Abs. Masc
16
Senior M C. A. Marathon Crevillent
5:33
21
RAMON DOMINGUEZ, JOSE LUIS   1:51:01
21
Abs. Masc
5
Vetera M G. Muntanya Monòver
5:33
22
BLASCO BLASCO, JESUS   1:51:02
22
Abs. Masc
6
Vetera M Independent
5:33
23
BRINES DONET, JORGE   1:51:23
23
Abs. Masc
17
Senior M G. Muntanya Valldigna
5:34
24
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID   1:52:30
24
Abs. Masc
7
Vetera M C. Alpí Gandia
5:38
25
GONZALEZ MANCHON, DAVID   1:53:21
25
Abs. Masc
18
Senior M C. A. Petrer Nepalia
5:40
26
RICO POVEDA, LUIS   1:53:57
26
Abs. Masc
19
Senior M Independent
5:42
27
IVARS BECERRA, JUAN MIGUEL   1:54:43
27
Abs. Masc
8
Vetera M C. A. Benidorm
5:44
28
TUR CATALÁ, LUIS   1:54:43
28
Abs. Masc
20
Senior M Independent
5:44
29
PLANELLES ASENSIO, FRANCISCO   1:55:15
29
Abs. Masc
21
Senior M C. A. Marathon Crevillent
5:46
30
DIAZ LORENZO, GUILLERMO   1:55:15
30
Abs. Masc
9
Vetera M C. A. Altea
5:46
31
SIGNES FORNES, JOSE   1:55:24
31
Abs. Masc
22
Senior M G. Espeleologico Gatense
5:46
32
AMAT CASTILLO, MANUEL   1:55:31
32
Abs. Masc
10
Vetera M C. E. Eldense
5:47
33
SEMPERE ANTON, ANGEL   1:55:41
33
Abs. Masc
23
Senior M C. A. Marathon Crevillent
5:47
34
OSUNA ANGE, MANUEL   1:55:41
34
Abs. Masc
24
Senior M C. A. La Faixa
5:47
35
BARCIA CARO, LUIS   1:56:07
35
Abs. Masc
25
Senior M C. A. Benidorm
5:48
36
CASAS MARTINEZ, JOSE   1:56:16
36
Abs. Masc
26
Senior M Independent
5:49
37
VALLES SENDIN, JUAN JOSE   1:56:33
37
Abs. Masc
27
Senior M C. A. Llebeig Xàbia
5:50
38
GALLEGO BUSTO, ENRIQUE   1:56:44
38
Abs. Masc
1
Master M C. A. Apol·ana
5:50
39
BALLESTER DOMINGO, VICENTE   1:56:49
39
Abs. Masc
2
Master M C. M. Penya Mur i Castell
5:50
40
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE   1:57:04
40
Abs. Masc
3
Master M C. A. Daimús Tecnoesport
5:51
41
FALCO ALFONSO, JOSE MARIA   1:57:49
41
Abs. Masc
28
Senior M G. Muntanya Monòver
5:53
42
LOZANO QUIJADA, FELIO   1:57:53
42
Abs. Masc
29
Senior M Independent
5:54
43
CAMPELLO BALLESTER, JOSE MANUEL   1:57:55
43
Abs. Masc
30
Senior M C. A. Running Team Grifone
5:54
44
MORENO MUÑIZ, INOCENCIO   1:58:01
44
Abs. Masc
11
Vetera M C. Alpí Gandia
5:54
45
LLORCA CLIMENT, VICENT   1:58:20
45
Abs. Masc
31
Senior M C. E. El Portell
5:55
46
MARTÍNEZ SORIANO, JOSÉ RAMÓN   1:59:11
46
Abs. Masc
32
Senior M U. E. Elche
5:58
47
CHAVARRIA MOLLA, SANTIAGO   1:59:19
47
Abs. Masc
12
Vetera M Independent
5:58
48
MARTÍNEZ-MINGOTE NAVARRO, JAVIER   1:59:55
48
Abs. Masc
33
Senior M C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
6:00
49
MULET MONFORT, MIGUEL   1:59:55
49
Abs. Masc
34
Senior M G. Espeleologico Gatense
6:00
50
LANCIS SAEZ, SALVADOR   2:00:03
50
Abs. Masc
13
Vetera M C. A. Franc Beneyto R. Denia
6:00
51
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC   2:00:06
51
Abs. Masc
35
Senior M C. T. Komando Fisiojreig
6:00
52
GREGORI TORTOSA, JAVIER   2:00:33
52
Abs. Masc
36
Senior M C. A. Daimús Tecnoesport
6:02
53
ESCORTELL BOU, JAIME   2:00:46
53
Abs. Masc
14
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
6:02
54
GREGORI ROBLEDILLO, JOSE   2:01:00
54
Abs. Masc
37
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:03
55
ALARIO PELEGRI, JOSE A.   2:01:01
55
Abs. Masc
38
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:03
56
GUTIÉRREZ APARICIO, MIGUEL   2:01:29
56
Abs. Masc
39
Senior M Independent
6:04
57
PALACIO ESPASA, JOSE VICENTE   2:01:32
57
Abs. Masc
15
Vetera M Independent
6:05
58
HERRERO SOTO, ANTONIO   2:01:33
58
Abs. Masc
40
Senior M Independent
6:05
59
CISCAR MORATÓ, VICENT   2:01:46
59
Abs. Masc
41
Senior M C. A. Favara
6:05
60
ZARAGOZI IVARS, JUAN   2:01:58
60
Abs. Masc
16
Vetera M Independent
6:06
61
RICO ENRIQUEZ, ALVARO   2:02:06
61
Abs. Masc
42
Senior M Independent
6:06
62
CALABUIG RODRIGO, XAVI   2:03:18
62
Abs. Masc
17
Vetera M C. Alpí Gandia
6:10
63
RIBES PASTOR, JOSE Mª   2:03:27
63
Abs. Masc
18
Vetera M Independent
6:10
64
PALOMARES ALFONSO, JAVIER   2:03:29
64
Abs. Masc
43
Senior M G. Muntanya Monòver
6:10
65
FALQUET PUIG, OSCAR   2:03:44
65
Abs. Masc
44
Senior M C. Esportiva El Corriol
6:11
66
ZABALA PASTOR, JAVIER   2:03:51
66
Abs. Masc
45
Senior M Independent
6:12
67
ALBEROLA GARCIA, RAMON   2:04:05
67
Abs. Masc
46
Senior M U. E. Elche
6:12
68
CAMINO DOMINGUEZ, RODRIGO   2:04:34
68
Abs. Masc
47
Senior M C. C. Desnivell
6:14
69
MARTI ARLANDIS, ALBERTO   2:04:43
69
Abs. Masc
48
Senior M C. Muntanyer Xeraco
6:14
70
CANTUS CLIMENT, SALVADOR   2:04:55
70
Abs. Masc
49
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:15
71
GARCIA RODRIGUEZ, OSCAR   2:05:02
71
Abs. Masc
50
Senior M Independent
6:15
72
GARCIA RODRIGUEZ, JOSE LUIS   2:05:03
72
Abs. Masc
51
Senior M C. E. Arrui
6:15
73
PEREZ QUESADA, DAVID   2:05:03
73
Abs. Masc
52
Senior M C. A. Marathon Crevillent
6:15
74
ZARAGOZA LLORENS, SALVADOR   2:05:10
74
Abs. Masc
19
Vetera M Independent
6:16
75
TALENS BELEN, MIRYAM   2:05:11
1
Abs. Fem
1
Senior F C. A. Running Team Grifone
6:16
76
CASTRO LOPEZ, ANTONIO   2:05:22
75
Abs. Masc
4
Master M C. A. A to trapo
6:16
77
GARCIA ROSELLÓ, JOAN   2:05:26
76
Abs. Masc
53
Senior M C. A. Cametes Spat
6:16
78
GONZALEZ BORRAS, LOREN   2:05:37
77
Abs. Masc
54
Senior M C. Córrer Xeraco
6:17
79
MORANT CANO, ENRIC   2:05:42
78
Abs. Masc
55
Senior M C. Alpí Gandia
6:17
80
FERRANDEZ HERRERO, JOSE VICENTE   2:05:45
79
Abs. Masc
56
Senior M G. Muntanya Monòver
6:17
81
VIDAL NAVARRO, JOSE   2:05:46
80
Abs. Masc
57
Senior M G. Muntanya Monòver
6:17
82
OROZCO CARRAMOLINO, RAFAEL   2:06:37
81
Abs. Masc
58
Senior M Independent
6:20
83
MARTÍNEZ PEÑALVER, CARMEN   2:07:08
2
Abs. Fem
2
Senior F C. A. Benidorm
6:21
84
DELGADO GOMEZ, JAVIER   2:07:19
82
Abs. Masc
59
Senior M C. Multiesport Marina Alta
6:22
85
FEMENIA CISCAR, VICENT   2:07:29
83
Abs. Masc
60
Senior M Independent
6:22
86
BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT   2:07:47
84
Abs. Masc
61
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:23
87
NAVARRO SAURI, DAVID   2:08:33
85
Abs. Masc
62
Senior M Independent
6:26
88
MIRALLES SANTASFELICITAS, GUILLEM   2:09:08
86
Abs. Masc
63
Senior M C. M. Botamarges Forna
6:27
89
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER   2:09:29
87
Abs. Masc
64
Senior M Independent
6:28
90
ESCRIHUELA BOSCH, JOAQUIN   2:09:30
88
Abs. Masc
65
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:29
91
ALBEROLA TERUEL, SERGIO   2:10:07
89
Abs. Masc
66
Senior M C. A. Franc Beneyto R. Denia
6:30
92
ARAGONÉS I FRANCÉS, ENRIC   2:10:21
90
Abs. Masc
20
Vetera M C. E. Penya Roja
6:31
93
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMA   2:10:24
91
Abs. Masc
67
Senior M C. A. Benissa
6:31
94
PASTOR SERRA, RAÜL   2:10:33
92
Abs. Masc
68
Senior M Independent
6:32
95
SAPENA SEGARRA, JOSEP   2:10:40
93
Abs. Masc
21
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
6:32
96
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO   2:10:47
94
Abs. Masc
22
Vetera M Independent
6:32
97
CLEMENTE VICARIO, PACHI   2:11:47
95
Abs. Masc
23
Vetera M Independent
6:35
98
LIZCANO SAEZ, ÓSCAR   2:12:02
96
Abs. Masc
69
Senior M Independent
6:36
99
ORTIZ RANGEL, DOMINGO   2:12:29
97
Abs. Masc
24
Vetera M C. A. Grumocs
6:37
100
SANCHEZ PEREZ, ESTHER   2:12:35
3
Abs. Fem
3
Senior F C. A. Mandarache Cartagena
6:38
101
SALVA RODRIGUEZ, JOSE FRANCISCO   2:12:36
98
Abs. Masc
70
Senior M G. Espeleologico Gatense
6:38
102
DUEÑAS JEREZ, IGNACIO   2:12:56
99
Abs. Masc
25
Vetera M Independent
6:39
103
PASTOR SERRA, SERGIO   2:12:58
100
Abs. Masc
71
Senior M Independent
6:39
104
PEREZ DE BARO, JOSE MANUEL   2:13:06
101
Abs. Masc
72
Senior M Independent
6:39
105
PERRY, MARCO LEE   2:13:13
102
Abs. Masc
73
Senior M C. A. La Faixa
6:40
106
ABBOTT, RAFA   2:13:13
103
Abs. Masc
74
Senior M C. A. La Faixa
6:40
107
SANCHIS SEGURA, DANI   2:13:34
104
Abs. Masc
75
Senior M Independent
6:41
108
BUIGUES PASTOR, MIGUEL JOSÉ   2:13:48
105
Abs. Masc
76
Senior M C. A. Llebeig Xàbia
6:41
109
GAVILA MIÑANA, JESUS   2:13:54
106
Abs. Masc
26
Vetera M C. A. Daimús Tecnoesport
6:42
110
BALLESTER CATALA, EDGARDO   2:13:56
107
Abs. Masc
27
Vetera M Independent
6:42
111
GARCIA ARJONA, DIEGO   2:14:05
108
Abs. Masc
5
Master M Independent
6:42
112
MARTÍNEZ GOSP, VICENT   2:14:13
109
Abs. Masc
77
Senior M C. M. Botamarges Forna
6:43
113
FLOR HERNANDEZ, MIGUEL   2:14:27
110
Abs. Masc
28
Vetera M C. Excursionista Villena
6:43
114
VAZQUEZ BALLESTA, MANUEL   2:14:34
111
Abs. Masc
78
Senior M Independent
6:44
115
MENGUAL PIERA, IGNACIO   2:14:52
112
Abs. Masc
79
Senior M G. Espeleologico Gatense
6:45
116
MERI FLUIXA, SALVADOR   2:14:54
113
Abs. Masc
29
Vetera M C. Córrer Xeraco
6:45
117
ESCUDERO TOLEDO, PEDRO   2:14:56
114
Abs. Masc
80
Senior M Independent
6:45
118
MORENO MURCIA, JUAN ANTONIO   2:15:42
115
Abs. Masc
30
Vetera M Independent
6:47
119
REIG MAS, FRANCISCO   2:15:55
116
Abs. Masc
31
Vetera M Independent
6:48
120
MAS I ESTELA, SALVADOR   2:16:03
117
Abs. Masc
32
Vetera M C. A. Benissa
6:48
121
FERRANDEZ ANDREU, VICENTE   2:16:03
118
Abs. Masc
6
Master M Independent
6:48
122
RUIZ DIEZ, FRANCISCO JAVIER   2:16:54
119
Abs. Masc
81
Senior M U. E. Elche
6:51
123
CERDA LEO, JOSE A.   2:17:11
120
Abs. Masc
82
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:52
124
GONZALEZ MUÑOZ, EMILIO   2:17:16
121
Abs. Masc
83
Senior M G. Muntanya Valldigna
6:52
125
ROSELLO JORRO, JOSE JOAQUIN   2:17:38
122
Abs. Masc
84
Senior M Independent
6:53
126
COVES ARQUEZ, JOSE   2:17:51
123
Abs. Masc
33
Vetera M Independent
6:54
127
ILLAN HERNANDEZ, VICENTE   2:18:14
124
Abs. Masc
85
Senior M C. A. Grumocs
6:55
128
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL   2:18:45
125
Abs. Masc
86
Senior M Independent
6:56
129
FALQUET TORRES, TONI   2:18:57
126
Abs. Masc
34
Vetera M C. Esportiva El Corriol
6:57
130
MIRALLES VELA, ENRIQUE   2:19:05
127
Abs. Masc
35
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
6:57
131
FORNES TACHO, JUANVI   2:19:13
128
Abs. Masc
87
Senior M C. A. Llebeig Xàbia
6:58
132
ORTIZ RIVAS, RAÚL   2:19:17
129
Abs. Masc
88
Senior M C. Córrer El Garbí
6:58
133
IVARS BERTOMEU, JAUME   2:19:18
130
Abs. Masc
89
Senior M C. A. Benissa
6:58
134
MALONDA PÉREZ, EDU   2:19:38
131
Abs. Masc
36
Vetera M C. Alpí Gandia
6:59
135
AGULLO MAS, DANIEL   2:20:16
132
Abs. Masc
7
Master M C. A. Marathon Crevillent
7:01
136
RODRIGUEZ SEDEÑO, PILAR   2:20:21
4
Abs. Fem
1
Vetera F C. A. Molina Avesco
7:01
137
LAUWERS, PASCAL   2:20:37
133
Abs. Masc
8
Master M Independent
7:02
138
BAÑOS VILLORA, FERNANDO MIGUEL   2:20:52
134
Abs. Masc
90
Senior M C. A. Marathon Cartagena
7:03
139
CEBRIAN MONTEAGUDO, MIQUEL   2:21:39
135
Abs. Masc
37
Vetera M C. Alpí Gandia
7:05
140
RIPOLL FERRANDO, JOSE   2:21:48
136
Abs. Masc
38
Vetera M C. A. Altea
7:05
141
LOPEZ GARCIA, IGNACIO   2:22:13
137
Abs. Masc
39
Vetera M Independent
7:07
142
ESCALES GARCIA, PERE   2:22:36
138
Abs. Masc
91
Senior M C. A. Benissa
7:08
143
SANCHEZ GARCIA, LUIS FERMIN   2:22:39
139
Abs. Masc
92
Senior M C. E. Arrui
7:08
144
PELLICER LLOPIS, ENRIC   2:23:32
140
Abs. Masc
93
Senior M C. A. l' Espenta
7:11
145
SANCHEZ SANSANO, JOSE ANTONIO   2:24:05
141
Abs. Masc
94
Senior M C. A. Marathon Crevillent
7:12
146
MARTINEZ GOSP, MANU   2:24:06
142
Abs. Masc
95
Senior M C. M. Botamarges Forna
7:12
147
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO   2:24:17
143
Abs. Masc
40
Vetera M C. Córrer Xeraco
7:13
148
ROCAMORA RODRÍGUEZ, ANA BELÉN   2:24:30
5
Abs. Fem
4
Senior F C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
7:14
149
CANDELA BELEN, FRANCISCO   2:24:53
144
Abs. Masc
41
Vetera M C. A. Marathon Crevillent
7:15
150
JIMENEZ MARTIN, JUAN DE DIOS   2:25:10
145
Abs. Masc
9
Master M C. A. Marathon Cartagena
7:16
151
WILLIAMS, MARC JOHN   2:25:17
146
Abs. Masc
96
Senior M Independent
7:16
152
SOLER LARROSA, JOSE MARIA   2:26:05
147
Abs. Masc
10
Master M Independent
7:18
153
PASCUAL ESCRIVA, JUAN ANTONIO   2:26:30
148
Abs. Masc
42
Vetera M Independent
7:20
154
CAYUELA GOMEZ, MIGUEL ANGEL   2:26:35
149
Abs. Masc
97
Senior M Independent
7:20
155
PENALVA ALARCÓN, ISAAC   2:26:42
150
Abs. Masc
98
Senior M C. A. Marathon Crevillent
7:20
156
MARTINEZ SERRIO, RAFA   2:26:55
151
Abs. Masc
99
Senior M C. A. Gata
7:21
157
MARIN GILABERT, ANTONIO LUIS   2:27:32
152
Abs. Masc
43
Vetera M Independent
7:23
158
WRIGREY, STEVEN   2:28:03
153
Abs. Masc
44
Vetera M Independent
7:24
159
MORATAL TURLEQUE, CARLOS   2:28:05
154
Abs. Masc
45
Vetera M C. A. Daimús Tecnoesport
7:24
160
ZARAGOZI LLORENS, JOAN   2:28:09
155
Abs. Masc
100
Senior M Independent
7:24
161
SEMPERE TORRES, JOSE VICENTE   2:28:34
156
Abs. Masc
11
Master M C. A. l' Espenta
7:26
162
ARÁEZ LÓPEZ, ANGEL JAVIER   2:28:44
157
Abs. Masc
101
Senior M Independent
7:26
163
ALBALADEJO PEREZ, JOAQUIN PEDRO   2:28:44
158
Abs. Masc
102
Senior M Independent
7:26
164
TORRES CASTELLÓ, JOSEP ANTONI   2:28:49
159
Abs. Masc
46
Vetera M C. Córrer Xeraco
7:26
165
FERRANDIZ FERRANDIZ, PEDRO JAIME   2:29:08
160
Abs. Masc
103
Senior M Independent
7:27
166
GARCIA VALVERDE, PEPE   2:29:54
161
Abs. Masc
12
Master M C. A. Daimús Tecnoesport
7:30
167
OLIVER CARRION, ANDRES   2:29:58
162
Abs. Masc
104
Senior M A. D. Teixereta
7:30
168
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON   2:30:02
163
Abs. Masc
47
Vetera M C. A. Daimús Tecnoesport
7:30
169
RODRIGUEZ CISCAR, FRANCISCO   2:30:04
164
Abs. Masc
48
Vetera M C. A. La Valldigna
7:30
170
FUSTER MESTRE, ANA   2:30:05
6
Abs. Fem
5
Senior F C. A. l' Espenta
7:30
171
BONILLA PINO, JAVIER   2:30:41
165
Abs. Masc
49
Vetera M C. A. Franc Beneyto R. Denia
7:32
172
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS   2:30:43
166
Abs. Masc
50
Vetera M C. E. El Portell
7:32
173
LLORCA I ALGADO, OSCAR   2:30:43
167
Abs. Masc
105
Senior M C. E. El Portell
7:32
174
ZARAGOZI LLORENS, DIEGO   2:30:50
168
Abs. Masc
51
Vetera M C. A. Altea
7:33
175
GUILLEN RIERA, MATIAS   2:30:50
169
Abs. Masc
52
Vetera M Independent
7:33
176
LOPEZ GUILLEM, PEDRO   2:30:52
170
Abs. Masc
53
Vetera M Independent
7:33
177
ALBERT I GUROLA, VICTOR   2:31:10
171
Abs. Masc
106
Senior M Independent
7:34
178
PASTOR CONCA, OSCAR   2:31:10
172
Abs. Masc
107
Senior M Independent
7:34
179
MACIA DIEZ, VICENTE   2:31:21
173
Abs. Masc
108
Senior M C. A. The Runnercuestas
7:34
180
SERRANO RODRIGUEZ, RUBEN   2:31:21
174
Abs. Masc
109
Senior M C. A. The Runnercuestas
7:34
181
COMENDADOR JIMÉNEZ, BEGOÑA   2:31:26
7
Abs. Fem
6
Senior F C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
7:34
182
RAMÓN CUENCA, JOSÉ RAMÓN   2:31:33
175
Abs. Masc
110
Senior M Independent
7:35
183
GARRE RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL   2:31:37
176
Abs. Masc
111
Senior M Independent
7:35
184
QUESADA OLIVER, JOSE SALVADOR   2:31:51
177
Abs. Masc
112
Senior M G. Espeleologico Gatense
7:36
185
RIPOLL FUERTES, JOAN GABRIEL   2:32:39
178
Abs. Masc
54
Vetera M C. A. Benissa
7:38
186
MOSCARDO PARADA, DAVID   2:32:52
179
Abs. Masc
113
Senior M Independent
7:39
187
MOSCARDO PARADA, JOSE MANUEL   2:32:54
180
Abs. Masc
114
Senior M Independent
7:39
188
BALACIART GADEA, FRANCISCO DANIEL   2:33:25
181
Abs. Masc
115
Senior M Independent
7:40
189
GADEA ASUNCION, JUAN MIGUEL   2:33:25
182
Abs. Masc
116
Senior M Independent
7:40
190
BOTELLA CATOS, AFRICA   2:33:37
8
Abs. Fem
7
Senior F U. E. Elche
7:41
191
ESCRIHUELA BURGUET, SERGI   2:33:44
183
Abs. Masc
117
Senior M G. Muntanya Valldigna
7:41
192
HERRERA MARTI, ELISEU   2:34:07
184
Abs. Masc
118
Senior M C. A. Castalla
7:42
193
GALISTEO CASTRO, SERGIO   2:34:07
185
Abs. Masc
119
Senior M C. A. Castalla
7:42
194
PEREZ MORATO, JULIAN   2:34:56
186
Abs. Masc
55
Vetera M Independent
7:45
195
SAPENA SEGARRA, PERE   2:35:12
187
Abs. Masc
56
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
7:46
196
MONCHO GUARDINO, FRANCISCO   2:35:21
188
Abs. Masc
120
Senior M C. Multiesport Marina Alta
7:46
197
SAEZ IMBERNON, ABEL   2:35:30
189
Abs. Masc
121
Senior M Independent
7:47
198
VALLÉS VALLÉS, SANTI   2:35:46
190
Abs. Masc
122
Senior M Independent
7:47
199
PALAU VIDAL, JAUME   2:35:52
191
Abs. Masc
123
Senior M C. A. Vici Natura
7:48
200
MONCHO OLASO, FERNANDO   2:35:53
192
Abs. Masc
124
Senior M C. A. Vici Natura
7:48
201
RICART SANCHIS, DAVID   2:36:23
193
Abs. Masc
57
Vetera M Independent
7:49
202
PICÓ NARBÓ, JUAN FRAN   2:36:28
194
Abs. Masc
125
Senior M Independent
7:49
203
LOPEZ ARNAIZ, MARIA TERESA   2:36:35
9
Abs. Fem
2
Vetera F C. D. A. Briviesca
7:50
204
OLIVARES GALERA, MARIA MERCEDES   2:36:35
10
Abs. Fem
8
Senior F Independent
7:50
205
MARIN GILABERT, PAU   2:36:38
195
Abs. Masc
13
Master M Independent
7:50
206
PASCUAL SOLBES, FERNANDO   2:36:53
196
Abs. Masc
58
Vetera M C. A. Benidorm
7:51
207
DONDERIS PASTOR, SALVADOR   2:37:01
197
Abs. Masc
126
Senior M Independent
7:51
208
REIG ESCRIBANO, SEBASTIAN   2:37:20
198
Abs. Masc
127
Senior M C. C. Desnivell
7:52
209
GARCIA ROE, JAVIER   2:37:59
199
Abs. Masc
59
Vetera M Independent
7:54
210
SAVALL IBIZA, XIMO   2:38:05
200
Abs. Masc
14
Master M C. A. l' Espenta
7:54
211
MARTINEZ DE COSSÍO, GUILLEM   2:38:06
201
Abs. Masc
128
Senior M Independent
7:54
212
MULET SOLER, JOSEP   2:38:09
202
Abs. Masc
60
Vetera M C. A. Gata
7:54
213
GREGORI MUÑOZ, TERESA   2:38:09
11
Abs. Fem
3
Vetera F C. A. Gata
7:54
214
HITA MESEGUER, JOSÉ   2:38:17
203
Abs. Masc
129
Senior M Independent
7:55
215
PERLES PERLES, JOAQUIN   2:38:31
204
Abs. Masc
130
Senior M Independent
7:56
216
OROZCO FERRER , JOSE   2:38:37
205
Abs. Masc
61
Vetera M Independent
7:56
217
GALIPIENSO PRIMERO, JOSE ANTONIO   2:38:49
206
Abs. Masc
62
Vetera M C. A. Running Team Grifone
7:56
218
PARRA ESCRIVA, RUBEN   2:38:56
207
Abs. Masc
131
Senior M C. A. l' Espenta
7:57
219
VOCES BARRIENTOS, MANUEL   2:39:01
208
Abs. Masc
63
Vetera M Independent
7:57
220
PAGÁN CONESA, RAMÓN   2:39:17
209
Abs. Masc
64
Vetera M U. E. Elche
7:58
221
VASCO SANCHEZ, JOSE ANTONIO   2:39:29
210
Abs. Masc
132
Senior M Independent
7:58
222
JURADO CARMONA, JESÚS   2:39:56
211
Abs. Masc
15
Master M C. A. A to trapo
8:00
223
APARICIO GARCÍA, JUAN MANUEL   2:39:56
212
Abs. Masc
65
Vetera M C. A. A to trapo
8:00
224
TORRES SOTO, RAFAELA   2:39:56
12
Abs. Fem
4
Vetera F C. D. Bike-aventura Elx
8:00
225
ALMIÑANA PELLICER, SUSANA   2:40:06
13
Abs. Fem
5
Vetera F C. Alpí Gandia
8:00
226
VERDU ROQUE, Mª ANGELS   2:40:37
14
Abs. Fem
9
Senior F C. Castellut Muntanyisme
8:02
227
BERENGUER VIDAL, RAFAEL   2:40:37
213
Abs. Masc
133
Senior M C. Esportiu Colivenc
8:02
228
MARTIN ARELLANO, JOSE ANGEL   2:40:50
214
Abs. Masc
66
Vetera M Independent
8:03
229
COLLADO SANTACRUZ, ESTEBAN   2:41:14
215
Abs. Masc
134
Senior M C. A. Blue Line
8:04
230
REVELLES TUR, MIGUEL   2:41:33
216
Abs. Masc
135
Senior M C. A. Benissa
8:05
231
GONZALEZ FERNANDEZ, JOAQUIN   2:41:39
217
Abs. Masc
67
Vetera M Independent
8:05
232
MOLTÓ GARCIA, ELIA   2:41:58
15
Abs. Fem
6
Vetera F C. Alpí Gandia
8:06
233
VENTURA MELIÁ, JOAQUIN   2:42:26
218
Abs. Masc
16
Master M Independent
8:07
234
SIGNES FRASÉS, PERE   2:42:42
219
Abs. Masc
136
Senior M G. Espeleologico Gatense
8:08
235
RUIZ MORAN, ANABEL   2:42:49
16
Abs. Fem
10
Senior F G. Muntanya Monòver
8:08
236
CAMAÑEZ GINESTAR, FRANCISCO   2:43:15
220
Abs. Masc
137
Senior M Independent
8:10
237
GINER MAS, JOSE   2:43:23
221
Abs. Masc
68
Vetera M C. A. Benissa
8:10
238
IBORRA MOLINES, PERE   2:43:33
222
Abs. Masc
69
Vetera M Independent
8:11
239
MARTINEZ LOPEZ, JORGE   2:43:34
223
Abs. Masc
138
Senior M Independent
8:11
240
BOSCH LEIBER, GUNTER   2:45:51
224
Abs. Masc
139
Senior M C. A. Oranje Alfaz del Pi
8:18
241
AGULLO ARTERO, JUAN   2:45:58
225
Abs. Masc
17
Master M C. A. Reto Everest
8:18
242
MEZQUIDA LLORET , JOSE MIGUEL   2:45:59
226
Abs. Masc
70
Vetera M Independent
8:18
243
TALAVERA LABRADOR, JUAN   2:46:22
227
Abs. Masc
71
Vetera M Independent
8:19
244
PICAVET, NINO   2:46:49
228
Abs. Masc
140
Senior M Independent
8:20
245
PIQUERES GARCÍA, MANUEL   2:47:02
229
Abs. Masc
18
Master M C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
8:21
246
BOLUFER CARDONA, JUAN   2:47:21
230
Abs. Masc
72
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
8:22
247
DEVESA MAYOR, JOSE RAMON   2:47:22
231
Abs. Masc
19
Master M C. A. Llebeig Xàbia
8:22
248
CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTE   2:47:22
232
Abs. Masc
73
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
8:22
249
AGUILAR PUCHOL, ADELAIDA   2:47:34
17
Abs. Fem
7
Vetera F Independent
8:23
250
GOMEZ MARTINEZ, FRANCISCA ISABEL   2:49:19
18
Abs. Fem
11
Senior F Independent
8:28
251
MEGSON, PAUL   2:50:01
233
Abs. Masc
141
Senior M Independent
8:30
252
GERMAN HERRERA, ALONSO   2:50:04
234
Abs. Masc
74
Vetera M C. A. Oranje Alfaz del Pi
8:30
253
MARTINEZ LACAL, LUIS FERNANDO   2:50:17
235
Abs. Masc
75
Vetera M Independent
8:31
254
BUENDIA ARENAS, SONIA   2:50:29
19
Abs. Fem
12
Senior F Independent
8:31
255
SORIANO TEROL, VICENTE   2:50:44
236
Abs. Masc
20
Master M C. A. A to trapo
8:32
256
MOLTO GARCIA, ROBERTO   2:51:21
237
Abs. Masc
76
Vetera M C. Desafio Runners
8:34
257
ROMERO MATEU, XIMO   2:54:43
238
Abs. Masc
77
Vetera M C. A. Vici Natura
8:44
258
ORENGO FRANCO, PASCUAL   2:54:44
239
Abs. Masc
78
Vetera M C. A. Vici Natura
8:44
259
GARCIA PRIMERO, DANNER PABLO   2:56:59
240
Abs. Masc
142
Senior M Independent
8:51
260
CAMARENA MURCIA, PATRICIA   2:58:14
20
Abs. Fem
13
Senior F C. A. Daimús Tecnoesport
8:55
261
LOPEZ BALDO, BARTOLOME   2:59:27
241
Abs. Masc
79
Vetera M C. A. Benidorm
8:58
262
TORMO VILA, NURIA   2:59:56
21
Abs. Fem
14
Senior F C. A. Running Team Grifone
9:00
263
SPEIER, OLAF   3:00:12
242
Abs. Masc
80
Vetera M Independent
9:01
264
EXPOSITO ORENGO, DAVID   3:00:12
243
Abs. Masc
143
Senior M C. A. l' Espenta
9:01
265
MARTINEZ GONZALEZ, PACO   3:07:31
244
Abs. Masc
81
Vetera M Independent
9:23
266
GARCIA CORTES, JOSE RAMON   3:07:44
245
Abs. Masc
82
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
9:23
267
GUTIÉRREZ PONTES, ÁNGELA   3:09:52
22
Abs. Fem
8
Vetera F Independent
9:30
268
ZARAGOZA RAMÓN, FRANCISCO   3:09:53
246
Abs. Masc
83
Vetera M Independent
9:30
269
BAUTISTA FORNES, JUAN JOSE   3:09:59
247
Abs. Masc
144
Senior M Independent
9:30
270
AVARGUES GADEA, JAUME   3:10:15
248
Abs. Masc
145
Senior M C. A. La Faixa
9:31
271
COLOMER MAYANS, VICENT   3:10:16
249
Abs. Masc
84
Vetera M C. A. Llebeig Xàbia
9:31
272
GARCIA CABRERA, RAFAEL MANUEL   3:17:50
250
Abs. Masc
85
Vetera M Independent
9:54
273
GILABERT LANAQUERA, VICENTE   3:24:25
251
Abs. Masc
21
Master M C. A. l' Espenta
10:13