Mitja Marató Serra d' Oltà

Organitza:






Patrocinen:
VI MITJA MARATÓ DE MUNTANYA SERRA D'OLTÀ - CALP
6ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Calp
Diumenge 19 de Desembre de 2010

CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS VI MITJA MARATÓ SERRA D'OLTÀ- CALP
Cronometratge www.somesport.com
Gral Nom Temps T.Real
P.Cat
Categoria
Pos
Subcat
SubCat. Club
T/Km
1 IGNACI CARDONA TORRES 1:36:17 1:36:17
1
Absol ma
1
Senior ma C. A. Llebeig Xàbia
04:49
2 EMILI SELLÉS I SEGUÍ 1:36:43 1:36:43
2
Absol ma
2
Senior ma C. A. Running Team
04:50
3 JOSE ANTONIO QUILIS CUEVAS 1:37:07 1:37:07
3
Absol ma
3
Senior ma C. A. Running Team
04:51
4 JOSE FRANCISCO GARCIA LUCAS 1:38:22 1:38:21
4
Absol ma
4
Senior ma C. A. Marathon Crevillent
04:55
5 SEBAS SANCHEZ SAEZ 1:43:31 1:43:30
5
Absol ma
5
Senior ma C. A. Running Team
05:11
6 JOCHEN FÄHNLE 1:48:51 1:48:51
6
Absol ma
6
Senior ma Independent
05:27
7 PHILIPPE MORVAN 1:50:11 1:50:08
7
Absol ma
7
Senior ma C. Natació La Nucia
05:31
8 LEANDRO GARCIA DE LA REINA RO 1:51:16 1:51:14
8
Absol ma
1
Veter. ma C. A. F. Beneyto R. Denia
05:34
9 PABLO CANALES MOLINA 1:52:21 1:52:21
9
Absol ma
2
Veter. ma C. A. Marathon Crevillent
05:37
10 HICHAM BOUCHLOUCH 1:53:01 1:53:01
10
Absol ma
8
Senior ma C. A. Daimús Tecnoesport
05:39
11 JOSE ANTONIO ROJANO NOVA 1:53:10 1:53:05
11
Absol ma
9
Senior ma Independent
05:40
12 SEVERIANO GARCIA MARTINEZ 1:53:48 1:53:45
12
Absol ma
10
Senior ma Independent
05:41
13 JAUME ROS FAR 1:54:27 1:54:22
13
Absol ma
11
Senior ma C. A. Llebeig Xàbia
05:43
14 JOSE TOMAS SELLES SANTAMARIA 1:54:32 1:54:29
14
Absol ma
3
Veter. ma C. E. El Portell
05:44
15 VICTOR MANUEL VICENTE AGULLO 1:54:42 1:54:37
15
Absol ma
12
Senior ma C. D. C. La Marina
05:44
16 JESUS BLASCO BLASCO 1:56:26 1:56:25
16
Absol ma
4
Veter. ma Independent
05:49
17 FELIO LOZANO QUIJADA 1:56:57 1:56:53
17
Absol ma
13
Senior ma Independent
05:51
18 ANTONIO CAYUELAS MARCOS 1:57:40 1:57:33
18
Absol ma
14
Senior ma U. E. Elche
05:53
19 ANDRES MARTI PUIG 1:57:54 1:57:52
19
Absol ma
15
Senior ma C. A. Xeresa
05:54
20 JOSE CARREÑO ROMAN 1:58:17 1:58:13
20
Absol ma
5
Veter. ma C. A. Benidorm
05:55
21 JUAN JOSE ZARAGOZI IVARS 1:58:51 1:58:50
21
Absol ma
6
Veter. ma G. Muntanya Calp
05:57
22 MIGUEL ANGEL VALDIVIESO MUÑOZ 1:58:53 1:58:50
22
Absol ma
16
Senior ma C. A. La Foia.com
05:57
23 SALVADOR ZARAGOZA LLORENS 1:59:15 1:59:15
23
Absol ma
7
Veter. ma G. Muntanya Calp
05:58
24 GUILLEM MIRALLES SANTAFELICITA 1:59:25 1:59:21
24
Absol ma
17
Senior ma C. M. Botamarges Forna
05:58
25 ANTONIO LUIS MAS MAS 1:59:48 1:59:47
25
Absol ma
8
Veter. ma C. A. Marathon Crevillent
05:59
26 ENRIQUE GALLEGO BUSTO 1:59:52 1:59:50
26
Absol ma
1
Master ma C. A. Apol·ana
06:00
27 PERE SIGNES FRASÉS 2:00:17 2:00:07
27
Absol ma
18
Senior ma G. Espeleologico Gatense
06:01
28 JOSEP LLOPIS MOLINS 2:02:01 2:01:59
28
Absol ma
19
Senior ma Independent
06:06
29 DAVID PÉREZ QUESADA 2:02:10 2:02:09
29
Absol ma
20
Senior ma C. A. Marathon Crevillent
06:07
30 VICENT PEIRO JAIJO 2:02:18 2:02:13
30
Absol ma
21
Senior ma C. Córrer Xeraco
06:07
31 SALVADOR LANCIS SAEZ 2:02:34 2:02:32
31
Absol ma
9
Veter. ma C. A. F. Beneyto R. Denia
06:08
32 ÓSCAR LEIRAS DAVILA 2:02:41 2:02:35
32
Absol ma
22
Senior ma C. Natació La Nucia
06:08
33 PERE LOPEZ MAÑEZ 2:02:51 2:02:48
33
Absol ma
10
Veter. ma CxM Valencia
06:09
34 JOAN GARCIA ROSELLÓ 2:03:00 2:02:58
34
Absol ma
23
Senior ma C. A. Cametes Spat
06:09
35 JOSE TORRECILLAS SAEZ 2:03:04 2:03:01
35
Absol ma
24
Senior ma Independent
06:09
36 ANTONIO L. GALLEGO CABALLERO 2:03:28 2:03:24
36
Absol ma
25
Senior ma C. Natació La Nucia
06:10
37 JAVIER MARTINEZ MINGOTE NAV 2:03:41 2:03:39
37
Absol ma
26
Senior ma C. A. R. Mediterraneo Novelda
06:11
38 SERGIO ALBEROLA TERUEL 2:03:53 2:03:47
38
Absol ma
27
Senior ma C. A. La Faixa
06:12
39 EMILIO JESUS ALACID BELMONTE 2:04:17 2:04:11
39
Absol ma
28
Senior ma Independent
06:13
40 JUAN V. MARTINEZ MARTINEZ 2:04:43 2:04:42
40
Absol ma
2
Master ma C. A. Daimús Tecnoesport
06:14
41 VICENT MARTINEZ GOSP 2:05:01 2:04:57
41
Absol ma
29
Senior ma C. M. Botamarges Forna
06:15
42 HORACIO DE LA FUENTE PASTOR 2:05:19 2:05:16
42
Absol ma
30
Senior ma Independent
06:16
43 JOSE MARIA RIBES PASTOR 2:06:41 2:06:35
43
Absol ma
11
Veter. ma G. Muntanya Calp
06:20
44 ROBERTO BERNABE AMAT 2:06:41 2:06:30
44
Absol ma
31
Senior ma Independent
06:20
45 FRANCISCO PALAU PELLICER 2:07:03 2:06:52
45
Absol ma
32
Senior ma C. Triatló Carcaixent
06:21
46 ANGEL SEMPERE ANTON 2:07:04 2:07:03
46
Absol ma
33
Senior ma C. A. Marathon Crevillent
06:21
47 LUIS MARTINEZ VIVES 2:07:38 2:07:36
47
Absol ma
34
Senior ma C. A. Cametes Spat
06:23
48 JUAN MIGUEL IVARS BECERRA 2:07:45 2:07:45
48
Absol ma
12
Veter. ma C. A. Benidorm
06:23
49 JOSE JOAQUIN ROSELLO JORRO 2:08:18 2:08:16
49
Absol ma
35
Senior ma G. Muntanya Calp
06:25
50 JOSE JAVIER MARTINEZ SÁNCHEZ 2:10:25 2:10:14
50
Absol ma
36
Senior ma CxM Valencia
06:31
51 RAUL ALCOZER IBAÑEZ 2:10:34 2:10:23
51
Absol ma
37
Senior ma Independent
06:32
52 JOSE LUIS BARCIA CARO 2:10:39 2:10:34
52
Absol ma
38
Senior ma C. A. Benidorm
06:32
53 JESUS GAVILÁ MIÑANA 2:10:42 2:10:41
53
Absol ma
13
Veter. ma C. A. Daimús Tecnoesport
06:32
54 SALVADOR SELLES JUAN 2:10:50 2:10:37
54
Absol ma
3
Master ma C. E. Alcoi
06:33
55 PEDRO LORENZO POVEDA SABATER 2:10:51 2:10:40
55
Absol ma
14
Veter. ma Independent
06:33
56 CARMEN MARTÍNEZ PEÑALVER 2:10:56 2:10:53
1
Absol fem
1
Senior fe C. A. Benidorm
06:33
57 JOSE MANUEL CAMPELLO BALLESTER 2:11:03 2:10:59
56
Absol ma
39
Senior ma C. A. Running Team
06:33
58 MANUEL HERNÁNDEZ ASPAS 2:11:36 2:11:24
57
Absol ma
15
Veter. ma Independent
06:35
59 PATRICIA LOPEZ VICEDO 2:11:39 2:11:36
2
Absol fem
2
Senior fe C. A. Xeresa
06:35
60 CÈSAR GIMENO SACRISTÁN 2:11:41 2:11:30
58
Absol ma
40
Senior ma CxM Valencia
06:35
61 JAUME PEREZ PONS 2:11:54 2:11:47
59
Absol ma
41
Senior ma C. A. La Xara
06:36
62 RICARDO ORTEGA NAVARRO 2:12:32 2:12:31
60
Absol ma
42
Senior ma C. A. Benissa
06:38
63 ANTONIO CASTRO LOPEZ 2:12:45 2:12:40
61
Absol ma
4
Master ma C. A. A to trapo
06:38
64 MIRYAM TALENS BELEN 2:12:57 2:12:51
3
Absol fem
1
Veter. fem C. A. Running Team
06:39
65 JOSÉ VICENTE SERRA BOLUFER 2:12:57 2:12:48
62
Absol ma
16
Veter. ma C. A. Llebeig Xàbia
06:39
66 EMILIO VICEDO MIÑANA 2:13:59 2:13:40
63
Absol ma
17
Veter. ma C. A. Favara
06:42
67 FABIAN WESTERHOFF HERNANDO 2:14:21 2:14:16
64
Absol ma
43
Senior ma Independent
06:43
68 FRANCISCO JAVIE RUIZ DIEZ 2:14:41 2:14:40
65
Absol ma
18
Veter. ma U. E. Elche
06:44
69 GONZALO TORRO PENADES 2:14:50 2:14:50
66
Absol ma
44
Senior ma Independent
06:45
70 VÍCTOR ALBERT GUEROLA 2:14:51 2:14:47
67
Absol ma
45
Senior ma Independent
06:45
71 ALBERTO MARTI ARLANDIS 2:15:15 2:15:10
68
Absol ma
46
Senior ma C. Muntanyer Xeraco
06:46
72 PACO DEL ROSARIO RAMIS 2:16:05 2:16:00
69
Absol ma
19
Veter. ma C. Excursionista Tavernes
06:48
73 MANUEL ANSON DEL TORO 2:16:06 2:16:02
70
Absol ma
20
Veter. ma A. D. Caravaca es la Meta
06:48
74 JAVIER RUBIO YAÑEZ 2:16:29 2:16:08
71
Absol ma
47
Senior ma Independent
06:49
75 JOSE TERRATS SERRANO 2:16:43 2:16:41
72
Absol ma
48
Senior ma G. Muntanya Calp
06:50
76 CRISTINA CASTILLO HERRAIZ 2:16:44 2:16:38
4
Absol fem
2
Veter. fem CxM Valencia
06:50
77 JOSE ANTONIO SANCHEZ SANSANO 2:17:41 2:17:34
73
Absol ma
49
Senior ma Independent
06:53
78 JUAN JOSE LLEDO GOMIS 2:18:50 2:18:42
74
Absol ma
50
Senior ma Independent
06:57
79 JULIAN ANTONIO SIGNES SIGNES 2:19:07 2:18:58
75
Absol ma
21
Veter. ma G. Espeleologico Gatense
06:57
80 AUSIAS MARCH ESCUDERO 2:19:27 2:19:16
76
Absol ma
51
Senior ma C. A. Safor
06:58
81 JOSE VICENTE CASTELLO APARISI 2:19:27 2:19:17
77
Absol ma
22
Veter. ma Independent
06:58
82 IVAN BISQUERT CARDONA 2:19:55 2:19:50
78
Absol ma
52
Senior ma C. A. Llebeig Xàbia
07:00
83 JORDI JORRO RAMON 2:20:16 2:20:05
79
Absol ma
53
Senior ma C. A. Benissa
07:01
84 RAUL TALAVE LOPEZ 2:20:25 2:20:03
80
Absol ma
54
Senior ma Independent
07:01
85 EDGAR ADAM 2:20:34 2:20:30
81
Absol ma
23
Veter. ma C. A. Altea
07:02
86 DIEGO GARCIA ARJONA 2:20:35 2:20:27
82
Absol ma
5
Master ma Independent
07:02
87 JOSÉ MARTÍNEZ BALLESTER 2:20:58 2:20:48
83
Absol ma
55
Senior ma C. A. Totana
07:03
88 JUAN A. TORRECILLA SANCHEZ 2:21:13 2:21:10
84
Absol ma
56
Senior ma Independent
07:04
89 PEDRO JESUS SANCHEZ MONTOYA 2:21:13 2:21:10
85
Absol ma
57
Senior ma Independent
07:04
90 SALVADOR MAS I ESTELA 2:21:17 2:21:00
86
Absol ma
24
Veter. ma C. A. Benissa
07:04
91 RAMON ASENSIO PARRA 2:21:20 2:21:16
87
Absol ma
58
Senior ma Independent
07:04
92 VICENTE FERRANDEZ ANDREU 2:21:26 2:21:22
88
Absol ma
6
Master ma G. Muntanya Calp
07:04
93 VICENT CISCAR MORATÓ 2:21:26 2:21:07
89
Absol ma
25
Veter. ma C. A. Favara
07:04
94 MANUEL GONZALEZ-ALBO MANZAN 2:21:28 2:21:08
90
Absol ma
7
Master ma Independent
07:04
95 FRAN MONTEALEGRE MENOR 2:21:32 2:21:23
91
Absol ma
59
Senior ma C. Multiesport Marina Alta
07:05
96 MARC JOHN WILLIAMS 2:21:49 2:21:33
92
Absol ma
26
Veter. ma Independent
07:05
97 DANIEL SANCHÍS SANZ 2:21:54 2:21:51
93
Absol ma
60
Senior ma C. A. La Faixa
07:06
98 BEGOÑA COMENDADOR JIMENEZ 2:22:26 2:22:23
5
Absol fem
3
Senior fe C. A. R. Mediterraneo Novelda
07:07
99 PAUL FLETCHER 2:22:36 2:22:35
94
Absol ma
8
Master ma C. A. F. Beneyto R. Denia
07:08
100 JUAN EPIFANIO GARCIA BERNAD 2:22:38 2:22:26
95
Absol ma
61
Senior ma Independent
07:08
101 ESTHER SÁNCHEZ PÉREZ 2:23:13 2:22:45
6
Absol fem
4
Senior fe C. A. Mandarache Cartagena
07:10
102 VICENT GUARDIOLA FERRANDO 2:24:45 2:24:34
96
Absol ma
62
Senior ma Independent
07:14
103 ALEX ALBELDA PALOMARES 2:25:06 2:24:54
97
Absol ma
63
Senior ma C. Triatló Carcaixent
07:15
104 JOSÉ OROZCO FERRER 2:25:15 2:25:10
98
Absol ma
64
Senior ma Independent
07:16
105 ANTONIO MARIN GILABERT 2:25:17 2:25:15
99
Absol ma
27
Veter. ma G. Muntanya Calp
07:16
106 FERNANDO LOPEZ MARTINEZ 2:25:30 2:25:24
100
Absol ma
28
Veter. ma C. D. C. La Marina
07:17
107 JAUME VAELLO REOS 2:26:10 2:25:54
101
Absol ma
65
Senior ma Independent
07:19
108 ENRIC PELLICER LLOPIS 2:26:15 2:25:59
102
Absol ma
66
Senior ma C. A. l' Espenta
07:19
109 CARLOS A. VILLAMIEL CABALLERO 2:26:17 2:26:07
103
Absol ma
29
Veter. ma Independent
07:19
110 FCO. JAVIER POQUET RIPOLL 2:26:38 2:26:22
104
Absol ma
67
Senior ma C. A. Altea
07:20
111 JOSE GARCIA MARTINEZ 2:26:39 2:26:20
105
Absol ma
68
Senior ma Independent
07:20
112 RAFA MARTINEZ SERRIO 2:27:05 2:26:57
106
Absol ma
69
Senior ma C. A. Gata
07:21
113 VICENT MULET DIEGO 2:27:05 2:26:57
107
Absol ma
30
Veter. ma C. A. Gata
07:21
114 JOSE ANTONIO VICENTE BAÑOS 2:27:21 2:27:16
108
Absol ma
31
Veter. ma Independent
07:22
115 ANGEL MACIA AMOROS 2:27:23 2:27:14
109
Absol ma
70
Senior ma Independent
07:22
116 PACO TORREGROSA MALONDA 2:27:26 2:27:09
110
Absol ma
32
Veter. ma Independent
07:22
117 FERNANDO MIGUEL BAÑOS VILLORA 2:27:34 2:27:06
111
Absol ma
71
Senior ma C. Marathon Cartagena
07:23
118 PEPE FERRI VALERO 2:27:36 2:27:23
112
Absol ma
72
Senior ma C. A. La Polseguera
07:23
119 CESAR FERNANDEZ MARCOS 2:27:38 2:27:18
113
Absol ma
73
Senior ma Independent
07:23
120 JOSE RAMON GADEA MASCARELL 2:27:46 2:27:24
114
Absol ma
74
Senior ma C. A. Safor
07:23
121 JUAN FRANCISCO PICÓ NARBÓ 2:27:55 2:27:36
115
Absol ma
75
Senior ma C. A. Altea
07:24
122 JESUS MARIA MARTINEZ GOMEZ 2:28:08 2:27:53
116
Absol ma
33
Veter. ma Independent
07:24
123 GONZALO DE GARNICA FLORES 2:28:18 2:28:02
117
Absol ma
76
Senior ma Independent
07:25
124 DIEGO ZARAGOZI LLORENS 2:28:30 2:28:11
118
Absol ma
34
Veter. ma C. A. Altea
07:26
125 JORGE MARTINEZ DE LIZARDUY 2:28:31 2:28:25
119
Absol ma
77
Senior ma Independent
07:26
126 ANDRES GONZALVO CRESPO 2:29:09 2:29:03
120
Absol ma
78
Senior ma Independent
07:27
127 IGNACIO CAMPOS CANOVAS 2:29:11 2:29:02
121
Absol ma
79
Senior ma C. A. Totana
07:28
128 DAVID MONTES RUIZ 2:29:53 2:29:44
122
Absol ma
80
Senior ma C. C. Desnivell
07:30
129 MATIAS GUILLEN RIERA 2:30:12 2:29:54
123
Absol ma
35
Veter. ma C. A. Altea
07:31
130 EMILIO POZUELO CHOLBI 2:30:13 2:29:52
124
Absol ma
81
Senior ma Independent
07:31
131 DAVID RICART SANCHIS 2:30:57 2:30:52
125
Absol ma
36
Veter. ma Independent
07:33
132 JAVIER MARTÍNEZ SERRIÓ 2:31:09 2:31:01
126
Absol ma
82
Senior ma Independent
07:33
133 FRANCISCO JAVIE VALERO RUIZ 2:32:00 2:31:44
127
Absol ma
83
Senior ma Independent
07:36
134 JOSE RAMON TUR CABRERA 2:32:13 2:32:06
128
Absol ma
84
Senior ma C. A. Benissa
07:37
135 VICTOR CEBOLLA GRANELL 2:33:18 2:33:04
129
Absol ma
85
Senior ma Independent
07:40
136 CONSTANTINO DIAZ NAVARRO 2:33:25 2:33:19
130
Absol ma
86
Senior ma Independent
07:40
137 CRISTINA VALIENTE PORTA 2:33:39 2:33:21
7
Absol fem
3
Veter. fem Independent
07:41
138 JOSE SOLANES BELLA 2:33:39 2:33:21
131
Absol ma
9
Master ma Independent
07:41
139 VICTOR ALCOZER IBAÑEZ 2:33:56 2:33:43
132
Absol ma
87
Senior ma Independent
07:42
140 PEPE GARCIA VALVERDE 2:33:57 2:33:56
133
Absol ma
10
Master ma C. A. Daimús Tecnoesport
07:42
141 JUAN MANUEL APARICIO GARCÍA 2:34:03 2:33:53
134
Absol ma
11
Master ma C. A. A to trapo
07:42
142 OLIVIA PEIRÓ SABATER 2:34:10 2:34:07
8
Absol fem
5
Senior fe C. A. Safor
07:43
143 JUAN ANTONIO GARCIA BARRAGAN 2:34:10 2:34:05
135
Absol ma
88
Senior ma C. A. Llebeig Xàbia
07:43
144 VICENTE PEREZ SORIA 2:34:14 2:33:55
136
Absol ma
37
Veter. ma Independent
07:43
145 JAUME PALAU VIDAL 2:34:20 2:34:05
137
Absol ma
89
Senior ma C. A. Vici Natura
07:43
146 LOUISA AMBLER 2:34:59 2:34:57
9
Absol fem
4
Veter. fem C. A. Corremundos
07:45
147 TOLO CATALÀ CHOLBI 2:34:59 2:34:53
138
Absol ma
90
Senior ma Independent
07:45
148 RICARD CORTES LOPEZ 2:35:30 2:35:17
139
Absol ma
91
Senior ma C. Natació La Nucia
07:47
149 JOSE ANTONIO PORTA RIPOLL 2:35:38 2:35:18
140
Absol ma
92
Senior ma C. A. Altea
07:47
150 MARCO DI TRANA 2:35:40 2:35:29
141
Absol ma
38
Veter. ma Independent
07:47
151 RAFA RICARTE ANDIA 2:35:43 2:35:36
142
Absol ma
93
Senior ma C. A. Pindaro Joma
07:47
152 JOSE JAIME AGUSTIN VALLES 2:35:43 2:35:35
143
Absol ma
12
Master ma C. A. Cafemteria William
07:47
153 XIMO ROMERO MATEU 2:36:07 2:35:53
144
Absol ma
39
Veter. ma C. A. Vici Natura
07:48
154 JOSE GONZALEZ MORIANO 2:36:30 2:36:12
145
Absol ma
94
Senior ma S. D. Correcaminos
07:50
155 JOSE PÉREZ RUMBAU 2:36:43 2:36:25
146
Absol ma
95
Senior ma C. E. Albalat de la Ribera
07:50
156 FAUSTINO CHICANO TURRILLO 2:37:47 2:37:35
147
Absol ma
40
Veter. ma C. D. C. La Marina
07:53
157 DAVID CÓRDOBA MAURI 2:38:06 2:37:43
148
Absol ma
96
Senior ma Independent
07:54
158 SANTI VALLÉS VALLÉS 2:38:19 2:38:12
149
Absol ma
97
Senior ma Independent
07:55
159 AMANDA FLETCHER 2:38:45 2:38:44
10
Absol fem
1
Master fem C. A. F. Beneyto R. Denia
07:56
160 RAUL VICEDO ESCRIVA 2:40:00 2:39:46
150
Absol ma
41
Veter. ma Independent
08:00
161 JOSE RIPOLL FERRANDO 2:40:21 2:40:02
151
Absol ma
42
Veter. ma C. A. Altea
08:01
162 VICENT MASIÁ MAYOR 2:40:38 2:40:19
152
Absol ma
98
Senior ma C. A. Triatló La Vila
08:02
163 DOMÉNEC MASIÁ MAYOR 2:40:38 2:40:18
153
Absol ma
99
Senior ma C. A. Triatló La Vila
08:02
164 RAMON VILLAR DE LA DUEÑA 2:40:48 2:40:47
154
Absol ma
43
Veter. ma C. A. Daimús Tecnoesport
08:02
165 FRANCISCO CAMANYEZ GINESTAR 2:40:48 2:40:33
155
Absol ma
44
Veter. ma Independent
08:02
166 GEMA SERRA MORATAL 2:41:09 2:41:07
11
Absol fem
5
Veter. fem C. A. Safor
08:03
167 RAFAEL E. FUSTER RODRIGUEZ 2:41:44 2:41:32
156
Absol ma
100
Senior ma Independent
08:05
168 JUAN MIGUEL GADEA ASUNCION 2:41:56 2:41:41
157
Absol ma
101
Senior ma Independent
08:06
169 ALEX MARRAHI ANDERSEN 2:42:35 2:42:13
158
Absol ma
102
Senior ma Independent
08:08
170 MERCEDES CARBONELL FERRANDO 2:42:42 2:42:28
12
Absol fem
2
Master fem C. Excursionista Tavernes
08:08
171 GABRIEL GRANELL GOMEZ 2:42:44 2:42:27
159
Absol ma
45
Veter. ma Independent
08:08
172 VICENTE PASCUAL COLOMER 2:42:45 2:42:24
160
Absol ma
103
Senior ma Independent
08:08
173 JOSE EDUARDO SAMPEDRO GOSP 2:43:55 2:43:49
161
Absol ma
104
Senior ma C. M. Botamarges Forna
08:12
174 BERNARDO GALAN GIL 2:44:03 2:44:00
162
Absol ma
105
Senior ma Independent
08:12
175 JAVIER BONILLA PINO 2:45:18 2:45:03
163
Absol ma
46
Veter. ma C. A. F. Beneyto R. Denia
08:16
176 VICENTE SALORT LLODRA 2:45:33 2:45:23
164
Absol ma
47
Veter. ma C. A. l' Espenta
08:17
177 FCO. JAVIER CISNEROS REGALÓN 2:45:50 2:45:40
165
Absol ma
106
Senior ma CxM Valencia
08:18
178 DIEGO GINER OLIVER 2:46:14 2:46:01
166
Absol ma
107
Senior ma Independent
08:19
179 JOAN ZARAGOZI LLORENS 2:46:28 2:46:09
167
Absol ma
108
Senior ma Independent
08:19
180 JULIAN PEREZ MORATO 2:46:30 2:46:17
168
Absol ma
48
Veter. ma G. Muntanya Calp
08:20
181 JOAN GABRIEL RIPOLL FUERTES 2:46:36 2:46:19
169
Absol ma
49
Veter. ma Independent
08:20
182 MARIA TERESA LOPEZ ARNAIZ 2:46:45 2:46:31
13
Absol fem
6
Veter. fem C. D. A. Briviesca
08:20
183 MAXIMO FOLQUES LORENTE 2:47:51 2:47:46
170
Absol ma
109
Senior ma Independent
08:24
184 LUIS MARTINEZ CANTO 2:47:54 2:47:42
171
Absol ma
13
Master ma Independent
08:24
185 ENRIQUE TORREGROSA ORTEGA 2:47:55 2:47:42
172
Absol ma
50
Veter. ma Independent
08:24
186 MIGUEL VILAR LLEDO 2:47:58 2:47:38
173
Absol ma
14
Master ma C. A. Altea
08:24
187 CARLOS BONAFE MARCH 2:48:18 2:48:00
174
Absol ma
51
Veter. ma Independent
08:25
188 LUIS ESCRIVA MASIP 2:49:06 2:48:53
175
Absol ma
52
Veter. ma Independent
08:27
189 YOLANDA ZARAGOZA CARRERES 2:49:09 2:48:55
14
Absol fem
6
Senior fe CxM Valencia
08:27
190 ENRIC SIGNES GOMEZ 2:49:21 2:49:05
176
Absol ma
53
Veter. ma G. A. S. El Mussol Barx
08:28
191 FRANCISCO D. BALACIART GADEA 2:49:47 2:49:32
177
Absol ma
110
Senior ma Independent
08:29
192 SANTIAGO GINER LLAVADOR 2:49:50 2:49:42
178
Absol ma
111
Senior ma C. A. Benissa
08:30
193 MIGUEL REVELLES TUR 2:49:50 2:49:43
179
Absol ma
112
Senior ma C. A. Benissa
08:30
194 OSCAR REQUENA LOPEZ 2:50:31 2:50:11
180
Absol ma
113
Senior ma Independent
08:32
195 DAVID RODRIGUEZ CAYUELAS 2:50:31 2:50:11
181
Absol ma
114
Senior ma Independent
08:32
196 JOSÉ HITA MESEGUER 2:50:36 2:50:13
182
Absol ma
115
Senior ma Independent
08:32
197 JOAQUIN VENTURA MELIÁ 2:51:00 2:50:37
183
Absol ma
15
Master ma Independent
08:33
198 GERARDO PASTOR LOPEZ 2:51:29 2:51:08
184
Absol ma
116
Senior ma Independent
08:34
199 MARIANO ORTIZ AROCA 2:51:40 2:51:23
185
Absol ma
16
Master ma Independent
08:35
200 SUSANA ALMIÑANA PELLICER 2:52:00 2:51:46
15
Absol fem
7
Veter. fem C. Alpí Gandia
08:36
201 XAVI CALABUIG RODRIGO 2:52:00 2:51:46
186
Absol ma
54
Veter. ma C. Alpí Gandia
08:36
202 JESUS CARLOS VIÑEGLA GONZALEZ 2:52:18 2:52:04
187
Absol ma
55
Veter. ma C. Natació La Nucia
08:37
203 MANUEL MONTEJO CARPINTERO 2:52:18 2:52:04
188
Absol ma
56
Veter. ma C. Natació La Nucia
08:37
204 PAU MARIN GILABERT 2:52:43 2:52:28
189
Absol ma
17
Master ma G. Muntanya Calp
08:38
205 JOAQUIN GONZALEZ FERRANDEZ 2:54:52 2:54:28
190
Absol ma
57
Veter. ma Independent
08:45
206 JESUS JURADO CARMONA 2:56:11 2:56:02
191
Absol ma
18
Master ma C. A. A to trapo
08:49
207 ROBERTO FERRÁNDIZ GÓMIS 2:56:12 2:56:01
192
Absol ma
58
Veter. ma C. A. A to trapo
08:49
208 ISMAEL FERRERAS RIESCO 2:56:46 2:56:39
193
Absol ma
19
Master ma C. A. Xe Espereu-me
08:50
209 EDUARDO HERMOSO GALDON 2:56:54 2:56:39
194
Absol ma
117
Senior ma Independent
08:51
210 FERNANDO MONCHO OLASO 2:57:43 2:57:30
195
Absol ma
118
Senior ma Independent
08:53
211 LAURA BRINES BRINES 2:57:51 2:57:33
16
Absol fem
7
Senior fe Independent
08:54
212 MARCO A. ALBELDA ROSILLO 2:57:52 2:57:37
196
Absol ma
119
Senior ma Independent
08:54
213 ELIA MOLTO GARCIA 2:58:38 2:58:25
17
Absol fem
8
Veter. fem C. Alpí Gandia
08:56
214 PAUL EDWARD MEGSON 2:59:00 2:58:38
197
Absol ma
120
Senior ma Independent
08:57
215 DAVID EXPOSITO ORENGO 2:59:14 2:59:03
198
Absol ma
121
Senior ma C. A. l' Espenta
08:58
216 JOAN BUIGUES ROMERA 3:01:13 3:00:49
199
Absol ma
122
Senior ma Independent
09:04
217 JEREMIAS FERRÚS TORRES 3:04:25 3:04:08
200
Absol ma
59
Veter. ma C. E. Albalat de la Ribera
09:13
218 PASCUAL SANCHEZ POMARES 3:04:37 3:04:15
201
Absol ma
20
Master ma U. E. Elche
09:14
219 JOSE ANTONIO SANCHEZ ORTIZ 3:04:42 3:04:17
202
Absol ma
123
Senior ma Independent
09:14
220 CESÁREO GARCÍA MARTÍNEZ 3:04:49 3:04:27
203
Absol ma
60
Veter. ma C. A. The Runnercuestas
09:14
221 MARTIN GALLEGO GARCIA 3:04:49 3:04:28
204
Absol ma
61
Veter. ma C. A. The Runnercuestas
09:14
222 VICENTE MACIA DIEZ 3:04:49 3:04:28
205
Absol ma
124
Senior ma C. A. The Runnercuestas
09:14
223 JOSE ANGEL ARIAS MOLINA 3:04:49 3:04:28
206
Absol ma
125
Senior ma C. A. The Runnercuestas
09:14
224 RUBEN SERRANO RODRIGUEZ 3:04:49 3:04:28
207
Absol ma
126
Senior ma C. A. The Runnercuestas
09:14
225 VÍCTOR-MANUEL GIL I VIVES 3:05:45 3:05:37
208
Absol ma
127
Senior ma Independent
09:17
226 JOSE ANTONIO SORIANO GRACIA 3:07:51 3:07:43
209
Absol ma
62
Veter. ma Independent
09:24
227 TOMÀS BAIDAL SOLIVERES 3:08:54 3:08:34
210
Absol ma
128
Senior ma C. A. F. Beneyto R. Denia
09:27
228 JOSE SAEZ GARCIA 3:08:58 3:08:50
211
Absol ma
21
Master ma C. A. Totana
09:27
229 SALVADOR MOLERO MOYA 3:12:56 3:12:54
212
Absol ma
22
Master ma Independent
09:39
230 JOAN FRANCESC CASELLES LLOBELL 3:13:23 3:13:07
213
Absol ma
63
Veter. ma C. A. Gata
09:40
231 RAFAEL MANUEL GARCIA CABRERA 3:30:46 3:30:22
214
Absol ma
64
Veter. ma Independent
10:32
232 ANTONIO BERNAL GARCIA 3:39:56 3:39:33
215
Absol ma
23
Master ma U. E. Elche
11:00



Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions