Mitja Marató Serra d' Oltà

Organitza:






Patrocina:
V MITJA MARATÓ DE MUNTANYA SERRA D'OLTÀ - CALP
5 ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Calp
Diumenge 20 de Desembre de 2009
CLASSIFICACIÓ GENERAL CAMINANTS V MITJA MARATÓ SERRA D'OLTÀ- CALP
Cronometratge www.somesport.com

P Gral
Nom
Club
Temps
T/ Km
1
MANGUETE, PATRICK
Independent
2:40:42
8:02
2
MUNERA SIMON, JORGE
Independent
2:43:51
8:12
3
SANCHEZ POMARES, PASCUAL
U. E. Elche
2:50:57
8:33
4
MAURI ZARAGOZA, PEDRO
Independent
2:50:59
8:33
5
BERNAL GARCIA, ANTONIO
U. E. Elche
2:51:30
8:35
6
PORTEGUIES ZWARTZ, FRENNE
Independent
2:56:51
8:51
7
VILAR LLEDO, MIGUEL ANGEL
Independent
2:56:52
8:51
8
RIPOLL MONTORO, ROQUE
Independent
2:58:03
8:54
9
FEMENIA PASTOR, ANTONIO ENRIQUE
Independent
3:04:56
9:15
10
PINEDA FEMENIA, PEPE
Independent
3:04:57
9:15
11
PINEDA FEMENIA, JOAN
Independent
3:04:57
9:15
12
MELO CAMARENA, INMACULADA
R. C. Náutico Gandia Remo
3:06:37
9:20
13
SALVÀ MULET, ANTONIA
Independent
3:07:28
9:22
14
CASELLES LLOBELL, JOAN FRANCESC
C. A. Gata
3:07:28
9:22
15
SIGNES GÓMEZ, JOSÉ ANTONIO
Independent
3:07:33
9:23
16
MARTI MENDEZ, JORDI
Independent
3:07:58
9:24
17
PORTEGUIES ZWARTZ, DUNIA
Independent
3:08:34
9:26
18
PASTOR AUSINA, MIGUEL
Independent
3:08:54
9:27
19
IVARS SUCH, ANGELA
R. C. Náutico Gandia Remo
3:09:09
9:27
20
RACZ, ELISABETH
Independent
3:09:56
9:30
21
GARCIA ROSELLÓ, CARLOS
Independent
3:09:58
9:30
22
CEBOLLA GRANELL, VICTOR
Independent
3:13:17
9:40
23
IVARS FERNANDEZ, JAIME
Independent
3:13:25
9:40
24
MARIN MORAGUES, PAU
Independent
3:15:52
9:48
25
GARCIA NAVARRO, ALEJANDRO
Independent
3:19:27
9:58
26
GILABERT GOMIS, JOSE
Independent
3:19:28
9:58
27
SMART, JODY
Independent
3:19:29
9:58
28
VILLAESCUSA GARCIA, FRANCISCO
Independent
3:21:16
10:04
29
ESTEBAN SEGURA, JORGE
Independent
3:26:48
10:20
30
SALVÀ COSTA, VICENT
Independent
3:26:53
10:21
31
MULET COSTA, JUAN BAUTISTA
Independent
3:26:55
10:21
32
TORRES SOTO, GINES
C. D. Bike-aventura Elx
3:27:30
10:23
33
MOYA MARTINEZ, PATRICIA
Independent
3:30:34
10:32
34
PASTOR GARCIA, JOSE
Independent
3:30:36
10:32
35
SOTO JAUREGUY, AGUSTIN
Independent
3:30:36
10:32
36
VAN DER LINDEN, HARRY
C. A. Pindaro Joma
3:31:00
10:33
37
LASSOGA, HORST
C. A. Pindaro Joma
3:31:16
10:34
38
CAMAÑEZ GINESTAR, DANIEL
Independent
3:32:03
10:36
39
CASTELLS FEMENIA, MIQUEL
Independent
3:32:06
10:36
40
PASTOR BERTOMEU, XIMO
Independent
3:32:06
10:36
41
CASTELLANOS NORIEGA, OSCAR
Independent
3:32:46
10:38
42
SOLER FERRER, RICARDO
C. A. La Faixa
3:32:48
10:38
43
ORTI TABERNER, BIBIA
Independent
3:35:45
10:47
44
PERAL SOLER, CHELO
Independent
3:36:28
10:49
45
PEREZ ALBEROLA, TANIA
R. C. Nautico Remo Calpe
3:43:43
11:11
46
ROCA MARIANO, RAFA
C. A. Imatge Peluqueros
3:45:18
11:16
47
AGUDO PIZARRO, ANTONIO
Independent
3:46:22
11:19
48
AGUDO GUEVARA, RAQUEL
Independent
3:46:23
11:19
49
JUAN ESPINOSA, GINES
Independent
3:48:53
11:27
50
DORREGO MASEGOSA, JULIO
Independent
3:50:50
11:33
51
DORREGO GONZÁLEZ, RUBEN
Independent
3:50:57
11:33
52
SARASA RIERA, JORGE
Independent
3:51:00
11:33
53
VAZQUEZ MOLL, ANTONIO
Independent
3:51:29
11:34
54
PERLES PRIMERO, JUAN LUIS
Independent
3:51:30
11:35
55
PARRILLA GREGORIO, RAMON
Independent
3:51:44
11:35
56
RIJWDERS, GEORGETTE
Independent
3:52:56
11:39
57
ANNAERT, FANNY
Independent
3:52:56
11:39
58
SIGNES LEIDA, JUAN ANTONIO
C. A. Imatge Peluqueros
3:56:54
11:51
59
TORRES ALBI, FRANCISCO JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
3:59:15
11:58
60
BERNAL GARCIA, COVADONGA
R. C. Náutico Gandia Remo
4:00:23
12:01
61
GARCIA MARTINEZ, EVA Mª
R. C. Náutico Gandia Remo
4:00:23
12:01
62
VELA CARMONA, ENCARNA
R. C. Náutico Gandia Remo
4:00:24
12:01
63
BUIGUES SOLER, ARACELI
Independent
4:03:33
12:11
64
FULLANA VIVES, MATIES
Independent
4:03:34
12:11
65
AINSCOW, RAE CARL
Independent
4:03:56
12:12
66
GONZÁLEZ SÁNCHEZ, JORGE
Independent
4:04:04
12:12
67
MONASOR ORTOLÁ , SHAILA
Independent
4:04:05
12:12
68
OROZCO ROSELLÓ, CONCEPCIÓN
Independent
4:04:06
12:12
69
RODRIGO PEYRO, JOSE LUIS
Independent
4:08:25
12:25
70
VÁZQUEZ ARTÉS, MARÍA JOSÉ
Independent
4:08:28
12:25
71
DENGRA CHILLÓN, CARMEN
C. A. Llebeig Xàbia
4:11:53
12:36
72
NOGUERA SAPENA, DIEGO JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
4:11:54
12:36
73
RIBES BAS, PEPA
C. A. Llebeig Xàbia
4:12:14
12:37
74
ESCUDERO FORONDA, JAIME
C. A. Llebeig Xàbia
4:12:15
12:37
75
AUSINA RODRIGUEZ, MIGUEL
C. A. Benidorm
4:13:17
12:40
76
AUSINA PASTOR, MIGUEL ANGEL
Independent
4:13:18
12:40
77
GARCELÁ WEBER, EMMA
G. Muntanya Calp
4:13:23
12:40
78
WEBER, SONIA
G. Muntanya Calp
4:13:24
12:40
79
MEGÍAS SANCHEZ, AMPARO
Independent
4:15:03
12:45
80
GALIANO POVEDA, MARIA JOSE
Independent
4:15:04
12:45
81
GUEVARA MARFIL, ANA MARIA
R. C. Nautico Remo Calpe
4:19:49
12:59
82
AGUDO GUEVARA, LORENA
Independent
4:19:49
12:59
83
MANGUETE, CHANEL
Independent
4:29:38
13:29
84
PERLES POQUET, ANTONIO
Independent
4:29:39
13:29
85
LLOBELL PEREZ, MAIJO
Independent
4:30:38
13:32
86
XAMANI MONTSERRAT, PILI
Independent
4:30:38
13:32
87
MERINO GONZALEZ, JUAN
G. Espeleologico Gatense
4:30:43
13:32
88
CARDONA TORRES, INMACULADA
G. Espeleologico Gatense
4:30:43
13:32
89
IVARS OLMEDO, BELÉN
Independent
4:30:45
13:32
90
MALONDA OLASO, Mª DOLORES
R. C. Náutico Gandia Remo
4:32:14
13:37
91
SIGNES ALEMANY, TERESA
C. A. Calygat.com
4:32:16
13:37
92
RIBES BERTOMEU, INMACULADA
Independent
4:32:17
13:37
93
PERLES POQUET, IRENE
Independent
4:35:58
13:48
94
MINGORANCE RODRÍGUEZ, MARI CARMEN
R. C. Nautico Remo Calpe
4:42:21
14:07
95
SOLIVELLES CAPÓ, Mª LUISA
R. C. Nautico Remo Calpe
4:42:23
14:07
96
SALAS PEREZ, RAFAEL
Independent
4:42:26
14:07
97
TORRES BOU, VICENT
C. A. Llebeig Xàbia
4:44:11
14:13
98
ORTUÑO DEVESA, JAIME
C. A. Llebeig Xàbia
4:44:12
14:13
99
BISQUERT CHOLBI, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
4:44:12
14:13
100
SEBASTIA MARCO, INO
Independent
4:45:11
14:16
101
PASTOR FURIO, VICENT
Independent
4:45:12
14:16
102
AGUIRRE GIL, IRUNE
Independent
4:45:22
14:16
103
AGUIRRE PASTOR, EDUARDO
Independent
4:45:23
14:16
104
AGUIRRE CAMACHO, EDUARD
Independent
4:45:23
14:16
105
GARCELA WEBER, MARCEL
G. Muntanya Calp
4:45:38
14:17
106
OTERO HERRERO, IVAN
Independent
4:45:38
14:17
107
MONTEJANO PRIMERO, LIDIA
C. A. Llebeig Xàbia
4:49:15
14:28
108
ESCALERA AVILA, CARMEN
G. Espeleologico Gatense
4:50:08
14:30
109
MONFORT MULET, ANTÒNIA
G. Espeleologico Gatense
4:50:08
14:30
110
DOMENECH MARIN, CONCHI
Independent
4:50:47
14:32
111
MEGÍAS SANCHEZ, JOSEFA
Independent
4:50:49
14:32
112
RIPOLL TUR, SARA
Independent
4:53:06
14:39
113
RIPOLL FUERTES, PEDRO
Independent
4:53:11
14:40
114
RIPOLL TUR, CELIA
Independent
4:53:11
14:40
115
TUR ORTOLÁ, FANI
Independent
4:53:14
14:40
116
GISBERT VILLAPLANA, TERE
C. A. Llebeig Xàbia
4:55:52
14:48
117
OMUYA, SOPHIE JOEL AKLAYA
Independent
4:59:32
14:59
118
FELIU SIGNES, ANABEL
Independent
5:01:30
15:05
119
LUNGU, MIRELA
Independent
5:01:31
15:05
120
GINESTAR PEDRO, ALEJANDRO VICENTE
Independent
5:01:43
15:05
121
FELIU SIGNES, EUGENIA
Independent
5:01:46
15:05
122
SOLANA VIDAL, MONTSE
Independent
5:01:46
15:05
123
FELIU BLASCO, BEATRIZ
Independent
5:01:47
15:05
124
CASELLES BORRELL, TERE
Independent
5:01:47
15:05
125
VALIENTE CUESTA, ANTONIO
Independent
5:03:18
15:10
126
LÓPEZ JIMÉNEZ, ANTONIO
Independent
5:03:20
15:10
127
FERNANDEZ SAEZ, JOSE LUIS
Independent
5:03:22
15:10
128
VALIENTE VALERO, JOSE MANUEL
Independent
5:03:22
15:10
129
MORERA SOBÁ, VICENT
Independent
5:10:10
15:31
130
VICENS LORENZO, PEPI
Independent
5:10:10
15:31
131
MULET PONS, Mª DOLORES
Independent
5:11:22
15:34
132
MENGUAL FORNÉS, GEMA ROSA
Independent
5:11:24
15:34
133
SALA SERRA, SILVIA
Independent
5:11:24
15:34
134
CABRERA MÉNDEZ, MARGA
Independent
5:14:45
15:44
135
DEVESA GARCIA, IRENE
Independent
5:14:45
15:44
136
GRAU MORENTE, JUAN BTA.
Independent
5:19:25
15:58
137
ADAM MACHÍ, VERÒNICA
Independent
5:19:26
15:58
138
JUAN MORENO, ÀNGELA
Independent
5:19:26
15:58
139
GONZALEZ PEREZ, ANGEL
Independent
5:50:18
17:31
140
ORTIZ GARCIA, Mª ANGELS
Independent
5:50:19
17:31