IV Mitja Marató de Muntanya Serrà d' Oltà- Calp 2008


4a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà - Diumenge14 de desembre de 2008
4ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Domingo 14 de Diciembre de 2008

 Distància: 21 km
 Desnivell: + 700 m. Dificultat: Mitja
 Eixida: Poliesportiu Municipal.
Classificacions     fotos de la prova

 
CORREDORS
Classificació General de la 4a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà


Pgral Nom Club
P.Cat
Nom
P.SubCat
Categoria Temps
1 SELLÉS SEGUÍ, EMILI C. E. U. Politècnica de Valencia
1
Absoluta Masc
  1:34:57
2 VICENTE FERRANDEZ, JORGE Independent
2
Absoluta Masc
  1:41:37
3 AMAT ASENCIO, DANIEL Independent
3
Absoluta Masc
  1:42:17
4 MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL C. A. Benidorm
4
Absoluta Masc
  1:42:46
5 GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO C. A. Xeresa
5
Absoluta Masc
1
Veterans Masc 1:43:27
6 GÁLVEZ ALVAREZ, JUAN PEDRO C. A. Aventura-T
6
Absoluta Masc
  1:45:52
7 JUAN MARTÍNEZ, RODOLFO C. E. Eldense
7
Absoluta Masc
  1:46:02
8 SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO C. A. Xeresa
8
Absoluta Masc
  1:46:19
9 ALARIO PEIG, OLEGARIO G. Muntanya La Valldigna
9
Absoluta Masc
2
Veterans Masc 1:46:23
10 TARÍ ALONSO, JOSE ANTONIO C. A. Reto 8000
10
Absoluta Masc
3
Veterans Masc 1:46:24
11 MARÍ ORTS, JOSE FRANCISCO C. A. A tota Canya
11
Absoluta Masc
4
Veterans Masc 1:46:26
12 PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO C. A. Llebeig Xàbia
12
Absoluta Masc
  1:47:21
13 GARCIA DE LA REINA, LEANDRO C. A. Franc Beneyto R. Denia
13
Absoluta Masc
5
Veterans Masc 1:48:11
14 LOZANO QUIJADA, FELIO Independent
14
Absoluta Masc
  1:48:35
15 DIAZ CHACON, ISAAC C. A. Llebeig Xàbia
15
Absoluta Masc
  1:49:54
16 SELLÉS JUAN, SALVADOR C. E. Alcoi
16
Absoluta Masc
6
Veterans Masc 1:50:18
17 MORVAN, PHILIPPE Independent
17
Absoluta Masc
  1:50:27
18 MULET DIEGO, VICENT C. A. Gata
18
Absoluta Masc
7
Veterans Masc 1:50:32
19 TORRÓ PENADES, GONZALO Independent
19
Absoluta Masc
  1:50:38
20 PÉREZ GARCIA, KIKO C. A. Apol·ana
20
Absoluta Masc
  1:50:48
21 BLASCO BLASCO, JESÚS G. Il·licità de Muntanyisme
21
Absoluta Masc
8
Veterans Masc 1:51:20
22 GALLEGO BUSTO, ENRIQUE C. A. Apol·ana
22
Absoluta Masc
1
Master Masc 1:51:38
23 BAS BOLUDA, JAVIER Independent
23
Absoluta Masc
  1:51:41
24 BERTOMEU GÓMEZ, JOSE JAVIER Independent
24
Absoluta Masc
  1:53:17
25 CARRILLO GARCIA, JOSE PASCUAL Independent
25
Absoluta Masc
  1:53:27
26 DIAZ LORENZO, GUILLERMO C. A. Altea
26
Absoluta Masc
9
Veterans Masc 1:54:49
27 MARTÍNEZ ALONSO, CARLOS DAVID C. A. Jabalis Dorados
27
Absoluta Masc
  1:55:25
28 REALES FERRER, MIGUEL ANGEL Independent
28
Absoluta Masc
  1:55:26
29 DURILLO VALLÉS, GERMAN C. A. Corremundos
29
Absoluta Masc
  1:55:29
30 TUR CATALÁ, LUIS Independent
30
Absoluta Masc
  1:55:44
31 CANALES MOLINA, PABLO C. A. Km21 Elx
31
Absoluta Masc
  1:56:30
32 PALOMARES GÓMEZ, JESÚS G. Muntanya La Valldigna
32
Absoluta Masc
  1:56:31
33 CANTÓN MENOR, JAVIER Independent
33
Absoluta Masc
  1:56:33
34 CISCAR MORATÓ, VICENT C. E. Tavernes
34
Absoluta Masc
  1:56:47
35 CALABUIG RODRIGO, XAVI C. Alpí Gandia
35
Absoluta Masc
10
Veterans Masc 1:56:49
36 LOZANO QUIJADA, CARLOS Independent
36
Absoluta Masc
  1:56:54
37 BERENGUER GARCIA, SAMUEL Independent
37
Absoluta Masc
  1:57:06
38 RIBES PASTOR, JOSE MARIA Independent
38
Absoluta Masc
11
Veterans Masc 1:57:20
39 VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE C. A. Llebeig Xàbia
39
Absoluta Masc
  1:58:02
40 ESCORTELL BOU, JAIME C. A. Llebeig Xàbia
40
Absoluta Masc
  1:58:02
41 BARAZA SANCHIS, ARTURO C. E. Chelva
41
Absoluta Masc
  1:58:22
42 MATAIX SOLERA, ALEJANDRO C. A. Tri-life
42
Absoluta Masc
  1:58:59
43 TORRES SÁNCHEZ, SERGIO C. A. Ondara
43
Absoluta Masc
  1:58:59
44 IVARS BECERRA, JUAN MIGUEL C. A. Benidorm
44
Absoluta Masc
12
Veterans Masc 1:59:20
45 CARRERO BLANCO MARTÍNEZ, JULIO C. A. Mandarache Cartagena
45
Absoluta Masc
  1:59:27
46 CASTRO LÓPEZ, ANTONIO D. C. A. Gª Galera - Sant Joan
46
Absoluta Masc
2
Master Masc 1:59:42
47 GIL POVEDA, JUAN JOSE C. Esportiu Colivenc
47
Absoluta Masc
13
Veterans Masc 2:00:46
48 LÓPEZ MONTERO, DAVID Independent
48
Absoluta Masc
14
Veterans Masc 2:01:14
49 PASTOR MARHUENDA, ANDRÉS Independent
49
Absoluta Masc
  2:01:43
50 MELIÁ CISNEROS, FRANCESC C. E. Tavernes
50
Absoluta Masc
  2:01:45
51 LANCIS SAEZ, SALVADOR Independent
51
Absoluta Masc
15
Veterans Masc 2:01:50
52 GARCIA LÓPEZ, JACOB G. Muntanya La Valldigna
52
Absoluta Masc
  2:01:54
53 ANTON ALBENTOSA, JAIME C. A. Reto 8000
53
Absoluta Masc
  2:02:03
54 CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL Independent
54
Absoluta Masc
16
Veterans Masc 2:02:26
55 DOMENECH FERNÁNDEZ, JOSE MANUEL C. A. Tri-life
55
Absoluta Masc
  2:02:32
56 MARTÍNEZ PEÑALVER, CARMEN C. A. Benidorm
1
Absoluta Fem
  2:03:07
57 MONCHO SOLER, JOSE FCO. G. E. Gatense
56
Absoluta Masc
  2:03:57
58 PÉREZ SANTACREU, MIGUEL C. Marathon Crevillente HB
57
Absoluta Masc
  2:04:06
59 MALONDA PÉREZ, EDUARDO C. Alpí Gandia
58
Absoluta Masc
  2:04:07
60 GARCIA ROSELLÓ, JOAN C. A. Cametes Spat
59
Absoluta Masc
  2:04:12
61 GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL C. A. Llebeig Xàbia
60
Absoluta Masc
  2:04:12
62 ANDRES MORATALLA, PEDRO C. A. Jabalis Dorados
61
Absoluta Masc
  2:04:23
63 PÉREZ PEÑA, JOSE Independent
62
Absoluta Masc
17
Veterans Masc 2:04:34
64 BAÑOS GOMAR, DANIEL C. A. El Coyote
63
Absoluta Masc
  2:04:42
65 NAVARRO GONZÁLEZ, JAUME C. A. El Coyote
64
Absoluta Masc
  2:04:43
66 VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN G. Muntanya La Valldigna
65
Absoluta Masc
  2:04:52
67 MENGUAL PIERA, IGNACI G. E. Gatense
66
Absoluta Masc
  2:04:53
68 RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÁ C. A. Benissa
67
Absoluta Masc
  2:05:40
69 FLOR HERNÁNDEZ, MIGUEL C. E. Villena
68
Absoluta Masc
18
Veterans Masc 2:05:55
70 TERRATS SERRANO, JOSE C. A. Nativos
69
Absoluta Masc
  2:06:17
71 TORRECILLAS SÁNCHEZ, JUAN ANTONIO Independent
70
Absoluta Masc
  2:06:19
72 REYES GARCIA, FRANCISCO C. A. Favara
71
Absoluta Masc
3
Master Masc 2:06:22
73 GRAU JUAN, JOSE ANTONIO C. E. Trialacant
72
Absoluta Masc
19
Veterans Masc 2:06:29
74 PASTOR SERRA, XAVIER C. Alpí Gandia
73
Absoluta Masc
20
Veterans Masc 2:06:37
75 FERRER PEIRÓ, TINO C. Alpí Gandia
74
Absoluta Masc
21
Veterans Masc 2:06:37
76 PRIETO CANDELA, JOSE IGNACIO C. Marathon Crevillente HB
75
Absoluta Masc
  2:06:44
77 RUIZ COLECHÁ, JOSE Independent
76
Absoluta Masc
  2:06:55
78 GARCIA ARJONA, DIEGO Independent
77
Absoluta Masc
4
Master Masc 2:06:58
79 FERRÁNDEZ ANDREU, VICENTE Independent
78
Absoluta Masc
5
Master Masc 2:07:21
80 JORRO RAMON, JORDI C. A. Benissa
79
Absoluta Masc
  2:07:23
81 SALA MIÑANA, EMILIO C. A. Favara
80
Absoluta Masc
  2:07:24
82 MONZÓ GANDIA, JORGE C. A. RAI77
81
Absoluta Masc
  2:07:31
83 SÁNCHEZ PÉREZ, ESTHER C. A. Mandarache Cartagena
2
Absoluta Fem
  2:07:34
84 NAVARRO CANTO, SIMON C. A. Revestimientos Mediterraneo Novelda
82
Absoluta Masc
  2:07:38
85 GARRIDO URBANO, FRANCISCO Independent
83
Absoluta Masc
  2:07:58
86 ESCUDERO TOLEDO, PEDRO Independent
84
Absoluta Masc
  2:08:00
87 REQUENA GARCIA, ANTONIO Independent
85
Absoluta Masc
  2:08:06
88 MIRALLES VELA, ENRIQUE C. A. Llebeig Xàbia
86
Absoluta Masc
22
Veterans Masc 2:08:08
89 MONCHO PEDRO, JOSE VICENTE G. E. Gatense
87
Absoluta Masc
  2:08:12
90 MARTÍNEZ MINGOTE NAVARRO, JAVIER C. N. Petrer Record Sport
88
Absoluta Masc
  2:08:21
91 SIGNES OROVAY, JAVIER Independent
89
Absoluta Masc
6
Master Masc 2:08:22
92 ROMERO MATEU, XIMO C. A. Vici Natura
90
Absoluta Masc
23
Veterans Masc 2:08:25
93 ROMERO MATEU, LLUIS C. A. Vici Natura
91
Absoluta Masc
24
Veterans Masc 2:08:26
94 SIGNES FORNÉS, JOSE G. E. Gatense
92
Absoluta Masc
  2:08:45
95 GALAN ANTON, ANDRES Independent
93
Absoluta Masc
  2:08:45
96 COMITRE PINA, MARCELO Independent
94
Absoluta Masc
25
Veterans Masc 2:08:50
97 MARTÍNEZ PÉREZ, PASCUAL FCO C. A. Km21 Elx
95
Absoluta Masc
26
Veterans Masc 2:08:51
98 BLASCO BORONAT, FCO JAVIER C. Marathon Crevillente HB
96
Absoluta Masc
27
Veterans Masc 2:08:56
99 MAS BANACLOIG, EMILIO Independent
97
Absoluta Masc
28
Veterans Masc 2:09:11
100 VERCHER BOU, VICENT G. Muntanya Viarany
98
Absoluta Masc
  2:09:45
101 CALATAYUD SUÑER, ENRIQUE C. A. Carcaixent
99
Absoluta Masc
7
Master Masc 2:10:14
102 VILLAROYA I NAVARRO, JOSEP Independent
100
Absoluta Masc
  2:10:26
103 GILABERT GARCIA, GABRIEL Independent
101
Absoluta Masc
  2:10:40
104 WESTERHOFF HERNANDO, FABIAN Independent
102
Absoluta Masc
  2:10:46
105 SEGRELLES FERNÁNDEZ, EDUARDO C. A. La Vila
103
Absoluta Masc
  2:10:59
106 RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR C. A. Molina Avesco
3
Absoluta Fem
  2:11:27
107 CAYUELA GÓMEZ, MIGUEL ANGEL Independent
104
Absoluta Masc
  2:11:45
108 ANAYA CUEVAS, MANUEL JOSE Independent
105
Absoluta Masc
  2:12:22
109 IVARS ESPÍ, MIQUEL ANGEL C. A. La Faixa
106
Absoluta Masc
  2:12:54
110 ANDRES ENGUIX, VICENTE EMILIO G. Muntanya La Valldigna
107
Absoluta Masc
29
Veterans Masc 2:14:25
111 CAMPOS ALBORS, PABLO C. A. Altea
108
Absoluta Masc
  2:14:55
112 LLINARES ZARAGOZA, ENRIC C. T. Komando Fisiojreig
109
Absoluta Masc
  2:15:01
113 PÉREZ VALERA, RAMON C. A. Vici Natura
110
Absoluta Masc
30
Veterans Masc 2:15:24
114 DONET MIÑANA, SERGI C. A. El Mussol
111
Absoluta Masc
  2:15:24
115 CAMPS SENDRA, DAVID C. Esportiu Ambra
112
Absoluta Masc
  2:15:39
116 SASTRE SENDRA, FERNANDO C. E. Xe K Vaig
113
Absoluta Masc
  2:15:40
117 SALVÁ BORONAT, CARLOS SIMEON C. E. Xe K Vaig
114
Absoluta Masc
  2:15:41
118 PALAU VIDAL, JAUME C. A. Vici Natura
115
Absoluta Masc
  2:15:41
119 AMAR AGUILERA, JOSE Mª C. N. Petrer Record Sport
116
Absoluta Masc
  2:16:07
120 CLEMENTE VICARIO, PATXI Independent
117
Absoluta Masc
31
Veterans Masc 2:16:34
121 SERRANO RODRÍGUEZ, RUBEN C. A. The Runnercuestas
118
Absoluta Masc
  2:16:55
122 FIDEL MOLINA, FCO JAVIER C. A. The Runnercuestas
119
Absoluta Masc
  2:16:58
123 AGULLÓ ARTERO, JUAN C. A. Reto 8000
120
Absoluta Masc
8
Master Masc 2:17:14
124 SALVÁ RODRÍGUEZ, JOSE FRANCISCO G. E. Gatense
121
Absoluta Masc
  2:17:27
125 ARIAS MOLINA, JOSE ANGEL C. A. The Runnercuestas
122
Absoluta Masc
  2:17:43
126 BALLESTER CATALÁ, EDGARDO Independent
123
Absoluta Masc
32
Veterans Masc 2:17:57
127 NAVARRO SANCHO, ANA Independent
4
Absoluta Fem
  2:18:04
128 MARTÍNEZ GARCIA, ANTONIO C. A. The Runnercuestas
124
Absoluta Masc
  2:18:12
129 LLUCH BERNABEU, JUAN J. C. Natació La Nucia
125
Absoluta Masc
33
Veterans Masc 2:18:15
130 FRASQUET MENGUAL, SERGI C. A. Les Senilleres
126
Absoluta Masc
  2:18:33
131 PAREDES PATIÑO, JUAN C. A. Les Senilleres
127
Absoluta Masc
  2:18:33
132 FRASQUET MENGUAL, ALEX C. A. Les Senilleres
128
Absoluta Masc
  2:18:33
133 LEAL MONTERO, CARY C. A. Mandarache Cartagena
5
Absoluta Fem
1
Veteranes Fem 2:18:42
134 MARTÍ BARBER, VICENT C. E. U. Politècnica de Valencia
129
Absoluta Masc
  2:18:50
135 MORANTE HERRERO, JUAN MANUEL Independent
130
Absoluta Masc
  2:18:53
136 CARRETERO LUNA, RICARDO C. Natació La Nucia
131
Absoluta Masc
34
Veterans Masc 2:18:56
137 FERRI VALERO, JOSE Independent
132
Absoluta Masc
  2:19:09
138 SESÉ ROVIRA, RAFAEL Independent
133
Absoluta Masc
35
Veterans Masc 2:19:11
139 LISTER, KARL Independent
134
Absoluta Masc
36
Veterans Masc 2:19:17
140 MULET PONS, JOSE MIGUEL C. A. Ondara
135
Absoluta Masc
  2:19:35
141 RIPOLL FERRANDO, JOSE C. A. Altea
136
Absoluta Masc
37
Veterans Masc 2:19:44
142 HERNÁNDEZ OLIVA, JOSE LUIS C. A. The Runnercuestas
137
Absoluta Masc
  2:19:52
143 PEIRÓ SABATER, OLIVIA C. A. Safor - P. Las Salinas
6
Absoluta Fem
  2:19:57
144 SIGNES I GÓMEZ, ENRIC C. A. El Mussol
138
Absoluta Masc
38
Veterans Masc 2:20:08
145 ROSELL GUILLART, DAVID Independent
139
Absoluta Masc
  2:21:49
146 AMOROS BOIX, VICENTE Independent
140
Absoluta Masc
  2:21:50
147 FAYOS MOLLÁ, ISAIES Colla Córrer Passa-ho Bé
141
Absoluta Masc
9
Master Masc 2:21:51
148 FERRER MULET, FRANCESC Independent
142
Absoluta Masc
10
Master Masc 2:21:51
149 GALLEGO GARCIA, MARTIN C. A. The Runnercuestas
143
Absoluta Masc
39
Veterans Masc 2:21:54
150 PÉREZ SORIA, VICENTE A. D. C. Bombers Marina Baixa
144
Absoluta Masc
40
Veterans Masc 2:21:58
151 CASTELLA VICIANO, SANTI Independent
145
Absoluta Masc
  2:22:02
152 CASTELLÁ VICIANO, MIQUEL Independent
146
Absoluta Masc
  2:22:02
153 ZARAGOZÍ LLORENS, DIEGO C. A. Altea
147
Absoluta Masc
41
Veterans Masc 2:22:10
154 SILVESTRE ROMERO, AURELI Independent
148
Absoluta Masc
  2:22:15
155 ARAGÓ SALA, ANTONIO C. E. Tavernes
149
Absoluta Masc
  2:22:23
156 FERRER PEIRO, MANUEL C. A. Franc Beneyto R. Denia
150
Absoluta Masc
42
Veterans Masc 2:22:51
157 LAZARO PÉREZ, RUBEN Independent
151
Absoluta Masc
  2:23:02
158 GARCIA ROMERAL ORTIZ, MAR Independent
7
Absoluta Fem
  2:23:29
159 SAPENA SEGARRA, PERE C. A. Llebeig Xàbia
152
Absoluta Masc
43
Veterans Masc 2:23:59
160 DE ROS WALLACE, NICOLAS C. A. Tri-life
153
Absoluta Masc
  2:23:59
161 STOCCO ROSSI, IVANO Independent
154
Absoluta Masc
  2:24:10
162 BERNAL MEJIÁS, ALFREDO C. N. Petrer Record Sport
155
Absoluta Masc
  2:24:23
163 GÁMEZ LÓPEZ, SERGIO Independent
156
Absoluta Masc
  2:24:32
164 RODRÍGUEZ GARCIA, ENRIQUE Independent
157
Absoluta Masc
  2:24:34
165 GREGORI MUÑOZ, TERESA G. E. Gatense
8
Absoluta Fem
2
Veteranes Fem 2:24:42
166 MULET SOLER, JOSE FRANCISCO G. E. Gatense
158
Absoluta Masc
44
Veterans Masc 2:24:43
167 MORILLAS BALLESTER, JOSE FELIX Independent
159
Absoluta Masc
  2:24:44
168 TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL C. A. Safor - P. Las Salinas
160
Absoluta Masc
  2:25:10
169 SOTO JAUREGUI, AGUSTIN Independent
161
Absoluta Masc
  2:25:22
170 LÓPEZ ARNAIZ, TERESA C. A. Briviesca
9
Absoluta Fem
3
Veteranes Fem 2:25:31
171 APARICIO GARCIA, JUAN MANUEL C. A. Gª Galera - Sant Joan
162
Absoluta Masc
45
Veterans Masc 2:25:45
172 CORDOBA MAURI, DAVID Independent
163
Absoluta Masc
  2:25:54
173 GONZÁLEZ MUÑOZ, EMILIO G. Muntanya La Valldigna
164
Absoluta Masc
  2:26:32
174 PELEGRÍ ESPINOSA, FERNANDO C. E. Tavernes
165
Absoluta Masc
  2:26:53
175 MELENCHÓN SÁNCHEZ, ANA MARIA C. A. Ondara
10
Absoluta Fem
4
Veteranes Fem 2:27:01
176 LUENGO MEDINA, JOSE LUIS C. A. Llebeig Xàbia
166
Absoluta Masc
46
Veterans Masc 2:27:07
177 PÉREZ MORATÓ, JULIAN Independent
167
Absoluta Masc
47
Veterans Masc 2:27:39
178 MARIN GILABERT, ANTONIO LUIS Independent
168
Absoluta Masc
48
Veterans Masc 2:28:35
179 AROSTEGUI CASANS, IÑAKI C. Córrer El Garbí
169
Absoluta Masc
  2:28:49
180 VELASCO VENTURA, JAVIER C. A. Nativos
170
Absoluta Masc
  2:29:04
181 OROZCO FERRER, JOSE Independent
171
Absoluta Masc
  2:29:05
182 BISQUERT ALVADO, INMA C. A. Sense Pressa El Verger
11
Absoluta Fem
  2:29:11
183 VILLAR SANCHO, EDELMIRO C. A. Ondara
172
Absoluta Masc
  2:29:12
184 DOMENECH DURÁ, VICENTE J. C. A. Sense Pressa El Verger
173
Absoluta Masc
  2:29:12
185 TAVERNER TAVERNER, FCO. JAVIER Independent
174
Absoluta Masc
  2:29:55
186 ROCA MARIANO, RAFA C. A. Imatge Peluqueros
175
Absoluta Masc
  2:30:00
187 REEVES, MICHAEL C. A. Altea
176
Absoluta Masc
11
Master Masc 2:30:03
188 VOCES BARRIENTOS, MANUEL Independent
177
Absoluta Masc
49
Veterans Masc 2:30:14
189 BELDA PÉREZ, EDUARDO C. E. Penya Roja
178
Absoluta Masc
  2:30:17
190 ALBERO DOMENECH, EMILIA Independent
12
Absoluta Fem
  2:30:18
191 LÓPEZ GARCIA, IGNACIO Independent
179
Absoluta Masc
50
Veterans Masc 2:30:21
192 LEAL MARTIN, JAVIER C. A. Km21 Elx
180
Absoluta Masc
  2:30:28
193 LÓPEZ GUILLEN, PEDRO Independent
181
Absoluta Masc
51
Veterans Masc 2:30:45
194 MIGUELEZ MARTÍNEZ, ARMANDO Independent
182
Absoluta Masc
12
Master Masc 2:30:48
195 FERRAGUT NAVARRO, DANIEL C. A. La Rabosa
183
Absoluta Masc
  2:30:56
196 MONTALVÁ ROMAGUERA, BERNARDO Independent
184
Absoluta Masc
52
Veterans Masc 2:30:57
197 MIÑANA RAGÜES, FRANCISCO C. Córrer El Garbí
185
Absoluta Masc
  2:30:58
198 ALMIÑANA PELLICER, SUSANA C. Alpí Gandia
13
Absoluta Fem
5
Veteranes Fem 2:30:59
199 CASTELL MARTÍNEZ, DAVID C. A. The Runnercuestas
186
Absoluta Masc
  2:31:24
200 JORRO LLOBELL, JOSÉ MARIA Colla Córrer Passa-ho Bé
187
Absoluta Masc
13
Master Masc 2:31:29
201 SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO C. A. Imatge Peluqueros
188
Absoluta Masc
  2:31:36
202 SOLER PÉREZ, JUAN MIGUEL C. A. Ibañes
189
Absoluta Masc
14
Master Masc 2:32:27
203 CARBONELL FERRANDO, MERXE C. E. Tavernes
14
Absoluta Fem
1
Master Fem 2:32:29
204 ALCARAZ RIVAS, JOSE Independent
190
Absoluta Masc
15
Master Masc 2:33:10
205 GALAN LEO, ANDRES Independent
191
Absoluta Masc
16
Master Masc 2:33:27
206 OROZCO CARRAMOLINOS, RAFAEL Independent
192
Absoluta Masc
  2:33:49
207 MOYA BELLÓN, CARLOS Independent
193
Absoluta Masc
53
Veterans Masc 2:35:03
208 GARCIA ROE, JAVIER Independent
194
Absoluta Masc
54
Veterans Masc 2:35:21
209 BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT C. Córrer La Llebre
195
Absoluta Masc
  2:35:54
210 SÁNCHEZ SERRANO, JOSE ANTONIO C. A. Km21 Elx
196
Absoluta Masc
  2:36:03
211 COSTILLA GARCIA, ALBERTO C. A. Km21 Elx
197
Absoluta Masc
17
Master Masc 2:36:03
212 NAVARRO ANTON, FRANCISCO JOSE C. A. Km21 Elx
198
Absoluta Masc
55
Veterans Masc 2:36:04
213 BOLUFER CARDONA, JUAN BAUTISTA C. A. Llebeig Xàbia
199
Absoluta Masc
56
Veterans Masc 2:38:05
214 MULET BALLESTER, DIEGO Independent
200
Absoluta Masc
  2:39:36
215 LÓPEZ MARTÍNEZ, FERNANDO Independent
201
Absoluta Masc
57
Veterans Masc 2:39:56
216 MOLTÓ GARCIA, ELIA C. A. Daimús Tecnoesport
15
Absoluta Fem
6
Veteranes Fem 2:41:09
217 FUSTER SALAVERT, JOSE VTE C. A. Sarvatxo
202
Absoluta Masc
  2:41:13
218 BLASCO SANSANO, RAMON C. A. Km21 Elx
203
Absoluta Masc
18
Master Masc 2:42:02
219 FEMENIA PASTOR, ANTONIO Independent
204
Absoluta Masc
58
Veterans Masc 2:42:25
220 IBORRA MOLINES, PERE Independent
205
Absoluta Masc
59
Veterans Masc 2:43:05
221 REAL SORIANO, ROSA C. Alpí Gandia
16
Absoluta Fem
7
Veteranes Fem 2:43:24
222 RIPOLL FUERTES, JOAN GABRIEL C. A. Benissa
206
Absoluta Masc
60
Veterans Masc 2:43:34
223 SÁNCHEZ TOVAR, LETICIA Independent
17
Absoluta Fem
  2:43:59
224 RUTEA LÓPEZ, MONICA Independent
18
Absoluta Fem
  2:43:59
225 GONZÁLEZ SERNA, CARLOS Independent
207
Absoluta Masc
61
Veterans Masc 2:45:27
226 DEL AMO NAVARRO, JUAN MARTIN Independent
208
Absoluta Masc
62
Veterans Masc 2:45:48
227 CABRERO PEIRÓ, JORGE Independent
209
Absoluta Masc
  2:46:52
228 GARCIA AGUDO, FELIPE Colla Córrer Passa-ho Bé
210
Absoluta Masc
  2:46:52
229 LÓPEZ AMORÓS, ISMAEL TOMAS Independent
211
Absoluta Masc
63
Veterans Masc 2:47:48
230 PARRA VEÏNAT, ENRIQUE Independent
212
Absoluta Masc
  2:47:56
231 SÁEZ HORTELANO, JOSE Independent
213
Absoluta Masc
  2:47:57
232 ZARAGOZA BALAGUER, JUAN C. A. Ondara
214
Absoluta Masc
  2:49:15
233 GARCIA CONTRÍ, LUIS Independent
215
Absoluta Masc
  2:49:23
234 GAMBIN CANDEL, SANTIAGO Independent
216
Absoluta Masc
  2:49:48
235 SAPENA SEGARRA, JOSEP C. A. Llebeig Xàbia
217
Absoluta Masc
64
Veterans Masc 2:50:14
236 GÓMEZ MARTÍNEZ, FRANCISCA ISABEL Independent
19
Absoluta Fem
  2:50:31
237 VAQUER ARMELL, JOSE MIGUEL Independent
218
Absoluta Masc
19
Master Masc 2:50:59
238 PEDRO SALVÁ, SALVADOR Independent
219
Absoluta Masc
20
Master Masc 2:51:00
239 VENTURA MELIÁ, JOAQUIN Independent
220
Absoluta Masc
21
Master Masc 2:51:23
240 ARAGÓ BIXQUERT, RAFA C. A. Favara
221
Absoluta Masc
  2:51:24
241 MILVAQUES GALAN, JUAN JOSE C. A. Favara
222
Absoluta Masc
  2:51:24
242 LAZA SOLA, SALVADOR C. A. Km 0
223
Absoluta Masc
65
Veterans Masc 2:54:21
243 CLEMENT ANTON, ROSA Independent
20
Absoluta Fem
8
Veteranes Fem 2:54:24
244 MOLTÓ GARCIA, ROBERTO C. Alpí Gandia
224
Absoluta Masc
66
Veterans Masc 2:54:49
245 ESCRIHUELA I BURGUET, SERGI C. Córrer La Llebre
225
Absoluta Masc
  2:55:35
246 ORTIZ LÓPEZ, PEDRO G. E. Gatense
226
Absoluta Masc
  2:55:49
247 ROMERO CRESPO, JUAN ANTONIO Independent
227
Absoluta Masc
  2:56:10
248 GONZÁLEZ GÓMEZ, ANTONIO C. A. Gª Galera - Sant Joan
228
Absoluta Masc
67
Veterans Masc 2:56:26
249 MARIN ALHAMA, PEDRO Independent
229
Absoluta Masc
68
Veterans Masc 2:56:26
250 ALMIÑANA COSTA, NANDA C. E. Tavernes
21
Absoluta Fem
  2:56:47
251 SPEIER, OLAF Independent
230
Absoluta Masc
  2:57:22
252 GARCIA CABRERA, RAFAEL Independent
231
Absoluta Masc
69
Veterans Masc 2:57:26
253 SESMERO CEDIEL, SONIA Independent
22
Absoluta Fem
  3:01:11
254 BONDIA BALANZÁ, JOSE Independent
232
Absoluta Masc
70
Veterans Masc 3:06:30
255 ROMERO FERNÁNDEZ, JOSE LUIS Independent
233
Absoluta Masc
22
Master Masc 3:06:56




Empreses col·laboradores
 

CAMINANTS
Classificació General de la 4a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà

P Gral Nom Club Temps
1 PASTOR BERTOMEU, ANDRES Independent 2:44:50
2 GADEA SÁNCHEZ, ROBERT JOSEP Independent 2:44:51
3 REIG MAS, FRANCISCO Independent 2:47:09
4 MARIN GILABERT, PAU Independent 2:48:48
5 RIVAS FARRES, FRANCISCO Independent 2:50:01
6 ESCALES GARCIA, PERE Independent 2:51:23
7 PALONÉS MORANT, XAVIER Independent 2:51:24
8 ESTRUCH CAMPS, CARLOS Independent 2:51:40
9 FERRER CHESA, SALVIO Independent 2:56:52
10 CAPELLA AMAT, ANTONI C. A. La Rabosa 2:58:07
11 GREGORI FERRAGUD, MIGUEL Independent 2:58:07
12 FERRER MARTÍ, VICENTE Independent 2:58:07
13 MAYOR ADAN, EVA Independent 2:59:13
14 LASSOGA, HORST C. A. Pindaro Joma 2:59:13
15 ORTÍ TABERNER, BIBIÁ C. E. Torrent 2:59:30
16 MOLL SISCAR, VICENTE Independent 3:00:06
17 CALATAYUD MANCEBO, JOAQUIN G. Muntanya Viarany 3:00:10
18 PASTOR AUSINA, MIGUEL Independent 3:04:39
19 GONZÁLEZ CAMAÑEZ, MARCOS Independent 3:07:27
20 PERLES POQUET, ANTONIO Independent 3:08:09
21 GONZÁLEZ QUIRANT, MIGUEL ANGEL Independent 3:12:04
22 MARTIN GARCELA, JUAN MANUEL Independent 3:16:33
23 VAN DER LINDEN, HARRY C. A. Pindaro Joma 3:17:16
24 MAYOR ADAN, PILAR Independent 3:20:03
25 BAZAN COB, JOSE ANTONIO Independent 3:20:03
26 MARIN GUERRERO, RUBEN Independent 3:22:03
27 FONT MONSERRAT, DANIEL Independent 3:22:03
28 VILLASEÑOR MARTIN, DANIEL Independent 3:22:03
29 GARCIA ROSELLÓ, CARLOS Independent 3:22:03
30 MAHIA BELDA, FCO JAVIER Independent 3:29:07
31 SOLER ARBONA, MARIA JOSE Independent 3:29:55
32 BALLESTER TAVERNER, XAVIER Independent 3:29:56
33 TAVERNER TAVERNER, JOSE FERNANDO Independent 3:29:56
34 AGUADO PRIMO, JOSE VICENTE Independent 3:29:57
35 LORA CECILIA, RAFAEL Independent 3:30:43
36 GIL VIVES, VICTOR MANUEL Independent 3:31:37
37 VALLÉS VALLÉS, SANTI Independent 3:31:38
38 NIEMIRA, ANETA G. M. Calp 3:31:39
39 BAUTISTA FORNÉS, DAVID C. A. Ondara 3:31:40
40 MONFORT SIGNES, MIGUEL ANGEL G. E. Gatense 3:32:18
41 SOLER VALLÉS, JOSE LUIS Independent 3:32:21
42 BAÑULS PINEDA, MAITE C. A. Corremundos 3:33:38
43 FERRER BUIGUES, MIQUEL C. A. Corremundos 3:33:38
44 TOMAS MARIN, BEATRIZ Independent 3:34:10
45 CHACON MOYA, MANUEL Independent 3:34:10
46 PARRILLA GREGORIO, RAMON Independent 3:34:11
47 PÉREZ ALBEROLA, TANIA Independent 3:34:11
48 PEDRO PEDRÓS, JOSE C. A. Gata 3:35:59
49 MIRALLES BERENGUER, BERNADETTE Independent 3:35:59
50 VIVES FOS, RICHARD Independent 3:37:56
51 GONZÁLEZ GARCIA, RAMON C. A. Llebeig Xàbia 3:40:38
52 GISBERT VILLAPLANA, TERE C. A. Llebeig Xàbia 3:40:38
53 GRIMALT TORRES, LITA C. A. Llebeig Xàbia 3:40:39
54 MORATÓ DELGADO, RAFAEL Independent 3:40:58
55 MARTÍNEZ PUIGCERVER, PABLO Independent 3:42:13
56 CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL C. A. Cametes Spat 3:42:14
57 CASTELLS FEMENIA, MIGUEL Independent 3:44:28
58 SEGUÍ ALEMANY, PAU Independent 3:44:28
59 QUEROL MAS, SANTI Independent 3:44:28
60 ROSELLÓ JORRO, JOSE JOAQUIN Independent 3:44:29
61 STOFFELS, QUINTEN Independent 3:45:09
62 STOFFELS, ARNE Independent 3:45:10
63 CABEZAS HERNANDEZ, MANUEL Independent 3:45:16
64 PAREDES PATIÑO, GEMA C. A. Les Senilleres 3:45:36
65 FRASQUET MENGUAL, MARI CARMEN C. A. Les Senilleres 3:45:36
66 SARASA RIERA, JORGE Independent 3:49:51
67 GÓMEZ GRAS, ARTURO J. Independent 3:50:18
68 PELLÍN MIRA, MARI CRUZ Independent 3:50:19
69 DELGADO URBINA, SUSANA Independent 3:50:34
70 FERREIRA CABRERA, NURIA Independent 3:50:56
71 VIVES IVARS, JOSE Independent 3:50:56
72 FERRER ROSELLÓ, CRISTINA Independent 3:52:32
73 MARTÍNEZ ALEMANY, ROSA MARIA C. A. Gata 3:54:05
74 PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO C. A. Gata 3:54:05
75 MORATÓ MAURI, MIGUEL Independent 3:54:41
76 CISCAR MARTÍNEZ, EVA Independent 3:54:41
77 FUENCARRAL CANTOS, FABIAN C. E. Tavernes 3:56:07
78 MAHIQUES MANSANET, PILAR C. E. Tavernes 3:56:07
79 CANO GARCIA, PAULINO C. Córrer El Garbí 3:56:45
80 SÁNCHEZ POMARES, PASCUAL U. E. Elche 3:57:12
81 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, HORACIO FEDME 3:58:10
82 GOMILA GIMÉNEZ, ANTONIO Independent 3:58:10
83 ALBUJER GARCIA, JUAN JOSE Independent 3:58:16
84 FABRA SAEZ, FERNANDO Independent 4:00:30
85 NOGUERA ASENCIO, MARIA Independent 4:00:32
86 PÉREZ IBARRA, ANTONIO Independent 4:00:32
87 DOMENECH BROTONS, ROMUALDO U. E. Elche 4:03:05
88 PASCUAL SÁNCHEZ, VICENTE U. E. Elche 4:03:05
89 MOLTÓ GARCIA, PAU C. Alpí Gandia 4:04:18
90 TUR POQUET, MACARENA Independent 4:06:00
91 PERLES POQUET, IRENE Independent 4:06:01
92 GÓMEZ CRESPO, ADELA M. Independent 4:06:59
93 GÓMEZ CRESPO, JOSE CARLOS Independent 4:07:00
94 ESCOBAR MUÑOZ, RICARDO Independent 4:12:42
95 GÓMEZ RUFETE, JOSE Independent 4:12:43
96 ALONSO GÓMEZ, ANGELES C. A. Gª Galera - Sant Joan 4:13:01
97 JURADO CARMONA, JESUS C. A. Gª Galera - Sant Joan 4:13:01
98 GISBERT GARCIA, CAMILO Independent 4:13:02
99 VALLORI LLOBREGAT, IGNACIO C. Alpí Gandia 4:13:03
100 CABRERA MENDEZ, MONICA Independent 4:13:04
101 CABRERA MÉNDEZ, MARGARITA Independent 4:13:04
102 MAÑEZ RAMIS, JOSE VTE. C. Córrer El Garbí 4:15:20
103 PUIG LINUESA, FERRAN Independent 4:15:21
104 SANCHIS MÁRQUEZ, JUAN CARLOS C. A. Penyagolosa 4:15:21
105 RUIZ GÓMEZ, NURIA Independent 4:19:19
106 MARTÍNEZ ZARAGOZÍ, MONICA Independent 4:19:21
107 RIPOLL MARQUEZ, CRISTINA Independent 4:19:21
108 GILABERT CORPAS, JOAQUIN Independent 4:19:22
109 SAIZ MÉNDEZ, SILVIA Independent 4:19:57
110 GARCELÁ WEBER, MARCEL G. M. Calp 4:25:54
111 TOMAS GINER, ANTONIA Independent 4:25:54
112 WEBER, SONIA G. M. Calp 4:25:55
113 GONZÁLEZ MAS, INMACULADA Independent 4:33:13
114 ROCHA SORIANO, Mª SOLEDAD Independent 4:33:13
115 MORA REY, FRANCISCO Independent 4:33:13
116 PERLES POQUET, ANA Independent 5:21:42
117 RUS SANTACREU, DAVID Independent 5:21:43
118 ANDRADA PANTOJA, ANTONIA Independent 5:22:01
119 LIFANTE GIL, FRANCISCO Independent 5:22:01
120 SALA MULET, MATI Independent 5:22:01

 

 
Mitja Marató Calp 08