Som Esport
III Mitja Marató de Muntanya Serrà d' Oltà- Calp 2007
Patrocinadors

3a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà - Diumenge16 de desembre de 2007
3ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Domingo 16 de Diciembre de 2007

Categories del Corredors

Distància: 20,2 km
Desnivell: + 700 m.
Dificultat: MitjaEixida i Meta: Poliesportiu Municipal.

Fotos 2007   Classificació Subcategories   Classificació  Caminants


CORREDORS
Classificació General de la 3a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà

P. Gral Nom Club
P. Cat
Categoria Temps
P. Subcat
Subcategoria
1 SELLÉS SEGUÍ, EMILI C. E. U. Politècnica de Valencia
1
Absoluta Masc 1:36:33
 
2 GARCIA PÉREZ, JOSE Independent
2
Absoluta Masc 1:39:41
 
3 FORNÉS GINART, JOSEP ANTONI C. A. Atletes Xàtiva
3
Absoluta Masc 1:43:33
 
4 CABEZAS GARCIA, AITOR Independent
4
Absoluta Masc 1:46:28
 
5 LÁZARO PÉREZ, FRANCISCO C. E. Villena
5
Absoluta Masc 1:46:40
1
Veterans Masc
6 CLEMENTE ALBERO, JORDI FEDME
6
Absoluta Masc 1:46:42
 
7 NAVARRO PÉREZ, JOSE ANTONIO C. E. Villena
7
Absoluta Masc 1:48:24
 
8 LOZANO QUIJADA, FELIO Independent
8
Absoluta Masc 1:49:36
 
9 ALARIO PEIG, OLEGARIO C. Córrer La Llebre
9
Absoluta Masc 1:50:22
2
Veterans Masc
10 CLIMENT CORTES, MAURO C. A. Les Llebres
10
Absoluta Masc 1:53:09
 
11 GALLEGO BUSTO, ENRIQUE C. A. Apol·ana
11
Absoluta Masc 1:56:05
3
Veterans Masc
12 JUAN MARTÍNEZ, RODOLFO C. E. Eldense
12
Absoluta Masc 1:56:46
 
13 MALPICA LILLO, JUAN JOSE C. E. Villena
13
Absoluta Masc 1:57:48
4
Veterans Masc
14 RIBES PASTOR, JOSE MARIA Independent
14
Absoluta Masc 1:57:54
5
Veterans Masc
15 CALABUIG RODRIGO, XAVI C. Alpí Gandia
15
Absoluta Masc 1:57:57
6
Veterans Masc
16 GÓMEZ CONESA, ALFREDO Independent
16
Absoluta Masc 1:59:23
 
17 MORANT CANO, ENRIC C. Alpí Gandia
17
Absoluta Masc 1:59:23
 
18 DÍAZ CHACON, ISAAC Independent
18
Absoluta Masc 1:59:38
 
19 ROMÁ JULIÁ, DAVID C. A. Les Llebres
19
Absoluta Masc 1:59:44
 
20 RUANO SÁNCHEZ, LUIS ANGEL Independent
20
Absoluta Masc 1:59:49
 
21 SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL C. A. La Faixa
21
Absoluta Masc 2:02:20
 
22 CASTELLÓ COSTA, ALBERT C. A. Cametes Spat
22
Absoluta Masc 2:02:27
 
23 VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE C. A. Llebeig Xàbia
23
Absoluta Masc 2:02:52
 
24 GARCIA HERNÁNDEZ, MARCOS Independent
24
Absoluta Masc 2:02:59
 
25 MIRA CABRERA, SERGIO Independent
25
Absoluta Masc 2:03:15
 
26 RIPOLL TORRES, ADRIAN G. M. Calp
26
Absoluta Masc 2:04:28
 
27 CELDRÁN GARCIA, JORGE Independent
27
Absoluta Masc 2:04:31
 
28 SELLÉS JUAN, SALVADOR C. E. Alcoi
28
Absoluta Masc 2:05:58
7
Veterans Masc
29 MATOSES PALACIOS, ALFREDO C. Triatló Sueca
29
Absoluta Masc 2:06:20
8
Veterans Masc
30 TUR CATALÁ, LUIS Independent
30
Absoluta Masc 2:06:28
 
31 ESCORTELL BOU, JAIME C. A. Llebeig Xàbia
31
Absoluta Masc 2:06:41
 
32 SEMPERE ANTON, ANGEL Independent
32
Absoluta Masc 2:06:53
 
33 DURILLO VALLÉS, GERMAN C. A. Corremundos
33
Absoluta Masc 2:07:04
 
34 CHAIGNEAU, BENOIT Independent
34
Absoluta Masc 2:07:09
 
35 GONZÁLEZ MANCHON, DAVID C. E. Eldense
35
Absoluta Masc 2:07:34
 
36 MONCHO SOLER, JOSE FCO. G. E. Gatense
36
Absoluta Masc 2:07:36
 
37 GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL C. A. Llebeig Xàbia
37
Absoluta Masc 2:07:47
 
38 SIGNES FORNÉS, JOSE G. E. Gatense
38
Absoluta Masc 2:08:11
 
39 ALBEROLA TERUEL, SERGI C. Multiesport Marina Alta
39
Absoluta Masc 2:08:19
 
40 PICÓ PINA, ANTONIO JOSE C. Piero Magli Record Sport
40
Absoluta Masc 2:08:19
 
41 CASTRO LÓPEZ, ANTONIO D. C. A. Sant Joan - A to Trapo
41
Absoluta Masc 2:08:36
1
Master Masc
42 MORVAN, PHILIPPE Independent
42
Absoluta Masc 2:09:07
 
43 CORBI CARPENA, JUAN Independent
43
Absoluta Masc 2:09:20
9
Veterans Masc
44 CANALES MOLINA, PABLO Independent
44
Absoluta Masc 2:10:45
 
45 FERRÁNDEZ ANDREU, VICENTE Independent
45
Absoluta Masc 2:11:31
10
Veterans Masc
46 BALLESTER CATALÁ, EDGARDO Independent
46
Absoluta Masc 2:11:31
11
Veterans Masc
47 DE LA FUENTE PASTOR, HORACIO Independent
47
Absoluta Masc 2:11:32
 
48 UREÑA CONTRERAS, ANGEL C. A. Pindaro Palmar
48
Absoluta Masc 2:12:47
12
Veterans Masc
49 BLASCO BAÑULS, JUAN V. C. A. Sarvatxo
49
Absoluta Masc 2:14:54
 
50 GARCIA ARJONA, DIEGO Independent
50
Absoluta Masc 2:15:15
13
Veterans Masc
51 LARDEUR, OLIVIER Independent
51
Absoluta Masc 2:15:22
 
52 FRASQUET MENGUAL, SERGI Independent
52
Absoluta Masc 2:15:25
 
53 CAMPOS FELIPE, VICENTE Independent
53
Absoluta Masc 2:15:25
 
54 COMITRE PINA, MARCELO Independent
54
Absoluta Masc 2:16:26
14
Veterans Masc
55 GARCIA GIMENO, JUAN BAUTISTA C. Alpí Gandia
55
Absoluta Masc 2:16:39
 
56 TOMAS LIZCANO, JOSE LUIS Independent
56
Absoluta Masc 2:18:30
 
57 ALBEROLA GARCIA, RAMON U. E. Elche
57
Absoluta Masc 2:18:55
 
58 TUDELA CORET, CARLOS C. Alpí Gandia
58
Absoluta Masc 2:19:13
2
Master Masc
59 FERRER GARCIA, JOSE C. Muntanyer Xeraco
59
Absoluta Masc 2:19:38
 
60 JUAN RUANO, MANUEL C. A. C.O.D.A.
60
Absoluta Masc 2:19:44
 
61 COLOMINA TORREGROSA, IGNACIO C. A. Les Llebres
61
Absoluta Masc 2:20:02
 
62 MARTÍNEZ CHOVER, FRANCISCO C. A. Sarvatxo
62
Absoluta Masc 2:20:21
 
63 RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR C. A. Molina Avesco
1
Absoluta Fem 2:20:35
 
64 BARBERÁ CABALLERO, VICENTE J. Independent
63
Absoluta Masc 2:20:40
 
65 IVORRA PÉREZ, JUAN BAUTISTA C. A. Sant Joan - A to Trapo
64
Absoluta Masc 2:22:21
15
Veterans Masc
66 HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO C. A. Ondara
65
Absoluta Masc 2:22:31
 
67 MULET MONFORT, MIGUEL G. E. Gatense
66
Absoluta Masc 2:22:45
 
68 RAMÍREZ PUERTO, JOSE C. A. La Rabosa
68
Absoluta Masc 2:22:53
16
Veterans Masc
69 JORRO RAMON, JORDI C. A. Dianium
67
Absoluta Masc 2:22:53
 
70 PAREDES PATIÑO, JUAN Independent
69
Absoluta Masc 2:22:54
 
71 SIGNES OROVAY, JAVIER Independent
70
Absoluta Masc 2:23:02
3
Master Masc
72 BAUTISTA FORNÉS, DAVID C. A. Ondara
71
Absoluta Masc 2:23:24
 
73 MONCHO PEDRO, JOSE VICENTE G. E. Gatense
72
Absoluta Masc 2:24:01
 
74 PLÁ ESCOLANO, DAVID C. A. Sarvatxo
73
Absoluta Masc 2:24:07
 
75 ZARAGOZÍ LLORENS, DIEGO Independent
74
Absoluta Masc 2:24:11
17
Veterans Masc
76 LLORENTE NIETO, PEDRO C. E. El Portell
75
Absoluta Masc 2:24:28
 
77 COJO CARRASCO, ROBERTO Independent
76
Absoluta Masc 2:24:38
 
78 SASTRE SENDRA, FERNANDO C. E. Xe K Vaig
77
Absoluta Masc 2:25:04
 
79 PIQUERAS QUILES, JOSEP MIQUEL C. A. Corbera
78
Absoluta Masc 2:25:07
18
Veterans Masc
80 DOMÍNGUEZ TURPIN, RAFAEL Independent
79
Absoluta Masc 2:25:08
 
81 FERRÁNDEZ GARCIA, RUBEN Independent
80
Absoluta Masc 2:25:26
 
82 GIL VALLS, ANTONIO Independent
81
Absoluta Masc 2:25:41
 
83 MOSCARDÓ PARADA, JOSE MANUEL S. Alzirenya Montanyers
82
Absoluta Masc 2:25:41
 
84 ORTIZ LÓPEZ, PEDRO G. E. Gatense
83
Absoluta Masc 2:26:12
 
85 POLLAN VALDERREY, LISARDO Independent
84
Absoluta Masc 2:26:19
19
Veterans Masc
86 SALVÁ BORONAT, CARLOS SIMEON C. E. Xe K Vaig
85
Absoluta Masc 2:26:57
 
87 SIGNES I GÓMEZ, ENRIC Independent
86
Absoluta Masc 2:27:02
20
Veterans Masc
88 FRASQUET MENGUAL, ALEX Independent
87
Absoluta Masc 2:27:16
 
89 LILLO SOLER, JOSE C. A. Sant Joan - A to Trapo
88
Absoluta Masc 2:28:50
21
Veterans Masc
90 GONZÁLEZ PÉREZ, ANGEL Independent
89
Absoluta Masc 2:28:53
 
91 MULET SOLER, JOSEP G. E. Gatense
90
Absoluta Masc 2:29:18
22
Veterans Masc
92 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO C. Muntanyer Xeraco
91
Absoluta Masc 2:29:24
23
Veterans Masc
93 GARCIA BENITO, DAVID C. A. La Rabosa
92
Absoluta Masc 2:29:29
 
94 CAPELLA AMAT, ANTONI C. A. La Rabosa
93
Absoluta Masc 2:29:31
 
95 FERRAGUT NAVARRO, DANIEL C. A. La Rabosa
94
Absoluta Masc 2:29:32
 
96 MARTÍNEZ HERMIDA, ALBERTO Independent
95
Absoluta Masc 2:29:53
 
97 GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO Independent
96
Absoluta Masc 2:31:15
 
98 SEMPERE MARTÍNEZ, JOSE Independent
97
Absoluta Masc 2:32:56
 
99 GALAN GIL, BERNAT C. A. Ondara
98
Absoluta Masc 2:33:17
 
100 ROMERO CRESPO, JUAN ANTONIO Independent
99
Absoluta Masc 2:33:25
 
101 LÓPEZ MARTÍNEZ, FERNANDO Independent
100
Absoluta Masc 2:33:41
24
Veterans Masc
102 IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL C. A. La Faixa
101
Absoluta Masc 2:33:54
 
103 TERRATS SERRANO, JOSE Independent
102
Absoluta Masc 2:33:58
 
104 FUSTER SALAVERT, JOSE VTE C. A. Sarvatxo
103
Absoluta Masc 2:34:04
 
105 PEIRÓ SABATER, OLIVIA C. A. Safor - P. Las Salinas
2
Absoluta Fem 2:34:08
 
106 DOMENECH DURÁ, JUAN C. A. El Verger
104
Absoluta Masc 2:34:36
 
107 TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL C. A. Safor - P. Las Salinas
105
Absoluta Masc 2:36:04
 
108 MELENCHÓN SÁNCHEZ, ANA MARIA C. A. Ondara
3
Absoluta Fem 2:36:39
1
Veteranas Fem
109 LEON LEON, GREGORIO Independent
106
Absoluta Masc 2:37:01
 
110 BOSCÁ SANCHIS, VICENT C. Alpí Gandia
107
Absoluta Masc 2:37:08
 
111 VILLAR SANCHO, EDELMIRO C. A. Ondara
108
Absoluta Masc 2:37:13
 
112 GUILLÉN RIERA, MATIAS Independent
109
Absoluta Masc 2:37:24
25
Veterans Masc
113 SALA FERRER, XIMO C. E. Pego
110
Absoluta Masc 2:37:35
26
Veterans Masc
114 FEMENIA PASTOR, ANTONIO Independent
111
Absoluta Masc 2:37:43
27
Veterans Masc
115 PÉREZ MORATÓ, JULIAN Independent
112
Absoluta Masc 2:37:52
28
Veterans Masc
116 REIG MAS, FRANCISCO Independent
114
Absoluta Masc 2:38:35
29
Veterans Masc
117 PASTOR BERTOMEU, ANDRES Independent
113
Absoluta Masc 2:38:35
 
118 TRIVES SORIANO, ANTONIO Independent
115
Absoluta Masc 2:39:31
 
119 CEBRIAN MONTEAGUDO, MIGUEL C. Alpí Gandia
116
Absoluta Masc 2:40:21
30
Veterans Masc
120 SIGNES FRASES, PEDRO G. E. Gatense
117
Absoluta Masc 2:40:45
 
121 PÉREZ SÁNCHEZ, SANTIAGO Independent
118
Absoluta Masc 2:40:51
 
122 ALMIÑANA PELLICER, SUSANA C. Alpí Gandia
4
Absoluta Fem 2:41:10
 
123 CLEMENTE VICARIO, FRANCISCO Independent
119
Absoluta Masc 2:41:44
 
124 DONDERIS PASTOR, SALVADOR Independent
120
Absoluta Masc 2:41:45
 
125 PÉREZ DOLS, ENRIQUE Independent
121
Absoluta Masc 2:42:58
 
126 LÓPEZ ARNAIZ, TERESA Independent
5
Absoluta Fem 2:43:13
2
Veteranas Fem
127 VAQUER ARMELL, JOSE MIGUEL Independent
122
Absoluta Masc 2:43:41
4
Master Masc
128 DOMENECH DURÁ, VICENTE J. C. A. El Verger
123
Absoluta Masc 2:43:42
 
129 JURADO CARMONA, JESUS C. A. Sant Joan - A to Trapo
124
Absoluta Masc 2:43:58
5
Master Masc
130 JORRO LLOBELL, JOSÉ MARIA Colla Córrer Passa-ho Bé
125
Absoluta Masc 2:45:17
6
Master Masc
131 APARICIO GARCIA, JUAN MANUEL C. A. Sant Joan - A to Trapo
126
Absoluta Masc 2:45:38
31
Veterans Masc
132 PAGAN CONESA, RAMON U. E. Elche
127
Absoluta Masc 2:46:20
32
Veterans Masc
133 BOU PITTARD, DAMIAN C. A. Benidorm
128
Absoluta Masc 2:46:29
 
134 SAPENA SEGARRA, JOSEP C. A. Llebeig Xàbia
129
Absoluta Masc 2:47:15
33
Veterans Masc
135 BUENDIA ARENAS, SONIA Independent
6
Absoluta Fem 2:48:04
 
136 PÉREZ DE BARO, JOSE MANUEL Independent
130
Absoluta Masc 2:48:04
 
137 CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTE C. A. Llebeig Xàbia
131
Absoluta Masc 2:48:18
34
Veterans Masc
138 GREGORI MUÑOZ, TERESA Independent
7
Absoluta Fem 2:48:30
3
Veteranas Fem
139 MARIN GILABERT, PAU Independent
132
Absoluta Masc 2:49:16
7
Master Masc
140 SÁNCHEZ LUETCHFORD, ANTONIO Independent
133
Absoluta Masc 2:54:26
35
Veterans Masc
141 MOLTÓ GARCIA, ELIA C. Alpí Gandia
8
Absoluta Fem 2:54:36
 
142 LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUEL C. Córrer El Garbí
134
Absoluta Masc 2:54:38
36
Veterans Masc
143 SAPENA SEGARRA, PERE C. A. Llebeig Xàbia
135
Absoluta Masc 2:56:06
37
Veterans Masc
144 LLORET MIRET, TOMAS Independent
136
Absoluta Masc 2:56:36
 
145 GIL POLO, JOSE C. A. Sant Joan - A to Trapo
137
Absoluta Masc 2:56:52
8
Master Masc
146 SANZ VALLEJO, MARIA C. Alpí Gandia
9
Absoluta Fem 2:57:06
 
147 LUQUE MORENO, JOSE JAVIER Independent
138
Absoluta Masc 3:00:23
 
148 MAYOR GONZÁLEZ, JOSE RAMON Independent
139
Absoluta Masc 3:00:49
38
Veterans Masc
149 FERRI VALERO, JOSE Independent
140
Absoluta Masc 3:04:35
 
150 CAMARENA MURCIA, PATRICIA Independent
10
Absoluta Fem 3:04:36
 
151 ROMERO FERNÁNDEZ, JOSE LUIS Independent
141
Absoluta Masc 3:05:06
9
Master Masc
152 LAZA SOLA, SALVADOR Independent
142
Absoluta Masc 3:08:39
39
Veterans Masc
153 BONDIA BALANZÁ, JOSE Independent
143
Absoluta Masc 3:09:39
40
Veterans Masc
154 GUARDIOLA FERRANDO, VICENTE Independent
144
Absoluta Masc 3:11:00
 
155 CISNEROS BAZAGOITIA, MARTA Independent
11
Absoluta Fem 3:12:55
 
156 CUBEL SÁNCHEZ, PABLO Independent
145
Absoluta Masc 3:12:55
 
157 ROSELL GUILLART, DAVID Independent
146
Absoluta Masc 3:22:01
 


mitja marató Calp 2007
Patrocinadors de la prova



CAMINANTS
Classificació General de la 3a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà



P. Gral
Nom Club Temps
1
TALENS I CLIMENT, DAVID FEDME 2:43:26
2
ROYO MARTÍNEZ, MIGUEL Independent 2:51:12
3
LÓPEZ GUILLEN, PEDRO Independent 2:51:13
4
MOLERO MOYA, SALVADOR Independent 2:51:13
5
SESMERO CEDIEL, SONIA Independent 2:57:53
6
BAÑULS SESMERO, SERGIO JOSE Independent 2:58:12
7
MORENO BALLESTERO, JOSE MANUEL Independent 3:03:10
8
SEBASTIÁ I FRANCÉS, SUSANNA C. A. Fedme 3:05:08
9
CARBONELL PONS, FELIPE C. A. Sarvatxo 3:05:30
10
PINEDA FARRIER, JOSE Independent 3:05:46
11
PIQUERAS TORRES, JONATHAN C. A. Corbera 3:06:04
12
DELLA RAMBLA, JUAN VICENTE Independent 3:11:15
13
CARDONA MARSAL, RAMON C. A. Llebeig Xàbia 3:11:15
14
KAHNE, NICOLAS Independent 3:12:03
15
PASTOR AUSINA, MIGUEL Independent 3:12:04
16
BUADES CASANOVA, RUBEN Independent 3:12:20
17
DÍAZ CERRO, MANUEL Independent 3:14:27
18
MATEU ABIETAR, ANTONIO Independent 3:16:57
19
ANIORTE GARCIA, CARLOS D. Independent 3:18:51
20
ZARAGOZA LLORENS, SALVADOR Independent 3:26:56
21
LÖWE, LEROY Independent 3:26:57
22
BAZAN COB, JOSE ANTONIO Independent 3:28:01
23
BERTOMEU SUCH, JOSE MIGUEL Independent 3:28:48
24
GARCIA IVARS, SALVADOR Independent 3:28:49
25
TONDA MARTÍNEZ, JOSE Independent 3:30:02
26
AUSINA PASTOR, MIGUEL ANGEL Independent 3:30:03
27
JUAN MARTÍ, RAQUEL Independent 3:30:23
28
GRIMALT PEDRÓS, ALFONSO G. E. Gatense 3:30:23
29
PERLES POQUET, ANTONIO Independent 3:30:26
30
VAN DER LINDEN, HARRY C. A. Pindaro Palmar 3:30:26
31
VIVES IVARS, JOSE Independent 3:30:29
32
NAVAS RIBES, FRANCISCO C. A. Llebeig Xàbia 3:31:35
33
DEVESA MAYOR, JOSE RAMÓN C. A. Llebeig Xàbia 3:31:35
34
CASTELLÓ VALLÉS, VICENT C. A. Llebeig Xàbia 3:31:35
35
PIQUERAS QUILES, VICENT Independent 3:33:34
36
MARTIN GARCELA, JUAN MANUEL Independent 3:38:28
37
BAYDAL LLORCA, PEPE Independent 3:38:29
38
GARCELÁ BORONAT, JAIME Independent 3:38:30
39
GARCIA BERTOMEU, VERONICA Independent 3:41:45
40
GÓMEZ SÁNCHEZ, RAUL Independent 3:41:46
41
ALARCÓN GONZÁLEZ-MATA, CESAR Independent 3:42:28
42
LAUWERS NELISSEN, LAURA Independent 3:44:43
43
LAUWERS NELISSEN, CATHELINE Independent 3:44:44
44
MAYOR ADAN, EVA Independent 3:45:13
45
MAHIQUES ARLANDIS, RAFA C. E. Benigànim 3:45:13
46
LORA CECILIA, RAFAEL Independent 3:46:48
47
CARDONA SERRA, JOSE RAMON C. A. Llebeig Xàbia 3:47:19
48
JACQUES, CRISTOPHE Independent 3:48:15
49
BORREDÁ ALBAORT, RAFA C. E. Benigànim 3:48:18
50
MIRALLES BERENGUER, BERNADETTE Independent 3:49:44
51
SÁNCHEZ MARCO, MIGUEL Independent 3:50:13
52
GORRIS MARTÍNEZ, RAFA Independent 3:58:07
53
MORATÓ MAURI, MIGUEL Independent 3:58:22
54
ORTUÑO DEVESA, JAIME C. A. Llebeig Xàbia 3:58:25
55
PERAL SOLER, CHELO Independent 4:04:33
56
PERELLÓ ORONOZ, JOSE C. A. Corbera 4:04:34
57
BISQUERT CHOLBI, JUAN C. A. Llebeig Xàbia 4:05:27
58
GISBERT VILLAPLANA, TERE C. A. Llebeig Xàbia 4:09:21
59
GRIMALT TORRES, LITA C. A. Llebeig Xàbia 4:09:21
60
RUBIO MATEO, MAXI C. A. Llebeig Xàbia 4:09:21
61
GÓMEZ CRESPO, ADELA MARIA Independent 4:10:39
62
GÓMEZ CRESPO, JOSE CARLOS Independent 4:10:40
63
CARPI PÉREZ, MARIA JOSE C. A. El Verger 4:15:37
64
BISQUERT ALVADO, INMA C. A. El Verger 4:15:38
65
DEVESA VIVES, ANGELA Independent 4:23:18
66
DOMENECH BROTONS, ROMUALDO U. E. Elche 4:23:33
67
PASCUAL SÁNCHEZ, VICENTE U. E. Elche 4:23:34
68
MOLTÓ GARCIA, PAU C. Alpí Gandia 4:32:12
69
CHOVER ESCRIHUELA, DOLORES Independent 4:38:55
70
FAYOS ROSELL, RAFAEL Independent 4:38:55
71
VINSON PALMER, ALBERTO Independent 4:38:55
72
MARTÍNEZ BAÑULS, MONICA Independent 4:38:56
73
RIPOLL MARQUEZ, CRISTINA Independent 4:49:52
74
RUIZ GÓMEZ, NURIA Independent 4:49:52
75
LLORENS ORTS, MAITE C. E. Benigànim 4:52:06
76
BATALLER SOLER, JAUME C. E. Benigànim 4:52:06
77
BALLESTER TAVERNER, XAVIER Independent 4:58:59
78
ORTOLÁ SENDRA, TAMARA Independent 4:58:59
79
PASTOR ANTOLI, AMPARO C. E. Benigànim 5:02:28
80
PAREDES PATIÑO, GEMA Independent 5:11:57
81
FRASQUET MENGUAL, MARI CARMEN Independent 5:11:58
82
SIGNES ALEMANY, TERESA Independent 5:11:58
83
BORREDÁ VALLÉS, BORJA C. E. Benigànim 5:15:48
84
VALLES VIDAL, JULIA C. E. Benigànim 5:15:48
85
CABRERA MÉNDEZ, MARAGARITA Independent 5:17:01
86
PERLES POQUET, IRENE Independent 5:17:02
87
IVARS OLMEDO, MERCEDES Independent 5:36:57
88
VÁZQUEZ SUCH, AARON Independent 5:36:57
89
IVARS OLMEDO, BELEN Independent 5:36:57
90
IVARS TUR, CLARA Independent 5:37:52
91
SCHNEIDER MARTÍNEZ, MARINA Independent 5:39:04
Disseny Web: Som Esport
 
SOM ESPORT 2007: Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves