IV Mitja Marató de Muntanya Serrà d' Oltà- Calp 2008


4a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà - Diumenge14 de desembre de 2008
4ª Media Maratón de Montaña Serrà D'Oltà - Domingo 14 de Diciembre de 2008

 Distància: 21 km
 Desnivell: + 700 m. Dificultat: Mitja
 Eixida: Poliesportiu Municipal.
Classificacions     fotos de la prova

 
Classificació per subcategories de la 4a Mitja Marató de Muntanya Serra d’Oltà
CORREDORS


P.SubCat
Nom Club Subcategoria Temps
P.Gral
P.Cat
Categoria
1
LEAL MONTERO, CARY C. A. Mandarache Cartagena Veteranes Fem 2:18:42
133
5
Absoluta Fem
2
GREGORI MUÑOZ, TERESA G. E. Gatense Veteranes Fem 2:24:42
165
8
Absoluta Fem
3
LÓPEZ ARNAIZ, TERESA C. A. Briviesca Veteranes Fem 2:25:31
170
9
Absoluta Fem
4
MELENCHÓN SÁNCHEZ, ANA MARIA C. A. Ondara Veteranes Fem 2:27:01
175
10
Absoluta Fem
5
ALMIÑANA PELLICER, SUSANA C. Alpí Gandia Veteranes Fem 2:30:59
198
13
Absoluta Fem
6
MOLTÓ GARCIA, ELIA C. A. Alpí Gandia Veteranes Fem 2:41:09
216
15
Absoluta Fem
7
REAL SORIANO, ROSA C. Alpí Gandia Veteranes Fem 2:43:24
221
16
Absoluta Fem
8
CLEMENT ANTON, ROSA Independent Veteranes Fem 2:54:24
243
20
Absoluta Fem
       
 
       
 
P.SubCat
Nom Club Subcategoria Temps
P.Gral
P.Cat
Categoria
1
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO C. A. Xeresa Veterans Masc 1:43:27
5
5
Absoluta Masc
2
ALARIO PEIG, OLEGARIO G. Muntanya La Valldigna Veterans Masc 1:46:23
9
9
Absoluta Masc
3
TARÍ ALONSO, JOSE ANTONIO C. A. Reto 8000 Veterans Masc 1:46:24
10
10
Absoluta Masc
4
MARÍ ORTS, JOSE FRANCISCO C. A. A tota Canya Veterans Masc 1:46:26
11
11
Absoluta Masc
5
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO C. A. Franc Beneyto R. Denia Veterans Masc 1:48:11
13
13
Absoluta Masc
6
SELLÉS JUAN, SALVADOR C. E. Alcoi Veterans Masc 1:50:18
16
16
Absoluta Masc
7
MULET DIEGO, VICENT C. A. Gata Veterans Masc 1:50:32
18
18
Absoluta Masc
8
BLASCO BLASCO, JESÚS G. Il·licità de Muntanyisme Veterans Masc 1:51:20
21
21
Absoluta Masc
9
DIAZ LORENZO, GUILLERMO C. A. Altea Veterans Masc 1:54:49
26
26
Absoluta Masc
10
CALABUIG RODRIGO, XAVI C. Alpí Gandia Veterans Masc 1:56:49
35
35
Absoluta Masc
11
RIBES PASTOR, JOSE MARIA Independent Veterans Masc 1:57:20
38
38
Absoluta Masc
12
IVARS BECERRA, JUAN MIGUEL C. A. Benidorm Veterans Masc 1:59:20
44
44
Absoluta Masc
13
GIL POVEDA, JUAN JOSE C. Esportiu Colivenc Veterans Masc 2:00:46
47
47
Absoluta Masc
14
LÓPEZ MONTERO, DAVID Independent Veterans Masc 2:01:14
48
48
Absoluta Masc
15
LANCIS SAEZ, SALVADOR Independent Veterans Masc 2:01:50
51
51
Absoluta Masc
16
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL Independent Veterans Masc 2:02:26
54
54
Absoluta Masc
17
PÉREZ PEÑA, JOSE Independent Veterans Masc 2:04:34
63
62
Absoluta Masc
18
FLOR HERNÁNDEZ, MIGUEL C. E. Villena Veterans Masc 2:05:55
69
68
Absoluta Masc
19
GRAU JUAN, JOSE ANTONIO C. E. Trialacant Veterans Masc 2:06:29
73
72
Absoluta Masc
20
PASTOR SERRA, XAVIER C. Alpí Gandia Veterans Masc 2:06:37
74
73
Absoluta Masc
21
FERRER PEIRÓ, TINO C. Alpí Gandia Veterans Masc 2:06:37
75
74
Absoluta Masc
22
MIRALLES VELA, ENRIQUE C. A. Llebeig Xàbia Veterans Masc 2:08:08
88
86
Absoluta Masc
23
ROMERO MATEU, XIMO C. A. Vici Natura Veterans Masc 2:08:25
92
90
Absoluta Masc
24
ROMERO MATEU, LLUIS C. A. Vici Natura Veterans Masc 2:08:26
93
91
Absoluta Masc
25
COMITRE PINA, MARCELO Independent Veterans Masc 2:08:50
96
94
Absoluta Masc
26
MARTÍNEZ PÉREZ, PASCUAL FCO C. A. Km21 Elx Veterans Masc 2:08:51
97
95
Absoluta Masc
27
BLASCO BORONAT, FCO JAVIER C. Marathon Crevillente HB Veterans Masc 2:08:56
98
96
Absoluta Masc
28
MAS BANACLOIG, EMILIO Independent Veterans Masc 2:09:11
99
97
Absoluta Masc
29
ANDRES ENGUIX, VICENTE EMILIO G. Muntanya La Valldigna Veterans Masc 2:14:25
110
107
Absoluta Masc
30
PÉREZ VALERA, RAMON C. A. Vici Natura Veterans Masc 2:15:24
113
110
Absoluta Masc
31
CLEMENTE VICARIO, PATXI Independent Veterans Masc 2:16:34
120
117
Absoluta Masc
32
BALLESTER CATALÁ, EDGARDO Independent Veterans Masc 2:17:57
126
123
Absoluta Masc
33
LLUCH BERNABEU, JUAN J. C. Natació La Nucia Veterans Masc 2:18:15
129
125
Absoluta Masc
34
CARRETERO LUNA, RICARDO C. Natació La Nucia Veterans Masc 2:18:56
136
131
Absoluta Masc
35
SESÉ ROVIRA, RAFAEL Independent Veterans Masc 2:19:11
138
133
Absoluta Masc
36
LISTER, KARL Independent Veterans Masc 2:19:17
139
134
Absoluta Masc
37
RIPOLL FERRANDO, JOSE C. A. Altea Veterans Masc 2:19:44
141
136
Absoluta Masc
38
SIGNES I GÓMEZ, ENRIC C. A. El Mussol Veterans Masc 2:20:08
144
138
Absoluta Masc
39
GALLEGO GARCIA, MARTIN C. A. The Runnercuestas Veterans Masc 2:21:54
149
143
Absoluta Masc
40
PÉREZ SORIA, VICENTE A. D. C. Bombers Marina Baixa Veterans Masc 2:21:58
150
144
Absoluta Masc
41
ZARAGOZÍ LLORENS, DIEGO C. A. Altea Veterans Masc 2:22:10
153
147
Absoluta Masc
42
FERRER PEIRO, MANUEL C. A. Franc Beneyto R. Denia Veterans Masc 2:22:51
156
150
Absoluta Masc
43
SAPENA SEGARRA, PERE C. A. Llebeig Xàbia Veterans Masc 2:23:59
159
152
Absoluta Masc
44
MULET SOLER, JOSE FRANCISCO G. E. Gatense Veterans Masc 2:24:43
166
158
Absoluta Masc
45
APARICIO GARCIA, JUAN MANUEL C. A. Gª Galera - Sant Joan Veterans Masc 2:25:45
171
162
Absoluta Masc
46
LUENGO MEDINA, JOSE LUIS C. A. Llebeig Xàbia Veterans Masc 2:27:07
176
166
Absoluta Masc
47
PÉREZ MORATÓ, JULIAN Independent Veterans Masc 2:27:39
177
167
Absoluta Masc
48
MARIN GILABERT, ANTONIO LUIS Independent Veterans Masc 2:28:35
178
168
Absoluta Masc
49
VOCES BARRIENTOS, MANUEL Independent Veterans Masc 2:30:14
188
177
Absoluta Masc
50
LÓPEZ GARCIA, IGNACIO Independent Veterans Masc 2:30:21
191
179
Absoluta Masc
51
LÓPEZ GUILLEN, PEDRO Independent Veterans Masc 2:30:45
193
181
Absoluta Masc
52
MONTALVÁ ROMAGUERA, BERNARDO Independent Veterans Masc 2:30:57
196
184
Absoluta Masc
53
MOYA BELLÓN, CARLOS Independent Veterans Masc 2:35:03
207
193
Absoluta Masc
54
GARCIA ROE, JAVIER Independent Veterans Masc 2:35:21
208
194
Absoluta Masc
55
NAVARRO ANTON, FRANCISCO JOSE C. A. Km21 Elx Veterans Masc 2:36:04
212
198
Absoluta Masc
56
BOLUFER CARDONA, JUAN BAUTISTA C. A. Llebeig Xàbia Veterans Masc 2:38:05
213
199
Absoluta Masc
57
LÓPEZ MARTÍNEZ, FERNANDO Independent Veterans Masc 2:39:56
215
201
Absoluta Masc
58
FEMENIA PASTOR, ANTONIO Independent Veterans Masc 2:42:25
219
204
Absoluta Masc
59
IBORRA MOLINES, PERE Independent Veterans Masc 2:43:05
220
205
Absoluta Masc
60
RIPOLL FUERTES, JOAN GABRIEL C. A. Benissa Veterans Masc 2:43:34
222
206
Absoluta Masc
61
GONZÁLEZ SERNA, CARLOS Independent Veterans Masc 2:45:27
225
207
Absoluta Masc
62
DEL AMO NAVARRO, JUAN MARTIN Independent Veterans Masc 2:45:48
226
208
Absoluta Masc
63
LÓPEZ AMORÓS, ISMAEL TOMAS Independent Veterans Masc 2:47:48
229
211
Absoluta Masc
64
SAPENA SEGARRA, JOSEP C. A. Llebeig Xàbia Veterans Masc 2:50:14
235
217
Absoluta Masc
65
LAZA SOLA, SALVADOR C. A. Km 0 Veterans Masc 2:54:21
242
223
Absoluta Masc
66
MOLTÓ GARCIA, ROBERTO C. Alpí Gandia Veterans Masc 2:54:49
244
224
Absoluta Masc
67
GONZÁLEZ GÓMEZ, ANTONIO C. A. Gª Galera - Sant Joan Veterans Masc 2:56:26
248
228
Absoluta Masc
68
MARIN ALHAMA, PEDRO Independent Veterans Masc 2:56:26
249
229
Absoluta Masc
69
GARCIA CABRERA, RAFAEL Independent Veterans Masc 2:57:26
252
231
Absoluta Masc
70
BONDIA BALANZÁ, JOSE Independent Veterans Masc 3:06:30
254
232
Absoluta Masc
       
 
       
 
P.SubCat
Nom Club Subcategoria Temps
P.Gral
P.Cat
Categoria
1
CARBONELL FERRANDO, MERXE C. E. Tavernes Master Fem 2:32:29
203
14
Absoluta Fem
       
 
       
 
P.SubCat
Nom Club Subcategoria Temps
P.Gral
P.Cat
Categoria
1
GALLEGO BUSTO, ENRIQUE C. A. Apol·ana Master Masc 1:51:38
22
22
Absoluta Masc
2
CASTRO LÓPEZ, ANTONIO D. C. A. Gª Galera - Sant Joan Master Masc 1:59:42
46
46
Absoluta Masc
3
REYES GARCIA, FRANCISCO C. A. Favara Master Masc 2:06:22
72
71
Absoluta Masc
4
GARCIA ARJONA, DIEGO Independent Master Masc 2:06:58
78
77
Absoluta Masc
5
FERRÁNDEZ ANDREU, VICENTE Independent Master Masc 2:07:21
79
78
Absoluta Masc
6
SIGNES OROVAY, JAVIER Independent Master Masc 2:08:22
91
89
Absoluta Masc
7
CALATAYUD SUÑER, ENRIQUE C. A. Carcaixent Master Masc 2:10:14
101
99
Absoluta Masc
8
AGULLÓ ARTERO, JUAN C. A. Reto 8000 Master Masc 2:17:14
123
120
Absoluta Masc
9
FAYOS MOLLÁ, ISAIES Colla Córrer Passa-ho Bé Master Masc 2:21:51
147
141
Absoluta Masc
10
FERRER MULET, FRANCESC Independent Master Masc 2:21:51
148
142
Absoluta Masc
11
REEVES, MICHAEL C. A. Altea Master Masc 2:30:03
187
176
Absoluta Masc
12
MIGUELEZ MARTÍNEZ, ARMANDO Independent Master Masc 2:30:48
194
182
Absoluta Masc
13
JORRO LLOBELL, JOSÉ MARIA Colla Córrer Passa-ho Bé Master Masc 2:31:29
200
187
Absoluta Masc
14
SOLER PÉREZ, JUAN MIGUEL C. A. Ibañes Master Masc 2:32:27
202
189
Absoluta Masc
15
ALCARAZ RIVAS, JOSE Independent Master Masc 2:33:10
204
190
Absoluta Masc
16
GALAN LEO, ANDRES Independent Master Masc 2:33:27
205
191
Absoluta Masc
17
COSTILLA GARCIA, ALBERTO C. A. Km21 Elx Master Masc 2:36:03
211
197
Absoluta Masc
18
BLASCO SANSANO, RAMON C. A. Km21 Elx Master Masc 2:42:02
218
203
Absoluta Masc
19
VAQUER ARMELL, JOSE MIGUEL Independent Master Masc 2:50:59
237
218
Absoluta Masc
20
PEDRO SALVÁ, SALVADOR Independent Master Masc 2:51:00
238
219
Absoluta Masc
21
VENTURA MELIÁ, JOAQUIN Independent Master Masc 2:51:23
239
220
Absoluta Masc
22
ROMERO FERNÁNDEZ, JOSE LUIS Independent Master Masc 3:06:56
255
233
Absoluta Masc
       
 
       
 




Mitja Marató Calp 08