Som Esport

   1ª Marxa a peu i cursa per Muntanya Serra Cortina - Finestrat

1ª CURSA PER MUNTANYA SERRA CORTINA - FINESTRAT


Data: 21 de Març de 2010
Localitat: Finestrat ( Alacant )
Eixida i Meta: Plaça de la Comunitat Europea ( consultar com arribar >>)
Organitza: Ajuntament de Finestrat i Centre Excursionista el Portell.

Servei de vestuari I dutxes en la zona de Meta

CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS I CURSA PER MUNTANYA SERRA CORTINA

Primer Anterior

P Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
101
TARRAZONA BENAVENT, JAVIER
42
Veterans Masculí C. A. Daimús Tecnoesport
2:15:58
06:50
102
PEREZ SORIA, VICENTE
43
Veterans Masculí Independent
2:15:59
06:50
103
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
58
Senior Masculí Independent
2:16:02
06:50
104
GUARDIOLA FERRANDO, VICENT
59
Senior Masculí Independent
2:16:43
06:52
105
DE LA CALLE GARCIA, ALFONSO
60
Senior Masculí Independent
2:16:46
06:52
106
ALBALADEJO PASTOR, JUAN JOSE
61
Senior Masculí Independent
2:16:48
06:52
107
BONAL LUCAS, JAVIER
62
Senior Masculí Independent
2:17:13
06:54
108
BAUTISTA FORNES, DAVID RENDER
63
Senior Masculí C. A. Ondara
2:17:43
06:55
109
UBEDA FERRERO, JESUS
44
Veterans Masculí C. A. Xàtiva
2:17:44
06:55
110
MUÑOZ HINOJO, JAVIER
45
Veterans Masculí C. A. Cárnicas Serrano
2:20:39
07:04
111
DIAZ DEL PINO, JESÚS
46
Veterans Masculí Independent
2:20:59
07:05
112
SANCHEZ MANCHÓN, JOSE
47
Veterans Masculí C. Excursionista Crevillent
2:21:01
07:05
113
FUSTER MESTRE, ANA
1
Veterans Femení C. A. l' Espenta
2:21:09
07:06
114
LOPEZ MARTINEZ, FERNANDO
48
Veterans Masculí C. D. C. La Marina
2:21:14
07:06
115
ARTESEROS PELAEZ, SANTIAGO
64
Senior Masculí Elche Triatlón Club
2:21:14
07:06
116
BELLOT CASCALES, JAVIER
65
Senior Masculí Independent
2:21:43
07:07
117
GADEA MASCARELL, JOSE RAMON
66
Senior Masculí C. A. Safor
2:21:45
07:07
118
VIDAL MORA, DIEGO MANUEL
67
Senior Masculí C. A. Totana
2:21:56
07:08
119
RÚIZ MARTÍNEZ, PEDRO
68
Senior Masculí C. A. Totana
2:21:56
07:08
120
PEIRO SABATER, OLIVIA
3
Senior Femení C. A. Safor
2:21:56
07:08
121
SAVALL IBIZA, JOAQUIN
49
Veterans Masculí C. A. l' Espenta
2:22:31
07:10
122
APARICIO GARCÍA, JUAN MANUEL
50
Veterans Masculí C. A. A to trapo
2:22:50
07:11
123
MARTIN ARELLANO, JOSÉ ANGEL
51
Veterans Masculí Independent
2:23:05
07:11
124
OCHEDA HERVAS, JOSEP LLUIS
52
Veterans Masculí C. A. Els Coixos
2:23:43
07:13
125
GAMEZ LOPEZ, SERGI
69
Senior Masculí Independent
2:24:44
07:16
126
PEREZ PALOP, JUAN MIGUEL
70
Senior Masculí Independent
2:24:44
07:16
127
ALVENTOSA GOMEZ, ANTONIO CARMELO
53
Veterans Masculí Independent
2:24:51
07:17
128
TAVALLO BALBASTRE, RAFA
71
Senior Masculí C. A. Safor
2:24:52
07:17
129
GUILLEN RIERA, MACIÀ
54
Veterans Masculí C. A. Altea
2:24:57
07:17
130
MONCHO OLASO, JAVIER
72
Senior Masculí Independent
2:25:05
07:17
131
LOPEZ FERRANDEZ, RAMON
55
Veterans Masculí C. Excursionista Crevillent
2:25:32
07:19
132
RIPOLL FUERTES, JOAN GABRIEL
56
Veterans Masculí C. A. Benissa
2:25:34
07:19
133
MAS I ESTELA, SALVADOR
57
Veterans Masculí C. A. Benissa
2:25:34
07:19
134
MAS PEREZ, FRANCISCO
73
Senior Masculí C. A. Marathon Crevillent
2:29:24
07:30
135
CANDELA GIL, VICENTE
58
Veterans Masculí C. A. Marathon Crevillent
2:29:24
07:30
136
RIPOLL FERRANDO, JOSE
59
Veterans Masculí C. A. Altea
2:29:25
07:31
137
VILAR LLEDO, MIGUEL
60
Veterans Masculí Independent
2:29:44
07:31
138
VASCO SANCHEZ, JOSE ANTONIO
74
Senior Masculí Independent
2:29:46
07:32
139
FLETCHER, AMANDA
2
Veterans Femení C. A. Franc Beneyto R. Denia
2:29:57
07:32
140
MERÍ FLUIXÀ, SALVADOR
61
Veterans Masculí Independent
2:29:58
07:32
141
PIERA MARTIN, BASILIO
62
Veterans Masculí C. Córrer El Garbí
2:30:08
07:33
142
LAZARO PEREZ, RUBEN
75
Senior Masculí P. Montañera Jabalí Dorado
2:30:35
07:34
143
CASTRO CUADROS, ROBERTO
76
Senior Masculí Independent
2:30:42
07:34
144
VELASCO VENTURA, JAVIER
77
Senior Masculí C. A. Nativos
2:30:42
07:34
145
MURCIA PEREZ, RAIMUNDO
63
Veterans Masculí S. Tiro de Pichón Elche
2:31:12
07:36
146
FERRER BALAGUER, SANTIAGO
78
Senior Masculí Independent
2:31:20
07:36
147
GARCIA ROÉ, F. XAVIER
64
Veterans Masculí Independent
2:31:24
07:37
148
LLÀCER SOLER, CRISTINA Mª
3
Veterans Femení C. A. Altea
2:31:25
07:37
149
MEZQUIDA LLORET, JOSE MIGUEL
65
Veterans Masculí C. Muntanyenca Altea
2:31:26
07:37
150
GONZALEZ GARCIA, JOSE MARIA
79
Senior Masculí C. A. Promesas Villena
2:32:18
07:39
151
MENOR GARCIA, ANGELA
4
Senior Femení C. A. Promesas Villena
2:32:19
07:39
152
GARCIA VALVERDE, PEPE
66
Veterans Masculí C. A. Daimús Tecnoesport
2:32:29
07:40
153
MUÑOZ TORTOSA, ELADIO JAVIER
80
Senior Masculí S. Tiro de Pichón Elche
2:32:35
07:40
154
MUÑOZ ANSO, JOSE MARIA
67
Veterans Masculí S. Tiro de Pichón Elche
2:32:36
07:40
155
LÓPEZ PUERTO, MATÍAS
68
Veterans Masculí C. Alhama Orientación y Montaña
2:33:43
07:44
156
VAELLO REOS , JAUME
81
Senior Masculí Independent
2:34:46
07:47
157
GARZO BOTELLA, JOSE
69
Veterans Masculí C. A. Xàtiva
2:35:03
07:48
158
BOSCÁ SANCHIS, VICENTE
82
Senior Masculí C. Alpí Gandia
2:35:05
07:48
159
BALLESTER GARCIA, EVA
5
Senior Femení S. Tiro de Pichón Elche
2:35:06
07:48
160
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
83
Senior Masculí C. Excursionista Crevillent
2:35:09
07:48
161
VALLÉS VALLÉS, SANTI
84
Senior Masculí Independent
2:35:20
07:48
162
TALAVERA LABRADOR, JUAN
70
Veterans Masculí C. A. Oranje Alfaz del Pi
2:35:44
07:50
163
CUERVA MOLINA, NICOLÀS
85
Senior Masculí Independent
2:36:02
07:50
164
VOCES BARRIENTOS, MANUEL
71
Veterans Masculí Independent
2:36:06
07:51
165
CORDOBA ALCAHUZ, JUAN
72
Veterans Masculí Independent
2:36:09
07:51
166
QUILES BELDA, EDUARDO
86
Senior Masculí C. A. A to trapo
2:36:54
07:53
167
RICO CUADRADO, JUAN MIGUEL
87
Senior Masculí C. A. Petrer Nepalia
2:36:54
07:53
168
BAEZA URIOS, ANTONIO
73
Veterans Masculí Independent
2:36:56
07:53
169
COLOMA PEREZ, LLUIS
74
Veterans Masculí C. A. La Costera
2:38:49
07:59
170
IBORRA TORREGROSA, VICENTE
75
Veterans Masculí S. Tiro de Pichón Elche
2:39:29
08:01
171
COUSILLAS ECHEGOYEN, MANUEL
76
Veterans Masculí Independent
2:39:33
08:01
172
CALERO MARTINEZ, TIBURCIO
77
Veterans Masculí C. Natació La Nucia
2:40:32
08:04
173
MONTEJO CARPINTERO, MANUEL
78
Veterans Masculí C. Natació La Nucia
2:40:33
08:04
174
GONZÁLEZ GALLEGO, JAIME
88
Senior Masculí Independent
2:43:08
08:12
175
GERMAN HERRERA, ALONSO
79
Veterans Masculí C. A. Oranje Alfaz del Pi
2:44:25
08:16
176
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, FCO. JAVIER
89
Senior Masculí Independent
2:44:27
08:16
177
LLANES DOMINGO, JOSE
80
Veterans Masculí Independent
2:46:23
08:22
178
SANCHIS GREGORI, SANTIAGO
90
Senior Masculí Independent
2:46:52
08:23
179
VICENTE LOPEZ, MARIA ISABEL
6
Senior Femení Independent
2:47:17
08:24
180
LLORCA SOLER, JOSEP
81
Veterans Masculí Independent
2:47:18
08:24
181
VILLODRE MARTINEZ, EDUARDO
82
Veterans Masculí C. A. Galapagos
2:48:36
08:28
182
BALBASTRE AGUSTI, ENRIQUE
83
Veterans Masculí C. A. Galapagos
2:48:37
08:28
183
PERELLÓ TALENS, MÓNICA
7
Senior Femení C. A. Cent Cames
2:49:18
08:30
184
CORTES LOPEZ, RICHARD
91
Senior Masculí C. Natació La Nucia
2:50:03
08:33
185
BAQUERO ROJAS, FRANCISCO
92
Senior Masculí Independent
2:50:03
08:33
186
DE FRUTOS PEREZ, ELOY
93
Senior Masculí C. A. Benidorm
2:50:31
08:34
187
CERDÁ ALBERO, ANA MARÍA
8
Senior Femení C. Cerrando Bares Mountain Team
2:52:24
08:40
188
CERDÁ BENAVENT, JOSÉ
84
Veterans Masculí C. E. Colivenc
2:52:24
08:40
189
SIMARRO VILLALBA, SERGIO
94
Senior Masculí Independent
2:53:08
08:42
190
MAGRO SERVET, FERNANDO
85
Veterans Masculí Independent
2:53:08
08:42
191
ZARAGOZA RAMÓN, FRANCISCO
86
Veterans Masculí Independent
2:54:51
08:47
192
GUTIERREZ PONTES, ANGELA
4
Veterans Femení Independent
2:54:51
08:47
193
SERRANO AMORES, JULIA
5
Veterans Femení C. A. Altea
2:54:51
08:47
194
MARTINEZ GONZALEZ, PACO
87
Veterans Masculí U. E. Elche
2:56:13
08:51
195
DE LA CALLE GARCÍA, JULIO
88
Veterans Masculí Independent
2:59:52
09:02
196
REDPATH, LORRAINE
6
Veterans Femení Independent
3:01:45
09:08
197
MARTINEZ PEDROSA, ANTONIO
89
Veterans Masculí Independent
3:06:08
09:21

 
Som Esport | Disseny Web Som Esport | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions | Cronometratge