IV Media Maratón Ciutat de Dénia

Clasificación General de la IV Mitja Marató Ciutat de Dénia - Gran Premi Travermed


Siguiente Último
 Corredores 1 a 100 de 788

         

CRONOMETRAJE SOM ESPORT

P.Gral Nombre
P. Cat
Categoria Club
Tiempo
T/ Km
1 HABASSA, ABDELHADI
1
Senior M C. A. J' Hayber - Playas de Castellón
1:07:13
03:11
2 EL HASSANY, ABDELGHANI
2
Senior M C. A. Carrefour Lleida
1:07:55
03:13
3 EDDERYOUCH, CHERKAOUI
3
Senior M Independent
1:09:33
03:18
4 DAY DAY, MOHAMED SAID
4
Senior M C. A. Dianium
1:10:34
03:21
5 ELFELHI, ABDELHAKIM
5
Senior M C. A. Inmobiliaria Maracena
1:10:38
03:21
6 ALEGRE SÁNCHEZ, CARLOS
6
Senior M C. A. Puerto de Alicante
1:11:11
03:22
7 MACHI ORTIZ, DOMINGO
1
Veterans A M C. A. Pindaro Galius
1:14:45
03:33
8 MEDINA ZAPATA, BEATO
7
Senior M C. A. Q-Fitness
1:15:36
03:35
9 SEGUÍ LAMIRANT, MARC
8
Senior M C. A. Terra Natura
1:15:38
03:35
10 VILA TORTOSA, MIGUEL
2
Veterans A M C. A. Enguera
1:15:46
03:35
11 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
3
Veterans A M C. A. Dianium
1:16:00
03:36
12 MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
9
Senior M Independent
1:16:23
03:37
13 MORAL ROMERO, PEDRO
4
Veterans A M C. Córrer El Garbí
1:16:49
03:38
14 ABELLAN LUCAS, DANIEL
1
Junior M C. A. Cárnicas Serrano
1:17:04
03:39
15 FUSET IBOR, FERNANDO A.
5
Veterans A M Independent
1:17:39
03:41
16 MORERA LLORCA, SANTI
10
Senior M C. Triatló Oliva
1:17:46
03:41
17 FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
6
Veterans A M C. A. Dianium
1:17:59
03:42
18 MAS LEYDA, VICENTE JOSE
2
Junior M C. A. Cametes Spat
1:18:07
03:42
19 ALMIÑANA DONET, JUAN
11
Senior M C. A. Carcaixent
1:18:19
03:43
20 VAÑO BENEYTO, IGNACIO
12
Senior M C. A. Bocairent
1:18:39
03:44
21 PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
7
Veterans A M Independent
1:18:50
03:44
22 SABORIDO TORRES, GUSTAVO
13
Senior M C. A. 42 y pico
1:18:51
03:44
23 SOLIS MARTÍNEZ, FERNANDO
14
Senior M C. A. 42 y pico
1:18:51
03:44
24 RUSKE, PHILIPP
15
Senior M Independent
1:18:58
03:45
25 SAIZ SÁNCHEZ, GABRIEL
8
Veterans A M C. Esportiu Colivenc
1:19:33
03:46
26 LLOPIS CHELI, VICENTE J.
9
Veterans A M C. A. Franc Beneyto Runner's
1:19:37
03:46
27 FERRER BALLESTER, FERNANDO
16
Senior M C. A. El Verger
1:19:47
03:47
28 PUIG GRIMALT, PERFECTO
3
Junior M C. A. Dianium
1:20:11
03:48
29 CLIMENT CORTÉS, MAURO
17
Senior M C. A. Les Llebres
1:20:22
03:49
30 DE LA RIVA PÉREZ, JAVIER
18
Senior M C. A. Canal Isabel II
1:21:01
03:50
31 GONZÁLEZ VIAMONTE, YAMILKA
1
Veterans A F C. A. Canal Isabel II
1:21:06
03:51
32 JUAN TORTOSA, ALBERTO
10
Veterans A M Independent
1:21:19
03:51
33 McKINNON, MAXINE
2
Veterans A F C. A. Dianium
1:21:19
03:51
34 PELLICER ALCARAZ, AIMON
19
Senior M C. Triatló Oliva
1:21:26
03:52
35 MIÑANA MENA, JOSEP VICENT
11
Veterans A M C. Triatló Oliva
1:21:32
03:52
36 CASELLES PEDRO, JOSE
12
Veterans A M C. A. Gata
1:21:47
03:53
37 BOU SOLIVA, JESUS
20
Senior M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:21:54
03:53
38 PÉREZ SOLER, EMILI
13
Veterans A M C. A. Cap-i-Cua
1:22:00
03:53
39 COMPANY PUIG, PASCUAL C.
14
Veterans A M C. Esportiu Ambra
1:22:01
03:53
40 MOLLÁ SANCHIS, XIMO
21
Senior M Independent
1:22:05
03:53
41 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
15
Veterans A M C. A. Benissa
1:22:20
03:54
42 MAAROUF, MOHAMED
22
Senior M C. A. Corremundos
1:22:31
03:55
43 BORDERA JUAN, JOSE VICENTE
16
Veterans A M C. A. El Castellet
1:22:37
03:55
44 GONZÁLEZ INGLES, LUIS MIGUEL
1
Especial Independent
1:22:53
03:56
45 GIL TORMO, SAMUEL
23
Senior M Independent
1:22:55
03:56
46 ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
17
Veterans A M C. A. Cametes Spat
1:22:59
03:56
47 MARTÍNEZ ISERTE, SERGIO
4
Junior M C. A. 42 y pico
1:23:14
03:57
48 SOLER GINESTAR, SERGIO
24
Senior M C. A. Franc Beneyto Runner's
1:23:23
03:57
49 MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
18
Veterans A M C. A. Franc Beneyto Runner's
1:23:23
03:57
50 TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
25
Senior M C. A. Ondara
1:23:24
03:57
51 MULET DIEGO, VICENT
19
Veterans A M C. A. Gata
1:23:26
03:57
52 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
20
Veterans A M C. A. Cametes Spat
1:23:27
03:57
53 TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
26
Senior M G. Atletisme Colortex
1:23:31
03:58
54 CAPILLA ALONSO, MANUEL
21
Veterans A M C. A. Parador i Volta
1:23:36
03:58
55 APARICIO CUEVAS, ALEJANDRO
22
Veterans A M C. A. Parador i Volta
1:23:36
03:58
56 FAURITTE, JEAN MICHEL
27
Senior M Evasion Triathlon Club
1:23:37
03:58
57 PEIRÓ I SABATER, CESAR
28
Senior M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:23:44
03:58
58 MÁRQUEZ DEL MORAL, RAFAEL
23
Veterans A M Independent
1:23:50
03:58
59 MARIN GÓMEZ, JONAS
29
Senior M C. Natació La Nucia
1:23:53
03:59
60 PONS MARÍ, JESÚS
30
Senior M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:23:57
03:59
61 BERENGUER GARCIA, SAMUEL
31
Senior M Independent
1:23:57
03:59
62 LLORENTE LLUCH, JOAQUIN
24
Veterans A M C. A. Alginet
1:24:03
03:59
63 DEFFONTAINE, VINCENT
32
Senior M C. A. Parador i Volta
1:24:10
03:59
64 SANCHIS BIOSCA, ALFONSO JAVIER
25
Veterans A M Independent
1:24:17
04:00
65 RUDOLPH, MICHAEL
26
Veterans A M Independent
1:24:18
04:00
66 TEJERINA BRUNEL, BERNARDO
27
Veterans A M C. A. Universidad Rey Juan Carlos I
1:24:25
04:00
67 MIRALLES ESTEVE, CAMILO
1
Veterans B M Independent
1:24:28
04:00
68 CABALLERO PIERNAS, RUBEN
33
Senior M C. A. Benidorm
1:24:38
04:01
69 TOUS TERRADES, VICENT
28
Veterans A M C. Multiesport Marina Alta
1:24:44
04:01
70 BAUMGARTNER, KURT
2
Veterans B M C. A. ProVital
1:25:00
04:02
71 MOSCARDÓ PARADA, EDUARDO
29
Veterans A M C. A. Alzira
1:25:10
04:02
72 WAGNER CIVERA, PABLO
5
Junior M Independent
1:25:19
04:03
73 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
30
Veterans A M C. Córrer La Llebre
1:25:21
04:03
74 LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
31
Veterans A M C. Esportiu Ambra
1:25:26
04:03
75 RANDMA, HARDI
34
Senior M C. Natació La Nucia
1:25:30
04:03
76 CABRERA TOMÁS, VICTOR J.
35
Senior M C. A. Cama Llarga
1:25:45
04:04
77 CARO ALCARAZ, FRANCISCO
32
Veterans A M C. Córrer Xeraco
1:25:54
04:04
78 SALA ALCOVER, DANIEL
33
Veterans A M C. A. El Castellet
1:25:59
04:05
79 JUAN ORTIZ, JAVIER
36
Senior M G. Atletisme Colortex
1:26:12
04:05
80 RAMOS CORTES, DIONISIO
3
Veterans B M C. A. Alcoy
1:26:13
04:05
81 PARDO GARCIA, PASCUAL
34
Veterans A M C. A. Promesas Villena
1:26:13
04:05
82 PUENTE SANDOVAL, ANGEL
37
Senior M Independent
1:26:14
04:05
83 ZORNOZA BELTRAN, ROBERTO
38
Senior M Independent
1:26:14
04:05
84 CLIMENT BENITO, FRANCISCO JAVIER
39
Senior M Independent
1:26:15
04:05
85 IVARS GINER, FRANCISCO
4
Veterans B M Independent
1:26:23
04:06
86 CALDERON GARCIA, VICENT
35
Veterans A M C. Córrer El Garbí
1:26:35
04:06
87 MORAL ATELA, ZOHIARTZE
40
Senior M Independent
1:26:44
04:07
88 GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
36
Veterans A M Independent
1:26:47
04:07
89 FERRERO ALCARAZ, BLAS
37
Veterans A M C. A. Bocairent
1:26:59
04:07
90 ACUÑA, EDWIN
41
Senior M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:27:09
04:08
91 SABATER SAVALL, MANUEL
38
Veterans A M C. A. l' Espenta
1:27:27
04:09
92 PASTOR MARTÍNEZ, JOSE ALFONSO
42
Senior M C. A. Utiel
1:27:27
04:09
93 LLIDO COTS, VICENTE
39
Veterans A M C. T. El Corriol
1:27:28
04:09
94 PÉREZ SEMPERE, MATEO ELOY
40
Veterans A M Independent
1:27:29
04:09
95 SERVER AUSINA, JOSEP
41
Veterans A M Independent
1:27:31
04:09
96 PEIDRÓ PUERTO, BALTASAR
42
Veterans A M C. A. Bocairent
1:27:33
04:09
97 GALLEGO VILLAR, DANIEL
43
Senior M Independent
1:27:33
04:09
98 PÉREZ SEMPERE, FERNANDO
43
Veterans A M Independent
1:27:45
04:10
99 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
44
Veterans A M C. A. Benissa
1:27:47
04:10
100 SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
45
Veterans A M C. Esportiu Ambra
1:27:48
04:10