IV Media Maratón Ciutat de Dénia

Clasificación General de la IV Mitja Marató Ciutat de Dénia - Gran Premi Travermed


Primero Anterior Siguiente Último
 Corredores 101 a 200 de 788

         

CRONOMETRAJE SOM ESPORT

P.Gral Nombre
P. Cat
Categoria Club
Tiempo
T/ Km
101 BENAVENT ARAGONES, JOSE ANTONIO
44
Senior M C. Natació La Nucia
1:27:56
04:10
102 TUDELA ESTEVE, PASCUAL
46
Veterans A M C. A. Carcaixent
1:27:57
04:10
103 HERNÁNDEZ SANCHIS, MIGUEL
45
Senior M C. Triatló Bilaire
1:28:02
04:10
104 VICENS MÁRQUEZ, LUIS
47
Veterans A M C. A. Dianium
1:28:03
04:10
105 MARTIN APARICI, CÉSAR
48
Veterans A M C. A. Parador i Volta
1:28:04
04:10
106 NIETO LÓPEZ-ARIAS, CARLOS
49
Veterans A M Independent
1:28:06
04:11
107 MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
50
Veterans A M C. Natació La Nucia
1:28:14
04:11
108 TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
51
Veterans A M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:28:15
04:11
109 MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
52
Veterans A M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:28:16
04:11
110 GISBERT MOLINA, JAUME
53
Veterans A M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:28:16
04:11
111 ARTAL RADAL, PASCUAL
46
Senior M C. A. Corbera
1:28:16
04:11
112 BOÏLS MOSCARDÓ, FELIX
54
Veterans A M C. A. L' Alcudia
1:28:20
04:11
113 FORNÉS MENGUAL, CARLOS
6
Junior M C. A. Franc Beneyto Runner's
1:28:24
04:11
114 FERRER PEIRÓ, TINO
55
Veterans A M Independent
1:28:30
04:12
115 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN LORENZO
56
Veterans A M C. A. Promesas Villena
1:28:35
04:12
116 IVARS PELLICER, MANUEL
57
Veterans A M C. A. Benissa
1:28:36
04:12
117 BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
47
Senior M C. A. Corremundos
1:28:36
04:12
118 CASTRO PRIMERO, EDUARDO OSCAR
48
Senior M Independent
1:28:36
04:12
119 PÉREZ REIG, DÍDAC
49
Senior M C. A. Les Llebres
1:28:37
04:12
120 LANGA CANET, ALEXIS
50
Senior M C. A. Llutxent
1:28:40
04:12
121 CANET GIL, XIMO
51
Senior M C. A. Llutxent
1:28:41
04:12
122 MENGIBAR LÓPEZ, JUAN JOSE
58
Veterans A M C. A. Pas a Pas
1:28:42
04:12
123 VICEDO ALFONSO, JAVIER
59
Veterans A M Independent
1:28:42
04:12
124 ROMÁ JULIÁ, DAVID
52
Senior M C. A. Les Llebres
1:28:44
04:12
125 LEON LÓPEZ, JORGE JUAN
60
Veterans A M Independent
1:28:44
04:12
126 GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
61
Veterans A M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:28:45
04:12
127 MIQUEL SALGADO, JOSE LUIS
62
Veterans A M Independent
1:28:47
04:13
128 MORANT GALLEGO, ANTONIO
63
Veterans A M C. Córrer El Garbí
1:28:49
04:13
129 ALIAGA ARCOS, VICENTE
64
Veterans A M C. A. Alginet
1:28:49
04:13
130 GARCIA MOLINA, JOAQUIN
65
Veterans A M C. A. Pobla Llarga
1:28:59
04:13
131 GALAN ANTON, ANDRES
53
Senior M Independent
1:29:00
04:13
132 SABATER RABADAN, JOSE VICENTE
5
Veterans B M C. A. Pas a Pas
1:29:01
04:13
133 ALBA CONDE, RAUL
54
Senior M Independent
1:29:04
04:13
134 PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
55
Senior M C. Córrer Xeraco
1:29:04
04:13
135 BELDA CALABUIG, VICENT
6
Veterans B M C. A. Bocairent
1:29:10
04:14
136 ESPÍ BENAVENT, JOAN CARLES
56
Senior M Independent
1:29:12
04:14
137 MAS SISCAR, FERRAN
66
Veterans A M C. Esportiu Ambra
1:29:14
04:14
138 DURILLO VALLÉS, GERMAN
7
Junior M C. A. Corremundos
1:29:16
04:14
139 GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
57
Senior M C. A. Llebeig Xàbia
1:29:17
04:14
140 GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
67
Veterans A M Independent
1:29:17
04:14
141 VALERO NOVA, JAIME
68
Veterans A M Independent
1:29:17
04:14
142 GARCIA MARTI, JOSE MIGUEL
69
Veterans A M C. A. Alginet
1:29:23
04:14
143 CALDES ARANDIGA, PEPE
70
Veterans A M C. A. El Castellet
1:29:29
04:15
144 FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
71
Veterans A M C. A. Franc Beneyto Runner's
1:29:30
04:15
145 CÁRCEL CORTELL, JOSE CARLOS
58
Senior M S. D. Poblats Marítims
1:29:41
04:15
146 FAUS CERDÁ, XIMO
72
Veterans A M G. A. Teuladí
1:29:41
04:15
147 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
73
Veterans A M C. Córrer Xeraco
1:29:42
04:15
148 MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
74
Veterans A M C. A. Franc Beneyto Runner's
1:29:42
04:15
149 ENCINAR GARCIA, JESÚS
75
Veterans A M Universidad Rey J. Carlos
1:29:47
04:15
150 RIOS LLOPIS, JUAN FCO.
76
Veterans A M Independent
1:29:47
04:15
151 FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
59
Senior M C. Córrer El Garbí
1:29:53
04:16
152 PASCUAL VALOR, JESUS
77
Veterans A M C. A. Alcoy
1:30:00
04:16
153 ABEL FERRAGUT, ENRIQUE
60
Senior M C. A. L' Alcudia
1:30:13
04:17
154 MELÉNDEZ PÉREZ, PABLO
78
Veterans A M Independent
1:30:17
04:17
155 BELDA BENEYTO, RAMÓN
79
Veterans A M C. A. Bocairent
1:30:35
04:18
156 CABALLERO PRIOR, FRANCISCO
61
Senior M C. Natació La Nucia
1:30:40
04:18
157 ALFONSO RAGA, PURA
3
Veterans A F C. A. Pindaro Galius
1:30:41
04:18
158 FUENTES ANDRES, JORDI
1
No inscrit Independent
1:30:56
04:19
158 FUENTES ANDRES, JORDI
1
No inscrit Independent
1:30:56
04:19
159 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
80
Veterans A M C. Multiesport Marina Alta
1:31:06
04:19
160 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
81
Veterans A M C. Multiesport Marina Alta
1:31:07
04:19
161 VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
82
Veterans A M Independent
1:31:14
04:19
162 BLASCO GEA, DANI
62
Senior M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:31:17
04:20
163 PÉREZ SEMPERE, SALVADOR
83
Veterans A M Independent
1:31:21
04:20
164 ARELLANO I GRANELL, JORDI
84
Veterans A M Independent
1:31:26
04:20
165 NAVARRO MARTÍ, HECTOR
63
Senior M C. A. l' Espenta
1:31:27
04:20
166 MARTIN SEGURA, JULIO
85
Veterans A M Independent
1:31:28
04:20
167 BELLVER LLOPIS, XIMO
86
Veterans A M C. C. Les Tortugues Coixes
1:31:32
04:20
168 ALAPONT SOLANO, JUAN
64
Senior M Colla de Córrer Parotet
1:31:42
04:21
169 CRESPO SANTACREU, MIGUEL
87
Veterans A M C. A. Benissa
1:31:42
04:21
170 FERRER NOGUERA, EMILI
65
Senior M Independent
1:31:43
04:21
171 CARRIÓN PASTOR, ABEL
66
Senior M C. A. Promesas Villena
1:31:44
04:21
172 SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
67
Senior M Independent
1:31:45
04:21
173 FERRER GARCIA, JOSE
68
Senior M C. Córrer Xeraco
1:31:46
04:21
174 PERELLÓ ROSELLÓ, JUAN ALFREDO
88
Veterans A M C. A. Xeresa
1:31:47
04:21
175 BOU SERRALTA, VICENT
7
Veterans B M C. A. Xeresa
1:31:48
04:21
176 BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
69
Senior M C. A. Cametes Spat
1:31:49
04:21
177 GOMIS ORTIZ, VICENTE MANUEL
89
Veterans A M Independent
1:31:52
04:21
178 RUIZ LUNA, TOMAS
90
Veterans A M C. A. Filipides
1:31:53
04:21
179 RUIZ PANIZA, JOAQUIN
91
Veterans A M C. A. Corremundos
1:31:54
04:21
180 FERRAGUT NAVARRO, DANIEL
70
Senior M C. A. La Rabosa
1:31:55
04:21
181 SANCHIS IBAÑEZ, RAFAEL
71
Senior M Independent
1:31:58
04:22
182 FERRI VIDAL, RAFA
72
Senior M C. A. L' Olleria
1:31:58
04:22
183 FIGUERES RABOSO, ELISEO
73
Senior M Independent
1:32:03
04:22
184 MENGIBAR LÓPEZ, FCO JAVIER
74
Senior M C. A. Pas a Pas
1:32:08
04:22
185 GALLACH SORIANO, SALVADOR
8
Veterans B M S. D. Correcaminos
1:32:12
04:22
186 MESTRE ALEMANY, JOSE
75
Senior M C. A. l' Espenta
1:32:15
04:22
187 LADARIA GALLARDO, JUAN C.
9
Veterans B M Independent
1:32:19
04:23
188 CRESPO MATEU, RAFAEL J.
92
Veterans A M Independent
1:32:34
04:23
189 ANDRES ARRANZ, RAFAEL
93
Veterans A M Independent
1:32:35
04:23
190 VISUS SANZ, ARTURO
94
Veterans A M Independent
1:32:37
04:23
191 ASINS MAGRANER, VICENTE
95
Veterans A M C. A. Passet a Passet
1:32:39
04:24
192 CAMARENA ARANDA, LLUIS
96
Veterans A M Independent
1:32:43
04:24
193 TOBARRA FERNÁNDEZ, MARISA
4
Veterans A F C. A. Alcoy
1:32:50
04:24
194 PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
97
Veterans A M Independent
1:32:57
04:24
195 ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
8
Junior M C. A. Llebeig Xàbia
1:32:58
04:24
196 GONZÁLEZ CORTIJO, LEONARDO
76
Senior M Independent
1:33:02
04:25
197 PAZOS LLUCH, FRANCISCO
98
Veterans A M C. A. l' Eliana
1:33:05
04:25
198 GIMÉNEZ PRATS, JUAN
77
Senior M C. A. Safor - P. Las Salinas
1:33:07
04:25
199 PÉREZ MIÑANA, RICARD
78
Senior M Independent
1:33:10
04:25