6ª Mitja Marató Ciutat de Dénia
Categories     Recorregut     Trofeus     Classificacions       

6ª MITJA MARATÓ CIUTAT DE DÉNIA
6ª MEDIA MARATÓN CIUTAT DE DÉNIA

Data: 5 d' Abril de 2009.  Hora: 10.30 h
Organitza: C.A. Baleària Diànium i Regidoria d’Esports Ajuntament de Dénia.    
Eixida i Meta: Carrer Marqués de Campos ( junt a la Seu de la Creu Roja de Dénia, zona del Port)

Classificació general de la 6ª Mitja Marató Ciutat de Dénia

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
Següent Últim


P.Gral Nom
P.Cat
Categoria
Temps
Club
T / Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior M
1:08:56
C. A. Dianium
03:16
2
MACHI ORTIZ, DOMINGO
1
Veterans A M
1:15:23
C. A. Runnersworld Alzira
03:34
3
SOLER GINESTAR, SERGI
2
Senior M
1:15:33
C. A. Ondara
03:35
4
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
2
Veterans A M
1:15:54
C. A. Dianium
03:36
5
HOURMA, MOUNIR
1
Junior Pro M
1:17:05
C. A. Franc Beneyto R. Denia
03:39
6
GALINDO VILLANUEVA, JAVIER
3
Senior M
1:17:36
C. A. Cárnicas Serrano
03:41
7
MARTINEZ ALBERT, JOSE PASCUAL
3
Veterans A M
1:17:51
Independent
03:41
8
PEREZ SANCHEZ, DIEGO
4
Veterans A M
1:18:39
A. D. Eliocroca
03:44
9
VILA TORTOSA, MIGUEL
5
Veterans A M
1:19:05
C. A. Enguera
03:45
10
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
6
Veterans A M
1:19:15
C. A. Llebeig Xàbia
03:45
11
PÉREZ SOLER, EMILI
7
Veterans A M
1:19:34
C. A. Cap i Cua
03:46
12
GINES GARCIA, RAMON
1
Veterans B M
1:19:52
C. Correores de Buñol
03:47
13
TORRES SANCHEZ, SERGIO
4
Senior M
1:19:59
C. A. Ondara
03:47
14
FERRER BALLESTER, FERNANDO
8
Veterans A M
1:20:01
C. A. Sense Pressa El Verger
03:48
15
MORCILLO GAÑÁN, EDUARDO
9
Veterans A M
1:20:16
Independent
03:48
16
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B M
1:20:26
C. A. Franc Beneyto R. Denia
03:49
17
RODRIGUEZ PROVENCIO, CARLOS
10
Veterans A M
1:20:50
Independent
03:50
18
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
11
Veterans A M
1:20:58
C. A. La Xara
03:50
19
TABERNER MÁRQUEZ, CARLOS
12
Veterans A M
1:21:05
Independent
03:51
20
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
13
Veterans A M
1:21:39
C. A. Safor - P. Las Salinas
03:52
21
MARTINEZ JUMBO, LUIS ARTEMAN
14
Veterans A M
1:21:46
A. D. Eliocroca
03:53
22
GALLEGO BUSTO, ENRIQUE
3
Veterans B M
1:21:56
C. A. Apol·ana
03:53
23
McKINNON, MAXINE
1
Veteranes A F
1:21:58
C. A. Dianium
03:53
24
GARCIA DE LA REINA RODADO, LEANDRO
15
Veterans A M
1:22:05
Independent
03:53
25
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
16
Veterans A M
1:22:11
C. A. Benissa
03:54
26
MARES MONEDERO, JOSÉ
17
Veterans A M
1:22:12
C. A. Trotamons
03:54
27
REQUENA MOLTO, IGNACIO
4
Veterans B M
1:22:40
Independent
03:55
28
DIAZ ARMENTA, ANDRES
18
Veterans A M
1:22:48
C. A. Benidorm
03:56
29
CUELLO PERELLO, FEDERICO
5
Senior M
1:23:07
C. A. La Xara
03:56
30
JUAN MARTINEZ, RODOLFO
6
Senior M
1:23:25
Independent
03:57
31
MOLINES TORMO, JUANMI
19
Veterans A M
1:23:28
C. A. Franc Beneyto R. Denia
03:57
32
PEREZ GARCIA, KIKO
20
Veterans A M
1:23:29
C. A. Apol·ana
03:57
33
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
21
Veterans A M
1:23:35
Independent
03:58
34
MONZO HUERTA, CRISTIAN
22
Veterans A M
1:23:38
C. A. Llebeig Xàbia
03:58
35
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
23
Veterans A M
1:23:41
C. A. Altea
03:58
36
LANCIS SAEZ, SALVADOR
24
Veterans A M
1:23:43
Independent
03:58
37
FERRER CHORRO, SERGI
7
Senior M
1:23:50
Independent
03:58
38
MARTINEZ GARCIA, VICTOR
25
Veterans A M
1:23:59
C. A. Horadada
03:59
39
WAGNER CIVERA, PABLO
8
Senior M
1:24:07
C. A. Trotamons
03:59
40
IVARS DESCALS, DARIO
9
Senior M
1:24:07
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
03:59
41
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
10
Senior M
1:24:21
Independent
04:00
42
ALCAÑIZ ROY, DANIEL
11
Senior M
1:24:34
Independent
04:01
43
GIMENEZ SENDRA, ANDRES
26
Veterans A M
1:24:36
S. D. Correcaminos
04:01
44
MOSCARDO MATEU, RAFAEL
27
Veterans A M
1:24:41
C. C. Les Tortugues Coixes
04:01
45
SMAJLI, AHMED
2
Junior Pro M
1:24:51
C. A. Cametes Spat
04:01
46
GARCIA MORENO, JUAN ANTONIO
28
Veterans A M
1:24:55
C. A. A Destiempo Tabarca
04:02
47
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
29
Veterans A M
1:24:57
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
04:02
48
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
30
Veterans A M
1:24:58
C. A. Benissa
04:02
49
FERNANDEZ NAVARRO, MANUEL
31
Veterans A M
1:25:02
Independent
04:02
50
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
3
Junior Pro M
1:25:04
C. A. Cap i Cua
04:02
51
PONS CRESPO, RAMÓN
32
Veterans A M
1:25:14
Independent
04:02
52
RAMOS RINCON, JOSE MANUEL
33
Veterans A M
1:25:28
Independent
04:03
53
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
34
Veterans A M
1:25:30
C. A. Benidorm
04:03
54
BAS BOLUDA, JAVIER
12
Senior M
1:25:32
Independent
04:03
55
MIQUEL SALGADO-ARAUJO, JOSÉ LUIS
35
Veterans A M
1:25:37
Independent
04:04
56
MORATA VIDAL, DAVID
36
Veterans A M
1:25:44
Independent
04:04
57
DIAZ MONTERO, MIGUEL
13
Senior M
1:26:12
C. A. Quart
04:05
58
FERRER NOGUERA, EMILI
14
Senior M
1:26:15
C. A. La Rabosa
04:05
59
LACON EXPOSITO, JOAQUIN
5
Veterans B M
1:26:26
Independent
04:06
60
RAMÍREZ DUARTE, CARLOS ANDRÉS
37
Veterans A M
1:26:33
C. Triatlón Tres Cantos
04:06
61
EGIDO MATEU, PEDRO
38
Veterans A M
1:26:34
C. A. L' Olleria
04:06
62
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
39
Veterans A M
1:26:45
Independent
04:07
63
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
40
Veterans A M
1:26:46
C. A. La Xara
04:07
64
BLASCO ALVENTOSA, ENRIQUE
41
Veterans A M
1:26:55
C. A. Blue Line
04:07
65
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
15
Senior M
1:27:01
C. Orientación Huelva
04:08
66
MARSET VALDES, BLAS
16
Senior M
1:27:18
G. Atletisme Colortex
04:08
67
FERRER PEIRO, TINO
42
Veterans A M
1:27:22
C. A. Franc Beneyto R. Denia
04:09
68
SALA FERICHOLA, JOAQUIN
17
Senior M
1:27:28
Independent
04:09
69
ALARCON ESCRIBANO, JOSE LUIS
43
Veterans A M
1:27:38
Independent
04:09
70
ALBA CONDE, MARTI
18
Senior M
1:27:44
Independent
04:10
71
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
19
Senior M
1:27:45
C. A. Corremundos
04:10
72
DURILLO VALLES, GERMAN
20
Senior M
1:27:49
C. A. Corremundos
04:10
73
CAMARASA BOSCH, JOSE
21
Senior M
1:27:51
Independent
04:10
74
CASTELLA VICIANO, PACO
22
Senior M
1:27:51
Independent
04:10
75
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
6
Veterans B M
1:28:04
C. A. Franc Beneyto R. Denia
04:11
76
PONS COSTA, FRANCISCO
44
Veterans A M
1:28:09
C. A. Cametes Spat
04:11
77
GARCIA MARTI, ROBERTO
45
Veterans A M
1:28:16
C. A. Apol·ana
04:11
78
SIGNES OROVAY, JAVIER
7
Veterans B M
1:28:20
Independent
04:11
79
LORENTE RICART, TONI
46
Veterans A M
1:28:24
C. A. Benissa
04:11
80
SANCHEZ MARTINEZ, CANDIDO
47
Veterans A M
1:28:27
Independent
04:12
81
PUIG MAHIQUES, JOSE
23
Senior M
1:28:29
C. A. La Faixa
04:12
82
ABBOTT, RAFAEL
24
Senior M
1:28:29
C. A. La Faixa
04:12
83
GARCIA MUÑOZ, ANDRES
48
Veterans A M
1:28:38
Independent
04:12
84
GARRIDO URBANO, FRANCISCO
49
Veterans A M
1:28:47
Independent
04:13
85
SERRANO ESPINAR, JAVIER
50
Veterans A M
1:28:50
C. A. l' Espenta
04:13
86
GARCIA CONSTANT, SANTOS
51
Veterans A M
1:29:00
Independent
04:13
87
AMOROS BOIX, VICENTE
52
Veterans A M
1:29:01
C. A. P. El Flato Elche
04:13
88
VERDU MUNIESA, ISMAEL
53
Veterans A M
1:29:18
Independent
04:14
89
MONFORT CASELLES, JAIME
54
Veterans A M
1:29:23
C. A. Cametes Spat
04:14
90
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
55
Veterans A M
1:29:24
C. A. Franc Beneyto R. Denia
04:14
91
LLOPIS SABATER, VTE RAMON
56
Veterans A M
1:29:24
C. A. Franc Beneyto R. Denia
04:14
92
GARCIA GORGOJO, ANTONIO
57
Veterans A M
1:29:24
C. A. Bernesga Leon
04:14
93
SALA PUCHE, JUAN
58
Veterans A M
1:29:28
Independent
04:14
94
MULET DIEGO, VICENT
59
Veterans A M
1:29:30
C. A. Gata
04:15
95
MELENDEZ PEREZ, PABLO
60
Veterans A M
1:29:33
Independent
04:15
96
PASCUAL VALOR, JESUS
61
Veterans A M
1:29:39
C. A. Alcoy
04:15
97
COLLADOS ALMODOVAR, ISIDRO
62
Veterans A M
1:29:49
Independent
04:15
98
SANCHO SOLER, SALVADOR
63
Veterans A M
1:29:55
C. A. Miramar Fent Cames
04:16
99
RUIZ GARRIDO, PEDRO
64
Veterans A M
1:29:56
Independent
04:16
100
GASCON TUR, MANUEL
25
Senior M
1:29:58
G. E. La Carena La Font
04:16

Trofeus
Trofeu i obsequi de la Regidoria de Turisme de l'Ajuntament de Dénia als:
:: 3 primers classificats en cada una de les categories.
:: 3 primers classificats de la categoria minusvàlids
:: 3 primers atletes locals en categoria masculina i femenina que finalitzen la Mitja Marató.
:: Al més veterà i més veterana que finalitzen la Mitja Marató.

 
INFORMACIÓ I DUBTES
email de la Mitja Marató


INSCRIPCIONS:


■TERMINI ORDINARI:
Desde l' 1 de Març fins dimecres 1 d' Abril de 2.009 : 10€

■TERMINI EXTRAORDINARI:
Desde el dia 2 d' Abril i fins 1 hora abans de l' inici de la Carrera: 20€.

Es considerarà com a data d'inscripció el dia del pagament.


 Col·laboradors: 

Policía Local Dénia
Creu Roja Dénia
Protecció Civil Dénia
Conselleria d' Infraestructures i transport
Conselleria d' Educació
Diputacion Alicante
Baleària
Marina de Denia
Euroresidencias
Tiendas Alehop

Coca Cola y Dulcesol colaboran en esta carrera
SUPER G DENIA
RESTAURANT MENA
RESTAURANT TASCA EULALIA
BAR CARRIÓ DÉNIA
LA CASA DE L'ARRÒS
RESTAURANTE Nº 11
RESTAURANTE EL PEGOLÍ
RIPOLL FEMENIA
LA CAIXA
ESPORTS COLAU
HERMANOS PONS S.L.
DIANIENSE DE CONTRATAS
SOLAN DE CABRAS
TERRA MÍTICA
FUNDACIÓN CAJA MURCIA
CAM Caja Mediterráneo
PASTISSERIA TANO
HOTEL LES ROTES
FRUTAS PASTOR
PIZZERIA LUGANO
RESTAURANT EL PORT
BAR POLIESPORTIU
DASI MATER. CONSTRUCCIÓN
IRIS CENTRE

Escola de Teràpies Manuals Carreraspopulares.com
Noupindaro.com
ElAtleta.com
Planetarunning.com
Marina Alta Televisió