Som Esport
Mitja Marató Pego 2011

Data: 30 de Gener de 2011
Hora: 10:00 h
Eixida i Meta: Passeig del Clot
Distància: 21.097 m

Organitza: C. E. Dorsal 19 Pego i Ajuntantament de Pego

+ CLASSIFICACIONS >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL I MITJA MARATÓ VILA DE PEGO




Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta
Parcials
Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Km 0,7
Km 5,3
Km13,2
Temps
Oficial
Temps
Real
T/Km
Net
1
DAVID NAVARRO CERDAN
1
Senior Masc
Independent
0:02:25
0:18:52
0:47:07
1:15:36
1:15:35
0:03:35
2
RUBEN CABALLERO PIERNAS
2
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:02:24
0:19:12
0:49:00
1:15:44
1:15:44
0:03:35
3
SALVADOR GONZALEZ LLACER
1
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:02:25
0:18:51
0:47:07
1:15:52
1:15:51
0:03:35
4
DANIEL ABELLAN LUCAS
3
Senior Masc
C. A. Ribapeu
0:02:25
0:18:51
0:47:08
1:16:09
1:16:08
0:03:36
5
CHIMO PUIG TORRES
4
Senior Masc
Independent
0:02:24
0:18:51
0:47:06
1:16:18
1:16:17
0:03:36
6
RUBEN MARCO ARROYO
5
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:02:24
0:19:12
0:48:07
1:16:41
1:16:41
0:03:38
7
ELIS ALEPUZ HERNANDEZ
2
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:02:25
0:19:26
0:49:01
1:18:00
1:17:59
0:03:41
8
FERNANDO FERRER BALLESTER
3
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:02:27
0:19:38
0:49:44
1:19:07
1:19:06
0:03:44
9
VICENTE CAMARENA AGUT
4
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:02:30
0:20:02
0:49:44
1:19:18
1:19:17
0:03:45
10
SERGI SOLER GINESTAR
6
Senior Masc
C. A. Ondara
0:02:38
0:20:00
0:50:02
1:19:23
1:19:20
0:03:45
11
PEP FORNÉS GINART
7
Senior Masc
Independent
0:02:25
0:19:07
0:49:31
1:19:25
1:19:25
0:03:45
12
FELIPE RUBIO COTS
8
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:02:32
0:20:00
0:49:45
1:19:46
1:19:45
0:03:46
13
JOAN GOMAR TORMO
5
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:02:29
0:20:02
0:50:58
1:20:11
1:20:10
0:03:47
14
DIEGO VIDAL BATALLER
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:02:56
0:21:03
0:51:26
1:20:33
1:20:25
0:03:48
15
MAXINE MCKINNON
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:02:38
0:20:34
0:00:00
1:22:30
1:22:29
0:03:54
16
AGUSTI VALLDEPEREZ BAILA
7
Veterans A masc
C. A. Fondistes Rapitencs
0:02:33
0:20:35
0:51:35
1:22:31
1:22:30
0:03:54
17
JOSE LUIS CARRASCO GOMEZ
8
Veterans A masc
C. A. Adsubia
0:02:41
0:20:35
0:00:00
1:22:32
1:22:30
0:03:54
18
VICTOR MANUEL FERNANDEZ GARCIA
9
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:02:50
0:21:27
0:53:22
1:22:47
1:22:41
0:03:55
19
JOSE DOMINGO RAMIREZ
10
Veterans A masc
Independent
0:02:42
0:20:34
0:51:27
1:22:58
1:22:56
0:03:55
20
JOSE ENRIQUE FERRERO LOPEZ
11
Veterans A masc
C. A. Carniceria Vte. Berenguer
0:02:39
0:20:50
0:51:58
1:23:08
1:23:06
0:03:56
21
PASCUAL COMPANY PUIG
1
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:02:43
0:21:04
0:52:36
1:23:45
1:23:43
0:03:58
22
DAVID NADAL GARCIA
12
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:02:42
0:21:04
0:52:30
1:23:45
1:23:43
0:03:58
23
MANUEL GASCON TUR
9
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:02:37
0:20:34
0:51:27
1:24:05
1:24:04
0:03:59
24
EMILI PEREZ SOLER
2
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:02:30
0:20:34
0:51:55
1:24:22
1:24:22
0:03:59
25
CARLOS SIMO COSTA
13
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:02:33
0:20:50
0:53:21
1:24:35
1:24:34
0:04:00
26
JOSEP ALEPUZ I FERRÀ
10
Senior Masc
A. D. C. Bomberos Torrevieja
0:02:43
0:21:25
0:53:22
1:24:47
1:24:46
0:04:01
27
ANTONIO ORTIZ SÁNCHEZ
14
Veterans A masc
Independent
0:02:35
0:21:28
0:53:57
1:25:18
1:25:16
0:04:02
28
RAFA ARAGO BIXQUERT
11
Senior Masc
C. A. Favara
0:02:33
0:20:25
0:52:30
1:25:18
1:25:16
0:04:02
29
LUIS TUR CATALA
12
Senior Masc
G. Muntanya Calp
0:02:45
0:21:27
0:53:26
1:25:19
1:25:16
0:04:02
30
LUCAS MORENO PRADOS
3
Veterans B masc
Independent
0:02:38
0:20:35
0:52:15
1:25:27
1:25:24
0:04:02
31
VICENT DE JUAN DEVESA
4
Veterans B masc
Independent
0:02:42
0:21:28
0:53:24
1:26:02
1:26:01
0:04:04
32
JUAN JOSE GIL POVEDA
5
Veterans B masc
C. Esportiu Colivenc
0:02:38
0:20:39
0:52:36
1:26:03
1:26:02
0:04:04
33
JOSÉ VICENTE MARTÍ ALBIÑANA
6
Veterans B masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:02:48
0:21:28
0:53:45
1:26:04
1:26:03
0:04:04
34
JOSE MARIA PONCE CAÑADAS
15
Veterans A masc
A. D. Teixereta
0:02:44
0:21:06
0:53:29
1:26:27
1:26:23
0:04:05
35
MIGUEL PERALES VILA
7
Veterans B masc
C. A. Papelo
0:02:54
0:21:27
0:53:30
1:26:33
1:26:28
0:04:05
36
JAVIER NOGUERA PUIGCERVER
13
Senior Masc
C. A. La Xara
0:03:04
0:21:40
0:53:46
1:26:43
1:26:37
0:04:06
37
JOSE SANTIAGO HERRERO IBAÑEZ
14
Senior Masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:02:31
0:20:36
0:52:40
1:26:56
1:26:55
0:04:07
38
AGUSTIN GOZALBO FERRER
8
Veterans B masc
C. A. Onda
0:02:41
0:22:10
0:55:09
1:27:26
1:27:25
0:04:08
39
JOSE VICENTE MAÑEZ RAMIS
9
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:01
0:21:37
0:54:38
1:27:29
1:27:19
0:04:08
40
ANTONIO ANDRES ANDRADA PANTOJA
16
Veterans A masc
G. Espeleologico Gatense
0:02:46
0:21:24
0:54:02
1:27:30
1:27:26
0:04:08
41
ERNESTO MIRASOL RUBIO
17
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:02:51
0:21:59
0:54:52
1:27:31
1:27:28
0:04:08
42
JOAN GARCIA ROSELLÓ
15
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:02:50
0:21:51
0:54:39
1:27:32
1:27:30
0:04:08
43
CARMEN SALA FERRER
1
Veterans A fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:02:44
0:21:30
0:53:57
1:27:40
1:27:37
0:04:09
44
RAFA BENAVENT OLTRA
18
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:02:47
0:21:47
0:53:57
1:27:40
1:27:39
0:04:09
45
ANDRES GIMENEZ SENDRA
19
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:03:03
0:22:33
0:55:41
1:27:44
1:27:39
0:04:09
46
JAUME GISBERT MOLINA
10
Veterans B masc
C. A. Safor
0:02:56
0:21:47
0:54:50
1:27:48
1:27:41
0:04:09
47
JOAQUÍN FAUS CERDÀ
20
Veterans A masc
G. A. Teuladí
0:02:57
0:21:47
0:54:51
1:27:48
1:27:41
0:04:09
48
SALVADOR JAVIER SIGNES OROVAY
1
Veterans C masc
C. A. Calygat.com
0:02:42
0:21:59
0:54:52
1:27:52
1:27:50
0:04:09
49
JUAN DE DIOS SERNA FERNANDEZ
21
Veterans A masc
C. A. Albatera
0:03:09
0:22:19
0:55:51
1:27:54
1:27:42
0:04:09
50
JOSE SALVADOR BUIGUES BAÑULS
16
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:02:44
0:22:00
0:55:16
1:27:58
1:27:56
0:04:10
51
PASCUAL SALINAS BERNA
11
Veterans B masc
C. A. Albatera
0:03:09
0:22:01
0:54:37
1:27:59
1:27:46
0:04:09
52
JOAN CARLES FONT CERVERO
22
Veterans A masc
C. A. Cullera
0:03:02
0:22:49
0:56:02
1:28:11
1:28:08
0:04:10
53
ANGEL ARÁEZ LÓPEZ
17
Senior Masc
C. A. Albatera
0:03:06
0:21:26
0:53:54
1:28:30
1:28:19
0:04:11
54
FRANCISCO MORENO AGUADO
23
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:02:41
0:21:39
0:54:50
1:28:33
1:28:32
0:04:11
55
GUILLERMO GARCIA PEREZ
24
Veterans A masc
C. A. G. Caliche-One Telecom
0:04:05
0:25:21
0:57:18
1:28:49
1:28:19
0:04:11
56
MANEL SABATER SAVALL
12
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:03:02
0:23:06
0:56:03
1:29:03
1:28:59
0:04:13
57
MIQUEL LLORCA PUIG
18
Senior Masc
C. A. Favara
0:03:21
0:22:44
0:56:50
1:29:07
1:28:52
0:04:12
58
CAMILO MIRALLES ESTEVE
2
Veterans C masc
C. A. Aper Alcoi
0:02:50
0:22:05
0:55:28
1:29:10
1:29:09
0:04:13
59
PETER TEMMERMAN
25
Veterans A masc
C. A. Safor
0:03:12
0:22:49
0:56:11
1:29:16
1:29:06
0:04:13
60
MIGUEL ANGEL CRIADO FUSTER
13
Veterans B masc
Independent
0:02:41
0:21:54
0:55:13
1:29:19
1:29:15
0:04:13
61
KITO REYES GARCIA
14
Veterans B masc
C. A. Favara
0:02:49
0:22:13
0:55:43
1:29:33
1:29:31
0:04:14
62
JUAN ANTONIO TOMAS LLORCA
26
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:03:02
0:23:05
0:56:05
1:29:33
1:29:29
0:04:14
63
FRANCISCO ARENAS GONZALEZ
15
Veterans B masc
Independent
0:02:45
0:21:30
0:54:53
1:29:35
1:29:32
0:04:14
64
JEFF WHITTINGTON
3
Veterans C masc
C. A. Costa Blanca Striders
0:03:15
0:22:35
0:55:57
1:29:40
1:29:28
0:04:14
65
SALVADOR BLASCO CERVERA
16
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:05
0:23:06
0:56:58
1:29:42
1:29:37
0:04:14
66
ALBERTO ESCRIVA PONS
17
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:02:51
0:22:28
0:56:28
1:29:50
1:29:47
0:04:15
67
ANTONIO MARTINEZ RIUTORT
19
Senior Masc
Independent
0:03:03
0:23:02
0:57:15
1:29:51
1:29:46
0:04:15
68
JUAN JOSE WALTER TORRES
27
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:03:06
0:22:31
0:56:05
1:29:56
1:29:48
0:04:15
69
SANTI MATAMOROS CENTELLES
28
Veterans A masc
Independent
0:02:49
0:22:23
0:56:04
1:29:57
1:29:56
0:04:15
70
ALEJANDRO ORTOLA ORTOLA
29
Veterans A masc
C. A. de Puente a Puente
0:02:45
0:22:19
0:56:24
1:29:58
1:29:56
0:04:15
71
JOSE VIDAL BATALLER
30
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:02:56
0:22:18
0:56:05
1:29:59
1:29:50
0:04:15
72
RAMON ASENSIO PARRA
31
Veterans A masc
Independent
0:02:43
0:21:50
0:55:26
1:30:01
1:29:59
0:04:15
73
MIGUEL ANGEL BALLESTA MARTINEZ
32
Veterans A masc
C. A. La Manga
0:03:21
0:22:54
0:56:28
1:30:05
1:29:39
0:04:14
74
JOSE MANUEL LENA PEDRON
18
Veterans B masc
C. Córrer Peus Quets
0:03:40
0:23:18
0:57:03
1:30:06
1:29:49
0:04:15
75
GINES CASAS BARQUEROS
20
Senior Masc
C. A. G. Caliche-One Telecom
0:04:05
0:25:21
0:57:18
1:30:15
1:29:47
0:04:15
76
JOSEP CATALA TORREGROSA
19
Veterans B masc
C. A. La Xara
0:03:05
0:22:42
0:56:56
1:30:25
1:30:17
0:04:16
77
MIGUEL GREGORI FERRAGUD
33
Veterans A masc
Independent
0:02:56
0:22:22
0:56:10
1:30:42
1:30:35
0:04:17
78
CRISTIAN LOPEZ SANCHEZ
21
Senior Masc
C. A. G. Caliche-One Telecom
0:04:04
0:25:22
0:57:18
1:30:52
1:30:24
0:04:17
79
MIGUEL COSTA JORDA
4
Veterans C masc
C. A. l' Espenta
0:02:47
0:22:00
0:55:59
1:30:52
1:30:50
0:04:18
80
JOSE ENGUIX SANCHO
34
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:02:46
0:21:56
0:56:01
1:31:05
1:31:03
0:04:18
81
CARLOS JAVIER PLA MONTORO
22
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:10:40
0:28:28
0:59:43
1:31:17
1:23:47
0:03:58
82
JOSE CASELLES PEDRO
20
Veterans B masc
C. A. Gata
0:02:51
0:21:51
0:55:57
1:31:28
1:31:24
0:04:19
83
FERNANDO COLOMA VILANOVA
35
Veterans A masc
Independent
0:02:57
0:22:50
0:57:23
1:31:38
1:31:34
0:04:20
84
RAFAEL NAVARRETE MALLORQUIN
36
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:03:06
0:22:49
0:57:07
1:31:43
1:31:36
0:04:20
85
DAVID FAUS CERDÀ
37
Veterans A masc
G. A. Teuladí
0:03:03
0:22:35
0:56:56
1:31:46
1:31:37
0:04:20
86
JUAN ANTONIO GARCIA BARRAGAN
38
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:02:56
0:22:48
0:57:19
1:31:52
1:31:47
0:04:21
87
LAURA ALABAU MARTÍ
2
Veterans A fem
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:02:55
0:22:48
0:57:19
1:31:55
1:31:52
0:04:21
88
GREGORIO OLIVARES MONTES
39
Veterans A masc
A. D. Teixereta
0:03:00
0:22:40
0:56:59
1:32:10
1:32:06
0:04:21
89
PASCUAL ZAPLANA TORRES
40
Veterans A masc
C. A. Albatera
0:02:43
0:22:03
0:56:28
1:32:23
1:32:21
0:04:22
90
JAUME PEREZ PONS
23
Senior Masc
C. A. La Xara
0:03:04
0:22:01
0:56:11
1:32:24
1:32:18
0:04:22
91
GINES SOTO VILAR
41
Veterans A masc
C. D. La Mota
0:03:11
0:23:00
0:58:01
1:32:32
1:32:18
0:04:22
92
SANTIAGO IBAÑEZ MARTINEZ
42
Veterans A masc
C. A. Papelo
0:02:55
0:22:13
0:57:00
1:32:40
1:32:35
0:04:23
93
JUAN JOSE TUR CABRERA
43
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:03:04
0:22:24
0:56:55
1:32:48
1:32:38
0:04:23
94
ANGEL RAMON ABELLA MARI
44
Veterans A masc
Independent
0:03:32
0:23:39
0:58:09
1:32:48
1:32:33
0:04:23
95
JULIO ROJAL VIDAL BATALLER
45
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:02:50
0:22:33
0:57:06
1:32:48
1:32:46
0:04:23
96
PEDRO ANTONIO MARTINEZ MARTINEZ
21
Veterans B masc
A. D. Teixereta
0:02:59
0:22:21
0:57:20
1:32:51
1:32:46
0:04:23
97
JUAN SOLANES VALLET
22
Veterans B masc
Independent
0:03:55
0:26:47
1:06:52
1:33:02
1:32:38
0:04:23
98
ENRIC PELLICER I LLOPIS
46
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:03:37
0:24:15
0:58:24
1:33:08
1:32:53
0:04:24
99
JOSE MARIA ALONSO PLA
24
Senior Masc
Independent
0:03:28
0:23:53
0:58:29
1:33:16
1:32:59
0:04:24
100
ANGEL LOPEZ MUÑOZ
23
Veterans B masc
C. A. Santa Pola
0:02:27
0:21:46
0:57:12
1:33:17
1:33:16
0:04:25
101
XIMO SEGUÍ I SEGUÍ
47
Veterans A masc
Independent
0:03:22
0:24:32
0:59:28
1:33:18
1:33:06
0:04:24
102
ENRIQUE SORIA LLORCA
48
Veterans A masc
Independent
0:03:39
0:24:15
0:58:49
1:33:32
1:33:15
0:04:25
103
ENRIQUE SOLER SALCEDO
24
Veterans B masc
Independent
0:03:26
0:23:21
0:57:46
1:33:40
1:33:24
0:04:25
104
MANOLO LLORCA VERDU
49
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:03:26
0:23:05
0:58:29
1:33:40
1:33:26
0:04:25
105
VICENT SALELLES MATEU
50
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:03:18
0:22:48
0:57:37
1:33:46
1:33:32
0:04:26
106
JUAN JOSÉ MIRALLES GREGORI
51
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:02:55
0:22:48
0:57:23
1:33:46
1:33:43
0:04:26
107
PABLO FERNANDEZ OLIVER
52
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
0:03:14
0:23:06
0:57:50
1:33:46
1:33:38
0:04:26
108
XIMO MARTINEZ GIL
5
Veterans C masc
Independent
0:03:00
0:23:17
0:58:24
1:34:09
1:34:08
0:04:27
109
FERNANDO REIG FERRI
25
Senior Masc
Independent
0:04:06
0:25:17
0:59:01
1:34:10
1:33:41
0:04:26
110
JAIME MONFORT CASELLES
25
Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
0:03:07
0:23:43
0:59:26
1:34:26
1:34:20
0:04:28
111
JAVIER SERRANO ESPINAR
26
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:03:44
0:24:08
0:58:46
1:34:28
1:34:07
0:04:27
112
JAVIER MANCEBO MARTINEZ
27
Veterans B masc
C. Córrer Peus Quets
0:03:03
0:23:48
0:59:22
1:34:36
1:34:34
0:04:28
113
ALEXIS LANGA CANET
53
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:03:50
0:24:32
1:00:16
1:34:39
1:34:16
0:04:28
114
PILAR RODRIGUEZ SEDEÑO
3
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:03:03
0:23:23
0:59:03
1:34:41
1:34:39
0:04:29
115
SINDO ABELLAN MORENO
54
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:03:03
0:23:02
0:58:37
1:34:47
1:34:43
0:04:29
116
JOSE BELTRAN BISBAL
28
Veterans B masc
C. A. Cullera
0:03:05
0:24:13
1:00:16
1:34:50
1:34:47
0:04:29
117
HERMINIO ALONSO AROCA PEREÑIGUEZ
55
Veterans A masc
Independent
0:03:28
0:23:35
0:59:36
1:34:55
1:34:37
0:04:29
118
VICENT BOSCÀ BALONGA
6
Veterans C masc
C. A. Safor
0:03:27
0:24:24
1:00:18
1:34:55
1:34:46
0:04:29
119
ALEJANDRO BLASCO GEA
26
Senior Masc
C. A. Safor
0:03:27
0:24:24
1:00:16
1:34:55
1:34:45
0:04:29
120
JUAN RAMON CAMPOS DE LOS DOLORE
56
Veterans A masc
C. Córrer A peu plá
0:03:35
0:24:28
0:59:22
1:35:03
1:34:45
0:04:29
121
MANUEL FERRER PEIRO
29
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:04:01
0:25:30
1:00:18
1:35:12
1:34:40
0:04:29
122
RAMON LLOPIS SABATER
57
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:04:01
0:25:31
1:00:19
1:35:12
1:34:40
0:04:29
123
JESUS RUBIO MORCILLO
30
Veterans B masc
A. D. Teixereta
0:03:10
0:23:14
0:58:44
1:35:18
1:35:12
0:04:30
124
JAIME ESCORTELL BOU
58
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:02:59
0:22:19
0:57:46
1:35:20
1:35:13
0:04:30
125
SALVADOR GONZALEZ CONCA
59
Veterans A masc
C. A. Safor
0:03:27
0:24:24
1:00:17
1:35:25
1:35:14
0:04:30
126
JOSEP QUEROL DEVESA
7
Veterans C masc
C. A. Carcaixent
0:03:08
0:23:49
0:59:07
1:35:27
1:35:22
0:04:31
127
FRANCISCO CAÑETE COBOS
60
Veterans A masc
Independent
0:03:14
0:23:30
0:59:25
1:35:27
1:35:22
0:04:31
128
MIGUEL ESTRUGO PARDO
27
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:03:14
0:23:19
0:58:36
1:35:31
1:35:24
0:04:31
129
ANTONIO PEIRO GABARDA
61
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:03:47
0:25:09
1:01:22
1:35:31
1:35:12
0:04:30
130
FRANCISCO GARCIA MARTINEZ
62
Veterans A masc
Independent
0:03:15
0:23:45
0:59:32
1:35:33
1:35:27
0:04:31
131
EMILIO POZUELO CHOLBI
28
Senior Masc
Independent
0:03:05
0:22:42
0:57:52
1:35:34
1:35:26
0:04:31
132
MONICA MAHIQUES FORNES
4
Veterans A fem
Independent
0:03:02
0:23:26
0:59:07
1:35:38
1:35:33
0:04:31
133
RUBEN PARRA ESCRIVA
29
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:03:26
0:23:05
0:58:29
1:35:39
1:35:24
0:04:31
134
RICARDO ORTEGA NAVARRO
63
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:03:18
0:23:23
0:59:01
1:35:39
1:35:23
0:04:31
135
JUAN CARLOS BOLTA BORDES
64
Veterans A masc
C. A. Adsubia
0:03:09
0:23:13
0:59:06
1:35:40
1:35:27
0:04:31
136
MIQUEL COMPANY CASTAÑER
8
Veterans C masc
Independent
0:02:41
0:22:37
0:58:36
1:35:41
1:35:41
0:04:32
137
OSCAR MARTINEZ MORENO
30
Senior Masc
C. C. Insensatos
0:03:19
0:24:36
1:00:20
1:35:45
1:35:37
0:04:31
138
ADOLFO ROIG COSTA
65
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:03:07
0:23:49
0:59:43
1:35:53
1:35:47
0:04:32
139
PACO CIVICO JURADO
31
Veterans B masc
Independent
0:03:15
0:23:38
0:59:23
1:35:56
1:35:50
0:04:32
140
JUAN JOSÉ VALLÉS SENDÍN
31
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:02:59
0:22:19
0:57:50
1:35:58
1:35:52
0:04:32
141
ANTONIO RAFAEL RUBIO ALMENARA
66
Veterans A masc
Independent
0:03:39
0:24:47
1:00:17
1:35:59
1:35:42
0:04:32
142
PEDRO VICENTE ANTEQUERA ROBLES
67
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:03:05
0:23:49
0:59:46
1:35:59
1:35:52
0:04:32
143
MARCIAL MORENO MONTORO
32
Veterans B masc
C. Córrer A peu plá
0:03:39
0:24:54
1:00:52
1:36:06
1:35:48
0:04:32
144
SALVADOR ALBORCH DE LA FUENTE
68
Veterans A masc
C. A. de Puente a Puente
0:03:22
0:23:50
0:59:50
1:36:12
1:36:01
0:04:33
145
VICENTE FERRER MARTI
32
Senior Masc
Independent
0:03:17
0:24:01
0:59:50
1:36:18
1:36:11
0:04:33
146
DAVID CANOVAS CANO
33
Senior Masc
Independent
0:03:40
0:23:18
0:59:16
1:36:20
1:35:58
0:04:32
147
JOSE CARLOS CALDERON PEREZ
69
Veterans A masc
Independent
0:03:24
0:24:00
0:59:29
1:36:22
1:36:09
0:04:33
148
SERGIO CHOVA MORANT
70
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:03:14
0:23:43
0:59:35
1:36:23
1:36:13
0:04:33
149
JUAN CARLOS ANTEQUERA ROBLES
34
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:03:13
0:23:48
0:59:43
1:36:25
1:36:16
0:04:33
150
VICENT MAHIQUES FORNES
33
Veterans B masc
Independent
0:03:02
0:23:26
0:59:06
1:36:31
1:36:26
0:04:34
151
EMILIO CAMPS SEGUÍ
35
Senior Masc
Independent
0:03:24
0:24:32
0:59:28
1:36:33
1:36:20
0:04:33
152
GREGORIO JOSE HUERTAS ALMENARA
71
Veterans A masc
Independent
0:03:39
0:24:47
1:00:17
1:36:35
1:36:19
0:04:33
153
JUAN FORTUÑO LLOPIS
72
Veterans A masc
C. A. L' Olleria
0:03:06
0:23:34
0:59:33
1:36:39
1:36:33
0:04:34
154
ANDRES RIVERO JIMENEZ
73
Veterans A masc
Independent
0:03:20
0:24:24
1:00:24
1:36:47
1:36:39
0:04:34
155
JOSE ANTONIO VICENTE BAÑOS
34
Veterans B masc
C. D. C. La Marina
0:02:42
0:22:57
1:00:16
1:37:07
1:37:04
0:04:36
156
LUIS BARDAL ROMERO
74
Veterans A masc
Independent
0:03:38
0:24:00
0:59:51
1:37:08
1:36:43
0:04:35
157
JOSE VICENTE SALVA SIGNES
75
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:03:46
0:25:10
1:02:37
1:37:19
1:36:58
0:04:35
158
FRANCISCO BALLESTER NOGUERA
76
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:03:07
0:23:43
0:59:28
1:37:29
1:37:23
0:04:36
159
LOREN GONZALEZ BORRAS
77
Veterans A masc
Independent
0:03:47
0:25:09
1:01:33
1:37:40
1:37:21
0:04:36
160
ANGEL PEIRO SOLA
78
Veterans A masc
Independent
0:03:22
0:25:01
1:01:28
1:37:40
1:37:34
0:04:37
161
CARLOS ESCRIVA MASIP
79
Veterans A masc
Independent
0:03:22
0:25:01
1:01:31
1:37:41
1:37:35
0:04:37
162
JOSE MARÍA TOHARIA DE LA TORRE
35
Veterans B masc
C. A. Papelo
0:03:45
0:25:11
1:01:32
1:37:44
1:37:20
0:04:36
163
ANTONIO REQUENA LOPEZ
80
Veterans A masc
C. A. Papelo
0:03:46
0:25:11
1:01:35
1:37:44
1:37:19
0:04:36
164
ANTONIO PASTOR FERRI
36
Veterans B masc
C. A. Papelo
0:03:43
0:25:11
1:01:33
1:37:44
1:37:20
0:04:36
165
JOAN CARLES ESPI BENAVENT
36
Senior Masc
Independent
0:02:53
0:23:23
0:59:35
1:37:48
1:37:45
0:04:38
166
JUAN ANTONIO PASCUAL ESCRIVÁ
37
Veterans B masc
Independent
0:03:46
0:24:52
1:01:07
1:37:51
1:37:36
0:04:37
167
JIM STANNERS
9
Veterans C masc
C. A. Costa Blanca Striders
0:03:35
0:24:11
1:00:22
1:37:51
1:37:25
0:04:37
168
GERARDO FONT ROGER
81
Veterans A masc
C. A. de Puente a Puente
0:03:22
0:23:50
0:59:50
1:37:51
1:37:40
0:04:37
169
MIGUEL ROMERO SANCHEZ
38
Veterans B masc
Independent
0:03:23
0:24:55
1:01:48
1:37:57
1:37:48
0:04:38
170
MARCOS ROCA PUIG
82
Veterans A masc
Independent
0:03:06
0:23:00
0:59:39
1:38:00
1:37:49
0:04:38
171
SERGIO BATALLER PUIG
83
Veterans A masc
Independent
0:03:13
0:24:00
1:00:18
1:38:05
1:38:00
0:04:38
172
RAFAEL PASCUAL VERDU GUILLEM
84
Veterans A masc
A. D. Teixereta
0:03:09
0:23:24
1:00:36
1:38:14
1:38:08
0:04:39
173
SANTIAGO GUILLO VALERO
10
Veterans C masc
A. D. Teixereta
0:03:11
0:23:24
1:00:34
1:38:14
1:38:07
0:04:39
174
QUINO BOMBOI TORMO
85
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:03:34
0:25:15
1:01:22
1:38:17
1:38:03
0:04:38
175
JAVIER RODRIGO DE LOS DOLOR
39
Veterans B masc
C. Córrer A peu plá
0:03:44
0:24:55
1:01:17
1:38:17
1:38:00
0:04:38
176
DANIEL FORNES DIEGO
86
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:03:44
0:25:04
1:01:50
1:38:44
1:38:23
0:04:39
177
JOSE RAMON ALEMANY JUAN
40
Veterans B masc
Independent
0:03:08
0:24:23
1:01:20
1:38:51
1:38:47
0:04:40
178
JOSE ANTONIO TARRAZONA IBIZA
41
Veterans B masc
C. Córrer Xeraco
0:03:43
0:25:09
1:01:33
1:38:51
1:38:32
0:04:40
179
PEPE SASTRE TORRES
87
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:03:23
0:24:54
1:01:36
1:38:58
1:38:51
0:04:41
180
EDUARDO SEGRELLES FERNANDEZ
88
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:02:46
0:23:39
1:00:18
1:39:00
1:39:00
0:04:41
181
CHRISTINA THOMAS
2
Veterans B fem
Independent
0:02:52
0:23:30
1:00:34
1:39:04
1:39:02
0:04:41
182
DAVID IZQUIERDO MARI
37
Senior Masc
Independent
0:03:40
0:26:12
1:03:55
1:39:08
1:38:59
0:04:41
183
CARLOS CABALLERO BERRADE
38
Senior Masc
Independent
0:03:29
0:24:50
1:01:57
1:39:24
1:39:10
0:04:42
184
RAUL VICEDO ESCRIVA
42
Veterans B masc
C. E. Llocnou
0:03:24
0:24:24
1:01:25
1:39:43
1:39:32
0:04:43
185
XAVIER MICO CABO
43
Veterans B masc
C. Córrer Peus Quets
0:03:47
0:25:12
1:02:28
1:39:43
1:39:27
0:04:42
186
ANTONIO MORANT GALLEGO
89
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:03:47
0:25:01
1:01:58
1:39:45
1:39:28
0:04:42
187
NANDO ARANDA TUR
44
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:47
0:25:02
1:02:01
1:39:45
1:39:29
0:04:42
188
ALFONSO CHOQUE CARRETON
90
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:03:14
0:23:42
1:00:01
1:39:48
1:39:38
0:04:43
189
ENRIQUE RIOS MOREIRAS
39
Senior Masc
Independent
0:03:28
0:24:20
1:00:26
1:39:55
1:39:39
0:04:43
190
IGNACIO DE LA ROSA MODROÑO
11
Veterans C masc
Independent
0:03:30
0:24:08
1:01:42
1:40:05
1:39:47
0:04:43
191
JOSE ANTONIO CARMONA PEREZ
91
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:03:25
0:25:28
1:03:22
1:40:10
1:40:00
0:04:44
192
FRANCISCO SEGURA MARTINEZ
45
Veterans B masc
C. A. Carreraspopulares.com
0:03:55
0:25:22
1:02:11
1:40:11
1:39:42
0:04:43
193
ENRIQUE FERNAND MASCARELL TARRAZO
46
Veterans B masc
Independent
0:03:41
0:25:12
1:02:02
1:40:13
1:40:03
0:04:44
194
ANDRES MORAGUES CARBO
40
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:03:25
0:25:28
1:03:14
1:40:14
1:40:05
0:04:44
195
PACO MUÑOZ TORREGROSA
47
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:03:16
0:25:42
1:01:32
1:40:18
1:40:14
0:04:45
196
CHEMS LAOURARI
92
Veterans A masc
Independent
0:03:37
0:25:17
1:02:29
1:40:19
1:40:05
0:04:44
197
MONIKA POLIWODA
3
Veterans B fem
Independent
0:02:58
0:23:49
1:01:27
1:40:21
1:40:19
0:04:45
198
ANTONIO ORDOÑEZ SARRION
48
Veterans B masc
C. A. Enguera
0:03:42
0:25:50
1:03:33
1:40:30
1:40:16
0:04:45
199
RAFAEL VILA TORTOSA
93
Veterans A masc
C. A. Enguera
0:03:42
0:25:50
1:03:33
1:40:30
1:40:18
0:04:45
200
SAORO GARCIA PEREZ
94
Veterans A masc
C. Esportiva El Corriol
0:03:59
0:27:16
1:04:46
1:40:37
1:40:17
0:04:45

SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves