Som Esport
Mitja Marató Pego 2011

Data: 30 de Gener de 2011
Hora: 10:00 h
Eixida i Meta: Passeig del Clot
Distància: 21.097 m

Organitza: C. E. Dorsal 19 Pego i Ajuntantament de Pego

+ CLASSIFICACIONS >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL I MITJA MARATÓ VILA DE PEGO




Primer Anterior Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta
Parcials
Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Km 0,7
Km 5,3
Km13,2
Temps
Oficial
Temps
Real
T/Km
Net
201
JOSE ANTONIO DIAZ BOX
49
Veterans B masc
C. A. Albatera
0:03:30
0:25:22
1:02:32
1:40:37
1:40:23
0:04:45
202
VICENTE SALORT LLODRA
95
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:03:29
0:25:14
1:02:59
1:40:37
1:40:21
0:04:45
203
FLORENCI VALLCANERA CASTELLA
50
Veterans B masc
C. A. Favara
0:03:41
0:25:17
1:02:36
1:40:39
1:40:19
0:04:45
204
ERNEST PIRIS PERALES
51
Veterans B masc
C. A. Favara
0:03:43
0:25:13
1:02:29
1:40:40
1:40:22
0:04:45
205
JORGE FRANCES MARTI
96
Veterans A masc
Independent
0:04:03
0:25:54
1:03:05
1:40:41
1:40:21
0:04:45
206
JOSE MIGUEL SAVALL FERRANO
97
Veterans A masc
Independent
0:03:29
0:25:14
1:02:59
1:40:42
1:40:34
0:04:46
207
ENRIQUE TORTOSA BALLESTER
41
Senior Masc
Independent
0:03:44
0:24:38
1:01:36
1:40:43
1:40:21
0:04:45
208
FERRAN SANCHIS GANDIA
42
Senior Masc
Independent
0:03:44
0:24:38
1:01:39
1:40:44
1:40:22
0:04:45
209
JUAN MASIA SABATER
98
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:03:35
0:25:15
1:01:25
1:40:46
1:40:33
0:04:45
210
OLIVIA PEIRÓ SABATER
5
Veterans A fem
C. A. Safor
0:03:27
0:24:45
1:02:34
1:40:48
1:40:39
0:04:46
211
FRANCISCO LLAMAZARES SERRANO
12
Veterans C masc
Independent
0:03:46
0:25:28
1:02:40
1:40:55
1:40:37
0:04:46
212
JOSE PASCUAL SASTRE SENDRA
43
Senior Masc
Independent
0:03:53
0:26:20
1:02:56
1:40:55
1:40:32
0:04:45
213
JOSETTE SIRERA VERCHER
4
Veterans B fem
C. A. L' Olleria
0:03:36
0:25:41
1:03:34
1:41:06
1:40:48
0:04:46
214
SERGIO NAVALON CARPENA
99
Veterans A masc
C. A. Cullera
0:03:30
0:25:41
1:03:35
1:41:07
1:40:59
0:04:47
215
JOSE ROMERO SALADO
52
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:57
0:26:27
1:03:59
1:41:08
1:40:49
0:04:46
216
RAUL MUÑOZ RESA
100
Veterans A masc
BTT Golismeros
0:03:57
0:26:27
1:03:56
1:41:08
1:40:50
0:04:46
217
MARCO DI TRANA
101
Veterans A masc
Independent
0:03:17
0:25:16
1:03:04
1:41:11
1:41:07
0:04:47
218
JORDI JORRO RAMON
44
Senior Masc
C. A. Benissa
0:03:17
0:25:16
1:03:04
1:41:11
1:41:07
0:04:47
219
VICENTE PASCUAL COLOMER
45
Senior Masc
Independent
0:03:40
0:26:12
1:04:13
1:41:13
1:41:05
0:04:47
220
JOSE RAMON GADEA MASCARELL
102
Veterans A masc
C. A. Safor
0:03:39
0:26:12
1:04:14
1:41:13
1:41:04
0:04:47
221
ENRIC LOPEZ LLORCA
53
Veterans B masc
Independent
0:04:33
0:28:10
1:05:53
1:41:15
1:40:44
0:04:46
222
ANTONIO FERNANDEZ LUNA
54
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:04:03
0:26:30
1:04:07
1:41:15
1:40:43
0:04:46
223
JAIME DONDERIS SERRA
103
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:04:03
0:26:29
1:04:06
1:41:15
1:40:44
0:04:46
224
JOSE MANUEL ROMERO OLIVARES
104
Veterans A masc
Independent
0:03:38
0:25:41
1:03:39
1:41:20
1:40:59
0:04:47
225
FRANCISCO JOSE GINER CANTO
46
Senior Masc
C. A. Benissa
0:03:56
0:26:31
1:03:44
1:41:24
1:41:01
0:04:47
226
ANGEL SEGURA PEREZ
47
Senior Masc
Independent
0:03:05
0:24:56
1:04:27
1:41:27
1:41:24
0:04:48
227
CARLOS JAVIER SANTI GARCIA
105
Veterans A masc
Independent
0:02:57
0:23:00
0:59:35
1:41:28
1:41:23
0:04:48
228
AMANDA FLETCHER
5
Veterans B fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:03:12
0:25:55
1:04:27
1:41:32
1:41:30
0:04:48
229
JOSE SANTAMARIA VIDAL
55
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:28
0:25:48
1:03:56
1:41:38
1:41:29
0:04:48
230
MANUEL MARTINEZ LUQUE
106
Veterans A masc
Independent
0:03:56
0:25:43
1:03:14
1:41:39
1:41:15
0:04:47
231
SERGIO REQUENA SARRIA
107
Veterans A masc
Independent
0:03:59
0:26:59
1:05:14
1:41:40
1:41:21
0:04:48
232
FERNANDO MONZO MOMPARLER
48
Senior Masc
Independent
0:03:21
0:25:54
1:04:45
1:41:41
1:41:36
0:04:48
233
JOSE VICENTE ORDIÑANA BERNAT
108
Veterans A masc
C. A. Els Llops
0:04:06
0:25:58
1:02:59
1:41:45
1:41:18
0:04:48
234
MAXIMO FOLQUES LORENTE
49
Senior Masc
Independent
0:03:33
0:26:13
1:04:36
1:41:49
1:41:42
0:04:49
235
AURELIO MENGUAL FERRANDO
56
Veterans B masc
C. A. Xe Espereu-me
0:03:23
0:25:13
1:03:33
1:41:50
1:41:42
0:04:49
236
MANUEL CERDA MARTINEZ
109
Veterans A masc
C. A. Albatera
0:03:30
0:25:34
1:04:00
1:41:52
1:41:36
0:04:48
237
FRANCISCO LOPEZ BUENO
57
Veterans B masc
C. A. Fondistes Rapitencs
0:03:20
0:25:16
1:03:02
1:41:58
1:41:52
0:04:49
238
VICENTE JOSE MIÑANA GINER
58
Veterans B masc
C. A. Calygat.com
0:03:21
0:25:10
1:03:34
1:42:03
1:41:53
0:04:49
239
JOAN CARLES GILABERT PELLICER
110
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:03:19
0:24:13
1:03:03
1:42:12
1:42:00
0:04:50
240
DIEGO ZARAGOZI LLORENS
111
Veterans A masc
C. A. Altea
0:03:04
0:25:02
1:02:59
1:42:17
1:42:14
0:04:50
241
MATIAS GUILLEN RIERA
59
Veterans B masc
C. A. Altea
0:03:04
0:25:01
1:03:00
1:42:17
1:42:14
0:04:50
242
FRANCISCO CANTERO VILLENA
60
Veterans B masc
C. A. Hellín
0:03:58
0:26:52
1:05:39
1:42:17
1:41:50
0:04:49
243
JOSE CAMILO ALACID ROCAMORA
112
Veterans A masc
Independent
0:03:41
0:25:16
1:03:01
1:42:21
1:41:56
0:04:49
244
RAFAEL TAVALLO BALBASTRE
113
Veterans A masc
C. A. Safor
0:03:30
0:25:42
1:03:56
1:42:28
1:42:20
0:04:51
245
JUAN ANDRÉS FUSTER
61
Veterans B masc
Independent
0:03:45
0:26:15
1:05:10
1:42:33
1:42:18
0:04:50
246
RICARDO ERASO NAVARRO
50
Senior Masc
C. A. de Puente a Puente
0:03:27
0:25:30
1:04:01
1:42:34
1:42:23
0:04:51
247
ALEX MARRAHI ANDERSEN
51
Senior Masc
Independent
0:03:40
0:26:13
1:04:13
1:42:35
1:42:26
0:04:51
248
MIGUEL ANGEL LLECHES SEMPERE
114
Veterans A masc
Independent
0:03:20
0:25:54
1:04:46
1:42:39
1:42:34
0:04:51
249
LUCÍA DEFEZ SÁNCHEZ
6
Veterans A fem
Independent
0:03:41
0:25:52
1:04:17
1:42:41
1:42:28
0:04:51
250
VICTOR SAVALL IBIZA
52
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
0:04:00
0:26:43
1:04:46
1:42:47
1:42:24
0:04:51
251
DAVID GARCÍA FORTUÑO
53
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
0:04:00
0:26:43
1:04:46
1:42:47
1:42:24
0:04:51
252
JOSE LUIS RODRIGUEZ AGUILAR
115
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:03:52
0:26:58
1:06:29
1:42:56
1:42:37
0:04:51
253
JUAN CRISOSTOMO QUINTERO
54
Senior Masc
Independent
0:03:26
0:25:22
1:04:02
1:43:15
1:43:04
0:04:53
254
VICENT GONZALEZ AGUILAR
62
Veterans B masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:03:45
0:26:31
1:04:48
1:43:37
1:43:17
0:04:53
255
PACO BUIGUES CARRIÓ
63
Veterans B masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:03:44
0:26:32
1:04:46
1:43:37
1:43:17
0:04:53
256
PAU MARTINEZ SANTACREU
55
Senior Masc
Independent
0:04:07
0:25:10
1:02:17
1:43:42
1:43:14
0:04:53
257
LEOPOLDO DAVID BERNABEU LOPEZ
116
Veterans A masc
Independent
0:03:33
0:25:44
1:04:00
1:43:44
1:43:30
0:04:54
258
RUBÉN CAMARENA CATALÁ
117
Veterans A masc
C. T. Prodesport Gandia
0:03:17
0:25:19
1:04:06
1:43:52
1:43:47
0:04:55
259
BENET MORELL ORTOLÀ
56
Senior Masc
Independent
0:03:38
0:25:25
1:03:46
1:43:57
1:43:44
0:04:55
260
JAUME ALEMANY NADAL
57
Senior Masc
Independent
0:03:57
0:26:11
1:04:23
1:44:02
1:43:32
0:04:54
261
JOAQUIN IVARS RODRIGUES
118
Veterans A masc
C. A. de Puente a Puente
0:03:29
0:26:12
1:06:14
1:44:05
1:43:54
0:04:55
262
JAVIER NOVELL GAVILA
13
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
0:04:18
0:28:22
1:07:29
1:44:06
1:43:47
0:04:55
263
VICENT MULET DIEGO
119
Veterans A masc
C. A. Gata
0:03:14
0:24:49
1:03:41
1:44:17
1:44:10
0:04:56
264
RAFA MARTINEZ SERRIO
58
Senior Masc
C. A. Gata
0:03:14
0:24:49
1:03:42
1:44:17
1:44:10
0:04:56
265
CARLOS SISCAR MENGUAL
59
Senior Masc
Independent
0:04:08
0:27:21
1:06:54
1:44:26
1:43:55
0:04:55
266
JORDI MARTINEZ MEYA
60
Senior Masc
Independent
0:04:05
0:25:18
1:03:11
1:44:27
1:43:58
0:04:55
267
FORTUNATO FRIAS FERNANDEZ
64
Veterans B masc
A. D. Teixereta
0:03:28
0:26:00
1:04:50
1:44:28
1:44:21
0:04:56
268
RICARDO PICAZO AGUILERA
120
Veterans A masc
Independent
0:03:52
0:26:21
1:05:25
1:44:33
1:44:12
0:04:56
269
ELISA SÁNCHEZ GARCÍA
1
Senior fem
Independent
0:03:46
0:25:21
1:04:13
1:44:35
1:44:09
0:04:56
270
SALVADOR MAS I ESTELA
65
Veterans B masc
C. A. Benissa
0:04:01
0:27:30
1:05:57
1:44:41
1:44:20
0:04:56
271
ANDREU PELUFO SANZ
66
Veterans B masc
C. A. Carcaixent
0:03:24
0:26:01
1:05:28
1:44:45
1:44:40
0:04:57
272
JAIME PERALES SIMON
67
Veterans B masc
C. A. Enguera
0:03:42
0:25:50
1:03:34
1:44:47
1:44:33
0:04:57
273
FRANCISCO JAVIE FERNANDEZ OLIVER
121
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
0:03:46
0:27:05
1:06:15
1:44:49
1:44:39
0:04:57
274
PATRICIA LUCAS MOLINA
7
Veterans A fem
C. A. Ondara
0:03:46
0:27:06
1:06:15
1:44:49
1:44:40
0:04:57
275
PABLO TORRES GONZALEZ
122
Veterans A masc
Independent
0:03:16
0:24:32
1:04:16
1:44:53
1:44:37
0:04:57
276
JUAN CARLOS CARRILLO BUJALDON
123
Veterans A masc
A. D. Teixereta
0:03:04
0:25:01
1:03:55
1:45:00
1:44:54
0:04:58
277
PAUL MEGSON
61
Senior Masc
Independent
0:04:03
0:27:18
1:05:38
1:45:02
1:44:32
0:04:57
278
PEDRO JUAN VICTORIA MIÑANA
68
Veterans B masc
C. A. Favara
0:03:42
0:25:13
1:02:29
1:45:04
1:44:45
0:04:57
279
RAUL PASTOR BIXQUERT
62
Senior Masc
C. A. Favara
0:03:42
0:25:13
1:02:31
1:45:04
1:44:45
0:04:57
280
JOSE MARIA ESCALANTE FERNANDEZ
63
Senior Masc
Independent
0:04:17
0:27:31
1:06:29
1:45:14
1:44:44
0:04:57
281
ANDRES VILLANUEVA MATOSES
14
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
0:03:52
0:27:20
1:06:39
1:45:17
1:45:05
0:04:58
282
SALVADOR PONS BOSCH
124
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:03:53
0:26:58
1:06:30
1:45:21
1:45:03
0:04:58
283
ALMUDENA SÁNCHEZ FERNÁNDEZ
8
Veterans A fem
C. A. Cap i Cua
0:03:45
0:26:24
1:05:57
1:45:36
1:45:27
0:04:59
284
JUAN ZARAGOZA BALAGUER
125
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:03:46
0:27:09
1:06:15
1:45:36
1:45:26
0:04:59
285
PERE SAPENA SEGARRA
69
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:03:36
0:26:33
1:06:22
1:45:40
1:45:27
0:04:59
286
JUAN BOLUFER CARDONA
70
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:03:36
0:26:33
1:06:23
1:45:40
1:45:27
0:04:59
287
ENRIQUE MATAIX MIRET
126
Veterans A masc
Independent
0:04:06
0:27:26
1:07:08
1:45:42
1:45:16
0:04:59
288
PABLO RIQUELME CARO
127
Veterans A masc
Independent
0:03:17
0:23:50
1:01:48
1:45:44
1:45:22
0:04:59
289
CARLES V. MENGUAL COTS
128
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:03:56
0:26:57
1:06:19
1:45:53
1:45:36
0:05:00
290
MIGUEL KLEYKENS GARCIA
71
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:54
0:27:38
1:07:15
1:45:58
1:45:47
0:05:00
291
FRANCISCO JOSE CLIMENT MARTINEZ
129
Veterans A masc
C. A. Main curses.com
0:03:53
0:27:39
1:07:13
1:45:58
1:45:48
0:05:00
292
JOSE ANDRES MARTI ESTRUCH
130
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:03:54
0:27:37
1:07:12
1:45:58
1:45:47
0:05:00
293
JORDI PASCUAL MAFÉ
72
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:52
0:27:38
1:07:13
1:45:58
1:45:48
0:05:00
294
BASILIO PIERA MARTIN
131
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:03:53
0:27:38
1:07:13
1:45:59
1:45:50
0:05:00
295
RAFAEL ESCOLANO SIGNES
132
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:03:52
0:27:38
1:07:13
1:46:00
1:45:47
0:05:00
296
VICENTE RODRIGUEZ AGUILAR
133
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:03:53
0:27:02
1:06:30
1:46:02
1:45:42
0:05:00
297
JOAN ORTOLA GARCIA
134
Veterans A masc
C. Esportiva El Corriol
0:04:00
0:27:16
1:06:15
1:46:32
1:46:12
0:05:02
298
FRANCISCO BISQUERT ORTEGA
135
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:00:00
0:00:00
0:00:00
1:46:35
1:46:35
0:05:03
299
ISAIES FAYOS MOLLA
73
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:03:16
0:25:26
1:05:09
1:46:39
1:46:35
0:05:03
300
EUSEBIO VICEDO ESCRIVÀ
74
Veterans B masc
Independent
0:03:55
0:28:00
1:09:16
1:46:41
1:46:30
0:05:02
301
VÍCTOR MONSONÍS FAR
136
Veterans A masc
Independent
0:03:48
0:25:15
1:04:50
1:46:41
1:46:26
0:05:02
302
FRANCISCO JOSÉ GONZÁLEZ-ALBO Gª -AB
137
Veterans A masc
Independent
0:03:48
0:25:16
1:04:58
1:46:41
1:46:26
0:05:02
303
FREDERIC SERVER COSTA
75
Veterans B masc
Independent
0:04:02
0:27:57
1:06:59
1:46:41
1:46:26
0:05:02
304
JUAN PASCUAL MORERA DOMINGUIS
76
Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
0:03:53
0:26:22
1:05:37
1:46:42
1:46:20
0:05:02
305
ENRIQUE ROMANY PUIG
15
Veterans C masc
C. Multiesport Marina Alta
0:03:42
0:27:34
1:07:22
1:46:43
1:46:35
0:05:03
306
ANTONIO ORDOÑEZ TERIN
138
Veterans A masc
C. A. Enguera
0:03:40
0:26:00
1:05:25
1:46:44
1:46:32
0:05:02
307
JAVIER MARIN SARRION
77
Veterans B masc
C. A. Enguera
0:03:45
0:27:02
1:06:22
1:46:45
1:46:31
0:05:02
308
PABLO PERALTA SAN ROSENDO
139
Veterans A masc
C. Tenis Gandia
0:03:42
0:27:29
1:07:51
1:46:56
1:46:46
0:05:03
309
PEDRO GARRIGOS PINA
78
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:03:50
0:26:26
1:05:21
1:46:58
1:46:40
0:05:03
310
NICOLE ZUCCHINI
9
Veterans A fem
Independent
0:04:01
0:27:06
1:06:29
1:46:58
1:46:31
0:05:02
311
MIGUEL CRESPO SANTACREU
140
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:04:02
0:27:30
1:09:01
1:47:05
1:46:43
0:05:03
312
ALFONSO SAMPEDRO GADEA
141
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:03:44
0:27:34
1:07:23
1:47:10
1:47:02
0:05:04
313
ÒSCAR BOTELLA I LLORCA
64
Senior Masc
C. A. Amateurs Sports
0:04:07
0:27:11
1:06:54
1:47:21
1:46:53
0:05:03
314
ROSA BERNABEU LLINARES
6
Veterans B fem
Independent
0:04:33
0:28:04
1:07:27
1:47:26
1:46:54
0:05:04
315
JAVIER GARCIA CASTELLO
65
Senior Masc
Independent
0:04:18
0:27:39
1:07:13
1:48:08
1:47:37
0:05:06
316
JORDI PEIRÓ HERNÁNDEZ
66
Senior Masc
Independent
0:04:18
0:27:39
1:07:13
1:48:08
1:47:38
0:05:06
317
JUAN SIMEON GRACIA RIBES
142
Veterans A masc
C. A. Safor
0:03:27
0:25:14
1:06:45
1:48:23
1:48:14
0:05:07
318
BERNAT PEREZ GARCIA
67
Senior Masc
Independent
0:04:02
0:26:47
1:06:00
1:48:36
1:48:07
0:05:07
319
PERE IBORRA MOLINES
79
Veterans B masc
C. A. Altea
0:03:17
0:26:44
1:06:59
1:48:41
1:48:38
0:05:08
320
TONI PÉREZ LLORCA
143
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:04:02
0:27:18
1:07:21
1:48:49
1:48:28
0:05:08
321
DAVID COBOS FLORES
144
Veterans A masc
Independent
0:04:16
0:28:30
1:09:53
1:48:50
1:48:16
0:05:07
322
CARME TORTA FERRE
10
Veterans A fem
C. A. Fondistes Rapitencs
0:03:22
0:26:16
1:05:53
1:48:50
1:48:46
0:05:09
323
MIQUEL BELLES NAVARRO
145
Veterans A masc
C. A. Fondistes Rapitencs
0:03:22
0:26:15
1:05:56
1:48:50
1:48:46
0:05:09
324
ALFONSO DELGADO FORNET
80
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:55
0:27:28
1:06:53
1:48:54
1:48:30
0:05:08
325
AUSIAS CONCA AMOROS
68
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:03:52
0:27:38
1:07:20
1:48:57
1:48:47
0:05:09
326
RAFAEL REIG PEIRÓ
81
Veterans B masc
Independent
0:03:56
0:27:32
1:07:55
1:48:57
1:48:40
0:05:09
327
JOSE BOIX FERRI
146
Veterans A masc
Independent
0:04:09
0:27:21
1:06:54
1:48:58
1:48:26
0:05:08
328
JUAN VICENTE GALINDO GARCÍA
82
Veterans B masc
C. A. Blue Line
0:04:00
0:27:27
1:07:47
1:48:58
1:48:33
0:05:08
329
JOSE GINER MAS
147
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:03:56
0:27:44
1:07:04
1:48:59
1:48:42
0:05:09
330
LUIS MIGUEL RIOS SENDRA
69
Senior Masc
Independent
0:04:15
0:28:48
1:10:08
1:49:00
1:48:32
0:05:08
331
JORDI GADEA PASCUAL
70
Senior Masc
Independent
0:04:07
0:27:11
1:06:53
1:49:01
1:48:33
0:05:08
332
FELIPE GARCIA AGUDO
148
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:03:17
0:25:17
1:05:22
1:49:05
1:49:01
0:05:10
333
JUAN VICENTE ROS ALMIÑANA
83
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:04:05
0:27:43
1:08:24
1:49:06
1:48:41
0:05:09
334
JOSE ANTONIO BALMASEDA GOMAR
84
Veterans B masc
Independent
0:04:05
0:27:43
1:08:00
1:49:07
1:48:41
0:05:09
335
ANDRES GRACIA VERDU
85
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:03:46
0:27:28
1:07:52
1:49:11
1:48:54
0:05:09
336
SANTIAGO SEVILLA GARCÍA
86
Veterans B masc
Independent
0:03:44
0:26:15
1:05:46
1:49:13
1:48:58
0:05:09
337
FRANCISCO PEDRO PEDROS
149
Veterans A masc
C. A. Gata
0:03:55
0:28:04
1:08:47
1:49:20
1:49:00
0:05:09
338
MARK CARSON
87
Veterans B masc
Independent
0:04:04
0:27:53
1:08:51
1:49:25
1:48:58
0:05:09
339
JESUS PAREDES BOTELLA
71
Senior Masc
Independent
0:03:38
0:26:32
1:05:31
1:49:32
1:49:27
0:05:11
340
JULIO MARTINEZ FERNANDEZ
88
Veterans B masc
A. D. Teixereta
0:03:18
0:25:26
1:06:18
1:49:33
1:49:27
0:05:11
341
ADELAIDA AGUILAR PUCHOL
7
Veterans B fem
Independent
0:03:46
0:27:08
1:07:47
1:49:38
1:49:24
0:05:11
342
JOSE IGNACIO IGLESIAS SANCHEZ
150
Veterans A masc
C. D. Run4life
0:03:51
0:27:33
1:08:00
1:49:40
1:49:22
0:05:11
343
FERNANDO PEREZ JUAN DE DIOS
89
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:03:53
0:27:08
1:07:45
1:49:52
1:49:37
0:05:11
344
JOAQUIN HERNANDEZ JENSEN
151
Veterans A masc
Independent
0:02:57
0:24:01
1:06:18
1:49:55
1:49:52
0:05:12
345
SANTI VALLÉS VALLÉS
152
Veterans A masc
C. M. Botamarges Forna
0:03:59
0:27:34
1:07:15
1:50:02
1:49:42
0:05:11
346
SEBASTIAN REIG ESCRIBNO
153
Veterans A masc
C. C. Desnivell
0:03:59
0:27:34
1:07:16
1:50:02
1:49:42
0:05:11
347
JUAN ANTONIO SANTOS MORENO
90
Veterans B masc
Independent
0:03:53
0:27:24
1:07:52
1:50:15
1:49:59
0:05:12
348
JORDI QUINQUER AGUT
91
Veterans B masc
C. A. Antonio Amorós
0:03:58
0:27:40
1:07:58
1:50:20
1:49:58
0:05:12
349
JOSEP FUSTER RIUS
92
Veterans B masc
C. Esportiva El Corriol
0:03:59
0:27:16
1:07:40
1:50:23
1:50:03
0:05:12
350
EUGENIO ESPARZA BOTELLA
154
Veterans A masc
Independent
0:04:49
0:30:30
1:10:14
1:50:25
1:49:53
0:05:12
351
TOMAS FERRER BALLESTER
155
Veterans A masc
Independent
0:04:33
0:30:16
1:10:18
1:50:32
1:50:00
0:05:12
352
SERGIO MUT OLIVER
72
Senior Masc
Independent
0:03:55
0:27:40
1:08:29
1:50:36
1:50:24
0:05:13
353
ANTONIO MARI GONZALEZ
93
Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:04:03
0:28:15
1:09:31
1:51:08
1:50:50
0:05:15
354
ALEX POBLET MARCO
73
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
0:04:09
0:28:41
1:10:09
1:51:13
1:50:48
0:05:15
355
TIMOTHY ATHERTON
94
Veterans B masc
Independent
0:04:05
0:27:54
1:08:55
1:51:25
1:50:57
0:05:15
356
ROSA MANSILLA BELLVIS
11
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:03:48
0:28:11
1:10:05
1:51:37
1:51:31
0:05:17
357
JOSE ANTONIO PAREDES ESCOLANO
16
Veterans C masc
Independent
0:03:55
0:27:32
1:08:37
1:51:42
1:51:25
0:05:16
358
JUAN JOSE CAMPS IVARS
156
Veterans A masc
C. A. Penyagolosa
0:03:48
0:28:11
1:10:07
1:51:44
1:51:39
0:05:17
359
LORENA NAVARRO CARRERES
2
Senior fem
C. A. La Xara
0:03:43
0:28:40
1:10:53
1:51:49
1:51:42
0:05:17
360
HENRIETTE WEEBER
1
Veterans C fem
C. A. Benidorm
0:03:29
0:26:24
1:07:06
1:51:55
1:51:51
0:05:18
361
MANOLO CIVICO JURADO
157
Veterans A masc
Independent
0:03:47
0:27:37
1:08:24
1:52:02
1:51:56
0:05:18
362
JOSÉ MORATINOS IGLESIAS
17
Veterans C masc
C. A. Apol·ana
0:03:35
0:27:48
1:09:50
1:52:03
1:51:59
0:05:18
363
JOSE YERBES LLORENS
95
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:03:55
0:28:39
1:10:39
1:52:09
1:51:58
0:05:18
364
JUAN ANTONIO GONZALEZ SERENA
74
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:03:53
0:27:38
1:07:21
1:52:10
1:51:58
0:05:18
365
PEPE TORRO MOLLA
18
Veterans C masc
C. A. Barri la Vila Ontinyent
0:03:54
0:28:56
1:11:02
1:52:39
1:52:32
0:05:20
366
LUIS LERMA GARCIA
19
Veterans C masc
Independent
0:03:49
0:28:11
1:10:22
1:52:41
1:52:35
0:05:20
367
VICENTE LLOBELL PRIETO
96
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:04:04
0:29:58
1:52:46
1:52:46
1:52:36
0:05:20
368
JOSE LUIS SANCHEZ MULET
20
Veterans C masc
C. A. Dianium
0:04:04
0:29:58
1:52:46
1:52:46
1:52:37
0:05:20
369
JUANVI SANCHIS TORNERO
158
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:03:43
0:27:31
1:09:05
1:52:56
1:52:51
0:05:20
370
GUILLERMO SISCAR GONZALEZ
75
Senior Masc
Independent
0:04:20
0:28:29
1:11:22
1:52:57
1:52:27
0:05:19
371
ANTONIA GIMÉNEZ GÓMEZ
8
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
0:03:55
0:28:19
1:10:19
1:53:08
1:52:57
0:05:21
372
RAFAEL LOPEZ FLORES
97
Veterans B masc
Independent
0:03:21
0:26:23
1:08:44
1:53:10
1:53:05
0:05:21
373
JUAN SASTRE SENDRA
98
Veterans B masc
C. E. Xe K Vaig
0:04:26
0:28:29
1:09:52
1:53:21
1:52:48
0:05:20
374
FERNANDO SASTRE SENDRA
159
Veterans A masc
C. E. Xe K Vaig
0:04:26
0:28:30
1:09:50
1:53:21
1:52:47
0:05:20
375
RAFA VIDAL BLASCO
76
Senior Masc
C. A. L' Olleria
0:04:07
0:29:33
1:11:55
1:53:27
1:53:04
0:05:21
376
RAFA BALLESTER ESTALRICH
77
Senior Masc
C. A. Benissa
0:03:56
0:27:58
1:09:56
1:53:36
1:53:23
0:05:22
377
SUSANNA TORTOSA CHAFER
9
Veterans B fem
C. A. Agullent
0:03:51
0:28:01
1:10:40
1:53:38
1:53:20
0:05:22
378
MANUEL IVARS PELLICER
160
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:04:01
0:27:30
1:09:26
1:53:46
1:53:24
0:05:22
379
CARLOS YAGO GARRIGUES
99
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:04:50
0:25:40
1:53:48
1:53:48
1:53:15
0:05:22
380
ANTONIO JOSE BAS MORAGUES
100
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:03:49
0:27:36
1:10:23
1:53:49
1:53:35
0:05:23
381
KIKO BOLUFER LLOBELL
101
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:03:49
0:27:36
1:10:23
1:53:50
1:53:36
0:05:23
382
DANIEL MORENO MARI
161
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:04:00
0:27:45
1:07:09
1:53:54
1:53:32
0:05:22
383
JOSE RAMON CARBO ESTRUCH
102
Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:04:01
0:28:21
1:10:09
1:53:55
1:53:32
0:05:22
384
VICENT SOROLLA ROMAN
78
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:04:01
0:28:21
1:10:14
1:53:55
1:53:33
0:05:22
385
SALVADOR CISCAR NALDA
162
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:04:01
0:27:45
1:07:09
1:53:55
1:53:32
0:05:22
386
SALVADOR SANCHO SOLER
163
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:04:00
0:27:45
1:07:09
1:53:55
1:53:32
0:05:22
387
SERGIO FALQUET CANOVES
164
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:04:00
0:27:45
1:07:12
1:53:56
1:53:33
0:05:22
388
FRAN PARDO TORRES
165
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:03:59
0:27:45
1:07:09
1:53:56
1:53:32
0:05:22
389
FERNANDO ABALDE ARGOLO
79
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:03:58
0:27:45
1:07:09
1:53:56
1:53:34
0:05:22
390
FERNANDO ESCRIVA VIDAL
166
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:03:59
0:27:44
1:10:09
1:53:59
1:53:37
0:05:23
391
JOAN TOMAS RIBES LEYDA
103
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:03:48
0:27:32
1:08:50
1:54:05
1:53:57
0:05:24
392
JOSE MARTINEZ DE LOS MOZO
104
Veterans B masc
Independent
0:04:00
0:29:40
1:10:40
1:54:12
1:54:03
0:05:24
393
MIGUEL MONZÓ CAMARENA
167
Veterans A masc
Independent
0:04:00
0:29:40
1:10:39
1:54:13
1:54:04
0:05:24
394
MIQUEL MORERA LLORCA
105
Veterans B masc
Independent
0:04:46
0:30:19
1:12:25
1:54:22
1:53:56
0:05:24
395
ANA ORTOLA ORTOLA
12
Veterans A fem
C. A. l' Espenta
0:03:59
0:28:49
1:12:15
1:54:31
1:54:15
0:05:24
396
IVAN SORIA MARTIN
80
Senior Masc
C. A. Apol·ana
0:04:12
0:29:32
1:12:15
1:54:32
1:54:05
0:05:24
397
JOSE PEDRO PEDROS
168
Veterans A masc
C. A. Gata
0:04:11
0:29:52
1:11:56
1:54:33
1:54:12
0:05:24
398
PEDRO RUBIO ALMENARA
169
Veterans A masc
Independent
0:04:05
0:30:47
1:13:36
1:54:38
1:54:20
0:05:25
399
FERNANDO GENOVES ENGUIX
106
Veterans B masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:04:12
0:29:33
1:12:19
1:54:42
1:54:14
0:05:24
400
ISMAEL FERRERAS RIESCO
21
Veterans C masc
C. A. Xe Espereu-me
0:03:38
0:26:46
1:07:45
1:54:46
1:54:36
0:05:25

SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves