Som Esport
Mitja Marató Pego 2012

Fecha: 29 de Gener de 2012
Hora: 10:00 h
Salida y Meta: Passeig del Clot
Distancia: 21.097 m

Organita: C. E. Dorsal 19 Pego i Ajuntantament de Pego

+ CLASIFICACIONES >>>

CLASIFICACIÓN GENERAL II MITJA MARATÓ VILA DE PEGO




Següent Últim
Cronometraje www.somesport.com

Meta
Parcial Km 10,9
Meta
P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
P. Gral
P.Cat
Tiempo
Real
T/Km
Real
TIempo
Oficial
TIempo
Real
T/Km
Real
1
NAVARRO CERDAN, DAVID
1
Senior Masc
C. A. Passatge Team
4
1
0:38:47
03:34
1:15:13
1:15:12
03:34
2
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
1
Veteranos A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
2
2
0:38:47
03:34
1:15:14
1:15:13
03:34
3
PEREZ PANERO, TONI
2
Veteranos A Masc
C. A. Cullera
1
1
0:38:46
03:34
1:16:10
1:16:08
03:37
4
ORTEGA PEREZ, MANUEL
3
Veteranos A Masc
C. A. Passatge Team
3
3
0:38:48
03:34
1:16:24
1:16:23
03:37
5
PERALES MONTESINOS, ESTEBAN
2
Senior Masc
C. A. AquaSport
6
3
0:39:01
03:35
1:17:19
1:17:17
03:40
6
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Senior Masc
C. A. Ondara
8
4
0:40:38
03:44
1:17:23
1:17:23
03:40
7
BOUCHLOUCH, HICHAM
4
Senior Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
5
2
0:38:49
03:34
1:17:59
1:17:58
03:42
8
GREGORI TORTOSA, JAVIER
4
Veteranos A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
7
4
0:39:32
03:38
1:18:38
1:18:36
03:44
9
SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE JAVIER
5
Senior Masc
C. A. Apol·ana
10
5
0:40:38
03:44
1:19:44
1:19:43
03:47
10
GOMAR TORMO, JUAN
5
Veteranos A Masc
G. E. La Carena La Font
9
5
0:40:37
03:44
1:19:44
1:19:43
03:47
11
ORTIZ MARTIN, RAFAEL
6
Senior Masc
C. A. Saltamontes
11
6
0:40:55
03:46
1:21:01
1:20:59
03:50
12
VIDAL BATALLER, DIEGO
6
Veteranos A Masc
C. Córrer El Garbí
14
8
0:42:14
03:53
1:21:17
1:21:15
03:51
13
SATORRES BOQUERA, SERGIO
7
Veteranos A Masc
C. Triatló Suheca.com
12
6
0:41:47
03:51
1:21:43
1:21:42
03:52
14
BENAVENT OLTRA, RAFA
8
Veteranos A Masc
C. Córrer La Llebre
13
7
0:42:02
03:52
1:22:32
1:22:31
03:55
15
RIOS MOREIRAS, ENRIQUE
7
Senior Masc
C. A. Ondara
25
7
0:43:47
04:02
1:23:04
1:23:01
03:56
16
JOSE MANUEL PEREZ RODRIGUEZ
9
Veternos A Masc
Independent
19
11
0:43:07
03:58
1:23:50
1:23:45
03:58
17
ALEMANY RUIZ, JAVIER
10
Veteranos A Masc
C. T. Team White-Stadio
18
10
0:43:08
03:58
1:23:56
1:23:53
03:59
18
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
11
Veteranos A Masc
C. A. Dianium
20
12
0:43:08
03:58
1:24:00
1:23:56
03:59
19
DIAZ GARCIA, JOSE FRANCISCO
12
Veteranos A Masc
C. A. Passatge Team
15
9
0:43:09
03:58
1:24:01
1:24:00
03:59
20
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
1
Veteranos B Masc
C. Córrer El Garbí
22
4
0:43:17
03:59
1:24:30
1:24:26
04:00
21
MARI TORREGROSA, FRANCISCO
2
Veteranos B Masc
A. J. O. S. Xàtiva
21
3
0:43:11
03:58
1:24:59
1:24:57
04:02
22
NAVARRO ANTON, FRANCISCO JOSE
3
Veteranos B Masc
Independent
16
1
0:43:09
03:58
1:25:28
1:25:26
04:03
23
MORENO PRADOS, LUCAS
4
Veteranos B Masc
Independent
17
2
0:43:10
03:58
1:25:42
1:25:40
04:04
24
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE V.
5
Veteranos B Masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
23
5
0:43:48
04:02
1:25:44
1:25:42
04:04
25
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
6
Veteranos B Masc
Independent
24
6
0:43:45
04:02
1:25:50
1:25:45
04:04
26
CARRIO MOLINA, TONI
13
Veteranos A Masc
Independent
30
15
0:44:17
04:05
1:25:53
1:25:48
04:04
27
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Veteranos A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
33
17
0:44:23
04:05
1:26:20
1:26:17
04:05
28
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
1
Veteranos C Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
43
2
0:45:14
04:10
1:26:33
1:26:31
04:06
29
ARRIBAS ALEIXOS, VICENTE
15
Veteranos A Masc
C. Triesport Roquette La Ribera
26
13
0:43:54
04:02
1:26:44
1:26:43
04:07
30
PAYA RIBES, IVAN
16
Veteranos A Masc
C. Ondara Tri-Esport
41
21
0:45:08
04:09
1:26:48
1:26:42
04:07
31
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
8
Senior Masc
C. C. Les Tortugues Coixes
42
9
0:45:08
04:10
1:26:48
1:26:41
04:07
32
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veteranos C Masc
C. A. l' Espenta
34
1
0:44:24
04:05
1:26:59
1:26:57
04:07
33
PARDO GARCIA, PASCUAL
7
Veteranos B Masc
C. A. Promesas Villena
29
8
0:44:16
04:04
1:27:22
1:27:19
04:08
34
GIMENEZ SENDRA, ANDRES
17
Veteranos A Masc
S. D. Correcaminos
37
19
0:44:42
04:07
1:27:28
1:27:24
04:09
35
SEGUÍ I SEGUÍ, XIMO
18
Veteranos A Masc
Independent
35
18
0:44:24
04:06
1:27:33
1:27:24
04:09
36
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
8
Veteranos B Masc
C. A. La Xara
27
7
0:43:54
04:02
1:27:42
1:27:41
04:09
37
Dorsal 869
0
No inscrit
Independent
38
0
0:44:44
04:07
1:27:44
1:27:42
04:09
38
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
9
Veteranos B Masc
Independent
32
9
0:44:23
04:05
1:27:48
1:27:45
04:10
39
SERRANO ESPINAR, JAVIER
10
Veteranos B Masc
C. A. l' Espenta
47
10
0:45:35
04:12
1:27:50
1:27:44
04:10
40
MORENO AGUADO, FRANCISCO
19
Veteranos A Masc
C. A. Dianium
49
24
0:46:00
04:14
1:27:54
1:27:48
04:10
41
ALBEROLA TERUEL, SERGIO
20
Veteranos A Masc
C. A. La Faixa
31
16
0:44:16
04:05
1:27:59
1:27:53
04:10
42
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
21
Veteranos A Masc
C. A. Ondara
46
23
0:45:12
04:10
1:27:59
1:27:54
04:10
43
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
9
Senior Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
36
8
0:44:35
04:06
1:28:12
1:28:08
04:11
44
NAVARRO CARMONA, JULIAN
22
Veteranos A Masc
A. J. O. S. Xàtiva
45
22
0:45:13
04:10
1:28:20
1:28:16
04:11
45
COLOMA VILANOVA, DAVID
23
Veteranos A Masc
C. A. Les Llebres
54
27
0:46:02
04:15
1:28:24
1:28:11
04:11
46
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
3
Veteranos C Masc
C. A. Calygat.com
44
3
0:45:14
04:10
1:28:36
1:28:34
04:12
47
COLOMA VILANOVA, FERNANDO
24
Veteranos A Masc
C. A. Les Llebres
56
28
0:46:04
04:15
1:28:48
1:28:36
04:12
48
MULET DIEGO, VICENT
11
Veteranos B Masc
C. A. Gata
57
12
0:46:11
04:15
1:29:01
1:28:57
04:13
49
VILLAR TORRES, JOSE MARIA
4
Veteranos C Masc
C. A. Tortuga Algemesí
48
4
0:46:01
04:14
1:29:08
1:29:07
04:13
50
SALA FERRER, CARMEN
1
Veteranos B Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
40
1
0:45:04
04:09
1:29:16
1:29:14
04:14
51
MARTINEZ MORENO, OSCAR
10
Senior Masc
C. C. Insensatos
55
10
0:46:13
04:15
1:29:47
1:29:44
04:15
52
PONCE CAÑADAS, JOSE MARIA
25
Veteranos A Masc
A. J. O. S. Xàtiva
28
14
0:43:50
04:02
1:29:49
1:29:43
04:15
53
LORENTE RICART, TONI
26
Veteranos A Masc
C. A. Benissa
51
26
0:46:10
04:15
1:29:52
1:29:48
04:15
54
MAS MATOSES, PACO
27
Veteranos A Masc
C. Tenis Gandia
62
31
0:46:30
04:17
1:29:57
1:29:55
04:16
55
DE JUAN DEVESA, VICENT
12
Veteranos B Masc
Independent
53
11
0:46:14
04:15
1:30:07
1:30:06
04:16
56
VALLDEPEREZ BAILA, AGUSTI
28
Veteranos A Masc
C. A. Fondistes Rapitencs
59
29
0:46:24
04:16
1:30:10
1:30:08
04:16
57
TERCERO MAYOR, JUAN
29
Veteranos A Masc
Independent
39
20
0:45:01
04:09
1:30:20
1:30:16
04:17
58
IBORRA TORRES, JOSE
11
Senior Masc
C. A. Puçol
68
12
0:46:52
04:19
1:30:24
1:30:18
04:17
59
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
30
Veteranos A Masc
C. Tenis Gandia
63
32
0:46:30
04:17
1:30:27
1:30:25
04:17
60
BELLES NAVARRO, MIQUEL
13
Veteranos B Masc
C. A. Fondistes Rapitencs
60
13
0:46:24
04:16
1:30:32
1:30:29
04:17
61
MENGUAL MOLL, CARLOS
31
Veteranos A Masc
Independent
61
30
0:46:26
04:17
1:30:38
1:30:33
04:18
62
CARRASCO VAZQUEZ, JONATHAN
12
Senior Masc
A. J. O. S. Xàtiva
58
11
0:46:15
04:15
1:30:48
1:30:45
04:18
63
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
32
Veteranos A Masc
C. C. Les Tortugues Coixes
74
37
0:47:32
04:23
1:30:58
1:30:52
04:18
64
BOMBOI TORMO, QUINO
33
Veteranos A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
70
35
0:47:20
04:21
1:31:22
1:31:18
04:20
65
HERNÁNDEZ VIDAL, JOAN
5
Veteranos C Masc
A. J. O. S. Xàtiva
52
5
0:46:11
04:15
1:31:30
1:31:27
04:20
66
CANDEL GINER, BENJAMIN
13
Senior Masc
Independent
85
17
0:47:55
04:25
1:31:48
1:31:40
04:21
67
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
14
Senior Masc
Independent
88
19
0:48:23
04:27
1:31:56
1:31:51
04:21
68
JUAN BELLVIS, RAFA
15
Senior Masc
C. A. Cama Llarga
91
21
0:48:21
04:28
1:32:12
1:32:01
04:22
69
PONS MAS, JOSE
34
Veteranos A Masc
C. A. Ondara
81
39
0:47:51
04:24
1:32:17
1:32:12
04:22
70
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
35
Veteranos A Masc
Independent
80
38
0:47:40
04:24
1:32:19
1:32:04
04:22
71
VALLS IBAÑEZ, CONSTANTI
16
Senior Masc
C. Triatló TriMuro
72
13
0:47:18
04:22
1:32:23
1:32:10
04:22
72
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
14
Veteranos B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
64
14
0:46:31
04:17
1:32:24
1:32:23
04:23
73
Dorsal 868
0
No inscrit
Independent
71
0
0:47:23
04:22
1:32:30
1:32:27
04:23
74
BARDAL ROMERO, LUIS
36
Veteranos A Masc
Independent
73
36
0:47:22
04:23
1:32:55
1:32:40
04:24
75
VIDAL BATALLER, JOSÉ
37
Veteranos A Masc
C. Córrer El Garbí
50
25
0:46:07
04:15
1:32:56
1:32:54
04:24
76
CASTELLS VILA, FRANCISCO JAVIER
17
Senior Masc
C. A. Cama Llarga
92
22
0:48:22
04:28
1:32:59
1:32:48
04:24
77
NARANJO BERENGUER, JACINTO
38
Veteranos A Masc
C. A. Benidorm
67
33
0:46:47
04:18
1:33:00
1:32:56
04:24
78
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
18
Senior Masc
C. A. Corremundos
77
15
0:47:47
04:24
1:33:07
1:33:03
04:25
79
VIDAL BAÑULS, CARMELO
15
Veteranos B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
82
17
0:47:48
04:25
1:33:11
1:33:02
04:25
80
FERRIS VILLAR, JOSE ENRIQUE
16
Veteranos B Masc
C. A. Tortuga Algemesí
97
20
0:48:38
04:28
1:33:24
1:33:21
04:26
81
FAUS LLACER, JAVIER
17
Veteranos B Masc
C. A. Tortuga Algemesí
94
18
0:48:39
04:28
1:33:24
1:33:23
04:26
82
MEDINA RUIZ, CLEMENTE
6
Veteranos C Masc
A. J. O. S. Xàtiva
65
6
0:46:33
04:17
1:33:28
1:33:23
04:26
83
VALOR MARTÍNEZ, ANDRÉS
19
Senior Masc
Independent
87
18
0:48:04
04:27
1:33:29
1:33:11
04:25
84
GRAU ESPI, JOSEP
39
Veteranos A Masc
C. A. La Valldigna
95
43
0:48:20
04:28
1:33:32
1:33:11
04:25
85
MARTINEZ DELGADO, JOSE ANTONIO
20
Senior Masc
C. A. G. Caliche-One Telecom
93
23
0:48:22
04:28
1:33:32
1:33:14
04:25
86
GIMENEZ BERMUDEZ, RAFA
40
Veteranos A Masc
A. J. O. S. Xàtiva
69
34
0:47:07
04:20
1:33:41
1:33:40
04:26
87
CANOVAS CARDONA, SERGIO
21
Senior Masc
Independent
76
14
0:47:47
04:24
1:33:57
1:33:53
04:27
88
FORNES DIEGO, DANIEL
41
Veteranos A Masc
C. A. La Faixa
86
41
0:48:01
04:25
1:34:31
1:34:27
04:29
89
VIVES VICENS, MIGUEL
42
Veteranos A Masc
Independent
90
42
0:48:24
04:28
1:34:35
1:34:28
04:29
90
GARCIA PEREZ, GUILLERMO
43
Veteranos A Masc
C. A. G. Caliche-One Telecom
135
55
0:50:44
04:41
1:34:42
1:34:25
04:29
91
VIÑEGLA VICO, ANTONIO
18
Veteranos B Masc
Independent
107
23
0:49:17
04:32
1:34:43
1:34:38
04:29
92
DI TRANA, MARCO
44
Veteranos A Masc
C. A. Dianium
101
45
0:49:00
04:31
1:34:47
1:34:41
04:29
93
MORAGUES CARBO, ANDRES
22
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0
0
0:00:00
00:00
1:34:56
1:34:56
04:30
94
GINER CANTÒ, FRANCISCO JOSE
45
Veteranos A Masc
C. A. Benissa
84
40
0:47:56
04:25
1:35:03
1:34:59
04:30
95
SIMO ARBONA, JAVIER
23
Senior Masc
Independent
108
27
0:49:19
04:32
1:34:57
1:34:53
04:30
96
MOLNAR, KRISZTINA
1
Veteranos A Fem
C. T. Team White-Stadio
83
1
0:47:57
04:25
1:35:03
1:35:00
04:30
97
ARTES PALLAS, RICARDO
19
Veteranos B Masc
C. A. Genoves
79
16
0:47:51
04:24
1:35:09
1:35:05
04:30
98
GINER FERRANDO, PEP
24
Senior Masc
C. A. Ondara
105
25
0:49:17
04:32
1:35:18
1:35:14
04:31
99
SISCAR PASTOR, CARLOS
20
Veteranos B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
99
21
0:48:42
04:29
1:35:34
1:35:26
04:31
100
PARDO SEGUI, JOAQUIN
21
Veteranos B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
96
19
0:48:39
04:28
1:35:35
1:35:33
04:32
101
DOMÍNGUEZ MURILLO, ANTONIO
46
Veteranos A Masc
C. A. Safor - Cafemax
100
44
0:48:44
04:29
1:35:37
1:35:31
04:32
102
MACHI BORRAS, FERNANDO
7
Veteranos C Masc
C. A. Tortuga Algemesí
98
8
0:48:43
04:29
1:35:44
1:35:42
04:32
103
SOLER SALVA, JAIRO
25
Senior Masc
C. A. La Faixa
114
30
0:49:38
04:34
1:35:56
1:35:52
04:33
104
VICENS MARQUEZ, LUIS
22
Veteranos B Masc
C. A. La Xara
103
22
0:49:02
04:31
1:36:03
1:35:55
04:33
105
GIMÉNEZ AZAGRA, FERRAN
47
Veteranos A Masc
C. Ondara Tri-Esport
130
54
0:50:31
04:39
1:36:32
1:36:25
04:34
106
NOGUEIRA SOSA, ARO
48
Veteranos A Masc
C. A. La Vespa Novetlé
150
64
0:51:22
04:44
1:36:43
1:36:39
04:35
107
CATENA MOLINA, ANTONIO
49
Veteranos A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
104
46
0:49:14
04:32
1:36:56
1:36:55
04:36
108
LAHMAMI, BADREDDINE
26
Senior Masc
Independent
113
29
0:49:19
04:34
1:36:56
1:36:33
04:35
109
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
24
Veteranos B Masc
Independent
66
15
0:46:41
04:18
1:37:14
1:37:10
04:36
110
FERRANDO TALENS, JOSE
23
Veteranos B Masc
G. E. La Carena La Font
128
29
0:50:20
04:38
1:37:00
1:36:52
04:36
111
GARCIA MATEU, XIMO
27
Senior Masc
C. A. Cent Cames
78
16
0:47:48
04:24
1:37:31
1:37:25
04:37
112
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
50
Veteranos A Masc
Independent
127
53
0:50:21
04:38
1:37:14
1:37:07
04:36
113
GOMAR FRANCES, JUAN
25
Veteranos B Masc
C. A. Cent Cames
126
28
0:50:11
04:37
1:37:31
1:37:24
04:37
114
CIVICO JURADO, PACO
8
Veteranos C Masc
Independent
75
7
0:47:35
04:23
1:37:38
1:37:30
04:37
115
PELLICER LLOPIS, ENRIC
51
Veteranos A Masc
C. A. l' Espenta
117
49
0:49:38
04:35
1:37:41
1:37:24
04:37
116
DOMENECH MARTI, TONI
52
Veteranos A Masc
C. A. Ondara
162
69
0:52:01
04:47
1:37:44
1:37:38
04:38
117
VITORIA GARCIA, JOSE JAVIER
53
Veteranos A Masc
C. Córrer Xeraco
111
47
0:49:21
04:33
1:37:47
1:37:37
04:38
118
PEIRO GABARDA, ANTONIO
54
Veteranos A Masc
C. Córrer Xeraco
112
48
0:49:21
04:33
1:37:47
1:37:37
04:38
119
ARAN GARCIA, ANTONIO
28
Senior Masc
Independent
134
37
0:50:30
04:41
1:37:51
1:37:29
04:37
120
ROVIRA SALORT, SALVADOR
29
Senior Masc
Independent
131
34
0:50:33
04:40
1:37:58
1:37:48
04:38
121
BENAVENT SANCHO, NACHO
30
Senior Masc
C. A. Canals
89
20
0:48:26
04:27
1:37:59
1:37:54
04:38
122
VERRONE, LUIS ANTONIO
26
Veteranos B Masc
Independent
119
25
0:49:45
04:36
1:38:08
1:37:51
04:38
123
BETI BORRAS, JOSE LUIS
56
Veteranos A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
144
60
0:51:19
04:43
1:38:09
1:38:06
04:39
124
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
55
Veteranos A Masc
Independent
118
50
0:49:45
04:36
1:38:08
1:37:51
04:38
125
SABATER RIBES, HÉCTOR
31
Senior Masc
Independent
146
40
0:51:12
04:43
1:38:09
1:37:57
04:39
126
CISCAR SANLORENZO, JUAN
32
Senior Masc
C. E. Quatre Gats Rotova
110
28
0:49:17
04:33
1:38:15
1:38:06
04:39
127
PASTOR RUBIO, VICENT
57
Veteranos A Masc
C. Ondara Tri-Esport
155
66
0:51:32
04:45
1:38:13
1:38:07
04:39
128
SERVER COSTA, FREDERIC
27
Veteranos B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
129
30
0:50:21
04:39
1:38:15
1:38:05
04:39
129
VALLS DOMENECH, JOSE MIGUEL
28
Veteranos B Masc
C. A. Tortuga Algemesí
142
32
0:51:20
04:43
1:38:21
1:38:18
04:40
130
CARRERO PARREÑO, ABEL
33
Senior Masc
Independent
122
32
0:49:59
04:37
1:38:22
1:38:09
04:39
131
LLORENS TIO, FERNANDO
34
Senior Masc
C. A. Ondara
161
44
0:51:49
04:46
1:38:24
1:38:19
04:40
132
AMOROS BOIX, VICENTE
58
Veteranos A Masc
Independent
121
52
0:49:54
04:37
1:38:28
1:38:10
04:39
133
PEÑALVER JIMENEZ, ANTONIO
35
Senior Masc
Independent
123
33
0:49:56
04:37
1:38:37
1:38:21
04:40
134
GALERA OLCINA, ALEJANDRO
59
Veteranos A Masc
C. A. El Xio Llutxent
137
57
0:51:02
04:43
1:38:54
1:38:42
04:41
135
MOYANO TUR, RAUL
60
Veteranos A Masc
C. Córrer El Garbí
148
62
0:51:16
04:43
1:38:57
1:38:49
04:41
136
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
61
Veteranos A Masc
Independent
120
51
0:49:47
04:37
1:39:00
1:38:37
04:40
137
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
62
Veteranos A Masc
C. A. La Faixa
166
71
0:52:22
04:49
1:39:02
1:38:58
04:41
138
MORANT VAZQUEZ, XAVIER
36
Senior Masc
A. J. O. S. Xàtiva
151
41
0:51:22
04:44
1:39:04
1:39:00
04:42
139
SEVILLA GIMENEZ, LUIS
37
Senior Masc
Independent
133
36
0:50:45
04:40
1:39:12
1:39:08
04:42
140
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
63
Veteranos A Masc
C. Córrer El Garbí
136
56
0:50:56
04:42
1:39:19
1:39:08
04:42
141
ESTEVE RUBIO, FRANCISCO JAVIER
64
Veteranos A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
143
59
0:51:16
04:43
1:39:31
1:39:24
04:43
142
CABALLERO GRANERO, DANIEL
65
Veteranos A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
145
61
0:51:16
04:43
1:39:31
1:39:24
04:43
143
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
38
Senior Masc
C. A. Benidorm
102
24
0:49:05
04:31
1:39:39
1:39:34
04:43
144
MELCHOR AGGERI, JOSE ENRIQUE
29
Veteranos B Masc
Independent
157
35
0:51:29
04:45
1:39:40
1:39:28
04:43
145
MARTINEZ SANTACREU, PAU
39
Senior Masc
Independent
169
47
0:52:26
04:51
1:39:44
1:39:27
04:43
146
MULET BALLESTER, DIEGO
66
Veteranos A Masc
C. A. Altea
156
67
0:51:30
04:45
1:39:44
1:39:33
04:43
147
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE
67
Veteranos A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
178
75
0:52:39
04:51
1:39:52
1:39:41
04:44
148
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
68
Veteranos A Masc
C. A. Gata
175
73
0:52:26
04:51
1:40:01
1:39:39
04:43
149
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
40
Senior Masc
Independent
189
50
0:52:57
04:53
1:40:03
1:39:49
04:44
150
GÓMEZ CASTELLS, ANDRÉS
41
Senior Masc
C. A. Cama Llarga
140
39
0:51:09
04:43
1:40:04
1:39:53
04:44
151
MUÑOZ MAHIQUES, MARIO
69
Veteranos A Masc
C. A. El Xio Llutxent
138
58
0:51:03
04:43
1:40:23
1:40:11
04:45
152
CARRETERO SÀEZ, JUANMA
70
Veteranos A Masc
C. Córrer El Garbí
160
68
0:51:40
04:46
1:40:25
1:40:16
04:45
153
DOMÉNECH DURÀ, JUAN
72
Veteranos A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
177
74
0:52:37
04:51
1:41:09
1:40:58
04:47
154
TUR VILLAR, EDUARDO
42
Senior Masc
Independent
164
46
0:52:00
04:49
1:40:48
1:40:24
04:46
155
BUIGUES CARRIÓ, PACO
30
Veteranos B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
176
40
0:52:37
04:51
1:41:09
1:40:57
04:47
156
PONS BOSCH, SALVADOR
71
Veteranos A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
179
76
0:52:38
04:51
1:41:09
1:40:58
04:47
157
ALEMANY JUAN, JOSE RAMON
31
Veteranos B Masc
Independent
184
42
0:52:45
04:52
1:41:15
1:41:01
04:47
158
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
32
Veteranos B Masc
Independent
185
43
0:52:44
04:52
1:41:15
1:41:00
04:47
159
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
33
Veteranos B Masc
C. Córrer El Garbí
154
34
0:51:34
04:45
1:41:28
1:41:24
04:48
160
FORNES CARPI, XIMO
43
Senior Masc
C. A. Ondara
106
26
0:49:18
04:32
1:41:32
1:41:27
04:49
161
GONZALEZ AGUILAR, VICENT
34
Veteranos B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
182
41
0:52:43
04:52
1:41:35
1:41:23
04:48
162
STANNERS, JIM
9
Veteranos C Masc
C. A. Costa Blanca Striders
115
9
0:49:29
04:34
1:41:42
1:41:27
04:49
163
MOLL SANCHIS, FRANCISCO
44
Senior Masc
Independent
116
31
0:49:45
04:35
1:41:50
1:41:43
04:49
164
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
73
Veteranos A Masc
Independent
196
83
0:53:06
04:55
1:41:55
1:41:35
04:49
165
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
74
Veteranos A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
186
80
0:52:49
04:52
1:42:02
1:41:49
04:50
166
MONZO CAMARENA, MIGUEL
35
Veteranos B Masc
G. E. La Carena La Font
202
47
0:53:47
04:58
1:42:09
1:41:57
04:50
167
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
36
Veteranos B Masc
Independent
124
26
0:50:11
04:37
1:42:21
1:42:16
04:51
168
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI
45
Senior Masc
Independent
190
51
0:53:02
04:54
1:42:22
1:42:09
04:51
169
MONERRIS MORANT, DAVID
75
Veteranos A Masc
G.E.T.P. Running Team
183
79
0:52:46
04:52
1:42:26
1:42:17
04:51
170
PIZARRO MENA, ANTONIO
76
Veteranos A Masc
Independent
152
65
0:51:23
04:44
1:42:39
1:42:34
04:52
171
PASCUAL ESCRIVA, JUAN ANTONIO
37
Veteranos B Masc
Independent
141
31
0:51:11
04:43
1:42:42
1:42:32
04:52
172
GIL FERRANDIS, MARTIN
38
Veteranos B Masc
Independent
199
46
0:53:06
04:55
1:42:42
1:42:17
04:51
173
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
77
Veteranos A Masc
C. T. Prodesport Gandia
149
63
0:51:18
04:44
1:42:52
1:42:45
04:52
174
MIÑANA GINER, VICENTE JOSÉ
39
Veteranos B Masc
C. A. Calygat.com
167
36
0:52:21
04:49
1:42:52
1:42:45
04:52
175
VICEDO ESCRIVA, RAUL
40
Veteranos B Masc
C. E. Llocnou
125
27
0:50:10
04:37
1:43:03
1:42:57
04:53
176
BORJA SERRA, MAGDA
2
Veteranos A Fem
C. A. Altea
191
2
0:53:06
04:54
1:43:05
1:42:54
04:53
177
GUILLEN RIERA, MATIAS
41
Veteranos B Masc
C. A. Altea
192
44
0:53:07
04:54
1:43:23
1:43:12
04:54
178
GILABERT AGUILAR, VICTOR
46
Senior Masc
Independent
158
42
0:51:40
04:46
1:43:26
1:43:19
04:54
179
FLETCHER, AMANDA
2
Veteranos B Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
172
2
0:52:42
04:51
1:43:27
1:43:24
04:54
180
Dorsal 867
0
No inscrit
Independent
153
0
0:51:21
04:44
1:43:27
1:43:19
04:54
181
PRATS CANET, DOMINGO
47
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
159
43
0:51:39
04:46
1:43:27
1:43:19
04:54
182
LUCAS NACHER, FRANCISCO JAVIER
48
Senior Masc
Independent
163
45
0:52:07
04:48
1:43:29
1:43:25
04:54
183
NAYA NOGUEROLES, JOSÉ
78
Veteranos A Masc
Independent
181
78
0:52:32
04:51
1:43:31
1:43:13
04:54
184
BOTELLA I LLORCA, ÒSCAR
79
Veteranos A Masc
C. A. ADV Running Team
173
72
0:52:28
04:51
1:43:43
1:43:26
04:54
185
CERVERA CAPO, QUICO
80
Veteranos A Masc
C. A. Benissa
165
70
0:52:19
04:49
1:43:44
1:43:37
04:55
186
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
3
Veteranos A Fem
C. A. Dianium
209
4
0:54:14
05:01
1:43:57
1:43:41
04:55
187
JUST FUSTER, JUAN
42
Veteranos B Masc
G. E. La Carena La Font
203
48
0:53:46
04:58
1:44:04
1:43:52
04:55
188
SOLER FERRER, RICARDO
81
Veteranos A Masc
C. A. La Faixa
212
92
0:54:44
05:02
1:44:08
1:44:02
04:56
189
PEREZ JUAN DE DIOS, FERNANDO
43
Veteranos B Masc
Independent
171
38
0:52:34
04:51
1:44:21
1:44:12
04:56
190
PASCUAL PASCUAL, LAURA
1
Senior Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
170
1
0:52:35
04:51
1:44:21
1:44:12
04:56
191
RIPOLL FERRANDO, JOSE
82
Veteranos A Masc
C. A. Altea
193
81
0:53:06
04:54
1:44:23
1:44:11
04:56
192
RUZ LUCENA, MANUEL
44
Veteranos B Masc
C. Córrer El Garbí
174
39
0:52:28
04:51
1:44:24
1:44:05
04:56
193
FERNANDEZ LUNA, JOSE
45
Veteranos B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
198
45
0:53:17
04:55
1:44:25
1:44:11
04:56
194
GARCIA LOPEZ, JOSE
46
Veteranos B Masc
C. A. Tortuga Algemesí
147
33
0:51:20
04:43
1:44:39
1:44:36
04:57
195
SOLER, ALFONSO
49
Senior Masc
Independent
225
53
0:54:50
05:03
1:44:42
1:44:31
04:57
196
CASTILLO COQUE, JORGE
83
Veteranos A Masc
C. A. Dianium
236
103
0:55:46
05:10
1:44:46
1:44:19
04:57
197
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIO
84
Veteranos A Masc
C. Ondara Tri-Esport
208
89
0:54:22
05:01
1:44:49
1:44:42
04:58
198
MEDINA BELENGUER, ALBERTO
50
Senior Masc
Independent
132
35
0:50:30
04:40
1:44:57
1:44:40
04:58
199
CHALLIS, CACHITA
3
Veteranos B Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
206
3
0:54:07
05:00
1:44:59
1:44:37
04:58
200
PASTOR ZORITA, FERNANDO ANDREA
85
Veteranos A Masc
Independent
210
90
0:54:22
05:01
1:45:00
1:44:52
04:58

SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves

© Todos los derechos reservados