Som Esport
Cursa i Marxa per Muntanya 25 aniversari Parc Natural del Montgó

CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS
CURSA PER MUNTANYA 25 ANIVERSARI PARC NATURAL EL MONTGÓ

Data: 21 d'Octubre de 2012
Distància: 21 Km.

Organitza:Parc Natural el Montgó - C. A. La Faixa Jesús Pobre

+ CLASSIFICACIONS >>>


Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T. Real
T/Km
1
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
1
Senior Masc
Independent
1:53:29
1:53:29
05:27
2
ARANDA MARTINZ, SERGIO
2
Senior Masc
C. A. La Faixa
1:57:38
1:57:38
05:39
3
ABBOTT , RAFAEL
1
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:00:14
2:00:14
05:47
4
PEREZ SAEZ, OSCAR
2
Veterans A Masc
C. A. Castalla
2:02:12
2:02:12
05:52
5
ROS FAR, JAIME
3
Senior Masc
C. Excursionista Xàbia
2:07:10
2:06:44
06:06
6
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
4
Senior Masc
C. A. Corremundos
2:07:50
2:07:49
06:09
7
MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, PACO
3
Veterans A Masc
Independent
2:09:05
2:09:05
06:12
8
GARCIA DE LA REINA RODADO, LEANDRO
1
Veterans B Masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
2:09:31
2:09:29
06:14
9
GIMENO SALA, DAVID
5
Senior Masc
C. A. Bèrnia
2:09:53
2:09:52
06:15
10
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
2
Veterans B Masc
C. E. El Portell
2:10:09
2:10:09
06:15
11
MARTINEZ VIVES, LUIS
6
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
2:10:41
2:10:39
06:17
12
MULET DIEGO, VICENT
3
Veterans B Masc
C. A. La Faixa
2:11:48
2:11:45
06:20
13
DIAZ CHACON, ISAAC
4
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:12:15
2:12:15
06:21
14
ORTIZ I GISBERT, AMAND
4
Veterans B Masc
Independent
2:13:46
2:13:46
06:26
15
SANTACREU IVARS, MIGUEL
7
Senior Masc
C. A. Benissa
2:18:25
2:18:23
06:39
16
ANDRÉS MARTÍNEZ, JORDI
5
Veterans A Masc
Independent
2:18:39
2:18:37
06:40
17
PEDROS FERMIN, LUIS MANUEL
6
Veterans A Masc
G. Espeleologico Gatense
2:19:01
2:18:58
06:41
18
MORENO AGUADO, FRANCISCO
7
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:19:26
2:19:20
06:42
19
NAVARRO MIÑARRO , PAU
8
Senior Masc
C. Triatló Suheca.com
2:20:11
2:20:10
06:44
20
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
8
Veterans A Masc
C. A. Cap i Cua
2:20:24
2:20:13
06:45
21
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
9
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:20:54
2:20:54
06:46
22
LLORCA ANTON, JORGE
9
Senior Masc
C. E. El Portell
2:22:02
2:22:01
06:50
23
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
5
Veterans B Masc
C. E. Corriol X-Trem
2:22:16
2:22:15
06:50
24
DI TRANA, MARCO
10
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:22:30
2:22:24
06:51
25
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
6
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
2:23:26
2:23:21
06:54
26
ALBEROLA TERUEL, SERGIO
11
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:24:10
2:24:08
06:56
27
FONT ROSELLÓ, JOAN VICENT
12
Veterans A Masc
G. Muntanya Calp
2:24:29
2:24:26
06:57
28
PEREZ GOMIS, JOSE MIGUEL
13
Veterans A Masc
C. A. A to trapo
2:25:06
2:25:03
06:58
29
ALMAZAN CONESA, JULIO
10
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:25:21
2:24:53
06:58
30
GARCELÀ BORONAD, JUANJO
7
Veterans B Masc
G. Muntanya Calp
2:26:39
2:26:36
07:03
31
MONFORT CASELLES, JAIME
8
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
2:27:30
2:27:26
07:05
32
PALACIO ESPASA, JOSE VICENTE
14
Veterans A Masc
G. Muntanya Calp
2:27:51
2:27:51
07:06
33
SALVA ESTRUGO, ALVAN
11
Senior Masc
Independent
2:29:10
2:29:06
07:10
34
LANCIS SAEZ, SALVADOR
9
Veterans B Masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
2:29:31
2:29:29
07:11
35
DELGADO DOMINGUEZ, PACO
15
Veterans A Masc
Independent
2:30:10
2:29:55
07:12
36
MOLINA MUIR, PATRICK JOSEPH
12
Senior Masc
Independent
2:30:24
2:30:21
07:14
37
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
13
Senior Masc
C. A. La Xara
2:30:38
2:30:36
07:14
38
SALVA RODRIGUEZ, JOSE
16
Veterans A Masc
G. Espeleologico Gatense
2:31:00
2:30:50
07:15
39
IBÁÑEZ MIRALLES, LLUIS
14
Senior Masc
C. A. La Faixa
2:31:13
2:31:10
07:16
40
BISQUERT PARDO, MIGUEL ANGEL
15
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:31:22
2:31:13
07:16
41
SISCAR PASTOR, CARLOS
10
Veterans B Masc
C. E. Pego
2:32:21
2:32:18
07:19
42
MUT BUIGUES, JOSEP
17
Veterans A Masc
Independent
2:32:36
2:32:27
07:20
43
JORRO RAMON, JORDI
16
Senior Masc
C. A. Dianium
2:32:36
2:32:29
07:20
44
DURA SERRA, ALBERTO
17
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
2:32:40
2:32:33
07:20
45
GARCIA PINO, RAUL
18
Veterans A Masc
C. C. Desnivell
2:32:59
2:32:57
07:21
46
CARNEIRO PÉREZ, DAVID
18
Senior Masc
C. Ondara Tri-Esport
2:32:59
2:32:59
07:21
47
PUIGCERVER CALBO, JOSE ALFONSO
11
Veterans B Masc
G. Muntanya Calp
2:33:16
2:33:16
07:22
48
CAMBRA SANCHO, SANTIAGO
19
Senior Masc
C. A. Dianium
2:33:42
2:33:34
07:23
49
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
12
Veterans B Masc
G. Espeleologico Gatense
2:34:17
2:34:11
07:25
50
BENEYTO IBAÑEZ, RAMON
20
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
2:34:23
2:34:10
07:25
51
GUARDIOLA FERRANDO, VICENT
21
Senior Masc
Independent
2:34:37
2:34:34
07:26
52
FORNES DIEGO, DANIEL
19
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:36:44
2:36:40
07:32
53
MAS I ESTELA, SALVADOR
13
Veterans B Masc
C. A. Bèrnia
2:37:30
2:37:19
07:34
54
FORNÉS GINER, RUBÉN
22
Senior Masc
Independent
2:38:48
2:38:30
07:37
55
VALERO SIGNES, ANTONIA
1
Veterans A Fem
G. Espeleologico Gatense
2:39:16
2:39:06
07:39
56
SOLER FERRER, RICARDO
20
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:39:40
2:39:38
07:41
57
SEGARRA PINEDA, KIKO
21
Veterans A Masc
Independent
2:40:03
2:39:52
07:41
58
ABELLAN MORENO, SINDO
22
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:40:10
2:40:03
07:42
59
CHICAIZA, HUMBERTO
23
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:41:18
2:41:14
07:45
60
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
23
Senior Masc
C. A. Dianium
2:41:18
2:41:14
07:45
61
MANZANO ROMERO, MANUEL
24
Veterans A Masc
Independent
2:41:45
2:41:45
07:47
62
SIGNES SOLER, JORGE
25
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:42:10
2:42:05
07:48
63
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
26
Veterans A Masc
G. Espeleologico Gatense
2:42:11
2:41:55
07:47
64
GARCIA AIS , JOSE MANUEL
24
Senior Masc
C. A. Corremundos
2:42:37
2:42:24
07:48
65
DALMAU MARTÍ, PEPE
25
Senior Masc
Independent
2:43:00
2:42:45
07:50
66
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRÉS
27
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
2:43:47
2:43:34
07:52
67
NAVARRO RAFET, JOSE MIGUEL
28
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:44:57
2:44:51
07:56
68
CODOÑER DELHOM, VICENT
29
Veterans A Masc
Independent
2:46:23
2:46:12
07:59
69
MARTINEZ SERRIÓ, RAFA
30
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:47:04
2:46:53
08:01
70
BAÑULS ORTOLA, MARC
26
Senior Masc
Independent
2:48:21
2:48:16
08:05
71
VALERA GÓMEZ, JOSÉ JAVIER
31
Veterans A Masc
Independent
2:48:38
2:48:22
08:06
72
GISBERT PERUCHA, IVAN
27
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:48:42
2:48:33
08:06
73
BAS ARGUIJO, JULIO
32
Veterans A Masc
Independent
2:48:43
2:48:28
08:06
74
SOLER SALVA, JAIRO
28
Senior Masc
C. A. La Faixa
2:49:16
2:49:11
08:08
75
AGUILILLA CAMBRON, SEBASTIAN
14
Veterans B Masc
C. A. La Faixa
2:49:16
2:49:11
08:08
76
FERRÚS SIMÓ, JOSE LUIS
29
Senior Masc
C. M. Botamarges Forna
2:49:21
2:49:11
08:08
77
GARCIA PEREZ, SALVADOR
15
Veterans B Masc
C. E. Corriol X-Trem
2:49:21
2:49:12
08:08
78
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
30
Senior Masc
Independent
2:49:46
2:49:34
08:09
79
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
33
Veterans A Masc
C. A. Cap i Cua
2:50:40
2:50:25
08:12
80
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
34
Veterans A Masc
C. A. La Faixa
2:51:32
2:51:29
08:15
81
GARCÍA CÓRCOLES, ELISA
2
Veterans A Fem
C. Independents de la Marina
2:51:38
2:51:32
08:15
82
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
31
Senior Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
2:52:02
2:51:58
08:16
83
VALLÉS VALLÉS, SANTI
35
Veterans A Masc
C. M. Botamarges Forna
2:52:25
2:52:11
08:17
84
BORJA SERRA, MAGDALENA
3
Veterans A Fem
C. A. Altea
2:52:53
2:52:43
08:18
85
NAVARRO BELDA, JUAN VICENTE
36
Veterans A Masc
C. A. Dianium
2:52:56
2:52:50
08:19
86
RUIZ PINTOR, ANDRES
37
Veterans A Masc
Independent
2:53:10
2:52:59
08:19
87
GONZALEZ-ALBO Gª-ABADILLO, FCO JOSE
38
Veterans A Masc
Independent
2:53:14
2:53:06
08:19
88
MENGUAL FERRANDO, AURELIO
16
Veterans B Masc
C. A. Dianium
2:53:44
2:53:42
08:21
89
BONILLA PINO, JAVIER
17
Veterans B Masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
2:54:06
2:54:02
08:22
90
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
32
Senior Masc
C. A. Corremundos
2:54:15
2:54:08
08:22
91
SEMITIEL MOLINA, DAVID
33
Senior Masc
Independent
2:55:08
2:54:49
08:24
92
IVARS ROS, VICENT
34
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:56:33
2:56:24
08:29
93
BERTOMEU PICO, ANDREU
35
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:56:33
2:56:25
08:29
94
ROMERO RUEDA, ANTONIO JAVIER
36
Senior Masc
C. A. Corremundos
2:57:33
2:57:18
08:31
95
SANTANA SERRA, JAUME
39
Veterans A Masc
C. Independents de la Marina
2:57:33
2:57:28
08:32
96
MULET SOLER, JOSEP
18
Veterans B Masc
G. Espeleologico Gatense
2:58:06
2:57:52
08:33
97
RICART SANCHIS, DAVID
19
Veterans B Masc
Independent
2:58:06
2:57:50
08:33
98
MARTINEZ MARTINEZ, MIGUEL
20
Veterans B Masc
C. A. Altea
2:58:17
2:58:07
08:34
99
MONSONIS FAR, VICTOR
40
Veterans A Masc
Independent
2:58:33
2:58:24
08:35
100
AMBLER, LOUISA
1
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
2:58:46
2:58:45
08:36