Som Esport
I Cursa Solidaria Ondara

CLASSIFICACIÓ GENERAL 1ª CURSA SOLIDÀRIA ONDARA

Data: 22 de Setembre de 2013
Distància: 5,6 Km

Organitza: Ajuntament d'Ondara
Col·labora: C. A. Ondara

+ CLASSIFICACIONS >>>

Degut a la finalitat solidària de la prova, s'ha decidit incloure en la classificació als NO inscrits (21 % dels participants)
CORREDOR NO INSCRIT = corredor inscrit fora de termini o inscrit de forma inadequada.
Per eixe motiu els no inscrits no opten a trofeus.
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T. Real
T/Km
Real
1
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
1
Senior masc
C. A. La Nucia
0:19:11
0:19:11
03:26
2
RIOS, KIKO
2
Senior masc
C. A. Ondara
0:19:21
0:19:21
03:27
3
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
3
Senior masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:19:39
0:19:39
03:31
4
CHICAIZA, HUMBERTO
0
No inscrit
C. A. Dianium
0:20:34
0:20:34
03:41
5
DELGADO LLORET, PEDRO JUAN
4
Senior masc
Independent
0:20:39
0:20:39
03:41
6
LARA PONS, RAUL
5
Senior masc
C. A. Ondara
0:20:42
0:20:42
03:42
7
SISCAR BAY, CARLOS
1
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:20:51
0:20:51
03:43
8
CATALA TORREGROSA, JOSEP
2
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:21:09
0:21:09
03:47
9
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:21:12
0:21:12
03:47
10
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
0
No inscrit
C. A. Dianium
0:21:24
0:21:24
03:49
11
ANDRES MARTIN, JUANMA
6
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:21:39
0:21:39
03:52
12
GILABERT ARNAU, JUAN CARLOS
7
Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
0:21:55
0:21:49
03:54
13
MIRALLES FERRER, VICENT
2
Veterans B masc
Independent
0:22:49
0:22:49
04:04
14
MORATA VIDAL, DAVID
3
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:22:50
0:22:48
04:04
15
ARBONA SENDRA, VICENT
1
Juvenil masc
C. A. Dianium
0:22:59
0:22:59
04:06
16
LÓPEZ GALLEGO , EMILIO
8
Senior masc
C. A. iRun Calp
0:23:09
0:23:04
04:07
17
PARRES PREFASI, JOSE VICENTE
4
Veterans A masc
C. A. Pindaro
0:23:17
0:23:13
04:09
18
ADRI TERCERO, JOSE
5
Veterans A masc
Independent
0:23:30
0:23:30
04:12
19
BAHAMONDE SANCHIS, VICTOR
9
Senior masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:23:32
0:23:22
04:11
20
ALCARAZ LORENTE, JOSE
6
Veterans A masc
Independent
0:23:37
0:23:36
04:13
21
ALEMANY GILABERT, VICTOR
10
Senior masc
Independent
0:23:47
0:23:43
04:14
22
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
11
Senior masc
C. A. Ondara
0:23:51
0:23:47
04:15
23
LEMA MATEO, JOAN
12
Senior masc
C. BTT Maxima Bikes
0:23:52
0:23:48
04:15
24
ANDRES MARTIN, PEDRO
13
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:23:59
0:23:56
04:16
25
SATORRES NAJAR, JOSE
3
Veterans B masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:24:01
0:23:57
04:17
26
CHAPELET EDGARDO, PABLO
4
Veterans B masc
Independent
0:24:06
0:24:06
04:18
27
ARTESERO GUTIERRREZ, BLAS
2
Juvenil masc
Independent
0:24:07
0:24:06
04:18
28
OCAMPO SUAREZ, OTONIEL
0
No inscrit
Independent
0:24:07
0:24:07
04:19
29
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
0
No inscrit
C. A. Cap i Cua
0:24:07
0:24:07
04:19
30
POVEDA HARO, ANGEL
0
No inscrit
C. A. La Xara
0:24:08
0:24:08
04:19
31
VIVES LLOBELL, JOSÉ ANTONIO
14
Senior masc
Independent
0:24:16
0:24:13
04:19
32
SANMARTIN FUSTER, PEDRO
15
Senior masc
Independent
0:24:16
0:24:15
04:20
33
EHLE, SUSI
1
Veterans A fem
Independent
0:24:21
0:24:19
04:21
34
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN
0
No inscrit
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:21
0:24:21
04:21
35
PERLES LLOBELL, ANTONIO
16
Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
0:24:43
0:24:37
04:24
36
UYTTENHOVE, STEVEN
17
Senior masc
C. A. Cap i Cua
0:24:47
0:24:42
04:25
37
BAÑULS ORTOLA, MARC
18
Senior masc
C. A. Enganxa't a Córrer
0:24:48
0:24:41
04:25
38
MONLLOR RUZAFA, ALEX
19
Senior masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:24:54
0:24:45
04:25
39
SARRIO ORENGO, DAVID
20
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:25:07
0:25:05
04:29
40
RIPOLL TORO, JOAN
21
Senior masc
Independent
0:25:08
0:25:06
04:29
41
CARPI SESE, JOSE MIGUEL
0
No inscrit
Independent
0:25:11
0:25:11
04:30
42
DOMÉNECH BLANCO, JOSEP LLUÍS
5
Veterans B masc
Independent
0:25:13
0:25:10
04:30
43
CHALLIS, CACHITA
1
Veterans B fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:17
0:25:13
04:30
44
MIRANDA MONCADA, ANTONIO
0
No inscrit
Independent
0:25:17
0:25:17
04:31
45
PÉREZ MONCHO, AIDA
1
Senior fem
C. A. Dianium
0:25:22
0:25:22
04:32
46
CERVERA TUR, ESTEBAN
0
No inscrit
Independent
0:25:25
0:25:25
04:33
47
MULET MESTRE, MARIA
2
Veterans A fem
Independent
0:25:31
0:25:28
04:33
48
AMBLER, LOUISE
2
Veterans B fem
C. A. Corremundos
0:25:35
0:25:30
04:33
49
GINER ORTOLA, PERE
22
Senior masc
Independent
0:25:41
0:25:36
04:34
50
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉ
7
Veterans A masc
Independent
0:25:47
0:25:47
04:36
51
MIRALLES FERRER, JOSÉ
1
Veterans C masc
Independent
0:25:53
0:25:52
04:37
52
PÉREZ CORRAL, ISAIAS
8
Veterans A masc
Independent
0:25:54
0:25:54
04:38
53
LILLO CRUAÑES, RAMON
23
Senior masc
Independent
0:25:59
0:25:48
04:37
54
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Veterans A fem
Independent
0:26:00
0:25:54
04:38
55
GUARDIOLA ESCRIVA, ANTONIA
2
Senior fem
C. A. Ondara
0:26:01
0:25:58
04:38
56
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGEL
9
Veterans A masc
C. de Rem Denia
0:26:01
0:25:53
04:38
58
DOBLADO BURGOS, FRANCISCO GABRIEL
0
No inscrit
Independent
0:26:17
0:26:17
04:42
59
SAPENA LINARES, JUAN
24
Senior masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:26:17
0:26:08
04:40
60
GILABERT GOMIS, JOSE
25
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
0:26:18
0:26:09
04:40
61
PUIGCERVER GONZALEZ-ALBO, VICTOR
26
Senior masc
C. A. Ondara
0:26:25
0:26:23
04:43
62
EDWARDS, MARK
27
Senior masc
Independent
0:26:29
0:26:18
04:42
63
CASTRO PEREZ, EHINNER
3
Juvenil masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:35
0:26:35
04:45
64
PERELLÓ PÉREZ, MARIA
1
Juvenil fem
C. A. Dianium
0:26:35
0:26:34
04:45
65
GIMENO RAMON, CARLOS
28
Senior masc
C. A. Dianium
0:26:35
0:26:34
04:45
66
VICENS MIÑANA, GABRIEL
29
Senior masc
Independent
0:26:51
0:26:47
04:47
67
PEREZ PUIG, MODESTO
30
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:26:51
0:26:47
04:47
69
ROMERO PIERA, SERGIO
31
Senior masc
Independent
0:26:52
0:26:50
04:48
70
HERNANDEZ MELERO, JOSE RAMON
10
Veterans A masc
Independent
0:26:57
0:26:54
04:48
71
VALLES SENDIN, MIGUEL
32
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:57
0:26:54
04:48
72
KRUITHOF PERELLÓ, DIMAS
33
Senior masc
Independent
0:27:03
0:26:53
04:48
73
AVELLÁ ALEMANY, JOSE MIGUEL
6
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:07
0:27:07
04:51
74
SORIANO VIDAL, OSCAR
34
Senior masc
Independent
0:27:10
0:26:57
04:49
75
GAVILA CERVERA, JUAN JOSE
35
Senior masc
G. A. Runner Denia
0:27:14
0:27:02
04:50
76
MARTINEZ PERICAS, PACO
36
Senior masc
Independent
0:27:23
0:27:18
04:53
78
LEMUS GARCIA, MARIO
37
Senior masc
G. A. Runner Denia
0:27:36
0:27:22
04:53
79
FERMIN SOLER, FRANCISCO JAVIER
38
Senior masc
Independent
0:27:45
0:27:33
04:55
80
SERRA FERRER, JORDI
39
Senior masc
Independent
0:27:49
0:27:34
04:56
81
CASELLES GARCIA, ANTONI
11
Veterans A masc
Independent
0:27:52
0:27:40
04:56
83
LLORENS TIO, FERNANDO
40
Senior masc
C. A. Ondara
0:27:57
0:27:54
04:59
84
LLORENS TIO, BORJA
41
Senior masc
Independent
0:27:57
0:27:54
04:59
85
VALENCIA MARTINEZ, PACO
42
Senior masc
Independent
0:27:59
0:27:42
04:57
86
GOMEZ GARCIA, PEPI
3
Senior fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:28:00
0:27:52
04:59
87
RAFET SORIANO, JUANMI
43
Senior masc
Independent
0:28:07
0:27:53
04:59
90
IVARS CARDONA, VICENTE
7
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:19
0:28:13
05:02
91
LLACER MIRALLES, SILVIA
4
Veterans A fem
C. A. Cametes Spat
0:28:19
0:28:11
05:02
92
LLORCA TORRES, JUAN
0
No inscrit
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:23
0:28:23
05:04
93
SORIANO VIDAL, JORDI
44
Senior masc
Independent
0:28:25
0:28:11
05:02
95
CERESOLA PIERA, FRANCISCO
12
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:28:30
0:28:15
05:03
96
CAPÓ FEMENIA, ANA ISABEL
4
Senior fem
Independent
0:28:34
0:28:26
05:05
97
RIBES I SOLER, JOSEP
13
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:28:36
0:28:32
05:06