Som Esport
Deu 500 Ciutat d'Ontinyent

CLASSIFICACIÓ GENERAL I DEU 500 CIUTAT D'ONTINYENT


Data:
11 Novembre de 2012
Organitza: Ajuntament d'Ontinyent i C. A. V. A. Ontinyent.
Distància: 10,5 Km


P.Gral Nom P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
1
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
1
Promesa-Senior Masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:37:01
03:32
2
PONT CHAFER, FÉLIX
2
Promesa-Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:37:02
03:32
3
GRAMAGE VIÑETS, XAVIER
1
Junior masc
C. A. V. A. Kelme
0:37:04
03:32
4
VICEDO RIBERA, GILBERTO
2
Junior masc
C. A. V. A. Kelme
0:38:36
03:41
5
TORMO ENGUIX, IVAN
3
Promesa-Senior Masc
C. A. Pronutricion Ontinyent
0:38:36
03:41
6
SOLER LAMIRANT, IVAN
4
Promesa-Senior Masc
Independent
0:39:16
03:44
7
GIL POVEDA, JUAN JOSE
1
Veterans Masc
C. A. Castalla
0:40:27
03:51
8
ARTIGAU HILARIO, RICARDO
5
Promesa-Senior Masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:42:00
04:00
9
SALMERON OLCINA, ADRIAN
6
Promesa-Senior Masc
Independent
0:42:02
04:00
12
VICEDO ALFONSO, JAVIER
2
Veterans Masc
Independent
0:45:27
04:20
13
GARCÍA SEGURA, CRISTÓBAL
7
Promesa-Senior Masc
Independent
0:45:35
04:21
14
MARTINEZ PASTOR, DANI
8
Promesa-Senior Masc
Independent
0:46:22
04:25
15
CABRERA SOLER, CARLOS
9
Promesa-Senior Masc
C. T. Trialcoy
0:46:43
04:27
16
CATALA RAMIREZ, FERNANDO
3
Veterans Masc
Independent
0:46:47
04:27
17
CLIMENT ARÀNDIGA, HÉCTOR
4
Veterans Masc
Independent
0:46:56
04:28
19
MICO REIG, MIGUEL
5
Veterans Masc
C. Prosolia Triatló
0:47:22
04:31
20
CARBO SEGRELLES, MARTA
1
Veterans Fem
C. A. Benissoda
0:47:29
04:31
21
MARIN FAUS, ENRIQUE
6
Veterans Masc
Independent
0:47:35
04:32
22
MIRA ALBERO, RAFA
7
Veterans Masc
Independent
0:47:42
04:33
23
ALMIÑANA MARTINEZ, JOSE
8
Veterans Masc
C. Prosolia Triatló
0:47:45
04:33
24
NGUYEN KE, HUE
1
Promesa-Senior Fem
C. A. Corregatell Carrícola
0:48:42
04:38
25
FRANCÉS GARCÍA, SILVIA
2
Promesa-Senior Fem
C. A. Road Runner
0:48:50
04:39
26
CALATAYUD GUILLEM, MOISES
10
Promesa-Senior Masc
C. A. Xàtiva
0:48:58
04:40
28
LACUEVA SUBIRATS, ANTONIO
9
Veterans Masc
Independent
0:49:46
04:44
29
PALOMARES MARTINEZ, XAVIER
3
Junior masc
Independent
0:49:53
04:45
31
MELAYES, ANAS
10
Veterans Masc
Independent
0:50:41
04:50
32
GARCIA ALBERO, JORGE
11
Veterans Masc
Independent
0:51:17
04:53
33
CAMBRA SANCHEZ, DAVID
11
Promesa-Senior Masc
Independent
0:51:23
04:54
34
ALONSO SERRANO, RAUL
12
Promesa-Senior Masc
Independent
0:51:24
04:54
35
SERNA SAIS, TRAMUEL
13
Promesa-Senior Masc
Independent
0:51:43
04:56
36
SANCHIS PEREZ, JORGE
4
Junior masc
Independent
0:51:43
04:56
37
GANDIA ROIG, PATRICIA
3
Promesa-Senior Fem
Independent
0:52:10
04:58
38
GANDIA ROIG, JESSICA
4
Promesa-Senior Fem
Independent
0:52:10
04:58
39
GANDIA NAVARRO, JOAQUIN
12
Veterans Masc
Independent
0:52:11
04:58
40
CASTAÑER SANTONJA, JACOBO
14
Promesa-Senior Masc
C. T. Trialcoy
0:52:43
05:01
41
BARBERA FERRERO, JAVIER
15
Promesa-Senior Masc
Independent
0:53:16
05:04
43
JORDÁN CASTELLS, VICENT
13
Veterans Masc
Independent
0:53:55
05:08
44
FERRERO LUJÁN, PABLO
16
Promesa-Senior Masc
Independent
0:53:55
05:08
45
MARTINEZ UREÑA, DAVID
14
Veterans Masc
Independent
0:53:56
05:08
46
BELDA PLA, RUBEN
17
Promesa-Senior Masc
Independent
0:54:08
05:09
47
VIDAL FERNANDEZ, SONIA
2
Veterans Fem
Independent
0:54:30
05:12
51
TORTOSA UREÑA, REGINA
3
Veterans Fem
C. A. Vorem si aplegue
0:56:04
05:20
52
GIMENEZ MIQUEL, JOSE LUIS
15
Veterans Masc
Independent
0:56:41
05:24
53
CABRERA CASTAÑER, JUAN LUIS
18
Promesa-Senior Masc
Independent
0:56:42
05:24
54
GANDIA BLASCO, MARIA
4
Veterans Fem
Independent
0:56:50
05:25
55
CUENCA BOILS, BERNAT
16
Veterans Masc
C. A. L' Olleria
0:56:51
05:25
56
TEROL MARTINEZ, INMA
5
Veterans Fem
Independent
0:57:32
05:29
57
BAS BOLUDA, JOSE DAVID
17
Veterans Masc
Independent
0:57:34
05:29
58
GIL DELEGIDO, SERGIO
19
Promesa-Senior Masc
C. A. Vorem si aplegue
0:57:49
05:30
59
GALAN PRATS, ROCIO
6
Veterans Fem
C. A. Ciutat D'Albaida
0:58:11
05:33
60
SAURA PEREZ, JOSE
18
Veterans Masc
Independent
0:58:38
05:35
61
FERRERO LUJAN, INMA
5
Promesa-Senior Fem
Independent
0:59:41
05:41
62
FERRERO LUJAN, NACHO
19
Veterans Masc
Independent
0:59:42
05:41
64
FRANCÉS GARCIA, MARIO
20
Promesa-Senior Masc
Independent
1:00:11
05:44
68
SANCHIS CAMPOS, SERGIO
21
Promesa-Senior Masc
Independent
1:00:52
05:48
69
MOLINA ALVENTOSA, JOSE
20
Veterans Masc
Independent
1:00:57
05:48
70
SORIANO CALABUIG, MILA
7
Veterans Fem
Independent
1:02:26
05:57
71
SANJUAN BELLVER, CELESTE
6
Promesa-Senior Fem
C. A. Ciutat D'Albaida
1:03:38
06:04
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves