Som Esport
2ª Cursa Popular Orba

CLASSIFICACIÓ GENERAL 2ª CURSA POPULAR d'ORBA

Data: 7 de Setembre de 2013
Distància: 7 Km

Organitza: Comissió de Festes Orba 2014 i Ajuntament d'Orba

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta
Control 1(Km 3,5)
Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P.Gral
P..Cat
Temps
Oficial
Temps
Real
T/Km
Temps
T. Real
T/Km
1
SOLER GINESTAR, SERGI
1
Senior Mas
C. A. Ondara
1
1
0:11:47
0:11:46
03:22
0:23:42
0:23:42
03:23
2
CABRERA LOPEZ, CARLOS
2
Senior Mas
C. A. Benissa
4
4
0:12:32
0:12:31
03:35
0:24:49
0:24:48
03:33
3
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
3
Senior Mas
C. A. El Faro
2
2
0:12:17
0:12:17
03:31
0:25:04
0:25:04
03:35
4
CHICAIZA, HUMBERTO
4
Senior Mas
C. A. Dianium
5
5
0:12:33
0:12:33
03:35
0:25:23
0:25:23
03:38
5
MANRESA ROCAMORA, AGUSTIN
5
Senior Mas
C. A. Benissa
3
3
0:12:17
0:12:16
03:31
0:25:29
0:25:28
03:38
6
RIOS MOREIRAS, KIKO
6
Senior Mas
C. A. Ondara
6
6
0:12:44
0:12:44
03:39
0:25:36
0:25:36
03:39
7
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans C Mas
C. A. Ondara
9
2
0:12:56
0:12:56
03:42
0:26:02
0:26:02
03:43
8
FERRER BALLESTER, FERNANDO
1
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
12
1
0:12:57
0:12:56
03:42
0:26:06
0:26:05
03:44
9
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
1
Veterans B Mas
C. A. Benissa
13
2
0:12:58
0:12:58
03:42
0:26:07
0:26:07
03:44
10
CATALA TORREGROSA, JOSEP
2
Veterans B Mas
C. A. La Xara
11
1
0:12:57
0:12:56
03:42
0:26:08
0:26:07
03:44
11
BOLLAIN GARCIA, JUAN CARLOS
7
Senior Mas
C. A. Corremundos
16
8
0:13:00
0:12:59
03:43
0:26:34
0:26:33
03:48
12
CHIQUERO MOLINA, MANUEL JOSÉ
8
Senior Mas
Independent
10
7
0:12:56
0:12:56
03:42
0:26:35
0:26:35
03:48
13
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
2
Veterans C Mas
Independent
8
1
0:12:55
0:12:54
03:41
0:26:38
0:26:37
03:48
14
PIERA SENDRA, MIQUEL
1
Juvenil Mas
C. A. Dianium
7
1
0:12:55
0:12:55
03:41
0:26:40
0:26:40
03:49
15
SISCAR BAY, CARLOS
2
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
15
3
0:13:00
0:13:00
03:43
0:26:41
0:26:41
03:49
16
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
3
Veterans A Mas
C. A. La Xara
14
2
0:12:58
0:12:58
03:42
0:26:43
0:26:43
03:49
17
TORRES I OLIVER, JOAN JAUME
3
Veterans B Mas
C. A. Gata
17
3
0:13:14
0:13:14
03:47
0:26:47
0:26:47
03:50
18
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans D Fem
C. A. Dianium
19
1
0:13:22
0:13:22
03:49
0:26:57
0:26:57
03:51
19
DELGADO LLORET, PEDRO JUAN
9
Senior Mas
Independent
25
12
0:13:34
0:13:33
03:53
0:27:13
0:27:13
03:53
20
FORNÉS PERELLÓ, JUAN JOSÉ
4
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
18
4
0:13:21
0:13:21
03:49
0:27:22
0:27:22
03:55
21
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
10
Senior Mas
C. A. Dianium
23
11
0:13:32
0:13:30
03:52
0:27:24
0:27:22
03:55
22
RUIZ CULIÁÑEZ, JOSÉ MARIO
11
Senior Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
22
10
0:13:30
0:13:29
03:51
0:27:24
0:27:23
03:55
23
MIRALLES FERRER, VICENT
3
Veterans C Mas
Independent
21
3
0:13:25
0:13:25
03:50
0:27:27
0:27:27
03:55
24
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans C Mas
Independent
24
4
0:13:34
0:13:33
03:52
0:27:28
0:27:27
03:55
25
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
4
Veterans A Mas
C. A. Dianium
26
4
0:13:35
0:13:33
03:52
0:27:31
0:27:30
03:56
26
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans D Mas
C. A. Calygat.com
27
1
0:13:35
0:13:35
03:53
0:27:46
0:27:46
03:58
27
CASELLES PEDRO, JOSE
5
Veterans C Mas
C. A. Gata
28
5
0:13:35
0:13:34
03:53
0:27:46
0:27:46
03:58
28
RUIZ BERMÚDEZ, DIEGO
12
Senior Mas
Independent
30
13
0:13:41
0:13:39
03:54
0:28:00
0:27:59
04:00
29
LOPEZ AMOR, ANGEL
13
Senior Mas
C. Muntanyenca Altea
20
9
0:13:23
0:13:23
03:50
0:28:09
0:28:09
04:01
30
ESPASA MULET, JOSE
5
Veterans A Mas
C. A. Gata
29
5
0:13:39
0:13:38
03:54
0:28:11
0:28:10
04:02
31
MULET DIEGO, VICENT
5
Veterans B Mas
C. A. Gata
34
6
0:14:08
0:14:07
04:02
0:28:21
0:28:20
04:03
32
RUIZ MIHURA, KOLDO
14
Senior Mas
Independent
38
16
0:14:20
0:14:16
04:05
0:28:30
0:28:26
04:04
33
NAVARRO RAFET, JOSE MIGUEL
15
Senior Mas
C. A. Dianium
37
15
0:14:19
0:14:16
04:05
0:28:49
0:28:46
04:07
34
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
6
Veterans B Mas
Independent
32
5
0:14:04
0:14:03
04:01
0:28:52
0:28:51
04:07
35
SELBY, GEMMA ANN
1
Senior Fem
Independent
35
1
0:14:10
0:14:09
04:03
0:29:01
0:29:00
04:09
36
ARBONA SENDRA, VICENT
2
Juvenil Mas
Independent
33
2
0:14:05
0:14:03
04:01
0:29:01
0:28:59
04:09
37
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
6
Veterans A Mas
C. A. La Xara
36
6
0:14:10
0:14:09
04:03
0:29:01
0:29:00
04:09
38
LAHMAMI, BADAR
16
Senior Mas
C. A. Gata
31
14
0:13:53
0:13:52
03:58
0:29:19
0:29:18
04:11
39
BENEYTO IBAÑEZ, RAMON
17
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
40
18
0:14:27
0:14:25
04:07
0:29:19
0:29:18
04:11
40
TAMARIT DASI, JOSÉ VICENTE
7
Veterans B Mas
C. Hàndbol Riola
43
7
0:14:29
0:14:27
04:08
0:29:20
0:29:18
04:11
41
SERVER CUESTA, ANTONIO
18
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
42
20
0:14:28
0:14:22
04:06
0:29:23
0:29:17
04:11
42
PEREZ MIÑANA, RICARD
19
Senior Mas
C. A. Dianium
41
19
0:14:27
0:14:24
04:07
0:29:24
0:29:21
04:12
43
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
7
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
44
7
0:14:29
0:14:28
04:08
0:29:28
0:29:27
04:12
44
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
20
Senior Mas
C. A. Corremundos
45
21
0:14:29
0:14:28
04:08
0:29:37
0:29:36
04:14
45
JORRO RAMON, JORDI
21
Senior Mas
C. A. Dianium
48
24
0:14:43
0:14:39
04:11
0:29:49
0:29:45
04:15
46
SERRA MAYANS, PERE
8
Veterans A Mas
C. A. Dianium
49
8
0:14:43
0:14:39
04:12
0:29:49
0:29:45
04:15
47
LÓPEZ GALLEGO, EMILIO
22
Senior Mas
C. A. iRun Calp
50
25
0:14:45
0:14:40
04:12
0:29:52
0:29:47
04:15
48
MORATA VIDAL, DAVID
9
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
56
9
0:15:21
0:15:15
04:22
0:30:01
0:29:56
04:17
49
RIBES GILABERT, AMADEO
23
Senior Mas
Independent
46
22
0:14:36
0:14:34
04:10
0:30:14
0:30:12
04:19
50
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
24
Senior Mas
C. A. Santa Eulària
47
23
0:14:38
0:14:36
04:11
0:30:14
0:30:12
04:19
51
ARBONA CARAVACA, VICENTE
10
Veterans A Mas
Independent
57
10
0:15:22
0:15:17
04:22
0:30:47
0:30:42
04:23
52
VIRUEÑA SILVA, GINA
1
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
53
1
0:15:09
0:15:06
04:19
0:30:56
0:30:53
04:25
53
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIAN
2
Veterans D Mas
Independent
51
2
0:15:02
0:15:02
04:18
0:30:59
0:30:59
04:26
54
ROSELLO SOLIVERES, OSCAR
25
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
61
28
0:15:27
0:15:24
04:24
0:30:59
0:30:56
04:25
55
LOBO GUERRA, DIEGO
26
Senior Mas
Independent
39
17
0:14:24
0:14:21
04:06
0:31:01
0:30:58
04:26
56
GIMENO RAMON, CARLOS
27
Senior Mas
C. A. Dianium
65
31
0:15:35
0:15:33
04:27
0:31:04
0:31:02
04:26
57
BUIGUES CARRIÓ, PACO
8
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
70
10
0:15:39
0:15:32
04:26
0:31:06
0:30:59
04:26
58
ESQUERDO AMORÓS, PEDRO ALEXIS
28
Senior Mas
C. A. Triatló La Vila
67
32
0:15:37
0:15:31
04:26
0:31:12
0:31:07
04:27
59
ROSSELLÓ ARBONA, FRANCESC VICENT
29
Senior Mas
C. A. Ondara
74
34
0:15:49
0:15:44
04:30
0:31:13
0:31:08
04:27
60
SATORRES NAJAR, JOSE
3
Veterans D Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
71
4
0:15:40
0:15:33
04:27
0:31:13
0:31:06
04:27
61
MUT MORÁN, JOSE ANTONIO
11
Veterans A Mas
C. A. La Xara
64
12
0:15:35
0:15:32
04:27
0:31:14
0:31:11
04:27
62
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
9
Veterans B Mas
C. A. Dianium
58
8
0:15:22
0:15:21
04:23
0:31:14
0:31:13
04:28
63
SANMARTIN FUSTER, PEDRO
30
Senior Mas
Independent
52
26
0:15:07
0:15:07
04:19
0:31:14
0:31:14
04:28
64
MALLETT, CHRISTINA
2
Veterans A Fem
Independent
55
2
0:15:17
0:15:14
04:21
0:31:15
0:31:12
04:28
65
UYTTENHOVE, STEVEN
31
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
63
30
0:15:34
0:15:30
04:26
0:31:17
0:31:13
04:28
66
FERRER MULET, FRANCESC
4
Veterans D Mas
C. A. Gata
60
3
0:15:27
0:15:23
04:24
0:31:18
0:31:15
04:28
67
VIVES LLOBELL, JOSE ANTONIO
32
Senior Mas
Independent
54
27
0:15:14
0:15:10
04:20
0:31:19
0:31:15
04:28
68
SALA GONZALEZ, VICENT
5
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
78
5
0:15:53
0:15:52
04:32
0:31:35
0:31:35
04:31
69
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
10
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
72
11
0:15:43
0:15:41
04:29
0:31:45
0:31:43
04:32
70
TUR VILLAR, CARLOS
12
Veterans A Mas
Independent
80
15
0:15:55
0:15:43
04:30
0:31:49
0:31:49
04:33
71
FORNES TORRES, FRANCISCO JAVIER
33
Senior Mas
Independent
86
36
0:16:08
0:16:01
04:35
0:31:50
0:31:43
04:32
72
NAYA NOGUEROLES, JOSE
13
Veterans A Mas
Independent
66
13
0:15:36
0:15:35
04:27
0:31:51
0:31:50
04:33
73
RUEDA ARNAU, IVAN
34
Senior Mas
Independent
62
29
0:15:31
0:15:25
04:24
0:31:51
0:31:45
04:32
74
GILABERT I MIRA, PEPE
11
Veterans B Mas
C. A. Ondara
69
9
0:15:38
0:15:37
04:28
0:31:54
0:31:53
04:33
75
MIÑANA GINER, VICENTE JOSÉ
6
Veterans C Mas
C. A. Calygat.com
73
6
0:15:47
0:15:45
04:30
0:31:55
0:31:53
04:33
76
MOLTO MORELL, JOSE VICENTE
14
Veterans A Mas
Independent
59
11
0:15:22
0:15:17
04:22
0:31:58
0:31:53
04:33
77
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
15
Veterans A Mas
C. A. La Faixa
85
17
0:16:06
0:16:03
04:35
0:31:59
0:31:57
04:34
78
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
16
Veterans A Mas
C. A. Ondara
75
14
0:15:50
0:15:44
04:30
0:32:04
0:31:58
04:34
79
PÉREZ DEVESA, QUICO
35
Senior Mas
C. A. La Nucia
68
33
0:15:37
0:15:30
04:26
0:32:05
0:31:59
04:34
80
IVARS GINER, FRANCISCO
6
Veterans D Mas
Independent
83
7
0:16:04
0:16:01
04:35
0:32:06
0:32:04
04:35
81
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
3
Veterans A Fem
C. A. Ondara
76
3
0:15:51
0:15:47
04:31
0:32:16
0:32:13
04:36
82
SENDRA FRANQUEZA, PASQUAL
7
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
81
7
0:15:57
0:15:56
04:33
0:32:28
0:32:27
04:38
83
GINER MOMPARLER, ARMANDO
17
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
82
16
0:15:57
0:15:57
04:34
0:32:28
0:32:28
04:38
84
HERVAS PEINADO, JOSEP
7
Veterans D Mas
C. Hàndbol Riola
79
6
0:15:55
0:15:50
04:32
0:32:40
0:32:35
04:39
85
CASTRO PEREZ, EHINNER
3
Juvenil Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
84
3
0:16:05
0:16:03
04:35
0:32:41
0:32:39
04:40
86
MORGADO VIÑAS, ALBERTO
36
Senior Mas
Independent
104
47
0:17:00
0:16:48
04:48
0:32:42
0:32:42
04:40
87
BERTOMEU PICO, ANDREU
37
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
94
41
0:16:41
0:16:38
04:45
0:32:58
0:32:55
04:42
88
ESPINÓS QUERO, JUAN CARLOS
8
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
97
8
0:16:44
0:16:41
04:46
0:32:58
0:32:55
04:42
89
LLAGARÍA CARAVACA, ÁNGEL
38
Senior Mas
Independent
88
38
0:16:17
0:16:11
04:38
0:33:19
0:33:13
04:45
90
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
39
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
95
42
0:16:41
0:16:40
04:46
0:33:23
0:33:22
04:46