Som Esport
I Cursa Popular de la Magdalena

CLASSIFICACIÓ GENERAL XII CARRERA POPULAR PLATJA DE PILES

Data: 18 d'Agost de 2012
Distància: 8 Km

Organitza: Club Correr Piles i Ajuntament de Piles

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T. Real
T/Km
1
GOMAR GARCIA, JESUS
1
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:27:18
0:27:17
03:25
2
JIMENEZ RODRIGUEZ, DIEGO
2
Senior masc
Independent
0:27:36
0:27:35
03:27
3
LATORRE MONFORT, RAUL
1
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:27:53
0:27:53
03:29
4
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Senior masc
C. A. Ondara
0:27:59
0:27:56
03:30
5
GARCIA MARTINEZ, RAUL
2
Veterans A masc
C. A. Tarancon
0:28:07
0:28:03
03:30
6
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
4
Senior masc
C. C. Camallaes
0:28:17
0:28:15
03:32
7
FERRAIRÓ FERRER, ANDREU
5
Senior masc
Independent
0:28:25
0:28:25
03:33
8
CAMARENA AGUT, VICENT
3
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:28:31
0:28:30
03:34
9
TORRES SANCHEZ, SERGIO
4
Veterans A masc
C. Ondara Tri-Esport
0:28:37
0:28:34
03:34
10
VIDAL BATALLER, DIEGO
5
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:28:42
0:28:40
03:35
11
PLANCHA CHORRO, VICENT
6
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:28:44
0:28:43
03:35
12
GARCIA REIG, PERE LLUIS
7
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:28:50
0:28:49
03:36
13
SORIA LLORCA, ENRIQUE
8
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:52
0:28:51
03:36
14
SELLENS CASANOVA, JUAN
1
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:28:57
0:28:56
03:37
15
JIMENEZ SANCHEZ, JUAN CARLOS
2
Veterans B masc
A. D. Ecosport
0:29:04
0:29:03
03:38
16
DONET MONTAGUT, MIGUEL
9
Veterans A masc
C. E. El Mussol Barx
0:29:05
0:29:04
03:38
17
GARCIA SAIZ, JESUS
3
Veterans B masc
Independent
0:29:07
0:29:06
03:38
18
PERNA SERRA, ANTHONY
6
Senior masc
C. Córrer Piles
0:29:08
0:29:07
03:38
19
BOUCHLOUCH, HICHAM
7
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:29:10
0:29:09
03:39
20
AGUILERA ZACARES, JOSE
8
Senior masc
C. A. Albal
0:29:30
0:29:26
03:41
21
LLOPIS CHELI, VICENTE
4
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:29:37
0:29:36
03:42
22
CLIMENT MINANA, ALVARO
9
Senior masc
C. E. El Mussol Barx
0:29:41
0:29:37
03:42
23
VILA TORTOSA, MIGUEL
5
Veterans B masc
C. A. Enguera
0:29:47
0:29:46
03:43
24
ORTS MILLET, FRANCISCO
10
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:29:49
0:29:44
03:43
25
HERNÁN GARCÍA, DAVID
11
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:56
0:29:52
03:44
26
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
10
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:30:04
0:30:02
03:45
27
BENAVENT OLTRA, RAFA
11
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:30:08
0:30:05
03:46
28
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
6
Veterans B masc
C. A. Safor - Cafemax
0:30:10
0:30:08
03:46
29
POZO BAREA, SERGIO
12
Veterans A masc
Independent
0:30:11
0:30:08
03:46
30
SANSALONI FELIS, RAFA
12
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:30:28
0:30:25
03:48
31
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
7
Veterans B masc
Independent
0:30:30
0:30:27
03:48
32
PUIG GRIMALT, PERFECTO
13
Senior masc
Independent
0:30:33
0:30:33
03:49
33
SEGURA PEREZ, ANGEL
14
Senior masc
C. A. Benidorm
0:30:33
0:30:33
03:49
34
BORREDA LLACER, CARLOS
15
Senior masc
C. A. Enguera
0:30:37
0:30:36
03:50
35
RIVERO PÉREZ, MIGUEL ANGEL
16
Senior masc
C. A. Altea
0:30:39
0:30:35
03:49
36
PEREZ SOLER, EMILI
8
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:30:45
0:30:42
03:50
37
GRAU JORDA , OSCAR
17
Senior masc
Independent
0:30:49
0:30:49
03:51
38
ZAPATERO CALLEJO, JUAN CARLOS
18
Senior masc
Independent
0:30:50
0:30:48
03:51
39
ORTIZ SANCHEZ, ANTONIO
13
Veterans A masc
Independent
0:30:55
0:30:50
03:51
40
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
14
Veterans A masc
Independent
0:30:58
0:30:45
03:51
42
ESCRIVA ESCRIVA, VTE JUAN
15
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:31:01
0:30:59
03:52
43
GONZALEZ FRASQUET, OSCAR
19
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:31:04
0:31:03
03:53
44
LLIDO COTS, VICENT
16
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:31:07
0:30:59
03:52
45
APARISI I CARRIO, VICENT
17
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:31:08
0:31:05
03:53
47
MIRALLES FERRER, VICENT
9
Veterans B masc
Independent
0:31:16
0:31:16
03:55
48
ROVIRA PALES, ANDRES
20
Senior masc
Independent
0:31:24
0:31:21
03:55
49
FERRAGUD FERRAGUD, DAVID
21
Senior masc
Independent
0:31:26
0:31:23
03:55
50
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
10
Veterans B masc
C. A. Gata
0:31:27
0:31:21
03:55
51
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C masc
C. A. Calygat.com
0:31:33
0:31:32
03:56
52
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
18
Veterans A masc
Independent
0:31:34
0:31:26
03:56
53
GARCIA MASCARELL, DAVID
22
Senior masc
C. C. A quina mala hora
0:31:39
0:31:35
03:57
54
TORRECILLA CUMBRERA, PEDRO
23
Senior masc
Independent
0:31:40
0:31:40
03:58
55
TUR MADROÑAL, CHIMO
19
Veterans A masc
C. A. Blue Line
0:31:43
0:31:40
03:58
56
COMPANY PUIG, PASCUAL
11
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:31:45
0:31:41
03:58
57
BARBER PONS, ALEJANDRO
24
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:31:46
0:31:44
03:58
58
SOSA, JULIO ALBERTO
12
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:31:55
0:31:53
03:59
59
CAÑETE COBOS, PACO
13
Veterans B masc
Independent
0:32:08
0:32:07
04:01
60
DE JUAN DEVESA, VICENT
14
Veterans B masc
Independent
0:32:11
0:32:10
04:01
61
MONCHO AUSINA, FRANCESC
25
Senior masc
C. Córrer Piles
0:32:15
0:32:14
04:02
62
VICEDO PÉREZ, PAQUELE
20
Veterans A masc
C. Triatló TriMuro
0:32:16
0:32:12
04:01
63
ALIJO MARTÍNEZ, FRANCISCO
21
Veterans A masc
Independent
0:32:16
0:32:13
04:02
64
PÉREZ GONZÁLEZ, FRAN
26
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:32:16
0:31:53
03:59
65
ENGUIX SANCHO, JOSE
22
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:32:19
0:32:18
04:02
66
GUILLEM AUSINA, ANGEL
27
Senior masc
C. Córrer Piles
0:32:19
0:32:18
04:02
67
MORENO LAINEZ, JULIO
15
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:32:21
0:32:20
04:02
68
MORENO MORENO, JOSE MANUEL
28
Senior masc
Independent
0:32:22
0:32:16
04:02
69
ESCRIHUELA BOSCH, XIMO
29
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:32:27
0:32:21
04:03
70
SAPIÑA CLAR, PAU
30
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:32:27
0:32:22
04:03
71
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
23
Veterans A masc
C. A. Gata
0:32:28
0:32:15
04:02
72
PORTA SAENZ, OSWALDO
24
Veterans A masc
Independent
0:32:31
0:32:16
04:02
73
NAVASQUILLO GALLEGO, LUISMI
31
Senior masc
C. A. Enguera
0:32:39
0:32:33
04:04
74
SUÑER GINER, LUIS
32
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:32:44
0:32:32
04:04
75
SERVER SERVER, RAUL
25
Veterans A masc
Independent
0:32:45
0:32:39
04:05
76
CLIMENT BENITO, JAVIER
26
Veterans A masc
Independent
0:32:45
0:32:29
04:04
77
ESTELA CAMACHO, ENRIQUE
27
Veterans A masc
Independent
0:32:49
0:32:20
04:02
78
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
28
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:32:49
0:32:45
04:06
79
DIVATTIMO, GIANNI
16
Veterans B masc
Independent
0:32:50
0:32:44
04:06
80
VAÑO BENEYTO, NATXO
29
Veterans A masc
C. A. Vila de Bocairent
0:32:53
0:32:35
04:04
81
TEMMERMAN, PETER
30
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:32:53
0:32:49
04:06
82
SANCHO SOLER, SALVADOR
31
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:54
0:32:45
04:06
83
MILLET PELLICER, ALBERTO
32
Veterans A masc
Independent
0:32:54
0:32:53
04:07
84
DOMINGUEZ MURILLO, ANTONIO
33
Veterans A masc
Independent
0:32:57
0:32:47
04:06
85
CARLOT, LAURENT
34
Veterans A masc
Independent
0:33:02
0:32:56
04:07
86
DELGADO DOMINGUEZ, PACO
35
Veterans A masc
Independent
0:33:02
0:32:56
04:07
87
RIQUELME CARO, PABLO
36
Veterans A masc
A. J. O. S. Xàtiva
0:33:03
0:32:50
04:06
88
CASTELLA APARISI, JESUS
33
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:33:05
0:32:51
04:06
89
PONS MAS, JOSÉ
37
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:33:05
0:32:58
04:07
90
RODRIGO PEREZ, IVAN
38
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:33:15
0:33:08
04:08
91
FOGUES DOMENECH, PACO
39
Veterans A masc
C. A. La Polseguera
0:33:19
0:33:13
04:09
92
CISCAR NALDA, SALVADOR
40
Veterans A masc
C. Córrer Piles
0:33:29
0:33:28
04:11
93
GARCIA MARTINEZ, PEDRO
34
Senior masc
Independent
0:33:31
0:33:14
04:09
94
SANCHO LLINARES, ANGEL
35
Senior masc
C. C. La Gota Gorda
0:33:31
0:33:28
04:11
95
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
17
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:33:35
0:32:49
04:06
96
CRIADO VAYA, MANUEL
36
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:33:35
0:33:23
04:10
97
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
18
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:41
0:33:25
04:11
98
FERRANDO TALENS, JOSE
19
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:33:43
0:33:38
04:12
99
PERICAS CAUDELI, IVAN
37
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:33:44
0:33:34
04:12
100
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
38
Senior masc
C. A. Dianium
0:33:45
0:33:20
04:10
101
CERVERA TUR, TONI
20
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:33:45
0:33:38
04:12
102
LLEDO FIGUERES, EMILIO
39
Senior masc
Independent
0:33:48
0:33:18
04:10
103
CIVICO JURADO, PACO
2
Veterans C masc
Independent
0:33:49
0:33:27
04:11
104
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
41
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:33:49
0:33:28
04:11
105
RAMON GARCIA, JOSE
3
Veterans C masc
Independent
0:33:52
0:33:49
04:14
106
LLINARES GERMAN, MIGUEL
40
Senior masc
C. A. Beniarjo Runners
0:33:53
0:33:47
04:13
107
JIMENEZ MOMPO, CANDIDO JOSE
42
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:33:55
0:33:48
04:13
108
SALELLES MATEU, JAVIER
43
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:33:55
0:33:40
04:13
109
GRAU ESPI, JOSEP
44
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:33:55
0:33:39
04:12
110
ESCRIVA CANOVES, JOAQUIN
21
Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:33:59
0:33:49
04:14
111
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
41
Senior masc
Independent
0:34:00
0:33:49
04:14
112
ORTIZ RIVAS, RAÚL
42
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:34:01
0:33:48
04:13
113
ESPASA MULET, JOSE
45
Veterans A masc
C. A. Gata
0:34:03
0:33:43
04:13
114
KERN RODRIGUEZ, LUIS
43
Senior masc
Independent
0:34:03
0:33:56
04:14
115
MENDOZA CISCAR, DAVID
46
Veterans A masc
Independent
0:34:09
0:33:39
04:12
116
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
47
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:34:13
0:34:03
04:15
117
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
48
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:34:18
0:33:35
04:12
118
MOYANO GARCÍA, PITU
44
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:34:22
0:33:58
04:15
119
CÁNOVAS CARDONA, SERGIO
45
Senior masc
Independent
0:34:22
0:34:13
04:17
120
GARCÍA PICÓ, PABLO
49
Veterans A masc
Independent
0:34:23
0:33:56
04:14
121
GARCÍA MUÑIZ, DANI
50
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:34:23
0:34:00
04:15
122
CISCAR SANLORENZO, JUAN
46
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:34:23
0:34:12
04:17
123
CASTELLO OLTRA, RUBEN
47
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:34:28
0:34:28
04:19
124
REDAL SOLER, DAVID
48
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:34:29
0:34:20
04:18
125
PEREA MONTERO, EDUARDO
22
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:34:29
0:34:23
04:18
126
DASI LLACER, OSCAR
51
Veterans A masc
Independent
0:34:30
0:34:26
04:18
127
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
52
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:34:31
0:34:21
04:18
128
MANZANO ROMERO, MANUEL
53
Veterans A masc
Independent
0:34:32
0:34:32
04:19
129
GILABERT PELLICER, JOAN CARLES
23
Veterans B masc
C. Triatló Oliva
0:34:33
0:34:17
04:17
130
EGEA GIL, POLDO
24
Veterans B masc
C. A. L' Olleria
0:34:34
0:34:01
04:15
131
CHOVA MARTI, ROBERTO
54
Veterans A masc
Independent
0:34:37
0:34:26
04:18
132
LLORCA TAUSTE, EMILI
55
Veterans A masc
Independent
0:34:37
0:34:25
04:18
133
MONFORT CASELLES, JAIME
25
Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
0:34:38
0:34:03
04:15
134
MORAGUES CARBO, ANDRES
49
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:34:41
0:34:35
04:19
135
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
56
Veterans A masc
Independent
0:34:42
0:34:27
04:18
136
MICÓ SANZ, DANI
50
Senior masc
C. A. L' Olleria
0:34:43
0:34:08
04:16
137
GIGATO ACOSTA, PEDRO
57
Veterans A masc
Independent
0:34:44
0:34:38
04:20
138
CARABELLA LEAL, RAFAEL
58
Veterans A masc
Independent
0:34:45
0:34:34
04:19
139
VIDAL MORENO, CARME
1
Senior fem
Independent
0:34:46
0:34:36
04:20
140
NAVARRO TORRES, FRANCISCO
51
Senior masc
Independent
0:34:47
0:34:10
04:16
141
TORREGROSA GARCIA, CARMEN
1
Veterans A fem
Independent
0:34:49
0:34:48
04:21
142
BIEDMA HERNANDEZ, JOSE GREGORIO
59
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:34:49
0:34:42
04:20
143
ENGO GARRIDO, VICTORIO
26
Veterans B masc
C. A. L' Olleria
0:34:50
0:34:23
04:18
144
VIGUER GONZALEZ, ANTONIO
4
Veterans C masc
Independent
0:34:54
0:34:49
04:21
145
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
60
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:34:55
0:34:11
04:16
146
MOYANO TUR, RAUL
61
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:34:55
0:34:49
04:21
147
PEREZ MORA, FRANCISCO JOSE
62
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:34:56
0:34:50
04:21
148
NAVARRO PALOMO, RICHARD
52
Senior masc
C. A. Climaturia Running
0:34:56
0:34:42
04:20
149
PERALES PERALES, MARINO
63
Veterans A masc
Independent
0:34:59
0:34:46
04:21
150
BAS ARGUIJO, JULIO
64
Veterans A masc
Independent
0:35:00
0:34:56
04:22
151
JIMENEZ SANCHEZ, AURORA
2
Veterans A fem
A. D. Ecosport
0:35:02
0:34:55
04:22
152
JIMENEZ JIMENEZ, MIGUEL ANGEL
65
Veterans A masc
A. D. Ecosport
0:35:02
0:34:54
04:22
153
GALAN ANTON, ANDRES
53
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:35:05
0:34:54
04:22
154
GONZALEZ FRASQUET, SERGIO
54
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:35:06
0:34:57
04:22
155
CERDA PEREZ, FRANCISCO
66
Veterans A masc
Independent
0:35:12
0:34:30
04:19
156
PONSA VIDALES, ORIOL
27
Veterans B masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:35:12
0:35:01
04:23
157
ORTIZ LLODRA, JAVIER
55
Senior masc
Independent
0:35:15
0:34:57
04:22
158
MORENO MATAIX, SERGIO
28
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:35:16
0:34:54
04:22
159
SAEZ PUIG, EMILI
67
Veterans A masc
Independent
0:35:18
0:34:37
04:20
160
LAZARO ESTRADA, EMILIO
29
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:35:18
0:35:15
04:24
161
MORELL LLOPIS, DANIEL
68
Veterans A masc
Independent
0:35:21
0:35:14
04:24
162
VERCHER GRACIA, OSCAR
69
Veterans A masc
C. C. Camallaes
0:35:23
0:35:21
04:25
163
MICO NAVARRO, FRANCISCO
70
Veterans A masc
C. A. Agullent
0:35:23
0:34:55
04:22
164
FONS GASCON, VICENT
56
Senior masc
Independent
0:35:24
0:35:12
04:24
165
CANET ESTRUCH, ALBERT
57
Senior masc
Independent
0:35:24
0:35:05
04:23
166
GUERRERO GARCÍA, DANIEL
71
Veterans A masc
Independent
0:35:27
0:35:10
04:24
167
GUTIERREZ GONZALEZ, ISIDORO
30
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:35:28
0:35:20
04:25
168
MARTINEZ MADRID, LUIS FRANCISCO
58
Senior masc
Independent
0:35:28
0:35:24
04:26
169
BORDERA BELDA, BENJAMIN
72
Veterans A masc
Independent
0:35:28
0:35:17
04:25
170
GARCIA BISQUERT, ALEJANDRO
59
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:35:28
0:35:05
04:23
171
TERRES MOLINA, JUAN RAMON
73
Veterans A masc
C. A. Vegablue
0:35:29
0:34:59
04:22
172
VAREA IZQUIERDO, JUAN MANUEL
60
Senior masc
C. A. Albal
0:35:32
0:35:26
04:26
173
ACIEN BELDA, EUSEBIO
5
Veterans C masc
C. A. Albal
0:35:32
0:35:27
04:26
174
ROCHER PISTONI, JAUME
61
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:35:32
0:35:18
04:25
175
SALELLES MATEU, VICENT
74
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:35:32
0:34:50
04:21
176
GARCIA, IVAN
62
Senior masc
C. Córrer Piles
0:35:33
0:35:25
04:26
177
GUTIÉRREZ GOMAR, SERGI
63
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:35:33
0:35:08
04:24
178
VICENS PASTOR, FERNANDO
75
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:33
0:34:57
04:22
179
SEBASTIA ORDIÑANA, JORGE
76
Veterans A masc
Independent
0:35:35
0:34:59
04:22
180
CREMADES TORTOSA, JAIME
77
Veterans A masc
Independent
0:35:35
0:35:04
04:23
181
SÁNCHEZ ROSTOLL, SANTI
64
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:35:38
0:35:14
04:24
182
ROMERO MASCARELL, JAVIER
78
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:39
0:34:52
04:22
183
VALOR MARTÍNEZ, ANDRÉS
65
Senior masc
Independent
0:35:43
0:34:56
04:22
184
CABANILLES SIGNES, MARINA
3
Veterans A fem
G.E.T.P. Running Team
0:35:43
0:35:37
04:27
185
MONERRIS MORANT, DAVID
79
Veterans A masc
G.E.T.P. Running Team
0:35:43
0:35:37
04:27
186
ENGUIX GIMENO, EMILI
31
Veterans B masc
C. A. La Valldigna
0:35:45
0:35:37
04:27
187
MORAGUES SIGNES, KIKE
66
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:45
0:35:27
04:26
188
BARBERA GUTIERREZ, CARLOS
67
Senior masc
Independent
0:35:46
0:35:38
04:27
189
SERVER COSTA, FREDERIC
32
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:46
0:35:19
04:25
190
GISBERT SANCHIS, ANTONIO
80
Veterans A masc
Independent
0:35:47
0:35:28
04:26
191
BLASCO CERVERA, SALVADOR
33
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:35:51
0:35:05
04:23
192
RODRIGUEZ TORRES, PEPE
81
Veterans A masc
Independent
0:35:53
0:35:25
04:26
193
COLL GADEA, VICENT
82
Veterans A masc
Independent
0:35:55
0:35:44
04:28
194
SEMITIEL MOLINA, DAVID
68
Senior masc
Independent
0:35:55
0:35:44
04:28
195
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
34
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:56
0:35:30
04:26
196
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
35
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:57
0:35:29
04:26
197
GARCIA ORTEGA, JUANVI
83
Veterans A masc
C. A. La Muntanyeta
0:35:59
0:35:24
04:26
198
GINER LLAMAS, VICENT
84
Veterans A masc
Independent
0:35:59
0:35:47
04:28
199
ABRIL MONCHO, M.CARMEN
4
Veterans A fem
Independent
0:35:59
0:35:46
04:28
200
ÚBEDA ALFONSO, JOSE
85
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:36:00
0:35:08
04:24
201
CHAFER MAS, FRANCISCO
86
Veterans A masc
C. A. Bèlgida
0:36:02
0:35:43
04:28
202
FERRAGUD FERRUS, PEPE
69
Senior masc
Independent
0:36:04
0:35:50
04:29