Som Esport
Carrera popular 9 d'Octubre Altea

CLASIFICACIÓN GENERAL XIX CARRERA POPULAR 9 d'OCTUBRE ALTEA

Fecha: 9 de Octubre de 2013
Distancia: 8,6 Km

Organiza: Area Juventud y Deportes de l' Ajuntament d'Altea
Colabora: Club Atletismo Altea


+ CLASIFICACIONES >>>


Primer Anterior Següent Últim
Cronometraje www.somesport.com

P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
Tiempo
T. Real
T/Km
152
MATA JORGE, RUBEN
34
Veterans A Mas
Independent
0:41:11
0:41:07
04:47
153
SOLER MIÑANA, CARLES
40
Senior Mas
Independent
0:41:12
0:41:11
04:47
154
CONESA GARCIA, IRENE
3
Senior Fem
Independent
0:41:14
0:41:12
04:47
155
PANADERO AGUILAR, JOSEFA
1
Veterans B Fem
Independent
0:41:16
0:41:04
04:47
156
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉ
29
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:17
0:41:11
04:47
157
SAVALLTEROL, ANDRES
41
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:41:20
0:41:19
04:48
159
GONZÁLEZ MATO, PABLO
42
Senior Mas
Independent
0:41:21
0:41:07
04:47
160
RIPOLL FERRANDO, JOSE
16
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:41:24
0:41:19
04:48
161
ZARAGOZI MARTINEZ, FELIPE
30
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:41:27
0:41:27
04:49
162
CLIMENT MARTINEZ, JUAN CARLOS
17
Veterans C Mas
Independent
0:41:28
0:41:25
04:49
163
GALLLEGO AMORES, SANTIAGO
35
Veterans A Mas
Independent
0:41:29
0:41:20
04:48
164
MARCET BOTELLA, JAUME
4
Junior Mas
Independent
0:41:30
0:41:21
04:48
165
CORREA PACHÓN, MIGUEL ÁNGEL
36
Veterans A Mas
Independent
0:41:35
0:41:28
04:49
166
TRIGUERO CONDE, DANIEL
43
Senior Mas
Independent
0:41:35
0:41:28
04:49
167
FUENTES MONTIEL, PEDRO
18
Veterans C Mas
Independent
0:41:41
0:41:39
04:51
168
LLACER SOLER, CRISTINA
2
Veterans B Fem
C. A. Altea
0:41:41
0:41:35
04:50
169
PRARIO MASSIMINO, JOAQUIN
44
Senior Mas
C. Lobos Triatlon
0:41:41
0:41:41
04:51
170
CUADRADO RIVERO, JOSE ANTONIO
0
No inscrito
Independent
0:41:43
0:41:27
04:49
171
ZARAGOZA, GASPAR
45
Senior Mas
Independent
0:41:45
0:41:36
04:50
172
CASTAÑO RODRÍGUEZ, PEDRO
10
Veterans D Mas
C. A. Triatló La Vila
0:41:45
0:41:39
04:51
173
GREGORI HORTELANO, GERARDO
19
Veterans C Mas
Independent
0:41:57
0:41:50
04:52
174
FLETCHER, AMANDA
3
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:41:58
0:41:52
04:52
175
GARCIA ARGENTE, FERNANDO
46
Senior Mas
Independent
0:41:58
0:41:47
04:52
176
SANCHEZ ARTERO, VICTOR
47
Senior Mas
Independent
0:42:11
0:42:04
04:53
177
GIL LLORET, CELESTINO
48
Senior Mas
Independent
0:42:12
0:42:09
04:54
178
GARCIA BENEYTO, CESAR
31
Veterans B Mas
Independent
0:42:15
0:42:05
04:54
179
BRUGMAN, FEIKO
32
Veterans B Mas
C. A. El Faro
0:42:16
0:42:08
04:54
180
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
7
Veterans F Mas
C. A. Altea
0:42:16
0:42:10
04:54
181
SAEZ CAMARA, DAVID
0
No inscrito
Independent
0:42:21
0:42:11
04:54
182
RODRIGUEZ MORCILLO, RUBEN
0
No inscrito
Independent
0:42:21
0:42:11
04:54
183
POZO TEMIÑO, FELIPE
37
Veterans A Mas
Independent
0:42:22
0:42:15
04:55
184
DEVILEE, ROB
8
Veterans F Mas
C. A. El Faro
0:42:23
0:42:16
04:55
185
SÁNCHEZ GARCÍA, DOMINGO
11
Veterans D Mas
C. A. iRun Calp
0:42:26
0:42:20
04:55
186
VALLS SANSIMON, RICARDO
49
Senior Mas
Independent
0:42:28
0:42:20
04:55
187
BOU LLORENS, PEPE
50
Senior Mas
Independent
0:42:30
0:42:25
04:56
188
HERVÁS RODA, FRANCISCO
20
Veterans C Mas
C. A. La Nucia
0:42:30
0:42:25
04:56
189
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
9
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:42:36
0:42:32
04:57
190
JUAN SELVA, DAVID
33
Veterans B Mas
Independent
0:42:36
0:42:23
04:56
191
LÓPEZ JUAN, ANGELA
4
Senior Fem
Independent
0:42:38
0:42:35
04:57
192
GARIJO ROSA, PEDRO AGUSTIN
12
Veterans D Mas
Independent
0:42:40
0:42:26
04:56
193
MARTINEZ SANCHEZ, JOSE CASTO
51
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:42:45
0:42:35
04:57
194
CABALLERO NADAL, MANUEL
34
Veterans B Mas
Independent
0:42:50
0:42:38
04:57
195
BOTELLA PEREZ, FATIMA
1
Veterans A Fem
C. A. Marathon Crevillent
0:42:51
0:42:49
04:59
196
LORCA CLIMENT, OSCAR
52
Senior Mas
Independent
0:42:52
0:42:49
04:59
197
TONDA QUESADA, MIGUEL
53
Senior Mas
Independent
0:42:54
0:42:45
04:58
198
PÉREZ PÉREZ, LUCÍA DEL MAR
2
Veterans A Fem
C. A. Benidorm
0:42:54
0:42:50
04:59
199
ZAMORA SANCHEZ, PEDRO JUAN
35
Veterans B Mas
Independent
0:43:07
0:43:06
05:01
200
MARTINEZ ESPARZA, PEPI
1
Veterans C Fem
C. A. Altea
0:43:09
0:43:05
05:01
201
ESTEVE RAMON, JOSE LUIS
0
No inscrito
Independent
0:43:28
0:43:26
05:03
202
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
3
Veterans A Fem
C. A. La Nucia
0:43:28
0:43:11
05:01
203
SEGUÍ CORTÉS, DAVID
38
Veterans A Mas
Independent
0:43:37
0:43:28
05:03
204
GONZÁLEZ HOLGADO, MILLÁN
36
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:43:38
0:43:29
05:03
205
MORALES MULET, JAIME ALBERTO
54
Senior Mas
Independent
0:43:42
0:43:37
05:04
206
APARICIO GARCIA, FEDERICO
0
No inscrito
Independent
0:43:42
0:43:22
05:03
207
MIRALLES FERRER, JOSÉ
10
Veterans F Mas
Independent
0:43:43
0:43:41
05:05
208
MONGE PERALES, ANTONIO
13
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:43:45
0:43:31
05:04
209
SIGNES GÓMEZ, JOSÉ ANTONIO
39
Veterans A Mas
Independent
0:43:51
0:43:40
05:05
210
LOZANO PÉREZ, FRANCISCO JESÚS
37
Veterans B Mas
Independent
0:43:52
0:43:39
05:05
211
ROJAS RUIZ, JAVIER
14
Veterans D Mas
Independent
0:43:57
0:43:53
05:06
212
CORDOBA ALCAHUZ, JUAN
6
Veterans E Mas
Independent
0:43:59
0:43:55
05:06
213
SALINAS NAVARRO, EUGENIO
55
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:44:02
0:43:54
05:06
214
PEREZ SANCHEZ, LOLA
4
Veterans B Fem
C. A. La Nucia
0:44:05
0:44:00
05:07
215
PASCUAL VALLS, MODEST
40
Veterans A Mas
Independent
0:44:09
0:44:09
05:08
216
RABANAQUE CERRO, IVAN
41
Veterans A Mas
Independent
0:44:10
0:43:54
05:06
217
SEMSHAUG, SISSEL
4
Veterans A Fem
Independent
0:44:10
0:44:04
05:07
218
THELWALL, MELISSA
5
Senior Fem
Independent
0:44:10
0:44:04
05:07
219
LLORCA, ROSA
5
Veterans B Fem
C. A. Yanopuedoparar
0:44:17
0:44:00
05:07
220
FERRER ORTUÑO, PEDRO
0
No inscrito
Independent
0:44:17
0:44:00
05:07
221
FIESTRAS PEREZ, FRANCISCO
42
Veterans A Mas
Independent
0:44:18
0:44:10
05:08
222
FERRERAS RIESCO, ISMAEL
11
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:44:22
0:44:14
05:09
223
ANDREU LLAVERO, PEDRO ANTONIO
38
Veterans B Mas
Independent
0:44:42
0:44:36
05:11
224
SANCHEZ MARTIN, SERGIO
56
Senior Mas
Independent
0:44:43
0:44:35
05:11
225
GONZALEZ RUANO, JOSE
12
Veterans F Mas
Independent
0:44:46
0:44:36
05:11
226
ROMERO JAIME , VICENTE DAVID
43
Veterans A Mas
Independent
0:44:48
0:44:44
05:12
227
CORTES MARTINEZ, SERAFI
13
Veterans F Mas
C. A. Altea
0:44:49
0:44:44
05:12
228
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
15
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:44:50
0:44:40
05:12
229
RODRIGUEZ DUJALDON, MIGUEL ANGEL
0
No inscrito
Independent
0:44:52
0:44:43
05:12
230
LÓPEZ SANTAMARÍA, FLOREN
57
Senior Mas
C. A. El Faro
0:44:53
0:44:39
05:12
231
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
16
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:44:57
0:44:46
05:12
232
LÓPEZ QUILES, JUANVI
44
Veterans A Mas
C. A. Novelda Carmencita
0:45:01
0:44:54
05:13
233
SALINAS NAVARRO, JUAN
45
Veterans A Mas
Independent
0:45:07
0:45:00
05:14
234
ESCORIHUELA TERCERO, JORGE
14
Veterans F Mas
Independent
0:45:07
0:44:58
05:14
235
BUSÓ RAMON, ÁLVARO
58
Senior Mas
Independent
0:45:14
0:45:00
05:14
236
OOSTEMA, HILDA
2
Veterans C Fem
C. A. El Faro
0:45:15
0:45:08
05:15
237
SANCHEZ GARCIA, MANEL
21
Veterans C Mas
C. A. Correors d'Elx
0:45:19
0:45:09
05:15
238
MCCORMACK, BARRY
39
Veterans B Mas
Independent
0:45:22
0:45:12
05:15
239
LOZANO SANCHEZ, SERGIO
46
Veterans A Mas
C. A. El Faro
0:45:25
0:45:18
05:16
240
GUTIERREZ RISQUEZ, JUAN PABLO
47
Veterans A Mas
Independent
0:45:26
0:45:18
05:16
241
BOSCH LEIBER, GUNTER
40
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:45:29
0:45:18
05:16
242
DIAZ CABAÑAS, PATRICIA
5
Veterans A Fem
Independent
0:45:30
0:45:23
05:17
243
TRIBOULEY, MANUEL NAZARENO
59
Senior Mas
Independent
0:45:31
0:45:10
05:15
244
DIEZ SAEZ, SALVADOR
15
Veterans F Mas
C. A. Altea
0:45:34
0:45:28
05:17
245
PICO CESPEDES, LUIS
17
Veterans D Mas
C. A. Correors d'Elx
0:45:35
0:45:24
05:17
246
VOLKER, BECKER
0
No inscrito
Independent
0:45:35
0:45:19
05:16
247
ALVADO URIS, NICOLAS
41
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:45:40
0:45:35
05:18
248
BALDO MUÑOZ, JOAN
60
Senior Mas
Independent
0:45:41
0:45:33
05:18
249
CRESPO CAPÓ, VICTOR
22
Veterans C Mas
Independent
0:45:45
0:45:36
05:18
250
CAMAÑEZ GINESTAR, FRANCISCO
42
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:45:45
0:45:36
05:18
251
MOLL PINEDA, ADRIÁN
61
Senior Mas
Independent
0:45:45
0:45:37
05:18
252
MARZAL VILA, SILVIA
6
Veterans A Fem
Independent
0:46:04
0:45:57
05:21
253
IBORRA PEREZ, DIEGO
62
Senior Mas
Independent
0:46:17
0:46:10
05:22
254
SELLÉS MARTÍNEZ, ANA
6
Senior Fem
C. A. Benidorm
0:46:19
0:46:09
05:22
255
ROMÁN SALAZAR, TATIANA
7
Veterans A Fem
Independent
0:46:19
0:46:15
05:23
256
VARGAS FERNÁNDEZ, MANUEL
16
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:46:27
0:46:16
05:23
257
ROMERO MUELAS, PAULA
8
Veterans A Fem
Independent
0:46:29
0:46:16
05:23
258
SEGURA FERRERO, MATEO
23
Veterans C Mas
C. Natació La Nucia
0:46:35
0:46:20
05:23
259
DOMINGO HABA, ANA ISABEL
6
Veterans B Fem
Independent
0:46:37
0:46:28
05:24
260
PALOMARES GILO, CLARA EUGENIA
7
Veterans B Fem
Independent
0:46:37
0:46:28
05:24
261
PAMBLANCO VALERO, VICENTE
7
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:46:40
0:46:25
05:24
262
PERALTA ROMERA, FRANCISCO JOSE
43
Veterans B Mas
Independent
0:46:44
0:46:31
05:25
263
DÍAZ HERNÁNDEZ, MARTÍN
18
Veterans D Mas
Independent
0:46:45
0:46:43
05:26
264
GUTIÉRREZ MIÑANA, MARÍA JOSÉ
9
Veterans A Fem
C. A. Yanopuedoparar
0:46:47
0:46:32
05:25
265
TORRES GONZALEZ, LIRIA
10
Veterans A Fem
C. A. Benidorm
0:46:47
0:46:38
05:25
266
REEVES, MICHAEL
17
Veterans F Mas
C. A. Altea
0:46:53
0:46:48
05:27
267
MELLINK, LAURETTE
8
Veterans B Fem
C. A. La Xara
0:46:59
0:46:52
05:27
268
FRESNEDA LARA, ANA JULIA
11
Veterans A Fem
Independent
0:47:06
0:46:59
05:28
269
GUEVARA MARFIL, ANA MARIA
9
Veterans B Fem
Independent
0:47:06
0:46:56
05:27
270
ARQUES CORTÉS, TONI
24
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:47:30
0:47:16
05:30
271
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, JANET
7
Senior Fem
Independent
0:47:55
0:47:53
05:34
272
ANDRES VILA, JOSE ANTONIO
44
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:47:57
0:47:38
05:32
273
ZAMORA TERRADES, JOSE LUIS
19
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:47:58
0:47:43
05:33
274
SEGUÍ FERNÁNDEZ, CARLOS JAVIER
63
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:47:58
0:47:43
05:33
275
LLORET ESQUERDO, IMMA
12
Veterans A Fem
C. A. Triatló La Vila
0:48:12
0:48:07
05:36
276
GASPAR ACAMER, JOSE ANGEL
48
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:48:24
0:48:08
05:36
277
PASTOR CERVERA, MANUEL
8
Veterans E Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:48:35
0:48:27
05:38
278
GRIGORE, GOG
0
No inscrito
Independent
0:48:38
0:48:37
05:39
279
DEL RIO AYNAT, DANIEL
0
No inscrito
Independent
0:48:57
0:48:57
05:42
280
VILLALTA GILABERT, MIRIAM
8
Senior Fem
C. A. Cametes Spat
0:49:04
0:48:56
05:41
281
TRIBOULEY, CARLOS HORACIO
9
Veterans E Mas
Independent
0:49:10
0:48:49
05:41
282
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
25
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:49:14
0:49:04
05:42
283
SÁNCHEZ GÓMEZ, NURIA
13
Veterans A Fem
Independent
0:49:15
0:49:09
05:43
284
SERRA CERDÀ, TONI
64
Senior Mas
Independent
0:49:16
0:49:04
05:42
285
MARTINEZ FLECHOSO, EVA
14
Veterans A Fem
Independent
0:49:22
0:49:08
05:43
286
SANCHE MONJO, Mª TERESA
15
Veterans A Fem
C. A. El Faro
0:49:40
0:49:25
05:45
287
GUTIÉRREZ MARTÍNEZ, GONZALO
65
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:49:46
0:49:40
05:47
288
SANCHO GOMEZ, ADOLFO
10
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:49:58
0:49:54
05:48
289
ASENSIO PARRA, RAMON
45
Veterans B Mas
C. A. El Faro
0:49:58
0:49:43
05:47
290
BONACHE SANDOVAL, GREGORIO
26
Veterans C Mas
Independent
0:50:14
0:50:02
05:49
291
LOPEZ FERNANDEZ, GINES
20
Veterans D Mas
Independent
0:50:25
0:50:15
05:51
292
SALA SANCHIS, ALEIX
66
Senior Mas
Independent
0:50:28
0:50:26
05:52
293
ALVADO JIMENEZ, PEDRO
27
Veterans C Mas
Independent
0:50:31
0:50:22
05:51
294
SMITH, DAVE
21
Veterans D Mas
Independent
0:50:54
0:50:49
05:55
295
BERENGUER MUÑOZ, VERONICA
9
Senior Fem
Independent
0:50:57
0:50:45
05:54
296
AGRA PUIG, LUIS
67
Senior Mas
Independent
0:50:57
0:50:46
05:54
297
IBORRA VILCHES, AMPARO
16
Veterans A Fem
C. A. Benidorm
0:51:01
0:50:51
05:55
298
TEBA LLORENTE, MARINA
0
No inscrito
Independent
0:51:09
0:50:54
05:55
299
CHULIA BALLESTER, NACHO
46
Veterans B Mas
Independent
0:51:28
0:51:14
05:57
300
PÉREZ SERER, RUBÉN
68
Senior Mas
Independent
0:51:31
0:51:22
05:58
301
MAS GONZALEZ, CARMEN
17
Veterans A Fem
Independent
0:51:50
0:51:37
06:00
302
RODRIGUEZ HIDALGO, JOSE CARLOS
47
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:51:50
0:51:34
06:00