Som Esport
XVI Carrera 9 d' Octubre Altea

Dia: 9 d' Octubre de 2010
Eixida i Meta: Plaça J. M. Planelles ( front a l' Ajuntament )
> Inici


Assesorament Tècnic:

Club Atletisme Altea - Som Esport




PatrocinenHora: Adults 10. 00 h
Xiquets a partir de les 11:15 h

Organitza: Area Joventut i Esports de l' Ajuntament d'Altea
Patrocina: Ajuntament d' Altea - CaixAltea



Trofeus i Obsequis
Trofeus i regals als 3 primers de cada categoria
Trofeu als 3 primer atletes locals de les categories de Senior,
Veterans A,B,C,D i E , masculíns i femenins.

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVI CARRERA 9 d' OCTUBRE - ALTEA

Primer Anterior


P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
404
GEORGE, HEIDI
12
Veterans A Fem
C. Natació Benidorm
0:50:18
05:51
405
POZO GALLEGO, PEDRO ANTONIO
74
Veterans A Mas
Independent
0:50:34
05:53
406
CARRASCO HERNANDEZ, PERE
61
Veterans B Mas
Independent
0:50:39
05:53
407
GARRIDO LANGA, LOLI
20
Senior Fem
C. A. Maratonianos Guardamar
0:50:39
05:53
408
JENNINGS, ROGER
32
Veterans E Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:50:39
05:53
409
SIERA DONOVAN, VICENTE
75
Veterans A Mas
Independent
0:50:43
05:54
410
LOPEZ PALAZON, ANGIE
21
Senior Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:54
05:55
411
LLOPIS SANZ, MARINA
5
Veterans E Fem
Independent
0:50:54
05:55
412
POSTIGO POSTIGO, AUREA
6
Veterans E Fem
C. A. Benidorm
0:50:55
05:55
414
TAMARIT RUIZ, VICENTE
132
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:51:05
05:56
415
CALVO INGLÉS, YAIZA
22
Senior Fem
C. Natació La Nucia
0:51:09
05:57
416
PICÓ CÉSPEDES, LUIS
34
Veterans C Mas
Independent
0:51:10
05:57
417
CHAITMAN, EVA
23
Senior Fem
Independent
0:51:46
06:01
418
FAUS MASCARELL, ISABEL
7
Veterans E Fem
Independent
0:51:47
06:01
419
ALEMANY MOLL, EVA
24
Senior Fem
Independent
0:51:54
06:02
420
BLANCO VERDU, JOSEFA
5
Veterans D Fem
Independent
0:51:55
06:02
421
RUIZ BELMONTE, JOSÉ MANUEL
33
Veterans E Mas
Independent
0:51:55
06:02
422
PENADES TALENS, CAROL
8
Veterans C Fem
Independent
0:52:21
06:05
424
CERVERA CAPÓ, QUICO
62
Veterans B Mas
Independent
0:52:50
06:09
425
NAVE SALA, JUAN
63
Veterans B Mas
Independent
0:52:58
06:10
426
TORRES GONZALEZ, LIRIA
13
Veterans A Fem
Independent
0:53:05
06:10
427
GIBERT NOGUER, JAVIER
76
Veterans A Mas
Independent
0:53:06
06:10
428
CATALÀ I BOLUFER, XELO
9
Veterans C Fem
C. A. Dianium
0:53:15
06:12
429
FISCHER, MARIA RAPHAELA
10
Veterans B Fem
Independent
0:53:35
06:14
430
SANCHEZ LOPEZ, CORPUS
64
Veterans B Mas
C. A. Novelda Carmencita
0:53:47
06:15
431
ANTON PASCUAL, MAITE
6
Veterans D Fem
C. A. Km21 Elx
0:54:15
06:19
432
PAIS, DESMOND
34
Veterans E Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:20
06:19
433
SOLER SALVA, BEGOÑA
14
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:55:04
06:24
434
BERENGUER ANTON, EVA MARIA
15
Veterans A Fem
C. A. La Rabosa
0:55:09
06:25
435
AGUILAR ROMAN, ISMAEL
133
Senior Mas
C. A. La Rabosa
0:55:09
06:25
436
GONZALEZ PEREZ, AMPARO
11
Veterans B Fem
C. A. La Rabosa
0:55:10
06:25
437
SERRANO GARCIA, JAVIER
19
Veterans D Mas
Independent
0:55:11
06:25
438
CUESTA CUESTA, JUAN FRANCISCO
77
Veterans A Mas
Independent
0:55:20
06:26
439
RÓDENAS CHACÓN, ANTONIO
134
Senior Mas
Independent
0:55:20
06:26
440
CABRERA BAÑULS, JUANI
25
Senior Fem
Independent
0:56:10
06:32
441
MARQUEZ ALARCON, JOSE JUAN
78
Veterans A Mas
Independent
0:56:35
06:35
442
ARANDA ORTIZ, SUSANA
16
Veterans A Fem
Independent
0:57:00
06:38
443
ENGUIDANOS HERNANDORENA, LINO
65
Veterans B Mas
Independent
0:57:01
06:38
444
SUÈR, DICK
35
Veterans E Mas
Independent
0:57:28
06:41
445
HERPS, ANTONIUS THOMAS
36
Veterans E Mas
Independent
0:57:35
06:42
446
CABRERA PÉREZ, ANA MARÍA
12
Veterans B Fem
C. A. Benissa
0:57:39
06:42
447
KROMEKE, KARL HEINZ
37
Veterans E Mas
Independent
0:57:40
06:42
448
VAN DER SLUIJS, PAULINA
7
Veterans D Fem
Independent
0:57:52
06:44

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves