Som Esport
XVI Carrera 9 d' Octubre Altea

Dia: 9 d' Octubre de 2010
Eixida i Meta: Plaça J. M. Planelles ( front a l' Ajuntament )
> Inici


Assesorament Tècnic:

Club Atletisme Altea - Som Esport




PatrocinenHora: Adults 10. 00 h
Xiquets a partir de les 11:15 h

Organitza: Area Joventut i Esports de l' Ajuntament d'Altea
Patrocina: Ajuntament d' Altea - CaixAltea



Trofeus i Obsequis
Trofeus i regals als 3 primers de cada categoria
Trofeu als 3 primer atletes locals de les categories de Senior,
Veterans A,B,C,D i E , masculíns i femenins.

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVI CARRERA 9 d' OCTUBRE - ALTEA

Primer Anterior Següent Últim


P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
101
FEIJOO TEIJEIRO, AGUSTIN
13
Veterans B Mas
Independent
0:37:36
04:22
102
CHUAN HABAS, JOSE LUIS
41
Senior Mas
Independent
0:37:38
04:23
103
VICENT PARDINES, FRANCISCO
14
Veterans B Mas
C. A. La Foia.com
0:37:38
04:23
104
BELDA BENEYTO, RAMÓN
28
Veterans A Mas
Independent
0:37:43
04:23
105
BELDA BENEYTO, ANTONIO
29
Veterans A Mas
Independent
0:37:44
04:23
106
ORTEGA LATORRE, GUILLERMO
15
Veterans B Mas
Independent
0:37:44
04:23
107
AMBLER, LOUISA
1
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:37:46
04:24
108
ROUCO BRUNNICK, CARLOS
30
Veterans A Mas
Independent
0:37:50
04:24
109
CREMADES ROMAN, JOSE MANUEL
16
Veterans B Mas
Independent
0:37:53
04:24
110
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
42
Senior Mas
Independent
0:37:55
04:25
111
PEÑA JIMENEZ, JOSE Mª
7
Veterans D Mas
Independent
0:37:59
04:25
112
VALLS SAN SIMÓN, RICARDO
43
Senior Mas
Independent
0:37:59
04:25
113
RODÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
1
Veterans B Fem
C. A. Molina Avesco
0:37:59
04:25
114
ABAD ARTUÑEDO, OSCAR
31
Veterans A Mas
Independent
0:38:06
04:26
115
MUÑOZ RESA, RAUL
44
Senior Mas
BTT Golismeros
0:38:06
04:26
116
MUÑOZ GOMEZ, DAVID
32
Veterans A Mas
Independent
0:38:10
04:26
117
WESTERHOFF HERNANDO, FABIAN
45
Senior Mas
Independent
0:38:11
04:26
118
CALATAYUD CERVERA, SALVADOR
46
Senior Mas
Independent
0:38:13
04:27
119
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
6
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:38:16
04:27
120
AGUDO DOMENECH, ANGEL
33
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:38:20
04:27
121
SANCHEZ OLIVER, MOISES
34
Veterans A Mas
C. A. Maratonianos Guardamar
0:38:20
04:27
122
ALFONSO MARTÍNEZ, PEDRO
47
Senior Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:38:20
04:28
123
SANTONJA GISBERT, JOAN
10
Veterans C Mas
C. A. Sant Joan
0:38:21
04:28
124
MOLINA RICO, SANTIAGO JESUS
35
Veterans A Mas
C. A. La Foia.com
0:38:25
04:28
125
VICENS MARQUEZ, LUIS
11
Veterans C Mas
Independent
0:38:26
04:28
126
VARELA MARIANI, ROBERTO
17
Veterans B Mas
Independent
0:38:30
04:29
127
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
18
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:38:31
04:29
128
ZAMORA TERRADES, JOSE LUIS
12
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:38:33
04:29
129
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
48
Senior Mas
Independent
0:38:33
04:29
130
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
2
Senior Fem
C. A. Benidorm
0:38:34
04:29
131
PEIRO SABATER, OLIVIA
1
Veterans A Fem
C. A. Safor - Cafemax
0:38:37
04:29
132
SANCHEZ MARTIN, SERGIO
49
Senior Mas
C. A. Decatlon Kondy
0:38:37
04:30
133
BISQUERT CARDONA, IVAN
50
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:39
04:30
134
CAYUELA GÓMEZ, MIGUEL ÁNGEL
36
Veterans A Mas
Independent
0:38:43
04:30
135
VILA PEREZ, JORGE
37
Veterans A Mas
C. Natació La Nucia
0:38:44
04:30
136
ANTON LUCAS, JUAN JOSE
7
Veterans E Mas
C. A. Apol·ana
0:38:44
04:30
137
GADEA FONTANA, MOISES
38
Veterans A Mas
C. A. La Rabosa
0:38:45
04:30
138
GOMEZ MINGUILLO, VICENTE
8
Veterans E Mas
Independent
0:38:45
04:30
139
PEREZ MAS, SALVADOR
39
Veterans A Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:38:46
04:30
140
ADSUAR CANDELA, ANGEL
19
Veterans B Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:38:50
04:31
141
VILLANUEVA SUSPERREGUI, ANGEL
8
Veterans D Mas
Independent
0:39:04
04:33
142
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
51
Senior Mas
Independent
0:39:06
04:33
143
GALLEGO CABALLERO, CARLOS JULIAN
40
Veterans A Mas
C. Natació La Nucia
0:39:09
04:33
144
ZARAGOZI LLORENS, JOAN
41
Veterans A Mas
Independent
0:39:11
04:33
145
MARCO RUIZ, DIEGO
9
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:39:12
04:34
146
ALARCON, DANIER
52
Senior Mas
Independent
0:39:15
04:34
147
SANTACREU IVARS, MIGUEL
53
Senior Mas
C. A. Benissa
0:39:15
04:34
148
FORNES MALONDA, VICTOR
54
Senior Mas
Independent
0:39:18
04:34
149
ALVES AMORI, DORIS
3
Senior Fem
Independent
0:39:20
04:34
150
EHLE, SUSI
2
Veterans A Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:26
04:35
151
SANTACRUZ SANCHEZ, JOSE MANUEL
55
Senior Mas
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:39:31
04:36
152
GOMIZ MURCIA, ADRIAN
20
Veterans B Mas
Independent
0:39:31
04:36
153
SIRVENT CARBONELL, CRISTIAN
56
Senior Mas
C. E. Xixona
0:39:32
04:36
154
HERNANDEZ SANJAIME, JORGE
57
Senior Mas
Independent
0:39:34
04:36
155
BLANCO VERDU, LUIS ANGEL
21
Veterans B Mas
Independent
0:39:34
04:36
156
PEÑA IGLESIAS, CARLOS
22
Veterans B Mas
Independent
0:39:35
04:36
157
MESA SÁNCHEZ - CAPUCHINO, AUGUSTO
23
Veterans B Mas
Independent
0:39:35
04:36
158
SABAUT, ALAN
13
Veterans C Mas
C. A. Triatló La Vila
0:39:36
04:36
159
MAS HERNANDEZ, LLORENÇ
58
Senior Mas
Independent
0:39:36
04:36
160
LINARES BAÑON, CARLOS
59
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:37
04:36
161
POQUET CARCELLER, TOMÁS
60
Senior Mas
Independent
0:39:39
04:37
162
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
14
Veterans C Mas
Independent
0:39:42
04:37
163
PERTINEZ CALVO, JAVIER
61
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:43
04:37
164
PASTOR ZORITA, F. ANDREA
24
Veterans B Mas
Independent
0:39:45
04:37
165
PICÓ NARBÓ, JUAN FRANCISCO
62
Senior Mas
C. A. Altea
0:39:48
04:38
166
TAQUET, ERIC
15
Veterans C Mas
Independent
0:39:52
04:38
167
CUEVAS SORIA, MARIA JESUS
2
Veterans B Fem
C. A. Petrer Nepalia
0:39:53
04:38
168
MARTINEZ GINESTAR, JAUME
63
Senior Mas
C. A. Benissa
0:39:53
04:38
169
POVEDA MARTI, RUBEN
64
Senior Mas
Independent
0:39:53
04:38
170
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
10
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:39:54
04:38
171
BLASCO CASTELLA, BORJA
65
Senior Mas
BTT Golismeros
0:39:54
04:38
172
BRONCANO SANTO TOMÁS, JAVIER
66
Senior Mas
Independent
0:39:57
04:39
173
QUINTO ZAPLANA, NATI
1
Veterans D Fem
C. A. Marathon Crevillent
0:39:58
04:39
174
AMORÓS MEDRANO, VÍCTOR M.
16
Veterans C Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:39:58
04:39
175
VIDAL MATZANKE, ANTONIO
67
Senior Mas
Independent
0:39:59
04:39
176
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
3
Veterans B Fem
C. A. Benidorm
0:40:03
04:39
177
FRATTINI, LUCA
17
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:40:06
04:40
178
REVELLES MAESTRA, SERGIO
68
Senior Mas
Independent
0:40:08
04:40
179
PIZARRO HERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL
69
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:40:11
04:40
180
MORENO FERNANDEZ, EMILIO
25
Veterans B Mas
Independent
0:40:11
04:40
181
PEREYRA, CLAUDIO RODOLFO
42
Veterans A Mas
Independent
0:40:13
04:41
182
PEREZ BARRACHINA, ENRIQUE
70
Senior Mas
Independent
0:40:15
04:41
183
BOOBIER, BRIAN
9
Veterans D Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:40:22
04:42
184
FUENTES MONTIEL, PEDRO
26
Veterans B Mas
Independent
0:40:23
04:42
185
LOPEZ FERNANDEZ, GINÈS
18
Veterans C Mas
Independent
0:40:23
04:42
186
MONTEJO CARPINTERO, MANUEL
19
Veterans C Mas
C. Natació La Nucia
0:40:23
04:42
187
PEREZ AVILLA, BORJA
71
Senior Mas
Independent
0:40:24
04:42
188
OROZCO BORJA, PEDRO
11
Veterans E Mas
Independent
0:40:25
04:42
189
DOMENECH ESTEVE, DIEGO
72
Senior Mas
Independent
0:40:25
04:42
190
SEMPERE DURA, JOSE MANUEL
73
Senior Mas
Independent
0:40:25
04:42
191
GIL ROSELL, ANTONIO MARTIN
43
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:40:29
04:42
192
HERNANDEZ ORTEGA, JOAQUIN
74
Senior Mas
Independent
0:40:30
04:43
193
BENEDICTO LLORENS, JUAN MANUEL
75
Senior Mas
Independent
0:40:31
04:43
194
PEREZ RIPOLL, JERONIMO
44
Veterans A Mas
Independent
0:40:33
04:43
195
CARDONA GAVILA, MIGUEL JOSE
45
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:35
04:43
196
MADRID GARCIA, JORGE
76
Senior Mas
Independent
0:40:40
04:44
197
MARTÍN BONTEKOE, EDUARDO
77
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:40:41
04:44
198
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
78
Senior Mas
Independent
0:40:43
04:44
199
LLACER SOLER, CRISTINA
2
Veterans C Fem
C. A. Altea
0:40:49
04:45
200
MENARGUES RAMÓN, VICENT
12
Veterans E Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:40:49
04:45

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves